Bet365 Fodbold Tidsplan for streaming

Følgende fodbold matchups kan streames live fra Bet365. Bare følg linket og registrer en konto, og hvis din saldo er nul, foretag en indbetaling af hvilketsomhelst beløb for at aktivere videoafspilleren. Der gælder geobegrænsninger. Du skal have en finansieret konto eller have placeret et væddemål inden for de sidste 24 timer. Vilkår og betingelser gælder, 18+. Hele listen over sportsgrene kan findes på forsiden: Bet365 sportsstreaming.

Glem ikke at bruge Bet365 bonuskoden, hvis du er ny kunde og har til hensigt at tilmelde dig. Ved at bruge koden ved tilmelding, får du adgang til de sports- og casinobonusser som tilængelige i dit land. Desværre er der visse lande som ikke tillader, at Bet365 udsteder tilmeldingsbonusser.

to, 9 februar 2023 - Dagens Matchups

Starttid Begivenhed Konkurrence
07:15 Eintracht (Tyson) Esports v Benfica (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
07:15 RB Leipzig (billiot) Esports v Inter (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
07:30 Newcastle (Tyson) Esports v Arsenal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
07:30 Tottenham (JohnyBeGood) Esports v Man City (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
07:45 Newcastle (Tyson) Esports v Tottenham (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
07:45 Man Utd (Nero) Esports v Arsenal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
08:00 Arsenal (billiot) Esports v Tottenham (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
08:00 Man Utd (Nero) Esports v Man City (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
08:00 Man Utd (K1w1Q) Esports v Juventus (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:00 Chelsea (PhoeniX) Esports v A.Madrid (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:14 Inter (Ganger_29) Esports v Juventus (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:14 Man Utd (K1w1Q) Esports v Chelsea (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:15 Man City (Cliff) Esports v Newcastle (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
08:15 Man Utd (Nero) Esports v Tottenham (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
08:28 Inter (Ganger_29) Esports v A.Madrid (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:28 Juventus (zohan) Esports v Chelsea (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:30 Man Utd (Nero) Esports v Newcastle (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
08:30 Man City (Cliff) Esports v Arsenal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
08:42 Inter (Ganger_29) Esports v Chelsea (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:42 A.Madrid (Tobi) Esports v Man Utd (K1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:56 Inter (Ganger_29) Esports v Man Utd (K1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
08:56 A.Madrid (Tobi) Esports v Juventus (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:00 Aizawl FC v Rajasthan Indien - I-league
09:00 Man City (Cliff) Esports v Tottenham (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:00 Arsenal (billiot) Esports v Newcastle (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:10 Juventus (zohan) Esports v Man Utd (K1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:10 A.Madrid (Tobi) Esports v Chelsea (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:15 Arsenal (billiot) Esports v Man Utd (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:15 Tottenham (JohnyBeGood) Esports v Newcastle (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:24 Juventus (zohan) Esports v Inter (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:24 Chelsea (PhoeniX) Esports v Man Utd (K1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:30 Tottenham (JohnyBeGood) Esports v Arsenal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:30 Man City (Cliff) Esports v Man Utd (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:38 A.Madrid (Tobi) Esports v Inter (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:38 Chelsea (PhoeniX) Esports v Juventus (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:45 Tottenham (JohnyBeGood) Esports v Man Utd (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:45 Newcastle (Tyson) Esports v Man City (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
09:52 Chelsea (PhoeniX) Esports v Inter (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
09:52 Man Utd (K1w1Q) Esports v A.Madrid (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:00 Newcastle (Tyson) Esports v Man Utd (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:00 Arsenal (billiot) Esports v Man City (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:06 Man Utd (K1w1Q) Esports v Inter (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:06 Juventus (zohan) Esports v A.Madrid (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:15 Barcelona (JohnyBeGood) Esports v Ajax (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:15 SC Freiburg (Tyson) Esports v Man Utd (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:30 Juventus (Nero) Esports v Man Utd (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:30 SC Freiburg (Tyson) Esports v Barcelona (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:30 Wolves (k1w1Q) Esports v Aston Villa (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:30 Arsenal (PhoeniX) Esports v Leicester (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:44 Everton (Ganger_29) Esports v Aston Villa (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:44 Wolves (k1w1Q) Esports v Arsenal (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:45 Man Utd (billiot) Esports v Barcelona (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:45 Juventus (Nero) Esports v Ajax (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
10:58 Everton (Ganger_29) Esports v Leicester (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
10:58 Aston Villa (zohan) Esports v Arsenal (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:00 Juventus (Nero) Esports v Barcelona (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:00 Ajax (Cliff) Esports v SC Freiburg (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:12 Everton (Ganger_29) Esports v Arsenal (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:12 Leicester (Tobi) Esports v Wolves (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:15 Juventus (Nero) Esports v SC Freiburg (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:15 Ajax (Cliff) Esports v Man Utd (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:26 Everton (Ganger_29) Esports v Wolves (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:26 Leicester (Tobi) Esports v Aston Villa (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:30 Ajax (Cliff) Esports v Barcelona (JohnyBeGood) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:30 Man Utd (billiot) Esports v SC Freiburg (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:40 Aston Villa (zohan) Esports v Wolves (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:40 Leicester (Tobi) Esports v Arsenal (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:45 Barcelona (JohnyBeGood) Esports v SC Freiburg (Tyson) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:45 Man Utd (billiot) Esports v Juventus (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
11:54 Aston Villa (zohan) Esports v Everton (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
11:54 Arsenal (PhoeniX) Esports v Wolves (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
12:00 Gokulam FC v Roundglass Punjab FC Indien - I-league
12:00 Barcelona (JohnyBeGood) Esports v Man Utd (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
12:00 Ajax (Cliff) Esports v Juventus (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
12:08 Leicester (Tobi) Esports v Everton (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
12:08 Arsenal (PhoeniX) Esports v Aston Villa (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
12:15 SC Freiburg (Tyson) Esports v Ajax (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
12:15 Barcelona (JohnyBeGood) Esports v Juventus (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
12:22 Arsenal (PhoeniX) Esports v Everton (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
12:22 Wolves (k1w1Q) Esports v Leicester (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
12:30 Man Utd (billiot) Esports v Ajax (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
12:30 SC Freiburg (Tyson) Esports v Juventus (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
12:36 Wolves (k1w1Q) Esports v Everton (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
12:36 Aston Villa (zohan) Esports v Leicester (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:00 Argentinos Jrs reserver v River Plate reserver Argentina - Reserveliga
13:00 Belgrano reserver v Central Cordoba SdE reserver Argentina - Reserveliga
13:00 Sarmiento reserver v Colon reserver Argentina - Reserveliga
13:00 Union Santa Fe reserver v Barracas Central reserver Argentina - Reserveliga
13:00 Chelsea (Mad) Esports v Dortmund (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:00 FC Porto (Danny) Esports v Napoli (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:00 Monaco (k1w1Q) Esports v West Ham (Zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:00 Eintracht (PhoeniX) Esports v Real Betis (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:14 Bayer 04 (Ganger_29) Esports v West Ham (Zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:14 Monaco (k1w1Q) Esports v Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:15 Tottenham (Nasmi) Esports v Dortmund (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:15 Chelsea (Mad) Esports v FC Porto (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:28 Bayer 04 (Ganger_29) Esports v Real Betis (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:28 West Ham (Zohan) Esports v Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:30 Tottenham (Nasmi) Esports v Napoli (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:30 Dortmund (Nazario) Esports v FC Porto (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:42 Bayer 04 (Ganger_29) Esports v Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:42 Real Betis (Tobi) Esports v Monaco (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:45 Tottenham (Nasmi) Esports v FC Porto (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:45 Napoli (Mars) Esports v Chelsea (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
13:56 Bayer 04 (Ganger_29) Esports v Monaco (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
13:56 Real Betis (Tobi) Esports v West Ham (Zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:00 Adgang begrænsetSilkeborg IF v Bodø/Glimt Europa - Venskabskampe
14:00 Tottenham (Nasmi) Esports v Chelsea (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:00 Napoli (Mars) Esports v Dortmund (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:10 West Ham (Zohan) Esports v Monaco (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:10 Real Betis (Tobi) Esports v Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:15 Dortmund (Nazario) Esports v Chelsea (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:15 Napoli (Mars) Esports v FC Porto (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:24 West Ham (Zohan) Esports v Bayer 04 (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:24 Eintracht (PhoeniX) Esports v Monaco (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:30 FC Porto (Danny) Esports v Chelsea (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:30 Dortmund (Nazario) Esports v Tottenham (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:38 Real Betis (Tobi) Esports v Bayer 04 (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:38 Eintracht (PhoeniX) Esports v West Ham (Zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:45 FC Porto (Danny) Esports v Dortmund (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:45 Napoli (Mars) Esports v Tottenham (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
14:52 Eintracht (PhoeniX) Esports v Bayer 04 (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
14:52 Monaco (k1w1Q) Esports v Real Betis (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:00 Jamshedpur FC v ATK Mohun Bagan Indien - Super League
15:00 FC Porto (Danny) Esports v Tottenham (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:00 Chelsea (Mad) Esports v Napoli (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:06 Monaco (k1w1Q) Esports v Bayer 04 (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:06 West Ham (Zohan) Esports v Real Betis (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:15 Dortmund (Nazario) Esports v Napoli (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:15 Chelsea (Mad) Esports v Tottenham (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:30 A.Madrid (Danny) Esports v Real Sociedad (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:30 A.Bilbao (Mad) Esports v Barcelona (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:30 England (k1w1Q) Esports v Germany (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:30 Italy (PhoeniX) Esports v France (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:44 Spain (Ganger_29) Esports v Germany (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:44 England (k1w1Q) Esports v Italy (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:45 Real Madrid (Nasmi) Esports v Barcelona (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:45 A.Bilbao (Mad) Esports v A.Madrid (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
15:58 Spain (Ganger_29) Esports v France (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
15:58 Germany (zohan) Esports v Italy (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:00 Real Madrid (Nasmi) Esports v Real Sociedad (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
16:00 Barcelona (Nazario) Esports v A.Madrid (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
16:12 Spain (Ganger_29) Esports v Italy (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:12 France (Tobi) Esports v England (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:15 Real Sociedad (Mars) Esports v A.Bilbao (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
16:15 Real Madrid (Nasmi) Esports v A.Madrid (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
16:26 Spain (Ganger_29) Esports v England (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:26 France (Tobi) Esports v Germany (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:30 Real Madrid (Nasmi) Esports v A.Bilbao (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
16:30 Real Sociedad (Mars) Esports v Barcelona (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
16:40 Germany (zohan) Esports v England (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:40 France (Tobi) Esports v Italy (PhoeniX) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:54 Germany (zohan) Esports v Spain (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
16:54 Italy (PhoeniX) Esports v England (k1w1Q) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
17:00 Barcelona (Nazario) Esports v A.Bilbao (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
17:00 Real Sociedad (Mars) Esports v A.Madrid (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
17:08 France (Tobi) Esports v Spain (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
17:08 Italy (PhoeniX) Esports v Germany (zohan) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
17:15 Barcelona (Nazario) Esports v Real Madrid (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
17:15 A.Madrid (Danny) Esports v A.Bilbao (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
17:22 Italy (PhoeniX) Esports v Spain (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
17:22 England (k1w1Q) Esports v France (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
17:30 Lamia v PAOK Grækenland - Pokal
17:30 A.Madrid (Danny) Esports v Barcelona (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
17:30 Real Sociedad (Mars) Esports v Real Madrid (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
17:36 England (k1w1Q) Esports v Spain (Ganger_29) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
17:36 Germany (zohan) Esports v France (Tobi) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
17:45 A.Madrid (Danny) Esports v Real Madrid (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
17:45 A.Bilbao (Mad) Esports v Real Sociedad (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:00 A.Bilbao (Mad) Esports v Real Madrid (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:00 Barcelona (Nazario) Esports v Real Sociedad (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:15 Arsenal (Danny) Esports v Sevilla (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:15 Fenerbahce (Mad) Esports v Sporting (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:30 Roma (Nasmi) Esports v Sporting (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:30 Fenerbahce (Mad) Esports v Arsenal (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:45 FC Twente v Ajax Nederlandene - Pokal
18:45 Sporting (Nazario) Esports v Arsenal (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
18:45 Roma (Nasmi) Esports v Sevilla (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:00 Estoril v Boavista Portugal - Primeira Liga
19:00 Santa Lucia FC v Marsaxlokk FC Malta - FA Trophy
19:00 Roma (Nasmi) Esports v Arsenal (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:00 Sevilla (Mars) Esports v Fenerbahce (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:15 Roma (Nasmi) Esports v Fenerbahce (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:15 Sevilla (Mars) Esports v Sporting (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:30 Casa Pia v Nacional Portugal - Pokal
19:30 AEK Athen v Olympiakos Grækenland - Pokal
19:30 CA Taguatinga v FC Samambaia Brasilien - Campeonato Brasiliense
19:30 Sporting (Nazario) Esports v Fenerbahce (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:30 Sevilla (Mars) Esports v Arsenal (Danny) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:45 Sporting (Nazario) Esports v Roma (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
19:45 Arsenal (Danny) Esports v Fenerbahce (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
20:00 Gzira Utd v Qala Saints FC Malta - FA Trophy
20:00 Arsenal (Danny) Esports v Sporting (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
20:00 Sevilla (Mars) Esports v Roma (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
20:00 Sevilla (gil_24) Esports v Roma (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:00 RB Leipzig (Harsen) Esports v Arsenal (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:14 Dortmund (Bluefir3) Esports v Roma (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:14 Sevilla (gil_24) Esports v RB Leipzig (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:15 Arsenal (Danny) Esports v Roma (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
20:15 Fenerbahce (Mad) Esports v Sevilla (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
20:28 Dortmund (Bluefir3) Esports v Arsenal (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:28 Roma (myxlunka) Esports v RB Leipzig (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:30 Fenerbahce (Mad) Esports v Roma (Nasmi) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
20:30 Sporting (Nazario) Esports v Sevilla (Mars) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
20:42 Dortmund (Bluefir3) Esports v RB Leipzig (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:42 Arsenal (m1kk0) Esports v Sevilla (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:56 Dortmund (Bluefir3) Esports v Sevilla (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
20:56 Arsenal (m1kk0) Esports v Roma (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:00 Lorient v Lens Frankrig - Pokal
21:00 Newcastle (Rafa) Esports v Arsenal (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:00 Tottenham (Lio) Esports v Man City (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:10 Roma (myxlunka) Esports v Sevilla (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:10 Arsenal (m1kk0) Esports v RB Leipzig (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:15 Man Utd (Spex) Esports v Arsenal (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:15 Newcastle (Rafa) Esports v Tottenham (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:24 Roma (myxlunka) Esports v Dortmund (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:24 RB Leipzig (Harsen) Esports v Sevilla (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:30 Braga v Benfica Portugal - Pokal
21:30 Man Utd (Spex) Esports v Man City (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:30 Arsenal (tommy) Esports v Tottenham (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:38 Arsenal (m1kk0) Esports v Dortmund (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:38 RB Leipzig (Harsen) Esports v Roma (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:45 Man City (val) Esports v Newcastle (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:45 Man Utd (Spex) Esports v Tottenham (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
21:52 RB Leipzig (Harsen) Esports v Dortmund (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
21:52 Sevilla (gil_24) Esports v Arsenal (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:00 Santo Andre SP v EC Agua Santa Brasilien - Campeonato Paulista
22:00 Real Cartagena v Patriotas FC Colombia - Primera B
22:00 Man City (val) Esports v Arsenal (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:00 Man Utd (Spex) Esports v Newcastle (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:06 Sevilla (gil_24) Esports v Dortmund (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:06 Roma (myxlunka) Esports v Arsenal (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:15 Arsenal (tommy) Esports v Newcastle (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:15 Man City (val) Esports v Tottenham (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:30 Tottenham (Lio) Esports v Newcastle (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:30 Arsenal (tommy) Esports v Man Utd (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:30 Real Madrid (gil_24) Esports v PSG (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:30 Liverpool (Harsen) Esports v Man City (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:44 Bayern (Bluefir3) Esports v PSG (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:44 Real Madrid (gil_24) Esports v Liverpool (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:45 Man City (val) Esports v Man Utd (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:45 Tottenham (Lio) Esports v Arsenal (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
22:58 Bayern (Bluefir3) Esports v Man City (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
22:58 PSG (myxlunka) Esports v Liverpool (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:00 Avenida v Aimore Brasilien - Gaucho
23:00 Ypiranga RS v Sao Jose RS Brasilien - Gaucho
23:00 Chapecoense v Camboriu FC Brasilien - Campeonato Catarinense
23:00 Atletico SC v Joinville Brasilien - Campeonato Catarinense
23:00 Newcastle (Rafa) Esports v Man City (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:00 Tottenham (Lio) Esports v Man Utd (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:12 Bayern (Bluefir3) Esports v Liverpool (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:12 Man City (m1kk0) Esports v Real Madrid (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:15 Newcastle (Rafa) Esports v Man Utd (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:15 Arsenal (tommy) Esports v Man City (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:26 Bayern (Bluefir3) Esports v Real Madrid (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:26 Man City (m1kk0) Esports v PSG (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:30 Palmeiras v Inter de Limeira Brasilien - Campeonato Paulista
23:30 Juventude v Gremio Brasilien - Gaucho
23:30 Arsenal (Lio) Esports v Sevilla (Val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:30 Fenerbahce (Rafa) Esports v Sporting (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:40 PSG (myxlunka) Esports v Real Madrid (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:40 Man City (m1kk0) Esports v Liverpool (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:45 Fenerbahce (Rafa) Esports v Arsenal (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:45 Roma (Spex) Esports v Sporting (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
23:54 PSG (myxlunka) Esports v Bayern (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
23:54 Liverpool (Harsen) Esports v Real Madrid (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil

fr, 10 februar 2023

Starttid Begivenhed Konkurrence
00:00 Roma (Spex) Esports v Sevilla (Val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
00:00 Sporting (tommy) Esports v Arsenal (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
00:05 Junior v Union Magdalena Colombia - Primera A
00:08 Man City (m1kk0) Esports v Bayern (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
00:08 Liverpool (Harsen) Esports v PSG (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
00:15 Roma (Spex) Esports v Arsenal (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
00:15 Sevilla (Val) Esports v Fenerbahce (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
00:22 Liverpool (Harsen) Esports v Bayern (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
00:22 Real Madrid (gil_24) Esports v Man City (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
00:30 Roma (Spex) Esports v Fenerbahce (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
00:30 Sevilla (Val) Esports v Sporting (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
00:36 Real Madrid (gil_24) Esports v Bayern (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
00:36 PSG (myxlunka) Esports v Man City (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:00 Audax Italiano v Union Espanola Chile - Primera Division
01:00 Adgang begrænsetBoston River v Zamora Copa Libertadores
01:00 Sevilla (Val) Esports v Arsenal (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:00 Sporting (tommy) Esports v Fenerbahce (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:00 Croatia (gil_24) Esports v Denmark (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:00 Norway (Harsen) Esports v Ukraine (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:14 Poland (Bluefir3) Esports v Denmark (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:14 Croatia (gil_24) Esports v Norway (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:15 Sporting (tommy) Esports v Roma (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:15 Arsenal (Lio) Esports v Fenerbahce (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:28 Poland (Bluefir3) Esports v Ukraine (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:28 Denmark (myxlunka) Esports v Norway (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:30 Sao Bernardo SP v Corinthians Brasilien - Campeonato Paulista
01:30 Sevilla (Val) Esports v Roma (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:30 Arsenal (Lio) Esports v Sporting (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:42 Poland (Bluefir3) Esports v Norway (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:42 Ukraine (m1kk0) Esports v Croatia (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:45 Arsenal (Lio) Esports v Roma (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:45 Fenerbahce (Rafa) Esports v Sevilla (Val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
01:56 Poland (Bluefir3) Esports v Croatia (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
01:56 Ukraine (m1kk0) Esports v Denmark (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:00 Sporting (tommy) Esports v Sevilla (Val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:00 Fenerbahce (Rafa) Esports v Roma (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:05 Queretaro v Leon Mexico - Liga MX
02:10 Denmark (myxlunka) Esports v Croatia (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:10 Ukraine (m1kk0) Esports v Norway (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:15 Chelsea (Rafa) Esports v Dortmund (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:15 FC Porto (Lio) Esports v Napoli (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:24 Denmark (myxlunka) Esports v Poland (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:24 Norway (Harsen) Esports v Croatia (gil_24) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:30 Chelsea (Rafa) Esports v FC Porto (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:30 Tottenham (Spex) Esports v Dortmund (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:38 Ukraine (m1kk0) Esports v Poland (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:38 Norway (Harsen) Esports v Denmark (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:45 Tottenham (Spex) Esports v Napoli (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:45 Dortmund (tommy) Esports v FC Porto (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
02:52 Norway (Harsen) Esports v Poland (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
02:52 Croatia (gil_24) Esports v Ukraine (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:00 Tottenham (Spex) Esports v FC Porto (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:00 Napoli (val) Esports v Chelsea (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:06 Croatia (gil_24) Esports v Poland (Bluefir3) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:06 Denmark (myxlunka) Esports v Ukraine (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:15 Tottenham (Spex) Esports v Chelsea (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:15 Napoli (val) Esports v Dortmund (tommy) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:30 Dortmund (tommy) Esports v Chelsea (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:30 Napoli (val) Esports v FC Porto (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:30 Liverpool (gil_24) Esports v Man Utd (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:30 Tottenham (Harsen) Esports v Man City (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:44 Chelsea (Bluefir3) Esports v Man Utd (myxlunka) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:44 Liverpool (gil_24) Esports v Tottenham (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:45 FC Porto (Lio) Esports v Chelsea (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:45 Dortmund (tommy) Esports v Tottenham (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
03:58 Chelsea (Bluefir3) Esports v Man City (m1kk0) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
03:58 Man Utd (myxlunka) Esports v Tottenham (Harsen) Esports Esoccer - Live Arena - 10 min. spil
04:05 Atlas v Monterrey Mexico - Liga MX
09:30 Western Sydney Wanderers NPL v Blacktown City Australien - New South Wales Premier League
09:30 Sydney United 58 v Mt Druitt Town Rangers Australien - New South Wales Premier League
09:45 Brisbane Roar v Central Coast Mariners Australien - A League
14:30 Sharjah SCC v Ajman SCC FAE - Premier League
14:30 Al Dhafra SCC v Al-Ittihad (Kalba) FAE - Premier League
15:00 Odisha FC v Hyderabad FC Indien - Super League
16:00 Universitatea Cluj v CS Mioveni Rumænien - Liga 1
16:30 Botev Plovdiv v Lokomotiv 1929 Sofia Bulgarien - 1. liga
17:15 Al Nasr SC v Khor Fakkan FAE - Premier League
17:15 Al Wahda Abu Dhabi v Shabab Al Ahli Dubai FAE - Premier League
18:00 Stal Mielec v Rakow Czestochowa Polen - Ekstraklasa
18:30 Arminia Bielefeld v Hansa Rostock Tyskland - 2. Bundesliga
18:30 Karlsruher SC v Greuther Fürth Tyskland - 2. Bundesliga
19:00 Rapid Bukarest v FC U Craiova 1948 Rumænien - Liga 1
20:00 OH Leuven v Cercle Brugge Belgien - 1. division A
20:00 AZ v Excelsior Nederlandene - Eredivisie
20:00 FC Eindhoven v Almere City FC Nederlandene - Eerste Divisie
20:00 NAC Breda v De Graafschap Nederlandene - Eerste Divisie
20:00 Willem II v FC Dordrecht Nederlandene - Eerste Divisie
20:30 SK Sturm Graz v Rapid Wien Østrig - Bundesliga
20:30 Lechia Gdansk v Widzew Lodz Polen - Ekstraklasa
20:30 Schalke 04 v Wolfsburg Tyskland - Bundesliga
20:30 Genoa v Palermo Italien - Serie B
20:45 AC Milan v Torino Italien - Serie A
20:45 Club Brugge v Union Saint Gilloise Belgien - 1. division A
20:45 Eupen v KV Mechelen Belgien - 1. division A
20:45 Hamilton v Hearts Skotland - FA Cup
21:00 Birmingham v West Bromwich Albion England - Championship
21:00 Cadiz v Girona Spanien - La Liga
21:00 Granada v Tenerife Spanien - Segunda Division
21:00 Nice v AC Ajaccio Frankrig - Ligue 1
21:15 Vizela v Chaves Portugal - Primeira Liga
22:00 Sportivo Ameliano v Resistencia FC Paraguay - Division Profesional

lø, 11 februar 2023

Starttid Begivenhed Konkurrence
00:00 Nacional De Football v Cerro Largo Uruguay - Apertura
00:30 Libertad Asuncion v Sportivo Luqueno Paraguay - Division Profesional
01:00 Deportes Copiapo v Palestino Chile - Primera Division
01:00 Union La Calera v Curico Unido Chile - Primera Division
02:05 Puebla v Mazatlan FC Mexico - Liga MX
04:05 Tijuana v Atletico San Luis Mexico - Liga MX
04:20 Western United FC kvinder v Melbourne City kvinder Australien - A-League - Kvinder
05:00 Brisbane Roar kvinder v Melbourne Victory kvinder Australien - A-League - Kvinder
05:00 Canberra Utd kvinder v Sydney FC kvinder Australien - A-League - Kvinder
05:35 Yokohama F-Marinos v Ventforet Kofu Japan Super Cup
07:00 Western United FC v Adelaide United Australien - A League
07:00 Bulls FC Academy v Central Coast Mariners NPL Australien - New South Wales Premier League
07:30 NWS Spirit FC v St George City FA Australien - New South Wales Premier League
08:30 Sutherland Sharks v Wollongong Wolves Australien - New South Wales Premier League
09:00 Manly Utd v Sydney Olympic Australien - New South Wales Premier League
09:00 Marconi Stallions v Sydney FC NPL Australien - New South Wales Premier League
09:45 Western Sydney Wanderers v Sydney FC Australien - A League
11:30 CSKA 1948 Sofia v FC Hebar Pazardzhik Bulgarien - 1. liga
12:00 Prachuap FC v Chonburi Thailand - Premier League
12:30 Khonkaen United v Port FC Thailand - Premier League
12:30 Perth Glory v Melbourne City Australien - A League
13:00 Adgang begrænsetHillerød v Hobro IK Danmark - 1. division
13:00 Nürnberg v Jahn Regensburg Tyskland - 2. Bundesliga
13:00 Holstein Kiel v Magdeburg Tyskland - 2. Bundesliga
13:00 Hannover 96 v Paderborn Tyskland - 2. Bundesliga
13:00 Nong Bua Pitchaya v Nakhon Ratchasima Thailand - Premier League
13:00 FC Goa v Mumbai City FC Indien - Super League
13:30 Lamphun Warrior FC v BG Pathum United Thailand - Premier League
13:30 UTA Arad v FC Botosani Rumænien - Liga 1
13:45 Atletico Fenix Montevideo v Torque Uruguay - Apertura
14:00 Brescia v Modena Italien - Serie B
14:00 Cagliari v Benevento Italien - Serie B
14:00 Frosinone v Cittadella Italien - Serie B
14:00 Reggina v Pisa Italien - Serie B
14:00 Sudtirol v Como Italien - Serie B
14:00 Venezia v Spal Italien - Serie B
14:00 Spartak Varna v Ludogorets Razgrad Bulgarien - 1. liga
14:30 Dibba Al Fujairah v Al Wasl SC FAE - Premier League
14:30 Al Bataeh v Baniyas SC FAE - Premier League
15:00 Slask Wroclaw v Korona Kielce Polen - Ekstraklasa
15:00 Empoli v Spezia Italien - Serie A
15:00 Banik Ostrava v FK Jablonec Tjekkiet - 1. liga
15:00 FC Fastav Zlín v FK Teplice Tjekkiet - 1. liga
15:00 Slovan Liberec v FC Slovácko Tjekkiet - 1. liga
15:00 St Etienne v Dijon Frankrig - Ligue 2
15:00 Bengaluru v Kerala Blasters Indien - Super League
15:30 Bayern München v Bochum Tyskland - Bundesliga
15:30 SC Freiburg v VfB Stuttgart Tyskland - Bundesliga
15:30 Mainz v Augsburg Tyskland - Bundesliga
15:30 TSG Hoffenheim v Bayer Leverkusen Tyskland - Bundesliga
15:30 Werder Bremen v Borussia Dortmund Tyskland - Bundesliga
16:00 Wigan v Huddersfield England - Championship
16:00 Westerlo v Gent Belgien - 1. division A
16:00 SK Beveren v FCV Dender EH Belgien - 1. division B
16:00 Everton de Vina v Coquimbo Unido Chile - Primera Division
16:15 Almeria v Real Betis Spanien - La Liga
16:15 Real Zaragoza v CD Alaves Spanien - Segunda Division
16:15 Ascoli v Perugia Italien - Serie B
16:15 Ternana v Parma Italien - Serie B
16:30 Levski Sofia v Cherno More Varna Bulgarien - 1. liga
17:00 FC Salzburg v Austria Lustenau Østrig - Bundesliga
17:00 Wolfsberger AC v WSG Swarovski Tirol Østrig - Bundesliga
17:00 Monaco v PSG Frankrig - Ligue 1
17:15 Al Ain SCC v Al Jazira SC FAE - Premier League
17:30 Wisla Plock v Lech Poznan Polen - Ekstraklasa
18:00 Lecce v Roma Italien - Serie A
18:00 Servette v Grasshoppers Schweiz - Superliga
18:00 Slavia Prag v FC Brno Tjekkiet - 1. liga
18:15 Charleroi v RFC Seraing Belgien - 1. division A
18:20 Chesterfield v Notts County England - National League
18:30 RB Leipzig v Union Berlin Tyskland - Bundesliga
18:30 Sevilla v Mallorca Spanien - La Liga
18:30 Mirandes v Villarreal B Spanien - Segunda Division
18:30 Levante v FC Andorra Spanien - Segunda Division
18:30 Celtic v St Mirren Skotland - FA Cup
18:45 NEC v Cambuur Leeuwarden Nederlandene - Eredivisie
19:00 Laval v Annecy Frankrig - Ligue 2
19:00 Sochaux v Le Havre Frankrig - Ligue 2
19:00 Paris FC v Amiens Frankrig - Ligue 2
19:00 Rodez v Nimes Frankrig - Ligue 2
19:00 Grenoble v Pau Frankrig - Ligue 2
19:00 SC Bastia v US Quevilly Frankrig - Ligue 2
19:00 Guingamp v Valenciennes Frankrig - Ligue 2
19:00 Niort v Bordeaux Frankrig - Ligue 2
19:00 FC Arouca v Santa Clara Portugal - Primeira Liga
19:00 CS U Craiova v CFR Cluj Rumænien - Liga 1
20:00 Jagiellonia Bialystok v Pogon Szczecin Polen - Ekstraklasa
20:00 PSV Eindhoven v FC Groningen Nederlandene - Eredivisie
20:30 Heidenheim v Hamborg Tyskland - 2. Bundesliga
20:30 FC Basel v FC Sion Schweiz - Superliga
20:45 Lazio v Atalanta Italien - Serie A
20:45 Lommel v Lierse Kempenzonen Belgien - 1. division B
21:00 Valencia v Athletic Bilbao Spanien - La Liga
21:00 Las Palmas v Lugo Spanien - Segunda Division
21:00 FC Emmen v Fortuna Sittard Nederlandene - Eredivisie
21:00 Clermont Foot v Marseille Frankrig - Ligue 1
21:00 CA River Plate v Plaza Colonia Uruguay - Apertura
21:30 Guimaraes v Portimonense Portugal - Primeira Liga
22:00 General Caballero JLM v Nacional Asunción Paraguay - Division Profesional
23:30 Deportivo Maldonado v Racing Club de Montevideo Uruguay - Apertura

sø, 12 februar 2023

Starttid Begivenhed Konkurrence
00:00 Club America v Necaxa Mexico - Liga MX
00:30 Universidad de Chile v Magallanes Chile - Primera Division
00:30 Cerro Porteno v Guarani Asuncion Paraguay - Division Profesional
02:05 Juarez FC v Santos Laguna Mexico - Liga MX
02:05 Tigres UANL v Unam Pumas Mexico - Liga MX
04:05 Pachuca v Chivas Guadalajara Mexico - Liga MX
05:00 Newcastle Jets v Melbourne Victory Australien - A League
05:00 Western Sydney Wanderers kvinder v Wellington Phoenix kvinder Australien - A-League - Kvinder
07:00 Macarthur FC v Wellington Phoenix Australien - A League
07:00 Apia L Tigers v Rockdale Ilinden FC Australien - New South Wales Premier League
09:00 Perth Glory kvinder v Newcastle Jets kvinder Australien - A-League - Kvinder
11:00 Septemvri Sofia v Arda Kardzhali Bulgarien - 1. liga
11:30 Police Tero FC v Ratchaburi FC Thailand - Premier League
12:00 Bangkok United v Sukhothai FC Thailand - Premier League
12:15 Sparta Rotterdam v Go Ahead Eagles Nederlandene - Eredivisie
12:30 Zaglebie Lubin v Piast Gliwice Polen - Ekstraklasa
12:30 Udinese v Sassuolo Italien - Serie A
12:30 Lampang FC v Chiangrai Utd Thailand - Premier League
13:00 Muang Thong United v Buriram United Thailand - Premier League
13:00 Toulouse v Rennes Frankrig - Ligue 1
13:15 Beroe v CSKA Sofia Bulgarien - 1. liga
13:30 Darmstadt v Eintracht Braunschweig Tyskland - 2. Bundesliga
13:30 St. Pauli v Kaiserslautern Tyskland - 2. Bundesliga
13:30 Fortuna Düsseldorf v Sandhausen Tyskland - 2. Bundesliga
13:30 Genk v Antwerpen Belgien - 1. division A
13:45 Boston River v Cerro Uruguay - Apertura
14:00 Getafe v Rayo Vallecano Spanien - La Liga
14:00 Albacete Balompie v Malaga Spanien - Segunda Division
14:15 Lugano v Lucerne Schweiz - Superliga
14:30 SV Ried v Hartberg Østrig - Bundesliga
14:30 SCR Altach v LASK Linz Østrig - Bundesliga
14:30 Heerenveen v Feyenoord Nederlandene - Eredivisie
14:30 Vitesse v FC Utrecht Nederlandene - Eredivisie
15:00 Górnik Zabrze v Radomiak Radom Polen - Ekstraklasa
15:00 Bologna v Monza Italien - Serie A
15:00 Sigma Olomouc v Hradec Králové Tjekkiet - 1. liga
15:00 Mlada Boleslav v Pardubice Tjekkiet - 1. liga
15:00 Viktoria Plzen v Ceské Budejovice Tjekkiet - 1. liga
15:00 Angers v Auxerre Frankrig - Ligue 1
15:00 Lille v Strasbourg Frankrig - Ligue 1
15:00 Montpellier v Brest Frankrig - Ligue 1
15:00 Reims v Troyes Frankrig - Ligue 1
15:00 Volos NFC v Atromitos Athinon Grækenland - Super League 1
15:00 Dundee v Cove Rangers Skotland - Championship
15:00 Chennaiyin FC v East Bengal Club Indien - Super League
15:30 Hertha Berlin v Borussia M'gladbach Tyskland - Bundesliga
15:45 Lokomotiv Plovdiv v Botev Vratsa Bulgarien - 1. liga
16:00 Anderlecht v Sint-Truidense Belgien - 1. division A
16:00 Huachipato v Colo Colo Chile - Primera Division
16:00 FC Arges Pitesti v Farul Constanta Rumænien - Liga 1
16:15 Celta Vigo v Atletico Madrid Spanien - La Liga
16:15 Oviedo v Burgos Spanien - Segunda Division
16:15 Bari v Cosenza Italien - Serie B
16:30 Young Boys v St Gallen Schweiz - Superliga
16:30 FC Zürich v Winterthur Schweiz - Superliga
16:30 Famalicao v Gil Vicente Portugal - Primeira Liga
16:45 FC Twente v FC Volendam Nederlandene - Eredivisie
17:00 FK Austria Wien v Austria Klagenfurt Østrig - Bundesliga
17:00 Rangers v Partick Skotland - FA Cup
17:05 Nantes v Lorient Frankrig - Ligue 1
17:30 Legia Warszawa v Cracovia Kraków Polen - Ekstraklasa
17:30 FC Köln v Eintracht Frankfurt Tyskland - Bundesliga
18:00 Juventus v Fiorentina Italien - Serie A
18:00 Bohemians 1905 v Sparta Prag Tjekkiet - 1. liga
18:30 Valladolid v Osasuna Spanien - La Liga
18:30 Eibar v FC Cartagena Spanien - Segunda Division
18:30 Sporting Gijon v Huesca Spanien - Segunda Division
18:30 Standard Liege v KV Kortrijk Belgien - 1. division A
19:00 Toluca v Cruz Azul Mexico - Liga MX
19:00 Sporting v FC Porto Portugal - Primeira Liga
19:00 FC Voluntari v FCSB Rumænien - Liga 1
19:15 Zulte-Waregem v KV Oostende Belgien - 1. division A
19:15 KFCO Beerschot Wilrijk v RWD Molenbeek Belgien - 1. division B
20:45 Napoli v Cremonese Italien - Serie A
20:45 Lyon v Lens Frankrig - Ligue 1
21:00 Villarreal v Barcelona Spanien - La Liga
21:00 UD Ibiza v Ponferradina Spanien - Segunda Division
21:00 Danubio v Liverpool Montevideo Uruguay - Apertura
21:30 Marítimo v Braga Portugal - Primeira Liga
21:30 Guairena FC v Sportivo Trinidense Paraguay - Division Profesional

ma, 13 februar 2023

Starttid Begivenhed Konkurrence
00:00 Olimpia Asuncion v Tacuary Paraguay - Division Profesional
00:00 La Luz v Penarol Uruguay - Apertura
16:00 Slavia Sofia v Pirin Blagoevgrad Bulgarien - 1. liga
16:00 Lamia v OFI Kreta Grækenland - Super League 1
16:00 ACS Sepsi v Chindia Targoviste Rumænien - Liga 1
17:30 AEK Athen v Levadiakos Grækenland - Super League 1
18:30 Verona v Salernitana Italien - Serie A
19:00 Petrolul Ploiesti v AFC Hermannstadt Rumænien - Liga 1
20:00 Rio Ave v Estoril Portugal - Primeira Liga
20:00 Olympiakos v Panetolikos Grækenland - Super League 1
20:45 Sampdoria v Inter Milan Italien - Serie A
21:00 Espanyol v Real Sociedad Spanien - La Liga
21:00 Racing Santander v Leganes Spanien - Segunda Division
22:15 Boavista v Casa Pia Portugal - Primeira Liga

ti, 14 februar 2023

Starttid Begivenhed Konkurrence
00:00 Montevideo Wanderers v Defensor Sporting Uruguay - Apertura
21:00 Burnley v Watford England - Championship

fr, 17 februar 2023

Starttid Begivenhed Konkurrence
09:45 Western United FC v Wellington Phoenix Australien - A League