The following setka cup table tennis matchups are available to stream live from Bet365. Just follow the link and register an account and if your balance is zero, make a deposit of any amount to active the video player, T&Cs apply, 18+. The full list of sports can be found on the main Bet365 sports streaming page.

Don't forget to use the Bet365 bonus code if you are a new customer and intend to sign up.

Sat, 15 May 2021 - Today's Matchups

Start Time Sides
15:50 Volodymyr Hera v Oleksandr Kalynevych
15:55 Serhii Chelpanov v Igor Shyndel
16:00 Jan Krames Jr. v Matej Fausek
16:05 Oleksandr Lykhytskyi v Vyacheslav Isakov
16:15 Mykola Odarenko v Volodymyr Pakhomovskyi
16:20 Ihor Kvak v Yaroslav Tebenko
16:30 Tomas Beran v Erik Mares
16:35 Roman Makarenko v Andrii Dombrovskyi
16:45 Igor Gatsenko v Oleksandr Hryhoriev
16:50 Oleg Sapuzhak v Roman Mazur
16:55 Ilya Kanunnikov v Igor Shyndel
17:00 Jan Krames Jr. v Erik Mares
17:05 Ruslan Solomko v Yurii Kurishchenko
17:15 Ihor Hudushyn v George Poturidis
17:20 Volodymyr Hera v Ihor Kvak
17:25 Oleksandr Mishchenko v Serhii Tkachev
17:30 Tomas Beran v Matej Fausek
17:35 Oleksandr Lykhytskyi v Roman Makarenko
17:45 Mykola Odarenko v Igor Gatsenko
17:50 Roman Mazur v Oleksandr Kalynevych
18:00 Jan Krames Jr. v Tomas Beran
18:05 Yurii Kurishchenko v Vyacheslav Isakov
18:15 George Poturidis v Volodymyr Pakhomovskyi
18:20 Mykola Laba v Nazar Kasianyk
18:20 Oleg Sapuzhak v Yaroslav Tebenko
18:25 Ilya Kanunnikov v Oleksandr Mishchenko
18:30 Erik Mares v Matej Fausek
18:35 Ruslan Solomko v Andrii Dombrovskyi
18:45 Ihor Hudushyn v Oleksandr Hryhoriev
18:50 Dmytro Prokopenko v Yevhenii Stepanenko
18:50 Volodymyr Hera v Roman Mazur
19:05 Oleksandr Lykhytskyi v Yurii Kurishchenko
19:15 Mykola Odarenko v George Poturidis
19:20 Ivan Udovenko v Nazar Kasianyk
19:20 Oleg Sapuzhak v Ihor Kvak
19:25 Serhii Chelpanov v Sergey Tkachev
19:35 Ruslan Solomko v Roman Makarenko
19:45 Ihor Hudushyn v Igor Gatsenko
19:50 Mykola Laba v Dmytro Prokopenko
19:50 Oleksandr Kalynevych v Yaroslav Tebenko
20:00 David Bochnak v Martin Kocvara
20:05 Vyacheslav Isakov v Andrii Dombrovskyi
20:15 Volodymyr Pakhomovskyi v Oleksandr Hryhoriev
20:20 Ivan Udovenko v Yevhenii Stepanenko
20:20 Volodymyr Hera v Oleg Sapuzhak
20:25 Serhii Chelpanov v Oleksandr Mishchenko
20:30 Tomas Krenek v Dominik Pasek
20:35 Oleksandr Lykhytskyi v Ruslan Solomko
20:45 Mykola Odarenko v Ihor Hudushyn
20:50 Dmytro Prokopenko v Nazar Kasianyk
20:50 Roman Mazur v Yaroslav Tebenko
20:55 Igor Shyndel v Serhii Tkachev
21:00 David Bochnak v Dominik Pasek
21:05 Yurii Kurishchenko v Andrii Dombrovskyi
21:15 George Poturidis v Oleksandr Hryhoriev
21:20 Mykola Laba v Yevhenii Stepanenko
21:20 Ihor Kvak v Oleksandr Kalynevych
21:25 Ilya Kanunnikov v Serhii Chelpanov
21:30 Tomas Krenek v Martin Kocvara
21:35 Roman Makarenko v Vyacheslav Isakov
21:45 Igor Gatsenko v Volodymyr Pakhomovskyi
21:50 Ivan Udovenko v Dmytro Prokopenko
22:00 David Bochnak v Tomas Krenek
22:20 Yevhenii Stepanenko v Nazar Kasianyk
22:25 Oleksandr Mishchenko v Igor Shyndel
22:30 Dominik Pasek v Martin Kocvara
22:50 Ivan Udovenko v Mykola Laba