Setka Cup Tidsplan for streaming

Følgende setka cup bordtennis matchups kan streames live fra Bet365. Bare følg linket og registrer en konto, og hvis din saldo er nul, foretag en indbetaling af et hvilkensomhelst beløb for at aktivere videoafspilleren. Der gælder geobegrænsninger. Du skal have en finansieret konto eller have placeret et væddemål inden for de sidste 24 timer. Vilkår og betingelser gælder, 18+. Hele listen over sportsgrene kan findes på følgende side: Bet365 sportsstreaming.

Glem ikke at bruge Bet365 bonuskoden, hvis du er ny kunde og har til hensigt at tilmelde dig. Ved at bruge koden ved tilmelding, får du adgang til de sports- og casinobonusser som tilængelige i dit land. Desværre er der visse lande som ikke tillader, at Bet365 udsteder tilmeldingsbonusser.

to, 20 juni 2024 - Dagens Matchups

Starttid Begivenhed
10:20 Nu liveStefan Yakimenko v Anatolii Kovalenko
10:25 Oleh Hil v Viktor Kodola
10:30 Oleksandr Syksa v Bohdan Panchenko
10:30 Myhailo Levytskii v Serhii Balabei
10:35 Roman Konkulovskyi v Viktor Slozka
10:35 Vasil Smyk v Sergii Skhabitskiy
10:50 Kostiantyn Klymenko v Oleksandr Osadchyi
10:55 Mykola Kulynych v Anatolii Nikolenko
11:00 Serhii Chuhai v Dmytro Prylepa
11:00 Myhailo Levytskii v Nikita Priadko
11:05 Maksim Baranov v Volodymyr Kuzmych
11:05 Vitalii Mukhin v Vasyl Kondratenko
11:15 Martin Kubat v Roman Merkl
11:20 Anatolii Kovalenko v Andrii Kurtenko
11:25 Oleh Hil v Bohdan Pyrtyk
11:30 Oleksandr Syksa v Maksym Hubenko
11:30 Serhii Balabei v Petro Kolesnik
11:30 Josef Pavelka v Vit Kilian
11:35 Roman Konkulovskyi v Oleh Napirko
11:35 Dmytro Zaporozhets v Vasil Smyk
11:45 Jan Herink v Marek Cizek
11:50 Stefan Yakimenko v Serhii Semenets
11:55 Denys Maltsev v Viktor Kodola
12:00 Dmitro Kuzmenko v Bohdan Panchenko
12:00 Myhailo Levytskii v Petro Kolesnik
12:00 Tomas Holomek v Artur Akopyan
12:05 Andrii Nakliutskyi v Viktor Slozka
12:05 Vitalii Mukhin v Oleksandr Mytsyk
12:15 Martin Kubat v Marek Cizek
12:20 Kostiantyn Klymenko v Anatolii Kovalenko
12:25 Mykola Kulynych v Oleh Hil
12:30 Serhii Chuhai v Oleksandr Syksa
12:30 Serhii Balabei v Nikita Priadko
12:30 Josef Pavelka v Artur Akopyan
12:35 Maksim Baranov v Roman Konkulovskyi
12:35 Sergii Skhabitskiy v Vasyl Kondratenko
12:45 Jan Herink v Roman Merkl
12:50 Stefan Yakimenko v Oleksandr Osadchyi
12:55 Anatolii Nikolenko v Viktor Kodola
13:00 Dmytro Prylepa v Bohdan Panchenko
13:00 Tomas Holomek v Vit Kilian
13:05 Volodymyr Kuzmych v Viktor Slozka
13:05 Dmytro Zaporozhets v Vitalii Mukhin
13:15 Martin Kubat v Jan Herink
13:20 Andrii Kurtenko v Serhii Semenets
13:25 Bohdan Pyrtyk v Denys Maltsev
13:30 Maksym Hubenko v Dmitro Kuzmenko
13:30 Josef Pavelka v Tomas Holomek
13:35 Oleh Napirko v Andrii Nakliutskyi
13:35 Vasil Smyk v Vasyl Kondratenko
13:45 Marek Cizek v Roman Merkl
13:50 Kostiantyn Klymenko v Stefan Yakimenko
14:00 Artur Akopyan v Vit Kilian
14:00 Oleksandr Lyman v Andrii Vasylets
14:00 Valentyn Kurliuk v Oleksandr Levytskyi
14:05 Oleksandr Mytsyk v Sergii Skhabitskiy
14:05 Denis Mykytuk v Volodymyr Kaidakov
14:20 Anatolii Kovalenko v Serhii Semenets
14:30 Ihor Torhachov v Serhii Priadko
14:30 Oleksandr Maslovets v Roman Hryhoriev
14:35 Volodymyr Korobko v Oleksandr Hainovskyi
14:35 Vitalii Ryndia v Volodymyr Hainiuk
14:50 Oleksandr Osadchyi v Andrii Kurtenko
15:00 Evhenii Hrytsenko v Andrii Vasylets
15:00 Valentyn Kurliuk v Roman Hryhoriev
15:05 Oleh Chulanov v Volodymyr Okopnyi
15:05 Ruslan Serhyenko v Vitalii Husiev
15:15 Petr Provaznik v Frantisek Schmidtmayer
15:25 Pavel Plakushchyi v Oleksandr Mishchenko
15:30 Oleksandr Lyman v Ihor Torhachov
15:30 Oleksandr Maslovets v Oleksandr Levytskyi
15:30 Ondrej Karpisek v Ladislav Tuma
15:35 Denis Mykytuk v Oleksandr Hainovskyi
15:35 Vitalii Sydorenko v Yurii Reva
15:45 Ondrej Havazik v Jan Priklopil
15:55 Serhii Chelpanov v O Volo Kovalchuk
16:00 Evhenii Hrytsenko v Serhii Priadko
16:00 Valentyn Kurliuk v Oleksandr Maslovets
16:00 Adam Pavlik v Ales Brandtl Jnr
16:05 Volodymyr Okopnyi v Volodymyr Kaidakov
16:05 Vitalii Ryndia v Vitalii Husiev
16:15 Petr Provaznik v Jan Priklopil
16:25 Spartak Abalmaz v O Hryho Kovalchuk
16:30 Ihor Torhachov v Andrii Vasylets
16:30 Roman Hryhoriev v Oleksandr Levytskyi
16:30 Ondrej Karpisek v Ales Brandtl Jnr
16:35 Volodymyr Korobko v Oleh Chulanov
16:35 Yurii Reva v Volodymyr Hainiuk
16:45 Ondrej Havazik v Frantisek Schmidtmayer
16:50 Artem Yurkov v Maksym Mrykh
16:55 Pavel Plakushchyi v O Volo Kovalchuk
17:00 Oleksandr Lyman v Serhii Priadko
17:00 Oleksandr Maslovets v Valentyn Kurliuk
17:00 Adam Pavlik v Ladislav Tuma
17:05 Denis Mykytuk v Volodymyr Okopnyi
17:05 Ruslan Serhyenko v Vitalii Sydorenko
17:15 Petr Provaznik v Ondrej Havazik
17:20 Andrii Derevianko v Yevhen Gudimenko
17:25 O Hryho Kovalchuk v Oleksandr Mishchenko
17:30 Evhenii Hrytsenko v Ihor Torhachov
17:30 Oleksandr Levytskyi v Roman Hryhoriev
17:30 Ondrej Karpisek v Adam Pavlik
17:35 Oleh Chulanov v Oleksandr Hainovskyi
17:35 Vitalii Ryndia v Yurii Reva
17:45 Jan Priklopil v Frantisek Schmidtmayer
17:50 Ivan Demianchuk v Oleksandr Seliuchenko
17:55 Serhii Chelpanov v Spartak Abalmaz
18:00 Serhii Priadko v Andrii Vasylets
18:00 Oleksandr Levytskyi v Oleksandr Maslovets
18:00 Ales Brandtl Jnr v Ladislav Tuma
18:05 Volodymyr Korobko v Volodymyr Kaidakov
18:05 Vitalii Sydorenko v Vitalii Husiev
18:20 Artem Yurkov v Yevhen Gudimenko
18:25 Pavel Plakushchyi v O Hryho Kovalchuk
18:30 Evhenii Hrytsenko v Oleksandr Lyman
18:30 Roman Hryhoriev v Valentyn Kurliuk
18:35 Denis Mykytuk v Oleh Chulanov
18:35 Ruslan Serhyenko v Volodymyr Hainiuk
18:55 Spartak Abalmaz v O Volo Kovalchuk
19:00 Oleksandr Levytskyi v Valentyn Kurliuk
19:05 Vitalii Ryndia v Vitalii Sydorenko
19:15 Tomas Stejskal v David Sabuka
19:25 Serhii Chelpanov v Oleksandr Mishchenko
19:30 Roman Hryhoriev v Oleksandr Maslovets
19:30 Petr Fiser v Vaclav Coubal
19:35 Ruslan Serhyenko v Yurii Reva
19:55 Pavel Plakushchyi v Spartak Abalmaz
20:00 Zdenek Petran v Jan Vasek
20:05 Vitalii Husiev v Volodymyr Hainiuk
20:30 Petr Fiser v Jan Vasek
20:35 Vitalii Ryndia v Ruslan Serhyenko
20:55 O Volo Kovalchuk v Oleksandr Mishchenko
21:00 Zdenek Petran v Vaclav Coubal
21:05 Vitalii Sydorenko v Volodymyr Hainiuk
21:25 Pavel Plakushchyi v Serhii Chelpanov
21:30 Petr Fiser v Zdenek Petran
21:35 Yurii Reva v Vitalii Husiev
21:55 Spartak Abalmaz v Oleksandr Mishchenko
22:00 Jan Vasek v Vaclav Coubal
22:25 O Hryho Kovalchuk v O Volo Kovalchuk
Bet365 Bonuskode
Bet365 Bonuskode Seneste tilmeldingsbonuskode for juni 2024
Udvalgte Bet365-kampe
  • Slovenien v Serbien
  • Danmark v England
  • Spanien v Italien
  • Slovakiet v Ukraine
  • Flere match odds...
Del denne side
Bet365 - Nummer et på Sport 1 - Opret konto