Streaming i dag - fr, 29 marts 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
14:30 | Tennis | Nu liveFrancesco Passaro v Ugo Blanchet | Challenger - Naples |
15:45 | Bordtennis | Nu liveRadim Bako v Oleksandr Tymofieiev | TT Star Series |
16:00 | Tennis | Nu liveThiago Agustin Tirante v Nicolas Mejia | Challenger - San Luis Potosi |
16:00 | Tennis | Nu liveDaniil Medvedev v Jannik Sinner | ATP - Miami |
16:00 | Tennis | Nu liveFrancesca Jones v Robin Montgomery | WTA - San Luis Potosi |
16:25 | Bordtennis | Nu liveArtem Chepurnyi v Pavlo Babenko | Setka Cup |
16:30 | Badminton | Nu liveArjun/Kapila v Arif/Yap | Spain Masters - Herredouble |
16:30 | Bordtennis | Nu liveEduard Shymanskyi v Anatoliy Lysyi | Setka Cup |
16:35 | Bordtennis | Nu liveIgor Shyndel v Dmytro Rehotun | Setka Cup |
16:40 | Bordtennis | Nu liveAdrian Spychala v Miroslav Sklensky | TT Elite Series |
16:40 | Dart | Nu liveGreg Ritchie v Mike Warburton | Modus Super Series - Uge 5 |
16:40 | Fodbold | Nu liveSevilla (Kallu) Esports v Inter (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
16:45 | Bordtennis | Tomas Hanke v Vaclav Coubal | Setka Cup |
16:45 | Fodbold | France (Iron) Esports v Spain (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
16:48 | Fodbold | Eintracht (Elmagico) Esports v Wolfsburg (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
16:48 | Fodbold | RB Leipzig (Flamingo) Esports v Dortmund (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
16:50 | Bordtennis | Adrian Wiecek v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
16:50 | Bordtennis | Oleksandr Bielskyi v Andrii Datsenko | Setka Cup |
16:50 | Bordtennis | Tomas Krejci v Vojtech Koutnik | TT Cup |
16:50 | Galop | 3.50 Lingfield (Løb 5) | Lingfield |
16:52 | Fodbold | Newcastle (Gaga) Esports v Sevilla (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
16:52 | Fodbold | AC Milan (Boki) Esports v Galatasaray (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
16:55 | Bordtennis | Bohdan Plakhtyi v Hryhoriy Oliynyk | Setka Cup |
16:55 | Bordtennis | Oleksii Hrymovskyi v Andrii Kovrikov | Setka Cup |
16:55 | Bordtennis | Ales Brandtl v Ondrej Kadavy | TT Cup |
17:00 | Basketball | U BT Cluj-Napoca v CSM Constanta | Rumænien - LNB |
17:00 | Basketball | Oradea v Dinamo Bucuresti | Rumænien - LNB |
17:00 | Basketball | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
17:00 | Basketball | PHI 76ers (Jovke) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
17:00 | Basketball | LA Lakers (THA KID) Esports @ MIL Bucks (SPEED) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
17:00 | Bordtennis | Maciej Podsiadlo v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
17:00 | Bordtennis | Jiri Pozarsky v Lukas Tonar | Tjekkiet - Liga Pro |
17:00 | Bordtennis | Michal Varecka v Milan Chalupnicek | Tjekkiet - Liga Pro |
17:00 | Bordtennis | Jan Kabelka v Ladislav Svanda | Tjekkiet - Liga Pro |
17:00 | Bordtennis | Rene Kowal v Petr Vicherek | Tjekkiet - Liga Pro |
17:00 | Bordtennis | Viktor Hyriavyi v Oleksandr Maslovets | Setka Cup |
17:00 | Bordtennis | Vasyl Laskavyi v Vitalii Klymenko | Setka Cup |
17:00 | Cricket | Store Bay Snorkelers v Kings Bay Royals - T10 | Bago - T10 Blast |
17:00 | Dart | Ashley Coleman v Max de Jong | Modus Super Series - Uge 5 |
17:00 | Fodbold | PSG (Saigon) Esports v Real Madrid (Anthem) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:00 | Fodbold | Man City (Ozil) Esposts v Inter (Carlos) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:00 | Fodbold | Eintracht (Elmagico) Esports v Dortmund (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:00 | Fodbold | Bayer 04 (Izzy) Esports v Wolfsburg (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:00 | Fodbold | Portugal (Cleo) Esports v Spain (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
17:00 | Fodbold | Netherlands (Donatello) Esports v France (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
17:00 | Galop | 4.00 Chelmsford City (Løb 5) | Chelmsford City |
17:00 | Håndbold | FC Porto v Aguas Santas | Portugal - Pokal |
17:00 | Tennis | Bondar/Zidansek v Gamiz/Lizarazo | WTA - San Luis Potosi - Damedouble |
17:00 | Tennis | Bernard Tomic v Denis Kudla | Challenger - San Luis Potosi |
17:00 | Tennis | Tristan Stringer v Alessandro Ventre | UTR Pro - Newport Beach |
17:00 | Tennis | Maciej Rajski v Christian Kuehne | UTR Pro - Newport Beach |
17:00 | Tennis | Rohan Belday v Justin Chung | UTR Pro - Newport Beach |
17:00 | Tennis | Miles Clark v Winner Okey | UTR Pro - Newport Beach |
17:00 | Tennis | Tobias Luo v Vincent Yang | UTR Pro - Newport Beach |
17:00 | Tennis | Matteo Gigante v Luca Nardi | Challenger - Naples |
17:04 | Fodbold | Sevilla (Kallu) Esports v AC Milan (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:04 | Fodbold | Inter (Gabiigol) Esports v Newcastle (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:05 | Bordtennis | Ivan Kozachuk v Serhii Berezynskyi | Setka Cup |
17:05 | Bordtennis | Maksym Tytskyi v O Hryho Kovalchuk | Setka Cup |
17:10 | Basketball | PHX Suns (TYCOON) Esports @ CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
17:10 | Bordtennis | Amirreza Abbasi v Adam Dosz | TT Elite Series |
17:10 | Bordtennis | Volodymyr Voronenkov v Maksym Mrykh | Setka Cup |
17:10 | Galop | 4.10 Newcastle (Løb 6) | Newcastle |
17:12 | Fodbold | Dortmund (Nicolas_Rage) Esports v Bayer 04 (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:12 | Fodbold | RB Leipzig (Flamingo) Esports v Eintracht (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:15 | Bordtennis | Oleh Plyska v Martin Obraz | Setka Cup |
17:15 | Bordtennis | Aleksei Nikonorov v Oskar Pukk | TT Cup |
17:15 | Dart | Jarred Cole v Michael Burgoine | Modus Super Series - Uge 5 |
17:15 | Fodbold | PSG (Saigon) Esports v Bayern (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:15 | Fodbold | Inter (Carlos) Esports v Real Madrid (Anthem) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:15 | Fodbold | Netherlands (Donatello) Esports v Spain (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
17:16 | Fodbold | AC Milan (Boki) Esports v Inter (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:16 | Fodbold | Galatasaray (Zyen) Esports v Sevilla (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:20 | Bordtennis | Yevhenii Honchar v Roman Cherevko | Setka Cup |
17:20 | Bordtennis | Vojtech Waldhauser v Vojtech Koutnik | TT Cup |
17:24 | Fodbold | Bayer 04 (Izzy) Esports v RB Leipzig (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:24 | Fodbold | Wolfsburg (Buconi) Esports v Dortmund (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:25 | Bordtennis | Damian Korczak v David Marek | TT Elite Series |
17:25 | Bordtennis | Oleh Hil v Pavlo Chyzh | Setka Cup |
17:25 | Bordtennis | Pavlo Babenko v Oleksandr Dukhovenko | Setka Cup |
17:25 | Bordtennis | Vaclav Hejda Snr v Tomas Cerveny | TT Cup |
17:25 | Galop | 4.25 Lingfield (Løb 6) | Lingfield |
17:28 | Fodbold | Inter (Gabiigol) Esports v Galatasaray (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:28 | Fodbold | Newcastle (Gaga) Esports v AC Milan (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:30 | Basketball | Torun v MKS Dabrowa Gornicza | Polen - PLK |
17:30 | Bordtennis | Jaroslav Bresky v Vladislav Hampejs | Tjekkiet - Liga Pro |
17:30 | Bordtennis | Milan Vrabec v Josef Pelikan | Tjekkiet - Liga Pro |
17:30 | Bordtennis | Pavel Zdarsa v Matyas Rojka | Tjekkiet - Liga Pro |
17:30 | Bordtennis | Miroslav Janca v Martin Biolek | Tjekkiet - Liga Pro |
17:30 | Bordtennis | Anatoliy Lysyi v Eduard Shymanskyi | Setka Cup |
17:30 | Bordtennis | Yurii Priadko v Vitalii Ananiev | Setka Cup |
17:30 | Fodbold | Man City (Ozil) Esposts v Bayern (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:30 | Fodbold | Inter (Carlos) Esports v PSG (Saigon) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:30 | Fodbold | France (Iron) Esports v Portugal (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
17:32 | Basketball | BOS Celtics (SKYFOX) Esports @ MIL Bucks (SPEED) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
17:35 | Basketball | LA Lakers (eLeL) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
17:35 | Basketball | OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
17:35 | Bordtennis | Patrik Klos v Josef Braun | TT Elite Series |
17:35 | Bordtennis | Andrii Baklykov v Serhii Rak | Setka Cup |
17:35 | Bordtennis | Eduard Rubtsov v Igor Shyndel | Setka Cup |
17:35 | Dart | Max de Jong v Greg Ritchie | Modus Super Series - Uge 5 |
17:35 | Galop | 4.35 Chelmsford City (Løb 6) | Chelmsford City |
17:36 | Fodbold | RB Leipzig (Flamingo) Esports v Wolfsburg (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:36 | Fodbold | Eintracht (Elmagico) Esports v Bayer 04 (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:40 | Bordtennis | Vladyslav Mishchenko v Oleksandr Seliuchenko | Setka Cup |
17:40 | Galop | 4.40 Newcastle (Løb 7) | Newcastle |
17:42 | Basketball | GS Warriors (SILVER) Esports @ CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
17:45 | Bordtennis | Sergei Petrov v Aleksandr Lusin | TT Cup |
17:45 | Fodbold | Inter (Carlos) Esports v Bayern (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:45 | Fodbold | Real Madrid (Anthem) Esports v Man City (Ozil) Esposts | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
17:45 | Hockey | Euro Hockey League - Gantoise v Kampong | Euro Hockey League |
17:48 | Fodbold | Wolfsburg (Buconi) Esports v Eintracht (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:48 | Fodbold | Dortmund (Nicolas_Rage) Esports v RB Leipzig (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:50 | Bordtennis | Adrian Spychala v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
17:50 | Bordtennis | Denys Pesternikov v Oleksandr Bondarchuk | Setka Cup |
17:50 | Bordtennis | Jachym Sebl v Tomas Krejci | TT Cup |
17:50 | Dart | Mike Warburton v Jarred Cole | Modus Super Series - Uge 5 |
17:50 | Fodbold | Marseille (Gaga) Esports v Roma (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:50 | Fodbold | Villarreal (Gabiigol) Esports v Bayer 04 (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
17:55 | Bordtennis | Mykhailo Vyvatenko v Dmytro Shchegelskyi | Setka Cup |
17:55 | Bordtennis | Roman Reznychenko v Artem Chepurnyi | Setka Cup |
17:55 | Bordtennis | Ales Brandtl v Tomas Cerveny | TT Cup |
18:00 | Basketball | Sokol Hradec Kralove kvinder v Slavia Prag kvinder | Tjekkiet - ZBL - Kvinder |
18:00 | Basketball | Kalev/Cramo v Parnu | Letland-Estland - BL |
18:00 | Bordtennis | Adrian Wiecek v Adam Dosz | TT Elite Series |
18:00 | Bordtennis | Vladislav Hampejs v Lukas Tonar | Tjekkiet - Liga Pro |
18:00 | Bordtennis | Josef Pelikan v Milan Chalupnicek | Tjekkiet - Liga Pro |
18:00 | Bordtennis | Matyas Rojka v Ladislav Svanda | Tjekkiet - Liga Pro |
18:00 | Bordtennis | Martin Biolek v Petr Vicherek | Tjekkiet - Liga Pro |
18:00 | Bordtennis | Anatoliy Lysyi v Viktor Hyriavyi | Setka Cup |
18:00 | Bordtennis | Vitalii Klymenko v Roman Boklah | Setka Cup |
18:00 | Fodbold | Opava v Hanacka Slavia Kromeriz | Tjekkiet - 2. liga |
18:00 | Fodbold | Vysocina Jihlava v Dukla Praha | Tjekkiet - 2. liga |
18:00 | Fodbold | FK Pribram v FC Sellier & Bellot Vlasim | Tjekkiet - 2. liga |
18:00 | Fodbold | FC Brno v Sparta Praha B | Tjekkiet - 2. liga |
18:00 | Fodbold | Levski Sofia v Slavia Sofia | Bulgarien - 1. liga |
18:00 | Fodbold | IMT Novi Belgrade v FK Zeleznicar Pancevo | Serbien - Super Liga |
18:00 | Fodbold | FK Backa Topola v FK Vozdovac | Serbien - Super Liga |
18:00 | Fodbold | Real Madrid (Anthem) Esports v Bayern (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:00 | Fodbold | PSG (Saigon) Esports v Man City (Ozil) Esposts | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:00 | Fodbold | PSG (Donatello) Esports v Real Madrid (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
18:00 | Galop | 5.00 Lingfield (Løb 7) | Lingfield |
18:00 | Håndbold | HC Zubri v HK Lovosice | Tjekkiet - Extraliga |
18:00 | Tennis | Muhammad/Parks v Dabrowski/Routliffe | WTA - Miami - Damedouble |
18:00 | Tennis | Laura Pigossi v Elisabetta Cocciaretto | WTA - San Luis Potosi |
18:00 | Tennis | Lucrezia Stefanini v Nadia Podoroska | WTA - San Luis Potosi |
18:00 | Tennis | Grigor Dimitrov v Alexander Zverev | ATP - Miami |
18:00 | Tennis | Camilo Ugo Carabelli v Enzo Couacaud | Challenger - Sao Leopoldo |
18:02 | Fodbold | Bayer 04 (Kallu) Esports v Marseille (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:02 | Fodbold | Roma (Zyen) Esports v West Ham (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:04 | Basketball | BOS Celtics (SKYFOX) Esports @ LA Lakers (THA KID) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
18:05 | Bordtennis | Serhii Berezynskyi v Volodymyr Plishylo | Setka Cup |
18:05 | Bordtennis | O Hryho Kovalchuk v Spartak Abalmaz | Setka Cup |
18:10 | Basketball | IND Pacers (Trba) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
18:10 | Bordtennis | Oleksandr Ivchuk v Artem Yurkov | Setka Cup |
18:10 | Dart | Michael Burgoine v Ashley Coleman | Modus Super Series - Uge 5 |
18:10 | Fodbold | DSV Leoben v SV Kapfenberg | Østrig - 2. Liga |
18:10 | Fodbold | St. Pölten v SKU Amstetten | Østrig - 2. Liga |
18:10 | Fodbold | Chelsea (Nicolas_Rage) Esports v Aston Villa (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:10 | Fodbold | Brighton (Buconi) Esports v West Ham (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:10 | Galop | 5.10 Chelmsford City (Løb 7) | Chelmsford City |
18:14 | Basketball | GS Warriors (SILVER) Esports @ DAL Mavericks (SCORCH) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
18:14 | Fodbold | West Ham (Boki) Esports v Bayer 04 (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:14 | Fodbold | Marseille (Gaga) Esports v Villarreal (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:15 | Bordtennis | Miroslav Sklensky v David Marek | TT Elite Series |
18:15 | Bordtennis | Aleksei Nikonorov v Aleksandr Lusin | TT Cup |
18:15 | Fodbold | A.Madrid (Anthem) Esports v Girona (Saigon) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:15 | Fodbold | Real Madrid (Carlos) Esports v A.Bilbao (Ozil) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:15 | Fodbold | Barcelona (Adriano) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
18:20 | Bordtennis | Oleksandr Bielskyi v Roman Cherevko | Setka Cup |
18:20 | Bordtennis | Vojtech Waldhauser v Tomas Krejci | TT Cup |
18:22 | Fodbold | West Ham (Izzy) Esports v Chelsea (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:22 | Fodbold | Aston Villa (Elmagico) Esports v Newcastle (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:25 | Basketball | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
18:25 | Bordtennis | Grzegorz Felkel v Josef Braun | TT Elite Series |
18:25 | Bordtennis | Bohdan Plakhtyi v Oleh Hil | Setka Cup |
18:25 | Bordtennis | Oleksii Hrymovskyi v Pavlo Babenko | Setka Cup |
18:25 | Bordtennis | Ondrej Kadavy v Vaclav Hejda Snr | TT Cup |
18:26 | Fodbold | Villarreal (Gabiigol) Esports v West Ham (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:26 | Fodbold | Bayer 04 (Kallu) Esports v Roma (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:30 | Basketball | DSK Basketball Brandys kvinder v Slovanka MB kvinder | Tjekkiet - ZBL - Kvinder |
18:30 | Bordtennis | Jiri Pozarsky v Jaroslav Bresky | Tjekkiet - Liga Pro |
18:30 | Bordtennis | Michal Varecka v Milan Vrabec | Tjekkiet - Liga Pro |
18:30 | Bordtennis | Jan Kabelka v Pavel Zdarsa | Tjekkiet - Liga Pro |
18:30 | Bordtennis | Rene Kowal v Miroslav Janca | Tjekkiet - Liga Pro |
18:30 | Bordtennis | Eduard Shymanskyi v Oleksandr Maslovets | Setka Cup |
18:30 | Bordtennis | Yurii Priadko v Vasyl Laskavyi | Setka Cup |
18:30 | Fodbold | Blackburn v Ipswich | England - Championship |
18:30 | Fodbold | Inter Milan kvinder v Roma kvinder | Italien - Serie A - Kvinder |
18:30 | Fodbold | Barcelona (David) Esports v Girona (Saigon) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:30 | Fodbold | A.Madrid (Anthem) Esports v Real Madrid (Carlos) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:30 | Fodbold | Barcelona (Adriano) Esports v Real Madrid (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
18:30 | Fodbold | Bayern (Iron) Esports v PSG (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
18:30 | Ishockey | HV71 v IK Oskarshamn | Sverige - SHL |
18:30 | Tennis | Miles Jones v Thomas Brown | UTR Pro - Newport Beach |
18:30 | Volleyball | Levski Volley v Pirin Razlog | Bulgarien - SuperLiga |
18:34 | Fodbold | Newcastle (Flamingo) Esports v West Ham (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:34 | Fodbold | Chelsea (Nicolas_Rage) Esports v Brighton (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:35 | Bordtennis | Maciej Podsiadlo v Damian Korczak | TT Elite Series |
18:35 | Bordtennis | Andrii Baklykov v Ivan Kozachuk | Setka Cup |
18:35 | Bordtennis | Maksym Tytskyi v Dmytro Rehotun | Setka Cup |
18:36 | Basketball | MIL Bucks (SPEED) Esports @ MEM Grizzlies (SHARPSHOOTER) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
18:38 | Fodbold | Roma (Zyen) Esports v Villarreal (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:38 | Fodbold | West Ham (Boki) Esports v Marseille (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:40 | Baseball | MIL Brewers @ NY Mets | MLB |
18:40 | Bordtennis | Volodymyr Voronenkov v Vladyslav Mishchenko | Setka Cup |
18:45 | Basketball | Fenerbahce v Alba Berlin | Euroleague |
18:45 | Basketball | Besiktas v Bourg | Eurocup |
18:45 | Bordtennis | Amirreza Abbasi v Patrik Klos | TT Elite Series |
18:45 | Bordtennis | Vit Herrmann v Petr Provaznik | Setka Cup |
18:45 | Bordtennis | Oskar Pukk v Sergei Petrov | TT Cup |
18:45 | Fodbold | Barcelona (David) Esports v A.Bilbao (Ozil) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:45 | Fodbold | Girona (Saigon) Esports v Real Madrid (Carlos) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
18:45 | Fodbold | Barcelona (Adriano) Esports v PSG (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
18:46 | Basketball | PHX Suns (TYCOON) Esports @ CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
18:46 | Fodbold | Brighton (Buconi) Esports v Newcastle (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:46 | Fodbold | West Ham (Izzy) Esports v Aston Villa (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:50 | Bordtennis | Oleksandr Bondarchuk v Andrii Datsenko | Setka Cup |
18:50 | Bordtennis | Vojtech Koutnik v Jachym Sebl | TT Cup |
18:50 | Fodbold | Roma (Zyen) Esports v Marseille (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:50 | Fodbold | Bayer 04 (Kallu) Esports v Villarreal (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:55 | Bordtennis | Mykhailo Vyvatenko v Hryhoriy Oliynyk | Setka Cup |
18:55 | Bordtennis | Artem Chepurnyi v Andrii Kovrikov | Setka Cup |
18:55 | Bordtennis | Ales Brandtl v Vaclav Hejda Snr | TT Cup |
18:58 | Fodbold | Aston Villa (Elmagico) Esports v Brighton (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
18:58 | Fodbold | Newcastle (Flamingo) Esports v Chelsea (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:00 | Basketball | Levhartice Chomutov kvinder v KP Brno kvinder | Tjekkiet - ZBL - Kvinder |
19:00 | Basketball | IND Pacers (Trba) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
19:00 | Basketball | OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
19:00 | Bordtennis | Anatoliy Lysyi v Oleksandr Maslovets | Setka Cup |
19:00 | Fodbold | Al Wahda Abu Dhabi v Shabab Al Ahli Dubai | FAE - Premier League |
19:00 | Fodbold | Al-Ittihad (Kalba) v Ajman SCC | FAE - Premier League |
19:00 | Fodbold | Benfica v Chaves | Portugal - Primeira Liga |
19:00 | Fodbold | Silkeborg IF v FC Fredericia | Danmark - DBU Pokalen |
19:00 | Fodbold | Simba Sports Club v Al Ahly Cairo | CAF Champions League |
19:00 | Fodbold | Barcelona (David) Esports v Real Madrid (Carlos) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:00 | Fodbold | A.Bilbao (Ozil) Esports v A.Madrid (Anthem) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:00 | Fodbold | Real Madrid (Cleo) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
19:00 | Håndbold | Bidasoa Irun v Anaitasuna | Spanien - Liga Asobal |
19:00 | Squash | London Classic - Kvinder - Fayrouz Aboelkheir v Emily Whitlock | London Classic - Kvinder |
19:00 | Tennis | Seggerman/Trhac v Bollipalli/K Poonacha | Challenger - San Luis Potosi - Herredouble |
19:02 | Fodbold | Marseille (Gaga) Esports v Bayer 04 (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:02 | Fodbold | West Ham (Boki) Esports v Roma (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:05 | Bordtennis | Eduard Rubtsov v O Hryho Kovalchuk | Setka Cup |
19:08 | Basketball | LA Lakers (THA KID) Esports @ MEM Grizzlies (SHARPSHOOTER) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
19:10 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
19:10 | Bordtennis | Maksym Mrykh v Artem Yurkov | Setka Cup |
19:10 | Fodbold | Aston Villa (Elmagico) Esports v Chelsea (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:10 | Fodbold | West Ham (Izzy) Esports v Brighton (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:14 | Fodbold | Bayer 04 (Kallu) Esports v West Ham (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:14 | Fodbold | Villarreal (Gabiigol) Esports v Marseille (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:15 | Bordtennis | Marek Drbohlav v Martin Melisek | Setka Cup |
19:15 | Bordtennis | Aleksei Nikonorov v Sergei Petrov | TT Cup |
19:15 | Fodbold | Barcelona (David) Esports v A.Madrid (Anthem) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:15 | Fodbold | A.Bilbao (Ozil) Esports v Girona (Saigon) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:15 | Fodbold | Real Madrid (Cleo) Esports v PSG (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
19:18 | Basketball | PHX Suns (TYCOON) Esports @ GS Warriors (SILVER) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
19:20 | Bordtennis | Yevhenii Honchar v Denys Pesternikov | Setka Cup |
19:22 | Fodbold | Chelsea (Nicolas_Rage) Esports v West Ham (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:22 | Fodbold | Newcastle (Flamingo) Esports v Aston Villa (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:25 | Bordtennis | Pavlo Chyzh v Dmytro Shchegelskyi | Setka Cup |
19:25 | Bordtennis | Roman Reznychenko v Oleksandr Dukhovenko | Setka Cup |
19:25 | Bordtennis | Tomas Cerveny v Ondrej Kadavy | TT Cup |
19:26 | Fodbold | West Ham (Boki) Esports v Villarreal (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:26 | Fodbold | Roma (Zyen) Esports v Bayer 04 (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:30 | Bordtennis | Eduard Shymanskyi v Viktor Hyriavyi | Setka Cup |
19:30 | Cricket | Mt Irvine Surfers v Pigeon Point Skiers - T10 | Bago - T10 Blast |
19:30 | Fodbold | FK Austria Wien v FC Blau Weiss Linz | Østrig - Bundesliga |
19:30 | Fodbold | ACS Sepsi v CFR Cluj | Rumænien - Liga I |
19:30 | Fodbold | Girona (Saigon) Esports v A.Madrid (Anthem) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:30 | Fodbold | A.Bilbao (Ozil) Esports v Real Madrid (Carlos) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:30 | Fodbold | Bayern (Iron) Esports v Barcelona (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
19:30 | Håndbold | Dukla Praha v KH Koprivnice | Tjekkiet - Extraliga |
19:30 | Tennis | Adolfo Daniel Vallejo v Orlando Luz | Challenger - Sao Leopoldo |
19:34 | Fodbold | West Ham (Izzy) Esports v Newcastle (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:34 | Fodbold | Brighton (Buconi) Esports v Chelsea (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:35 | Basketball | PHI 76ers (Jovke) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
19:35 | Basketball | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
19:35 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Szymon Sporek | TT Elite Series |
19:35 | Bordtennis | Maksym Tytskyi v Igor Shyndel | Setka Cup |
19:38 | Fodbold | Villarreal (Gabiigol) Esports v Roma (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:38 | Fodbold | Marseille (Gaga) Esports v West Ham (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:40 | Bordtennis | Oleksandr Seliuchenko v Oleksandr Ivchuk | Setka Cup |
19:45 | Bordtennis | Vit Herrmann v Martin Melisek | Setka Cup |
19:45 | Bordtennis | Aleksandr Lusin v Oskar Pukk | TT Cup |
19:45 | Fodbold | Girona (Saigon) Esports v Barcelona (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:45 | Fodbold | Real Madrid (Carlos) Esports v A.Madrid (Anthem) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
19:45 | Fodbold | Real Madrid (Cleo) Esports v Barcelona (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
19:45 | Fodbold | PSG (Donatello) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
19:45 | Squash | London Classic - Nick Wall v Mostafa Asal | London Classic |
19:46 | Fodbold | Newcastle (Flamingo) Esports v Brighton (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:46 | Fodbold | Aston Villa (Elmagico) Esports v West Ham (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:50 | Bordtennis | Oleksandr Bielskyi v Oleksandr Bondarchuk | Setka Cup |
19:55 | Bordtennis | Bohdan Plakhtyi v Mykhailo Vyvatenko | Setka Cup |
19:55 | Bordtennis | Oleksii Hrymovskyi v Artem Chepurnyi | Setka Cup |
19:56 | Basketball | GS Warriors (SHINIGAMI) Esports @ CLE Cavaliers (OREZ) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
19:58 | Fodbold | Brighton (Buconi) Esports v Aston Villa (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
19:58 | Fodbold | Chelsea (Nicolas_Rage) Esports v Newcastle (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:00 | Bordtennis | Lukasz Jarocki v Lukasz Pietraszko | TT Elite Series |
20:00 | Bordtennis | Krzysztof Kotyl v Dawid Poloszczanski | TT Elite Series |
20:00 | Bordtennis | Martin Huk v Rostyslav Kliuchuk | Tjekkiet - Liga Pro |
20:00 | Bordtennis | Marek Placek v Lukas Krok | Tjekkiet - Liga Pro |
20:00 | Bordtennis | Ondrej Paril v Antonin Baros | Tjekkiet - Liga Pro |
20:00 | Bordtennis | Josef Rossler v Karel Hons | Tjekkiet - Liga Pro |
20:00 | Fodbold | Club Brugge II v FCV Dender EH | Belgien - 1. division B |
20:00 | Fodbold | KFCO Beerschot Wilrijk v Genk II | Belgien - 1. division B |
20:00 | Fodbold | Telstar v FC Utrecht reserver | Nederlandene - Eerste Divisie |
20:00 | Fodbold | FC Emmen v Ajax reserver | Nederlandene - Eerste Divisie |
20:00 | Fodbold | NAC Breda v Maastricht | Nederlandene - Eerste Divisie |
20:00 | Fodbold | FC Eindhoven v Cambuur Leeuwarden | Nederlandene - Eerste Divisie |
20:00 | Fodbold | A.Bilbao (Ozil) Esports v Barcelona (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
20:00 | Fodbold | Real Madrid (Carlos) Esports v Girona (Saigon) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
20:00 | Fodbold | PSG (Donatello) Esports v Barcelona (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
20:00 | Hockey | Euro Hockey League kvinder - AHBC Amsterdam kvinder v East Grinstead Women | Euro Hockey League kvinder |
20:00 | Ishockey | TOR Marlies @ MTB Moose | AHL |
20:00 | Tennis | Matias Soto v Tomas Barrios Vera | Challenger - San Luis Potosi |
20:00 | Tennis | Blancaneaux/Couacaud v Draxl/Weis | Challenger - Sao Leopoldo - Herredouble |
20:05 | Baseball | ATL Braves @ PHI Phillies | MLB |
20:05 | Bordtennis | Spartak Abalmaz v Dmytro Rehotun | Setka Cup |
20:06 | Basketball | MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports @ MIL Bucks (THE PROCESS) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
20:10 | Basketball | OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
20:10 | Basketball | LA Lakers (eLeL) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
20:10 | Fodbold | Man City (Gaga) Esports v Arsenal (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:10 | Fodbold | Liverpool (Gabiigol) Esports v Tottenham (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:15 | Bordtennis | Marek Drbohlav v Petr Provaznik | Setka Cup |
20:15 | Fodbold | Real Madrid (Carlos) Esports v Barcelona (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
20:15 | Fodbold | A.Madrid (Anthem) Esports v A.Bilbao (Ozil) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
20:15 | Fodbold | Bayern (Iron) Esports v Real Madrid (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
20:16 | Basketball | PHX Suns (GHOUL) Esports @ DAL Mavericks (HERMES) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
20:20 | Bordtennis | Denys Pesternikov v Roman Cherevko | Setka Cup |
20:20 | Bordtennis | Zdenek Dusek v Tomas Barsa | TT Cup |
20:22 | Fodbold | Tottenham (Kallu) Esports v Man City (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:22 | Fodbold | Arsenal (Zyen) Esports v Man Utd (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:25 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Mateusz Czernik | TT Elite Series |
20:25 | Bordtennis | Piotr Maruszak v Wojciech Gluszek | TT Elite Series |
20:25 | Bordtennis | Oleh Hil v Dmytro Shchegelskyi | Setka Cup |
20:25 | Bordtennis | Roman Reznychenko v Pavlo Babenko | Setka Cup |
20:28 | Basketball | DAL Mavericks (APEX) Esports @ PHX Suns (KARMA) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
20:30 | Basketball | Real Madrid v Røde Stjerne | Euroleague |
20:30 | Basketball | Virtus Bologna v Panathinaikos | Euroleague |
20:30 | Basketball | Pau-Orthez v Aix Maurienne | Frankrig - Pro B |
20:30 | Basketball | London Lions v Paris | Eurocup |
20:30 | Bordtennis | Tomas Turek v Matous Klimenta | Tjekkiet - Liga Pro |
20:30 | Bordtennis | Jiri Kalanyos v Ondrej Kucirek | Tjekkiet - Liga Pro |
20:30 | Bordtennis | Miroslav Janca v Radek Benes | Tjekkiet - Liga Pro |
20:30 | Bordtennis | Tomas Pelikan v Miroslav Necas | Tjekkiet - Liga Pro |
20:30 | Fodbold | Burgos v Espanyol | Spanien - Segunda Division |
20:30 | Fodbold | SV Ried v Grazer AK | Østrig - 2. Liga |
20:30 | Fodbold | A.Madrid (Anthem) Esports v Barcelona (David) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
20:30 | Fodbold | Girona (Saigon) Esports v A.Bilbao (Ozil) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
20:30 | Fodbold | Argentina (Nicolas_Rage) Esports v Germany (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:30 | Fodbold | France (Buconi) Esports v Portugal (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:30 | Fodbold | Roma (Donatello) Esports v Juventus (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
20:30 | Futsal | Napoli Futsal v Feldi Eboli | Italien - Serie A |
20:30 | Tennis | Bellier/Huesler v Lock/Statham | Challenger - San Luis Potosi - Herredouble |
20:30 | Tennis | Julia Riera v Suzan Lamens | WTA - San Luis Potosi |
20:30 | Volleyball | Leuven v Knack Roeselare | Belgien - Liga |
20:34 | Fodbold | Man Utd (Boki) Esports v Tottenham (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:34 | Fodbold | Man City (Gaga) Esports v Liverpool (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:35 | Bordtennis | Eduard Rubtsov v Maksym Tytskyi | Setka Cup |
20:38 | Basketball | LA Lakers (SAINT JR) Esports @ BOS Celtics (BOOGIE) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
20:42 | Fodbold | Portugal (Izzy) Esports v Argentina (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:42 | Fodbold | Germany (Elmagico) Esports v England (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:45 | Basketball | Sheffield Sharks v Leicester Riders | England - BBL |
20:45 | Basketball | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
20:45 | Bordtennis | Vit Herrmann v Marek Drbohlav | Setka Cup |
20:45 | Fodbold | Derry City v Galway United | Irland - Premier Division |
20:45 | Fodbold | Drogheda United v St Patrick's Athletic | Irland - Premier Division |
20:45 | Fodbold | Shelbourne v Dundalk | Irland - Premier Division |
20:45 | Fodbold | Waterford FC v Sligo Rovers | Irland - Premier Division |
20:45 | Fodbold | Shamrock Rovers v Bohemians Dublin | Irland - Premier Division |
20:45 | Fodbold | Gent v Standard Liege | Belgien - 1. division A |
20:45 | Fodbold | Ayr v Airdrieonians | Skotland - Championship |
20:45 | Fodbold | Lazio (Adriano) Esports v Inter (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
20:45 | Squash | London Classic - Kvinder - Satomi Watanabe v Hania El Hammamy | London Classic - Kvinder |
20:46 | Fodbold | Liverpool (Gabiigol) Esports v Man Utd (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:46 | Fodbold | Tottenham (Kallu) Esports v Arsenal (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:48 | Basketball | MIL Bucks (DEEP) Esports @ MEM Grizzlies (HERMES) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
20:50 | Bordtennis | Lukasz Pietraszko v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
20:50 | Bordtennis | Krzysztof Kotyl v Daniel Murawski | TT Elite Series |
20:50 | Bordtennis | Yevhenii Honchar v Andrii Datsenko | Setka Cup |
20:50 | Bordtennis | Jakub Mach v Vojtech Sanc | TT Cup |
20:54 | Fodbold | England (Flamingo) Esports v Portugal (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:54 | Fodbold | Argentina (Nicolas_Rage) Esports v France (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:55 | Bordtennis | Hryhoriy Oliynyk v Pavlo Chyzh | Setka Cup |
20:55 | Bordtennis | Andrii Kovrikov v Oleksandr Dukhovenko | Setka Cup |
20:55 | Bordtennis | David Jicha v Krystof Prida | TT Cup |
20:58 | Fodbold | Arsenal (Zyen) Esports v Liverpool (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
20:58 | Fodbold | Man Utd (Boki) Esports v Man City (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:00 | Basketball | FC Porto v Vitoria SC | Portugal - Pokal |
21:00 | Basketball | IND Pacers (Trba) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
21:00 | Basketball | PHX Suns (KARMA) Esports @ CLE Cavaliers (OREZ) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
21:00 | Bordtennis | Rostyslav Kliuchuk v Tomas Turek | Tjekkiet - Liga Pro |
21:00 | Bordtennis | Lukas Krok v Jiri Kalanyos | Tjekkiet - Liga Pro |
21:00 | Bordtennis | Antonin Baros v Miroslav Janca | Tjekkiet - Liga Pro |
21:00 | Bordtennis | Karel Hons v Tomas Pelikan | Tjekkiet - Liga Pro |
21:00 | Fodbold | Cadiz v Granada | Spanien - La Liga |
21:00 | Fodbold | Lille v Lens | Frankrig - Ligue 1 |
21:00 | Fodbold | Watford v Leeds | England - Championship |
21:00 | Fodbold | Juventus (Carnage) Esports v Inter (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:00 | Fodbold | Roma (Spencer) Esports v Napoli (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:00 | Fodbold | Lazio (Adriano) Esports v Juventus (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
21:00 | Fodbold | Inter (Iron) Esports v Roma (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
21:00 | Tennis | Matheus P De Almeida v Felipe M R Alves | Challenger - Sao Leopoldo |
21:05 | Bordtennis | O Hryho Kovalchuk v Dmytro Rehotun | Setka Cup |
21:06 | Fodbold | France (Buconi) Esports v England (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:06 | Fodbold | Portugal (Izzy) Esports v Germany (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:10 | Basketball | BOS Celtics (BOOGIE) Esports @ MIL Bucks (THE PROCESS) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
21:10 | Fodbold | Arsenal (Zyen) Esports v Man City (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:10 | Fodbold | Tottenham (Kallu) Esports v Liverpool (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:15 | Bordtennis | Lukasz Jarocki v Szymon Sporek | TT Elite Series |
21:15 | Bordtennis | Piotr Maruszak v Dawid Poloszczanski | TT Elite Series |
21:15 | Bordtennis | Martin Melisek v Petr Provaznik | Setka Cup |
21:15 | Fodbold | AC Milan (Ragnar) Esports v Inter (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:15 | Fodbold | Juventus (Carnage) Esports v Roma (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:15 | Fodbold | Lazio (Adriano) Esports v Roma (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
21:18 | Fodbold | Germany (Elmagico) Esports v France (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:18 | Fodbold | England (Flamingo) Esports v Argentina (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:20 | Basketball | CLE Cavaliers (DEEP) Esports @ GS Warriors (YUNG BALL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
21:20 | Bordtennis | Oleksandr Bielskyi v Denys Pesternikov | Setka Cup |
21:20 | Bordtennis | Zdenek Dusek v Vojtech Sanc | TT Cup |
21:22 | Fodbold | Man City (Gaga) Esports v Tottenham (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:22 | Fodbold | Man Utd (Boki) Esports v Arsenal (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:25 | Bordtennis | Oleksii Hrymovskyi v Roman Reznychenko | Setka Cup |
21:25 | Bordtennis | Michal Spalek v Tomas Vorisek | TT Cup |
21:30 | Bordtennis | Matous Klimenta v Martin Huk | Tjekkiet - Liga Pro |
21:30 | Bordtennis | Ondrej Kucirek v Marek Placek | Tjekkiet - Liga Pro |
21:30 | Bordtennis | Radek Benes v Ondrej Paril | Tjekkiet - Liga Pro |
21:30 | Bordtennis | Miroslav Necas v Josef Rossler | Tjekkiet - Liga Pro |
21:30 | Fodbold | Estrela Amadora v Sporting | Portugal - Primeira Liga |
21:30 | Fodbold | AC Milan (Ragnar) Esports v Napoli (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:30 | Fodbold | Inter (val) Esports v Roma (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:30 | Fodbold | Germany (Elmagico) Esports v Argentina (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:30 | Fodbold | Portugal (Izzy) Esports v France (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:30 | Fodbold | Juventus (Cleo) Esports v Inter (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
21:30 | Squash | London Classic - Aly Abou Eleinen v Nathan Lake | London Classic |
21:32 | Basketball | DAL Mavericks (APEX) Esports @ GS Warriors (SHINIGAMI) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
21:34 | Fodbold | Tottenham (Kallu) Esports v Man Utd (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:34 | Fodbold | Liverpool (Gabiigol) Esports v Man City (Gaga) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:35 | Basketball | LA Lakers (eLeL) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
21:35 | Basketball | PHI 76ers (Jovke) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
21:35 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
21:35 | Bordtennis | Daniel Murawski v Wojciech Gluszek | TT Elite Series |
21:35 | Bordtennis | Igor Shyndel v Spartak Abalmaz | Setka Cup |
21:42 | Basketball | LA Lakers (SAINT JR) Esports @ MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
21:42 | Fodbold | Argentina (Nicolas_Rage) Esports v Portugal (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:42 | Fodbold | England (Flamingo) Esports v Germany (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:45 | Fodbold | AC Milan (Ragnar) Esports v Roma (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:45 | Fodbold | Napoli (Spex) Esports v Juventus (Carnage) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
21:45 | Fodbold | Juventus (Cleo) Esports v Roma (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
21:46 | Fodbold | Man Utd (Boki) Esports v Liverpool (Gabiigol) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:46 | Fodbold | Arsenal (Zyen) Esports v Tottenham (Kallu) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:50 | Bordtennis | Yevhenii Honchar v Oleksandr Bondarchuk | Setka Cup |
21:50 | Bordtennis | Tomas Barsa v Jakub Mach | TT Cup |
21:52 | Basketball | LA Lakers (GHOUL) Esports @ BOS Celtics (YUNG BALL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
21:54 | Fodbold | Portugal (Izzy) Esports v England (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:54 | Fodbold | France (Buconi) Esports v Argentina (Nicolas_Rage) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:55 | Bordtennis | Artem Chepurnyi v Oleksandr Dukhovenko | Setka Cup |
21:55 | Bordtennis | David Jicha v Tomas Vorisek | TT Cup |
21:58 | Fodbold | Liverpool (Gabiigol) Esports v Arsenal (Zyen) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
21:58 | Fodbold | Man City (Gaga) Esports v Man Utd (Boki) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:00 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
22:00 | Bordtennis | Krzysztof Kotyl v Piotr Maruszak | TT Elite Series |
22:00 | Bordtennis | Martin Huk v Tomas Turek | Tjekkiet - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Marek Placek v Jiri Kalanyos | Tjekkiet - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Ondrej Paril v Miroslav Janca | Tjekkiet - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Josef Rossler v Tomas Pelikan | Tjekkiet - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Oleh Napirko v Oleksandr Hovorunets | Setka Cup |
22:00 | Fodbold | Defensa y Justicia v Estudiantes LP | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
22:00 | Fodbold | CA Tigre v Belgrano | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
22:00 | Fodbold | AC Milan (Ragnar) Esports v Juventus (Carnage) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:00 | Fodbold | Napoli (Spex) Esports v Inter (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:00 | Fodbold | Inter (Iron) Esports v Lazio (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
22:00 | Tennis | Marino/Oliva v Pigossi/Piter | WTA - San Luis Potosi - Damedouble |
22:04 | Basketball | DAL Mavericks (APEX) Esports @ CLE Cavaliers (OREZ) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
22:06 | Fodbold | England (Flamingo) Esports v France (Buconi) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:06 | Fodbold | Germany (Elmagico) Esports v Portugal (Izzy) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:10 | Basketball | PHI 76ers (Jovke) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
22:10 | Basketball | LA Lakers (eLeL) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
22:14 | Basketball | LA Lakers (SAINT JR) Esports @ MIL Bucks (THE PROCESS) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
22:15 | Fodbold | Inter (val) Esports v Juventus (Carnage) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:15 | Fodbold | Napoli (Spex) Esports v Roma (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:15 | Fodbold | Juventus (Cleo) Esports v Lazio (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
22:15 | Fodbold | Roma (Donatello) Esports v Inter (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
22:18 | Fodbold | France (Buconi) Esports v Germany (Elmagico) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:18 | Fodbold | Argentina (Nicolas_Rage) Esports v England (Flamingo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:20 | Bordtennis | Roman Cherevko v Andrii Datsenko | Setka Cup |
22:20 | Bordtennis | Zdenek Dusek v Jakub Mach | TT Cup |
22:20 | Fodbold | Argentina (Galikooo) Esports v Portugal (Sava) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:20 | Fodbold | Netherlands (palkan) Esports v Germany (Honey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:24 | Basketball | DAL Mavericks (HERMES) Esports @ PHX Suns (GHOUL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
22:25 | Bordtennis | Lukasz Pietraszko v Szymon Sporek | TT Elite Series |
22:25 | Bordtennis | Daniel Murawski v Dawid Poloszczanski | TT Elite Series |
22:25 | Bordtennis | Pavlo Babenko v Andrii Kovrikov | Setka Cup |
22:25 | Bordtennis | Krystof Prida v Michal Spalek | TT Cup |
22:30 | Bordtennis | Rostyslav Kliuchuk v Matous Klimenta | Tjekkiet - Liga Pro |
22:30 | Bordtennis | Lukas Krok v Ondrej Kucirek | Tjekkiet - Liga Pro |
22:30 | Bordtennis | Antonin Baros v Radek Benes | Tjekkiet - Liga Pro |
22:30 | Bordtennis | Karel Hons v Miroslav Necas | Tjekkiet - Liga Pro |
22:30 | Bordtennis | Vitalii Zharskiy v Valerii Vlasenko | Setka Cup |
22:30 | Fodbold | Inter (val) Esports v AC Milan (Ragnar) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:30 | Fodbold | Roma (Spencer) Esports v Juventus (Carnage) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:30 | Fodbold | Man City (GianniKid) Esports v Barcelona (DangerDim77) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:30 | Fodbold | Real Madrid (mr_elidarius) Esports v Bayern (JKey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:30 | Fodbold | Roma (Donatello) Esports v Lazio (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
22:30 | Volleyball | SESI Volei Bauru kvinder v Praia Clube kvinder | Brasilien - SuperLiga - Kvinder |
22:32 | Fodbold | Germany (Honey) Esports v Argentina (Galikooo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:32 | Fodbold | Portugal (Sava) Esports v England (Menez) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:36 | Basketball | PHX Suns (KARMA) Esports @ GS Warriors (SHINIGAMI) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
22:42 | Fodbold | Bayern (JKey) Esports v Man City (GianniKid) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:42 | Fodbold | Barcelona (DangerDim77) Esports v PSG (RuBIX) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:44 | Fodbold | England (Menez) Esports v Germany (Honey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:44 | Fodbold | Argentina (Galikooo) Esports v Netherlands (palkan) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:45 | Basketball | OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
22:45 | Basketball | IND Pacers (Trba) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 min. |
22:45 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
22:45 | Bordtennis | Pavel Hala v Milan Liptak | Setka Cup |
22:45 | Fodbold | Napoli (Spex) Esports v AC Milan (Ragnar) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:45 | Fodbold | Roma (Spencer) Esports v Inter (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
22:45 | Fodbold | Inter (Iron) Esports v Juventus (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
22:46 | Basketball | BOS Celtics (BOOGIE) Esports @ MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
22:50 | Bordtennis | Krzysztof Kotyl v Wojciech Gluszek | TT Elite Series |
22:50 | Bordtennis | Oleksandr Bielskyi v Yevhenii Honchar | Setka Cup |
22:50 | Bordtennis | Vojtech Sanc v Tomas Barsa | TT Cup |
22:54 | Fodbold | PSG (RuBIX) Esports v Bayern (JKey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:54 | Fodbold | Man City (GianniKid) Esports v Real Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:55 | Bordtennis | David Jicha v Michal Spalek | TT Cup |
22:56 | Basketball | MEM Grizzlies (HERMES) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
22:56 | Fodbold | Netherlands (palkan) Esports v England (Menez) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
22:56 | Fodbold | Germany (Honey) Esports v Portugal (Sava) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:00 | Bordtennis | Orest Hura v Oleksandr Hovorunets | Setka Cup |
23:00 | Fodbold | Alianza v Deportes Tolima | Colombia - Primera A |
23:00 | Fodbold | Roma (Spencer) Esports v AC Milan (Ragnar) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:00 | Fodbold | Juventus (Carnage) Esports v Napoli (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:05 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Yevhenii Sokoltsov | Setka Cup |
23:05 | Dart | Connor Scutt v David Evans | Modus Super Series - Uge 5 |
23:06 | Fodbold | Real Madrid (mr_elidarius) Esports v PSG (RuBIX) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:06 | Fodbold | Bayern (JKey) Esports v Barcelona (DangerDim77) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:08 | Basketball | CLE Cavaliers (OREZ) Esports @ GS Warriors (SHINIGAMI) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
23:08 | Fodbold | Portugal (Sava) Esports v Netherlands (palkan) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:08 | Fodbold | England (Menez) Esports v Argentina (Galikooo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:10 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Lukasz Pietraszko | TT Elite Series |
23:15 | Bordtennis | Piotr Maruszak v Daniel Murawski | TT Elite Series |
23:15 | Bordtennis | Jan Herink v Marek Cizek | Setka Cup |
23:15 | Fodbold | Juventus (Carnage) Esports v AC Milan (Ragnar) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:15 | Fodbold | Inter (val) Esports v Napoli (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:15 | Fodbold | Argentina (Arthur) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
23:15 | Fodbold | France (Odin) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
23:18 | Basketball | MIL Bucks (THE PROCESS) Esports @ MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
23:18 | Fodbold | Barcelona (DangerDim77) Esports v Real Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:18 | Fodbold | PSG (RuBIX) Esports v Man City (GianniKid) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:20 | Bordtennis | Denys Pesternikov v Andrii Datsenko | Setka Cup |
23:20 | Dart | Llew Bevan v Andreas Harrysson | Modus Super Series - Uge 5 |
23:20 | Fodbold | Portugal (Sava) Esports v Argentina (Galikooo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:20 | Fodbold | Germany (Honey) Esports v Netherlands (palkan) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:25 | Bordtennis | Oleksii Shyndel v Oleksandr Gomilko | Setka Cup |
23:25 | Bordtennis | Tomas Vorisek v Krystof Prida | TT Cup |
23:28 | Basketball | GS Warriors (YUNG BALL) Esports @ CLE Cavaliers (DEEP) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
23:30 | Bordtennis | Oleh Napirko v Vitalii Zharskiy | Setka Cup |
23:30 | Fodbold | Napoli (Carnage) Esports v Copenhagen (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:30 | Fodbold | PSV (Spencer) Esports v RB Leipzig (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:30 | Fodbold | Barcelona (DangerDim77) Esports v Man City (GianniKid) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:30 | Fodbold | Bayern (JKey) Esports v Real Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:30 | Fodbold | Italy (Panther) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
23:30 | Fodbold | Argentina (Arthur) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
23:30 | Tennis | Giovanni Mpetshi Perricard v Alexis Galarneau | Challenger - San Luis Potosi |
23:32 | Fodbold | Argentina (Galikooo) Esports v Germany (Honey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:32 | Fodbold | England (Menez) Esports v Portugal (Sava) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:35 | Bordtennis | Szymon Sporek v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
23:35 | Bordtennis | Anton Yakovenko v Dmytro Kim | Setka Cup |
23:40 | Basketball | CLE Cavaliers (OREZ) Esports @ PHX Suns (KARMA) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
23:40 | Bordtennis | Wojciech Gluszek v Dawid Poloszczanski | TT Elite Series |
23:40 | Dart | David Evans v David Davies | Modus Super Series - Uge 5 |
23:42 | Fodbold | Man City (GianniKid) Esports v Bayern (JKey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:42 | Fodbold | PSG (RuBIX) Esports v Barcelona (DangerDim77) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:44 | Fodbold | Germany (Honey) Esports v England (Menez) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:44 | Fodbold | Netherlands (palkan) Esports v Argentina (Galikooo) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:45 | Bordtennis | Pavel Hala v Marek Cizek | Setka Cup |
23:45 | Fodbold | A.Madrid (Ragnar) Esports v Copenhagen (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:45 | Fodbold | Napoli (Carnage) Esports v PSV (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
23:45 | Fodbold | Italy (Panther) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
23:45 | Fodbold | England (Matrix) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
23:50 | Baseball | TOR Blue Jays @ TB Rays | MLB |
23:50 | Basketball | BOS Celtics (BOOGIE) Esports @ LA Lakers (SAINT JR) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
23:50 | Bordtennis | Oleksandr Bondarchuk v Roman Cherevko | Setka Cup |
23:54 | Fodbold | Bayern (JKey) Esports v PSG (RuBIX) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:54 | Fodbold | Real Madrid (mr_elidarius) Esports v Man City (GianniKid) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:55 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Lukasz Pietraszko | TT Elite Series |
23:55 | Bordtennis | Hryhorii Kulishov v Maksym Marchuk | Setka Cup |
23:55 | Dart | Andreas Harrysson v Connor Scutt | Modus Super Series - Uge 5 |
23:56 | Fodbold | England (Menez) Esports v Netherlands (palkan) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
23:56 | Fodbold | Portugal (Sava) Esports v Germany (Honey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
lø, 30 marts 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
00:00 | Basketball | BOS Celtics (YUNG BALL) Esports @ LA Lakers (GHOUL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
00:00 | Bordtennis | Jiri Louda v Denis Hofman | Tjekkiet - Liga Pro |
00:00 | Bordtennis | David Vrabec v Miroslav Adamec | Tjekkiet - Liga Pro |
00:00 | Bordtennis | Orest Hura v Valerii Vlasenko | Setka Cup |
00:00 | Fodbold | North Carolina FC v Hartford Athletic | USA - USL Championship |
00:00 | Fodbold | Lexington SC v Greenville Triumph SC | USA - USL League One |
00:00 | Fodbold | Orlando Pride kvinder v Chicago Red Stars kvinder | USA - NWSL - Kvinder |
00:00 | Fodbold | A.Madrid (Ragnar) Esports v RB Leipzig (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
00:00 | Fodbold | Copenhagen (val) Esports v PSV (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. spil |
00:00 | Fodbold | Italy (Panther) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:00 | Fodbold | Portugal (Alexis) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:00 | Ishockey | PRO Bruins @ UTI Comets | AHL |
00:05 | Bordtennis | Michal Minda v Krzysztof Kotyl | TT Elite Series |
00:05 | Bordtennis | Ruslan Yaremenko v Andrii Homylko | Setka Cup |
00:05 | Fodbold | Club Celaya v Tlaxcala FC | Mexico - Liga de Expansion |
00:06 | Fodbold | PSG (RuBIX) Esports v Real Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
00:06 | Fodbold | Barcelona (DangerDim77) Esports v Bayern (JKey) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
00:07 | Ishockey | NJ Devils @ BUF Sabres | NHL |
00:08 | Fodbold | Netherlands (palkan) Esports v Portugal (Sava) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
00:08 | Fodbold | Argentina (Galikooo) Esports v England (Menez) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
00:10 | Baseball | PIT Pirates @ MIA Marlins | MLB |
00:10 | Basketball | LA Clippers @ ORL Magic | NBA |
00:10 | Basketball | LA Lakers @ IND Pacers | NBA |
00:10 | Basketball | DET Pistons @ WAS Wizards | NBA |
00:10 | Basketball | GS Warriors @ CHA Hornets | NBA |
00:12 | Basketball | GS Warriors (SHINIGAMI) Esports @ DAL Mavericks (APEX) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
00:15 | Basketball | CD Espanol Talca v CD Univ. Catolica | Chile - LNB |
00:15 | Bordtennis | Jan Herink v Milan Liptak | Setka Cup |
00:15 | Dart | David Davies v Llew Bevan | Modus Super Series - Uge 5 |
00:15 | Fodbold | Italy (Panther) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:15 | Fodbold | Portugal (Alexis) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:18 | Fodbold | Real Madrid (mr_elidarius) Esports v Barcelona (DangerDim77) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
00:18 | Fodbold | Man City (GianniKid) Esports v PSG (RuBIX) Esports | Esoccer - Battle - 8 min. spil |
00:20 | Bordtennis | Lukasz Jarocki v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
00:22 | Basketball | MIL Bucks (THE PROCESS) Esports @ BOS Celtics (BOOGIE) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
00:25 | Bordtennis | Dmytro Derevynskyi v Yaroslav Buberenko | Setka Cup |
00:30 | Bordtennis | Dawid Poloszczanski v Kacper Marchlewski | TT Elite Series |
00:30 | Bordtennis | Radek Bukovec v Gunar Krauter | Tjekkiet - Liga Pro |
00:30 | Bordtennis | Vitalii Zharskiy v Oleksandr Hovorunets | Setka Cup |
00:30 | Dart | David Evans v Andreas Harrysson | Modus Super Series - Uge 5 |
00:30 | Fodbold | Huracan v River Plate | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
00:30 | Fodbold | Cobresal v Palestino | Chile - Primera Division |
00:30 | Fodbold | England (Matrix) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:30 | Fodbold | Portugal (Alexis) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:32 | Basketball | CLE Cavaliers (DEEP) Esports @ PHX Suns (GHOUL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
00:35 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Dmytro Kim | Setka Cup |
00:40 | Basketball | CHI Bulls @ BKN Nets | NBA |
00:40 | Basketball | PHI 76ers @ CLE Cavaliers | NBA |
00:44 | Basketball | CLE Cavaliers (OREZ) Esports @ DAL Mavericks (APEX) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
00:45 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Szymon Sporek | TT Elite Series |
00:45 | Bordtennis | Pavel Hala v Jan Herink | Setka Cup |
00:45 | Fodbold | England (Matrix) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:45 | Fodbold | France (Odin) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
00:50 | Dart | David Davies v Connor Scutt | Modus Super Series - Uge 5 |
00:54 | Basketball | MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports @ LA Lakers (SAINT JR) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
00:55 | Bordtennis | Michal Minda v Wojciech Iwasyszyn | TT Elite Series |
00:55 | Bordtennis | Oleksii Shyndel v Maksym Marchuk | Setka Cup |
01:00 | Basketball | Zarate Basket v Union Santa Fe | Argentina - Liga Nacional |
01:00 | Bordtennis | Denis Hofman v Ondrej Svacha | Tjekkiet - Liga Pro |
01:00 | Bordtennis | Miroslav Adamec v Tomas Andrle | Tjekkiet - Liga Pro |
01:00 | Bordtennis | Oleh Napirko v Valerii Vlasenko | Setka Cup |
01:00 | Cricket | Mariners v Mudmen - Twenty20 | Isuzu T20 Smash |
01:00 | Fodbold | Cusco FC v Union Comercio | Peru - Liga 1 |
01:00 | Fodbold | Portugal (Alexis) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
01:00 | Fodbold | France (Odin) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
01:00 | Ishockey | GRA Griffins @ CHI Wolves | AHL |
01:00 | Volleyball | Fluminense kvinder v Minas kvinder | Brasilien - SuperLiga - Kvinder |
01:04 | Basketball | BOS Celtics (YUNG BALL) Esports @ MEM Grizzlies (HERMES) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
01:05 | Bordtennis | Andrii Homylko v Yevhenii Sokoltsov | Setka Cup |
01:05 | Dart | Llew Bevan v David Evans | Modus Super Series - Uge 5 |
01:10 | Baseball | NY Yankees @ HOU Astros | MLB |
01:10 | Basketball | POR Trail Blazers @ MIA Heat | NBA |
01:10 | Basketball | PHX Suns @ OKC Thunder | NBA |
01:10 | Basketball | NY Knicks @ SA Spurs | NBA |
01:10 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
01:15 | Bordtennis | Marek Cizek v Milan Liptak | Setka Cup |
01:15 | Fodbold | France (Odin) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
01:15 | Fodbold | Argentina (Arthur) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
01:16 | Basketball | GS Warriors (SHINIGAMI) Esports @ PHX Suns (KARMA) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
01:20 | Bordtennis | Dawid Poloszczanski v Krzysztof Kotyl | TT Elite Series |
01:25 | Bordtennis | Yaroslav Buberenko v Oleksandr Gomilko | Setka Cup |
01:25 | Dart | Andreas Harrysson v David Davies | Modus Super Series - Uge 5 |
01:26 | Basketball | MIL Bucks (THE PROCESS) Esports @ LA Lakers (SAINT JR) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
01:30 | Bordtennis | Jiri Louda v Robin Pacha | Tjekkiet - Liga Pro |
01:30 | Bordtennis | David Vrabec v Radek Bukovec | Tjekkiet - Liga Pro |
01:30 | Bordtennis | Orest Hura v Vitalii Zharskiy | Setka Cup |
01:30 | Fodbold | Junior v La Equidad | Colombia - Primera A |
01:30 | Fodbold | Argentina (Arthur) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
01:30 | Fodbold | England (Matrix) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
01:30 | Tennis | Kenin/Mattek-Sands v Errani/Paolini | WTA - Miami - Damedouble |
01:35 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Krzysztof Kapik | TT Elite Series |
01:35 | Bordtennis | Anton Yakovenko v Ruslan Yaremenko | Setka Cup |
01:36 | Basketball | DAL Mavericks (HERMES) Esports @ GS Warriors (YUNG BALL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
01:40 | Bordtennis | Wojciech Iwasyszyn v Kacper Marchlewski | TT Elite Series |
01:40 | Dart | Connor Scutt v Llew Bevan | Modus Super Series - Uge 5 |
01:48 | Basketball | BOS Celtics (KARMA) Esports @ LA Lakers (APEX) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
01:52 | Trav | Løb 1 - Addington | Addington |
01:55 | Bordtennis | Hryhorii Kulishov v Dmytro Derevynskyi | Setka Cup |
01:58 | Basketball | CLE Cavaliers (BOOGIE) Esports @ DAL Mavericks (THE PROCESS) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
02:00 | Bordtennis | Karol Wisniewski v Szymon Sporek | TT Elite Series |
02:00 | Bordtennis | Tomas Andrle v Gunar Krauter | Tjekkiet - Liga Pro |
02:00 | Bordtennis | Valerii Vlasenko v Oleksandr Hovorunets | Setka Cup |
02:00 | Fodbold | Puebla v Tigres UANL | Mexico - Liga MX |
02:00 | Fodbold | Real Madrid (Arthur) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:00 | Fodbold | Bayern (Odin) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:00 | Tennis | Mananchaya Sawangkaew v Ya-Hsuan Lee | ITF W50 - Kofu |
02:00 | Tennis | Lanlana Tararudee v Catherine Harrison | ITF W50 - Kofu |
02:05 | Bordtennis | Michal Minda v Dawid Poloszczanski | TT Elite Series |
02:05 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Andrii Homylko | Setka Cup |
02:08 | Basketball | LA Lakers (GHOUL) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
02:10 | Basketball | MIN Timberwolves @ DEN Nuggets | NBA |
02:15 | Fodbold | PSG (Panther) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:15 | Fodbold | Real Madrid (Arthur) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:20 | Basketball | MEM Grizzlies (SHINIGAMI) Esports @ MIL Bucks (OREZ) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
02:25 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
02:25 | Bordtennis | Oleksii Shyndel v Yaroslav Buberenko | Setka Cup |
02:30 | Basketball | GS Warriors (SAINT JR) Esports @ PHX Suns (EVERGREEN) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
02:30 | Bordtennis | Wojciech Iwasyszyn v Krzysztof Kotyl | TT Elite Series |
02:30 | Bordtennis | Denis Hofman v Robin Pacha | Tjekkiet - Liga Pro |
02:30 | Bordtennis | Miroslav Adamec v Radek Bukovec | Tjekkiet - Liga Pro |
02:30 | Bordtennis | Orest Hura v Oleh Napirko | Setka Cup |
02:30 | Fodbold | PSG (Panther) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:30 | Fodbold | Man City (Matrix) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:35 | Bordtennis | Ruslan Yaremenko v Dmytro Kim | Setka Cup |
02:40 | Baseball | COL Rockies @ ARI Diamondbacks | MLB |
02:40 | Baseball | SF Giants @ SD Padres | MLB |
02:40 | Baseball | CLE Guardians @ OAK Athletics | MLB |
02:40 | Baseball | BOS Red Sox @ SEA Mariners | MLB |
02:40 | Basketball | HOU Rockets @ UTA Jazz | NBA |
02:40 | Basketball | DAL Mavericks (HERMES) Esports @ PHX Suns (GHOUL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
02:40 | Ishockey | Idaho Steelheads @ Utah Grizzlies | ECHL |
02:45 | Fodbold | PSG (Panther) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:45 | Fodbold | Barcelona (Alexis) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
02:50 | Bordtennis | Szymon Sporek v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
02:52 | Basketball | LA Lakers (APEX) Esports @ BOS Celtics (KARMA) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
02:55 | Bordtennis | Michal Minda v Kacper Marchlewski | TT Elite Series |
02:55 | Bordtennis | Dmytro Derevynskyi v Maksym Marchuk | Setka Cup |
03:00 | Basketball | Otago Nuggets v Southland Sharks | New Zealand NBL |
03:00 | Bordtennis | Gunar Krauter v David Vrabec | Tjekkiet - Liga Pro |
03:00 | Fodbold | Fuego FC v Forward Madison FC | USA - USL League One |
03:00 | Fodbold | San Diego Wave kvinder v Reign FC kvinder | USA - NWSL - Kvinder |
03:00 | Fodbold | PSG (Panther) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:00 | Fodbold | Barcelona (Alexis) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:00 | Ishockey | SD Gulls @ TUC Roadrunners | AHL |
03:02 | Basketball | GS Warriors (SAINT JR) Esports @ DAL Mavericks (THE PROCESS) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03:05 | Bordtennis | Anton Yakovenko v Yevhenii Sokoltsov | Setka Cup |
03:10 | Baseball | STL Cardinals @ LA Dodgers | MLB |
03:10 | Basketball | DAL Mavericks @ SAC Kings | NBA |
03:12 | Basketball | MEM Grizzlies (HERMES) Esports @ BOS Celtics (YUNG BALL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03:15 | Bordtennis | Karol Wisniewski v Krzysztof Kapik | TT Elite Series |
03:15 | Fodbold | Man City (Matrix) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:15 | Fodbold | Barcelona (Alexis) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:20 | Bordtennis | Dawid Poloszczanski v Wojciech Iwasyszyn | TT Elite Series |
03:24 | Basketball | BOS Celtics (KARMA) Esports @ MIL Bucks (OREZ) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03:25 | Bordtennis | Hryhorii Kulishov v Oleksandr Gomilko | Setka Cup |
03:30 | Bordtennis | Robin Pacha v Ondrej Svacha | Tjekkiet - Liga Pro |
03:30 | Bordtennis | Radek Bukovec v Tomas Andrle | Tjekkiet - Liga Pro |
03:30 | Fodbold | Man City (Matrix) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:30 | Fodbold | Bayern (Odin) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:34 | Basketball | CLE Cavaliers (BOOGIE) Esports @ PHX Suns (EVERGREEN) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03:35 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
03:35 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Ruslan Yaremenko | Setka Cup |
03:44 | Basketball | CLE Cavaliers (DEEP) Esports @ GS Warriors (YUNG BALL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
03:45 | Bordtennis | Kacper Marchlewski v Krzysztof Kotyl | TT Elite Series |
03:45 | Fodbold | Barcelona (Alexis) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:45 | Fodbold | Bayern (Odin) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
03:55 | Bordtennis | Oleksii Shyndel v Dmytro Derevynskyi | Setka Cup |
03:56 | Basketball | LA Lakers (APEX) Esports @ MEM Grizzlies (SHINIGAMI) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04:00 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
04:00 | Bordtennis | Gunar Krauter v Miroslav Adamec | Tjekkiet - Liga Pro |
04:00 | Fodbold | Mazatlan FC v Tijuana | Mexico - Liga MX |
04:00 | Fodbold | Wellington Phoenix kvinder v Western Sydney Wanderers kvinder | Australien - A-League - Kvinder |
04:00 | Fodbold | Bayern (Odin) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04:00 | Fodbold | Real Madrid (Arthur) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04:05 | Bordtennis | Anton Yakovenko v Andrii Homylko | Setka Cup |
04:06 | Basketball | DAL Mavericks (THE PROCESS) Esports @ PHX Suns (EVERGREEN) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04:15 | Fodbold | Real Madrid (Arthur) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04:15 | Fodbold | Man City (Matrix) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04:16 | Basketball | MIL Bucks (DEEP) Esports @ LA Lakers (GHOUL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04:25 | Bordtennis | Szymon Sporek v Krzysztof Kapik | TT Elite Series |
04:25 | Bordtennis | Hryhorii Kulishov v Yaroslav Buberenko | Setka Cup |
04:28 | Basketball | LA Lakers (APEX) Esports @ MIL Bucks (OREZ) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04:30 | Bordtennis | Ondrej Svacha v Jiri Louda | Tjekkiet - Liga Pro |
04:30 | Bordtennis | Tomas Andrle v David Vrabec | Tjekkiet - Liga Pro |
04:35 | Bordtennis | Dmytro Kim v Yevhenii Sokoltsov | Setka Cup |
04:38 | Basketball | DAL Mavericks (THE PROCESS) Esports @ CLE Cavaliers (BOOGIE) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04:45 | Fodbold | Roma (Arthur) Esports v Lazio (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04:45 | Fodbold | Juventus (Odin) Esports v Napoli (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04:48 | Basketball | GS Warriors (YUNG BALL) Esports @ PHX Suns (GHOUL) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04:50 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
04:55 | Bordtennis | Maksym Marchuk v Oleksandr Gomilko | Setka Cup |
05:00 | Basketball | BOS Celtics (KARMA) Esports @ MEM Grizzlies (SHINIGAMI) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05:00 | Cricket | Black Bass v Cassowaries - Twenty20 | Isuzu T20 Smash |
05:00 | Fodbold | Sanfrecce Hiroshima v Gamba Osaka | Japan - J-League |
05:00 | Fodbold | Ventforet Kofu v Renofa Yamaguchi | Japan - J2-League |
05:00 | Fodbold | Fiorentina (Panther) Esports v Lazio (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:00 | Fodbold | Roma (Arthur) Esports v Juventus (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:05 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Anton Yakovenko | Setka Cup |
05:10 | Basketball | CLE Cavaliers (BOOGIE) Esports @ GS Warriors (SAINT JR) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05:10 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Szymon Sporek | TT Elite Series |
05:15 | Fodbold | Fiorentina (Panther) Esports v Napoli (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:15 | Fodbold | Lazio (Matrix) Esports v Juventus (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:20 | Basketball | BOS Celtics (YUNG BALL) Esports @ MEM Grizzlies (HERMES) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05:25 | Bordtennis | Oleksii Shyndel v Hryhorii Kulishov | Setka Cup |
05:30 | Fodbold | Modbury Jets v Adelaide Olympic | Australien - South Australia - Premier League |
05:30 | Fodbold | Campbelltown City v South Adelaide Panthers | Australien - South Australia - Premier League |
05:30 | Fodbold | Para Hills Knights v Croydon Kings | Australien - South Australia - Premier League |
05:30 | Fodbold | Fiorentina (Panther) Esports v Juventus (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:30 | Fodbold | Napoli (Alexis) Esports v Roma (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:32 | Basketball | MIL Bucks (OREZ) Esports @ MEM Grizzlies (SHINIGAMI) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05:35 | Bordtennis | Krzysztof Kapik v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
05:35 | Bordtennis | Ruslan Yaremenko v Yevhenii Sokoltsov | Setka Cup |
05:42 | Basketball | PHX Suns (EVERGREEN) Esports @ GS Warriors (SAINT JR) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05:45 | Fodbold | Fiorentina (Panther) Esports v Roma (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:45 | Fodbold | Napoli (Alexis) Esports v Lazio (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05:52 | Basketball | CLE Cavaliers (DEEP) Esports @ DAL Mavericks (HERMES) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05:55 | Bordtennis | Dmytro Derevynskyi v Oleksandr Gomilko | Setka Cup |
06:00 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Szymon Sporek | TT Elite Series |
06:00 | Fodbold | Albirex Niigata v Kashiwa Reysol | Japan - J-League |
06:00 | Fodbold | Vissel Kobe v Consadole Sapporo | Japan - J-League |
06:00 | Fodbold | Jeonbuk Motors v Ulsan Hyundai | Sydkorea - K-League 1 |
06:00 | Fodbold | Incheon Utd v Daejeon Hana Citizen | Sydkorea - K-League 1 |
06:00 | Fodbold | Chungnam Asan FC v Chungbuk Cheongju | Sydkorea - K-League 2 |
06:00 | Fodbold | Brisbane Roar kvinder v Canberra Utd kvinder | Australien - A-League - Kvinder |
06:00 | Fodbold | Blaublitz Akita v Iwaki SC | Japan - J2-League |
06:00 | Fodbold | Montedio Yamagata v Shimizu S-Pulse | Japan - J2-League |
06:00 | Fodbold | Mito Hollyhock v Kagoshima United | Japan - J2-League |
06:00 | Fodbold | Yokohama FC v Vegalta Sendai | Japan - J2-League |
06:00 | Fodbold | Tokushima Vortis v Thespa Gunma | Japan - J2-League |
06:00 | Fodbold | Oita v Fagiano Okayama | Japan - J2-League |
06:00 | Volleyball | VC Aktobe v Burevestnik Almaty | Kasakhstan - National League |
06:04 | Basketball | MIL Bucks (OREZ) Esports @ BOS Celtics (KARMA) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06:05 | Bordtennis | Andrii Homylko v Dmytro Kim | Setka Cup |
06:14 | Basketball | PHX Suns (EVERGREEN) Esports @ DAL Mavericks (THE PROCESS) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06:24 | Basketball | LA Lakers (GHOUL) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06:25 | Bordtennis | Karol Wisniewski v Michal Olbrycht | TT Elite Series |
06:25 | Bordtennis | Yaroslav Buberenko v Maksym Marchuk | Setka Cup |
06:30 | Fodbold | Sutherland Sharks v Apia L Tigers | Australien - New South Wales - Premier League |
06:36 | Basketball | MEM Grizzlies (SHINIGAMI) Esports @ LA Lakers (APEX) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06:45 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Krzysztof Kapik | TT Elite Series |
06:46 | Basketball | CLE Cavaliers (BOOGIE) Esports @ GS Warriors (SAINT JR) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06:50 | Volleyball | Hyundai kvinder v Heungkuk Pink Spiders kvinder | Korea - KOVO - Kvinder |
06:56 | Basketball | GS Warriors (YUNG BALL) Esports @ CLE Cavaliers (DEEP) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
07:00 | Fodbold | Kashima Antlers v Jubilo Iwata | Japan - J-League |
07:00 | Fodbold | Urawa Red Diamonds v Avispa Fukuoka | Japan - J-League |
07:00 | Fodbold | Machida Zelvia v Sagan Tosu | Japan - J-League |
07:00 | Fodbold | Kawasaki Frontale v FC Tokyo | Japan - J-League |
07:00 | Fodbold | Sydney Olympic v Wollongong Wolves | Australien - New South Wales - Premier League |
07:00 | Fodbold | Roasso Kumamoto v JEF Utd Chiba | Japan - J2-League |
07:08 | Basketball | BOS Celtics (KARMA) Esports @ LA Lakers (APEX) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
07:18 | Basketball | CLE Cavaliers (BOOGIE) Esports @ PHX Suns (EVERGREEN) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
07:28 | Basketball | LA Lakers (GHOUL) Esports @ MEM Grizzlies (HERMES) Esports | Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
07:30 | Basketball | Manawatu Jets v Taranaki Mountain Airs | New Zealand NBL |
07:30 | Fodbold | Melbourne City v Newcastle Jets | Australien - A League |
07:30 | Fodbold | White City FK Beograd v Adelaide Comets | Australien - South Australia - Premier League |
08:00 | Bordtennis | Barry Berben v Roman Rezetka | TT Star Series |
08:00 | Bordtennis | Miroslav Barta v Dmitro Parhomenko | Tjekkiet - Liga Pro |
08:00 | Bordtennis | Vlastimil Svatos v Jaroslav Bernat | Tjekkiet - Liga Pro |
08:00 | Bordtennis | Jaroslav Dorazka v Oldrich Musil | Tjekkiet - Liga Pro |
08:00 | Bordtennis | Jan Herold v Oldrich Vrtal | Tjekkiet - Liga Pro |
08:00 | Fodbold | Nagoya Grampus v Yokohama F-Marinos | Japan - J-League |
08:00 | Fodbold | Cerezo Osaka v Shonan Bellmare | Japan - J-League |
08:00 | Fodbold | Stirling Macedonia v Bayswater City | Australien - Western Australia - Premier League |
08:00 | Fodbold | Balcatta v Perth Glory NPL | Australien - Western Australia - Premier League |
08:00 | Fodbold | Armadale v Perth RedStar FC | Australien - Western Australia - Premier League |
08:00 | Fodbold | Western Knights v Floreat Athena | Australien - Western Australia - Premier League |
08:00 | Fodbold | Olympic Kingsway v Fremantle City FC | Australien - Western Australia - Premier League |
08:00 | Fodbold | Ehime FC v Fujieda MYFC | Japan - J2-League |
08:04 | Trav | Løb 1 - Newcastle | Newcastle |
08:11 | Trav | Løb 1 - Launceston | Launceston |
08:15 | Cricket | Nepal A v Ireland Wolves - 2. kamp - Twenty20 | Nepal A v Ireland Wolves - 2. kamp - Twenty20 |
08:17 | Trav | Løb 1 - Bathurst | Bathurst |
08:27 | Trav | Løb 1 - Melton | Melton |
08:30 | Bordtennis | Jaroslav Strnad 1964 v Jiri Svec | Tjekkiet - Liga Pro |
08:30 | Bordtennis | Jaroslav Kasan v Slavomir Kollner | Tjekkiet - Liga Pro |
08:30 | Bordtennis | Martin Kacerovsky v Petr Novak | Tjekkiet - Liga Pro |
08:30 | Bordtennis | Kamil Kleprlik v Ondrej Kus | Tjekkiet - Liga Pro |
08:30 | Fodbold | Wuhan Three Towns v Beijing Guoan | Kina - Super League |
08:30 | Fodbold | Jeju United v Pohang Steelers | Sydkorea - K-League 1 |
08:30 | Fodbold | Suwon FC v Gimcheon Sangmu FC | Sydkorea - K-League 1 |
08:30 | Fodbold | Seongnam FC v Gimpo FC | Sydkorea - K-League 2 |
08:30 | Fodbold | Seoul E-Land FC v FC Anyang | Sydkorea - K-League 2 |
08:30 | Fodbold | Dalian Young Boy v Heilongjiang Ice City | Kina - Division 1 |
08:30 | Fodbold | Shanghai Jiading Huilong v Yanbian Longding | Kina - Division 1 |
08:30 | Fodbold | Ganzhou Ruishi v Guangxi Hengchen | Kina - 2. Division |
08:30 | Fodbold | Hubei Istar v Langfang Glory City | Kina - 2. Division |
08:30 | Fodbold | Xi'an Ronghai FC v Shaanxi Union | Kina - 2. Division |
08:30 | Fodbold | Shandong Taishan reserver v Dalian K'un City | Kina - 2. Division |
08:30 | Trav | Løb 2 - Newcastle | Newcastle |
08:30 | Volleyball | Zhaiyk v Zhetysu Zhastar | Kenya - National League |
08:35 | Bordtennis | Rodrigo Hidalgo v Radim Bako | TT Star Series |
08:37 | Trav | Løb 1 - Globe Derby | Globe Derby |
08:39 | Trav | Løb 1 - Albion Park | Albion Park |
08:42 | Trav | Løb 2 - Launceston | Launceston |
08:48 | Trav | Løb 2 - Bathurst | Bathurst |
08:58 | Trav | Løb 2 - Melton | Melton |
09:00 | Basketball | North Adelaide Rockets kvinder v Sturt Sabres kvinder | Australien - NBL1 - Central - Kvinder |
09:00 | Bordtennis | Dmitro Parhomenko v Jaroslav Strnad 1964 | Tjekkiet - Liga Pro |
09:00 | Bordtennis | Jaroslav Bernat v Jaroslav Kasan | Tjekkiet - Liga Pro |
09:00 | Bordtennis | Oldrich Musil v Martin Kacerovsky | Tjekkiet - Liga Pro |
09:00 | Bordtennis | Oldrich Vrtal v Kamil Kleprlik | Tjekkiet - Liga Pro |
09:00 | Fodbold | Marconi Stallions v Central Coast Mariners NPL | Australien - New South Wales - Premier League |
09:00 | Fodbold | Hills United FC v Manly Utd | Australien - New South Wales - Premier League |
09:00 | Fodbold | Western Sydney Wanderers NPL v St George Saints | Australien - New South Wales - Premier League |
09:01 | Trav | Løb 3 - Newcastle | Newcastle |
09:05 | Trav | Løb 2 - Albion Park | Albion Park |
09:10 | Bordtennis | Boguslaw Koszyk v Oleksandr Tymofieiev | TT Star Series |
09:11 | Trav | Løb 2 - Globe Derby | Globe Derby |
09:16 | Trav | Løb 3 - Launceston | Launceston |
09:22 | Trav | Løb 3 - Bathurst | Bathurst |
09:30 | Bordtennis | Jiri Svec v Miroslav Barta | Tjekkiet - Liga Pro |
09:30 | Bordtennis | Slavomir Kollner v Vlastimil Svatos | Tjekkiet - Liga Pro |
09:30 | Bordtennis | Petr Novak v Jaroslav Dorazka | Tjekkiet - Liga Pro |
09:30 | Bordtennis | Ondrej Kus v Jan Herold | Tjekkiet - Liga Pro |
09:30 | Trav | Løb 3 - Melton | Melton |
09:34 | Trav | Løb 4 - Newcastle | Newcastle |
09:37 | Trav | Løb 3 - Albion Park | Albion Park |
09:42 | Trav | Løb 4 - Launceston | Launceston |
09:45 | Bordtennis | Miroslav Horejsi v Yuma Hoshi | TT Star Series |
09:45 | Fodbold | Sydney FC v Central Coast Mariners | Australien - A League |
09:47 | Trav | Løb 3 - Globe Derby | Globe Derby |
09:55 | Trav | Løb 4 - Bathurst | Bathurst |
10:00 | Bordtennis | Miroslav Barta v Jaroslav Strnad 1964 | Tjekkiet - Liga Pro |
10:00 | Bordtennis | Vlastimil Svatos v Jaroslav Kasan | Tjekkiet - Liga Pro |
10:00 | Bordtennis | Jaroslav Dorazka v Martin Kacerovsky | Tjekkiet - Liga Pro |
10:00 | Bordtennis | Jan Herold v Kamil Kleprlik | Tjekkiet - Liga Pro |
10:00 | Fodbold | Tochigi SC v V-Varen Nagasaki | Japan - J2-League |
10:02 | Trav | Løb 4 - Melton | Melton |
10:06 | Trav | Løb 5 - Newcastle | Newcastle |
10:09 | Trav | Løb 4 - Albion Park | Albion Park |
10:12 | Trav | Løb 4 - Globe Derby | Globe Derby |
10:14 | Trav | Løb 5 - Launceston | Launceston |
10:15 | Bordtennis | Barry Berben v Radim Bako | TT Star Series |
10:22 | Trav | Løb 5 - Bathurst | Bathurst |
10:30 | Bordtennis | Dmitro Parhomenko v Jiri Svec | Tjekkiet - Liga Pro |
10:30 | Bordtennis | Jaroslav Bernat v Slavomir Kollner | Tjekkiet - Liga Pro |
10:30 | Bordtennis | Oldrich Musil v Petr Novak | Tjekkiet - Liga Pro |
10:30 | Bordtennis | Oldrich Vrtal v Ondrej Kus | Tjekkiet - Liga Pro |
10:34 | Trav | Løb 5 - Melton | Melton |
10:37 | Trav | Løb 6 - Newcastle | Newcastle |
10:41 | Trav | Løb 5 - Albion Park | Albion Park |
10:44 | Trav | Løb 1 - Bunbury | Bunbury |
10:45 | Basketball | North Adelaide Rockets v Sturt Sabres | Australien - NBL1 - Central |
10:45 | Bordtennis | Rodrigo Hidalgo v Boguslaw Koszyk | TT Star Series |
10:46 | Trav | Løb 6 - Launceston | Launceston |
10:51 | Trav | Løb 5 - Globe Derby | Globe Derby |
10:56 | Trav | Løb 6 - Bathurst | Bathurst |
11:00 | Volleyball | Esil Petropavlovsk v Atyrau | Kenya - National League |
11:03 | Trav | Løb 6 - Melton | Melton |
11:06 | Trav | Løb 7 - Newcastle | Newcastle |
11:08 | Trav | Løb 6 - Albion Park | Albion Park |
11:12 | Trav | Løb 2 - Bunbury | Bunbury |
11:15 | Bordtennis | Miroslav Horejsi v Roman Rezetka | TT Star Series |
11:15 | Trav | Løb 7 - Launceston | Launceston |
11:19 | Trav | Løb 6 - Globe Derby | Globe Derby |
11:25 | Trav | Løb 7 - Bathurst | Bathurst |
11:30 | Fodbold | Parnu JK Vaprus v JK Nomme Kalju | Estland - Meistriliiga |
11:32 | Trav | Løb 7 - Melton | Melton |
11:36 | Trav | Løb 8 - Newcastle | Newcastle |
11:40 | Trav | Løb 7 - Albion Park | Albion Park |
11:43 | Trav | Løb 3 - Bunbury | Bunbury |
11:45 | Bordtennis | Oleksandr Tymofieiev v Yuma Hoshi | TT Star Series |
11:47 | Trav | Løb 8 - Launceston | Launceston |
11:50 | Trav | Løb 7 - Globe Derby | Globe Derby |
11:57 | Trav | Løb 8 - Bathurst | Bathurst |
12:00 | Fodbold | Chengdu Rongcheng v Nantong Zhiyun | Kina - Super League |
12:00 | Fodbold | Uthai Thani FC v Prachuap FC | Thailand - Premier League |
12:00 | Fodbold | IFK Stocksund v Friska Viljor FC | Sverige - 1. div. Norra |
12:00 | Fodbold | FK Garliava v FK Tauras | Litauen - 1 Lyga |
12:04 | Trav | Løb 8 - Melton | Melton |
12:11 | Trav | Løb 8 - Albion Park | Albion Park |
12:14 | Trav | Løb 4 - Bunbury | Bunbury |
12:15 | Bordtennis | Barry Berben v Boguslaw Koszyk | TT Star Series |
12:18 | Trav | Løb 9 - Launceston | Launceston |
12:22 | Trav | Løb 8 - Globe Derby | Globe Derby |
12:28 | Trav | Løb 9 - Bathurst | Bathurst |
12:30 | Fodbold | Napoli v Atalanta | Italien - Serie A |
12:30 | Fodbold | Rakow Czestochowa v Ruch Chorzów | Polen - Ekstraklasa |
12:30 | Fodbold | Lamphun Warrior FC v Port FC | Thailand - Premier League |
12:30 | Fodbold | Chongqing Tonglianglong v Jiangxi Lushan | Kina - Division 1 |
12:30 | Fodbold | Guangzhou FC v Yunnan Yukun | Kina - Division 1 |
12:30 | Fodbold | Napoli kvinder v Sampdoria kvinder | Italien - Serie A - Kvinder |
12:30 | Fodbold | Bengaluru v Odisha FC | Indien - Super League |
12:30 | Fodbold | Guangxi Lanhang v Guangzhou E-Power | Kina - 2. Division |
12:35 | Basketball | Fujian Sturgeons v Shanghai Sharks | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Sichuan Blue Whales v Zhejiang Golden Bulls | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Shenzhen Leopards v Shandong Heroes | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Jiangsu Dragons v Beijing Royal Fighters | Kina - CBA |
12:35 | Fodbold | Qingdao West Coast v Qingdao Hainiu | Kina - Super League |
12:35 | Trav | Løb 9 - Melton | Melton |
12:42 | Trav | Løb 9 - Albion Park | Albion Park |
12:45 | Bordtennis | Miroslav Horejsi v Radim Bako | TT Star Series |
12:45 | Trav | Løb 5 - Bunbury | Bunbury |
12:50 | Trav | Løb 10 - Launceston | Launceston |
12:54 | Trav | Løb 9 - Globe Derby | Globe Derby |
12:55 | Trav | Løb 10 - Bathurst | Bathurst |
13:00 | Dart | Ryan Joyce v Kevin Doets | European Tour 2 |
13:00 | Fodbold | Holstein Kiel v Hansa Rostock | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:00 | Fodbold | Kaiserslautern v Fortuna Düsseldorf | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:00 | Fodbold | Eintracht Braunschweig v Elversberg | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:00 | Fodbold | Shanghai Port v Henan | Kina - Super League |
13:00 | Fodbold | Sukhothai FC v Ratchaburi FC | Thailand - Premier League |
13:00 | Fodbold | Eskilsminne IF v Tvååkers IF | Sverige - 1. div. Södra |
13:00 | Fodbold | Botev Vratsa v FC Hebar Pazardzhik | Bulgarien - 1. liga |
13:00 | Fodbold | Örebro Syrianska IF v FC Stockholm Internazionale | Sverige - 1. div. Norra |
13:00 | Trav | Løb 10 - Melton | Melton |
13:15 | Bordtennis | Roman Rezetka v Yuma Hoshi | TT Star Series |
13:15 | Trav | Løb 10 - Albion Park | Albion Park |
13:20 | Trav | Løb 6 - Bunbury | Bunbury |
13:30 | Dart | Brendan Dolan v Alan Soutar | European Tour 2 |
13:30 | Volleyball | Taraz v VC Pavlodar | Kenya - National League |
13:45 | Bordtennis | Rodrigo Hidalgo v Oleksandr Tymofieiev | TT Star Series |
13:55 | Trav | Løb 7 - Bunbury | Bunbury |
14:00 | Dart | Franz Roetzsch v Jermaine Wattimena | European Tour 2 |
14:00 | Fodbold | Getafe v Sevilla | Spanien - La Liga |
14:00 | Fodbold | Unterhaching v FC Ingolstadt | Tyskland - 3. Liga |
14:00 | Fodbold | SC Preussen Munster v Dynamo Dresden | Tyskland - 3. Liga |
14:00 | Fodbold | Jahn Regensburg v Hallescher FC | Tyskland - 3. Liga |
14:00 | Fodbold | SSV Ulm 1846 v Erzgebirge Aue | Tyskland - 3. Liga |
14:00 | Fodbold | Borussia Dortmund II v Waldhof Mannheim | Tyskland - 3. Liga |
14:00 | Fodbold | Valladolid v Levante | Spanien - Segunda Division |
14:00 | Fodbold | Trat FC v BG Pathum United | Thailand - Premier League |
14:00 | Fodbold | Panserraikos v Asteras Tripolis | Grækenland - Super League 1 |
14:00 | Fodbold | AlbinoLeffe v Trento | Italien - Serie C - Gruppe A |
14:00 | Fodbold | Arezzo v Juventus U23 | Italien - Serie C - Gruppe B |
14:00 | Fodbold | Olbia v Sestri Levante | Italien - Serie C - Gruppe B |
14:00 | Fodbold | Monterosi Tuscia v Benevento | Italien - Serie C - Gruppe C |
14:00 | Fodbold | Monopoli v Sorrento | Italien - Serie C - Gruppe C |
14:00 | Fodbold | Casertana v Taranto | Italien - Serie C - Gruppe C |
14:00 | Fodbold | Hapoel Be'er Sheva v Hapoel Haifa | Israel - Premier League |
14:00 | Fodbold | FK Radnicki 1923 v FK Napredak | Serbien - Super Liga |
14:00 | Fodbold | Radnicki Nis v Mladost Lucani | Serbien - Super Liga |
14:00 | Fodbold | TP Mazembe v Petro Luanda | CAF Champions League |
14:00 | Fodbold | Mohammedan SC v Inter Kashi FC | Indien - I-league |
14:00 | Squash | London Classic - Kvinder - Georgina Kennedy v Nele Gilis | London Classic - Kvinder |
14:00 | Volleyball | Hylte v Habo | Sverige - Eliteserien |
14:15 | Galop | 1.15 Cork (Løb 1) | Cork |
14:30 | Dart | Cameron Menzies v Mike De Decker | European Tour 2 |
14:30 | Fodbold | FC Dornbirn 1913 v SV Horn | Østrig - 2. Liga |
14:30 | Fodbold | SV Lafnitz v SW Bregenz | Østrig - 2. Liga |
14:30 | Fodbold | Bali United v Persija Jakarta | Indonesien - Liga 1 |
14:30 | Fodbold | Persis Solo v RANS Nusantara | Indonesien - Liga 1 |
14:30 | Galop | 1.30 Haydock (Løb 1) | Haydock |
14:30 | Trav | Løb 8 - Bunbury | Bunbury |
14:45 | Fodbold | FC Botosani v CSM Politehnica Iasi | Rumænien - Liga I |
14:45 | Galop | 1.45 Cork (Løb 2) | Cork |
14:45 | Squash | London Classic - Marwan ElShorbagy v Joel Makin | London Classic |
14:50 | Galop | 1.50 Musselburgh (Løb 1) | Musselburgh |
14:55 | Galop | 1.55 Carlisle (Løb 1) | Carlisle |
15:00 | Dart | Chris Dobey v Viktor Tingstrom | European Tour 2 |
15:00 | Fodbold | IFK Norrköping v Malmö FF | Sverige - Allsvenskan |
15:00 | Fodbold | Genoa v Frosinone | Italien - Serie A |
15:00 | Fodbold | Torino v Monza | Italien - Serie A |
15:00 | Fodbold | Valenciennes v St Etienne | Frankrig - Ligue 2 |
15:00 | Fodbold | Jagiellonia Bialystok v LKS Lodz | Polen - Ekstraklasa |
15:00 | Fodbold | Hapoel Hadera v Hapoel Petah Tikva | Israel - Premier League |
15:00 | Fodbold | Juventus kvinder v Fiorentina kvinder | Italien - Serie A - Kvinder |
15:00 | Fodbold | Jamshedpur FC v Kerala Blasters | Indien - Super League |
15:00 | Ishockey | Straubing Tigers v Schwenninger Wild Wings | Tyskland - DEL |
15:05 | Galop | 2.05 Haydock (Løb 2) | Haydock |
15:10 | Galop | 2.10 Fairyhouse (Løb 1) | Fairyhouse |
15:15 | Ishockey | Frölunda HC v Leksands IF | Sverige - SHL |
15:15 | Ishockey | Skellefteå AIK v Linköping HC | Sverige - SHL |
15:20 | Galop | 2.20 Cork (Løb 3) | Cork |
15:25 | Galop | 2.25 Musselburgh (Løb 2) | Musselburgh |
15:30 | Basketball | San Martin v Quimsa | Argentina - Liga Nacional |
15:30 | Dart | Jeffrey de Zwaan v Matthias Ehlers | European Tour 2 |
15:30 | Fodbold | RB Leipzig v Mainz | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Fodbold | Bayer Leverkusen v TSG Hoffenheim | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Fodbold | Eintracht Frankfurt v Union Berlin | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Fodbold | Borussia M'gladbach v SC Freiburg | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Fodbold | Werder Bremen v Wolfsburg | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Fodbold | Lokomotiv Plovdiv v Ludogorets Razgrad | Bulgarien - 1. liga |
15:30 | Galop | 2.30 Carlisle (Løb 2) | Carlisle |
15:40 | Galop | 2.40 Haydock (Løb 3) | Haydock |
15:45 | Galop | 2.45 Fairyhouse (Løb 2) | Fairyhouse |
15:45 | Squash | London Classic - Kvinder - Nour El Sherbini v Sivasangari Subramaniam | London Classic - Kvinder |
15:55 | Galop | 2.55 Cork (Løb 4) | Cork |
16:00 | Basketball | Syntainics MBC v Chemnitz 99 | Tyskland - Bundesliga |
16:00 | Basketball | Limoges v Chalon/Saone | Frankrig - Pro A |
16:00 | Basketball | Helsinki Seagulls v BC Nokia | Finland - Korisliigan |
16:00 | Dart | Oliver Muller v Richard Veenstra | European Tour 2 |
16:00 | Fodbold | Aberdeen v Ross County | Skotland - Premiership |
16:00 | Fodbold | Hearts v Kilmarnock | Skotland - Premiership |
16:00 | Fodbold | Motherwell v St Mirren | Skotland - Premiership |
16:00 | Fodbold | St Johnstone v Dundee | Skotland - Premiership |
16:00 | Fodbold | Anderlecht II v Francs Borains | Belgien - 1. division B |
16:00 | Fodbold | Jönköpings Södra IF v BK Olympic | Sverige - 1. div. Södra |
16:00 | Fodbold | Oskarshamns AIK v Ljungskile SK | Sverige - 1. div. Södra |
16:00 | Fodbold | Nordic United FC v AFC Eskilstuna | Sverige - 1. div. Norra |
16:00 | Fodbold | Huachipato v Universidad Catolica | Chile - Primera Division |
16:00 | Fodbold | Arbroath v Dunfermline | Skotland - Championship |
16:00 | Fodbold | Dundee Utd v Raith | Skotland - Championship |
16:00 | Fodbold | Morton v Queen's Park | Skotland - Championship |
16:00 | Fodbold | Partick v Inverness CT | Skotland - Championship |
16:00 | Fodbold | Javor Ivanjica v Crvena Zvezda | Serbien - Super Liga |
16:00 | Fodbold | Vancouver Whitecaps II v Portland Timbers II | Skotland - Lowland League |
16:00 | Fodbold | Kansas City Current kvinder v Angel City FC kvinder | USA - NWSL - Kvinder |
16:00 | Galop | 3.00 Musselburgh (Løb 3) | Musselburgh |
16:00 | Ishockey | IPK v Hermes | Finland - Mestis |
16:00 | Ishockey | Storhamar v Frisk Asker | Norge - Eliteserien |
16:00 | Ishockey | Ketterä v K-Espoo | Finland - Mestis |
16:00 | Rugby League | Warrington v Catalan Dragons | Super League |
16:00 | Volleyball | Prostejov kvinder v Liberec kvinder | Tjekkiet - Extraliga - Kvinder |
16:05 | Galop | 3.05 Carlisle (Løb 3) | Carlisle |
16:15 | Fodbold | Almeria v Osasuna | Spanien - La Liga |
16:15 | Fodbold | FC Andorra v Mirandes | Spanien - Segunda Division |
16:15 | Fodbold | Eibar v Eldense | Spanien - Segunda Division |
16:15 | Fodbold | Leganes v FC Cartagena | Spanien - Segunda Division |
16:15 | Fodbold | Novara v Lumezzane | Italien - Serie C - Gruppe A |
16:15 | Fodbold | Arzignano Valchiampo v Triestina | Italien - Serie C - Gruppe A |
16:15 | Fodbold | Cesena v Pescara | Italien - Serie C - Gruppe B |
16:15 | Fodbold | Virtus Entella v Pontedera | Italien - Serie C - Gruppe B |
16:15 | Fodbold | U.S. Ancona v Spal | Italien - Serie C - Gruppe B |
16:15 | Fodbold | Juve Stabia v ACR Messina | Italien - Serie C - Gruppe C |
16:15 | Galop | 3.15 Haydock (Løb 4) | Haydock |
16:20 | Galop | 3.20 Fairyhouse (Løb 3) | Fairyhouse |
16:30 | Dart | Niels Zonneveld v Luke Woodhouse | European Tour 2 |
16:30 | Fodbold | NEC v PSV Eindhoven | Nederlandene - Eredivisie |
16:30 | Fodbold | SC Freiburg II v 1860 München | Tyskland - 3. Liga |
16:30 | Fodbold | Volos NFC v AE Kifisias | Grækenland - Super League 1 |
16:30 | Fodbold | FC Arouca v SC Farense | Portugal - Primeira Liga |
16:30 | Fodbold | Guimaraes v Moreirense | Portugal - Primeira Liga |
16:30 | Galop | 3.30 Cork (Løb 5) | Cork |
16:30 | Squash | London Classic - Paul Coll v George Parker | London Classic |
16:35 | Galop | 3.35 Musselburgh (Løb 4) | Musselburgh |
16:40 | Galop | 3.40 Carlisle (Løb 4) | Carlisle |
16:50 | Galop | 3.50 Haydock (Løb 5) | Haydock |
16:55 | Galop | 3.55 Fairyhouse (Løb 4) | Fairyhouse |
17:00 | Basketball | Treviso v Pesaro | Italien - Lega 1 |
17:00 | Fodbold | Metz v Monaco | Frankrig - Ligue 1 |
17:00 | Fodbold | Wolfsberger AC v SCR Altach | Østrig - Bundesliga |
17:00 | Fodbold | Austria Lustenau v WSG Swarovski Tirol | Østrig - Bundesliga |
17:00 | Fodbold | Universitatea Cluj v UTA Arad | Rumænien - Liga I |
17:00 | Håndbold | Atletico Valladolid v Angel Ximenez-Puente Genil | Spanien - Liga Asobal |
17:05 | Fodbold | Arsenal de Sarandi v Chacarita Juniors | Argentina - Nacional B |
17:05 | Galop | 4.05 Cork (Løb 6) | Cork |
17:10 | Galop | 4.10 Musselburgh (Løb 5) | Musselburgh |
17:15 | Galop | 4.15 Carlisle (Løb 5) | Carlisle |
17:25 | Galop | 4.25 Haydock (Løb 6) | Haydock |
17:30 | Fodbold | Piast Gliwice v Slask Wroclaw | Polen - Ekstraklasa |
17:30 | Fodbold | Maccabi Petach Tikvah v MS Ashdod | Israel - Premier League |
17:30 | Galop | 4.30 Fairyhouse (Løb 5) | Fairyhouse |
17:30 | Tennis | Bopanna/Ebden v Dodig/Krajicek | ATP - Miami - Herredouble |
17:40 | Galop | 4.40 Cork (Løb 7) | Cork |
17:45 | Galop | 4.45 Musselburgh (Løb 6) | Musselburgh |
17:50 | Galop | 4.50 Carlisle (Løb 6) | Carlisle |
18:00 | Basketball | Tortona v Vanoli Cremona | Italien - Lega 1 |
18:00 | Basketball | Breogan v Bilbao | Spanien - ACB League |
18:00 | Basketball | Palencia v Tenerife | Spanien - ACB League |
18:00 | Basketball | Triglav Kranj v Hopsi Polzela | Slovenien - SKL |
18:00 | Fodbold | Lazio v Juventus | Italien - Serie A |
18:00 | Fodbold | Stade Lausanne-Ouchy v Lugano | Schweiz - Super League |
18:00 | Fodbold | Winterthur v Servette | Schweiz - Super League |
18:00 | Fodbold | Lokomotiv 1929 Sofia v CSKA Sofia | Bulgarien - 1. liga |
18:00 | Fodbold | Maccabi Tel Aviv v Bnei Sakhnin | Israel - Premier League |
18:00 | Fodbold | Como kvinder v AC Milan kvinder | Italien - Serie A - Kvinder |
18:00 | Galop | 5.00 Haydock (Løb 7) | Haydock |
18:00 | Håndbold | Tatran Presov v FTC | EHF Cup |
18:00 | Tennis | Elijah Strode v Vraj Patel | UTR Pro - Newport Beach |
18:05 | Galop | 5.05 Fairyhouse (Løb 6) | Fairyhouse |
18:15 | Fodbold | OH Leuven v KV Mechelen | Belgien - 1. division A |
18:15 | Galop | 5.15 Cork (Løb 8) | Cork |
18:20 | Galop | 5.20 Musselburgh (Løb 7) | Musselburgh |
18:25 | Galop | 5.25 Carlisle (Løb 7) | Carlisle |
18:30 | Basketball | Heidelberg Academics v Crailsheim Merlins | Tyskland - Bundesliga |
18:30 | Fodbold | Valencia v Mallorca | Spanien - La Liga |
18:30 | Fodbold | Bayern München v Borussia Dortmund | Tyskland - Bundesliga |
18:30 | Fodbold | Albacete Balompie v Huesca | Spanien - Segunda Division |
18:30 | Fodbold | Sporting Gijon v Racing Santander | Spanien - Segunda Division |
18:30 | Fodbold | Giannina v Panetolikos | Grækenland - Super League 1 |
18:30 | Fodbold | Mantova v Atalanta U23 | Italien - Serie C - Gruppe A |
18:30 | Fodbold | Giana Erminio v US Fiorenzuola | Italien - Serie C - Gruppe A |
18:30 | Fodbold | Pro Patria v Legnago Salus | Italien - Serie C - Gruppe A |
18:30 | Fodbold | Virtus Verona v Renate | Italien - Serie C - Gruppe A |
18:30 | Fodbold | Potenza v Crotone | Italien - Serie C - Gruppe C |
18:30 | Fodbold | US Latina Calcio v Foggia | Italien - Serie C - Gruppe C |
18:30 | Fodbold | Partizan Beograd v Spartak Subotica | Serbien - Super Liga |
18:30 | Galop | 5.30 Wolverhampton (Løb 1) | Wolverhampton |
18:30 | Håndbold | BM Huesca v BM Sinfin | Spanien - Liga Asobal |
18:30 | Rugby League | Salford v Leigh | Super League |
18:40 | Galop | 5.40 Fairyhouse (Løb 7) | Fairyhouse |
18:45 | Fodbold | Sparta Rotterdam v Fortuna Sittard | Nederlandene - Eredivisie |
18:50 | Galop | 5.50 Musselburgh (Løb 8) | Musselburgh |
19:00 | Basketball | Napoli v Venezia | Italien - Lega 1 |
19:00 | Dart | Lukas Wenig v Steve Lennon | European Tour 2 |
19:00 | Fodbold | Amiens v Pau | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | Bordeaux v Paris FC | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | Laval v SC Bastia | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | Troyes v Rodez | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | Dunkerque v Annecy | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | Concarneau v Angers | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | Grenoble v Guingamp | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | US Quevilly v Caen | Frankrig - Ligue 2 |
19:00 | Fodbold | Al Ain SCC v Sharjah SCC | FAE - Premier League |
19:00 | Fodbold | Al Wasl SC v Khor Fakkan | FAE - Premier League |
19:00 | Fodbold | Al Bataeh v Al Jazira SC | FAE - Premier League |
19:00 | Fodbold | OFI Crete v Atromitos Athinon | Grækenland - Super League 1 |
19:00 | Fodbold | Philadelphia Union v Minnesota United | USA - MLS |
19:00 | Fodbold | Boavista v Rio Ave | Portugal - Primeira Liga |
19:00 | Fodbold | Gimnasia Mendoza v Colon | Argentina - Nacional B |
19:00 | Fodbold | Young Africans FC v Mamelodi Sundowns | CAF Champions League |
19:00 | Galop | 6.00 Wolverhampton (Løb 2) | Wolverhampton |
19:00 | Håndbold | HBW Balingen-Weilstetten v SC DHFK Leipzig | Tyskland - Bundesliga |
19:00 | Ishockey | Zug v Bern | Schweiz - NLA |
19:30 | Basketball | Trento v Scafati | Italien - Lega 1 |
19:30 | Cricket | Pigeon Point Skiers v No Mans Land Explorers - T10 | Bago - T10 Blast |
19:30 | Dart | James Wade v Daryl Gurney | European Tour 2 |
19:30 | Galop | 6.30 Wolverhampton (Løb 3) | Wolverhampton |
20:00 | Basketball | Telekom Bonn v Vechta | Tyskland - Bundesliga |
20:00 | Basketball | Baskets Würzburg v Tubingen | Tyskland - Bundesliga |
20:00 | Basketball | Brindisi v Dinamo Sassari | Italien - Lega 1 |
20:00 | Dart | Andrew Gilding v Joe Cullen | European Tour 2 |
20:00 | Fodbold | Go Ahead Eagles v Excelsior | Nederlandene - Eredivisie |
20:00 | Fodbold | RKC Waalvijk v Heerenveen | Nederlandene - Eredivisie |
20:00 | Fodbold | Deinze v Zulte-Waregem | Belgien - 1. division B |
20:00 | Fodbold | Standard Liege II v Lierse Kempenzonen | Belgien - 1. division B |
20:00 | Fodbold | Pogon Szczecin v Cracovia Kraków | Polen - Ekstraklasa |
20:00 | Fodbold | CS U Craiova v Rapid Bukarest | Rumænien - Liga I |
20:00 | Fodbold | Envigado FC v Atletico Nacional Medellin | Colombia - Primera A |
20:00 | Fodbold | San Antonio Bulo Bulo v Real Tomayapo | Bolivia - Apertura |
20:00 | Galop | 7.00 Wolverhampton (Løb 4) | Wolverhampton |
20:00 | Håndbold | BM Cangas v Ademar Leon | Spanien - Liga Asobal |
20:00 | Ishockey | Lausanne HC v Davos | Schweiz - NLA |
20:00 | Volleyball | Sesc RJ Flamengo kvinder v Barueri kvinder | Brasilien - SuperLiga - Kvinder |
20:00 | Volleyball | VfB Friedrichshafen v Helios Grizzlys Giesen | Tyskland - Bundesliga |
20:15 | Fodbold | Atletico Grau v Carlos Mannucci | Peru - Liga 1 |
20:30 | Basketball | Reggio Emilia v Milano | Italien - Lega 1 |
20:30 | Dart | Martin Schindler v Vitezslav Sedlak | European Tour 2 |
20:30 | Fodbold | Hertha Berlin v Nürnberg | Tyskland - 2. Bundesliga |
20:30 | Fodbold | FC Basel v FC Zürich | Schweiz - Super League |
20:30 | Fodbold | Atletico Mineiro v Cruzeiro | Brasilien - Campeonato Mineiro |
20:30 | Fodbold | Brusque v Criciuma | Brasilien - Campeonato Catarinense |
20:30 | Fodbold | Juventude v Gremio | Brasilien - Campeonato Gaucho |
20:30 | Galop | 7.30 Wolverhampton (Løb 5) | Wolverhampton |
20:30 | Håndbold | SG Flensburg Handewitt v TSV Hannover Burgdorf | Tyskland - Bundesliga |
20:45 | Basketball | Baskonia v Zaragoza | Spanien - ACB League |
20:45 | Basketball | Unicaja Malaga v Girona | Spanien - ACB League |
20:45 | Fodbold | Fiorentina v AC Milan | Italien - Serie A |
20:45 | Fodbold | Pro Sesto v Vicenza | Italien - Serie C - Gruppe A |
20:45 | Fodbold | Alessandria v Pro Vercelli | Italien - Serie C - Gruppe A |
20:45 | Fodbold | ASD Pineto Calcio v Recanatese | Italien - Serie C - Gruppe B |
20:45 | Fodbold | Avellino v AZ Picerno ASD | Italien - Serie C - Gruppe C |
20:45 | Fodbold | Audace Cerignola v SS Turris Calcio | Italien - Serie C - Gruppe C |
20:45 | Fodbold | Brindisi v Virtus Francavilla | Italien - Serie C - Gruppe C |
20:45 | Fodbold | Anderlecht v Antwerpen | Belgien - 1. division A |
21:00 | Basketball | Varese v Brescia | Italien - Lega 1 |
21:00 | Dart | Nathan Aspinall v Michael Unterbuchner | European Tour 2 |
21:00 | Fodbold | Barcelona v Las Palmas | Spanien - La Liga |
21:00 | Fodbold | AZ v Vitesse | Nederlandene - Eredivisie |
21:00 | Fodbold | Lyon v Reims | Frankrig - Ligue 1 |
21:00 | Fodbold | Colorado Rapids v Los Angeles FC | USA - MLS |
21:00 | Fodbold | Louisville City FC v Birmingham Legion FC | USA - USL Championship |
21:00 | Fodbold | Boca Juniors v San Lorenzo | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Fodbold | One Knoxville SC v South Georgia Tormenta FC | USA - USL League One |
21:00 | Galop | 8.00 Wolverhampton (Løb 6) | Wolverhampton |
21:00 | eSport | Cloud9 v Team Liquid | LOL - LCS Spring - Playoff |
21:10 | Basketball | Minas v Corinthians | Brasilien - NBB |
21:30 | Dart | Raymond van Barneveld v Gian van Veen | European Tour 2 |
21:30 | Fodbold | Estoril v FC Porto | Portugal - Primeira Liga |
21:30 | Galop | 8.30 Wolverhampton (Løb 7) | Wolverhampton |
22:00 | Basketball | Vasco Da Gama v Sao Paulo | Brasilien - NBB |
22:00 | Dart | Peter Wright v Jose De Sousa | European Tour 2 |
22:00 | Fodbold | Colo Colo v Everton de Vina | Chile - Primera Division |
22:00 | Fodbold | Esperance de Tunis v ASEC Mimosas | CAF Champions League |
22:10 | Fodbold | Deportivo Pasto v Once Caldas | Colombia - Primera A |
22:30 | Dart | Dimitri van den Bergh v Gabriel Clemens | European Tour 2 |
22:30 | Fodbold | Guabira v Universitario De Vinto | Bolivia - Apertura |
22:45 | Fodbold | FBC Melgar v Cienciano | Peru - Liga 1 |
23:00 | Fodbold | Central Cordoba SdE v Racing Club | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
23:15 | Basketball | Las Animas v Puerto Montt | Chile - LNB |
23:45 | Basketball | Ancud v Valdivia | Chile - LNB |
sø, 31 marts 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
00:00 | Basketball | ZVVZ USK Praha B kvinder v Kara Trutnov kvinder | Tjekkiet - Liga 1 - Kvinder |
00:00 | Fodbold | Club America v Atletico San Luis | Mexico - Liga MX |
00:00 | Fodbold | Miami FC v Charleston Battery | USA - USL Championship |
00:00 | Fodbold | Indy Eleven v Detroit City FC | USA - USL Championship |
00:00 | Fodbold | North Carolina Courage kvinder v Gotham FC kvinder | USA - NWSL - Kvinder |
00:15 | Basketball | CD Espanol Talca v Colegio Los Leones | Chile - LNB |
00:20 | Fodbold | Boyaca Chico v Jaguares de Cordoba | Colombia - Primera A |
00:30 | Basketball | Univ. de Concepcion v CD Univ. Catolica | Chile - LNB |
00:30 | Fodbold | Charlotte FC v FC Cincinnati | USA - MLS |
00:30 | Fodbold | DC United v CF Montreal | USA - MLS |
00:30 | Fodbold | Inter Miami CF v New York City FC | USA - MLS |
00:30 | Fodbold | Orlando City SC v New York Red Bulls | USA - MLS |
00:30 | Fodbold | Tampa Bay Rowdies v Rhode Island FC | USA - USL Championship |
00:30 | Fodbold | Deportes Copiapo v Union La Calera | Chile - Primera Division |
00:30 | Fodbold | Portland Thorns kvinder v Racing Louisville FC kvinder | USA - NWSL - Kvinder |
00:30 | Fodbold | Toronto FC v Sporting Kansas City | USA - MLS |
01:00 | Basketball | Gimnasia v Ferrocarril Oeste | Argentina - Liga Nacional |
01:00 | Fodbold | Wellington Phoenix v Brisbane Roar | Australien - A League |
01:00 | Fodbold | CA Talleres de Córdoba v Velez Sarsfield | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
01:00 | Fodbold | Nacional Potosi v Royal Pari FC | Bolivia - Apertura |
01:00 | Fodbold | Huntsville City v Columbus Crew II | USA - MLS Next Pro League |
01:15 | Basketball | Obras Sanitarias v Instituto | Argentina - Liga Nacional |
01:30 | Fodbold | Austin FC v FC Dallas | USA - MLS |
01:30 | Fodbold | Houston Dynamo v San Jose Earthquakes | USA - MLS |
01:30 | Fodbold | Nashville SC v Columbus Crew | USA - MLS |
01:30 | Fodbold | San Antonio FC v Monterey Bay FC | USA - USL Championship |
01:30 | Volleyball | Pinheiros kvinder v Osasco kvinder | Brasilien - SuperLiga - Kvinder |
03:00 | Fodbold | Pachuca v Toluca | Mexico - Liga MX |
03:00 | Fodbold | Monterrey v Chivas Guadalajara | Mexico - Liga MX |
03:00 | Fodbold | Cesar Vallejo v Universitario de Deportes | Peru - Liga 1 |
03:30 | Fodbold | Real Salt Lake v St. Louis City SC | USA - MLS |
03:30 | Fodbold | Fortaleza CEIF v Millonarios | Colombia - Primera A |
04:00 | Fodbold | Orange County SC v Tulsa | USA - USL Championship |
04:00 | Fodbold | Sacramento Republic v Memphis 901 FC | USA - USL Championship |
04:00 | Fodbold | Oakland Roots v Las Vegas Lights FC | USA - USL Championship |
04:00 | Fodbold | Bay FC kvinder v Houston Dash kvinder | USA - NWSL - Kvinder |
04:30 | Fodbold | LA Galaxy v Seattle Sounders FC | USA - MLS |
04:30 | Fodbold | Vancouver Whitecaps v Portland Timbers | USA - MLS |
04:30 | Fodbold | Phoenix Rising FC v New Mexico United | USA - USL Championship |
05:00 | Fodbold | Unam Pumas v Cruz Azul | Mexico - Liga MX |
05:30 | Basketball | Wellington Saints v Auckland Tuatara | New Zealand NBL |
06:00 | Cricket | Mariners v Black Bass - Twenty20 | Isuzu T20 Smash |
06:00 | Fodbold | Melbourne Victory v Perth Glory | Australien - A League |
06:00 | Fodbold | Blacktown City v Sydney United 58 | Australien - New South Wales - Premier League |
06:00 | Fodbold | Rockdale Ilinden FC v NWS Spirit FC | Australien - New South Wales - Premier League |
07:00 | Basketball | Melbourne United v Tasmania JackJumpers | Australien - NBL |
07:00 | Fodbold | Gangwon FC v FC Seoul | Sydkorea - K-League 1 |
07:00 | Fodbold | Bucheon FC 1995 v Gyeongnam FC | Sydkorea - K-League 2 |
07:00 | Fodbold | Jeonnam Dragons v Cheonan City | Sydkorea - K-League 2 |
07:00 | Fodbold | Sydney FC kvinder v Melbourne Victory kvinder | Australien - A-League - Kvinder |
07:00 | Volleyball | Korean Air Jumbos v Ansan OK Financial Group | Korea - KOVO |
07:30 | Basketball | Nelson Giants v Franklin Bulls | New Zealand NBL |
09:00 | Basketball | Phoenix Fuel Masters v San Miguel Beermen | Filippinerne - PBA Cup |
09:00 | Fodbold | Perth Glory kvinder v Melbourne City kvinder | Australien - A-League - Kvinder |
09:00 | Fodbold | Shijiazhuang Gongfu FC v Qingdao Red Lions | Kina - Division 1 |
09:00 | Fodbold | Beijing Institute v Rizhao Yuqi | Kina - 2. Division |
09:00 | Fodbold | Tai'an Tiankuang v Nantong Haimen Codion | Kina - 2. Division |
09:30 | Fodbold | Changchun Yatai v Tianjin Jinmen Tigers | Kina - Super League |
09:30 | Fodbold | Gwangju FC v Daegu FC | Sydkorea - K-League 1 |
09:30 | Fodbold | Suwon Bluewings v Busan I Park | Sydkorea - K-League 2 |
09:30 | Fodbold | Suzhou Dongwu v Foshan Nanshi | Kina - Division 1 |
09:30 | Fodbold | Shanghai Port reserver v Hunan Billows | Kina - 2. Division |
10:00 | Fodbold | Shenzhen Juniors v Quanzhou Yaxin | Kina - 2. Division |
10:30 | Fodbold | SK Sturm Graz II v FC Flyeralarm Admira | Østrig - 2. Liga |
10:30 | Fodbold | SV Stripfing/Weiden v First Vienna FC 1894 | Østrig - 2. Liga |
11:00 | Basketball | Goyang Sky Gunners v Suwon Sonicboom | Korea - KBL |
11:00 | Basketball | KCC Egis v Seoul Knights | Korea - KBL |
11:00 | Basketball | Changwon Sakers v Seoul Thunders | Korea - KBL |
11:00 | Basketball | Mobis Phoebus v Anyang Red Boosters | Korea - KBL |
11:00 | Basketball | Dongbu Promy v Korea Gas Corporation | Korea - KBL |
12:00 | Fodbold | Haikou Mingcheng v Jiangxi Dark Horse | Kina - 2. Division |
12:15 | Basketball | Magnolia Hotshots v Barangay Ginebra San Miguel | Filippinerne - PBA Cup |
12:15 | Fodbold | PEC Zwolle v Ajax | Nederlandene - Eredivisie |
12:30 | Basketball | Real Madrid v Manresa | Spanien - ACB League |
12:30 | Fodbold | FC Liefering v Floridsdorfer AC | Østrig - 2. Liga |
12:30 | Fodbold | Buriram United v Chiangrai Utd | Thailand - Premier League |
12:30 | Håndbold | Ciudad Encantada v BM Logrono La Rioja | Spanien - Liga Asobal |
12:35 | Basketball | Nanjing Monkey King v Liaoning Flying Leopards | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Shanxi Brave Dragons v Tianjin Pioneers | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Zhejiang Lions v Qingdao Eagles | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Guangdong Southern Tigers v Guangzhou Long-Lions | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Beijing Ducks v Ningbo Rockets | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Xinjiang Flying Tigers v Jiutai Technology | Kina - CBA |
13:00 | Basketball | Gran Canaria v Valencia | Spanien - ACB League |
13:00 | Fodbold | Lorient v Brest | Frankrig - Ligue 1 |
13:00 | Fodbold | Livingston v Celtic | Skotland - Premiership |
13:00 | Fodbold | Muang Thong United v Police Tero FC | Thailand - Premier League |
13:00 | Fodbold | FC U Craiova 1948 v Otelul Galati | Rumænien - Liga I |
13:30 | Fodbold | Schalke 04 v Karlsruher SC | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:30 | Fodbold | St. Pauli v Paderborn | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:30 | Fodbold | Magdeburg v Hannover 96 | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:30 | Fodbold | Greuther Fürth v Hamborg | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:30 | Fodbold | Wehen SV v VfL Osnabruck | Tyskland - 2. Bundesliga |
13:30 | Fodbold | RFC Seraing v KV Oostende | Belgien - 1. division B |
13:30 | Fodbold | FC Viktoria Köln v Vfb Lübeck | Tyskland - 3. Liga |
13:30 | Fodbold | Bangkok United v Chonburi | Thailand - Premier League |
13:30 | Fodbold | Nanjing City v Liaoning Ironman | Kina - Division 1 |
13:30 | Fodbold | Guangxi Pingguo Haliao v Wuxi Wugo | Kina - Division 1 |
13:35 | Fodbold | Shandong Taishan v Shanghai Shenhua | Kina - Super League |
14:00 | Fodbold | Hammarby v Kalmar FF | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fodbold | GAIS v Brommapojkarna | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fodbold | Celta Vigo v Rayo Vallecano | Spanien - La Liga |
14:00 | Fodbold | Alcorcon v Amorebieta | Spanien - Segunda Division |
14:00 | Fodbold | Meizhou Hakka v Zhejiang | Kina - Super League |
14:00 | Fodbold | Khonkaen United v Nakhon Pathom FC | Thailand - Premier League |
14:00 | Fodbold | Piteå IF v Assyriska Föreningen | Sverige - 1. div. Norra |
14:00 | Fodbold | Randers FC v Lyngby | Danmark - Superligaen |
14:10 | Galop | 1.10 Cork (Løb 1) | Cork |
14:25 | Galop | 1.25 Fairyhouse (Løb 1) | Fairyhouse |
14:30 | Fodbold | Feyenoord v FC Utrecht | Nederlandene - Eredivisie |
14:30 | Fodbold | FC Twente v Heracles | Nederlandene - Eredivisie |
14:30 | Fodbold | LASK Linz v Austria Klagenfurt | Østrig - Bundesliga |
14:30 | Fodbold | Hartberg v Rapid Wien | Østrig - Bundesliga |
14:30 | Fodbold | Sollentuna FK v Umeå FC | Sverige - 1. div. Norra |
14:30 | Galop | 1.30 Southwell (Løb 1) | Southwell |
14:40 | Galop | 1.40 Ffos Las (Løb 1) | Ffos Las |
14:45 | Galop | 1.45 Cork (Løb 2) | Cork |
14:55 | Galop | 1.55 Plumpton (Løb 1) | Plumpton |
15:00 | Fodbold | Nice v Nantes | Frankrig - Ligue 1 |
15:00 | Fodbold | Clermont Foot v Toulouse | Frankrig - Ligue 1 |
15:00 | Fodbold | Le Havre v Montpellier | Frankrig - Ligue 1 |
15:00 | Fodbold | Rivers United v USM Alger | CAF Confederations Cup |
15:00 | Galop | 2.00 Fairyhouse (Løb 2) | Fairyhouse |
15:00 | Håndbold | HC Erlangen v VfL Gummersbach | Tyskland - Bundesliga |
15:00 | Ishockey | Rögle BK v Färjestad BK | Sverige - SHL |
15:00 | Ishockey | Luleå HF v Växjö Lakers HC | Sverige - SHL |
15:05 | Galop | 2.05 Southwell (Løb 2) | Southwell |
15:09 | Galop | 2.09 Market Rasen (Løb 1) | Market Rasen |
15:15 | Galop | 2.15 Ffos Las (Løb 2) | Ffos Las |
15:20 | Galop | 2.20 Cork (Løb 3) | Cork |
15:30 | Basketball | Alba Berlin v Hamburg Towers | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Basketball | Brose Bamberg v Bayern München | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Fodbold | Augsburg v FC Köln | Tyskland - Bundesliga |
15:30 | Fodbold | Botev Plovdiv v Cherno More Varna | Bulgarien - 1. liga |
15:30 | Galop | 2.30 Plumpton (Løb 2) | Plumpton |
15:35 | Galop | 2.35 Fairyhouse (Løb 3) | Fairyhouse |
15:40 | Galop | 2.40 Southwell (Løb 3) | Southwell |
15:44 | Galop | 2.44 Market Rasen (Løb 2) | Market Rasen |
15:50 | Galop | 2.50 Ffos Las (Løb 3) | Ffos Las |
15:55 | Galop | 2.55 Cork (Løb 4) | Cork |
16:00 | Fodbold | Patro Eisden Maasmechelen v Lommel | Belgien - 1. division B |
16:00 | Fodbold | Onsala BK v Ariana FC | Sverige - 1. div. Södra |
16:00 | Fodbold | Ängelholms FF v Norrby IF | Sverige - 1. div. Södra |
16:00 | Fodbold | Viborg v Hvidovre IF | Danmark - Superligaen |
16:00 | Fodbold | Mohun Bagan SG v Chennaiyin FC | Indien - Super League |
16:00 | Håndbold | ThSV Eisenach v SC Magdeburg | Tyskland - Bundesliga |
16:00 | Rugby League | London Broncos v Huddersfield | Super League |
16:05 | Galop | 3.05 Plumpton (Løb 3) | Plumpton |
16:10 | Galop | 3.10 Fairyhouse (Løb 4) | Fairyhouse |
16:15 | Fodbold | Girona v Real Betis | Spanien - La Liga |
16:15 | Fodbold | Racing Ferrol v Elche | Spanien - Segunda Division |
16:15 | Fodbold | Real Zaragoza v Tenerife | Spanien - Segunda Division |
16:15 | Galop | 3.15 Southwell (Løb 4) | Southwell |
16:19 | Galop | 3.19 Market Rasen (Løb 3) | Market Rasen |
16:25 | Galop | 3.25 Ffos Las (Løb 4) | Ffos Las |
16:30 | Fodbold | BK Häcken v Mjällby AIF | Sverige - Allsvenskan |
16:30 | Fodbold | Verl v Sandhausen | Tyskland - 3. Liga |
16:30 | Galop | 3.30 Cork (Løb 5) | Cork |
16:30 | Håndbold | Füchse Berlin v HSG Wetzlar | Tyskland - Bundesliga |
16:30 | Håndbold | Rhein Neckar Löwen v Frisch Auf Göppingen | Tyskland - Bundesliga |
16:40 | Galop | 3.40 Plumpton (Løb 4) | Plumpton |
16:45 | Fodbold | Almere City FC v FC Volendam | Nederlandene - Eredivisie |
16:45 | Galop | 3.45 Fairyhouse (Løb 5) | Fairyhouse |
16:50 | Galop | 3.50 Southwell (Løb 5) | Southwell |
16:54 | Galop | 3.54 Market Rasen (Løb 4) | Market Rasen |
17:00 | Basketball | Ludwigsburg v Ratiopharm Ulm | Tyskland - Bundesliga |
17:00 | Basketball | Granada v Joventut | Spanien - ACB League |
17:00 | Basketball | UCAM Murcia v Andorra | Spanien - ACB League |
17:00 | Fodbold | Panathinaikos v PAOK | Grækenland - Super League 1 |
17:00 | Fodbold | SK Sturm Graz v FC Salzburg | Østrig - Bundesliga |
17:00 | Galop | 4.00 Ffos Las (Løb 5) | Ffos Las |
17:00 | Ishockey | Stavanger v Vålerenga | Norge - Eliteserien |
17:00 | Ishockey | Dynamo Pardubice v Litvinov | Tjekkiet - Extraliga |
17:05 | Fodbold | Strasbourg v Rennes | Frankrig - Ligue 1 |
17:05 | Galop | 4.05 Cork (Løb 6) | Cork |
17:15 | Cricket | Pirate's Bay Raiders v No Mans Land Explorers - T10 | Bago - T10 Blast |
17:15 | Galop | 4.15 Plumpton (Løb 5) | Plumpton |
17:20 | Galop | 4.20 Fairyhouse (Løb 6) | Fairyhouse |
17:25 | Galop | 4.25 Southwell (Løb 6) | Southwell |
17:29 | Galop | 4.29 Market Rasen (Løb 5) | Market Rasen |
17:30 | Fodbold | VfB Stuttgart v Heidenheim | Tyskland - Bundesliga |
17:35 | Galop | 4.35 Ffos Las (Løb 6) | Ffos Las |
17:40 | Galop | 4.40 Cork (Løb 7) | Cork |
17:50 | Galop | 4.50 Plumpton (Løb 6) | Plumpton |
17:55 | Galop | 4.55 Fairyhouse (Løb 7) | Fairyhouse |
18:00 | Fodbold | Odd BK v Haugesund | Norge - Eliteserien |
18:00 | Fodbold | CSKA 1948 Sofia v Beroe | Bulgarien - 1. liga |
18:00 | Galop | 5.00 Southwell (Løb 7) | Southwell |
18:00 | Håndbold | TBV Lemgo Lippe v THW Kiel | Tyskland - Bundesliga |
18:00 | Håndbold | Puerto Sagunto v BM Granollers | Spanien - Liga Asobal |
18:00 | Volleyball | Trentino v Monza | Italien - Superlega |
18:04 | Galop | 5.04 Market Rasen (Løb 6) | Market Rasen |
18:10 | Galop | 5.10 Ffos Las (Løb 7) | Ffos Las |
18:15 | Galop | 5.15 Cork (Løb 8) | Cork |
18:25 | Galop | 5.25 Plumpton (Løb 7) | Plumpton |
18:30 | Basketball | Rostock Seawolves v Oldenburg | Tyskland - Bundesliga |
18:30 | Basketball | Monbus Obradoiro v Barcelona | Spanien - ACB League |
18:30 | Fodbold | CD Alaves v Real Sociedad | Spanien - La Liga |
18:30 | Fodbold | Oviedo v Villarreal B | Spanien - Segunda Division |
18:30 | Fodbold | Sint-Truidense v Westerlo | Belgien - 1. division A |
18:30 | Galop | 5.30 Fairyhouse (Løb 8) | Fairyhouse |
18:35 | Galop | 5.35 Southwell (Løb 8) | Southwell |
18:39 | Galop | 5.39 Market Rasen (Løb 7) | Market Rasen |
19:00 | Fodbold | Vizela v Casa Pia | Portugal - Primeira Liga |
19:00 | Fodbold | Stade Malien de Bamako v Dreams FC | CAF Confederations Cup |
19:00 | Fodbold | Washington Spirit kvinder v Utah Royals kvinder | USA - NWSL - Kvinder |
19:00 | Volleyball | Perugia v Milano | Italien - Superlega |
19:15 | Fodbold | RFC Liege v SK Beveren | Belgien - 1. division B |
19:30 | Fodbold | Bochum v Darmstadt | Tyskland - Bundesliga |
19:30 | Fodbold | AEK Athen v Olympiakos | Grækenland - Super League 1 |
19:30 | Fodbold | Aris Thessaloniki v Lamia | Grækenland - Super League 1 |
19:30 | Fodbold | Arminia Bielefeld v MSV Duisburg | Tyskland - 3. Liga |
19:30 | Fodbold | Maccabi Haifa v Maccabi Bnei Raina | Israel - Premier League |
19:30 | Håndbold | BM Torrelavega v BM Benidorm | Spanien - Liga Asobal |
20:00 | Boksning | Alen Babic v Steve Robinson | Boksning |
20:00 | Boksning | Callum Simpson v Dulla Mbabe | Boksning |
20:00 | Boksning | Ben Whittaker v Leon Willings | Boksning |
20:00 | Cricket | Mt Irvine Surfers v Store Bay Snorkelers - T10 | Bago - T10 Blast |
20:00 | Fodbold | Sport Huancayo v AD Tarma | Peru - Liga 1 |
20:00 | Fodbold | Farul Constanta v FCSB | Rumænien - Liga I |
20:30 | Basketball | Unifacisa v Flamengo | Brasilien - NBB |
20:30 | Fodbold | Nueva Chicago v Almirante Brown | Argentina - Nacional B |
20:45 | Fodbold | Marseille v PSG | Frankrig - Ligue 1 |
21:00 | Boksning | Viddal Riley v Mikael Lawal | Boksning |
21:00 | Fodbold | Real Madrid v Athletic Bilbao | Spanien - La Liga |
21:00 | Fodbold | Sarmiento v Newell's | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Fodbold | Gimnasia LP v Deportivo Riestra | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Fodbold | Independiente Santa Fe v Patriotas FC | Colombia - Primera A |
21:00 | Fodbold | Always Ready v Independiente Petrolero | Bolivia - Apertura |
21:00 | Fodbold | Abu Salim SC v RSB Berkane | CAF Confederations Cup |
21:00 | Fodbold | Future SC v El Zamalek | CAF Confederations Cup |
21:00 | Fodbold | New England Revolution II v Carolina Core FC | USA - MLS Next Pro League |
21:30 | Fodbold | Atlanta United v Chicago Fire | USA - MLS |
22:00 | Boksning | Florian Marku v Chris Kongo | Boksning |
22:00 | Fodbold | Sport Boys v Alianza Atletico | Peru - Liga 1 |
22:30 | Fodbold | UTC Cajamarca v Sporting Cristal | Peru - Liga 1 |
22:30 | Volleyball | Sada Cruzeiro v Volei Renata | Brasilien - SuperLiga |
23:00 | Boksning | Fabio Wardley v Frazer Clarke | Boksning |
23:00 | Fodbold | Cobreloa v Universidad de Chile | Chile - Primera Division |
23:00 | Fodbold | Sporting Kansas City II v St. Louis City SC II | USA - MLS Next Pro League |
23:10 | Fodbold | Deportivo Pereira v Atletico Bucaramanga | Colombia - Primera A |
23:30 | Fodbold | CA Independiente v Atlético Tucumán | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
23:30 | Fodbold | Bolivar v Oriente Petrolero | Bolivia - Apertura |
ma, 1 april 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
01:00 | Basketball | Argentino Junin v Union Santa Fe | Argentina - Liga Nacional |
01:00 | Fodbold | Atlas v Queretaro | Mexico - Liga MX |
01:00 | Fodbold | CD Moron v CA Atlanta | Argentina - Nacional B |
01:00 | Volleyball | Guarulhos v Itambe/Minas | Brasilien - SuperLiga |
01:20 | Fodbold | Independiente Medellin v America de Cali | Colombia - Primera A |
01:30 | Fodbold | Union Espanola v Nublense | Chile - Primera Division |
02:00 | Cricket | Black Bass v Mudmen - Twenty20 | Isuzu T20 Smash |
02:00 | Fodbold | Independiente Rivadavia v Banfield | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
02:00 | Fodbold | Colorado Rapids II v Los Angeles FC II | USA - MLS Next Pro League |
02:00 | Fodbold | Ventura County Fusion v Tacoma Defiance | USA - MLS Next Pro League |
03:00 | Fodbold | Necaxa v Leon | Mexico - Liga MX |
03:30 | Fodbold | Deportivo Cali v Aguilas Doradas | Colombia - Primera A |
05:10 | Fodbold | Juarez FC v Santos Laguna | Mexico - Liga MX |
06:00 | Cricket | Mariners v Cassowaries - Twenty20 | Isuzu T20 Smash |
06:00 | Fodbold | Macarthur FC v Western Sydney Wanderers | Australien - A League |
12:00 | Volleyball | Heungkuk Pink Spiders kvinder v Hyundai kvinder | Korea - KOVO - Kvinder |
12:30 | Fodbold | Bologna v Salernitana | Italien - Serie A |
12:30 | Fodbold | Modena v Bari | Italien - Serie B |
12:30 | Fodbold | Puszcza Niepolomice v Radomiak Radom | Polen - Ekstraklasa |
12:35 | Basketball | Sichuan Blue Whales v Jiangsu Dragons | Kina - CBA |
13:30 | Fodbold | Leicester v Norwich | England - Championship |
13:30 | Fodbold | Cercle Brugge v Club Brugge | Belgien - 1. division A |
14:00 | Fodbold | IFK Göteborg v Djurgården | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fodbold | Sirius v Halmstad | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fodbold | Dundalk v Drogheda United | Irland - Premier Division |
14:00 | Fodbold | FC København v Brøndby | Danmark - Superligaen |
14:15 | Fodbold | Yverdon Sport FC v Young Boys | Schweiz - Super League |
14:30 | Fodbold | Fredrikstad v Bodø/Glimt | Norge - Eliteserien |
15:00 | Fodbold | Cagliari v Verona | Italien - Serie A |
15:00 | Fodbold | Sassuolo v Udinese | Italien - Serie A |
15:00 | Fodbold | Como v Sudtirol | Italien - Serie B |
15:00 | Fodbold | Lecco v Cittadella | Italien - Serie B |
15:00 | Fodbold | Parma v Catanzaro | Italien - Serie B |
15:00 | Fodbold | Pisa v Palermo | Italien - Serie B |
15:00 | Fodbold | Spezia v Ascoli | Italien - Serie B |
15:00 | Fodbold | Venezia v AC Reggiana | Italien - Serie B |
15:00 | Fodbold | Cosenza v Brescia | Italien - Serie B |
15:00 | Fodbold | Stal Mielec v Lech Poznan | Polen - Ekstraklasa |
15:00 | Ishockey | Linköping HC v Skellefteå AIK | Sverige - SHL |
15:00 | Ishockey | Leksands IF v Frölunda HC | Sverige - SHL |
15:30 | Fodbold | Persebaya Surabaya v Dewa United FC | Indonesien - Liga 1 |
16:00 | Fodbold | Coventry v Cardiff | England - Championship |
16:00 | Fodbold | Stoke v Huddersfield | England - Championship |
16:00 | Fodbold | Altrincham v Oldham | England - National League |
16:00 | Fodbold | FC Midtjylland v FC Nordsjælland | Danmark - Superligaen |
16:00 | Ishockey | Hermes v IPK | Finland - Mestis |
16:00 | Ishockey | K-Espoo v Ketterä | Finland - Mestis |
16:30 | Fodbold | AIK Stockholm v Västerås SK FK | Sverige - Allsvenskan |
16:30 | Fodbold | Elfsborg v IFK Värnamo | Sverige - Allsvenskan |
16:30 | Fodbold | Grasshoppers v Lausanne Sports | Schweiz - Super League |
16:30 | Fodbold | St Gallen v Lucerne | Schweiz - Super League |
16:30 | Håndbold | HSV Hamburg v MT Melsungen | Tyskland - Bundesliga |
17:00 | Fodbold | Molde v Strømsgodset | Norge - Eliteserien |
17:00 | Fodbold | Tromsø v SK Brann | Norge - Eliteserien |
17:00 | Fodbold | Lillestrøm v Kristiansund BK | Norge - Eliteserien |
17:00 | Fodbold | Rosenborg v Sandefjord | Norge - Eliteserien |
17:00 | Ishockey | Dynamo Pardubice v Litvinov | Tjekkiet - Extraliga |
17:30 | Fodbold | Widzew Lodz v Korona Kielce | Polen - Ekstraklasa |
18:00 | Fodbold | Lecce v Roma | Italien - Serie A |
18:00 | Fodbold | Cremonese v AC Feralpisalo | Italien - Serie B |
18:00 | Fodbold | St Patrick's Athletic v Sligo Rovers | Irland - Premier Division |
18:00 | Fodbold | Waterford FC v Shamrock Rovers | Irland - Premier Division |
18:00 | Fodbold | Silkeborg IF v AGF | Danmark - Superligaen |
18:30 | Fodbold | Ipswich v Southampton | England - Championship |
18:30 | Fodbold | Genk v Union Saint Gilloise | Belgien - 1. division A |
18:30 | Ishockey | Brynås IF v BIK Karlskoga | Sverige - HockeyAllsvenskan |
19:15 | Fodbold | Viking FK v Sarpsborg | Norge - Eliteserien |
19:15 | Ishockey | Frisk Asker v Storhamar | Norge - Eliteserien |
19:30 | Fodbold | Dinamo Bukarest v Petrolul Ploiesti | Rumænien - Liga I |
20:00 | Basketball | Virtus Bologna v Pistoia | Italien - Lega 1 |
20:00 | Fodbold | Górnik Zabrze v Legia Warszawa | Polen - Ekstraklasa |
20:00 | Fodbold | PSV reserver v Roda JC | Nederlandene - Eerste Divisie |
20:30 | Fodbold | Sampdoria v Ternana | Italien - Serie B |
20:30 | Fodbold | Defensores de Belgrano v CA San Telmo | Argentina - Nacional B |
20:45 | Fodbold | Inter Milan v Empoli | Italien - Serie A |
20:45 | Fodbold | AC Ajaccio v Auxerre | Frankrig - Ligue 2 |
20:45 | Fodbold | Galway United v Bohemians Dublin | Irland - Premier Division |
21:00 | Basketball | Shenzhen Leopards v Shanghai Sharks | Kina - CBA |
21:00 | Fodbold | Villarreal v Atletico Madrid | Spanien - La Liga |
21:00 | Fodbold | Leeds v Hull | England - Championship |
21:15 | Fodbold | Portimonense v Braga | Portugal - Primeira Liga |
22:30 | Volleyball | Sesi SP v Araguari Volei | Brasilien - SuperLiga |
ti, 2 april 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
00:00 | Fodbold | CA Platense v Godoy Cruz | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
01:00 | Fodbold | Jorge Wilstermann v Gualberto Villarroel | Bolivia - Apertura |
02:10 | Fodbold | San Martin de Tucuman v CA Chaco For Ever | Argentina - Nacional B |
10:00 | Fodbold | Central Coast Mariners v Melbourne City | Australien - A League |
12:00 | Volleyball | Ansan OK Financial Group v Korean Air Jumbos | Korea - KOVO |
12:30 | Fodbold | Pohang Steelers v Suwon FC | Sydkorea - K-League 1 |
12:30 | Fodbold | Daejeon Hana Citizen v Ulsan Hyundai | Sydkorea - K-League 1 |
12:35 | Basketball | Qingdao Eagles v Shandong Heroes | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Nanjing Monkey King v Guangdong Southern Tigers | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Shanxi Loongs v Beijing Ducks | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Guangzhou Long-Lions v Fujian Sturgeons | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Beijing Royal Fighters v Jilin Northeast Tigers | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Ningbo Rockets v Liaoning Flying Leopards | Kina - CBA |
12:35 | Basketball | Zhejiang Golden Bulls v Zhejiang Lions | Kina - CBA |
13:00 | Basketball | Xinjiang Flying Tigers v Tianjin Pioneers | Kina - CBA |
13:00 | Fodbold | Prachuap FC v Trat FC | Thailand - Premier League |
13:00 | Fodbold | Sanliurfaspor v Sakaryaspor | Tyrkiet - 1 Lig |
13:00 | Fodbold | Keciorengucu v Corum FK | Tyrkiet - 1 Lig |
14:00 | Fodbold | Port FC v Sukhothai FC | Thailand - Premier League |
16:00 | Fodbold | Etar v Arda Kardzhali | Bulgarien - 1. liga |
16:00 | Fodbold | Boluspor v Genclerbirligi | Tyrkiet - 1 Lig |
16:00 | Fodbold | Istanbulspor v Caykur Rizespor | Tyrkiet - Süper Lig |
18:30 | Fodbold | Slavia Sofia v Pirin Blagoevgrad | Bulgarien - 1. liga |
18:30 | Ishockey | Sparta Praha v Trinec | Tjekkiet - Extraliga |
18:45 | Fodbold | Vitesse v Sparta Rotterdam | Nederlandene - Eredivisie |
18:45 | Håndbold | Bjerringbro-Silkeborg v Dinamo Bucuresti | Europaligaen |
18:45 | Håndbold | IK Sävehof v TSV Hannover Burgdorf | Europaligaen |
19:00 | Fodbold | KFUM v HamKam | Norge - Eliteserien |
19:00 | Fodbold | Warta Poznan v Zaglebie Lubin | Polen - Ekstraklasa |
19:00 | Fodbold | OB v Vejle | Danmark - Superligaen |
19:00 | Ishockey | Färjestad BK v Rögle BK | Sverige - SHL |
19:00 | Ishockey | Växjö Lakers HC v Luleå HF | Sverige - SHL |
19:00 | Ishockey | Vålerenga v Stavanger | Norge - Eliteserien |
19:00 | Ishockey | Djurgårdens IF v Mora IK | Sverige - HockeyAllsvenskan |
19:30 | Fodbold | Manisa FK v Bodrumspor | Tyrkiet - 1 Lig |
19:30 | Fodbold | Galatasaray SK v Hatayspor | Tyrkiet - Süper Lig |
19:30 | Fodbold | Gaziantep FK v Alanyaspor | Tyrkiet - Süper Lig |
19:30 | Fodbold | Antalyaspor v Ankaragucu | Tyrkiet - Süper Lig |
20:00 | Fodbold | Excelsior v PSV Eindhoven | Nederlandene - Eredivisie |
20:30 | Fodbold | Lugano v FC Basel | Schweiz - Super League |
20:45 | Fodbold | Lyon v Valenciennes | Frankrig - Pokal |
20:45 | Fodbold | Arbroath v Airdrieonians | Skotland - Championship |
20:45 | Fodbold | Busaiteen v Sitra | Bahrain - Premier League |
20:45 | Fodbold | Al-Ahli Manama v Al Khalidiyah | Bahrain - Premier League |
20:45 | Fodbold | Saarbrücken v Kaiserslautern | Tyskland - DFB Pokal |
20:45 | Håndbold | Füchse Berlin v Kadetten Schaffhausen | Europaligaen |
20:45 | Håndbold | Rhein-Neckar Löwen v RK Nexe | Europaligaen |
21:00 | Fodbold | Fortuna Sittard v NEC | Nederlandene - Eredivisie |
21:00 | Fodbold | Portsmouth v Derby | England - League 1 |
21:00 | Fodbold | Juventus v Lazio | Italien - Coppa Italia |
21:45 | Fodbold | Benfica v Sporting | Portugal - Pokal |
22:30 | Fodbold | Internacional FC de Palmira v Boca Juniors De Cali | Colombia - Primera B |
on, 3 april 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
00:00 | Fodbold | Cobresal v Barcelona Guayaquil | Copa Libertadores |
00:00 | Fodbold | Millonarios v Flamengo | Copa Libertadores |
01:05 | Fodbold | Tapatio v Atlante | Mexico - Liga de Expansion |
02:00 | Fodbold | The Strongest v Gremio | Copa Libertadores |
02:30 | Fodbold | Deportivo Tachira v River Plate | Copa Libertadores |
04:00 | Fodbold | Universitario de Deportes v LDU Quito | Copa Libertadores |
12:00 | Fodbold | Kashiwa Reysol v Cerezo Osaka | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Machida Zelvia v Sanfrecce Hiroshima | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Yokohama F-Marinos v Kawasaki Frontale | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Shonan Bellmare v Tokyo Verdy | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Jubilo Iwata v Albirex Niigata | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Gamba Osaka v Kyoto Sanga FC | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Avispa Fukuoka v Kashima Antlers | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Sagan Tosu v Vissel Kobe | Japan - J-League |
12:00 | Fodbold | Vegalta Sendai v Ehime FC | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | Blaublitz Akita v Mito Hollyhock | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | Iwaki SC v Fujieda MYFC | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | Thespa Gunma v Oita | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | JEF Utd Chiba v Tochigi SC | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | Shimizu S-Pulse v Tokushima Vortis | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | Fagiano Okayama v Yokohama FC | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | Renofa Yamaguchi v Roasso Kumamoto | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | V-Varen Nagasaki v Montedio Yamagata | Japan - J2-League |
12:00 | Fodbold | Kagoshima United v Ventforet Kofu | Japan - J2-League |
12:30 | Fodbold | Consadole Sapporo v Nagoya Grampus | Japan - J-League |
12:30 | Fodbold | FC Tokyo v Urawa Red Diamonds | Japan - J-League |
12:30 | Fodbold | Gwangju FC v Incheon Utd | Sydkorea - K-League 1 |
12:30 | Fodbold | FC Seoul v Gimcheon Sangmu FC | Sydkorea - K-League 1 |
12:30 | Fodbold | Gangwon FC v Daegu FC | Sydkorea - K-League 1 |
12:45 | Fodbold | Perth Glory v Sydney FC | Australien - A League |
13:00 | Fodbold | Chonburi v Chiangrai Utd | Thailand - Premier League |
13:30 | Fodbold | Khonkaen United v Police Tero FC | Thailand - Premier League |
13:30 | Fodbold | Krumovgrad v FC Hebar Pazardzhik | Bulgarien - 1. liga |
14:00 | Fodbold | Muang Thong United v Uthai Thani FC | Thailand - Premier League |
14:00 | Fodbold | BG Pathum United v Buriram United | Thailand - Premier League |
15:00 | Håndbold | Aserbajdsjan kvinder v Nordmakedonien kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
15:00 | Håndbold | Tyrkiet kvinder v Montenegro kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
16:00 | Fodbold | CSKA Sofia v Lokomotiv Plovdiv | Bulgarien - 1. liga |
16:00 | Fodbold | Sivasspor v Fatih Karagumruk | Tyrkiet - Süper Lig |
16:00 | Håndbold | Bulgarien kvinder v Serbien kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
17:00 | Håndbold | Grækenland kvinder v Kroatien kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
18:00 | Fodbold | Olympiakos v Aris Thessaloniki | Grækenland - Super League 1 |
18:00 | Håndbold | Italien kvinder v Frankrig kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
18:00 | Håndbold | Litauen kvinder v Spanien kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
18:00 | Ishockey | Sparta Praha v Trinec | Tjekkiet - Extraliga |
18:30 | Fodbold | PAOK v Lamia | Grækenland - Super League 1 |
18:30 | Fodbold | Ludogorets Razgrad v Levski Sofia | Bulgarien - 1. liga |
18:45 | Fodbold | Heracles v AZ | Nederlandene - Eredivisie |
18:45 | Håndbold | KS Kielce v GOG | Champions League |
18:45 | Håndbold | Luxembourg kvinder v Island kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
19:00 | Basketball | Chemnitz 99 v Bilbao | FIBA Europe Cup |
19:00 | Ishockey | Frölunda HC v Leksands IF | Sverige - SHL |
19:00 | Ishockey | Skellefteå AIK v Linköping HC | Sverige - SHL |
19:00 | Ishockey | Storhamar v Frisk Asker | Norge - Eliteserien |
19:30 | Fodbold | Kayserispor v Kasimpasa | Tyrkiet - Süper Lig |
19:30 | Fodbold | Fenerbahce v Adana Demirspor | Tyrkiet - Süper Lig |
19:30 | Fodbold | Konyaspor v Trabzonspor | Tyrkiet - Süper Lig |
20:00 | Fodbold | FC Utrecht v PEC Zwolle | Nederlandene - Eredivisie |
20:00 | Fodbold | Panathinaikos v AEK Athen | Grækenland - Super League 1 |
20:00 | Håndbold | Færøerne kvinder v Sverige kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
20:45 | Fodbold | Manama v East Riffa | Bahrain - Premier League |
20:45 | Fodbold | Bayer Leverkusen v Fortuna Düsseldorf | Tyskland - DFB Pokal |
20:45 | Håndbold | Montpellier v RK Zagreb | Champions League |
21:00 | Fodbold | Heerenveen v FC Twente | Nederlandene - Eredivisie |
21:00 | Fodbold | Fiorentina v Atalanta | Italien - Coppa Italia |
21:10 | Fodbold | PSG v Rennes | Frankrig - Pokal |
to, 4 april 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
00:00 | Fodbold | Nacional De Football v Libertad Asuncion | Copa Libertadores |
00:00 | Fodbold | Botafogo v Junior | Copa Libertadores |
00:00 | Fodbold | Huachipato v Estudiantes LP | Copa Libertadores |
02:00 | Fodbold | Colo Colo v Cerro Porteno | Copa Libertadores |
02:30 | Fodbold | San Lorenzo v Palmeiras | Copa Libertadores |
02:30 | Fodbold | Alianza Lima v Fluminense | Copa Libertadores |
13:30 | Fodbold | CSKA 1948 Sofia v Botev Vratsa | Bulgarien - 1. liga |
16:00 | Fodbold | Beroe v Botev Plovdiv | Bulgarien - 1. liga |
16:30 | Håndbold | Israel kvinder v Slovakiet kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
17:30 | Håndbold | Finland kvinder v Tjekkiet kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
17:30 | Ishockey | Litvinov v Dynamo Pardubice | Tjekkiet - Extraliga |
17:45 | Håndbold | Kosovo kvinder v Polen kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
18:10 | Håndbold | Letland kvinder v Slovenien kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
18:30 | Fodbold | Cherno More Varna v Lokomotiv 1929 Sofia | Bulgarien - 1. liga |
18:45 | Fodbold | FC Volendam v Feyenoord | Nederlandene - Eredivisie |
18:45 | Håndbold | Veszprem v Pick Szeged | Champions League |
19:00 | Basketball | Røde Stjerne v Olympiacos | Euroleague |
19:00 | Basketball | Monaco v Zalgiris | Euroleague |
19:00 | Håndbold | Ukraine kvinder v Tyskland kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
19:00 | Håndbold | Frisch Auf Göppingen v Füchse Berlin | Tyskland - Bundesliga |
19:00 | Ishockey | Stavanger v Vålerenga | Norge - Eliteserien |
19:30 | Fodbold | Samsunspor v Pendikspor | Tyrkiet - Süper Lig |
19:30 | Fodbold | Istanbul Basaksehir v Besiktas | Tyrkiet - Süper Lig |
20:00 | Fodbold | RKC Waalvijk v Almere City FC | Nederlandene - Eredivisie |
20:00 | Fodbold | Granada v Valencia | Spanien - La Liga |
20:00 | Håndbold | Bosnien-Hercegovina kvinder v Rumænien kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
20:00 | Håndbold | Portugal kvinder v Nederlandene kvinder | EM - Kvalifikation 1 - Kvinder |
20:30 | Basketball | Barcelona v Maccabi Tel Aviv | Euroleague |
20:30 | Basketball | Alba Berlin v Partizan | Euroleague |
20:45 | Basketball | Valencia v Asvel Lyon-Villeurbanne | Euroleague |
20:45 | Håndbold | PSG Handball v Wisla Plock | Champions League |
21:00 | Fodbold | Ajax v Go Ahead Eagles | Nederlandene - Eredivisie |
fr, 5 april 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
00:00 | Fodbold | Caracas v Atletico Mineiro | Copa Libertadores |
00:00 | Fodbold | Rosario Central v Penarol | Copa Libertadores |
10:45 | Fodbold | Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar | Australien - A League |
11:30 | Fodbold | Oakleigh Cannons v Port Melbourne SC | Australien - NPL Victoria |
19:00 | Fodbold | Lyngby v OB | Danmark - Superligaen |
19:00 | Håndbold | VfL Gummersbach v HBW Balingen-Weilstetten | Tyskland - Bundesliga |
19:00 | Ishockey | Frisk Asker v Storhamar | Norge - Eliteserien |
19:00 | Ishockey | Litvinov v Dynamo Pardubice | Tjekkiet - Extraliga |
19:45 | Basketball | Fenerbahce v Anadolu Efes | Euroleague |
20:00 | Håndbold | TSV Hannover Burgdorf v HSV Hamburg | Tyskland - Bundesliga |
20:00 | Håndbold | Angel Ximenez-Puente Genil v BM Logrono La Rioja | Spanien - Liga Asobal |
20:30 | Basketball | Bayern München v Panathinaikos | Euroleague |
20:30 | Basketball | Milano v Virtus Bologna | Euroleague |
lø, 6 april 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
08:30 | Fodbold | Central Coast Mariners v Wellington Phoenix | Australien - A League |
10:45 | Fodbold | Melbourne Victory v Melbourne City | Australien - A League |
17:00 | Ishockey | Trinec v Sparta Praha | Tjekkiet - Extraliga |
sø, 7 april 2024 |
Starttid | Sport | Begivenhed | Konkurrence |
07:00 | Fodbold | Newcastle Jets v Sydney FC | Australien - A League |
09:00 | Fodbold | Perth Glory v Adelaide United | Australien - A League |
18:00 | Ishockey | Trinec v Sparta Praha | Tjekkiet - Extraliga |