Tjekkiet - Liga Pro Tidsplan for streaming

Følgende tjekkiet - liga pro bordtennis matchups kan streames live fra Bet365. Bare følg linket og registrer en konto, og hvis din saldo er nul, foretag en indbetaling af et hvilkensomhelst beløb for at aktivere videoafspilleren. Der gælder geobegrænsninger. Du skal have en finansieret konto eller have placeret et væddemål inden for de sidste 24 timer. Vilkår og betingelser gælder, 18+. Hele listen over sportsgrene kan findes på følgende side: Bet365 sportsstreaming.

Glem ikke at bruge Bet365 bonuskoden, hvis du er ny kunde og har til hensigt at tilmelde dig. Ved at bruge koden ved tilmelding, får du adgang til de sports- og casinobonusser som tilængelige i dit land. Desværre er der visse lande som ikke tillader, at Bet365 udsteder tilmeldingsbonusser.

to, 2 februar 2023 - Dagens Matchups

Starttid Begivenhed
19:30 Martin Jaksa v Zbynek Zientek
19:30 Zdenek Bilek v Josef Silhan
19:30 Jiri Hiblbauer v Ludek Pelikan
20:00 Jiri Motak v Bohumil Skulina
20:00 Marek Roh v Petr Svoboda
20:00 Martin Bittner v Jiri Louda
20:00 Josef Obeslo Jnr v Tomas Turek
20:30 Jiri Telecky v Tomas Navrat
20:30 Zdenek Trtik v Jan Kabelka
20:30 Martin Huk v Radek Rose
20:30 Rostyslav Kliuchuk v Karel Brozik
21:00 Bohumil Skulina v Jiri Telecky
21:00 Petr Svoboda v Zdenek Trtik
21:00 Tomas Turek v Martin Huk
21:00 Jiri Louda v Rostyslav Kliuchuk
21:30 Tomas Navrat v Jiri Motak
21:30 Jan Kabelka v Marek Roh
21:30 Karel Brozik v Martin Bittner
21:30 Radek Rose v Josef Obeslo Jnr
22:00 Jiri Motak v Jiri Telecky
22:00 Marek Roh v Zdenek Trtik
22:00 Martin Bittner v Rostyslav Kliuchuk
22:00 Josef Obeslo Jnr v Martin Huk
22:30 Bohumil Skulina v Tomas Navrat
22:30 Petr Svoboda v Jan Kabelka
22:30 Tomas Turek v Radek Rose
22:30 Jiri Louda v Karel Brozik

fr, 3 februar 2023

Starttid Begivenhed
00:00 Jan Svoboda v Frantisek Just
00:00 Milan Smrcek v Ondrej Kucirek
00:30 Dominik Kuzma v Martin Sobisek
01:00 Frantisek Just v Milan Klement
01:00 Ondrej Kucirek v Frantisek Briza
01:30 Jan Svoboda v Dominik Kuzma
02:00 Milan Klement v Martin Sobisek
02:00 Frantisek Briza v Jiri Plachy
02:30 Frantisek Just v Dominik Kuzma
03:00 Martin Sobisek v Jan Svoboda
03:00 Jiri Plachy v Milan Smrcek
03:30 Dominik Kuzma v Milan Klement
04:00 Martin Sobisek v Frantisek Just
04:00 Jiri Plachy v Ondrej Kucirek
04:30 Milan Klement v Jan Svoboda
04:30 Frantisek Briza v Milan Smrcek
08:00 Radim Pavelka v Lukas Tonar
08:00 Miroslav Adamec v Jiri Zuzanek
08:00 Josef Koutnik v Ladislav Svanda
08:00 Vojtech Konvicka v Adolf Huttl
08:30 Vladimir Postelt v Otto Hubsch
08:30 Petr Sudek v Marek Placek
08:30 Josef Ciz v Petr Otruba Snr
08:30 Dusan Stusek v Marek Blejchar
09:00 Lukas Tonar v Vladimir Postelt
09:00 Jiri Zuzanek v Petr Sudek
09:00 Ladislav Svanda v Josef Ciz
09:00 Adolf Huttl v Dusan Stusek
09:30 Otto Hubsch v Radim Pavelka
09:30 Marek Placek v Miroslav Adamec
09:30 Petr Otruba Snr v Josef Koutnik
09:30 Marek Blejchar v Vojtech Konvicka
10:00 Radim Pavelka v Vladimir Postelt
10:00 Miroslav Adamec v Petr Sudek
10:00 Josef Koutnik v Josef Ciz
10:00 Vojtech Konvicka v Dusan Stusek
10:30 Lukas Tonar v Otto Hubsch
10:30 Jiri Zuzanek v Marek Placek
10:30 Ladislav Svanda v Petr Otruba Snr
10:30 Adolf Huttl v Marek Blejchar
12:00 Tomas Turek v Rostyslav Kliuchuk
12:00 Jiri Pozarsky v Miroslav Cinibulk
12:00 Antonin Kosprd v Oldrich Lzicar
12:00 Ivo Palmi v Alois Kanak
12:30 Martin Huk v Michal Zahradka
12:30 Jaroslav Vanek v Miroslav Svedik
12:30 Josef Fuchs v Ladislav Havel 1955
12:30 Jaromir Kanok v Michal Vedmoch
13:00 Rostyslav Kliuchuk v Martin Huk
13:00 Miroslav Cinibulk v Jaroslav Vanek
13:00 Oldrich Lzicar v Josef Fuchs
13:00 Alois Kanak v Jaromir Kanok
13:30 Michal Zahradka v Tomas Turek
13:30 Miroslav Svedik v Jiri Pozarsky
13:30 Ladislav Havel 1955 v Antonin Kosprd
13:30 Michal Vedmoch v Ivo Palmi
14:00 Jiri Pozarsky v Jaroslav Vanek
14:00 Antonin Kosprd v Josef Fuchs
14:00 Ivo Palmi v Jaromir Kanok
14:30 Rostyslav Kliuchuk v Michal Zahradka
14:30 Miroslav Cinibulk v Miroslav Svedik
14:30 Oldrich Lzicar v Ladislav Havel 1955
14:30 Alois Kanak v Michal Vedmoch
16:00 Josef Medek v Petr Macela
16:00 Kamil Hruda v Vladimir Kubat
16:00 Dominik Lengal v Michal Zobac
16:00 Dalimil Machander v Lubomir Navrat
16:30 Erik Mares v Lukas Boruvka
16:30 Lubor Sulava v Miloslav Lubas
16:30 Petr Babak v Jan Volhejn
16:30 Tomas Ogrocki v Michal Raska
17:00 Petr Macela v Erik Mares
17:00 Vladimir Kubat v Lubor Sulava
17:00 Michal Zobac v Petr Babak
17:00 Lubomir Navrat v Tomas Ogrocki
17:30 Lukas Boruvka v Josef Medek
17:30 Miloslav Lubas v Kamil Hruda
17:30 Jan Volhejn v Dominik Lengal
17:30 Michal Raska v Dalimil Machander
18:00 Josef Medek v Erik Mares
18:00 Kamil Hruda v Lubor Sulava
18:00 Dominik Lengal v Petr Babak
18:00 Dalimil Machander v Tomas Ogrocki
18:30 Petr Macela v Lukas Boruvka
18:30 Vladimir Kubat v Miloslav Lubas
18:30 Michal Zobac v Jan Volhejn
18:30 Lubomir Navrat v Michal Raska
20:00 Jan Briska v Tomas Polreich
20:00 Miroslav Barta v Jaroslav Strnad 1964
20:00 Vaclav Svoboda v Bohumil Duben
20:00 Peter CHvojka v Radomir Benesz
20:30 Rostislav Hasmanda v Jakub Stolfa
20:30 Martin Zizka v Ales Krejci
20:30 Milan Musil v Michal Vavrecka
21:00 Tomas Polreich v Rostislav Hasmanda
21:00 Jaroslav Strnad 1964 v Ludek Madle
21:00 Bohumil Duben v Martin Zizka
21:00 Radomir Benesz v Milan Musil
21:30 Jakub Stolfa v Jan Briska
21:30 Ales Krejci v Vaclav Svoboda
21:30 Michal Vavrecka v Peter CHvojka
22:00 Jan Briska v Rostislav Hasmanda
22:00 Miroslav Barta v Ludek Madle
22:00 Vaclav Svoboda v Martin Zizka
22:00 Peter CHvojka v Milan Musil
22:30 Tomas Polreich v Jakub Stolfa
22:30 Bohumil Duben v Ales Krejci
22:30 Radomir Benesz v Michal Vavrecka