Bet365 Live Streaming Schema

De sportevenementen op deze pagina zijn live te streamen op Bet365. Beweeg je muis over een link om de volledige wedstrijddetails te zien en klik vervolgens om naar Bet365 te gaan waar de livestream kan worden bekeken. Open eerst een account en vervolledig met een storting. Voetbal is de populairste sport om te streamen in het Verenigd Koninkrijk. Geo-beperkingen zijn van toepassing. Je account moet een storting bevatten of je moet een weddenschap hebben geplaatst in de afgelopen 24 uur. Algemene voorwaarden zijn van toepassing, 18+. Hoe bekijken.

Vergeet niet om de Bet365 bonuscode te gebruiken als je een nieuwe klant bent en graag wilt aanmelden. Door de code bij registratie te gebruiken, krijg je toegang tot de sport- en casinobonussen die beschikbaar zijn in je land. Helaas kan Bet365 in sommige landen bij wet geen deelnamebonussen toekennen.

Voetbal streaming schema - Bekijk live voetbal online.

Filter Op Sport

De live Paardenrace Beschouwingen Van Vandaag

Vandaag Streamen - vr, 30 september 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
09:30 Tennis Nu LiveLeonardo Taddia v Emanuele Mazzeschi UTR Pro Tennis Series - Florence
09:30 Tennis Nu LiveAlessandro Ingarao v Alejo Vilaro UTR Pro Tennis Series - Florence
09:30 Tennis Nu LiveLuca Fantini v Tadija Radovanovic UTR Pro Tennis Series - Florence
11:00 Tennis Nu LiveGiuseppe Tresca v Juan Cruz Martin Manzano UTR Pro Tennis Series - Florence
11:00 Tennis Nu LiveHorst Rieder v Edison Ambarzumjan UTR Pro Tennis Series - Florence
12:30 Tennis Nu LiveMatteo De Vincentis v Henrik Heise Korsgaard UTR Pro Tennis Series - Florence
13:30 Tennis Nu LiveAndrea Fantini v Stefan Skobelev UTR Pro Tennis Series - Florence
15:00 Tennis Nu LiveMattia D'Orazi v Guelfo Baldovinetti UTR Pro Tennis Series - Florence
15:35 Tafeltennis Nu LiveRuslan Khripun v Mykola Polysynskyi Setka Cup
16:05 Tafeltennis Nu LiveVadym Khorolskyi v Valentyn Lobas Setka Cup
17:25 Tafeltennis Nu LiveOleh Hudyma v Ivan Pytsko Setka Cup
17:25 Tafeltennis Nu LiveTomas Havlicek v David Jicha TT Cup
17:27 Rensport 4.27 Gowran Park (Race 6) Gowran Park
17:30 Basketbal Helsinki Seagulls v Korihait Finland - Korisliigan
17:30 Tafeltennis Bartlomiej Szymanek v Jakub Kosowski TT Elite Series
17:30 Tafeltennis Roman Polovka v Ales Sucharda Tsjechië - Liga Pro
17:30 Tafeltennis Daniel Tuma v Petr Facek Tsjechië - Liga Pro
17:30 Tafeltennis Rostislav Niezgoda v Martin Biolek Tsjechië - Liga Pro
17:30 Tafeltennis Josef Ciz v Jaroslav Hajek Tsjechië - Liga Pro
17:30 Tafeltennis Viktoria Kurtenko v Olga Melnyk Setka Cup - Dames
17:30 Tafeltennis Maksym Badai v Ivan Fedoryshyn Setka Cup
17:30 Voetbal TPS v KPV Finland - Ykkønen
17:30 Voetbal FK Pribram v Sigma Olomouc B Tsjechië - 2. Liga
17:30 Voetbal Liverpool (Ray) Esports v PSG (Djibril) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
17:30 Voetbal Real Madrid (Nero) Esports v Man City (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
17:32 Basketbal MIL Bucks (SMOLZ) Esports @ PHX Suns (TTP) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
17:34 Voetbal Man City (Lukenzi) Esports v Inter (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
17:34 Voetbal Dortmund (Sef) Esports v A.Madrid (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
17:35 Basketbal UTA Jazz (Djapacmeister) Esports @ PHI 76ers (SpicyP) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
17:35 Rensport 4.35 Fontwell (Race 6) Fontwell
17:36 Voetbal Inter (BiZzoN_98) Esports v Atalanta (ACAW) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
17:36 Voetbal Roma (stdm) Esports v AC Milan (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
17:40 Rensport 4.40 Newcastle (Race 1) Newcastle
17:40 Tafeltennis Valerii Shepil v Kostiantyn Tsoi Setka Cup
17:40 Tafeltennis Viktor Kalianov v Yevhenii Honchar Setka Cup
17:42 Basketbal LA Lakers (PK) Esports @ BKN Nets (THA KID) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
17:45 Rensport 4.45 Hexham (Race 6) Hexham
17:45 Tafeltennis Oleh Plyska v Jiri Cermak Setka Cup
17:45 Tafeltennis Jan-Erik Nermann v Marko Viidas TT Cup
17:45 Voetbal Real Madrid (Nero) Esports v PSG (Djibril) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
17:45 Voetbal Bayern (Nasmi) Esports v Man City (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
17:46 Voetbal A.Madrid (Gabiigol) Esports v Man City (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
17:50 Rensport 4.50 Dundalk (Race 1) Dundalk
17:50 Tafeltennis Oleksandr Kolbasenko v Sviatoslav Sachuk Setka Cup
17:50 Tafeltennis Michal Nemec v Pavel Cibik TT Cup
17:52 Basketbal BOS Celtics (MIST) Esports @ LA Clippers (SHARPSHOOTER) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
17:55 Rensport 4.55 Ascot (Race 6) Ascot
17:55 Tafeltennis Rostyslav Fedyna v Andrei Huchok Setka Cup
17:55 Tafeltennis Dmytro Derevynskyi v Mykhailo Diachenko Setka Cup
17:55 Tafeltennis Tomas Cerveny v David Jicha TT Cup
18:00 Badminton Nyl Yakura / Crystal Lai v Joshua Yuan / Allison Lee Canada Open - HD
18:00 Badminton Kevin Lee / Jacqueline Cheung v Vinson Chiu / Jennie Gai Canada Open - HD
18:00 Badminton Hong Wei Ye / Chia Hsin Lee v Yujiro Nishikawa / Saori Ozaki Canada Open - HD
18:00 Badminton Francesca Corbett / Allison Lee v Rena Miyaura / Ayako Sakuramoto Canada Open - DD
18:00 Badminton Sayaka Hobara / Hinata Suzuki v Chia Hsin Lee / Chun Hsun Teng Canada Open - DD
18:00 Badminton Ayato Endo / Yuta Takei v Jason Anthony Ho-Shue / Joshua Hurlburt-Yu Canada Open - HD
18:00 Badminton Riko Gunji v Saena Kawakami Canada Open - Dames
18:00 Badminton Xuefei Qi v Michelle Li Canada Open - Dames
18:00 Badminton Brian Yang v Takuma Obayashi Canada Open
18:00 Badminton Misha Zilberman v Victor Svendsen Canada Open
18:00 Badminton Jason Anthony Ho-Shue v Arnaud Merkle Canada Open
18:00 Badminton Ygor Coelho v Alex Lanier Canada Open
18:00 Badminton Beiwen Zhang v Shuo Yun Sung Canada Open - Dames
18:00 Badminton Rachel Honderich / Kristen Tsai v Crystal Lai / Wen Yu Zhang Canada Open - DD
18:00 Badminton Rui Hirokami / Yuna Kato v Catherine Choi / Josephine Wu Canada Open - DD
18:00 Badminton Shuntaro Mezaki / Haruya Nishida v Dong Adam / Nyl Yakura Canada Open - HD
18:00 Basketbal Craiova v Kalev/Cramo FIBA Europe Cup
18:00 Basketbal BK Liepaja v VEF Riga Letland-Estland - BL
18:00 Beachvolleybal A. Mol / Sorum, C v Aravena / Droguett Beach Pro Tour - Parijs
18:00 Beachvolleybal Grimalt M / Grimalt E v Berntsen / Mol Beach Pro Tour - Parijs
18:00 Tafeltennis Lukasz Nadolski v Jan Zandecki TT Elite Series
18:00 Tafeltennis Ales Sucharda v Jiri Hyrsl Tsjechië - Liga Pro
18:00 Tafeltennis Petr Facek v Jan Jablonovsky Tsjechië - Liga Pro
18:00 Tafeltennis Martin Biolek v Miroslav Cecava Tsjechië - Liga Pro
18:00 Tafeltennis Jaroslav Hajek v Tomas Tecl Tsjechië - Liga Pro
18:00 Tafeltennis Svitlana Yureneva v Olena Telezhynska Setka Cup - Dames
18:00 Tafeltennis Volodymyr Siedin v Serhii Chuhai Setka Cup
18:00 Tennis Dmitry Popko v Roman A Burruchaga Challenger - Buenos Aires
18:00 Tennis Alexander Merino / Jakub Paul v Guido Andreozzi / Guillermo Duran Challenger - Buenos Aires - HD
18:00 Voetbal Opava v FK MAS Taborsko Tsjechië - 2. Liga
18:00 Voetbal Radomiak Radom v Cracovia Krakau Polen - Ekstraklasa
18:00 Voetbal Chelsea (Nero) Esports v Liverpool (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:00 Voetbal Arsenal (Ray) Esports v Man Utd (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:00 Volleybal Colombia - Dames v Argentinië - Dames World Champs - Dames
18:02 Rensport 5.02 Gowran Park (Race 7) Gowran Park
18:04 Basketbal MIL Bucks (SMOLZ) Esports @ LA Clippers (RAMZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
18:10 Basketbal PHX Suns (Pakapaka) Esports @ UTA Jazz (Djapacmeister) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
18:10 Rensport 5.10 Fontwell (Race 7) Fontwell
18:10 Tafeltennis Oleksandr Tymofeev v Serhii Burdelnyi Setka Cup
18:10 Tafeltennis Roman Torba v Ivan Kozachuk Setka Cup
18:10 Voetbal Vorwarts Steyr v SV Horn Oostenrijk - 2. Liga
18:10 Voetbal FC Dornbirn 1913 v FK Austria Vienna II Oostenrijk - 2. Liga
18:10 Voetbal First Vienna FC 1894 v SV Kapfenberg Oostenrijk - 2. Liga
18:14 Basketbal LA Lakers (PK) Esports @ PHI 76ers (TCB) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
18:15 Rensport 5.15 Newcastle (Race 2) Newcastle
18:15 Tafeltennis Josef Pavelka v Oleh Plyska Setka Cup
18:15 Tafeltennis Allan Salla v Marko Viidas TT Cup
18:15 Voetbal Man City (Djibril) Esports v Liverpool (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:15 Voetbal Chelsea (Nero) Esports v Arsenal (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:20 Rensport 5.20 Hexham (Race 7) Hexham
18:20 Tafeltennis Maksym Mrykh v Vladyslav Mishchenko Setka Cup
18:20 Tafeltennis Radek Stindl v Pavel Cibik TT Cup
18:20 Voetbal Leicester (DrDuca) Esports v Everton (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
18:20 Voetbal Wolves (Lukenzi) Esports v Arsenal (Sef) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
18:24 Basketbal MIL Bucks (ADONIS) Esports @ BOS Celtics (MIST) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
18:25 Rensport 5.25 Dundalk (Race 2) Dundalk
18:25 Tafeltennis Anatolii Dulich v Oleh Hudyma Setka Cup
18:25 Tafeltennis Frantisek Camr v Tomas Havlicek TT Cup
18:30 Tafeltennis Damian Wojdyla v Jakub Kosowski TT Elite Series
18:30 Tafeltennis Miroslav Klimenta v Roman Polovka Tsjechië - Liga Pro
18:30 Tafeltennis Jan Knot v Daniel Tuma Tsjechië - Liga Pro
18:30 Tafeltennis Jiri Novotny v Rostislav Niezgoda Tsjechië - Liga Pro
18:30 Tafeltennis Viktoria Kurtenko v Yana Mykhailyk Setka Cup - Dames
18:30 Tafeltennis Maksym Badai v Andrii Lushchyk Setka Cup
18:30 Tafeltennis Adolf Sejstal v Josef Ciz Tsjechië - Liga Pro
18:30 Tennis Karolina Muchova v Kaia Kanepi WTA - Tallinn
18:30 Tennis Ilya Ivashka v Holger N Rune ATP - Sofia
18:30 Tennis Aliona Bolsova Zadoinov / Katarina Zavatska v Jessica Bouzas Maneiro / L R Gormaz ITF - W60 San Sebastian - DD
18:30 Tennis Adrian Andreev v Norbert Gombos Challenger - Orleans
18:30 Voetbal Paderborn v Darmstadt Duitsland - Bundesliga II
18:30 Voetbal Hannover 96 v Hamburger SV Duitsland - Bundesliga II
18:30 Voetbal Hvidovre IF v Vejle Denemarken - 1e divisie
18:30 Voetbal Botev Plovdiv v Slavia Sofia Bulgarije - Eerste divisie
18:30 Voetbal Man City (Djibril) Esports v Man Utd (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:30 Voetbal Liverpool (Nasmi) Esports v Arsenal (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:32 Voetbal Arsenal (Sef) Esports v Leicester (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
18:32 Voetbal Everton (Peja) Esports v West Ham (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
18:36 Basketbal PHX Suns (TTP) Esports @ BOS Celtics (AM) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
18:37 Rensport 5.37 Gowran Park (Race 8) Gowran Park
18:40 Tafeltennis Stefan Yakimenko v Valerii Shepil Setka Cup
18:40 Tafeltennis Volodymyr Plishylo v Viktor Ivanov Setka Cup
18:44 Voetbal West Ham (Gabiigol) Esports v Arsenal (Sef) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
18:44 Voetbal Leicester (DrDuca) Esports v Wolves (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
18:45 Basketbal PHI 76ers (SpicyP) Esports @ PHX Suns (Pakapaka) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
18:45 Rensport 5.45 Newcastle (Race 3) Newcastle
18:45 Tafeltennis Jaroslav Sprongl v Jiri Cermak Setka Cup
18:45 Tafeltennis Marko Mannik v Jan-Erik Nermann TT Cup
18:45 Voetbal Man City (Djibril) Esports v Arsenal (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:45 Voetbal Man Utd (Nazario) Esports v Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
18:46 Basketbal GS Warriors (TD24) Esports @ BKN Nets (THA KID) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
18:50 Tafeltennis Sviatoslav Sachuk v Valerii Merzlikin Setka Cup
18:50 Tafeltennis Vojtech Strouhal v Michal Nemec TT Cup
18:55 Tafeltennis Rostyslav Fedyna v Artur Moriak Setka Cup
18:55 Tafeltennis Tomas Cerveny v Tomas Havlicek TT Cup
18:56 Basketbal PHX Suns (JABZ) Esports @ BOS Celtics (MIST) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
18:56 Voetbal Wolves (Lukenzi) Esports v West Ham (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
18:56 Voetbal Arsenal (Sef) Esports v Everton (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:00 Badminton Hiroki Midorikawa / Natsu Saito v Ty Alexander Lindeman / Josephine Wu Canada Open - HD
19:00 Basketbal Baskonia v Unicaja Malaga Spanje - Liga ACB
19:00 Basketbal Real Betis v Valencia Spanje - Liga ACB
19:00 Basketbal Rilski Sportist v Hapoel Haifa FIBA Europe Cup
19:00 Beachvolleybal Barbara / Carol v Stockman / Deahna Kraft Beach Pro Tour - Parijs - Dames
19:00 Beachvolleybal Sponcil / Cannon v Stam / Schoon Beach Pro Tour - Parijs - Dames
19:00 Futsal Chinees Taipei v Iran AFC Futsal Championship
19:00 Handbal USAM Nimes v Chambery Savoie Frankrijk - Starligue
19:00 Handbal Redbergslids IK v IFK Kristianstad Zweden - Handbollsligan
19:00 Hockey Lisnagarvey v Hamburger Polo Club Euro Hockey League
19:00 Rensport 6.00 Dundalk (Race 3) Dundalk
19:00 Tafeltennis Lukasz Jarocki v Lukasz Nadolski TT Elite Series
19:00 Tennis Kateryna Bondarenko v Yue Yuan ITF W60 - Templeton
19:00 Voetbal AaB v Odense BK Denemarken - Superligaen
19:00 Voetbal Motala AIF FK v Sylvia Zweden - 1e divisie - Noord
19:00 Voetbal Man City (Djibril) Esports v Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:00 Voetbal Man Utd (Nazario) Esports v Liverpool (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:00 Volleybal Verenigde Staten - Dames v Duitsland - Dames World Champs - Dames
19:00 e-sport G2 Esports v Natus Vincere CS:GO - ESL Pro League
19:05 Honkbal PHI Phillies-Game 1 @ WAS Nationals-Game 1 MLB
19:08 Basketbal LA Clippers (RAMZ) Esports @ BOS Celtics (AM) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
19:08 Voetbal Everton (Peja) Esports v Wolves (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:08 Voetbal West Ham (Gabiigol) Esports v Leicester (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:10 Tafeltennis Arsenyi Lobanov v Serhii Burdelnyi Setka Cup
19:15 Rensport 6.15 Newcastle (Race 4) Newcastle
19:15 Tafeltennis Allan Salla v Jan-Erik Nermann TT Cup
19:15 Voetbal Liverpool (Nasmi) Esports v Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:15 Voetbal Man Utd (Nazario) Esports v Arsenal (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:18 Basketbal GS Warriors (TD24) Esports @ LA Lakers (PK) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
19:20 Basketbal UTA Jazz (Djapacmeister) Esports @ PHI 76ers (SpicyP) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
19:20 Tafeltennis Andrii Skliarenko v Oleksandr Kolbasenko Setka Cup
19:20 Voetbal Everton (Peja) Esports v Leicester (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:20 Voetbal Arsenal (Sef) Esports v Wolves (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:25 Tafeltennis Ivan Pytsko v Andrei Huchok Setka Cup
19:25 Tafeltennis David Jicha v Frantisek Camr TT Cup
19:28 Basketbal MIL Bucks (ADONIS) Esports @ LA Clippers (SHARPSHOOTER) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5min
19:30 Rensport 6.30 Dundalk (Race 4) Dundalk
19:30 Tafeltennis Bartlomiej Szymanek v Jan Zandecki TT Elite Series
19:30 Voetbal Liverpool (Nasmi) Esports v Man City (Djibril) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:30 Voetbal Arsenal (Ray) Esports v Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:32 Voetbal Leicester (DrDuca) Esports v Arsenal (Sef) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:32 Voetbal West Ham (Gabiigol) Esports v Everton (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:40 Tafeltennis Kostiantyn Tsoi v Oleksandr Tymofeev Setka Cup
19:40 Tafeltennis Roman Torba v Volodymyr Plishylo Setka Cup
19:44 Voetbal Wolves (Lukenzi) Esports v Leicester (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:44 Voetbal Arsenal (Sef) Esports v West Ham (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
19:45 IJshockey HC Ajoie v ZSC Lions Zwitserland - NLA
19:45 IJshockey Bern v Lausanne HC Zwitserland - NLA
19:45 IJshockey Servette GE v Fribourg-Gottéron Zwitserland - NLA
19:45 IJshockey Rapperswil-Jona Lakers v EHC Biel Zwitserland - NLA
19:45 IJshockey Lugano v EHC Kloten Zwitserland - NLA
19:45 IJshockey SCL Tigers v Davos Zwitserland - NLA
19:45 Rensport 6.45 Newcastle (Race 5) Newcastle
19:45 Tafeltennis Marko Viidas v Marko Mannik TT Cup
19:45 Voetbal Man Utd (Nazario) Esports v Man City (Djibril) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:45 Voetbal Arsenal (Ray) Esports v Liverpool (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
19:50 Tafeltennis Maksym Mrykh v Sviatoslav Sachuk Setka Cup
19:55 Tafeltennis Anatolii Dulich v Rostyslav Fedyna Setka Cup
19:56 Voetbal West Ham (Gabiigol) Esports v Wolves (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
20:00 Basketbal Paderborn v Jena Duitsland - Pro A
20:00 Basketbal Aris Leeuwarden v Yoast United BNXT - Nederland
20:00 Basketbal Sporting CP v Antwerp Giants FIBA Europe Cup
20:00 Basketbal ZZ Leiden v Cholet FIBA Europe Cup
20:00 Beachvolleybal Brunner / Tanja Huberli v Bobner / Zoe Verge-Depre Beach Pro Tour - Parijs - Dames
20:00 Beachvolleybal Menegatti / V Gottardi v Lezana Placette / Richards Beach Pro Tour - Parijs - Dames
20:00 Handbal Chartres v Montpellier Frankrijk - Starligue
20:00 Rensport 7.00 Dundalk (Race 5) Dundalk
20:00 Snooker Noppon Saengkham v Jamie Jones British Open 2022
20:00 Snooker Ryan Day v Yuan Sijun British Open 2022
20:00 Tafeltennis Damian Wojdyla v Lukasz Nadolski TT Elite Series
20:00 Tafeltennis Martin Parizek v Pavel Gireth Tsjechië - Liga Pro
20:00 Tafeltennis Martin Cmunt v Petr Hisler Tsjechië - Liga Pro
20:00 Tafeltennis Jan Skvrna v Adam Vitasek Tsjechië - Liga Pro
20:00 Tafeltennis Ladislav Svanda v Miloslav Dvorak Tsjechië - Liga Pro
20:00 Tennis Jack Sock v Hugo Gaston Challenger - Orleans
20:00 Tennis Thiago Seyboth Wild v Mariano Navone Challenger - Buenos Aires
20:00 Tennis Sophie Chang v Marcela Zacarias ITF W60 - Templeton
20:00 Voetbal Sporting v Gil Vicente Portugal - Primeira Liga
20:00 Voetbal Toegang BeperktADO Den Haag v Jong PSV Nederland - Eerste divisie
20:00 Voetbal Toegang BeperktFC Eindhoven v FC Dordrecht Nederland - Eerste divisie
20:00 Voetbal Toegang BeperktDe Graafschap v Jong AZ Nederland - Eerste divisie
20:00 Voetbal Toegang BeperktPEC Zwolle v Jong Ajax Nederland - Eerste divisie
20:00 Voetbal Toegang BeperktTelstar v Jong FC Utrecht Nederland - Eerste divisie
20:00 Voetbal CS U Craiova v FC Voluntari Roemenië - Liga 1
20:00 Voetbal Zrinjski Mostar v Sloboda Tuzla Bosnië & Herzegovina - Premijer Liga
20:00 Voetbal Arsenal (Ray) Esports v Man City (Djibril) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
20:00 Voetbal Chelsea (Nero) Esports v Man Utd (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
20:00 Voetbal Eintracht (BiWhite) Esports v Bayer 04 (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:00 Voetbal Real Betis (Bluefir3) Esports v Monaco (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:00 Volleybal Nederland - Dames v België - Dames World Champs - Dames
20:00 Volleybal Montpellier v St Nazaire Frankrijk - Pro A
20:05 Tafeltennis Valentyn Lobas v Kostiantyn Hrynenko Setka Cup
20:08 Voetbal Wolves (Lukenzi) Esports v Everton (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
20:08 Voetbal Leicester (DrDuca) Esports v West Ham (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
20:10 Tafeltennis Serhii Rak v Viktor Ivanov Setka Cup
20:14 Voetbal West Ham (Alback) Esports v Bayer 04 (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:14 Voetbal Eintracht (BiWhite) Esports v Real Betis (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:15 Rensport 7.15 Newcastle (Race 6) Newcastle
20:15 Tafeltennis Mateusz Misiak v Dawid Kotwica TT Elite Series
20:15 Tafeltennis Milan Vitek v David Sabuka Setka Cup
20:15 Voetbal Alianza Atletico v Universitario de Deportes Peru - Primera Division
20:15 Voetbal Chelsea (Nero) Esports v Man City (Djibril) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
20:15 Voetbal Liverpool (Nasmi) Esports v Man Utd (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
20:20 Honkbal CIN Reds @ CHI Cubs MLB
20:20 Tafeltennis Oleksandr Kolbasenko v Vladyslav Mishchenko Setka Cup
20:20 Tafeltennis Zdenek Macek v Martin Hargas TT Cup
20:25 Basketbal PHX Suns (Pakapaka) Esports @ UTA Jazz (Djapacmeister) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
20:25 Tafeltennis Oleh Hudyma v Andrei Huchok Setka Cup
20:28 Voetbal West Ham (Alback) Esports v Monaco (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:28 Voetbal Bayer 04 (Sxitted) Esports v Real Betis (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:30 Badminton Carolina Marin v Natsuki Nidaira Canada Open - Dames
20:30 Basketbal BBC Bayreuth v Fraport Skyliners Duitsland - Bundesliga
20:30 Basketbal London Lions v Leicester Riders Engeland - BBL
20:30 Basketbal Newcastle Eagles v Manchester Giants Engeland - BBL
20:30 Basketbal Apollo Amsterdam v Feyenoord Rotterdam BNXT - Nederland
20:30 Basketbal Limburg United v Belfius Mons Hainaut BNXT - België
20:30 Handbal Ivry v Selestat Alsace Frankrijk - Starligue
20:30 Rensport 7.30 Dundalk (Race 6) Dundalk
20:30 Tafeltennis Lukasz Jarocki v Bartlomiej Szymanek TT Elite Series
20:30 Tafeltennis Erik Mares v Jan Kanera Tsjechië - Liga Pro
20:30 Tafeltennis Jiri Celler v Julius Legen Tsjechië - Liga Pro
20:30 Tafeltennis Radovan Polasek v Marek Zaskodny Tsjechië - Liga Pro
20:30 Voetbal Bayern München v Bayer Leverkusen Duitsland - Bundesliga I
20:30 Voetbal Cosenza v Como Italië - Serie B
20:30 Voetbal St. Pölten v SKU Amstetten Oostenrijk - 2. Liga
20:30 Voetbal Wisla Plock v Piast Gliwice Polen - Ekstraklasa
20:40 Tafeltennis Volodymyr Plishylo v Ivan Kozachuk Setka Cup
20:40 Voetbal Tottenham (DrDuca) Esports v Liverpool (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
20:40 Voetbal Man Utd (Lukenzi) Esports v Man City (Sef) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
20:42 Voetbal West Ham (Alback) Esports v Real Betis (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:42 Voetbal Monaco (myxlunka) Esports v Eintracht (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:45 Rensport 7.45 Newcastle (Race 7) Newcastle
20:45 Tafeltennis Szymon Twardowski v Lukasz Pietraszko TT Elite Series
20:45 Tafeltennis Martin Drabek v Jan Herink Setka Cup
20:45 Voetbal Standard Luik v RFC Seraing België - 1e klasse A
20:45 Voetbal Dundalk v Drogheda United Ierland - Premier Division
20:45 Voetbal St Patrick's Athletic v Derry City Ierland - Premier Division
20:50 Tafeltennis Andrii Skliarenko v Valerii Merzlikin Setka Cup
20:50 Tafeltennis Lukas Adamec v Tomas Rudolf TT Cup
20:52 Voetbal Man City (Sef) Esports v Tottenham (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
20:52 Voetbal Liverpool (Peja) Esports v Chelsea (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
20:55 Tafeltennis Artur Moriak v Ivan Pytsko Setka Cup
20:55 Tafeltennis Matej Zaboj v Jan Hendrych TT Cup
20:56 Voetbal West Ham (Alback) Esports v Eintracht (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
20:56 Voetbal Monaco (myxlunka) Esports v Bayer 04 (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:00 Basketbal PHI 76ers (SpicyP) Esports @ PHX Suns (Pakapaka) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
21:00 Beachvolleybal Brouwer / Meeuwsen v Remi Bassereau / Julien Lyneel Beach Pro Tour - Parijs
21:00 Rensport 8.00 Dundalk (Race 7) Dundalk
21:00 Squash Mahesh Mangaonkar v Zane Patel Netsuite Open
21:00 Squash Lucas Serme v David Baillargeon Netsuite Open
21:00 Squash Millie Tomlinson v Zeina Mickawy Netsuite Open - Dames
21:00 Squash Tomato Ho v Ka Yi Lee Netsuite Open - Dames
21:00 Tafeltennis Jan Zandecki v Jakub Kosowski TT Elite Series
21:00 Tafeltennis Pavel Gireth v Erik Mares Tsjechië - Liga Pro
21:00 Tafeltennis Petr Hisler v Jiri Celler Tsjechië - Liga Pro
21:00 Tafeltennis Adam Vitasek v Radovan Polasek Tsjechië - Liga Pro
21:00 Tafeltennis Miloslav Dvorak v Tomas Tecl Tsjechië - Liga Pro
21:00 Tennis Renzo Olivo v Camilo Ugo Carabelli Challenger - Buenos Aires
21:00 Tennis Madison Brengle v Nao Hibino ITF W60 - Templeton
21:00 Voetbal Angers v Marseille Frankrijk - Ligue 1
21:00 Voetbal Athletic Bilbao v Almeria Spanje - Primera División
21:00 Voetbal Tenerife v Sporting Gijon Spanje - Segunda
21:00 Voetbal Real Santa Cruz v Real Tomayapo Bolivia - Clausura
21:00 Voetbal Ajax (Spex) Esports v Juventus (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:00 Voetbal AC Milan (Rafa) Esports v Barcelona (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:04 Voetbal Chelsea (Gabiigol) Esports v Man City (Sef) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:04 Voetbal Tottenham (DrDuca) Esports v Man Utd (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:10 Tafeltennis Roman Torba v Viktor Ivanov Setka Cup
21:10 Voetbal Bayer 04 (Sxitted) Esports v Eintracht (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:10 Voetbal Monaco (myxlunka) Esports v Real Betis (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:15 Rensport 8.15 Newcastle (Race 8) Newcastle
21:15 Tafeltennis Kamil Durak v Tomasz Lojtek TT Elite Series
21:15 Tafeltennis Milan Vitek v Jan Herink Setka Cup
21:15 Voetbal Chelsea (val) Esports v Juventus (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:15 Voetbal Ajax (Spex) Esports v AC Milan (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:16 Voetbal Man Utd (Lukenzi) Esports v Chelsea (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:16 Voetbal Man City (Sef) Esports v Liverpool (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:20 Tafeltennis Maksym Mrykh v Oleksandr Kolbasenko Setka Cup
21:20 Tafeltennis Zdenek Macek v Tomas Rudolf TT Cup
21:24 Voetbal Bayer 04 (Sxitted) Esports v West Ham (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:24 Voetbal Real Betis (Bluefir3) Esports v Eintracht (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:25 Tafeltennis Petr Semrad v Vaclav Hejda Jnr TT Cup
21:28 Voetbal Liverpool (Peja) Esports v Man Utd (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:28 Voetbal Chelsea (Gabiigol) Esports v Tottenham (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:30 Basketbal Gran Canaria v Barcelona Spanje - Liga ACB
21:30 Basketbal Joventut v Bilbao Spanje - Liga ACB
21:30 Rensport 8.30 Dundalk (Race 8) Dundalk
21:30 Tafeltennis Damian Wojdyla v Bartlomiej Szymanek TT Elite Series
21:30 Tafeltennis Jan Kanera v Martin Parizek Tsjechië - Liga Pro
21:30 Tafeltennis Julius Legen v Martin Cmunt Tsjechië - Liga Pro
21:30 Tafeltennis Marek Zaskodny v Jan Skvrna Tsjechië - Liga Pro
21:30 Voetbal Chelsea (val) Esports v Barcelona (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:30 Voetbal Juventus (billiot) Esports v AC Milan (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:35 Basketbal UTA Jazz (Djapacmeister) Esports @ PHI 76ers (SpicyP) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
21:38 Voetbal Monaco (myxlunka) Esports v West Ham (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:38 Voetbal Real Betis (Bluefir3) Esports v Bayer 04 (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:40 Tafeltennis Serhii Rak v Volodymyr Plishylo Setka Cup
21:40 Voetbal Liverpool (Peja) Esports v Tottenham (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:40 Voetbal Man City (Sef) Esports v Man Utd (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:45 Squash Nick Wall v Tayyab Aslam Netsuite Open
21:45 Squash Juan Camilo Vargas v Ramit Tandon Netsuite Open
21:45 Squash Lucy Beecroft v Enora Villard Netsuite Open - Dames
21:45 Squash Rachel Arnold v Cristina Gomez Netsuite Open - Dames
21:45 Tafeltennis Mateusz Misiak v Szymon Twardowski TT Elite Series
21:45 Tafeltennis Martin Drabek v David Sabuka Setka Cup
21:45 Voetbal Chelsea (val) Esports v AC Milan (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:45 Voetbal Barcelona (Lio) Esports v Ajax (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
21:50 Tafeltennis Andrii Skliarenko v Sviatoslav Sachuk Setka Cup
21:50 Tafeltennis Martin Hargas v Lukas Adamec TT Cup
21:52 Voetbal Tottenham (DrDuca) Esports v Man City (Sef) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:52 Voetbal Chelsea (Gabiigol) Esports v Liverpool (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
21:52 Voetbal Real Betis (Bluefir3) Esports v West Ham (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:52 Voetbal Eintracht (BiWhite) Esports v Monaco (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
21:55 Tafeltennis Hryhorii Kulishov v Mykhailo Diachenko Setka Cup
21:55 Tafeltennis Matej Zaboj v Vaclav Hejda Jnr TT Cup
22:00 Tafeltennis Lukasz Nadolski v Jakub Kosowski TT Elite Series
22:00 Tafeltennis Martin Parizek v Erik Mares Tsjechië - Liga Pro
22:00 Tafeltennis Martin Cmunt v Jiri Celler Tsjechië - Liga Pro
22:00 Tafeltennis Jan Skvrna v Radovan Polasek Tsjechië - Liga Pro
22:00 Tafeltennis Ladislav Svanda v Tomas Tecl Tsjechië - Liga Pro
22:00 Voetbal Orsomarso v Fortaleza CEIF Colombia - Primera B
22:00 Voetbal Chelsea (val) Esports v Ajax (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:00 Voetbal Barcelona (Lio) Esports v Juventus (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:00 e-sport Fnatic v DetonatioN FocusMe LOL - World Champs Play-In
22:04 Voetbal Man Utd (Lukenzi) Esports v Tottenham (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
22:04 Voetbal Man City (Sef) Esports v Chelsea (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
22:06 Voetbal Eintracht (BiWhite) Esports v West Ham (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
22:06 Voetbal Bayer 04 (Sxitted) Esports v Monaco (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
22:10 Basketbal PHX Suns (Pakapaka) Esports @ UTA Jazz (Djapacmeister) Esports Ebasketball Battle - 4x5 minuten
22:10 Tafeltennis Viktor Ivanov v Ivan Kozachuk Setka Cup
22:15 Tafeltennis Tomasz Lojtek v Dawid Kotwica TT Elite Series
22:15 Tafeltennis Milan Vitek v Martin Drabek Setka Cup
22:15 Voetbal FC Porto v Braga Portugal - Primeira Liga
22:15 Voetbal Juventus (billiot) Esports v Ajax (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:15 Voetbal Barcelona (Lio) Esports v AC Milan (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:15 Volleybal KA v Afturelding IJsland - Mizunodeild
22:16 Voetbal Chelsea (Gabiigol) Esports v Man Utd (Lukenzi) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
22:16 Voetbal Liverpool (Peja) Esports v Man City (Sef) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
22:20 Tafeltennis Vladyslav Mishchenko v Valerii Merzlikin Setka Cup
22:20 Tafeltennis Zdenek Macek v Lukas Adamec TT Cup
22:25 Tafeltennis Jan Hendrych v Petr Semrad TT Cup
22:28 Voetbal Man Utd (Lukenzi) Esports v Liverpool (Peja) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
22:28 Voetbal Tottenham (DrDuca) Esports v Chelsea (Gabiigol) Esports Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd
22:30 Squash Henry Leung v Faraz Khan Netsuite Open
22:30 Squash Abdulla Mohd Al Tamimi v Aly Abou Eleinen Netsuite Open
22:30 Squash Emilia Soini v Anna Serme Netsuite Open - Dames
22:30 Squash Tsz-Wing Tong v Sana Ibrahim Netsuite Open - Dames
22:30 Tafeltennis Lukasz Jarocki v Jan Zandecki TT Elite Series
22:30 Tafeltennis Pavel Gireth v Jan Kanera Tsjechië - Liga Pro
22:30 Tafeltennis Petr Hisler v Julius Legen Tsjechië - Liga Pro
22:30 Tafeltennis Adam Vitasek v Marek Zaskodny Tsjechië - Liga Pro
22:30 Voetbal UTC Cajamarca v Cesar Vallejo Peru - Primera Division
22:30 Voetbal Juventus (billiot) Esports v Chelsea (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:30 Voetbal AC Milan (Rafa) Esports v Ajax (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:30 Voetbal Man Utd (BiWhite) Esports v A.Madrid (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
22:30 Voetbal Inter (Bluefir3) Esports v Juventus (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
22:40 Tafeltennis Serhii Rak v Roman Torba Setka Cup
22:44 Voetbal West Ham (Alback) Esports v A.Madrid (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
22:44 Voetbal Man Utd (BiWhite) Esports v Inter (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
22:45 Tafeltennis Kamil Durak v Lukasz Pietraszko TT Elite Series
22:45 Tafeltennis Jan Herink v David Sabuka Setka Cup
22:45 Voetbal Barcelona (Lio) Esports v Chelsea (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:45 Voetbal AC Milan (Rafa) Esports v Juventus (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
22:50 Tafeltennis Maksym Mrykh v Andrii Skliarenko Setka Cup
22:50 Tafeltennis Tomas Rudolf v Martin Hargas TT Cup
22:55 Tafeltennis Matej Zaboj v Petr Semrad TT Cup
22:58 Voetbal West Ham (Alback) Esports v Juventus (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
22:58 Voetbal A.Madrid (Sxitted) Esports v Inter (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:00 Tennis Juan M Cerundolo v Facundo Bagnis Challenger - Buenos Aires
23:00 Tennis Katarzyna Kawa v Robin Montgomery ITF W60 - Templeton
23:00 Voetbal Cerro Largo v Danubio Uruguay - Clausura
23:00 Voetbal Caracas v Deportivo La Guaira Venezuela - Primera Division
23:00 Voetbal AC Milan (Rafa) Esports v Chelsea (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:00 Voetbal Ajax (Spex) Esports v Barcelona (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:00 e-sport Evil Geniuses v LOUD LOL - World Champs Play-In
23:05 Darten Scott Baker v Niall Culleton Modus Super Series - Week 10 2022
23:12 Voetbal Chelsea (Alback) Esports v Inter (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:12 Voetbal Juventus (myxlunka) Esports v Man Utd (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:15 Tafeltennis Szymon Twardowski v Dawid Kotwica TT Elite Series
23:15 Voetbal Ajax (Spex) Esports v Chelsea (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:15 Voetbal Juventus (billiot) Esports v Barcelona (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:25 Darten Gavin Carlin v Mike Gillet Modus Super Series - Week 10 2022
23:25 Tafeltennis Vaclav Hejda Jnr v Jan Hendrych TT Cup
23:26 Voetbal Chelsea (Alback) Esports v Man Utd (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:26 Voetbal Juventus (myxlunka) Esports v A.Madrid (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:30 Tafeltennis Karol Wisniewski v Adrian Spychala TT Elite Series
23:30 Voetbal Real Madrid (Spex) Esports v Bayern (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:30 Voetbal Liverpool (Rafa) Esports v Man City (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:40 Voetbal A.Madrid (Sxitted) Esports v Man Utd (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:40 Voetbal Juventus (myxlunka) Esports v Inter (Bluefir3) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:45 Darten Niall Culleton v Mike Warburton Modus Super Series - Week 10 2022
23:45 Tafeltennis Mateusz Misiak v Kamil Durak TT Elite Series
23:45 Voetbal PSG (val) Esports v Bayern (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:45 Voetbal Real Madrid (Spex) Esports v Liverpool (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
23:54 Voetbal A.Madrid (Sxitted) Esports v Chelsea (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
23:54 Voetbal Inter (Bluefir3) Esports v Man Utd (BiWhite) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd

za, 1 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
00:00 Tafeltennis Jakub Maslowski v Maksymilian Miastowski TT Elite Series
00:00 Tafeltennis Rostyslav Kliuchuk v Martin Sobisek Tsjechië - Liga Pro
00:00 Tafeltennis Vladimir Postelt v David Vrabec Tsjechië - Liga Pro
00:00 Voetbal CSA v Guarani SP Campeonato Brasileiro Serie B
00:00 Voetbal Operario PR v Vila Nova Campeonato Brasileiro Serie B
00:00 Voetbal Sampaio Correa v Gremio Campeonato Brasileiro Serie B
00:00 Voetbal CA Tigre v CA Aldosivi Argentinië - Liga Profesional
00:00 Voetbal Estudiantes LP v Colon Argentinië - Liga Profesional
00:00 Voetbal PSG (val) Esports v Man City (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
00:00 Voetbal Bayern (billiot) Esports v Liverpool (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
00:00 e-sport Saigon Buffalo v Isurus LOL - World Champs Play-In
00:05 Darten Mike Gillet v Scott Baker Modus Super Series - Week 10 2022
00:08 Voetbal Juventus (myxlunka) Esports v Chelsea (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
00:08 Voetbal Inter (Bluefir3) Esports v A.Madrid (Sxitted) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
00:15 Tafeltennis Tomasz Lojtek v Lukasz Pietraszko TT Elite Series
00:15 Voetbal PSG (val) Esports v Liverpool (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
00:15 Voetbal Man City (Lio) Esports v Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
00:22 Voetbal Inter (Bluefir3) Esports v Chelsea (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
00:22 Voetbal Man Utd (BiWhite) Esports v Juventus (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
00:25 Darten Mike Warburton v Gavin Carlin Modus Super Series - Week 10 2022
00:30 Tafeltennis Lukasz Jarocki v Mateusz Golebiowski TT Elite Series
00:30 Tafeltennis Kamil Novak v Jan Knot Tsjechië - Liga Pro
00:30 Tennis Thiago Agustin Tirante / Juan Bautista Otegui v Roman A Burruchaga / Facundo D Acosta Challenger - Buenos Aires - HD
00:30 Voetbal Sol de America v Cerro Porteno Paraguay - Division Profesional
00:30 Voetbal PSG (val) Esports v Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
00:30 Voetbal Man City (Lio) Esports v Bayern (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
00:36 Voetbal Man Utd (BiWhite) Esports v Chelsea (Alback) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
00:36 Voetbal A.Madrid (Sxitted) Esports v Juventus (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd
00:45 Darten Niall Culleton v Mike Gillet Modus Super Series - Week 10 2022
00:45 Tafeltennis Szymon Twardowski v Kamil Durak TT Elite Series
00:45 Voetbal Bayern (billiot) Esports v Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
00:45 Voetbal Man City (Lio) Esports v Liverpool (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:00 Cricket Barbados Royals v Jamaica Tallawahs Caribbean Premier League
01:00 Futsal Corinthians v Joinville Brazilië - Liga Futsal
01:00 IJshockey NY Rangers @ NJ Devils NHL voorseizoen
01:00 IJshockey TOR Maple Leafs @ OTT Senators NHL voorseizoen
01:00 Tafeltennis Karol Wisniewski v Jakub Maslowski TT Elite Series
01:00 Tafeltennis David Vrabec v Jaroslav Prokupek Tsjechië - Liga Pro
01:00 Voetbal Union La Calera v Coquimbo Unido Chili - Primera División
01:00 Voetbal Tigres FC v Bogota FC Colombia - Primera B
01:00 Voetbal Bayern (billiot) Esports v PSG (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:00 Voetbal Liverpool (Rafa) Esports v Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:00 e-sport DetonatioN FocusMe v Chiefs Esports Club LOL - World Champs Play-In
01:05 Darten Mike Warburton v Scott Baker Modus Super Series - Week 10 2022
01:05 Honkbal BAL Orioles @ NY Yankees MLB
01:05 Honkbal PHI Phillies-Game 2 @ WAS Nationals-Game 2 MLB
01:07 Honkbal BOS Red Sox @ TOR Blue Jays MLB
01:10 Honkbal KC Royals @ CLE Guardians MLB
01:10 Honkbal MIN Twins @ DET Tigers MLB
01:15 Tafeltennis Mateusz Misiak v Tomasz Lojtek TT Elite Series
01:15 Voetbal Man City (Lio) Esports v PSG (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:15 Voetbal Liverpool (Rafa) Esports v Bayern (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:20 Honkbal NY Mets @ ATL Braves MLB
01:25 Darten Gavin Carlin v Niall Culleton Modus Super Series - Week 10 2022
01:30 Cricket Queensland Fire - Dames v ACT Meteors - Dames Australië - NCL - Dames
01:30 Tafeltennis Mateusz Golebiowski v Adrian Spychala TT Elite Series
01:30 Tafeltennis Rostyslav Kliuchuk v Milan Klement Tsjechië - Liga Pro
01:30 Tafeltennis Vladimir Postelt v Kamil Novak Tsjechië - Liga Pro
01:30 Voetbal Toronto FC v Inter Miami CF VS - MLS
01:30 Voetbal Plaza Colonia v Liverpool Montevideo Uruguay - Clausura
01:30 Voetbal Liverpool (Rafa) Esports v PSG (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:30 Voetbal Real Madrid (Spex) Esports v Man City (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:45 Darten Mike Gillet v Mike Warburton Modus Super Series - Week 10 2022
01:45 Tafeltennis Lukasz Pietraszko v Dawid Kotwica TT Elite Series
01:45 Voetbal Real Madrid (Spex) Esports v PSG (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
01:45 Voetbal Bayern (billiot) Esports v Man City (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:00 Tafeltennis Lukasz Jarocki v Maksymilian Miastowski TT Elite Series
02:00 Tafeltennis Jaroslav Prokupek v Jan Knot Tsjechië - Liga Pro
02:00 Voetbal Puebla v Club America Mexico - Apertura
02:00 Voetbal Gualaceo SC v Universidad Católica del Ecuador Ecuador - Campeonato Nacional
02:00 Voetbal Carlos Mannucci v Ayacucho FC Peru - Primera Division
02:00 Voetbal Guabira v Jorge Wilstermann Bolivia - Clausura
02:00 Voetbal Chelsea (Spex) Esports v Liverpool (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:00 Voetbal Arsenal (Rafa) Esports v Man Utd (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:00 e-sport Beyond Gaming v Evil Geniuses LOL - World Champs Play-In
02:05 Darten Scott Baker v Gavin Carlin Modus Super Series - Week 10 2022
02:10 Honkbal MIA Marlins @ MIL Brewers MLB
02:10 Honkbal TB Rays @ HOU Astros MLB
02:15 Honkbal PIT Pirates @ STL Cardinals MLB
02:15 Tafeltennis Szymon Twardowski v Tomasz Lojtek TT Elite Series
02:15 Voetbal Man City (val) Esports v Liverpool (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:15 Voetbal Chelsea (Spex) Esports v Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:30 Squash Nicole Bunyan v Marie Stephan Netsuite Open - Dames
02:30 Tafeltennis Jakub Maslowski v Adrian Spychala TT Elite Series
02:30 Tafeltennis Martin Sobisek v Milan Klement Tsjechië - Liga Pro
02:30 Tafeltennis David Vrabec v Kamil Novak Tsjechië - Liga Pro
02:30 Voetbal Chapecoense v Bahia Campeonato Brasileiro Serie B
02:30 Voetbal Man City (val) Esports v Man Utd (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:30 Voetbal Liverpool (billiot) Esports v Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:45 Tafeltennis Kamil Durak v Dawid Kotwica TT Elite Series
02:45 Voetbal Man City (val) Esports v Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
02:45 Voetbal Man Utd (Lio) Esports v Chelsea (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:00 Tafeltennis Karol Wisniewski v Lukasz Jarocki TT Elite Series
03:00 Tafeltennis Jaroslav Vanek v Rostyslav Kliuchuk Tsjechië - Liga Pro
03:00 Tafeltennis Jan Knot v Vladimir Postelt Tsjechië - Liga Pro
03:00 Tennis Bondarenko / Hiroko Kuwata v Nao Hibino / Sabrina Santamaria ITF W60 - Templeton - DD
03:00 Voetbal Man City (val) Esports v Chelsea (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:00 Voetbal Man Utd (Lio) Esports v Liverpool (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:00 e-sport DRX v Saigon Buffalo LOL - World Champs Play-In
03:15 Squash Rui Soares v George Parker Netsuite Open
03:15 Tafeltennis Mateusz Misiak v Lukasz Pietraszko TT Elite Series
03:15 Voetbal Liverpool (billiot) Esports v Chelsea (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:15 Voetbal Man Utd (Lio) Esports v Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:30 Tafeltennis Mateusz Golebiowski v Maksymilian Miastowski TT Elite Series
03:30 Tafeltennis Kamil Novak v Jaroslav Prokupek Tsjechië - Liga Pro
03:30 Voetbal Liverpool (billiot) Esports v Man City (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:30 Voetbal Arsenal (Rafa) Esports v Chelsea (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:38 Honkbal TEX Rangers @ LA Angels MLB
03:40 Honkbal OAK Athletics @ SEA Mariners MLB
03:40 Honkbal CHI White Sox @ SD Padres MLB
03:45 Voetbal Man Utd (Lio) Esports v Man City (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
03:45 Voetbal Arsenal (Rafa) Esports v Liverpool (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min speeltijd
04:00 IJshockey SJ Sharks @ VGS Golden Knights NHL voorseizoen
04:00 Squash Chan Sin Yuk v Riya Navani Netsuite Open - Dames
04:00 Tafeltennis Jaroslav Vanek v Martin Sobisek Tsjechië - Liga Pro
04:00 Tafeltennis Jan Knot v David Vrabec Tsjechië - Liga Pro
04:00 Tafeltennis Jakub Maslowski v Lukasz Jarocki TT Elite Series
04:00 Voetbal Las Vegas Lights FC v New Mexico United VS - USL Championship
04:00 e-sport Royal Never Give Up v MAD Lions LOL - World Champs Play-In
04:10 Basketbal Maccabi Raanana @ LA Clippers NBA - Preseason
04:10 Honkbal COL Rockies @ LA Dodgers MLB
04:15 Honkbal ARI Diamondbacks @ SF Giants MLB
04:30 Tafeltennis Jaroslav Prokupek v Vladimir Postelt Tsjechië - Liga Pro
04:30 Tafeltennis Karol Wisniewski v Mateusz Golebiowski TT Elite Series
04:45 Squash Cesar Salazar v Martin Svec Netsuite Open
05:00 Tafeltennis Maksymilian Miastowski v Adrian Spychala TT Elite Series
05:00 e-sport DRX v Istanbul Wildcats LOL - World Champs Play-In
05:30 Tafeltennis Jakub Maslowski v Mateusz Golebiowski TT Elite Series
06:00 Tafeltennis Lukasz Jarocki v Adrian Spychala TT Elite Series
06:30 Tafeltennis Karol Wisniewski v Maksymilian Miastowski TT Elite Series
06:30 Voetbal Gimpo FC v Chungnam Asan FC Zuid-Korea - K-League 2
07:00 Voetbal Cerezo Osaka v Shonan Bellmare Japan - J-League
07:00 Voetbal Avispa Fukuoka v Vissel Kobe Japan - J-League
07:00 Voetbal Montedio Yamagata v Albirex Niigata Japan - J2-League
07:00 Voetbal Thespa Kusatsu v Omiya Ardija Japan - J2-League
07:00 Voetbal Ventforet Kofu v Tochigi SC Japan - J2-League
07:00 Voetbal FC Seoul v Daegu FC Zuid-Korea - K-League 1
07:00 Voetbal Canberra Olympic - Dames v Belconnen United - Dames Australië - Capital Territory Premier League - Dames
08:00 Voetbal Kashima Antlers v FC Tokyo Japan - J-League
08:00 Voetbal Sanfrecce Hiroshima v Urawa Red Diamonds Japan - J-League
08:00 Voetbal Sagan Tosu v Kyoto Sanga FC Japan - J-League
09:00 Voetbal Consadole Sapporo v Kawasaki Frontale Japan - J-League
09:00 Voetbal Nagoya Grampus v Yokohama F-Marinos Japan - J-League
09:00 Voetbal Gamba Osaka v Kashiwa Reysol Japan - J-League
09:00 Voetbal Tokushima Vortis v Machida Zelvia Japan - J2-League
09:00 Voetbal Seoul E-Land FC v Bucheon FC 1995 Zuid-Korea - K-League 2
09:30 Voetbal Incheon Utd v Ulsan Hyundai Zuid-Korea - K-League 1
09:43 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
10:00 Basketbal SE Melbourne Phoenix v Tasmania JackJumpers Australië - NBL
10:00 Futsal Tadzjikistan v Turkmenistan AFC Futsal Championship
10:00 Voetbal Canberra Croatia FC v Monaro Panthers Australië - Capital Territory Premier League
10:00 Voetbal United City FC v Maharlika Manila FC Filipijnen - PFL
10:08 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
10:30 Basketbal Phoenix Fuel Masters v Bay Area Dragons Filipijnen - PBA Commissioner's Cup
10:30 Hockey SV Arminen Vienna v Old Georgians Euro Hockey League
10:35 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
11:07 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
11:30 Voetbal FC Ryukyu v Yokohama FC Japan - J2-League
11:30 Voetbal Tanjong Pagar United v Young Lions Singapore - Premier League
11:30 Voetbal Tampines Rovers FC v Geylang International Singapore - Premier League
11:30 Voetbal FC Anyang v Ansan Greeners FC Zuid-Korea - K-League 2
11:39 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
11:45 Voetbal Sydney United 59 v Macarthur FC Australië - Beker
12:00 Basketbal Illawarra Hawks v Sydney Kings Australië - NBL
12:00 Voetbal Oita v V-Varen Nagasaki Japan - J2-League
12:00 Voetbal Jeonbuk Motors v Pohang Steelers Zuid-Korea - K-League 1
12:00 Voetbal Mindil Aces v Hellenic AC Australië - Darwin Premier League
12:05 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
12:35 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
12:45 Basketbal Converge Fiberxers v Magnolia Hotshots Filipijnen - PBA Commissioner's Cup
12:45 Hockey Pinoke v SK Slavia Praag Euro Hockey League
12:45 Voetbal Lokomotiv 1929 Sofia v Ludogorets Razgrad Bulgarije - Eerste divisie
13:00 Voetbal Greuther Furth v Sandhausen Duitsland - Bundesliga II
13:00 Voetbal Holstein Kiel v Hansa Rostock Duitsland - Bundesliga II
13:00 Voetbal Fortuna Dusseldorf v Arminia Bielefeld Duitsland - Bundesliga II
13:00 Voetbal Nakhon Ratchasima v Khonkaen United Thailand - Premier League
13:00 Voetbal AFC Eskilstuna v Örebro SK Zweden - Superettan
13:00 Voetbal Sollentuna FK v Taby FK Zweden - 1e divisie - Noord
13:00 Voetbal Örebro Syrianska IF v BK Forward Zweden - 1e divisie - Noord
13:00 Voetbal Tvååkers IF v BK Olympic Zweden - 1e divisie - Zuid
13:00 Voetbal Vänersborgs IF v GAIS Zweden - 1e divisie - Zuid
13:00 Voetbal Azkals Development Team v Kaya FC Filipijnen - PFL
13:05 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
13:30 Voetbal Police Tero FC v Lamphun Warrior FC Thailand - Premier League
13:30 Voetbal Hearts v Rangers Schotland - Premiership
13:43 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
14:00 Voetbal Bari v Brescia Italië - Serie B
14:00 Voetbal Cagliari v Venezia Italië - Serie B
14:00 Voetbal Cittadella v Ternana Italië - Serie B
14:00 Voetbal Modena v Reggina Italië - Serie B
14:00 Voetbal Palermo v Sudtirol Italië - Serie B
14:00 Voetbal Parma v Frosinone Italië - Serie B
14:00 Voetbal Spal v Genoa Italië - Serie B
14:00 Voetbal JaPS v FF Jaro Finland - Ykkønen
14:00 Voetbal PIF Parainen v SJK II Finland - Ykkønen
14:00 Voetbal Chiangrai Utd v Sukhothai FC Thailand - Premier League
14:00 Voetbal Cadiz v Villarreal Spanje - Primera División
14:00 Voetbal Vendsyssel FF v FC Helsingor Denemarken - 1e divisie
14:13 Drafsport Toegang Beperkt Albion Park
14:25 Rensport 1.25 Fontwell (Race 1) Fontwell
14:30 Voetbal BG Pathum United v Muang Thong United Thailand - Premier League
14:30 Voetbal Grazer AK v SK Sturm Graz II Oostenrijk - 2. Liga
14:30 Voetbal Rapid Vienna II v SV Lafnitz Oostenrijk - 2. Liga
14:30 Voetbal FC Flyeralarm Admira v FC Liefering Oostenrijk - 2. Liga
14:31 Rensport 1.31 Newmarket (Race 1) Newmarket
14:36 Rensport 1.36 Redcar (Race 1) Redcar
14:45 Rensport 1.45 Gowran Park (Race 1) Gowran Park
14:51 Rensport 1.51 Ascot (Race 1) Ascot
14:55 Rensport 1.55 Killarney (Race 1) Killarney
15:00 Hockey Real Club de Polo v Club Egara Euro Hockey League
15:00 Rensport 2.00 Fontwell (Race 2) Fontwell
15:00 Voetbal Napoli v Torino Italië - Serie A
15:00 Voetbal St Etienne v Grenoble Franse Ligue 2
15:00 Voetbal PK-35 v IF Gnistan Finland - Ykkønen
15:00 Voetbal Górnik Zabrze v Zaglebie Lubin Polen - Ekstraklasa
15:00 Voetbal Nykobing v SønderjyskE Denemarken - 1e divisie
15:00 Voetbal Malmö FF v Hammarby Zweden - Allsvenskan
15:00 Voetbal Orgryte IS v Brage Zweden - Superettan
15:00 Voetbal Landskrona v Dalkurd FF Zweden - Superettan
15:00 Voetbal Ostersunds FK v Halmstad Zweden - Superettan
15:00 Voetbal Sutjeska Niksic v FK Jedinstvo Bijelo Polje Montenegro - Prva Liga
15:00 Voetbal FK Rudar Pljevlja v FK Jezero Montenegro - Prva Liga
15:06 Rensport 2.06 Newmarket (Race 2) Newmarket
15:12 Rensport 2.12 Redcar (Race 2) Redcar
15:15 IJshockey Luleå HF v Växjö Lakers HC Zweden - SHL
15:15 IJshockey Timrå IK v Färjestad BK Zweden - SHL
15:15 IJshockey HV71 v IK Oskarshamn Zweden - SHL
15:15 Voetbal Sharjah SCC v Khor Fakkan VAE - Premier League
15:15 Voetbal Baniyas SC v Al Jazira SC VAE - Premier League
15:17 Rensport 2.17 Gowran Park (Race 2) Gowran Park
15:25 Rensport 2.25 Ascot (Race 2) Ascot
15:30 Rensport 2.30 Killarney (Race 2) Killarney
15:30 Voetbal RB Leipzig v Bochum Duitsland - Bundesliga I
15:30 Voetbal SC Freiburg v Mainz Duitsland - Bundesliga I
15:30 Voetbal 1. FC Köln v Borussia Dortmund Duitsland - Bundesliga I
15:30 Voetbal Eintracht Frankfurt v Union Berlin Duitsland - Bundesliga I
15:30 Voetbal Wolfsburg v VfB Stuttgart Duitsland - Bundesliga I
15:30 e-sport Cloud9 v Team Liquid CS:GO - ESL Pro League
15:35 Rensport 2.35 Fontwell (Race 3) Fontwell
15:42 Rensport 2.42 Newmarket (Race 3) Newmarket
15:47 Rensport 2.47 Redcar (Race 3) Redcar
15:52 Rensport 2.52 Gowran Park (Race 3) Gowran Park
16:00 Basketbal Prienai v Rytas Litouwen - LKL
16:00 Rensport 3.00 Ascot (Race 3) Ascot
16:00 Voetbal Brusque v Criciuma Campeonato Brasileiro Serie B
16:00 Voetbal OH Leuven v Union Sint-Gillis België - 1e klasse A
16:00 Voetbal Lommel v RWD Molenbeek België - 1e klasse B
16:00 Voetbal Dundee Utd v St Johnstone Schotland - Premiership
16:00 Voetbal St Mirren v Livingston Schotland - Premiership
16:00 Voetbal Ayr v Inverness CT Schotland - Championship
16:00 Voetbal Cove Rangers v Arbroath Schotland - Championship
16:00 Voetbal Hamilton v Dundee Schotland - Championship
16:00 Voetbal Partick v Morton Schotland - Championship
16:00 Voetbal Queen's Park v Raith Schotland - Championship
16:00 Voetbal Banik Ostrava v Ceske Budejovice Tsjechië - First League
16:00 Voetbal Mlada Boleslav v Sigma Olomouc Tsjechië - First League
16:00 Voetbal Bohemians 1905 v Viktoria Pilsen Tsjechië - First League
16:00 Voetbal SK Prostějov v Sparta Praag B Tsjechië - 2. Liga
16:00 Voetbal Tromso v Molde Noorwegen - Eliteserien
16:00 Voetbal Hammarby TFF v Gefle IF Zweden - 1e divisie - Noord
16:00 Voetbal IFK Haninge v FC Stockholm Internazionale Zweden - 1e divisie - Noord
16:00 Voetbal Umeå FC v Sandvikens IF Zweden - 1e divisie - Noord
16:00 Voetbal Lindome GIF v IFK Malmo Zweden - 1e divisie - Zuid
16:00 Voetbal Ljungskile SK v Torns IF Zweden - 1e divisie - Zuid
16:00 Voetbal Lunds BK v Oskarshamns AIK Zweden - 1e divisie - Zuid
16:00 Voetbal Ängelholms FF v Atvidabergs FF Zweden - 1e divisie - Zuid
16:00 Voetbal OFK Petrovac v Arsenal Tivat Montenegro - Prva Liga
16:00 Voetbal FK Decic Tuzi v FK Mornar Bar Montenegro - Prva Liga
16:05 Rensport 3.05 Killarney (Race 3) Killarney
16:10 Rensport 3.10 Fontwell (Race 4) Fontwell
16:15 Handbal FC Barcelona v Bidasoa Irun Spanje - Liga Asobal
16:15 Voetbal Perugia v Pisa Italië - Serie B
16:15 Voetbal Getafe v Valladolid Spanje - Primera División
16:15 Voetbal Mirandes v Las Palmas Spanje - Segunda
16:15 Voetbal Racing Santander v Malaga Spanje - Segunda
16:17 Rensport 3.17 Newmarket (Race 4) Newmarket
16:20 Basketbal Jonava v Nevezis Litouwen - LKL
16:27 Rensport 3.27 Gowran Park (Race 4) Gowran Park
16:30 Voetbal Vizela v Portimonense Portugal - Primeira Liga
16:30 Voetbal Toegang BeperktSC Cambuur Leeuwarden v PSV Nederland - Eredivisie
16:36 Rensport 3.36 Ascot (Race 4) Ascot
16:40 Rensport 3.40 Killarney (Race 4) Killarney
16:45 Rensport 3.45 Fontwell (Race 5) Fontwell
16:52 Rensport 3.52 Newmarket (Race 5) Newmarket
16:57 Rensport 3.57 Redcar (Race 5) Redcar
17:00 Voetbal Strasbourg v Rennes Frankrijk - Ligue 1
17:00 Voetbal FC Salzburg v LASK Linz Oostenrijk - Bundesliga
17:00 Voetbal Austria Lustenau v Wolfsberger AC Oostenrijk - Bundesliga
17:00 Voetbal WSG Swarovski Tirol v Rapid Wien Oostenrijk - Bundesliga
17:00 Voetbal Huachipato v CD Antofagasta Chili - Primera División
17:02 Rensport 4.02 Gowran Park (Race 5) Gowran Park
17:10 Rensport 4.10 Ascot (Race 5) Ascot
17:15 Hockey Western Wildcats v Harvestehuder Euro Hockey League
17:15 Rensport 4.15 Killarney (Race 5) Killarney
17:20 Rensport 4.20 Fontwell (Race 6) Fontwell
17:27 Rensport 4.27 Newmarket (Race 6) Newmarket
17:30 Voetbal Lech Poznan v Legia Warschau Polen - Ekstraklasa
17:30 Voetbal Degerfors v Djurgården Zweden - Allsvenskan
17:30 Voetbal Torque v Cerrito Uruguay - Clausura
17:32 Rensport 4.32 Redcar (Race 6) Redcar
17:37 Rensport 4.37 Gowran Park (Race 6) Gowran Park
17:45 Rensport 4.45 Ascot (Race 6) Ascot
17:50 Rensport 4.50 Killarney (Race 6) Killarney
17:55 Rensport 4.55 Fontwell (Race 7) Fontwell
18:00 Basketbal Zaragoza v UCAM Murcia Spanje - Liga ACB
18:00 Basketbal Hamburg Towers v Syntainics MBC Duitsland - Bundesliga
18:00 Basketbal Bayern München v Ratiopharm Ulm Duitsland - Bundesliga
18:00 IJshockey Örebro HK v Skellefteå AIK Zweden - SHL
18:00 IJshockey Rögle BK v Linköping HC Zweden - SHL
18:00 IJshockey Frölunda HC v Leksands IF Zweden - SHL
18:00 Rensport 5.00 Wolverhampton (Race 1) Wolverhampton
18:00 Voetbal Inter Milan v AS Roma Italië - Serie A
18:00 Voetbal Basel v St Gallen Zwitserland - Super League
18:00 Voetbal Dibba Al Fujairah v Ajman SCC VAE - Premier League
18:00 Voetbal Al Nasr SC v Al Wasl SC VAE - Premier League
18:00 Voetbal Lillestrøm v Bodo/Glimt Noorwegen - Eliteserien
18:00 Voetbal Valerenga v Stromsgodset Noorwegen - Eliteserien
18:00 Voetbal CS Mioveni v FC U Craiova 1948 Roemenië - Liga 1
18:03 Rensport 5.03 Newmarket (Race 7) Newmarket
18:07 Rensport 5.07 Redcar (Race 7) Redcar
18:12 Rensport 5.12 Gowran Park (Race 7) Gowran Park
18:15 Voetbal Westerlo v Zulte-Waregem België - 1e klasse A
18:15 Voetbal KV Oostende v Genk België - 1e klasse A
18:25 Rensport 5.25 Killarney (Race 7) Killarney
18:30 Handbal SG Flensburg Handewitt v SC Magdeburg Duitsland - Bundesliga
18:30 Rensport 5.30 Wolverhampton (Race 2) Wolverhampton
18:30 Voetbal Werder Bremen v Borussia M'gladbach Duitsland - Bundesliga I
18:30 Voetbal Sevilla v Atlético Madrid Spanje - Primera División
18:30 Voetbal FC Andorra v Levante Spanje - Segunda
18:37 Rensport 5.37 Redcar (Race 8) Redcar
18:42 Rensport 5.42 Gowran Park (Race 8) Gowran Park
18:45 Voetbal Toegang BeperktFC Groningen v AZ Nederland - Eredivisie
19:00 Handbal PSG Handball v US Creteil Frankrijk - Starligue
19:00 Handbal Anaitasuna v Ciudad Encantada Spanje - Liga Asobal
19:00 Rensport 6.00 Wolverhampton (Race 3) Wolverhampton
19:00 Voetbal Metz v Pau Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Annecy v SC Bastia Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Rodez v Amiens Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Valenciennes v Sochaux Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Niort v Guingamp Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Dijon v Le Havre Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Nimes v Paris FC Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Caen v US Quevilly Franse Ligue 2
19:00 Voetbal Chaves v Estoril Portugal - Primeira Liga
19:00 Voetbal New England Revolution v Atlanta United VS - MLS
19:00 Voetbal Sparta Praag v Hradec Kralove Tsjechië - First League
19:00 Volleybal Taranto v Civitanova Italië - Superlega
19:30 Rensport 6.30 Wolverhampton (Race 4) Wolverhampton
20:00 Handbal Pays d'Aix UC v Limoges 87 Frankrijk - Starligue
20:00 Rensport 7.00 Wolverhampton (Race 5) Wolverhampton
20:00 Voetbal Atletico Mineiro v Fluminense Brazilië - Serie A
20:00 Voetbal Internacional v Santos Brazilië - Serie A
20:00 Voetbal Ceará v America MG Brazilië - Serie A
20:00 Voetbal KFCO Beerschot Wilrijk v Deinze België - 1e klasse B
20:00 Voetbal Toegang BeperktAjax v Go Ahead Eagles Nederland - Eredivisie
20:00 Voetbal Pogon Szczecin v Lechia Gdansk Polen - Ekstraklasa
20:00 Voetbal Palestino v Everton de Vina Chili - Primera División
20:30 Basketbal Baskets Wuerzburg v Telekom Baskets Bonn Duitsland - Bundesliga
20:30 Basketbal Treviso v Reggio Emilia Italië - Lega 1
20:30 Basketbal Bristol Flyers v Sheffield Sharks Engeland - BBL
20:30 Rensport 7.30 Wolverhampton (Race 6) Wolverhampton
20:30 Voetbal St Pauli v Heidenheim Duitsland - Bundesliga II
20:30 Voetbal Grasshoppers v FC Zurich Zwitserland - Super League
20:30 Voetbal CFR Cluj v Petrolul Ploiesti Roemenië - Liga 1
20:30 Volleybal Padova v Modena Italië - Superlega
20:45 Basketbal Granada v Manresa Spanje - Liga ACB
20:45 Basketbal Tenerife v Girona Spanje - Liga ACB
20:45 Voetbal Empoli v AC Milan Italië - Serie A
20:45 Voetbal Club Brugge v KV Mechelen België - 1e klasse A
21:00 Rensport 8.00 Wolverhampton (Race 7) Wolverhampton
21:00 Voetbal PSG v Nice Frankrijk - Ligue 1
21:00 Voetbal Mallorca v Barcelona Spanje - Primera División
21:00 Voetbal Villarreal B v Burgos Spanje - Segunda
21:00 Voetbal Toegang BeperktFC Twente v Vitesse Nederland - Eredivisie
21:00 Voetbal Nacional Potosi v Royal Pari FC Bolivia - Clausura
21:30 Rensport 8.30 Wolverhampton (Race 8) Wolverhampton
21:30 Voetbal Guimaraes v Benfica Portugal - Primeira Liga
21:30 Voetbal Colorado Rapids v FC Dallas VS - MLS
22:00 Voetbal Sao Paulo v Independiente del Valle Copa Sudamericana
22:00 e-sport Fnatic v LOUD LOL - World Champs Play-In
23:00 Voetbal Atletico Fenix Montevideo v Nacional De Football Uruguay - Clausura
23:00 Voetbal Monagas v Metropolitanos FC Venezuela - Primera Division
23:00 e-sport Saigon Buffalo v MAD Lions LOL - World Champs Play-In
23:15 Voetbal Club Aurora v Atletico Palmaflor Vinto Bolivia - Clausura
23:30 Voetbal Ituano v CRB Campeonato Brasileiro Serie B
23:30 Voetbal Charlotte FC v Philadelphia Union VS - MLS

zo, 2 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
00:00 Voetbal Flamengo v Bragantino Brazilië - Serie A
00:00 Voetbal Goias v Fortaleza Brazilië - Serie A
00:00 Voetbal Avai v Atletico Goianiense Brazilië - Serie A
00:00 Voetbal Athletico Paranaense v EC Juventude Brazilië - Serie A
00:00 e-sport Beyond Gaming v DetonatioN FocusMe LOL - World Champs Play-In
00:05 Voetbal Monterrey v Pachuca Mexico - Apertura
00:30 Voetbal Loudoun United FC v Detroit City FC VS - USL Championship
00:45 Voetbal Club 9 de Octubre v LDU Quito Ecuador - Campeonato Nacional
01:00 Voetbal Pittsburgh Riverhounds v San Antonio FC VS - USL Championship
01:00 Voetbal Curico Unido v La Serena Chili - Primera División
01:00 Voetbal Maryland Bobcats FC v Albion San Diego VS - NISA
01:00 e-sport Evil Geniuses v Chiefs Esports Club LOL - World Champs Play-In
01:15 Voetbal Carabobo v Zamora Venezuela - Primera Division
01:30 Voetbal FC Cincinnati v Chicago Fire VS - MLS
01:30 Voetbal Columbus Crew v New York Red Bulls VS - MLS
01:30 Voetbal CF Montreal v DC United VS - MLS
01:30 Voetbal Bolivar v Independiente Petrolero Bolivia - Clausura
01:30 Voetbal Defensor Sporting v Albion FC Uruguay - Clausura
02:00 Voetbal Corinthians v Cuiaba Brazilië - Serie A
02:00 e-sport Royal Never Give Up v Isurus LOL - World Champs Play-In
02:05 Voetbal Atlas v Necaxa Mexico - Apertura
02:30 Voetbal Rio Grande Valley FC Toros v Louisville City FC VS - USL Championship
03:00 Voetbal Mushuc Runa v Emelec Ecuador - Campeonato Nacional
03:00 e-sport Beyond Gaming v Chiefs Esports Club LOL - World Champs Play-In
04:00 Voetbal San Jose Earthquakes v Minnesota United VS - MLS
04:00 Voetbal Vancouver Whitecaps v Austin FC VS - MLS
04:00 Voetbal Oakland Roots v Birmingham Legion FC VS - USL Championship
04:00 e-sport Royal Never Give Up v Istanbul Wildcats LOL - World Champs Play-In
04:30 Voetbal LA Galaxy v Real Salt Lake VS - MLS
04:30 Voetbal Phoenix Rising FC v New York Red Bulls II VS - USL Championship
05:00 Basketbal Melbourne United v New Zealand Breakers Australië - NBL
05:00 e-sport DRX v Isurus LOL - World Champs Play-In
06:00 Voetbal Roasso Kumamoto v Blaublitz Akita Japan - J2-League
06:00 Voetbal Maitland FC v Lambton Jaffas Australië - Northern NSW Premier League
06:30 Voetbal Daejeon Hana Citizen v Gwangju FC Zuid-Korea - K-League 2
07:00 Basketbal Perth Wildcats v Brisbane Bullets Australië - NBL
07:00 Voetbal Vegalta Sendai v Tokyo Verdy Japan - J2-League
07:00 Voetbal Mito Hollyhock v JEF Utd Chiba Japan - J2-League
07:00 Voetbal Zweigen Kanazawa v Fagiano Okayama Japan - J2-League
07:00 Voetbal Renofa Yamaguchi v Grulla Morioka FC Japan - J2-League
07:00 Voetbal Jeju United v Gangwon FC Zuid-Korea - K-League 1
09:00 Voetbal Gyeongnam FC v Jeonnam Dragons Zuid-Korea - K-League 2
09:30 Voetbal Suwon FC v Gimcheon Sangmu FC Zuid-Korea - K-League 1
10:00 Voetbal Mendiola FC v Stallion Laguna FC Filipijnen - PFL
10:15 Voetbal Slavia Praag B v MFK Vyskov Tsjechië - 2. Liga
10:30 Basketbal Rain or Shine Elasto Painters v Terrafirma Dyip Filipijnen - PBA Commissioner's Cup
10:30 Voetbal Floridsdorfer AC v FC Blau Weiss Linz Oostenrijk - 2. Liga
11:30 Voetbal Balestier Khalsa FC v Lion City Sailors FC Singapore - Premier League
11:30 Voetbal Albirex Niigata Singapore v Hougang United FC Singapore - Premier League
12:00 Voetbal AFC Hermannstadt v ACS Sepsi Roemenië - Liga 1
12:15 Voetbal Toegang BeperktFortuna Sittard v FC Volendam Nederland - Eredivisie
12:30 Basketbal Breogan v Fuenlabrada Spanje - Liga ACB
12:30 Basketbal Real Madrid v Monbus Obradoiro Spanje - Liga ACB
12:30 Voetbal Lazio v Spezia Italië - Serie A
12:30 Voetbal Buriram United v Prachuap FC Thailand - Premier League
12:30 Voetbal Miedz Legnica v Stal Mielec Polen - Ekstraklasa
12:45 Basketbal Meralco Bolts v Barangay Ginebra San Miguel Filipijnen - PBA Commissioner's Cup
13:00 Voetbal Lorient v Lille Frankrijk - Ligue 1
13:00 Voetbal Chonburi v Nong Bua Pitchaya Thailand - Premier League
13:00 Voetbal HB Køge v FC Fredericia Denemarken - 1e divisie
13:00 Voetbal Naestved IF v Hillerød Denemarken - 1e divisie
13:00 Voetbal Utsiktens BK v Västerås SK FK Zweden - Superettan
13:00 Voetbal IF Karlstad v Team TG FF Zweden - 1e divisie - Noord
13:30 Voetbal Karlsruher SC v Nurnberg Duitsland - Bundesliga II
13:30 Voetbal Magdeburg v Jahn Regensburg Duitsland - Bundesliga II
13:30 Voetbal Kaiserslautern v Eintracht Braunschweig Duitsland - Bundesliga II
13:30 Voetbal Ratchaburi FC v Lampang FC Thailand - Premier League
13:30 Voetbal Anderlecht v Charleroi België - 1e klasse A
14:00 Handbal MT Melsungen v Füchse Berlin Duitsland - Bundesliga
14:00 Rensport 1.00 Killarney (Race 1) Killarney
14:00 Voetbal Port FC v Bangkok United Thailand - Premier League
14:00 Voetbal Espanyol v Valencia Spanje - Primera División
14:00 Voetbal Midtjylland v Viborg Denemarken - Superligaen
14:00 Voetbal Silkeborg IF v AC Horsens Denemarken - Superligaen
14:00 Voetbal FC Ilves v IFK Mariehamn Finland - Veikkausliiga
14:00 Voetbal Asteras Tripolis v OFI Crete Griekenland - Super League 1
14:08 Rensport 1.08 Uttoxeter (Race 1) Uttoxeter
14:15 Rensport 1.15 Tipperary (Race 1) Tipperary
14:15 Voetbal FC Sion v Winterthur Zwitserland - Super League
14:25 Rensport 1.25 Kelso (Race 1) Kelso
14:30 Voetbal Toegang BeperktExcelsior v FC Utrecht Nederland - Eredivisie
14:30 Voetbal Toegang BeperktN.E.C. v Feyenoord Nederland - Eredivisie
14:30 Voetbal SV Ried v SCR Altach Oostenrijk - Bundesliga
14:30 Voetbal Hartberg v Austria Klagenfurt Oostenrijk - Bundesliga
14:35 Rensport 1.35 Killarney (Race 2) Killarney
14:43 Rensport 1.43 Uttoxeter (Race 2) Uttoxeter
14:50 Rensport 1.50 Tipperary (Race 2) Tipperary
15:00 Basketbal Heidelberg v Ludwigsburg Duitsland - Bundesliga
15:00 Basketbal Brose Bamberg v Alba Berlin Duitsland - Bundesliga
15:00 Rensport 2.00 Kelso (Race 2) Kelso
15:00 Voetbal Lecce v Cremonese Italië - Serie A
15:00 Voetbal Sampdoria v Monza Italië - Serie A
15:00 Voetbal Sassuolo v Salernitana Italië - Serie A
15:00 Voetbal AC Ajaccio v Clermont Foot Frankrijk - Ligue 1
15:00 Voetbal Auxerre v Brest Frankrijk - Ligue 1
15:00 Voetbal Toulouse v Montpellier Frankrijk - Ligue 1
15:00 Voetbal Troyes v Reims Frankrijk - Ligue 1
15:00 Voetbal Jagiellonia Bialystok v Korona Kielce Polen - Ekstraklasa
15:00 Voetbal GIF Sundsvall v IFK Norrköping Zweden - Allsvenskan
15:00 Voetbal Varbergs BoIS FC v BK Hacken Zweden - Allsvenskan
15:00 Voetbal Norrby IF v Skövde AIK Zweden - Superettan
15:00 Voetbal KuPS Kuopio v FC Honka Finland - Veikkausliiga
15:00 Voetbal FC Haka v SJK Finland - Veikkausliiga
15:00 Voetbal VPS Vaasa v HIFK Finland - Veikkausliiga
15:00 Voetbal AC Oulu v Lahti Finland - Veikkausliiga
15:00 Voetbal Djurgårdens - Dames v AIK - Dames Zweden - Damallsvenskan
15:00 Voetbal KIF Örebro - Dames v FC Rosengård - Dames Zweden - Damallsvenskan
15:00 Voetbal Pitea IF - Dames v Hammarby - Dames Zweden - Damallsvenskan
15:00 Voetbal Buducnost Podgorica v FK Iskra Danilovgrad Montenegro - Prva Liga
15:10 Rensport 2.10 Killarney (Race 3) Killarney
15:15 Voetbal Al Dhafra SCC v Shabab Al Ahli Dubai VAE - Premier League
15:15 Voetbal Al Bataeh v Al Wahda Abu Dhabi VAE - Premier League
15:18 Rensport 2.18 Uttoxeter (Race 3) Uttoxeter
15:25 Rensport 2.25 Tipperary (Race 3) Tipperary
15:30 American football MIN Vikings @ NO Saints NFL
15:30 Voetbal Hertha Berlin v TSG Hoffenheim Duitsland - Bundesliga I
15:30 Volleybal Perugia v Monza Italië - Superlega
15:35 Rensport 2.35 Kelso (Race 3) Kelso
15:45 Rensport 2.45 Killarney (Race 4) Killarney
15:53 Rensport 2.53 Uttoxeter (Race 4) Uttoxeter
16:00 Rensport 3.00 Tipperary (Race 4) Tipperary
16:00 Voetbal MP v PEPO Finland - Ykkønen
16:00 Voetbal Gent v Cercle Brugge België - 1e klasse A
16:00 Voetbal SK Beveren v Lierse Kempenzonen België - 1e klasse B
16:00 Voetbal FC Fastav Zlín v Slovacko Tsjechië - First League
16:00 Voetbal FK Jablonec v FC Brno Tsjechië - First League
16:00 Voetbal FK Teplice v Pardubice Tsjechië - First League
16:00 Voetbal Varnsdorf v FC Sellier & Bellot Vlasim Tsjechië - 2. Liga
16:00 Voetbal Brondby v Lyngby Denemarken - Superligaen
16:00 Voetbal Vasalunds IF v Piteå IF Zweden - 1e divisie - Noord
16:00 Voetbal Falkenbergs FF v Qviding FIF Zweden - 1e divisie - Zuid
16:00 Voetbal CA River Plate v Deportivo Maldonado Uruguay - Clausura
16:05 Handbal Frisch Auf Göppingen v VfL Gummersbach Duitsland - Bundesliga
16:05 Handbal THW Kiel v HSV Hamburg Duitsland - Bundesliga
16:05 Handbal TVB Stuttgart v Bergischer HC Duitsland - Bundesliga
16:12 Rensport 3.12 Kelso (Race 4) Kelso
16:15 Voetbal Benevento v Ascoli Italië - Serie B
16:15 Voetbal Celta de Vigo v Real Betis Spanje - Primera División
16:15 Voetbal CD Alaves v Ponferradina Spanje - Segunda
16:15 Voetbal Leganes v Albacete Balompié Spanje - Segunda
16:20 Basketbal Gargzdai v Lietkabelis Litouwen - LKL
16:20 Rensport 3.20 Killarney (Race 5) Killarney
16:28 Rensport 3.28 Uttoxeter (Race 5) Uttoxeter
16:30 Voetbal Rio Ave v Santa Clara Portugal - Primeira Liga
16:30 Voetbal Lugano v Servette Zwitserland - Super League
16:30 Voetbal Lucerne v Young Boys Zwitserland - Super League
16:35 Rensport 3.35 Tipperary (Race 5) Tipperary
16:45 Rensport 3.45 Kelso (Race 5) Kelso
16:45 Voetbal Toegang BeperktRKC Waalwijk v Sparta Rotterdam Nederland - Eredivisie
16:55 Rensport 3.55 Killarney (Race 6) Killarney
17:00 Basketbal Unicaja Malaga v Gran Canaria Spanje - Liga ACB
17:00 Basketbal Bilbao v Real Betis Spanje - Liga ACB
17:00 Handbal Saint Raphael v Nantes Frankrijk - Starligue
17:00 Voetbal FK Austria Wien v SK Sturm Graz Oostenrijk - Bundesliga
17:00 Voetbal Aalesund v Viking FK Noorwegen - Eliteserien
17:00 Voetbal HamKam v FK Jerv Noorwegen - Eliteserien
17:00 Voetbal Haugesund v Odd BK Noorwegen - Eliteserien
17:00 Voetbal Sandefjord v Sarpsborg Noorwegen - Eliteserien
17:00 Voetbal Nublense v O'Higgins Chili - Primera División
17:03 Rensport 4.03 Uttoxeter (Race 6) Uttoxeter
17:05 Voetbal Monaco v Nantes Frankrijk - Ligue 1
17:10 Rensport 4.10 Tipperary (Race 6) Tipperary
17:20 Rensport 4.20 Kelso (Race 6) Kelso
17:30 Rensport 4.30 Killarney (Race 7) Killarney
17:30 Voetbal FC Schalke 04 v Augsburg Duitsland - Bundesliga I
17:30 Voetbal Widzew Lodz v Rakow Czestochowa Polen - Ekstraklasa
17:30 Voetbal Sirius v AIK Zweden - Allsvenskan
17:30 Voetbal Kalmar FF v Helsingborg Zweden - Allsvenskan
17:30 Voetbal HJK Helsinki v FC Inter Finland - Veikkausliiga
17:30 Voetbal Farul Constanta v UTA Arad Roemenië - Liga 1
17:38 Rensport 4.38 Uttoxeter (Race 7) Uttoxeter
17:45 Rensport 4.45 Tipperary (Race 7) Tipperary
17:55 Rensport 4.55 Kelso (Race 7) Kelso
18:00 Basketbal Crailsheim Merlins v Oldenburg Duitsland - Bundesliga
18:00 Basketbal Manchester Giants v Plymouth City Patriots Engeland - BBL
18:00 Basketbal Caledonia Gladiators v Surrey Scorchers Groot-Brittannië - BBL Cup
18:00 Voetbal Atalanta v Fiorentina Italië - Serie A
18:00 Voetbal Al Ain SCC v Al Ittihad Kalba VAE - Premier League
18:00 Voetbal FC Kopenhagen v AGF Aarhus Denemarken - Superligaen
18:00 Volleybal Trentino v Siena Italië - Superlega
18:00 Volleybal Milano v Cisterna Italië - Superlega
18:05 Rensport 5.05 Killarney (Race 8) Killarney
18:13 Rensport 5.13 Uttoxeter (Race 8) Uttoxeter
18:20 Rensport 5.20 Tipperary (Race 8) Tipperary
18:30 Basketbal Valencia v Joventut Spanje - Liga ACB
18:30 Basketbal Cheshire Phoenix v Newcastle Eagles Engeland - BBL
18:30 Basketbal Zalgiris v Siauliai Litouwen - LKL
18:30 Voetbal Girona v Real Sociedad Spanje - Primera División
18:30 Voetbal Granada v Huesca Spanje - Segunda
18:30 Voetbal Oviedo v FC Cartagena Spanje - Segunda
18:30 Voetbal KV Kortrijk v Antwerpen België - 1e klasse A
19:00 American football TEN Titans @ IND Colts NFL
19:00 American football CHI Bears @ NY Giants NFL
19:00 American football BUF Bills @ BAL Ravens NFL
19:00 American football LA Chargers @ HOU Texans NFL
19:00 American football SEA Seahawks @ DET Lions NFL
19:00 American football NY Jets @ PIT Steelers NFL
19:00 American football JAX Jaguars @ PHI Eagles NFL
19:00 American football WAS Commanders @ DAL Cowboys NFL
19:00 American football CLE Browns @ ATL Falcons NFL
19:00 Voetbal Pacos Ferreira v FC Arouca Portugal - Primeira Liga
19:00 Voetbal New York City FC v Orlando City SC VS - MLS
19:00 Voetbal Slavia Praag v Slovan Liberec Tsjechië - First League
19:00 Voetbal Kristiansund BK v Rosenborg Noorwegen - Eliteserien
19:30 Cricket West-Indië - Dames v Nieuw-Zeeland - Dames West-Indië - Dames v Nieuw-Zeeland - Dames - 3e Twenty20 wedstrijd
20:00 Basketbal Barcellona v Baskonia Spanje - Liga ACB
20:00 Voetbal Standard Liege II v Anderlecht II België - 1e klasse B
20:00 Voetbal Toegang BeperktFC Emmen v sc Heerenveen Nederland - Eredivisie
20:00 Voetbal Colo Colo v Universidad Catolica Chili - Primera División
20:00 Voetbal Orense v Delfin SC Ecuador - Campeonato Nacional
20:30 Voetbal FCSB v FC Arges Pitesti Roemenië - Liga 1
20:30 Voetbal PAOK Salonika v Panathinaikos Griekenland - Super League 1
20:30 Volleybal Piacenza v Verona Italië - Superlega
20:45 Voetbal Juventus v Bologna Italië - Serie A
20:45 Voetbal Lens v Lyon Frankrijk - Ligue 1
21:00 Voetbal Portland Timbers v Los Angeles FC VS - MLS
21:00 Voetbal Real Madrid v Osasuna Spanje - Primera División
21:00 Voetbal UD Ibiza v Lugo Spanje - Segunda
21:00 Voetbal Sint-Truidense v Eupen België - 1e klasse A
21:00 Voetbal Universitario De Vinto v Always Ready Bolivia - Clausura
21:00 Voetbal Boston River v Rentistas Uruguay - Clausura
21:30 Voetbal Famalicao v Boavista Portugal - Primeira Liga
22:00 Voetbal Guairena FC v Olimpia Asuncion Paraguay - Division Profesional
22:00 Voetbal Tacuary v Sportivo Ameliano Paraguay - Division Profesional
22:05 American football ARZ Cardinals @ CAR Panthers NFL
22:25 American football DEN Broncos @ LV Raiders NFL
22:25 American football NE Patriots @ GB Packers NFL
22:30 Voetbal Cumbaya FC v SD Aucas Ecuador - Campeonato Nacional
23:00 Voetbal Sporting Kansas City v Seattle Sounders FC VS - MLS
23:00 Voetbal Cobresal v Unión Española Chili - Primera División
23:00 e-sport LOUD v Chiefs Esports Club LOL - World Champs Play-In
23:15 Voetbal The Strongest v Universitario de Sucre Bolivia - Clausura

ma, 3 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
00:00 e-sport DetonatioN FocusMe v Evil Geniuses LOL - World Champs Play-In
00:30 Voetbal Libertad Asuncion v General Caballero JLM Paraguay - Division Profesional
00:30 Voetbal Montevideo Wanderers v Penarol Uruguay - Clausura
01:00 Voetbal Barcelona Guayaquil v Guayaquil City Ecuador - Campeonato Nacional
01:00 e-sport Istanbul Wildcats v Isurus LOL - World Champs Play-In
01:05 Voetbal Santos Laguna v Mazatlan FC Mexico - Apertura
01:30 Voetbal Oriente Petrolero v Blooming Bolivia - Clausura
02:00 Voetbal LA Galaxy II v Sacramento Republic VS - USL Championship
02:00 e-sport DRX v MAD Lions LOL - World Champs Play-In
02:20 American football KC Chiefs @ TB Buccaneers NFL
02:30 Voetbal Nashville SC v Houston Dynamo VS - MLS
03:00 Voetbal Leon v Tijuana Mexico - Apertura
03:00 e-sport Royal Never Give Up v Saigon Buffalo LOL - World Champs Play-In
07:00 Voetbal Seongnam FC v Suwon Bluewings Zuid-Korea - K-League 1
14:00 Voetbal Lokomotiv Plovdiv v CSKA 1948 Sofia Bulgarije - Eerste divisie
15:00 Basketbal Braunschweig v Baskets Wuerzburg Duitsland - Bundesliga
16:30 Voetbal CSKA Sofia v Pirin Blagoevgrad Bulgarije - Eerste divisie
17:00 Voetbal FC Botosani v Universitatea Cluj Roemenië - Liga 1
17:00 Voetbal Giannina v Panetolikos Griekenland - Super League 1
17:30 Basketbal Fraport Skyliners v Bayern München Duitsland - Bundesliga
17:30 Basketbal Legia Warschauw v Hapoel Holon Basketball Champions League
18:30 Basketbal Peristeri v Bnei Herzliya Basketball Champions League
19:00 Voetbal Slask Wroclaw v Warta Poznań Polen - Ekstraklasa
19:00 Voetbal FC Nordsjaelland v Randers FC Denemarken - Superligaen
19:00 Voetbal IFK Varnamo v Mjällby AIF Zweden - Allsvenskan
19:00 Voetbal Trelleborgs FF v Jonkopings Sodra Zweden - Superettan
19:00 Voetbal FC Trollhättan v IK Oddevold Zweden - 1e divisie - Zuid
19:00 Voetbal Beroe v Levski Sofia Bulgarije - Eerste divisie
19:10 Voetbal IFK Göteborg v Elfsborg Zweden - Allsvenskan
20:00 Basketbal Hapoel Jerusalem v Darussafaka Basketball Champions League
20:00 Voetbal Chindia Targoviste v Rapid Bucuresti Roemenië - Liga 1
20:10 Darten Callan Rydz v Krzysztof Ratajski World Grand Prix 2022
20:40 Darten Brendan Dolan v Stephen Bunting World Grand Prix 2022
20:45 Voetbal Verona v Udinese Italië - Serie A
20:45 Voetbal Laval v Bordeaux Franse Ligue 2
21:00 Voetbal Rayo Vallecano v Elche Spanje - Primera División
21:00 Voetbal Real Zaragoza v Eibar Spanje - Segunda
21:10 Darten Chris Dobey v Luke Humphries World Grand Prix 2022
21:15 Voetbal Maritimo v Casa Pia Portugal - Primeira Liga
21:40 Darten Dimitri van den Bergh v Dave Chisnall World Grand Prix 2022
22:00 Voetbal Nacional Asuncion v 12 De Octubre Itaugua Paraguay - Division Profesional
22:10 Darten Jonny Clayton v Dirk van Duijvenbode World Grand Prix 2022
22:40 Darten Peter Wright v Kim Huybrechts World Grand Prix 2022
23:00 Voetbal Universidad de Chile v Audax Italiano Chili - Primera División
23:10 Darten Michael van Gerwen v Gary Anderson World Grand Prix 2022
23:40 Darten Jose De Sousa v Adrian Lewis World Grand Prix 2022

di, 4 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
00:00 Voetbal Guarani Asuncion v Resistencia FC Paraguay - Division Profesional
01:00 Voetbal Botafogo v Palmeiras Brazilië - Serie A
02:00 Voetbal Tecnico Universitario v Deportivo Cuenca Ecuador - Campeonato Nacional
02:15 American football LA Rams @ SF 49ers NFL
18:00 Basketbal RSU/VEF Riga v Benfica Basketball Champions League
18:30 Basketbal Karsiyaka v AEK Basketball Champions League
19:00 Voetbal Osters IF v Brommapojkarna Zweden - Superettan
20:00 Basketbal Ludwigsburg v Bakken Bears Basketball Champions League
20:10 Darten Madars Razma v Ryan Searle World Grand Prix 2022
20:30 Basketbal UCAM Murcia v Tofas Bursa Basketball Champions League
20:40 Darten Ross Smith v Andrew Gilding World Grand Prix 2022
20:45 Voetbal Ross County v Motherwell Schotland - Premiership
21:10 Darten Danny Noppert v Gabriel Clemens World Grand Prix 2022
21:40 Darten Joe Cullen v Damon Heta World Grand Prix 2022
22:10 Darten Rob Cross v Daryl Gurney World Grand Prix 2022
22:40 Darten James Wade v Martin Lukeman World Grand Prix 2022
23:10 Darten Gerwyn Price v Martin Schindler World Grand Prix 2022
23:40 Darten Michael Smith v Nathan Aspinall World Grand Prix 2022

wo, 5 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
00:00 Voetbal Gremio v CSA Campeonato Brasileiro Serie B
00:00 Voetbal CRB v Chapecoense Campeonato Brasileiro Serie B
00:00 Voetbal Brusque v Sport Recife Campeonato Brasileiro Serie B
00:00 Voetbal Operario PR v Vasco da Gama Campeonato Brasileiro Serie B
02:30 Voetbal Cruzeiro v Ituano Campeonato Brasileiro Serie B
12:00 Voetbal Daejeon Hana Citizen v Jeonnam Dragons Zuid-Korea - K-League 2
12:30 Voetbal Chungnam Asan FC v Seoul E-Land FC Zuid-Korea - K-League 2
20:30 Basketbal London Lions v Caledonia Gladiators Engeland - BBL

do, 6 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
01:00 Voetbal Charlotte FC v Columbus Crew VS - MLS
01:30 Voetbal Louisville City FC v Detroit City FC VS - USL Championship
02:00 Voetbal Inter Miami CF v Orlando City SC VS - MLS
02:00 Voetbal Memphis 901 FC v Rio Grande Valley FC Toros VS - USL Championship
03:00 Voetbal El Paso Locomotive FC v Colorado Switchbacks FC VS - USL Championship
04:00 Voetbal FC Tucson v Fuego FC VS - USL League One
20:00 Basketbal Panathinaikos v Real Madrid EuroLeague
20:00 Basketbal Asvel Lyon-Villeurbanne v Milano EuroLeague
20:05 Basketbal Maccabi Tel Aviv v Zalgiris EuroLeague
20:30 Basketbal Bayern München v Fenerbahce EuroLeague
20:30 Basketbal Valencia v Baskonia EuroLeague

vr, 7 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
10:45 Voetbal Melbourne City v Western United FC Australië - A-League
13:45 Voetbal Lion City Sailors FC v Albirex Niigata Singapore Singapore - Premier League
16:30 Voetbal FC Hebar Pazardzhik v Lokomotiv 1929 Sofia Bulgarije - Eerste divisie
17:00 Voetbal FC Voluntari v CS Mioveni Roemenië - Liga 1
18:00 Voetbal Stal Mielec v Pogon Szczecin Polen - Ekstraklasa
18:10 Voetbal FK Austria Vienna II v Grazer AK Oostenrijk - 2. Liga
18:10 Voetbal SKU Amstetten v SV Lafnitz Oostenrijk - 2. Liga
18:10 Voetbal Vorwarts Steyr v St. Pölten Oostenrijk - 2. Liga
18:10 Voetbal SV Kapfenberg v Rapid Vienna II Oostenrijk - 2. Liga
18:30 Voetbal Arminia Bielefeld v Karlsruher SC Duitsland - Bundesliga II
18:30 Voetbal Jahn Regensburg v Greuther Furth Duitsland - Bundesliga II
18:30 Voetbal FC Fredericia v Nykobing Denemarken - 1e divisie
18:30 Voetbal Fremad Amager v Hvidovre IF Denemarken - 1e divisie
19:00 Voetbal Pirin Blagoevgrad v Beroe Bulgarije - Eerste divisie
20:00 Basketbal Anadolu Efes v Rode Ster Belgrado EuroLeague
20:00 Basketbal Alba Berlin v Partizan EuroLeague
20:00 Voetbal FC Arges Pitesti v CS U Craiova Roemenië - Liga 1
20:30 Basketbal Barcelona v Olympiacos EuroLeague
20:30 Basketbal Virtus Bologna v Monaco EuroLeague
20:30 Basketbal Newcastle Eagles v London Lions Engeland - BBL
20:30 Basketbal Sheffield Sharks v Caledonia Gladiators Engeland - BBL
20:30 Basketbal Bristol Flyers v Plymouth City Patriots Engeland - BBL
20:30 Voetbal TSG Hoffenheim v Werder Bremen Duitsland - Bundesliga I
20:30 Voetbal FC Dornbirn 1913 v FC Blau Weiss Linz Oostenrijk - 2. Liga
20:30 Voetbal Jagiellonia Bialystok v Wisla Plock Polen - Ekstraklasa
20:45 Basketbal Manchester Giants v Cheshire Phoenix Engeland - BBL
20:45 Voetbal Inverness CT v Partick Schotland - Championship

za, 8 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
08:00 Voetbal Brisbane Roar v Macarthur FC Australië - A-League
08:00 Voetbal Central Coast Mariners v Newcastle Jets Australië - A-League
10:45 Voetbal Sydney FC v Melbourne Victory Australië - A-League
13:30 Voetbal St Johnstone v Celtic Schotland - Premiership
15:00 Voetbal Slask Wroclaw v Górnik Zabrze Polen - Ekstraklasa
16:00 Voetbal Hibernian v Motherwell Schotland - Premiership
16:00 Voetbal Arbroath v Dundee Schotland - Championship
16:00 Voetbal Ayr v Queen's Park Schotland - Championship
16:00 Voetbal Morton v Hamilton Schotland - Championship
16:00 Voetbal Raith v Cove Rangers Schotland - Championship
16:30 Voetbal Slavia Sofia v Septemvri Sofia Bulgarije - Eerste divisie
17:30 Voetbal Legia Warschau v Warta Poznań Polen - Ekstraklasa
19:00 Basketbal Surrey Scorchers v Leicester Riders Engeland - BBL
19:00 Voetbal Levski Sofia v Botev Plovdiv Bulgarije - Eerste divisie
20:00 Voetbal Cracovia Krakau v Lechia Gdansk Polen - Ekstraklasa

zo, 9 oktober 2022

Begintijd SportEvenement Wedstrijd
04:00 Voetbal Wellington Phoenix v Adelaide United Australië - A-League
06:00 Voetbal Western Sydney Wanderers v Perth Glory Australië - A-League
15:00 Voetbal Zaglebie Lubin v Korona Kielce Polen - Ekstraklasa
16:00 Voetbal Kilmarnock v Hearts Schotland - Premiership
16:45 Voetbal Botev Vratsa v Arda Kardzhali Bulgarije - Eerste divisie
17:30 Voetbal Lech Poznan v Radomiak Radom Polen - Ekstraklasa
20:30 Voetbal Atlanta United v New York City FC VS - MLS
20:30 Voetbal Chicago Fire v New England Revolution VS - MLS
20:30 Voetbal DC United v FC Cincinnati VS - MLS
20:30 Voetbal Inter Miami CF v CF Montreal VS - MLS
20:30 Voetbal New York Red Bulls v Charlotte FC VS - MLS
20:30 Voetbal Orlando City SC v Columbus Crew VS - MLS

Hoe Je Bet365 Live Streaming Kunt Bekijken

  1. Aanmelden voor een account of log in als je er al een hebt.
  2. Zorg voor een gevuld sport account, d.w.z. je saldo mag niet nul zijn. Stort geld op je account of maak geld over van je poker-, casino- of bingo account..
  3. Volg een van de live streaming links. Je wordt automatisch doorgestuurd naar de mobiele of desktop streaming service.
  4. Alle actuele streaming evenementen worden vermeld onder het tabblad "nu live". Klik op de link om te beginnen met streamen.
Deel Deze Pagina
Bet365 Word lid