Streamas idag - to, 28 mars 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
17:00 | Tennis | Live nuCarlos Alcaraz v Grigor Dimitrov | ATP Miami |
18:00 | Tennis | Live nuPedro Sakamoto v Orlando Luz | Challenger Sao Leopoldo |
19:00 | Basket | Live nuZalgiris v Milano | Euroleague |
19:00 | Bordtennis | Live nuOleksandr Zhurba v Yevhenii Honchar | Setka Cup |
19:00 | Bordtennis | Live nuMarek Fabini v Pavel Gireth | Tjeckien - Liga Pro |
19:00 | Bordtennis | Live nuTomas Suta v Martin Stefek | Tjeckien - Liga Pro |
19:00 | E-sport | Live nuPWR v Pioneers | Rocket League - RLCS Major |
19:00 | E-sport | Live nuComplexity v Luminosity | Rocket League - RLCS Major |
19:00 | Fotboll | Live nuAl Nasr SC v Hatta Dubai | Förenade Arabemiraten - Premier League |
19:00 | Fotboll | Live nuHuracan reserver v Central Cordoba SdE reserver | Argentina - Liga Profesional - Reserver |
19:00 | Galopp | Live nu6.00 Southwell (lopp 4) | Southwell |
19:00 | Handboll | Live nuTVB Stuttgart v Bergischer HC | Tyskland - Bundesliga |
19:00 | Ishockey | Live nuLeksands IF v Frölunda HC | SHL |
19:00 | Squash | Live nuLondon Classic - Damer - Katie Malliff v Sivasangari Subramaniam | London Classic - Damer |
19:00 | Tennis | Live nuMurkel Dellien v Matias Soto | Challenger San Luis Potosi |
19:00 | Tennis | Live nuAnna Bondar v Francesca Jones | WTA San Luis Potosi |
19:00 | Tennis | Live nuMarina Stakusic v Nadia Podoroska | WTA San Luis Potosi |
19:00 | Tennis | Live nuArias/Zeballos v Blancaneaux/Couacaud | Challenger Sao Leopoldo - Herrdubbel |
19:00 | Volleyboll | Live nuSPU Nitra v Svidnik | Slovakien - Extraliga |
19:02 | Fotboll | West Ham (Zyen) Esports v Roma (Boki) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:02 | Fotboll | Marseille (Vicmestro) Esports v Bayer 04 (Gabiigol) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:05 | Bordtennis | Yevhen Khurtak v Vadym Reva | Setka Cup |
19:05 | Bordtennis | Viktoriia Okhnych v Anastasia Degteva | Setka Cup - Damer |
19:08 | Basket | BOS Celtics (HOGGY) Esports @ MIL Bucks (KJMR) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
19:10 | Basket | ATL Hawks (Djapacmeister) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
19:10 | Basket | PHI 76ers (Jovke) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
19:10 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Szymon Sporek | TT Elite Series |
19:10 | Bordtennis | Artem Yurkov v Yevhen Gudimenko | Setka Cup |
19:10 | Bordtennis | Frantisek Balcar v Josef Ruzicka | TT Cup |
19:10 | Fotboll | Newcastle (Elmagico) Esports v Brighton (Daca) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:10 | Fotboll | Aston Villa (Izzy) Esports v West Ham (Buconi) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:14 | Fotboll | Villarreal (Gaga) Esports v West Ham (Zyen) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:14 | Fotboll | Roma (Boki) Esports v Marseille (Vicmestro) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:15 | Basket | Horsens IC v Værløse Blue Hawks | Danmark - Basketligaen |
19:15 | Bordtennis | Ladislav Hendrych v Milan Cuba | Setka Cup |
19:15 | Bordtennis | Dmitri Kuznetsov v Allan Salla | TT Cup |
19:15 | Fotboll | Barcelona (Spex) Esports v A.Madrid (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
19:15 | Fotboll | A.Bilbao (Carnage) Esports v Girona (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
19:15 | Fotboll | PSG (Liam) Esports v Inter (Donatello) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
19:15 | Fotboll | Bayern (Iron) Esports v Barcelona (Cleo) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
19:15 | Landhockey | Euro Hockey League - Pinoke v Real Club de Polo | Euro Hockey League |
19:18 | Basket | PHX Suns (MIST) Esports @ DAL Mavericks (CARNAGE) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
19:20 | Bordtennis | Vitalii Levshyn v Kiril Yurchenko | Setka Cup |
19:22 | Fotboll | Brighton (Daca) Esports v Aston Villa (Izzy) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:22 | Fotboll | Chelsea (Flamingo) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:25 | Bordtennis | Maksim Baranov v Volodymyr Ivasiv 1971 | Setka Cup |
19:25 | Bordtennis | Dmytro Mishchenko v Hryhorii Kulishov | Setka Cup |
19:26 | Fotboll | Marseille (Vicmestro) Esports v Villarreal (Gaga) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:26 | Fotboll | Bayer 04 (Gabiigol) Esports v Roma (Boki) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:30 | Basket | Shahrdari Gorgan v Al Shurtah | West Asia Super League |
19:30 | Bordtennis | Andrii Datsenko v Anton Tur | Setka Cup |
19:30 | Bordtennis | Vadym Komar v Petro Kolesnik | Setka Cup |
19:30 | Bordtennis | Zdenek Bilek v Tomas Turek | Tjeckien - Liga Pro |
19:30 | Bordtennis | Tomas Navrat v Alois Kanak | Tjeckien - Liga Pro |
19:30 | Cricket | Mt Irvine Surfers v No Mans Land Explorers - T10 | Bago T10 Blast |
19:30 | Fotboll | Girona (val) Esports v A.Madrid (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
19:30 | Fotboll | A.Bilbao (Carnage) Esports v Real Madrid (Ragnar) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
19:30 | Fotboll | PSG (Liam) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
19:30 | Fotboll | Barcelona (Cleo) Esports v Inter (Donatello) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
19:30 | Galopp | 6.30 Southwell (lopp 5) | Southwell |
19:30 | Ishockey | Schwenninger Wild Wings v Straubing Tigers | Tyskland - Eishockey Liga |
19:30 | Tennis | Krawietz/Puetz v Dodig/Krajicek | ATP Miami - Herrdubbel |
19:34 | Fotboll | West Ham (Buconi) Esports v Brighton (Daca) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:34 | Fotboll | Aston Villa (Izzy) Esports v Chelsea (Flamingo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:35 | Bordtennis | Damian Korczak v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
19:35 | Bordtennis | Andrii Sydorenko 1979 v Oleksandr Shyshman | Setka Cup |
19:35 | Bordtennis | Hanna Holiak v Anastasiia Baryliak | Setka Cup - Damer |
19:38 | Fotboll | Villarreal (Gaga) Esports v Bayer 04 (Gabiigol) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:38 | Fotboll | West Ham (Zyen) Esports v Marseille (Vicmestro) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:40 | Bordtennis | Maksym Mrykh v Dmytro Neborak | Setka Cup |
19:45 | Basket | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
19:45 | Basket | OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ ATL Hawks (Djapacmeister) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
19:45 | Bordtennis | Jan Blazek v Milan Cuba | Setka Cup |
19:45 | Bordtennis | Maksim Sharofost v Philip Kharchenko | TT Cup |
19:45 | Fotboll | Girona (val) Esports v Barcelona (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
19:45 | Fotboll | Real Madrid (Ragnar) Esports v A.Madrid (Spencer) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
19:45 | Fotboll | Bayern (Iron) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
19:45 | Fotboll | Barcelona (Cleo) Esports v PSG (Liam) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
19:45 | Squash | London Classic - Paul Coll v Timothy Brownell | London Classic |
19:46 | Fotboll | Chelsea (Flamingo) Esports v West Ham (Buconi) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:46 | Fotboll | Newcastle (Elmagico) Esports v Aston Villa (Izzy) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:50 | Bordtennis | Anton Molochko v Nazar Tretyak | Setka Cup |
19:55 | Bordtennis | Oleksandr Hainovskyi v Myroslav Loboda | Setka Cup |
19:55 | Bordtennis | Oleh Skoryk v Mykola Polysynskyi | Setka Cup |
19:56 | Basket | DAL Mavericks (SPARKZ) Esports @ GS Warriors (LANES) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
19:58 | Fotboll | West Ham (Buconi) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
19:58 | Fotboll | Brighton (Daca) Esports v Chelsea (Flamingo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:00 | Bordtennis | Lukasz Jarocki v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
20:00 | Bordtennis | Dawid Kotwica v Jakub Wozniak | TT Elite Series |
20:00 | Bordtennis | Jiri Skalicky v Tadeas Zika | Tjeckien - Liga Pro |
20:00 | Bordtennis | Michal Herna v Milan Fikar | Tjeckien - Liga Pro |
20:00 | Bordtennis | Ondrej Svacha v Martin Bittner | Tjeckien - Liga Pro |
20:00 | Bordtennis | Tomas Turek v Michal Jezek | Tjeckien - Liga Pro |
20:00 | Fotboll | Gualberto Villarroel v Always Ready | Bolivia - Apertura |
20:00 | Fotboll | A.Bilbao (Carnage) Esports v Barcelona (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
20:00 | Fotboll | Real Madrid (Ragnar) Esports v Girona (val) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
20:00 | Fotboll | Barcelona (Cleo) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:00 | Fotboll | Inter (Donatello) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:00 | Galopp | 7.00 Southwell (lopp 6) | Southwell |
20:00 | Ishockey | Fribourg-Gottéron v Lugano | Schweiz - NLA |
20:00 | Tennis | Elena Rybakina v Victoria Azarenka | WTA Miami |
20:00 | Tennis | Matvey Greschner v Vincent Yang | UTR Pro - Newport Beach |
20:00 | Tennis | Elijah Strode v Miles Clark | UTR Pro - Newport Beach |
20:00 | Tennis | Goldhoff/Trotter v Seggerman/Trhac | Challenger San Luis Potosi - Herrdubbel |
20:05 | Baseball | LA Angels @ BAL Orioles | MLB |
20:05 | Bordtennis | Hennadii Buianover v Valentyn Chumak | Setka Cup |
20:05 | Bordtennis | Halyna Burtseva v Viktoriia Okhnych | Setka Cup - Damer |
20:06 | Basket | BOS Celtics (UNDERRATED) Esports @ MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
20:10 | Fotboll | Man Utd (Zyen) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:10 | Fotboll | Liverpool (Gaga) Esports v Arsenal (Boki) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:15 | Bordtennis | Ladislav Hendrych v Jan Vasek | Setka Cup |
20:15 | Dart | Luke Humphries v Luke Littler | Premier League Darts |
20:15 | Fotboll | Real Madrid (Ragnar) Esports v Barcelona (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
20:15 | Fotboll | A.Madrid (Spencer) Esports v A.Bilbao (Carnage) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
20:15 | Fotboll | Inter (Donatello) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:15 | Fotboll | PSG (Liam) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:16 | Basket | PHX Suns (KOBOLD) Esports @ DAL Mavericks (DEEP) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
20:20 | Basket | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
20:20 | Bordtennis | Kiril Yurchenko v Nazar Danyliuk | Setka Cup |
20:20 | Bordtennis | Zdenek Bron v Zdenek Osmera | TT Cup |
20:22 | Fotboll | Arsenal (Boki) Esports v Man Utd (Zyen) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:22 | Fotboll | Tottenham (Gabiigol) Esports v Man City (Vicmestro) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:25 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Damian Korczak | TT Elite Series |
20:25 | Bordtennis | Piotr Maruszak v Daniel Murawski | TT Elite Series |
20:25 | Bordtennis | Volodymyr Korobko v Volodymyr Ivasiv 1971 | Setka Cup |
20:25 | Bordtennis | Dmytro Mishchenko v Serhii Chuliukov | Setka Cup |
20:28 | Basket | PHX Suns (OREZ) Esports @ CLE Cavaliers (KARMA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
20:30 | Basket | Bayern München v Barcelona | Euroleague |
20:30 | Basket | Partizan v Olympiacos | Euroleague |
20:30 | Basket | Baskonia v Anadolu Efes | Euroleague |
20:30 | Bordtennis | David Szotek v Jan Krupnik | Tjeckien - Liga Pro |
20:30 | Bordtennis | Pavel Kafka v Josef Fuchs | Tjeckien - Liga Pro |
20:30 | Bordtennis | Rostyslav Kliuchuk v Radek Rose | Tjeckien - Liga Pro |
20:30 | Bordtennis | Oliver Both v Finn Luu | Challenger Series TT |
20:30 | Fotboll | Carrarese v Perugia | Italien - Serie C - Grupp B |
20:30 | Fotboll | A.Madrid (Spencer) Esports v Barcelona (Spex) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
20:30 | Fotboll | Girona (val) Esports v A.Bilbao (Carnage) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
20:30 | Fotboll | France (Daca) Esports v England (Elmagico) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:30 | Fotboll | Portugal (Buconi) Esports v Germany (Izzy) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:30 | Fotboll | Villarreal (Donatello) Esports v Brighton (Liam) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:30 | Fotboll | SC Freiburg (Cleo) Esports v Fiorentina (Iron) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:30 | Galopp | 7.30 Southwell (lopp 7) | Southwell |
20:30 | Tennis | Aidan Mayo v Tomas Barrios Vera | Challenger San Luis Potosi |
20:30 | Tennis | Anca Alexia Todoni v Julia Riera | WTA San Luis Potosi |
20:30 | Tennis | Kiger/Sigouin v Lock/Statham | Challenger San Luis Potosi - Herrdubbel |
20:34 | Fotboll | Man City (Vicmestro) Esports v Arsenal (Boki) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:34 | Fotboll | Man Utd (Zyen) Esports v Liverpool (Gaga) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:35 | Bordtennis | Yevhen Khurtak v Andrii Sydorenko 1979 | Setka Cup |
20:35 | Bordtennis | Mariia Volosianska v Anastasiia Baryliak | Setka Cup - Damer |
20:38 | Basket | MIL Bucks (YUNG BALL) Esports @ LA Lakers (GRISEL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
20:40 | Bordtennis | Zbynek Vyskocil v Vojtech Sanc | TT Cup |
20:42 | Fotboll | Germany (Izzy) Esports v France (Daca) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:42 | Fotboll | England (Elmagico) Esports v Argentina (Flamingo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:45 | Basket | ATL Hawks (Djapacmeister) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
20:45 | Bordtennis | Jan Blazek v Ladislav Hendrych | Setka Cup |
20:45 | Dart | Michael Smith v Michael van Gerwen | Premier League Darts |
20:45 | Fotboll | Padova v US Pergolettese | Italien - Serie C - Grupp A |
20:45 | Fotboll | Vis Pesaro v Lucchese | Italien - Serie C - Grupp B |
20:45 | Fotboll | Fermana v Rimini | Italien - Serie C - Grupp B |
20:45 | Fotboll | Gubbio v Torres | Italien - Serie C - Grupp B |
20:45 | Fotboll | Catania v Giugliano | Italien - Serie C - Grupp C |
20:45 | Fotboll | Roma (Spiderman) Esports v Brighton (Liam) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:45 | Fotboll | Villarreal (Donatello) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
20:45 | Handboll | Wisla Plock v PSG Handboll | Champions League |
20:45 | Squash | London Classic - Damer - Nour El Sherbini v Tesni Murphy | London Classic - Damer |
20:46 | Fotboll | Liverpool (Gaga) Esports v Man City (Vicmestro) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:46 | Fotboll | Arsenal (Boki) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:48 | Basket | MEM Grizzlies (ASTRA) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
20:50 | Bordtennis | Grzegorz Felkel v Szymon Sporek | TT Elite Series |
20:50 | Bordtennis | Dawid Kotwica v Grzegorz Poliniewicz | TT Elite Series |
20:50 | Bordtennis | Vitalii Levshyn v Roman Zholubak | Setka Cup |
20:50 | Bordtennis | Pavel Vyvial v Tomas Rein | TT Cup |
20:54 | Fotboll | Argentina (Flamingo) Esports v Germany (Izzy) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:54 | Fotboll | France (Daca) Esports v Portugal (Buconi) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:55 | Bordtennis | Rostyslav Fedyna v Maksim Baranov | Setka Cup |
20:55 | Bordtennis | Serhii Pitsyk v Hryhorii Kulishov | Setka Cup |
20:55 | Bordtennis | Jan Hendrych v Dominik Pasek | TT Cup |
20:58 | Fotboll | Tottenham (Gabiigol) Esports v Liverpool (Gaga) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
20:58 | Fotboll | Man City (Vicmestro) Esports v Man Utd (Zyen) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:00 | Basket | Asvel Lyon-Villeurbanne v Monaco | Euroleague |
21:00 | Basket | CLE Cavaliers (KARMA) Esports @ GS Warriors (LANES) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
21:00 | Bordtennis | Tadeas Zika v David Szotek | Tjeckien - Liga Pro |
21:00 | Bordtennis | Milan Fikar v Pavel Kafka | Tjeckien - Liga Pro |
21:00 | Bordtennis | Martin Bittner v Jan Mecl Jnr | Tjeckien - Liga Pro |
21:00 | Bordtennis | Michal Jezek v Rostyslav Kliuchuk | Tjeckien - Liga Pro |
21:00 | Fotboll | Deportivo Garcilaso v Comerciantes Unidos | Peru - Liga 1 |
21:00 | Fotboll | Independiente Rivadavia reserver v River Plate reserver | Argentina - Liga Profesional - Reserver |
21:00 | Fotboll | Juventus (Nazario) Esports v Inter (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:00 | Fotboll | Roma (Magdy) Esports v Napoli (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:00 | Fotboll | Roma (Spiderman) Esports v Fiorentina (Iron) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:00 | Fotboll | Brighton (Liam) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:00 | Galopp | 8.00 Southwell (lopp 8) | Southwell |
21:00 | Rugby League | Castleford v Leeds | Super League |
21:05 | Bordtennis | Vadym Reva v Valentyn Chumak | Setka Cup |
21:05 | Bordtennis | Anastasia Degteva v Hanna Holiak | Setka Cup - Damer |
21:06 | Fotboll | Portugal (Buconi) Esports v Argentina (Flamingo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:06 | Fotboll | Germany (Izzy) Esports v England (Elmagico) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:10 | Baseball | WAS Nationals @ CIN Reds | MLB |
21:10 | Baseball | PIT Pirates @ MIA Marlins | MLB |
21:10 | Baseball | SF Giants @ SD Padres | MLB |
21:10 | Baseball | STL Cardinals @ LA Dodgers | MLB |
21:10 | Baseball | NY Yankees @ HOU Astros | MLB |
21:10 | Baseball | TOR Blue Jays @ TB Rays | MLB |
21:10 | Baseball | MIN Twins @ KC Royals | MLB |
21:10 | Baseball | DET Tigers @ CHI White Sox | MLB |
21:10 | Basket | LA Lakers (GRISEL) Esports @ MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
21:10 | Bordtennis | Jeromy Loffler v Diego Piguave | Challenger Series TT |
21:10 | Bordtennis | Dominik Lafek v Tomas Barsa | TT Cup |
21:10 | Fotboll | Tottenham (Gabiigol) Esports v Man Utd (Zyen) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:10 | Fotboll | Arsenal (Boki) Esports v Liverpool (Gaga) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:15 | Bordtennis | Lukasz Jarocki v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
21:15 | Bordtennis | Piotr Maruszak v Jakub Wozniak | TT Elite Series |
21:15 | Bordtennis | Milan Cuba v Jan Vasek | Setka Cup |
21:15 | Dart | Nathan Aspinall v Gerwyn Price | Premier League Darts |
21:15 | Fotboll | AC Milan (Aladdin) Esports v Inter (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:15 | Fotboll | Juventus (Nazario) Esports v Roma (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:15 | Fotboll | Roma (Spiderman) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:15 | Fotboll | Fiorentina (Iron) Esports v Villarreal (Donatello) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:18 | Fotboll | England (Elmagico) Esports v Portugal (Buconi) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:18 | Fotboll | Argentina (Flamingo) Esports v France (Daca) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:20 | Basket | CLE Cavaliers (ASTRA) Esports @ PHX Suns (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
21:20 | Basket | ATL Hawks (Djapacmeister) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
21:20 | Basket | PHI 76ers (Jovke) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
21:20 | Bordtennis | Anton Molochko v Kiril Yurchenko | Setka Cup |
21:20 | Bordtennis | Zdenek Bron v Tomas Rein | TT Cup |
21:22 | Fotboll | Man Utd (Zyen) Esports v Arsenal (Boki) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:22 | Fotboll | Man City (Vicmestro) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:25 | Bordtennis | Oleh Skoryk v Dmytro Mishchenko | Setka Cup |
21:25 | Bordtennis | Daniel Hyza v Milos Frydl | TT Cup |
21:30 | Bordtennis | Jan Krupnik v Jiri Skalicky | Tjeckien - Liga Pro |
21:30 | Bordtennis | Josef Fuchs v Michal Herna | Tjeckien - Liga Pro |
21:30 | Bordtennis | Radek Rose v Tomas Turek | Tjeckien - Liga Pro |
21:30 | Fotboll | AC Milan (Aladdin) Esports v Napoli (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:30 | Fotboll | Inter (Pele) Esports v Roma (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:30 | Fotboll | England (Elmagico) Esports v France (Daca) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:30 | Fotboll | Germany (Izzy) Esports v Portugal (Buconi) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:30 | Fotboll | Roma (Spiderman) Esports v Villarreal (Donatello) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:30 | Fotboll | Fiorentina (Iron) Esports v Brighton (Liam) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:30 | Galopp | 8.30 Southwell (lopp 9) | Southwell |
21:30 | Squash | London Classic - George Parker v Iker Pajares Bernabeu | London Classic |
21:30 | Tennis | Camilo Ugo Carabelli v Daniel Cukierman | Challenger Sao Leopoldo |
21:30 | Tennis | Bellier/Huesler v Pichler/Soto | Challenger San Luis Potosi - Herrdubbel |
21:32 | Basket | PHX Suns (OREZ) Esports @ DAL Mavericks (SPARKZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
21:34 | Fotboll | Liverpool (Gaga) Esports v Man Utd (Zyen) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:34 | Fotboll | Arsenal (Boki) Esports v Man City (Vicmestro) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:35 | Bordtennis | Damian Korczak v Szymon Sporek | TT Elite Series |
21:35 | Bordtennis | Grzegorz Poliniewicz v Daniel Murawski | TT Elite Series |
21:35 | Bordtennis | Oleksandr Shyshman v Hennadii Buianover | Setka Cup |
21:40 | Bordtennis | Zbynek Vyskocil v Tomas Barsa | TT Cup |
21:42 | Basket | MIL Bucks (YUNG BALL) Esports @ BOS Celtics (UNDERRATED) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
21:42 | Fotboll | France (Daca) Esports v Germany (Izzy) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:42 | Fotboll | Argentina (Flamingo) Esports v England (Elmagico) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:45 | Dart | Rob Cross v Peter Wright | Premier League Darts |
21:45 | Fotboll | AC Milan (Aladdin) Esports v Roma (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:45 | Fotboll | Napoli (Boris) Esports v Juventus (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
21:45 | Fotboll | Brighton (Liam) Esports v Villarreal (Donatello) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:45 | Fotboll | Fiorentina (Iron) Esports v SC Freiburg (Cleo) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
21:46 | Fotboll | Man City (Vicmestro) Esports v Liverpool (Gaga) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:46 | Fotboll | Tottenham (Gabiigol) Esports v Arsenal (Boki) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:50 | Bordtennis | Akito Itagaki v David Reitspies | Challenger Series TT |
21:50 | Bordtennis | Vitalii Levshyn v Nazar Tretyak | Setka Cup |
21:50 | Bordtennis | Zdenek Osmera v Pavel Vyvial | TT Cup |
21:52 | Basket | LA Lakers (KOBOLD) Esports @ MEM Grizzlies (ASTRA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
21:54 | Fotboll | Portugal (Buconi) Esports v France (Daca) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:54 | Fotboll | Germany (Izzy) Esports v Argentina (Flamingo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:55 | Basket | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
21:55 | Basket | OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ ATL Hawks (Djapacmeister) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
21:55 | Bordtennis | Mykola Polysynskyi v Hryhorii Kulishov | Setka Cup |
21:55 | Bordtennis | Jan Hendrych v Milos Frydl | TT Cup |
21:58 | Fotboll | Liverpool (Gaga) Esports v Tottenham (Gabiigol) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
21:58 | Fotboll | Man Utd (Zyen) Esports v Man City (Vicmestro) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:00 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
22:00 | Bordtennis | Dawid Kotwica v Piotr Maruszak | TT Elite Series |
22:00 | Bordtennis | Jiri Skalicky v David Szotek | Tjeckien - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Michal Herna v Pavel Kafka | Tjeckien - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Ondrej Svacha v Jan Mecl Jnr | Tjeckien - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Tomas Turek v Rostyslav Kliuchuk | Tjeckien - Liga Pro |
22:00 | Bordtennis | Ivan Kozachuk v Oleh Bindas | Setka Cup |
22:00 | Fotboll | Audax Italiano v Coquimbo Unido | Chile - Primera Division |
22:00 | Fotboll | AC Milan (Aladdin) Esports v Juventus (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:00 | Fotboll | Napoli (Boris) Esports v Inter (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:00 | Fotboll | Brighton (Liam) Esports v Roma (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:00 | Fotboll | SC Freiburg (Cleo) Esports v Villarreal (Donatello) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:00 | Tennis | Gleason/Stevanovic v Pigossi/Piter | WTA San Luis Potosi - Damdubbel |
22:00 | Tennis | Verdugo/Pospisil v C Bollipalli/K Poonacha | Challenger San Luis Potosi - Herrdubbel |
22:04 | Basket | PHX Suns (OREZ) Esports @ GS Warriors (LANES) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
22:06 | Fotboll | Argentina (Flamingo) Esports v Portugal (Buconi) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:06 | Fotboll | England (Elmagico) Esports v Germany (Izzy) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:10 | Bordtennis | Vojtech Sanc v Dominik Lafek | TT Cup |
22:14 | Basket | MIL Bucks (YUNG BALL) Esports @ MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
22:15 | Fotboll | Inter (Pele) Esports v Juventus (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:15 | Fotboll | Napoli (Boris) Esports v Roma (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:15 | Fotboll | Fiorentina (Iron) Esports v Roma (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:15 | Fotboll | SC Freiburg (Cleo) Esports v Brighton (Liam) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:18 | Fotboll | Portugal (Buconi) Esports v England (Elmagico) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:18 | Fotboll | France (Daca) Esports v Argentina (Flamingo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:20 | Bordtennis | Nazar Danyliuk v Roman Zholubak | Setka Cup |
22:20 | Bordtennis | Zdenek Bron v Pavel Vyvial | TT Cup |
22:20 | Fotboll | Germany (Galikooo) Esports v Portugal (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:20 | Fotboll | England (Honey) Esports v Argentina (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:24 | Basket | DAL Mavericks (DEEP) Esports @ PHX Suns (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
22:25 | Bordtennis | Grzegorz Felkel v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
22:25 | Bordtennis | Grzegorz Poliniewicz v Jakub Wozniak | TT Elite Series |
22:25 | Bordtennis | Serhii Chuliukov v Serhii Pitsyk | Setka Cup |
22:25 | Bordtennis | Dominik Pasek v Daniel Hyza | TT Cup |
22:30 | Basket | MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
22:30 | Basket | ATL Hawks (Djapacmeister) Esports @ PHI 76ers (Jovke) Esports | Ebasketball Battle - 4x5 minuter |
22:30 | Bordtennis | Tadeas Zika v Jan Krupnik | Tjeckien - Liga Pro |
22:30 | Bordtennis | Milan Fikar v Josef Fuchs | Tjeckien - Liga Pro |
22:30 | Bordtennis | Michal Jezek v Radek Rose | Tjeckien - Liga Pro |
22:30 | Bordtennis | Andrii Baklykov v Volodymyr Plishylo | Setka Cup |
22:30 | Fotboll | Inter (Pele) Esports v AC Milan (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:30 | Fotboll | Roma (Magdy) Esports v Juventus (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:30 | Fotboll | Real Madrid (GianniKid) Esports v PSG (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:30 | Fotboll | Bayern (mr_elidarius) Esports v Barcelona (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:30 | Fotboll | SC Freiburg (Cleo) Esports v Roma (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:30 | Fotboll | Villarreal (Donatello) Esports v Fiorentina (Iron) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:32 | Fotboll | Portugal (Calvin) Esports v England (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:32 | Fotboll | Argentina (palkan) Esports v Netherlands (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:36 | Basket | CLE Cavaliers (KARMA) Esports @ DAL Mavericks (SPARKZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
22:40 | Bordtennis | Zbynek Vyskocil v Dominik Lafek | TT Cup |
22:42 | Fotboll | Barcelona (JKey) Esports v Real Madrid (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:42 | Fotboll | PSG (DangerDim77) Esports v Man City (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:44 | Fotboll | Netherlands (Menez) Esports v Portugal (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:44 | Fotboll | England (Honey) Esports v Germany (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:45 | Bordtennis | Damian Korczak v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
22:45 | Bordtennis | Martin Bruk v Milan Liptak | Setka Cup |
22:45 | Fotboll | Napoli (Boris) Esports v AC Milan (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:45 | Fotboll | Roma (Magdy) Esports v Inter (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
22:45 | Fotboll | Villarreal (Donatello) Esports v Roma (Spiderman) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:45 | Fotboll | Brighton (Liam) Esports v Fiorentina (Iron) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
22:46 | Basket | LA Lakers (GRISEL) Esports @ BOS Celtics (UNDERRATED) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
22:50 | Bordtennis | Dawid Kotwica v Daniel Murawski | TT Elite Series |
22:50 | Bordtennis | Anton Molochko v Vitalii Levshyn | Setka Cup |
22:50 | Bordtennis | Tomas Rein v Zdenek Osmera | TT Cup |
22:54 | Fotboll | Man City (RuBIX) Esports v Barcelona (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:54 | Fotboll | Real Madrid (GianniKid) Esports v Bayern (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:55 | Bordtennis | Jan Hendrych v Daniel Hyza | TT Cup |
22:56 | Basket | MIL Bucks (DEEP) Esports @ MEM Grizzlies (ASTRA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
22:56 | Fotboll | Germany (Galikooo) Esports v Netherlands (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
22:56 | Fotboll | Portugal (Calvin) Esports v Argentina (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:00 | Bordtennis | Serhii Rak v Oleh Bindas | Setka Cup |
23:00 | Fotboll | FC Cincinnati II v New York Red Bulls II | USA MLS Next Pro League |
23:00 | Fotboll | Roma (Magdy) Esports v AC Milan (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:00 | Fotboll | Juventus (Nazario) Esports v Napoli (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:00 | Tennis | Collarini/Olivo v Demoliner/Luz | Challenger Sao Leopoldo - Herrdubbel |
23:05 | Bordtennis | Yevhenii Sokoltsov v Andrii Homylko | Setka Cup |
23:05 | Dart | Llew Bevan v Connor Scutt | Modus Super Series - Vecka 5 |
23:06 | Fotboll | Bayern (mr_elidarius) Esports v Man City (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:06 | Fotboll | Barcelona (JKey) Esports v PSG (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:08 | Basket | GS Warriors (LANES) Esports @ DAL Mavericks (SPARKZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
23:08 | Fotboll | Netherlands (Menez) Esports v England (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:08 | Fotboll | Argentina (palkan) Esports v Germany (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:10 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
23:10 | Bordtennis | Tomas Barsa v Vojtech Sanc | TT Cup |
23:15 | Bordtennis | Piotr Maruszak v Grzegorz Poliniewicz | TT Elite Series |
23:15 | Bordtennis | Marek Drbohlav v Vlastimil Honemann | Setka Cup |
23:15 | Fotboll | Juventus (Nazario) Esports v AC Milan (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:15 | Fotboll | Inter (Pele) Esports v Napoli (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:15 | Fotboll | Liverpool (Panther) Esports v Arsenal (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
23:15 | Fotboll | Man City (Arthur) Esports v Tottenham (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
23:18 | Basket | MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports @ BOS Celtics (UNDERRATED) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
23:18 | Fotboll | PSG (DangerDim77) Esports v Bayern (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:18 | Fotboll | Man City (RuBIX) Esports v Real Madrid (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:20 | Bordtennis | Kiril Yurchenko v Roman Zholubak | Setka Cup |
23:20 | Dart | David Davies v Andreas Harrysson | Modus Super Series - Vecka 5 |
23:20 | Fotboll | Portugal (Calvin) Esports v Germany (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:20 | Fotboll | Argentina (palkan) Esports v England (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:25 | Bordtennis | Denys Nemchenko v Serhii Chelpanov | Setka Cup |
23:25 | Bordtennis | Milos Frydl v Dominik Pasek | TT Cup |
23:30 | Bordtennis | Ivan Kozachuk v Andrii Baklykov | Setka Cup |
23:30 | Fotboll | Napoli (Nazario) Esports v Copenhagen (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:30 | Fotboll | PSV (Magdy) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:30 | Fotboll | PSG (DangerDim77) Esports v Real Madrid (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:30 | Fotboll | Barcelona (JKey) Esports v Bayern (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:30 | Fotboll | Man Utd (Felix) Esports v Arsenal (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
23:30 | Fotboll | Liverpool (Panther) Esports v Man City (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
23:30 | Tennis | Kulikov/Lechemia v Jones/Podoroska | WTA San Luis Potosi - Damdubbel |
23:32 | Fotboll | England (Honey) Esports v Portugal (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:32 | Fotboll | Netherlands (Menez) Esports v Argentina (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:35 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Szymon Sporek | TT Elite Series |
23:35 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Yaroslav Stepanchuk | Setka Cup |
23:40 | Basket | GS Warriors (LANES) Esports @ CLE Cavaliers (KARMA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
23:40 | Bordtennis | Daniel Murawski v Jakub Wozniak | TT Elite Series |
23:40 | Dart | David Evans v Llew Bevan | Modus Super Series - Vecka 5 |
23:42 | Fotboll | Real Madrid (GianniKid) Esports v Barcelona (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:42 | Fotboll | Man City (RuBIX) Esports v PSG (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:44 | Fotboll | Germany (Galikooo) Esports v England (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:44 | Fotboll | Portugal (Calvin) Esports v Netherlands (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:45 | Bordtennis | Martin Bruk v Vlastimil Honemann | Setka Cup |
23:45 | Fotboll | A.Madrid (Aladdin) Esports v Copenhagen (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:45 | Fotboll | Napoli (Nazario) Esports v PSV (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
23:45 | Fotboll | Man Utd (Felix) Esports v Tottenham (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
23:45 | Fotboll | Arsenal (Alexis) Esports v Man City (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
23:50 | Basket | LA Lakers (GRISEL) Esports @ MIL Bucks (YUNG BALL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
23:50 | Bordtennis | Nazar Tretyak v Nazar Danyliuk | Setka Cup |
23:54 | Fotboll | Bayern (mr_elidarius) Esports v Real Madrid (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:54 | Fotboll | Barcelona (JKey) Esports v Man City (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:55 | Bordtennis | Damian Korczak v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
23:55 | Bordtennis | Oleksandr Mishchenko v O Volo Kovalchuk | Setka Cup |
23:55 | Dart | Connor Scutt v David Davies | Modus Super Series - Vecka 5 |
23:56 | Fotboll | Netherlands (Menez) Esports v Germany (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
23:56 | Fotboll | Argentina (palkan) Esports v Portugal (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
fr, 29 mars 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
00:00 | Basket | Obras Sanitarias v Platense | Argentina - Liga Nacional |
00:00 | Basket | Pato Basquete v Corinthians | Brasilien - NBB |
00:00 | Basket | MEM Grizzlies (ASTRA) Esports @ LA Lakers (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
00:00 | Bordtennis | Lubor Sulava v Jan Pleskot | Tjeckien - Liga Pro |
00:00 | Bordtennis | Tomas Franek v Milan Klement | Tjeckien - Liga Pro |
00:00 | Bordtennis | Serhii Rak v Volodymyr Plishylo | Setka Cup |
00:00 | Fotboll | Rosario Central v Barracas Central | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
00:00 | Fotboll | Chicago Fire II v Philadelphia Union II | USA MLS Next Pro League |
00:00 | Fotboll | A.Madrid (Aladdin) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
00:00 | Fotboll | Copenhagen (Pele) Esports v PSV (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
00:00 | Fotboll | Man Utd (Felix) Esports v Man City (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:00 | Fotboll | Tottenham (Matrix) Esports v Liverpool (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:00 | Ishockey | Jacksonville Icemen @ Orlando Solar Bears | ECHL |
00:05 | Bordtennis | Grzegorz Poliniewicz v Piotr Maruszak | TT Elite Series |
00:05 | Bordtennis | Andrii Peretiatko v Ruslan Yaremenko | Setka Cup |
00:06 | Fotboll | Man City (RuBIX) Esports v Bayern (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:06 | Fotboll | PSG (DangerDim77) Esports v Barcelona (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:07 | Ishockey | WAS Capitals @ TOR Maple Leafs | NHL |
00:07 | Ishockey | NY Islanders @ FLA Panthers | NHL |
00:07 | Ishockey | CLB Blue Jackets @ PIT Penguins | NHL |
00:07 | Ishockey | CHI Blackhawks @ OTT Senators | NHL |
00:07 | Ishockey | PHI Flyers @ MON Canadiens | NHL |
00:08 | Fotboll | England (Honey) Esports v Netherlands (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:08 | Fotboll | Germany (Galikooo) Esports v Argentina (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:12 | Basket | DAL Mavericks (SPARKZ) Esports @ PHX Suns (OREZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
00:15 | Bordtennis | Marek Drbohlav v Milan Liptak | Setka Cup |
00:15 | Dart | Andreas Harrysson v David Evans | Modus Super Series - Vecka 5 |
00:15 | Fotboll | A.Madrid (Aladdin) Esports v PSV (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
00:15 | Fotboll | RB Leipzig (Boris) Esports v Napoli (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
00:15 | Fotboll | Man Utd (Felix) Esports v Liverpool (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:15 | Fotboll | Tottenham (Matrix) Esports v Arsenal (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:18 | Fotboll | Bayern (mr_elidarius) Esports v PSG (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:18 | Fotboll | Real Madrid (GianniKid) Esports v Man City (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:20 | Bordtennis | Lukasz Jarocki v Szymon Sporek | TT Elite Series |
00:22 | Basket | MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports @ LA Lakers (GRISEL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
00:25 | Bordtennis | Dmytro Chernyshov v Pavel Plakushchyi | Setka Cup |
00:30 | Bordtennis | Daniel Murawski v Dawid Kotwica | TT Elite Series |
00:30 | Bordtennis | Vaclav Hruska Snr v Tomas Barta | Tjeckien - Liga Pro |
00:30 | Bordtennis | Michal Regner v Dominik Kuzma | Tjeckien - Liga Pro |
00:30 | Bordtennis | Andrii Baklykov v Oleh Bindas | Setka Cup |
00:30 | Dart | Llew Bevan v David Davies | Modus Super Series - Vecka 5 |
00:30 | Fotboll | O'Higgins v Deportes Iquique | Chile - Primera Division |
00:30 | Fotboll | Charlotte Independence v Spokane Velocity FC | USA - USL League One |
00:30 | Fotboll | Athletic Club MG v Pouso Alegre | Brasilien - Campeonato Mineiro |
00:30 | Fotboll | A.Madrid (Aladdin) Esports v Napoli (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
00:30 | Fotboll | RB Leipzig (Boris) Esports v Copenhagen (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
00:30 | Fotboll | Roma (Galikooo) Esports v Juventus (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:30 | Fotboll | Arsenal (Alexis) Esports v Liverpool (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:30 | Fotboll | Tottenham (Matrix) Esports v Man City (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:30 | Fotboll | Napoli (Honey) Esports v Inter (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:32 | Basket | DAL Mavericks (DEEP) Esports @ PHX Suns (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
00:35 | Baseball | CHI Cubs @ TEX Rangers | MLB |
00:35 | Bordtennis | Yevhenii Sokoltsov v Yaroslav Stepanchuk | Setka Cup |
00:37 | Ishockey | DET Red Wings @ CAR Hurricanes | NHL |
00:40 | Basket | BOS Celtics @ ATL Hawks | NBA |
00:40 | Fotboll | Man Utd (GianniKid) Esports v Dortmund (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:40 | Fotboll | A.Madrid (mr_elidarius) Esports v Arsenal (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:42 | Fotboll | Juventus (Calvin) Esports v Napoli (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:42 | Fotboll | Inter (palkan) Esports v AC Milan (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:44 | Basket | GS Warriors (LANES) Esports @ PHX Suns (OREZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
00:45 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
00:45 | Bordtennis | Martin Bruk v Marek Drbohlav | Setka Cup |
00:45 | Fotboll | Arsenal (Alexis) Esports v Man Utd (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:45 | Fotboll | Man City (Arthur) Esports v Liverpool (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
00:50 | Dart | Connor Scutt v Andreas Harrysson | Modus Super Series - Vecka 5 |
00:52 | Fotboll | Arsenal (JKey) Esports v Man Utd (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:52 | Fotboll | Dortmund (DangerDim77) Esports v Napoli (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:54 | Basket | BOS Celtics (UNDERRATED) Esports @ MIL Bucks (YUNG BALL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
00:54 | Fotboll | AC Milan (Menez) Esports v Juventus (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:54 | Fotboll | Napoli (Honey) Esports v Roma (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
00:55 | Bordtennis | Grzegorz Poliniewicz v Krzysztof Kotyl | TT Elite Series |
00:55 | Bordtennis | Denys Nemchenko v O Volo Kovalchuk | Setka Cup |
01:00 | Basket | La Union v Boca Juniors | Argentina - Liga Nacional |
01:00 | Basket | Flamengo v Sao Paulo | Brasilien - NBB |
01:00 | Bordtennis | Jan Pleskot v Jiri Hyrsl | Tjeckien - Liga Pro |
01:00 | Bordtennis | Milan Klement v Jan Sucharda | Tjeckien - Liga Pro |
01:00 | Bordtennis | Ivan Kozachuk v Volodymyr Plishylo | Setka Cup |
01:00 | Cricket | Nya Zeeland damer v England damer - Match 5 - Twenty20 | Nya Zeeland damer v England damer - Match 5 - Twenty20 |
01:00 | Fotboll | Instituto AC Cordoba v Argentinos Jrs | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
01:00 | Fotboll | Blooming v Club Aurora | Bolivia - Apertura |
01:00 | Fotboll | Houston Dynamo II v Austin FC II | USA MLS Next Pro League |
01:00 | Fotboll | Copenhagen (Pele) Esports v Napoli (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:00 | Fotboll | RB Leipzig (Boris) Esports v PSV (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:00 | Fotboll | Tottenham (Matrix) Esports v Man Utd (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
01:00 | Fotboll | Man City (Arthur) Esports v Arsenal (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
01:00 | Tennis | Suzan Lamens v Linda Fruhvirtova | WTA San Luis Potosi |
01:00 | Tennis | Giovanni Mpetshi Perricard v Roberto Cid | Challenger San Luis Potosi |
01:04 | Basket | MEM Grizzlies (ASTRA) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
01:04 | Fotboll | Napoli (RuBIX) Esports v Arsenal (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:04 | Fotboll | Man Utd (GianniKid) Esports v A.Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:05 | Bordtennis | Ruslan Yaremenko v Andrii Homylko | Setka Cup |
01:05 | Dart | David Davies v David Evans | Modus Super Series - Vecka 5 |
01:06 | Fotboll | Roma (Galikooo) Esports v AC Milan (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:06 | Fotboll | Juventus (Calvin) Esports v Inter (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:07 | Ishockey | SJ Sharks @ MIN Wild | NHL |
01:07 | Ishockey | CAL Flames @ STL Blues | NHL |
01:07 | Ishockey | VGS Golden Knights @ WIN Jets | NHL |
01:10 | Basket | MIL Bucks @ NO Pelicans | NBA |
01:10 | Bordtennis | Arkadiusz Mugowski v Szymon Sporek | TT Elite Series |
01:15 | Basket | Goes v Urupan de Pando | Uruguay - Liga Uruguaya |
01:15 | Bordtennis | Vlastimil Honemann v Milan Liptak | Setka Cup |
01:15 | Fotboll | Copenhagen (Pele) Esports v A.Madrid (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:15 | Fotboll | PSV (Magdy) Esports v Napoli (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:15 | Fotboll | Man City (Arthur) Esports v Man Utd (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
01:15 | Fotboll | Liverpool (Panther) Esports v Tottenham (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
01:16 | Basket | DAL Mavericks (SPARKZ) Esports @ CLE Cavaliers (KARMA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
01:16 | Fotboll | A.Madrid (mr_elidarius) Esports v Napoli (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:16 | Fotboll | Arsenal (JKey) Esports v Dortmund (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:18 | Fotboll | AC Milan (Menez) Esports v Napoli (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:18 | Fotboll | Inter (palkan) Esports v Roma (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:20 | Bordtennis | Daniel Murawski v Piotr Maruszak | TT Elite Series |
01:25 | Bordtennis | Pavel Plakushchyi v Serhii Chelpanov | Setka Cup |
01:25 | Dart | Andreas Harrysson v Llew Bevan | Modus Super Series - Vecka 5 |
01:26 | Basket | MEM Grizzlies (EVERGREEN) Esports @ MIL Bucks (YUNG BALL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
01:28 | Fotboll | Dortmund (DangerDim77) Esports v A.Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:28 | Fotboll | Napoli (RuBIX) Esports v Man Utd (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:30 | Bordtennis | Lubor Sulava v Vaclav Hruska Snr | Tjeckien - Liga Pro |
01:30 | Bordtennis | Tomas Franek v Michal Regner | Tjeckien - Liga Pro |
01:30 | Bordtennis | Serhii Rak v Andrii Baklykov | Setka Cup |
01:30 | Fotboll | RB Leipzig (Boris) Esports v A.Madrid (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:30 | Fotboll | PSV (Magdy) Esports v Copenhagen (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:30 | Fotboll | Juventus (Calvin) Esports v Roma (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:30 | Fotboll | Liverpool (Panther) Esports v Man Utd (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
01:30 | Fotboll | Arsenal (Alexis) Esports v Tottenham (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
01:30 | Fotboll | Inter (palkan) Esports v Napoli (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:30 | Tennis | Ekaterina Alexandrova v Danielle Collins | WTA Miami |
01:35 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
01:35 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Andrii Peretiatko | Setka Cup |
01:35 | Fotboll | Palmeiras v Novorizontino | Brasilien - Campeonato Paulista |
01:36 | Basket | DAL Mavericks (DEEP) Esports @ CLE Cavaliers (ASTRA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
01:40 | Bordtennis | Krzysztof Kotyl v Dawid Kotwica | TT Elite Series |
01:40 | Dart | David Evans v Connor Scutt | Modus Super Series - Vecka 5 |
01:40 | Fotboll | Dortmund (DangerDim77) Esports v Man Utd (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:40 | Fotboll | Arsenal (JKey) Esports v A.Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:42 | Fotboll | Napoli (Honey) Esports v Juventus (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:42 | Fotboll | AC Milan (Menez) Esports v Inter (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:45 | Fotboll | PSV (Magdy) Esports v A.Madrid (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:45 | Fotboll | Napoli (Nazario) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
01:48 | Basket | MIL Bucks (KARMA) Esports @ LA Lakers (OREZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
01:52 | Fotboll | Man Utd (GianniKid) Esports v Arsenal (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:52 | Fotboll | Napoli (RuBIX) Esports v Dortmund (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:54 | Fotboll | Roma (Galikooo) Esports v Napoli (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:54 | Fotboll | Juventus (Calvin) Esports v AC Milan (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
01:55 | Bordtennis | Oleksandr Mishchenko v Dmytro Chernyshov | Setka Cup |
01:58 | Basket | CLE Cavaliers (GRISEL) Esports @ GS Warriors (EVERGREEN) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
02:00 | Bordtennis | Szymon Radlo v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
02:00 | Bordtennis | Jiri Hyrsl v Tomas Barta | Tjeckien - Liga Pro |
02:00 | Bordtennis | Jan Sucharda v Dominik Kuzma | Tjeckien - Liga Pro |
02:00 | Bordtennis | Volodymyr Plishylo v Oleh Bindas | Setka Cup |
02:00 | Fotboll | Alianza Lima v CD Los Chankas | Peru - Liga 1 |
02:00 | Fotboll | Napoli (Nazario) Esports v A.Madrid (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:00 | Fotboll | Copenhagen (Pele) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:00 | Fotboll | Barcelona (Panther) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:00 | Fotboll | Bayern (Arthur) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:04 | Fotboll | A.Madrid (mr_elidarius) Esports v Man Utd (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
02:04 | Fotboll | Arsenal (JKey) Esports v Napoli (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
02:05 | Bordtennis | Grzegorz Poliniewicz v Daniel Murawski | TT Elite Series |
02:05 | Bordtennis | Yevhenii Sokoltsov v Ruslan Yaremenko | Setka Cup |
02:05 | Fotboll | Atletico Morelia v Venados FC | Mexiko - Liga de Expansion |
02:06 | Fotboll | AC Milan (Menez) Esports v Roma (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
02:06 | Fotboll | Inter (palkan) Esports v Juventus (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
02:07 | Ishockey | NY Rangers @ COL Avalanche | NHL |
02:07 | Ishockey | LA Kings @ EDM Oilers | NHL |
02:08 | Basket | LA Lakers (KOBOLD) Esports @ MEM Grizzlies (ASTRA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
02:15 | Fotboll | PAOK (Nazario) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:15 | Fotboll | Ajax (Magdy) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:15 | Fotboll | Real Madrid (Felix) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:15 | Fotboll | Barcelona (Panther) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:16 | Fotboll | Napoli (RuBIX) Esports v A.Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
02:16 | Fotboll | Dortmund (DangerDim77) Esports v Arsenal (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 minuters spel |
02:20 | Basket | MEM Grizzlies (SPARKZ) Esports @ BOS Celtics (LANES) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
02:25 | Bordtennis | Arkadiusz Mugowski v Mateusz Czernik | TT Elite Series |
02:25 | Bordtennis | Denys Nemchenko v Pavel Plakushchyi | Setka Cup |
02:30 | Basket | PHX Suns (YUNG BALL) Esports @ DAL Mavericks (UNDERRATED) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
02:30 | Bordtennis | Krzysztof Kotyl v Piotr Maruszak | TT Elite Series |
02:30 | Bordtennis | Jan Pleskot v Vaclav Hruska Snr | Tjeckien - Liga Pro |
02:30 | Bordtennis | Milan Klement v Michal Regner | Tjeckien - Liga Pro |
02:30 | Bordtennis | Serhii Rak v Ivan Kozachuk | Setka Cup |
02:30 | Fotboll | Aston Villa (Aladdin) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:30 | Fotboll | PAOK (Nazario) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:30 | Fotboll | Real Madrid (Felix) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:30 | Fotboll | PSG (Alexis) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:30 | Tennis | Alexis Galarneau v James Duckworth | Challenger San Luis Potosi |
02:35 | Bordtennis | Andrii Peretiatko v Yaroslav Stepanchuk | Setka Cup |
02:40 | Basket | DAL Mavericks (DEEP) Esports @ PHX Suns (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
02:45 | Fotboll | Aston Villa (Aladdin) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:45 | Fotboll | Fiorentina (Pele) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
02:45 | Fotboll | Real Madrid (Felix) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:45 | Fotboll | Inter (Matrix) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
02:50 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Szymon Sporek | TT Elite Series |
02:52 | Basket | LA Lakers (OREZ) Esports @ MIL Bucks (KARMA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
02:55 | Bordtennis | Grzegorz Poliniewicz v Dawid Kotwica | TT Elite Series |
02:55 | Bordtennis | Dmytro Chernyshov v O Volo Kovalchuk | Setka Cup |
02:59 | Trav | Lopp 1 - Stawell | Stawell |
03:00 | Bordtennis | Tomas Barta v Lubor Sulava | Tjeckien - Liga Pro |
03:00 | Bordtennis | Dominik Kuzma v Tomas Franek | Tjeckien - Liga Pro |
03:00 | Fotboll | Aston Villa (Aladdin) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:00 | Fotboll | Fenerbahce (Boris) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:00 | Fotboll | Real Madrid (Felix) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:00 | Fotboll | Inter (Matrix) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:02 | Basket | PHX Suns (YUNG BALL) Esports @ GS Warriors (EVERGREEN) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
03:05 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Andrii Homylko | Setka Cup |
03:07 | Baseball | CLE Guardians @ OAK Athletics | MLB |
03:07 | Ishockey | NAS Predators @ ARZ Coyotes | NHL |
03:07 | Ishockey | ANA Ducks @ SEA Kraken | NHL |
03:07 | Ishockey | DAL Stars @ VAN Canucks | NHL |
03:10 | Baseball | COL Rockies @ ARI Diamondbacks | MLB |
03:10 | Baseball | BOS Red Sox @ SEA Mariners | MLB |
03:12 | Basket | DAL Mavericks (DEEP) Esports @ MEM Grizzlies (ASTRA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
03:15 | Bordtennis | Szymon Radlo v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
03:15 | Fotboll | Aston Villa (Aladdin) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:15 | Fotboll | Fenerbahce (Boris) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:15 | Fotboll | PSG (Alexis) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:15 | Fotboll | Inter (Matrix) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:20 | Bordtennis | Daniel Murawski v Krzysztof Kotyl | TT Elite Series |
03:24 | Basket | LA Lakers (OREZ) Esports @ BOS Celtics (LANES) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
03:25 | Bordtennis | Oleksandr Mishchenko v Serhii Chelpanov | Setka Cup |
03:30 | Bordtennis | Vaclav Hruska Snr v Jiri Hyrsl | Tjeckien - Liga Pro |
03:30 | Bordtennis | Michal Regner v Jan Sucharda | Tjeckien - Liga Pro |
03:30 | Fotboll | Fiorentina (Pele) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:30 | Fotboll | Fenerbahce (Boris) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:30 | Fotboll | PSG (Alexis) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:30 | Fotboll | Bayern (Arthur) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:30 | Trav | Lopp 2 - Stawell | Stawell |
03:34 | Basket | PHX Suns (YUNG BALL) Esports @ DAL Mavericks (UNDERRATED) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
03:35 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Szymon Sporek | TT Elite Series |
03:35 | Bordtennis | Yevhenii Sokoltsov v Andrii Peretiatko | Setka Cup |
03:44 | Basket | MIL Bucks (DEEP) Esports @ CLE Cavaliers (ASTRA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
03:45 | Bordtennis | Dawid Kotwica v Piotr Maruszak | TT Elite Series |
03:45 | Fotboll | Fiorentina (Pele) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:45 | Fotboll | Ajax (Magdy) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
03:45 | Fotboll | Inter (Matrix) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:45 | Fotboll | Bayern (Arthur) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
03:55 | Bordtennis | Denys Nemchenko v Dmytro Chernyshov | Setka Cup |
03:56 | Basket | MIL Bucks (KARMA) Esports @ MEM Grizzlies (SPARKZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04:00 | Bordtennis | Arkadiusz Mugowski v Szymon Radlo | TT Elite Series |
04:00 | Bordtennis | Tomas Barta v Jan Pleskot | Tjeckien - Liga Pro |
04:00 | Bordtennis | Dominik Kuzma v Milan Klement | Tjeckien - Liga Pro |
04:00 | Fotboll | Fenerbahce (Boris) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
04:00 | Fotboll | Ajax (Magdy) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
04:00 | Fotboll | Bayern (Arthur) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04:00 | Fotboll | Barcelona (Panther) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04:00 | Tennis | Maegan Manasse v Mananchaya Sawangkaew | ITF W50 - Kofu |
04:00 | Tennis | Sara Saito v Ya-Hsuan Lee | ITF W50 - Kofu |
04:00 | Tennis | Lanlana Tararudee v Destanee Aiava | ITF W50 - Kofu |
04:00 | Tennis | Catherine Harrison v Haruka Kaji | ITF W50 - Kofu |
04:05 | Bordtennis | Vitalii Kobets v Ruslan Yaremenko | Setka Cup |
04:05 | Fotboll | Dorados v Atlante | Mexiko - Liga de Expansion |
04:05 | Trav | Lopp 3 - Stawell | Stawell |
04:06 | Basket | CLE Cavaliers (GRISEL) Esports @ DAL Mavericks (UNDERRATED) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04:15 | Fotboll | Ajax (Magdy) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
04:15 | Fotboll | PAOK (Nazario) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
04:15 | Fotboll | Barcelona (Panther) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04:15 | Fotboll | PSG (Alexis) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04:16 | Basket | PHX Suns (KOBOLD) Esports @ LA Lakers (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04:25 | Bordtennis | Michal Krzyzanowski v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
04:25 | Bordtennis | Oleksandr Mishchenko v Pavel Plakushchyi | Setka Cup |
04:28 | Basket | LA Lakers (OREZ) Esports @ BOS Celtics (LANES) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04:30 | Bordtennis | Jiri Hyrsl v Lubor Sulava | Tjeckien - Liga Pro |
04:30 | Bordtennis | Jan Sucharda v Tomas Franek | Tjeckien - Liga Pro |
04:30 | Fotboll | PAOK (Nazario) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
04:30 | Fotboll | Fiorentina (Pele) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 minuters spel |
04:35 | Bordtennis | Yaroslav Stepanchuk v Andrii Homylko | Setka Cup |
04:38 | Basket | GS Warriors (EVERGREEN) Esports @ CLE Cavaliers (GRISEL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
04:40 | Trav | Lopp 4 - Stawell | Stawell |
04:45 | Fotboll | England (Panther) Esports v Netherlands (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04:45 | Fotboll | Portugal (Arthur) Esports v Germany (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
04:50 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Szymon Radlo | TT Elite Series |
04:55 | Bordtennis | O Volo Kovalchuk v Serhii Chelpanov | Setka Cup |
05:00 | Basket | MIL Bucks (DEEP) Esports @ MEM Grizzlies (SPARKZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
05:00 | Cricket | Cassowaries v Mudmen - Twenty20 | Isuzu T20 Smash |
05:00 | Fotboll | France (Felix) Esports v Netherlands (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:00 | Fotboll | England (Panther) Esports v Portugal (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:05 | Bordtennis | Yevhenii Sokoltsov v Vitalii Kobets | Setka Cup |
05:10 | Basket | LA Lakers (OREZ) Esports @ PHX Suns (YUNG BALL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
05:10 | Bordtennis | Arkadiusz Mugowski v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
05:15 | Fotboll | France (Felix) Esports v Germany (Matrix) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:15 | Fotboll | Netherlands (Alexis) Esports v Portugal (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:17 | Trav | Lopp 5 - Stawell | Stawell |
05:20 | Basket | GS Warriors (EVERGREEN) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
05:25 | Bordtennis | Denys Nemchenko v Oleksandr Mishchenko | Setka Cup |
05:30 | Fotboll | France (Felix) Esports v Portugal (Arthur) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:30 | Fotboll | Germany (Matrix) Esports v England (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:32 | Basket | MIL Bucks (KARMA) Esports @ MEM Grizzlies (SPARKZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
05:35 | Bordtennis | Karol Wisniewski v Szymon Sporek | TT Elite Series |
05:35 | Bordtennis | Andrii Peretiatko v Andrii Homylko | Setka Cup |
05:42 | Basket | CLE Cavaliers (GRISEL) Esports @ PHX Suns (YUNG BALL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
05:45 | Fotboll | France (Felix) Esports v England (Panther) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:45 | Fotboll | Germany (Matrix) Esports v Netherlands (Alexis) Esports | Esoccer Adriatic League - 10 minuters spel |
05:50 | Trav | Lopp 6 - Stawell | Stawell |
05:52 | Basket | MEM Grizzlies (ASTRA) Esports @ PHX Suns (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
05:55 | Bordtennis | Dmytro Chernyshov v Serhii Chelpanov | Setka Cup |
06:00 | Bordtennis | Mateusz Czernik v Michal Krzyzanowski | TT Elite Series |
06:00 | Volleyboll | VC Aktobe v Burevestnik Almaty | Kazakstan - National League |
06:04 | Basket | BOS Celtics (LANES) Esports @ MIL Bucks (KARMA) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06:05 | Bordtennis | Ruslan Yaremenko v Yaroslav Stepanchuk | Setka Cup |
06:14 | Basket | DAL Mavericks (UNDERRATED) Esports @ GS Warriors (EVERGREEN) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06:24 | Basket | LA Lakers (KOBOLD) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06:25 | Bordtennis | Szymon Radlo v Szymon Sporek | TT Elite Series |
06:25 | Bordtennis | Pavel Plakushchyi v O Volo Kovalchuk | Setka Cup |
06:30 | Trav | Lopp 7 - Stawell | Stawell |
06:36 | Basket | MEM Grizzlies (SPARKZ) Esports @ LA Lakers (OREZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06:45 | Bordtennis | Arkadiusz Mugowski v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
06:46 | Basket | CLE Cavaliers (GRISEL) Esports @ PHX Suns (YUNG BALL) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
06:56 | Basket | CLE Cavaliers (ASTRA) Esports @ PHX Suns (KOBOLD) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
07:00 | Basket | West Adelaide Bearcats damer v South Adelaide Panthers kvinder | Australien - NBL1 Central - Damer |
07:00 | Fotboll | Adelaide United damer v Newcastle Jets damer | Australien - A-League - Damer |
07:02 | Trav | Lopp 8 - Stawell | Stawell |
07:08 | Basket | MIL Bucks (KARMA) Esports @ LA Lakers (OREZ) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
07:18 | Basket | CLE Cavaliers (GRISEL) Esports @ DAL Mavericks (UNDERRATED) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
07:28 | Basket | MEM Grizzlies (ASTRA) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports | Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter |
07:55 | Trav | Lopp 1 - Cranbourne | Cranbourne |
08:07 | Trav | Lopp 1 - Hobart | Hobart |
08:15 | Basket | West Adelaide Bearcats v South Adelaide Panthers | Australien - NBL1 Central |
08:18 | Trav | Lopp 1 - Gloucester Park | Gloucester Park |
08:30 | Bordtennis | Tobias Slanina v Oliver Both | Challenger Series TT |
08:30 | Trav | Lopp 2 - Cranbourne | Cranbourne |
08:30 | Volleyboll | Zhaiyk v Zhetysu Zhastar | Kazakstan - National League |
08:42 | Trav | Lopp 2 - Hobart | Hobart |
08:53 | Trav | Lopp 2 - Gloucester Park | Gloucester Park |
09:00 | Tennis | Polina Kudermetova v Jessica Bouzas Maneiro | WTA Antalya |
09:00 | Tennis | Simona Waltert v Olga Danilovic | WTA Antalya |
09:05 | Trav | Lopp 3 - Cranbourne | Cranbourne |
09:10 | Bordtennis | Diego Piguave v Liang Qiu | Challenger Series TT |
09:17 | Trav | Lopp 3 - Hobart | Hobart |
09:28 | Trav | Lopp 3 - Gloucester Park | Gloucester Park |
09:40 | Trav | Lopp 4 - Cranbourne | Cranbourne |
09:45 | Fotboll | Adelaide United v Western United FC | Australien - A League |
09:50 | Bordtennis | Jeromy Loffler v David Reitspies | Challenger Series TT |
09:52 | Trav | Lopp 4 - Hobart | Hobart |
10:07 | Trav | Lopp 4 - Gloucester Park | Gloucester Park |
10:15 | Fotboll | Chittagong Abahani v Bangladesh Police Club | Bangladesh - Premier League |
10:15 | Fotboll | Mohammedan Dhaka v Fortis FC | Bangladesh - Premier League |
10:15 | Fotboll | Sheikh Jamal v Sheikh Russel KC | Bangladesh - Premier League |
10:15 | Trav | Lopp 5 - Cranbourne | Cranbourne |
10:27 | Trav | Lopp 5 - Hobart | Hobart |
10:30 | Bordtennis | Finn Luu v Liang Qiu | Challenger Series TT |
10:30 | Tennis | Zeynep Sonmez v Moyuka Uchijima | WTA Antalya |
10:30 | Tennis | Moratelli/Rosatello v Kumkhum/Plipuech | WTA Antalya - Damdubbel |
10:45 | Trav | Lopp 5 - Gloucester Park | Gloucester Park |
10:50 | Trav | Lopp 6 - Cranbourne | Cranbourne |
11:00 | Basket | KCC Egis v Mobis Phoebus | Korea - KBL |
11:00 | Basket | Ehime Orange Vikings v Rising Zephyr Fukuoka | Japan - B League 2 |
11:00 | Basket | Hapoel Gilboa Galil v Elitzur Ashkelon | Israel - National League |
11:00 | Fotboll | Tokyo Verdy v Kyoto Sanga FC | Japan - J-League |
11:00 | Volleyboll | Korean Air Jumbos v Ansan OK Financial Group | Korea - KOVO |
11:00 | Volleyboll | Esil Petropavlovsk v Atyrau | Kazakstan - National League |
11:02 | Trav | Lopp 6 - Hobart | Hobart |
11:10 | Bordtennis | Akito Itagaki v Diego Piguave | Challenger Series TT |
11:15 | Handboll | Hapoel Rishon LeZion damer v HC Holon damer | Israeliska cupen - Damer |
11:20 | Trav | Lopp 6 - Gloucester Park | Gloucester Park |
11:25 | Trav | Lopp 7 - Cranbourne | Cranbourne |
11:50 | Bordtennis | Tobias Slanina v Finn Luu | Challenger Series TT |
11:55 | Trav | Lopp 7 - Gloucester Park | Gloucester Park |
12:00 | Fotboll | Zaqatala v Moik Baku | Azerbajdzjan - Division 1 |
12:00 | Tennis | Polona Hercog v Irina-Camelia Begu | WTA Antalya |
12:00 | Tennis | Babos/Zvonareva v Kawa/Schoofs | WTA Antalya - Damdubbel |
12:00 | Trav | Lopp 8 - Cranbourne | Cranbourne |
12:15 | Basket | Hapoel Bnei Kfar Kasem v Ramat Hasharon | Israel - National League |
12:20 | Trav | Lopp 8 - Gloucester Park | Gloucester Park |
12:30 | Bordtennis | Jeromy Loffler v Oliver Both | Challenger Series TT |
12:35 | Basket | Nanjing Monkey King v Shanxi Loongs | Kina - CBA |
12:35 | Basket | Guangdong Southern Tigers v Zhejiang Lions | Kina - CBA |
12:35 | Basket | Tianjin Pioneers v Guangzhou Long-Lions | Kina - CBA |
12:35 | Basket | Beijing Ducks v Jilin Northeast Tigers | Kina - CBA |
12:35 | Fotboll | Shenzhen Xinpengcheng v Cangzhou Mighty Lions | Kina - Super League |
12:45 | Trav | Lopp 9 - Gloucester Park | Gloucester Park |
13:00 | Fotboll | Lunds BK v FC Rosengård 1917 | Sverige - Ettan Södra |
13:00 | Fotboll | Pirin Blagoevgrad v Etar 1924 Veliko Tarnovo | Bulgarien - First League |
13:00 | Volleyboll | Lvi Praha z.s. v Pribram | Tjeckien - Extraliga |
13:15 | Landhockey | Euro Hockey League - Royal Leopold THC v Rot Weiss Koln | Euro Hockey League |
13:20 | Trav | Lopp 10 - Gloucester Park | Gloucester Park |
13:30 | Fotboll | Bristol City v Leicester | England - Championship |
13:30 | Rugby League | Hull KR v Hull FC | Super League |
13:30 | Volleyboll | Taraz v Pavlodar | Kazakstan - National League |
13:45 | Handboll | Hapoel Rishon LeZion v AS Ramat Ha Sharon | Israel - Cup |
14:00 | Fotboll | Torns IF v Torslanda IK | Sverige - Ettan Södra |
14:00 | Fotboll | Vasalunds IF v Karlbergs BK | Sverige - Ettan Norra |
14:00 | Fotboll | FK Cukaricki v FK Novi Pazar | Serbien - SuperLiga |
14:00 | Fotboll | Hapoel Ramat Gan v Ironi Tiberias | Israel - Leumit Liga |
14:00 | Fotboll | Hapoel Ironi Kiryat Shmona v Hapoel Umm al-Fahm | Israel - Leumit Liga |
14:00 | Fotboll | Hapoel Kfar Saba v Sektzia Nes Tziona | Israel - Leumit Liga |
14:00 | Fotboll | Hapoel Nof HaGalil v Bnei Yehuda Tel Aviv | Israel - Leumit Liga |
14:00 | Squash | London Classic - Damer - Alicia Mead v Sarah-Jane Perry | London Classic - Damer |
14:18 | Galopp | 1.18 Newcastle (lopp 1) | Newcastle |
14:30 | Fotboll | PSM Makassar v Borneo FC | Indonesien - Liga 1 |
14:30 | Fotboll | PS Barito Putera v PSIS Semarang | Indonesien - Liga 1 |
14:30 | Fotboll | Madura United v PSS Sleman | Indonesien - Liga 1 |
14:30 | Galopp | 1.30 Lingfield (lopp 1) | Lingfield |
14:40 | Galopp | 1.40 Chelmsford City (lopp 1) | Chelmsford City |
14:45 | Squash | London Classic - Declan James v Baptiste Masotti | London Classic |
14:53 | Galopp | 1.53 Newcastle (lopp 2) | Newcastle |
15:00 | Fotboll | Falkenbergs FF v FC Trollhättan | Sverige - Ettan Södra |
15:00 | Ishockey | Färjestad BK v Rögle BK | SHL |
15:00 | Ishockey | Växjö Lakers HC v Luleå HF | SHL |
15:05 | Galopp | 2.05 Lingfield (lopp 2) | Lingfield |
15:15 | Galopp | 2.15 Chelmsford City (lopp 2) | Chelmsford City |
15:25 | Galopp | 2.25 Newcastle (lopp 3) | Newcastle |
15:30 | Fotboll | Arda Kardzhali v Krumovgrad | Bulgarien - First League |
15:30 | Landhockey | Euro Hockey League - Damer - SCHC damer v Gantoise damer | Euro Hockey League - Damer |
15:40 | Galopp | 2.40 Lingfield (lopp 3) | Lingfield |
15:45 | Squash | London Classic - Damer - Nouran Gohar v Hollie Naughton | London Classic - Damer |
15:50 | Galopp | 2.50 Chelmsford City (lopp 3) | Chelmsford City |
16:00 | Fotboll | Norwich v Plymouth | England - Championship |
16:00 | Fotboll | FBK Karlstad v Täby FK | Sverige - Ettan Norra |
16:00 | Fotboll | Wrexham v Mansfield | England - League 2 |
16:00 | Fotboll | Solihull Moors v Barnet | England - National League |
16:00 | Fotboll | FK Radnik Surdulica v Vojvodina | Serbien - SuperLiga |
16:00 | Galopp | 3.00 Newcastle (lopp 4) | Newcastle |
16:00 | Ishockey | Hermes v IPK | Finland - Mestis |
16:00 | Ishockey | K-Espoo v Ketterä | Finland - Mestis |
16:00 | Rugby League | St Helens v Wigan | Super League |
16:00 | Tennis | Daniil Medvedev v Jannik Sinner | ATP Miami |
16:00 | Volleyboll | Kuusamo damer v Puijo damer | Finland - Mestaruusliiga - Damer |
16:00 | Volleyboll | LP Kangasala damer v Vampula damer | Finland - Mestaruusliiga - Damer |
16:15 | Galopp | 3.15 Lingfield (lopp 4) | Lingfield |
16:25 | Galopp | 3.25 Chelmsford City (lopp 4) | Chelmsford City |
16:30 | Fotboll | Gil Vicente v Famalicao | Portugal - Primeira Liga |
16:30 | Fotboll | FC Voluntari v AFC Hermannstadt | Rumänien - Liga 1 |
16:30 | Fotboll | Nordsjälland v AGF Århus | Danmark - DBU Pokalen |
16:30 | Squash | London Classic - Karim Abdel Gawad v Eain Yow Ng | London Classic |
16:35 | Galopp | 3.35 Newcastle (lopp 5) | Newcastle |
16:50 | Galopp | 3.50 Lingfield (lopp 5) | Lingfield |
17:00 | Galopp | 4.00 Chelmsford City (lopp 5) | Chelmsford City |
17:00 | Handboll | FC Porto v Aguas Santas | Portugal - Cup |
17:10 | Galopp | 4.10 Newcastle (lopp 6) | Newcastle |
17:25 | Galopp | 4.25 Lingfield (lopp 6) | Lingfield |
17:30 | Basket | Torun v MKS Dabrowa Gornicza | Polen - PLK |
17:35 | Galopp | 4.35 Chelmsford City (lopp 6) | Chelmsford City |
17:40 | Galopp | 4.40 Newcastle (lopp 7) | Newcastle |
17:45 | Landhockey | Euro Hockey League - Gantoise v Kampong | Euro Hockey League |
18:00 | Basket | Sokol Hradec Kralove damer v Slavia Prag damer | Tjeckien - ZBL - Damer |
18:00 | Basket | Kalev/Cramo v Parnu | Lettland-Estland - BL |
18:00 | Fotboll | Opava v Hanacka Slavia Kromeriz | Tjeckien - 2. Liga |
18:00 | Fotboll | Vysocina Jihlava v Dukla Praha | Tjeckien - 2. Liga |
18:00 | Fotboll | FK Pribram v FC Sellier & Bellot Vlasim | Tjeckien - 2. Liga |
18:00 | Fotboll | FC Brno v Sparta Prag B | Tjeckien - 2. Liga |
18:00 | Fotboll | Levski Sofia v Slavia Sofia | Bulgarien - First League |
18:00 | Fotboll | IMT Novi Belgrade v FK Zeleznicar Pancevo | Serbien - SuperLiga |
18:00 | Fotboll | FK Backa Topola v FK Vozdovac | Serbien - SuperLiga |
18:00 | Galopp | 5.00 Lingfield (lopp 7) | Lingfield |
18:10 | Fotboll | DSV Leoben v SV Kapfenberg | Österrike - 2. Liga |
18:10 | Fotboll | St Polten v SKU Amstetten | Österrike - 2. Liga |
18:10 | Galopp | 5.10 Chelmsford City (lopp 7) | Chelmsford City |
18:30 | Basket | DSK Basketball Brandys damer v Slovanka MB damer | Tjeckien - ZBL - Damer |
18:30 | Fotboll | Blackburn v Ipswich | England - Championship |
18:30 | Fotboll | Inter Milan damer v Roma damer | Italien - Serie A - Damer |
18:30 | Ishockey | HV71 v IK Oskarshamn | SHL |
18:30 | Volleyboll | Levski Volley v Pirin Razlog | Bulgarien - SuperLiga |
18:45 | Basket | Fenerbahce v Alba Berlin | Euroleague |
18:45 | Basket | Besiktas v Bourg | Euro Cup |
19:00 | Basket | Levhartice Chomutov damer v KP Brno damer | Tjeckien - ZBL - Damer |
19:00 | Fotboll | Al Wahda Abu Dhabi v Shabab Al Ahli Dubai | Förenade Arabemiraten - Premier League |
19:00 | Fotboll | Al Ittihad Kalba v Ajman SCC | Förenade Arabemiraten - Premier League |
19:00 | Fotboll | Benfica v Chaves | Portugal - Primeira Liga |
19:00 | Fotboll | Silkeborg IF v FC Fredericia | Danmark - DBU Pokalen |
19:00 | Fotboll | Simba Sports Club v Al Ahly Cairo | CAF Champions League |
19:00 | Handboll | Bidasoa Irun v Anaitasuna | Spanien - Liga Asobal |
19:00 | Squash | London Classic - Damer - Fayrouz Aboelkheir v Emily Whitlock | London Classic - Damer |
19:30 | Fotboll | FK Austria Wien v FC Blau Weiss Linz | Österrike - Bundesliga |
19:30 | Fotboll | ACS Sepsi v CFR Cluj | Rumänien - Liga 1 |
19:45 | Squash | London Classic - Nick Wall v Mostafa Asal | London Classic |
20:00 | Fotboll | Club Brugge II v FCV Dender EH | Belgien - First Division B |
20:00 | Fotboll | KFCO Beerschot Wilrijk v Genk II | Belgien - First Division B |
20:00 | Fotboll | Telstar v FC Utrecht reserver | Nederländerna - Eerste Divisie |
20:00 | Fotboll | FC Emmen v Ajax reserver | Nederländerna - Eerste Divisie |
20:00 | Fotboll | NAC v Maastricht | Nederländerna - Eerste Divisie |
20:00 | Fotboll | FC Eindhoven v Cambuur Leeuwarden | Nederländerna - Eerste Divisie |
20:00 | Ishockey | TOR Marlies @ MTB Moose | AHL |
20:00 | Landhockey | Euro Hockey League - Damer - AHBC Amsterdam damer v East Grinstead Women | Euro Hockey League - Damer |
20:05 | Baseball | ATL Braves @ PHI Phillies | MLB |
20:30 | Basket | Real Madrid v Röda Stjärnan | Euroleague |
20:30 | Basket | Virtus Bologna v Panathinaikos | Euroleague |
20:30 | Basket | London Lions v Paris | Euro Cup |
20:30 | Fotboll | Burgos v Espanyol | Spanien - Segunda División |
20:30 | Fotboll | SV Ried v Grazer AK | Österrike - 2. Liga |
20:30 | Futsal | Napoli Futsal v Feldi Eboli | Italien - Serie A |
20:30 | Volleyboll | Leuven v Knack Roeselare | Belgien - Liga |
20:45 | Fotboll | Derry City v Galway United | Irland - Premier Division |
20:45 | Fotboll | Drogheda United v St Patrick's Athletic | Irland - Premier Division |
20:45 | Fotboll | Shelbourne v Dundalk | Irland - Premier Division |
20:45 | Fotboll | Waterford FC v Sligo Rovers | Irland - Premier Division |
20:45 | Fotboll | Shamrock Rovers v Bohemians Dublin | Irland - Premier Division |
20:45 | Fotboll | Gent v Standard Liege | Belgien - First Division A |
20:45 | Fotboll | Ayr v Airdrieonians | Skottland - Championship |
20:45 | Squash | London Classic - Damer - Satomi Watanabe v Hania El Hammamy | London Classic - Damer |
21:00 | Basket | FC Porto v Vitoria SC | Portugal - Cup |
21:00 | Fotboll | Cadiz v Granada | Spanien - La Liga |
21:00 | Fotboll | Lille v Lens | Frankrike - Ligue 1 |
21:00 | Fotboll | Watford v Leeds | England - Championship |
21:30 | Fotboll | Estrela Amadora v Sporting | Portugal - Primeira Liga |
21:30 | Squash | London Classic - Aly Abou Eleinen v Nathan Lake | London Classic |
22:00 | Fotboll | Defensa y Justicia v Estudiantes LP | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
22:00 | Fotboll | CA Tigre v Belgrano | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
22:30 | Volleyboll | SESI Volei Bauru damer v Praia Clube damer | Brasilien - SuperLiga - Damer |
23:00 | Fotboll | Alianza v Deportes Tolima | Colombia - Primera A |
lö, 30 mars 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
00:00 | Fotboll | North Carolina FC v Hartford Athletic | USA - USL Championship |
00:00 | Fotboll | Lexington SC v Greenville Triumph SC | USA - USL League One |
00:00 | Fotboll | Orlando Pride damer v Chicago Red Stars damer | USA - NWSL - Damer |
00:00 | Ishockey | PRO Bruins @ UTI Comets | AHL |
00:05 | Fotboll | Club Celaya v Tlaxcala FC | Mexiko - Liga de Expansion |
00:30 | Fotboll | Huracan v River Plate | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
00:30 | Fotboll | Cobresal v Palestino | Chile - Primera Division |
01:00 | Basket | Zarate Basket v Union Santa Fe | Argentina - Liga Nacional |
01:00 | Fotboll | Cusco FC v Union Comercio | Peru - Liga 1 |
01:00 | Volleyboll | Fluminense damer v Minas damer | Brasilien - SuperLiga - Damer |
01:30 | Fotboll | Junior v La Equidad | Colombia - Primera A |
02:00 | Fotboll | Puebla v Tigres UANL | Mexiko - Liga MX |
03:00 | Basket | Otago Nuggets v Southland Sharks | Nya Zeeland - NBL |
03:00 | Fotboll | Fuego FC v Forward Madison FC | USA - USL League One |
03:00 | Fotboll | San Diego Wave damer v Reign FC damer | USA - NWSL - Damer |
04:00 | Fotboll | Mazatlan FC v Tijuana | Mexiko - Liga MX |
04:00 | Fotboll | Wellington Phoenix damer v Western Sydney Wanderers damer | Australien - A-League - Damer |
05:00 | Fotboll | Sanfrecce Hiroshima v Gamba Osaka | Japan - J-League |
05:00 | Fotboll | Ventforet Kofu v Renofa Yamaguchi | Japan - J2-League |
05:30 | Fotboll | Modbury Jets v Adelaide Olympic | Australien - South Australia Premier League |
05:30 | Fotboll | Campbelltown City v South Adelaide Panthers | Australien - South Australia Premier League |
05:30 | Fotboll | Para Hills Knights v Croydon Kings | Australien - South Australia Premier League |
06:00 | Fotboll | Albirex Niigata v Kashiwa Reysol | Japan - J-League |
06:00 | Fotboll | Vissel Kobe v Consadole Sapporo | Japan - J-League |
06:00 | Fotboll | Jeonbuk Motors v Ulsan Hyundai | Sydkorea - K-League 1 |
06:00 | Fotboll | Incheon Utd v Daejeon Hana Citizen | Sydkorea - K-League 1 |
06:00 | Fotboll | Chungnam Asan FC v Chungbuk Cheongju | Sydkorea - K-League 2 |
06:00 | Fotboll | Brisbane Roar damer v Canberra Utd damer | Australien - A-League - Damer |
06:00 | Fotboll | Blaublitz Akita v Iwaki SC | Japan - J2-League |
06:00 | Fotboll | Montedio Yamagata v Shimizu S-Pulse | Japan - J2-League |
06:00 | Fotboll | Mito Hollyhock v Kagoshima United | Japan - J2-League |
06:00 | Fotboll | Yokohama FC v Vegalta Sendai | Japan - J2-League |
06:00 | Fotboll | Tokushima Vortis v Thespa Gunma | Japan - J2-League |
06:00 | Fotboll | Oita v Fagiano Okayama | Japan - J2-League |
06:30 | Fotboll | Sutherland Sharks v Apia L Tigers | Australien - New South Wales Premier League |
06:50 | Volleyboll | Hyundai damer v Heungkuk Pink Spiders damer | Korea - KOVO - Damer |
07:00 | Fotboll | Kashima Antlers v Jubilo Iwata | Japan - J-League |
07:00 | Fotboll | Urawa Red Diamonds v Avispa Fukuoka | Japan - J-League |
07:00 | Fotboll | Machida Zelvia v Sagan Tosu | Japan - J-League |
07:00 | Fotboll | Kawasaki Frontale v FC Tokyo | Japan - J-League |
07:00 | Fotboll | Sydney Olympic v Wollongong Wolves | Australien - New South Wales Premier League |
07:00 | Fotboll | Roasso Kumamoto v JEF Utd Chiba | Japan - J2-League |
07:30 | Basket | Manawatu Jets v Taranaki Mountain Airs | Nya Zeeland - NBL |
07:30 | Fotboll | Melbourne City v Newcastle Jets | Australien - A League |
07:30 | Fotboll | White City FK Beograd v Adelaide Comets | Australien - South Australia Premier League |
08:00 | Fotboll | Nagoya Grampus v Yokohama F-Marinos | Japan - J-League |
08:00 | Fotboll | Cerezo Osaka v Shonan Bellmare | Japan - J-League |
08:00 | Fotboll | Stirling Macedonia v Bayswater City | Australien - Western Australia Premier League |
08:00 | Fotboll | Balcatta v Perth Glory NPL | Australien - Western Australia Premier League |
08:00 | Fotboll | Armadale v Perth RedStar FC | Australien - Western Australia Premier League |
08:00 | Fotboll | Western Knights v Floreat Athena | Australien - Western Australia Premier League |
08:00 | Fotboll | Olympic Kingsway v Fremantle City FC | Australien - Western Australia Premier League |
08:00 | Fotboll | Ehime FC v Fujieda MYFC | Japan - J2-League |
08:30 | Fotboll | Wuhan Three Towns v Beijing Guoan | Kina - Super League |
08:30 | Fotboll | Jeju United v Pohang Steelers | Sydkorea - K-League 1 |
08:30 | Fotboll | Suwon FC v Gimcheon Sangmu FC | Sydkorea - K-League 1 |
08:30 | Fotboll | Seongnam FC v Gimpo FC | Sydkorea - K-League 2 |
08:30 | Fotboll | Seoul E-Land FC v FC Anyang | Sydkorea - K-League 2 |
08:30 | Fotboll | Dalian Young Boy v Heilongjiang Ice City | Kina - Division 1 |
08:30 | Fotboll | Shanghai Jiading Huilong v Yanbian Longding | Kina - Division 1 |
08:30 | Fotboll | Ganzhou Ruishi v Guangxi Hengchen | Kina - Division 2 |
08:30 | Fotboll | Hubei Istar v Langfang Glory City | Kina - Division 2 |
08:30 | Fotboll | Shandong Taishan v Dalian K'un City | Kina - Division 2 |
08:30 | Fotboll | Xi'an Ronghai FC v Shaanxi Union | Kina - Division 2 |
09:00 | Basket | North Adelaide Rockets damer v Sturt Sabres damer | Australien - NBL1 Central - Damer |
09:00 | Fotboll | Marconi Stallions v Central Coast Mariners NPL | Australien - New South Wales Premier League |
09:00 | Fotboll | Hills United FC v Manly Utd | Australien - New South Wales Premier League |
09:00 | Fotboll | Western Sydney Wanderers NPL v St George Saints | Australien - New South Wales Premier League |
09:45 | Fotboll | Sydney FC v Central Coast Mariners | Australien - A League |
10:00 | Fotboll | Tochigi SC v V-Varen Nagasaki | Japan - J2-League |
10:45 | Basket | North Adelaide Rockets v Sturt Sabres | Australien - NBL1 Central |
12:00 | Fotboll | Chengdu Rongcheng v Nantong Zhiyun | Kina - Super League |
12:00 | Fotboll | Uthai Thani FC v Prachuap FC | Thailand - Premier League |
12:00 | Fotboll | IFK Stocksund v Friska Viljor FC | Sverige - Ettan Norra |
12:30 | Fotboll | Napoli v Atalanta | Italien - Serie A |
12:30 | Fotboll | Rakow Czestochowa v Ruch Chorzow | Polen - Ekstraklasa |
12:30 | Fotboll | Lamphun Warrior FC v Port FC | Thailand - Premier League |
12:30 | Fotboll | Chongqing Tonglianglong v Jiangxi Lushan | Kina - Division 1 |
12:30 | Fotboll | Guangzhou FC v Yunnan Yukun | Kina - Division 1 |
12:30 | Fotboll | Napoli damer v Sampdoria damer | Italien - Serie A - Damer |
12:30 | Fotboll | Bengaluru v Odisha FC | Indien - Superligan |
12:35 | Basket | Fujian Sturgeons v Shanghai Sharks | Kina - CBA |
12:35 | Basket | Sichuan Blue Whales v Zhejiang Golden Bulls | Kina - CBA |
12:35 | Basket | Shenzhen Leopards v Shandong Heroes | Kina - CBA |
12:35 | Basket | Jiangsu Dragons v Beijing Royal Fighters | Kina - CBA |
12:35 | Fotboll | Qingdao West Coast v Qingdao Hainiu | Kina - Super League |
13:00 | Fotboll | Holstein Kiel v Hansa Rostock | Tyskland - Bundesliga II |
13:00 | Fotboll | Kaiserslautern v Fortuna Dusseldorf | Tyskland - Bundesliga II |
13:00 | Fotboll | Eintracht Braunschweig v Elversberg | Tyskland - Bundesliga II |
13:00 | Fotboll | Shanghai Port v Henan | Kina - Super League |
13:00 | Fotboll | Sukhothai FC v Ratchaburi FC | Thailand - Premier League |
13:00 | Fotboll | Eskilsminne IF v Tvååkers IF | Sverige - Ettan Södra |
13:00 | Fotboll | Botev Vratsa v FC Hebar Pazardzhik | Bulgarien - First League |
14:00 | Fotboll | Getafe v Sevilla | Spanien - La Liga |
14:00 | Fotboll | Unterhaching v FC Ingolstadt | Tyskland - 3.Liga |
14:00 | Fotboll | SC Preussen Munster v Dynamo Dresden | Tyskland - 3.Liga |
14:00 | Fotboll | Jahn Regensburg v Hallescher FC | Tyskland - 3.Liga |
14:00 | Fotboll | SSV Ulm 1846 v Erzgebirge Aue | Tyskland - 3.Liga |
14:00 | Fotboll | Borussia Dortmund II v Waldhof Mannheim | Tyskland - 3.Liga |
14:00 | Fotboll | Valladolid v Levante | Spanien - Segunda División |
14:00 | Fotboll | Trat FC v BG Pathum United | Thailand - Premier League |
14:00 | Fotboll | Panserraikos v Asteras Tripolis | Grekland - Super League 1 |
14:00 | Fotboll | AlbinoLeffe v Trento | Italien - Serie C - Grupp A |
14:00 | Fotboll | Arezzo v Juventus U23 | Italien - Serie C - Grupp B |
14:00 | Fotboll | Olbia v Sestri Levante | Italien - Serie C - Grupp B |
14:00 | Fotboll | Monterosi Tuscia v Benevento | Italien - Serie C - Grupp C |
14:00 | Fotboll | Monopoli v Sorrento | Italien - Serie C - Grupp C |
14:00 | Fotboll | Casertana v Taranto | Italien - Serie C - Grupp C |
14:00 | Fotboll | Hapoel Beer Sheva v Hapoel Haifa | Israel - Premier League |
14:00 | Fotboll | FK Radnicki 1923 v FK Napredak | Serbien - SuperLiga |
14:00 | Fotboll | Radnicki Nis v Mladost Lucani | Serbien - SuperLiga |
14:00 | Fotboll | TP Mazembe v Petro Luanda | CAF Champions League |
14:00 | Fotboll | Mohammedan SC v Inter Kashi FC | Indien - I-League |
14:15 | Galopp | 1.15 Cork (lopp 1) | Cork |
14:30 | Fotboll | FC Dornbirn 1913 v SV Horn | Österrike - 2. Liga |
14:30 | Fotboll | SV Lafnitz v SW Bregenz | Österrike - 2. Liga |
14:30 | Fotboll | Bali United v Persija Jakarta | Indonesien - Liga 1 |
14:30 | Fotboll | Persis Solo v RANS Nusantara | Indonesien - Liga 1 |
14:30 | Galopp | 1.30 Haydock (lopp 1) | Haydock |
14:45 | Fotboll | FC Botosani v CSM Politehnica Iasi | Rumänien - Liga 1 |
14:45 | Galopp | 1.45 Cork (lopp 2) | Cork |
14:50 | Galopp | 1.50 Musselburgh (lopp 1) | Musselburgh |
14:55 | Galopp | 1.55 Carlisle (lopp 1) | Carlisle |
15:00 | Fotboll | IFK Norrköping v Malmö FF | Sverige - Allsvenskan |
15:00 | Fotboll | Genoa v Frosinone | Italien - Serie A |
15:00 | Fotboll | Torino v Monza | Italien - Serie A |
15:00 | Fotboll | Valenciennes v St Etienne | Frankrike - Ligue 2 |
15:00 | Fotboll | Jagiellonia Bialystok v LKS Lodz | Polen - Ekstraklasa |
15:00 | Fotboll | Hapoel Hadera v Hapoel Petah Tikva | Israel - Premier League |
15:00 | Fotboll | Juventus damer v Fiorentina damer | Italien - Serie A - Damer |
15:00 | Fotboll | Jamshedpur FC v Kerala Blasters | Indien - Superligan |
15:05 | Galopp | 2.05 Haydock (lopp 2) | Haydock |
15:10 | Galopp | 2.10 Fairyhouse (lopp 1) | Fairyhouse |
15:15 | Ishockey | Frölunda HC v Leksands IF | SHL |
15:15 | Ishockey | Skellefteå AIK v Linköping HC | SHL |
15:20 | Galopp | 2.20 Cork (lopp 3) | Cork |
15:25 | Galopp | 2.25 Musselburgh (lopp 2) | Musselburgh |
15:30 | Basket | San Martin v Quimsa | Argentina - Liga Nacional |
15:30 | Fotboll | RB Leipzig v Mainz | Tyskland - Bundesliga I |
15:30 | Fotboll | Bayer Leverkusen v TSG Hoffenheim | Tyskland - Bundesliga I |
15:30 | Fotboll | Eintracht Frankfurt v Union Berlin | Tyskland - Bundesliga I |
15:30 | Fotboll | Borussia M'gladbach v SC Freiburg | Tyskland - Bundesliga I |
15:30 | Fotboll | Werder Bremen v Wolfsburg | Tyskland - Bundesliga I |
15:30 | Fotboll | Lokomotiv Plovdiv v Ludogorets Razgrad | Bulgarien - First League |
15:30 | Galopp | 2.30 Carlisle (lopp 2) | Carlisle |
15:40 | Galopp | 2.40 Haydock (lopp 3) | Haydock |
15:45 | Galopp | 2.45 Fairyhouse (lopp 2) | Fairyhouse |
15:55 | Galopp | 2.55 Cork (lopp 4) | Cork |
16:00 | Basket | Syntainics MBC v Chemnitz 99 | Tyskland - Bundesliga |
16:00 | Fotboll | Aberdeen v Ross County | Skottland - Premiership |
16:00 | Fotboll | Hearts v Kilmarnock | Skottland - Premiership |
16:00 | Fotboll | Motherwell v St Mirren | Skottland - Premiership |
16:00 | Fotboll | St Johnstone v Dundee | Skottland - Premiership |
16:00 | Fotboll | Anderlecht II v Francs Borains | Belgien - First Division B |
16:00 | Fotboll | Jönköpings Södra v BK Olympic | Sverige - Ettan Södra |
16:00 | Fotboll | Oskarshamns AIK v Ljungskile SK | Sverige - Ettan Södra |
16:00 | Fotboll | Nordic United FC v AFC Eskilstuna | Sverige - Ettan Norra |
16:00 | Fotboll | Huachipato v Universidad Católica | Chile - Primera Division |
16:00 | Fotboll | Arbroath v Dunfermline | Skottland - Championship |
16:00 | Fotboll | Dundee Utd v Raith | Skottland - Championship |
16:00 | Fotboll | Morton v Queen's Park | Skottland - Championship |
16:00 | Fotboll | Partick v Inverness CT | Skottland - Championship |
16:00 | Fotboll | Javor Ivanjica v Röda Stjärnan | Serbien - SuperLiga |
16:00 | Fotboll | Vancouver Whitecaps II v Portland Timbers II | Skottland - Lowland League |
16:00 | Fotboll | Kansas City Current damer v Angel City FC damer | USA - NWSL - Damer |
16:00 | Galopp | 3.00 Musselburgh (lopp 3) | Musselburgh |
16:00 | Ishockey | IPK v Hermes | Finland - Mestis |
16:00 | Ishockey | Storhamar v Frisk Asker | Norge - Eliteserien |
16:00 | Ishockey | Ketterä v K-Espoo | Finland - Mestis |
16:00 | Rugby League | Warrington v Catalan Dragons | Super League |
16:05 | Galopp | 3.05 Carlisle (lopp 3) | Carlisle |
16:15 | Fotboll | Almeria v Osasuna | Spanien - La Liga |
16:15 | Fotboll | FC Andorra v Mirandes | Spanien - Segunda División |
16:15 | Fotboll | Eibar v Eldense | Spanien - Segunda División |
16:15 | Fotboll | Leganes v FC Cartagena | Spanien - Segunda División |
16:15 | Fotboll | Novara v Lumezzane | Italien - Serie C - Grupp A |
16:15 | Fotboll | Arzignano Valchiampo v Triestina | Italien - Serie C - Grupp A |
16:15 | Fotboll | Cesena v Pescara | Italien - Serie C - Grupp B |
16:15 | Fotboll | Virtus Entella v Pontedera | Italien - Serie C - Grupp B |
16:15 | Fotboll | U.S. Ancona v Spal | Italien - Serie C - Grupp B |
16:15 | Fotboll | Juve Stabia v ACR Messina | Italien - Serie C - Grupp C |
16:15 | Galopp | 3.15 Haydock (lopp 4) | Haydock |
16:20 | Galopp | 3.20 Fairyhouse (lopp 3) | Fairyhouse |
16:30 | Fotboll | NEC v PSV | Nederländerna - Eredivisie |
16:30 | Fotboll | SC Freiburg II v 1860 München | Tyskland - 3.Liga |
16:30 | Fotboll | Volos NFC v AE Kifisias | Grekland - Super League 1 |
16:30 | Fotboll | FC Arouca v SC Farense | Portugal - Primeira Liga |
16:30 | Fotboll | Guimaraes v Moreirense | Portugal - Primeira Liga |
16:30 | Galopp | 3.30 Cork (lopp 5) | Cork |
16:35 | Galopp | 3.35 Musselburgh (lopp 4) | Musselburgh |
16:40 | Galopp | 3.40 Carlisle (lopp 4) | Carlisle |
16:50 | Galopp | 3.50 Haydock (lopp 5) | Haydock |
16:55 | Galopp | 3.55 Fairyhouse (lopp 4) | Fairyhouse |
17:00 | Basket | Treviso v Pesaro | Italien - Lega 1 |
17:00 | Fotboll | Metz v Monaco | Frankrike - Ligue 1 |
17:00 | Fotboll | Wolfsberger AC v SCR Altach | Österrike - Bundesliga |
17:00 | Fotboll | Austria Lustenau v WSG Swarovski Tirol | Österrike - Bundesliga |
17:00 | Fotboll | Universitatea Cluj v UTA Arad | Rumänien - Liga 1 |
17:00 | Handboll | Atletico Valladolid v Angel Ximenez-Puente Genil | Spanien - Liga Asobal |
17:05 | Fotboll | Arsenal de Sarandi v Chacarita Juniors | Argentina - Nacional B |
17:05 | Galopp | 4.05 Cork (lopp 6) | Cork |
17:10 | Galopp | 4.10 Musselburgh (lopp 5) | Musselburgh |
17:15 | Galopp | 4.15 Carlisle (lopp 5) | Carlisle |
17:25 | Galopp | 4.25 Haydock (lopp 6) | Haydock |
17:30 | Fotboll | Piast Gliwice v Slask Wroclaw | Polen - Ekstraklasa |
17:30 | Fotboll | Maccabi Petach Tikva v MS Ashdod | Israel - Premier League |
17:30 | Galopp | 4.30 Fairyhouse (lopp 5) | Fairyhouse |
17:40 | Galopp | 4.40 Cork (lopp 7) | Cork |
17:45 | Galopp | 4.45 Musselburgh (lopp 6) | Musselburgh |
17:50 | Galopp | 4.50 Carlisle (lopp 6) | Carlisle |
18:00 | Basket | Tortona v Vanoli Cremona | Italien - Lega 1 |
18:00 | Basket | Breogan v Bilbao | Spanien - Liga ACB |
18:00 | Basket | Palencia v Tenerife | Spanien - Liga ACB |
18:00 | Basket | Triglav Kranj v Hopsi Polzela | Slovenien - SKL |
18:00 | Fotboll | Lazio v Juventus | Italien - Serie A |
18:00 | Fotboll | Stade Lausanne-Ouchy v Lugano | Schweiz - Super League |
18:00 | Fotboll | Winterthur v Servette | Schweiz - Super League |
18:00 | Fotboll | Lokomotiv 1929 Sofia v CSKA Sofia | Bulgarien - First League |
18:00 | Fotboll | Maccabi Tel Aviv v Bnei Sakhnin | Israel - Premier League |
18:00 | Fotboll | Como damer v AC Milan damer | Italien - Serie A - Damer |
18:00 | Galopp | 5.00 Haydock (lopp 7) | Haydock |
18:00 | Handboll | Tatran Presov v FTC | EHF-cupen |
18:05 | Galopp | 5.05 Fairyhouse (lopp 6) | Fairyhouse |
18:15 | Fotboll | OH Leuven v KV Mechelen | Belgien - First Division A |
18:15 | Galopp | 5.15 Cork (lopp 8) | Cork |
18:20 | Galopp | 5.20 Musselburgh (lopp 7) | Musselburgh |
18:25 | Galopp | 5.25 Carlisle (lopp 7) | Carlisle |
18:30 | Basket | Heidelberg Academics v Crailsheim Merlins | Tyskland - Bundesliga |
18:30 | Fotboll | Valencia v Mallorca | Spanien - La Liga |
18:30 | Fotboll | Bayern München v Borussia Dortmund | Tyskland - Bundesliga I |
18:30 | Fotboll | Albacete Balompie v Huesca | Spanien - Segunda División |
18:30 | Fotboll | Sporting Gijon v Racing Santander | Spanien - Segunda División |
18:30 | Fotboll | Giannina v Panetolikos | Grekland - Super League 1 |
18:30 | Fotboll | Mantova v Atalanta U23 | Italien - Serie C - Grupp A |
18:30 | Fotboll | Giana Erminio v US Fiorenzuola | Italien - Serie C - Grupp A |
18:30 | Fotboll | Pro Patria v Legnago Salus | Italien - Serie C - Grupp A |
18:30 | Fotboll | Virtus Verona v Renate | Italien - Serie C - Grupp A |
18:30 | Fotboll | Potenza v Crotone | Italien - Serie C - Grupp C |
18:30 | Fotboll | US Latina Calcio v Foggia | Italien - Serie C - Grupp C |
18:30 | Fotboll | Partizan Belgrad v Spartak Subotica | Serbien - SuperLiga |
18:30 | Galopp | 5.30 Wolverhampton (lopp 1) | Wolverhampton |
18:30 | Handboll | BM Huesca v BM Sinfin | Spanien - Liga Asobal |
18:30 | Rugby League | Salford v Leigh | Super League |
18:40 | Galopp | 5.40 Fairyhouse (lopp 7) | Fairyhouse |
18:45 | Fotboll | Sparta Rotterdam v Fortuna Sittard | Nederländerna - Eredivisie |
18:50 | Galopp | 5.50 Musselburgh (lopp 8) | Musselburgh |
19:00 | Basket | Napoli v Venezia | Italien - Lega 1 |
19:00 | Fotboll | Amiens v Pau | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | Bordeaux v Paris FC | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | Laval v SC Bastia | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | Troyes v Rodez | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | Dunkerque v Annecy | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | Concarneau v Angers | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | Grenoble v Guingamp | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | US Quevilly v Caen | Frankrike - Ligue 2 |
19:00 | Fotboll | Al Ain SCC v Sharjah SCC | Förenade Arabemiraten - Premier League |
19:00 | Fotboll | Al Wasl SC v Khor Fakkan | Förenade Arabemiraten - Premier League |
19:00 | Fotboll | Al Bataeh v Al Jazira SC | Förenade Arabemiraten - Premier League |
19:00 | Fotboll | OFI Crete v Atromitos Athinon | Grekland - Super League 1 |
19:00 | Fotboll | Philadelphia Union v Minnesota United | USA - MLS |
19:00 | Fotboll | Boavista v Rio Ave | Portugal - Primeira Liga |
19:00 | Fotboll | Gimnasia Mendoza v Colon | Argentina - Nacional B |
19:00 | Fotboll | Young Africans FC v Mamelodi Sundowns | CAF Champions League |
19:00 | Galopp | 6.00 Wolverhampton (lopp 2) | Wolverhampton |
19:00 | Handboll | HBW Balingen-Weilstetten v SC DHFK Leipzig | Tyskland - Bundesliga |
19:00 | Ishockey | Zug v Bern | Schweiz - NLA |
19:30 | Basket | Trento v Scafati | Italien - Lega 1 |
19:30 | Galopp | 6.30 Wolverhampton (lopp 3) | Wolverhampton |
20:00 | Basket | Telekom Bonn v Vechta | Tyskland - Bundesliga |
20:00 | Basket | Baskets Würzburg v Tübingen | Tyskland - Bundesliga |
20:00 | Basket | Brindisi v Dinamo Sassari | Italien - Lega 1 |
20:00 | Fotboll | Go Ahead Eagles v Excelsior | Nederländerna - Eredivisie |
20:00 | Fotboll | RKC v Heerenveen | Nederländerna - Eredivisie |
20:00 | Fotboll | Deinze v Zulte-Waregem | Belgien - First Division B |
20:00 | Fotboll | Standard Liege II v Lierse Kempenzonen | Belgien - First Division B |
20:00 | Fotboll | Pogon Szczecin v Cracovia Krakow | Polen - Ekstraklasa |
20:00 | Fotboll | CS U Craiova v Rapid Bucuresti | Rumänien - Liga 1 |
20:00 | Fotboll | Envigado FC v Atletico Nacional Medellin | Colombia - Primera A |
20:00 | Fotboll | San Antonio Bulo Bulo v Real Tomayapo | Bolivia - Apertura |
20:00 | Galopp | 7.00 Wolverhampton (lopp 4) | Wolverhampton |
20:00 | Handboll | BM Cangas v Ademar Leon | Spanien - Liga Asobal |
20:00 | Ishockey | Lausanne HC v Davos | Schweiz - NLA |
20:00 | Volleyboll | Sesc RJ Flamengo damer v Barueri damer | Brasilien - SuperLiga - Damer |
20:15 | Fotboll | Atletico Grau v Carlos Mannucci | Peru - Liga 1 |
20:30 | Basket | Reggio Emilia v Milano | Italien - Lega 1 |
20:30 | Fotboll | Hertha Berlin v Nürnberg | Tyskland - Bundesliga II |
20:30 | Fotboll | Basel v FC Zürich | Schweiz - Super League |
20:30 | Fotboll | Atletico Mineiro v Cruzeiro | Brasilien - Campeonato Mineiro |
20:30 | Fotboll | Brusque v Criciuma | Brasilien - Campeonato Catarinense |
20:30 | Fotboll | Juventude v Gremio | Brasilien - Campeonato Gaucho |
20:30 | Galopp | 7.30 Wolverhampton (lopp 5) | Wolverhampton |
20:30 | Handboll | SG Flensburg Handewitt v TSV Hannover Burgdorf | Tyskland - Bundesliga |
20:45 | Basket | Baskonia v Zaragoza | Spanien - Liga ACB |
20:45 | Basket | Unicaja Malaga v Girona | Spanien - Liga ACB |
20:45 | Fotboll | Fiorentina v Milan | Italien - Serie A |
20:45 | Fotboll | Pro Sesto v Vicenza | Italien - Serie C - Grupp A |
20:45 | Fotboll | Alessandria v Pro Vercelli | Italien - Serie C - Grupp A |
20:45 | Fotboll | ASD Pineto Calcio v Recanatese | Italien - Serie C - Grupp B |
20:45 | Fotboll | Avellino v AZ Picerno ASD | Italien - Serie C - Grupp C |
20:45 | Fotboll | Audace Cerignola v SS Turris Calcio | Italien - Serie C - Grupp C |
20:45 | Fotboll | Brindisi v Virtus Francavilla | Italien - Serie C - Grupp C |
20:45 | Fotboll | Anderlecht v Antwerpen | Belgien - First Division A |
21:00 | Basket | Varese v Brescia | Italien - Lega 1 |
21:00 | Fotboll | Barcelona v Las Palmas | Spanien - La Liga |
21:00 | Fotboll | AZ v Vitesse | Nederländerna - Eredivisie |
21:00 | Fotboll | Lyon v Reims | Frankrike - Ligue 1 |
21:00 | Fotboll | Colorado Rapids v Los Angeles FC | USA - MLS |
21:00 | Fotboll | Louisville City FC v Birmingham Legion FC | USA - USL Championship |
21:00 | Fotboll | Boca Juniors v San Lorenzo | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Fotboll | One Knoxville SC v South Georgia Tormenta FC | USA - USL League One |
21:00 | Galopp | 8.00 Wolverhampton (lopp 6) | Wolverhampton |
21:10 | Basket | Minas v Corinthians | Brasilien - NBB |
21:30 | Fotboll | Estoril v FC Porto | Portugal - Primeira Liga |
21:30 | Galopp | 8.30 Wolverhampton (lopp 7) | Wolverhampton |
22:00 | Basket | Vasco Da Gama v Sao Paulo | Brasilien - NBB |
22:00 | Fotboll | Colo Colo v Everton de Vina | Chile - Primera Division |
22:00 | Fotboll | Esperance de Tunis v ASEC Mimosas | CAF Champions League |
22:10 | Fotboll | Deportivo Pasto v Once Caldas | Colombia - Primera A |
22:30 | Fotboll | Guabira v Universitario De Vinto | Bolivia - Apertura |
22:45 | Fotboll | FBC Melgar v Cienciano | Peru - Liga 1 |
23:00 | Fotboll | Central Cordoba SdE v Racing Club | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
sö, 31 mars 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
00:00 | Fotboll | Club America v Atletico San Luis | Mexiko - Liga MX |
00:00 | Fotboll | Miami FC v Charleston Battery | USA - USL Championship |
00:00 | Fotboll | Indy Eleven v Detroit City FC | USA - USL Championship |
00:00 | Fotboll | North Carolina Courage damer v Gotham FC damer | USA - NWSL - Damer |
00:20 | Fotboll | Boyaca Chico v Jaguares de Cordoba | Colombia - Primera A |
00:30 | Fotboll | Charlotte FC v FC Cincinnati | USA - MLS |
00:30 | Fotboll | DC United v CF Montreal | USA - MLS |
00:30 | Fotboll | Inter Miami CF v New York City FC | USA - MLS |
00:30 | Fotboll | Orlando City SC v New York Red Bulls | USA - MLS |
00:30 | Fotboll | Tampa Bay Rowdies v Rhode Island FC | USA - USL Championship |
00:30 | Fotboll | Deportes Copiapo v Union La Calera | Chile - Primera Division |
00:30 | Fotboll | Portland Thorns damer v Racing Louisville FC damer | USA - NWSL - Damer |
01:00 | Fotboll | Wellington Phoenix v Brisbane Roar | Australien - A League |
01:00 | Fotboll | CA Talleres de Córdoba v Velez Sarsfield | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
01:00 | Fotboll | Nacional Potosi v Royal Pari FC | Bolivia - Apertura |
01:00 | Fotboll | Huntsville City v Columbus Crew II | USA MLS Next Pro League |
01:15 | Basket | Obras Sanitarias v Instituto | Argentina - Liga Nacional |
01:30 | Fotboll | Austin FC v FC Dallas | USA - MLS |
01:30 | Fotboll | Houston Dynamo v San Jose Earthquakes | USA - MLS |
01:30 | Fotboll | Nashville SC v Columbus Crew | USA - MLS |
01:30 | Fotboll | San Antonio FC v Monterey Bay FC | USA - USL Championship |
01:30 | Volleyboll | Pinheiros damer v Osasco damer | Brasilien - SuperLiga - Damer |
03:00 | Fotboll | Pachuca v Toluca | Mexiko - Liga MX |
03:00 | Fotboll | Monterrey v Chivas Guadalajara | Mexiko - Liga MX |
03:00 | Fotboll | Cesar Vallejo v Universitario de Deportes | Peru - Liga 1 |
03:30 | Fotboll | Real Salt Lake v St. Louis City SC | USA - MLS |
03:30 | Fotboll | Fortaleza CEIF v Millonarios | Colombia - Primera A |
04:00 | Fotboll | Orange County SC v Tulsa | USA - USL Championship |
04:00 | Fotboll | Sacramento Republic v Memphis 901 FC | USA - USL Championship |
04:00 | Fotboll | Oakland Roots v Las Vegas Lights FC | USA - USL Championship |
04:00 | Fotboll | Bay FC damer v Houston Dash damer | USA - NWSL - Damer |
04:30 | Fotboll | LA Galaxy v Seattle Sounders FC | USA - MLS |
04:30 | Fotboll | Vancouver Whitecaps v Portland Timbers | USA - MLS |
04:30 | Fotboll | Phoenix Rising FC v New Mexico United | USA - USL Championship |
05:00 | Fotboll | Unam Pumas v Cruz Azul | Mexiko - Liga MX |
06:00 | Fotboll | Melbourne Victory v Perth Glory | Australien - A League |
06:00 | Fotboll | Blacktown City v Sydney United 58 | Australien - New South Wales Premier League |
06:00 | Fotboll | Rockdale Ilinden FC v NWS Spirit FC | Australien - New South Wales Premier League |
07:00 | Fotboll | Gangwon FC v FC Seoul | Sydkorea - K-League 1 |
07:00 | Fotboll | Bucheon FC 1995 v Gyeongnam FC | Sydkorea - K-League 2 |
07:00 | Fotboll | Jeonnam Dragons v Cheonan City | Sydkorea - K-League 2 |
07:00 | Fotboll | Sydney FC damer v Melbourne Victory damer | Australien - A-League - Damer |
07:00 | Volleyboll | Korean Air Jumbos v Ansan OK Financial Group | Korea - KOVO |
07:30 | Basket | Nelson Giants v Franklin Bulls | Nya Zeeland - NBL |
09:00 | Basket | Phoenix Fuel Masters v San Miguel Beermen | Filippinerna - PBA Cup |
09:00 | Fotboll | Perth Glory damer v Melbourne City damer | Australien - A-League - Damer |
09:00 | Fotboll | Shijiazhuang Gongfu FC v Qingdao Red Lions | Kina - Division 1 |
09:00 | Fotboll | Tai'an Tiankuang v Nantong Haimen Codion | Kina - Division 2 |
09:30 | Fotboll | Changchun Yatai v Tianjin Jinmen Tigers | Kina - Super League |
09:30 | Fotboll | Gwangju FC v Daegu FC | Sydkorea - K-League 1 |
09:30 | Fotboll | Suwon Bluewings v Busan I Park | Sydkorea - K-League 2 |
09:30 | Fotboll | Suzhou Dongwu v Foshan Nanshi | Kina - Division 1 |
09:30 | Fotboll | Shanghai Port reserver v Hunan Billows | Kina - Division 2 |
10:00 | Fotboll | Shenzhen Juniors v Quanzhou Yaxin | Kina - Division 2 |
10:30 | Fotboll | SK Sturm Graz II v FC Flyeralarm Admira | Österrike - 2. Liga |
10:30 | Fotboll | SV Stripfing/Weiden v First Vienna FC 1894 | Österrike - 2. Liga |
11:00 | Basket | Goyang Sky Gunners v Suwon Sonicboom | Korea - KBL |
11:00 | Basket | KCC Egis v Seoul Knights | Korea - KBL |
11:00 | Basket | Changwon Sakers v Seoul Thunders | Korea - KBL |
11:00 | Basket | Mobis Phoebus v Anyang Red Boosters | Korea - KBL |
11:00 | Basket | Dongbu Promy v Korea Gas Corporation | Korea - KBL |
12:15 | Basket | Magnolia Hotshots v Barangay Ginebra San Miguel | Filippinerna - PBA Cup |
12:15 | Fotboll | PEC Zwolle v Ajax | Nederländerna - Eredivisie |
12:30 | Basket | Real Madrid v Manresa | Spanien - Liga ACB |
12:30 | Fotboll | FC Liefering v Floridsdorfer AC | Österrike - 2. Liga |
12:30 | Fotboll | Buriram United v Chiangrai Utd | Thailand - Premier League |
12:30 | Handboll | Ciudad Encantada v BM Logrono La Rioja | Spanien - Liga Asobal |
13:00 | Basket | Gran Canaria v Valencia | Spanien - Liga ACB |
13:00 | Fotboll | Lorient v Brest | Frankrike - Ligue 1 |
13:00 | Fotboll | Livingston v Celtic | Skottland - Premiership |
13:00 | Fotboll | Muang Thong United v Police Tero FC | Thailand - Premier League |
13:00 | Fotboll | FC U Craiova 1948 v Otelul Galati | Rumänien - Liga 1 |
13:30 | Fotboll | Schalke v Karlsruher SC | Tyskland - Bundesliga II |
13:30 | Fotboll | St Pauli v Paderborn | Tyskland - Bundesliga II |
13:30 | Fotboll | Magdeburg v Hannover 96 | Tyskland - Bundesliga II |
13:30 | Fotboll | Greuther Furth v Hamburg | Tyskland - Bundesliga II |
13:30 | Fotboll | Wehen SV v VfL Osnabruck | Tyskland - Bundesliga II |
13:30 | Fotboll | RFC Seraing v KV Oostende | Belgien - First Division B |
13:30 | Fotboll | FC Viktoria Köln v Vfb Lubeck | Tyskland - 3.Liga |
13:30 | Fotboll | Bangkok United v Chonburi | Thailand - Premier League |
13:30 | Fotboll | Nanjing City v Liaoning Ironman | Kina - Division 1 |
13:30 | Fotboll | Guangxi Pingguo Haliao v Wuxi Wugo | Kina - Division 1 |
13:35 | Fotboll | Shandong Taishan v Shanghai Shenhua | Kina - Super League |
14:00 | Fotboll | Hammarby IF v Kalmar FF | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fotboll | GAIS v IF Brommapojkarna | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fotboll | Celta Vigo v Rayo Vallecano | Spanien - La Liga |
14:00 | Fotboll | Alcorcon v Amorebieta | Spanien - Segunda División |
14:00 | Fotboll | Meizhou Hakka v Zhejiang | Kina - Super League |
14:00 | Fotboll | Khonkaen United v Nakhon Pathom FC | Thailand - Premier League |
14:00 | Fotboll | Piteå IF v Assyriska Föreningen | Sverige - Ettan Norra |
14:00 | Fotboll | Randers FC v Lyngby | Danmark - Superligan |
14:30 | Fotboll | Feyenoord v FC Utrecht | Nederländerna - Eredivisie |
14:30 | Fotboll | FC Twente v Heracles | Nederländerna - Eredivisie |
14:30 | Fotboll | LASK Linz v Austria Klagenfurt | Österrike - Bundesliga |
14:30 | Fotboll | Hartberg v Rapid Wien | Österrike - Bundesliga |
14:30 | Fotboll | Sollentuna FK v Umeå FC | Sverige - Ettan Norra |
15:00 | Fotboll | Nice v Nantes | Frankrike - Ligue 1 |
15:00 | Fotboll | Clermont Foot v Toulouse | Frankrike - Ligue 1 |
15:00 | Fotboll | Le Havre v Montpellier | Frankrike - Ligue 1 |
15:00 | Fotboll | Rivers United v USM Alger | CAF Confederations Cup |
15:00 | Handboll | HC Erlangen v VfL Gummersbach | Tyskland - Bundesliga |
15:00 | Ishockey | Rögle BK v Färjestad BK | SHL |
15:00 | Ishockey | Luleå HF v Växjö Lakers HC | SHL |
15:30 | Fotboll | Augsburg v Köln | Tyskland - Bundesliga I |
15:30 | Fotboll | Botev Plovdiv v Cherno More Varna | Bulgarien - First League |
16:00 | Fotboll | Patro Eisden Maasmechelen v Lommel | Belgien - First Division B |
16:00 | Fotboll | Onsala BK v Ariana FC | Sverige - Ettan Södra |
16:00 | Fotboll | Ängelholms FF v Norrby IF | Sverige - Ettan Södra |
16:00 | Fotboll | Viborg v Hvidovre IF | Danmark - Superligan |
16:00 | Handboll | ThSV Eisenach v SC Magdeburg | Tyskland - Bundesliga |
16:00 | Rugby League | London Broncos v Huddersfield | Super League |
16:15 | Fotboll | Girona v Real Betis | Spanien - La Liga |
16:15 | Fotboll | Racing Ferrol v Elche | Spanien - Segunda División |
16:15 | Fotboll | Real Zaragoza v Teneriffa | Spanien - Segunda División |
16:30 | Fotboll | BK Häcken v Mjällby AIF | Sverige - Allsvenskan |
16:30 | Fotboll | Verl v Sandhausen | Tyskland - 3.Liga |
16:30 | Handboll | Füchse Berlin v HSG Wetzlar | Tyskland - Bundesliga |
16:30 | Handboll | Rhein Neckar Löwen v Frisch Auf Göppingen | Tyskland - Bundesliga |
16:45 | Fotboll | Almere City FC v FC Volendam | Nederländerna - Eredivisie |
17:00 | Basket | Granada v Joventut | Spanien - Liga ACB |
17:00 | Basket | UCAM Murcia v Andorra | Spanien - Liga ACB |
17:00 | Fotboll | Panathinaikos v PAOK Salonika | Grekland - Super League 1 |
17:00 | Fotboll | SK Sturm Graz v FC Salzburg | Österrike - Bundesliga |
17:00 | Ishockey | Stavanger v Vålerenga | Norge - Eliteserien |
17:05 | Fotboll | Strasbourg v Rennes | Frankrike - Ligue 1 |
17:30 | Fotboll | VfB Stuttgart v Heidenheim | Tyskland - Bundesliga I |
18:00 | Fotboll | Odd BK v Haugesund | Norge - Eliteserien |
18:00 | Fotboll | CSKA 1948 Sofia v Beroe | Bulgarien - First League |
18:00 | Handboll | TBV Lemgo Lippe v THW Kiel | Tyskland - Bundesliga |
18:00 | Handboll | Puerto Sagunto v BM Granollers | Spanien - Liga Asobal |
18:30 | Basket | Monbus Obradoiro v Barcelona | Spanien - Liga ACB |
18:30 | Fotboll | CD Alaves v Real Sociedad | Spanien - La Liga |
18:30 | Fotboll | Oviedo v Villarreal B | Spanien - Segunda División |
18:30 | Fotboll | Sint-Truidense v Westerlo | Belgien - First Division A |
19:00 | Fotboll | Vizela v Casa Pia | Portugal - Primeira Liga |
19:00 | Fotboll | Stade Malien de Bamako v Dreams FC | CAF Confederations Cup |
19:00 | Fotboll | Washington Spirit damer v Utah Royals damer | USA - NWSL - Damer |
19:15 | Fotboll | RFC Liege v SK Beveren | Belgien - First Division B |
19:30 | Fotboll | Bochum v Darmstadt | Tyskland - Bundesliga I |
19:30 | Fotboll | AEK Aten v Olympiakos | Grekland - Super League 1 |
19:30 | Fotboll | Aris Salonika v Lamia | Grekland - Super League 1 |
19:30 | Fotboll | Arminia Bielefeld v MSV Duisburg | Tyskland - 3.Liga |
19:30 | Fotboll | Maccabi Haifa v Maccabi Bnei Raina | Israel - Premier League |
19:30 | Handboll | BM Torrelavega v BM Benidorm | Spanien - Liga Asobal |
20:00 | Boxning | Alen Babic v Steve Robinson | Boxning |
20:00 | Boxning | Callum Simpson v Dulla Mbabe | Boxning |
20:00 | Boxning | Ben Whittaker v Leon Willings | Boxning |
20:00 | Fotboll | Sport Huancayo v AD Tarma | Peru - Liga 1 |
20:00 | Fotboll | Farul Constanta v FCSB | Rumänien - Liga 1 |
20:30 | Fotboll | Nueva Chicago v Almirante Brown | Argentina - Nacional B |
20:45 | Fotboll | Marseille v PSG | Frankrike - Ligue 1 |
21:00 | Boxning | Viddal Riley v Mikael Lawal | Boxning |
21:00 | Fotboll | Real Madrid v Athletic Bilbao | Spanien - La Liga |
21:00 | Fotboll | Sarmiento v Newell's | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Fotboll | Gimnasia LP v Deportivo Riestra | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Fotboll | Independiente Santa Fe v Patriotas FC | Colombia - Primera A |
21:00 | Fotboll | Always Ready v Independiente Petrolero | Bolivia - Apertura |
21:00 | Fotboll | Abu Salim SC v RSB Berkane | CAF Confederations Cup |
21:00 | Fotboll | Future SC v El Zamalek | CAF Confederations Cup |
21:00 | Fotboll | New England Revolution II v Carolina Core FC | USA MLS Next Pro League |
21:30 | Fotboll | Atlanta United v Chicago Fire | USA - MLS |
22:00 | Boxning | Florian Marku v Chris Kongo | Boxning |
22:00 | Fotboll | Sport Boys v Alianza Atletico | Peru - Liga 1 |
22:30 | Fotboll | UTC Cajamarca v Sporting Cristal | Peru - Liga 1 |
23:00 | Boxning | Fabio Wardley v Frazer Clarke | Boxning |
23:00 | Fotboll | Cobreloa v Universidad de Chile | Chile - Primera Division |
23:00 | Fotboll | Sporting Kansas City II v St. Louis City SC II | USA MLS Next Pro League |
23:10 | Fotboll | Deportivo Pereira v Atletico Bucaramanga | Colombia - Primera A |
23:30 | Fotboll | CA Independiente v Atlético Tucumán | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
23:30 | Fotboll | Bolivar v Oriente Petrolero | Bolivia - Apertura |
må, 1 april 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
01:00 | Fotboll | Atlas v Queretaro | Mexiko - Liga MX |
01:00 | Fotboll | CD Moron v CA Atlanta | Argentina - Nacional B |
01:20 | Fotboll | Independiente Medellin v America de Cali | Colombia - Primera A |
01:30 | Fotboll | Union Espanola v Nublense | Chile - Primera Division |
02:00 | Fotboll | Independiente Rivadavia v Banfield | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
03:00 | Fotboll | Necaxa v Leon | Mexiko - Liga MX |
03:30 | Fotboll | Deportivo Cali v Aguilas Doradas | Colombia - Primera A |
05:10 | Fotboll | Juarez FC v Santos Laguna | Mexiko - Liga MX |
06:00 | Fotboll | Macarthur FC v Western Sydney Wanderers | Australien - A League |
12:30 | Fotboll | Bologna v Salernitana | Italien - Serie A |
12:30 | Fotboll | Modena v Bari | Italien - Serie B |
12:30 | Fotboll | Puszcza Niepolomice v Radomiak Radom | Polen - Ekstraklasa |
13:00 | Fotboll | Örebro SK v Skövde AIK | Sverige - Superettan |
13:30 | Fotboll | Leicester v Norwich | England - Championship |
13:30 | Fotboll | Cercle Brugge v Club Brügge | Belgien - First Division A |
14:00 | Fotboll | IFK Göteborg v Djurgårdens IF | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fotboll | IK Sirius v Halmstads BK | Sverige - Allsvenskan |
14:00 | Fotboll | Dundalk v Drogheda United | Irland - Premier Division |
14:00 | Fotboll | FC Köpenhamn v Bröndby | Danmark - Superligan |
14:15 | Fotboll | Yverdon Sport FC v Young Boys | Schweiz - Super League |
14:30 | Fotboll | Fredrikstad v Bodö/Glimt | Norge - Eliteserien |
15:00 | Fotboll | Cagliari v Verona | Italien - Serie A |
15:00 | Fotboll | Sassuolo v Udinese | Italien - Serie A |
15:00 | Fotboll | Como v Sudtirol | Italien - Serie B |
15:00 | Fotboll | Lecco v Cittadella | Italien - Serie B |
15:00 | Fotboll | Parma v Catanzaro | Italien - Serie B |
15:00 | Fotboll | Pisa v Palermo | Italien - Serie B |
15:00 | Fotboll | Spezia v Ascoli | Italien - Serie B |
15:00 | Fotboll | Venezia v AC Reggiana | Italien - Serie B |
15:00 | Fotboll | Cosenza v Brescia | Italien - Serie B |
15:00 | Fotboll | Stal Mielec v Lech Poznan | Polen - Ekstraklasa |
15:00 | Ishockey | Linköping HC v Skellefteå AIK | SHL |
15:00 | Ishockey | Leksands IF v Frölunda HC | SHL |
15:30 | Fotboll | Persebaya Surabaya v Dewa United FC | Indonesien - Liga 1 |
16:00 | Fotboll | Coventry v Cardiff | England - Championship |
16:00 | Fotboll | Stoke v Huddersfield | England - Championship |
16:00 | Fotboll | Altrincham v Oldham | England - National League |
16:00 | Fotboll | Midtjylland v Nordsjälland | Danmark - Superligan |
16:30 | Fotboll | AIK v Västerås SK FK | Sverige - Allsvenskan |
16:30 | Fotboll | IF Elfsborg v IFK Värnamo | Sverige - Allsvenskan |
16:30 | Fotboll | Grasshoppers v Lausanne Sports | Schweiz - Super League |
16:30 | Fotboll | St Gallen v Lucerne | Schweiz - Super League |
16:30 | Handboll | HSV Hamburg v MT Melsungen | Tyskland - Bundesliga |
17:00 | Fotboll | Molde v Strömsgodset | Norge - Eliteserien |
17:00 | Fotboll | Tromsö v SK Brann | Norge - Eliteserien |
17:00 | Fotboll | Lilleström v Kristiansund BK | Norge - Eliteserien |
17:00 | Fotboll | Rosenborg v Sandefjord | Norge - Eliteserien |
17:30 | Fotboll | Widzew Lodz v Korona Kielce | Polen - Ekstraklasa |
18:00 | Fotboll | Lecce v Roma | Italien - Serie A |
18:00 | Fotboll | Cremonese v AC Feralpisalo | Italien - Serie B |
18:00 | Fotboll | St Patrick's Athletic v Sligo Rovers | Irland - Premier Division |
18:00 | Fotboll | Waterford FC v Shamrock Rovers | Irland - Premier Division |
18:00 | Fotboll | Silkeborg IF v AGF Århus | Danmark - Superligan |
18:30 | Fotboll | Ipswich v Southampton | England - Championship |
18:30 | Fotboll | Genk v Union Saint Gilloise | Belgien - First Division A |
19:15 | Fotboll | Viking FK v Sarpsborg | Norge - Eliteserien |
19:30 | Fotboll | Dinamo Bukarest v Petrolul Ploiesti | Rumänien - Liga 1 |
20:00 | Basket | Virtus Bologna v Pistoia | Italien - Lega 1 |
20:00 | Fotboll | Gornik Zabrze v Legia Warszawa | Polen - Ekstraklasa |
20:00 | Fotboll | PSV reserver v Roda JC | Nederländerna - Eerste Divisie |
20:30 | Fotboll | Sampdoria v Ternana | Italien - Serie B |
20:30 | Fotboll | Defensores de Belgrano v CA San Telmo | Argentina - Nacional B |
20:45 | Fotboll | Inter v Empoli | Italien - Serie A |
20:45 | Fotboll | AC Ajaccio v Auxerre | Frankrike - Ligue 2 |
20:45 | Fotboll | Galway United v Bohemians Dublin | Irland - Premier Division |
21:00 | Fotboll | Villarreal v Atletico Madrid | Spanien - La Liga |
21:00 | Fotboll | Leeds v Hull | England - Championship |
21:15 | Fotboll | Portimonense v Braga | Portugal - Primeira Liga |
ti, 2 april 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
00:00 | Fotboll | CA Platense v Godoy Cruz | Argentina - Copa de la Liga Profesional |
01:00 | Fotboll | Jorge Wilstermann v Gualberto Villarroel | Bolivia - Apertura |
02:10 | Fotboll | San Martin de Tucuman v CA Chaco For Ever | Argentina - Nacional B |
10:00 | Fotboll | Central Coast Mariners v Melbourne City | Australien - A League |
12:00 | Volleyboll | Ansan OK Financial Group v Korean Air Jumbos | Korea - KOVO |
12:30 | Fotboll | Pohang Steelers v Suwon FC | Sydkorea - K-League 1 |
12:30 | Fotboll | Daejeon Hana Citizen v Ulsan Hyundai | Sydkorea - K-League 1 |
13:00 | Fotboll | Prachuap FC v Trat FC | Thailand - Premier League |
13:00 | Fotboll | Sanliurfaspor v Sakaryaspor | Turkiet - 1 Lig |
13:00 | Fotboll | Keciorengucu v Corum FK | Turkiet - 1 Lig |
14:00 | Fotboll | Port FC v Sukhothai FC | Thailand - Premier League |
16:00 | Fotboll | Etar 1924 Veliko Tarnovo v Arda Kardzhali | Bulgarien - First League |
16:00 | Fotboll | Boluspor v Genclerbirligi | Turkiet - 1 Lig |
16:00 | Fotboll | Istanbulspor v Caykur Rizespor | Turkiet - Super Lig |
18:30 | Fotboll | Slavia Sofia v Pirin Blagoevgrad | Bulgarien - First League |
18:45 | Fotboll | Vitesse v Sparta Rotterdam | Nederländerna - Eredivisie |
18:45 | Handboll | Bjerringbro-Silkeborg v FC Dinamo Bucuresti | Europeiska Ligan |
18:45 | Handboll | IK Sävehof v TSV Hannover Burgdorf | Europeiska Ligan |
19:00 | Fotboll | KFUM v HamKam | Norge - Eliteserien |
19:00 | Fotboll | Warta Poznan v Zaglebie Lubin | Polen - Ekstraklasa |
19:00 | Fotboll | Odense BK v Vejle | Danmark - Superligan |
19:00 | Ishockey | Färjestad BK v Rögle BK | SHL |
19:00 | Ishockey | Växjö Lakers HC v Luleå HF | SHL |
19:00 | Ishockey | Vålerenga v Stavanger | Norge - Eliteserien |
19:30 | Fotboll | Manisa FK v Bodrumspor | Turkiet - 1 Lig |
19:30 | Fotboll | Galatasaray SK v Hatayspor | Turkiet - Super Lig |
19:30 | Fotboll | Gaziantep FK v Alanyaspor | Turkiet - Super Lig |
19:30 | Fotboll | Antalyaspor v Ankaragucu | Turkiet - Super Lig |
20:00 | Fotboll | Excelsior v PSV | Nederländerna - Eredivisie |
20:45 | Fotboll | Arbroath v Airdrieonians | Skottland - Championship |
20:45 | Fotboll | Busaiteen v Sitra | Bahrain - Premier League |
20:45 | Fotboll | Al-Ahli Manama v Al Khalidiyah | Bahrain - Premier League |
20:45 | Handboll | Füchse Berlin v Kadetten Schaffhausen | Europeiska Ligan |
20:45 | Handboll | Rhein-Neckar Löwen v RK Nexe | Europeiska Ligan |
21:00 | Fotboll | Fortuna Sittard v NEC | Nederländerna - Eredivisie |
21:00 | Fotboll | Portsmouth v Derby | England - League 1 |
22:30 | Fotboll | Internacional FC de Palmira v Boca Juniors De Cali | Colombia - Primera B |
on, 3 april 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
01:05 | Fotboll | Tapatio v Atlante | Mexiko - Liga de Expansion |
12:00 | Fotboll | Kashiwa Reysol v Cerezo Osaka | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Machida Zelvia v Sanfrecce Hiroshima | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Yokohama F-Marinos v Kawasaki Frontale | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Shonan Bellmare v Tokyo Verdy | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Jubilo Iwata v Albirex Niigata | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Gamba Osaka v Kyoto Sanga FC | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Avispa Fukuoka v Kashima Antlers | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Sagan Tosu v Vissel Kobe | Japan - J-League |
12:00 | Fotboll | Vegalta Sendai v Ehime FC | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | Blaublitz Akita v Mito Hollyhock | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | Iwaki SC v Fujieda MYFC | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | Thespa Gunma v Oita | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | JEF Utd Chiba v Tochigi SC | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | Shimizu S-Pulse v Tokushima Vortis | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | Fagiano Okayama v Yokohama FC | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | Renofa Yamaguchi v Roasso Kumamoto | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | V-Varen Nagasaki v Montedio Yamagata | Japan - J2-League |
12:00 | Fotboll | Kagoshima United v Ventforet Kofu | Japan - J2-League |
12:30 | Fotboll | Consadole Sapporo v Nagoya Grampus | Japan - J-League |
12:30 | Fotboll | FC Tokyo v Urawa Red Diamonds | Japan - J-League |
12:30 | Fotboll | Gwangju FC v Incheon Utd | Sydkorea - K-League 1 |
12:30 | Fotboll | FC Seoul v Gimcheon Sangmu FC | Sydkorea - K-League 1 |
12:30 | Fotboll | Gangwon FC v Daegu FC | Sydkorea - K-League 1 |
12:45 | Fotboll | Perth Glory v Sydney FC | Australien - A League |
13:00 | Fotboll | Chonburi v Chiangrai Utd | Thailand - Premier League |
13:30 | Fotboll | Khonkaen United v Police Tero FC | Thailand - Premier League |
13:30 | Fotboll | Krumovgrad v FC Hebar Pazardzhik | Bulgarien - First League |
14:00 | Fotboll | Muang Thong United v Uthai Thani FC | Thailand - Premier League |
14:00 | Fotboll | BG Pathum United v Buriram United | Thailand - Premier League |
16:00 | Fotboll | CSKA Sofia v Lokomotiv Plovdiv | Bulgarien - First League |
16:00 | Fotboll | Sivasspor v Fatih Karagumruk | Turkiet - Super Lig |
18:00 | Fotboll | Olympiakos v Aris Salonika | Grekland - Super League 1 |
18:30 | Fotboll | PAOK Salonika v Lamia | Grekland - Super League 1 |
18:30 | Fotboll | Ludogorets Razgrad v Levski Sofia | Bulgarien - First League |
18:45 | Fotboll | Heracles v AZ | Nederländerna - Eredivisie |
18:45 | Handboll | KS Kielce v GOG | Champions League |
19:00 | Basket | Chemnitz 99 v Bilbao | FIBA Europe Cup |
19:00 | Ishockey | Frölunda HC v Leksands IF | SHL |
19:00 | Ishockey | Skellefteå AIK v Linköping HC | SHL |
19:00 | Ishockey | Storhamar v Frisk Asker | Norge - Eliteserien |
19:30 | Fotboll | Kayserispor v Kasimpasa | Turkiet - Super Lig |
19:30 | Fotboll | Fenerbahce v Adana Demirspor | Turkiet - Super Lig |
19:30 | Fotboll | Konyaspor v Trabzonspor | Turkiet - Super Lig |
20:00 | Fotboll | FC Utrecht v PEC Zwolle | Nederländerna - Eredivisie |
20:00 | Fotboll | Panathinaikos v AEK Aten | Grekland - Super League 1 |
20:45 | Fotboll | Manama v East Riffa | Bahrain - Premier League |
20:45 | Handboll | Montpellier v RK Zagreb | Champions League |
21:00 | Fotboll | Heerenveen v FC Twente | Nederländerna - Eredivisie |
to, 4 april 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
13:30 | Fotboll | CSKA 1948 Sofia v Botev Vratsa | Bulgarien - First League |
16:00 | Fotboll | Beroe v Botev Plovdiv | Bulgarien - First League |
18:30 | Fotboll | Cherno More Varna v Lokomotiv 1929 Sofia | Bulgarien - First League |
18:45 | Fotboll | FC Volendam v Feyenoord | Nederländerna - Eredivisie |
19:00 | Basket | Röda Stjärnan v Olympiacos | Euroleague |
19:00 | Basket | Monaco v Zalgiris | Euroleague |
19:00 | Ishockey | Stavanger v Vålerenga | Norge - Eliteserien |
20:00 | Fotboll | RKC v Almere City FC | Nederländerna - Eredivisie |
20:30 | Basket | Barcelona v Maccabi Tel Aviv | Euroleague |
20:30 | Basket | Alba Berlin v Partizan | Euroleague |
20:45 | Basket | Valencia v Asvel Lyon-Villeurbanne | Euroleague |
21:00 | Fotboll | Ajax v Go Ahead Eagles | Nederländerna - Eredivisie |
fr, 5 april 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
10:45 | Fotboll | Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar | Australien - A League |
11:30 | Fotboll | Oakleigh Cannons v Port Melbourne SC | Australien - NPL Victoria |
19:00 | Fotboll | Lyngby v Odense BK | Danmark - Superligan |
19:00 | Ishockey | Frisk Asker v Storhamar | Norge - Eliteserien |
19:45 | Basket | Fenerbahce v Anadolu Efes | Euroleague |
20:30 | Basket | Bayern München v Panathinaikos | Euroleague |
20:30 | Basket | Milano v Virtus Bologna | Euroleague |
lö, 6 april 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
08:30 | Fotboll | Central Coast Mariners v Wellington Phoenix | Australien - A League |
10:45 | Fotboll | Melbourne Victory v Melbourne City | Australien - A League |
sö, 7 april 2024 |
Starttid | Sport | Event | Tävling |
07:00 | Fotboll | Newcastle Jets v Sydney FC | Australien - A League |
09:00 | Fotboll | Perth Glory v Adelaide United | Australien - A League |