Bet365 otseülekande ajakava

Sellel lehel asuvad spordiüritused on saadaval otseülekandena Bet365-s. Libistage hiirekursor lingile, et näha kõiki võistluse üksikasju, ja seejärel klõpsake Bet365-le minekuks, kus saab otseülekannet vaadata pärast konto avamist ja sissemakse tegemist. Kehtivad geo-piirangud. Teil peab olema reserviga konto või peate olema teinud panuse viimase 24 tunni jooksul. Kehtivad reeglid ja tingimused, 18+. Kuidas vaadata.

Kõikidest kihlveokontoritest aktsepteerib Bet365 panuseid kõige laiematel turgudel. Võite leida konkurentsivõimelisi koefitsiente registreerides end Bet365 saidil ning kasutades viitekoode.

Jalgpalli otseülekande ajakava - Vaata jalgpalli otseülekannet internetis.

Filtreeri spordiala järgi

Tänased hobuste võiduajamiste otseülekanded

Täna eetris - P, 14 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
16:30 Tennis Praegu otseülekandesAmalia Suciu - Gabriela Lee WTA Oeiras
17:00 Tennis Praegu otseülekandesMartin Krumich - Javier Barranco Cosano Challenger Oeiras
17:00 Tennis Praegu otseülekandesMichaela Bayerlova - Anna Siskova WTA Oeiras
17:15 Sulgpall Praegu otseülekandesToma Junior Popov - Anders Antonsen Euroopa meistrivõistlused
17:30 Squash Praegu otseülekandesBlack Ball Open - naised - Tinne Gilis vs Rowan Elaraby Black Ball Open - naised
17:30 Tennis Praegu otseülekandesLucca Guercio - Ezequiel Monferrer Challenger San Miguel de Tucumán
17:30 Tennis Praegu otseülekandesMateo Barreiros Reyes - Romeo Arcuschin Challenger San Miguel de Tucumán
17:30 Tennis Praegu otseülekandesCollin Altamirano - Juan S Osorio Challenger San Miguel de Tucumán
18:00 Korvpall Praegu otseülekandesReggio Emilia - Brindisi Itaalia 1. liiga
18:00 Tennis Praegu otseülekandesTamira Paszek - Maria Mateas WTA Oeiras
18:15 Korvpall Praegu otseülekandesVirtus Bologna - Vanoli Cremona Itaalia 1. liiga
18:15 Lauatennis Praegu otseülekandesZdenek Petran - Ondrej Chadima Setka Cup
18:20 Lauatennis Praegu otseülekandesJan Eibich - Martin Vodnansky TT Cup
18:24 Jalgpall Dortmund (Flamingo) Esports - Bayer 04 (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:24 Jalgpall Eintracht (Izzy) Esports - Wolfsburg (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:25 Hobuste võiduajamine 4.25 Plumpton (6. jooks) Plumpton
18:25 Lauatennis Marcin Marchlewski - Mateusz Misiak TT Elite Series
18:25 Lauatennis Andrii Shcherbak - Vladislav Kovalenko Setka Cup
18:25 Lauatennis Eduard Bernatskyi - Vladyslav Kovalchuk Setka Cup
18:25 Lauatennis Vojtech Leska - Jiri Cermak TT Cup
18:30 Jalgpall Bayer Leverkusen - Werder Bremen Saksamaa Bundesliga I
18:30 Jalgpall Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław Poola Ekstraklasa
18:30 Jalgpall Man Utd (Goliath) Esports - Arsenal (Professor) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 Jalgpall Aston Villa (Shelby) Esports - Man City (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 Lauatennis Josef Pelikan - Tomas Barta Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Rostyslav Kliuchuk - Jan Mecl Jnr Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Vaclav Svoboda - Zdenek Nevrtal Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Pavel Chovanec - Radek Mohelnik Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Andrii Vasylets - Oleksandr Lyman Setka Cup
18:30 Squash MMi kvalifikatsioon - Aafrika - naised - Habiba Hani vs Malak Fathy MMi kvalifikatsioon - Aafrika - naised
18:30 Tennis Arthur Gea - Tristan McCormick Challenger - Tallahassee
18:30 Tennis Alexander Frusina - Gerald Melzer Challenger - Tallahassee
18:30 Tennis Elio Jose Ribeiro Lago - Victor Lilov Challenger - Tallahassee
18:32 Korvpall MIL Bucks (SCORCH) Esports @ LA Lakers (OUTLAW) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
18:35 Korvpall BOS Celtics (Ugren) Esports @ ATL Hawks (Djapacmeister) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
18:35 Korvpall MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
18:35 Lauatennis Filip Mlynarski - Lukasz Kapron TT Elite Series
18:35 Lauatennis Anastasiia Havelia - Karina Zharkova Setka Cup - naised
18:35 Lauatennis Yaroslav Tebenko - Oleksandr Strutinskiy Setka Cup
18:36 Jalgpall Wolfsburg (Jekos) Esports - Dortmund (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:36 Jalgpall RB Leipzig (Nicolas_Rage) Esports - Eintracht (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:40 Lauatennis Anatolii Nazarov - Andrii Derevianko Setka Cup
18:42 Hobuste võiduajamine 4.42 Hereford (6. jooks) Hereford
18:42 Korvpall PHX Suns (AIRFORCE) Esports @ CLE Cavaliers (HOLLOW) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
18:45 Jalgpall Aston Villa (Shelby) Esports - Arsenal (Professor) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:45 Jalgpall Tottenham (Mosquito) Esports - Man Utd (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:48 Jalgpall Dortmund (Flamingo) Esports - RB Leipzig (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:48 Jalgpall Bayer 04 (Daca) Esports - Wolfsburg (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:50 Hobuste võiduajamine 4.50 Down Royal (6. jooks) Down Royal
18:50 Lauatennis Maciej Makajew - Jakub Glanowski TT Elite Series
18:50 Lauatennis Yana Mykhailyk - Nadiia Harmash Setka Cup - naised
18:50 Lauatennis Pavel Cibik - Daniel Zelezny TT Cup
18:55 Lauatennis Ruslan Andrishak - Ruslan Novak Setka Cup
18:55 Lauatennis Roman Urban - Jiri Cermak TT Cup
19:00 Hobuste võiduajamine 5.00 Plumpton (7. jooks) Plumpton
19:00 Jalgpall Udinese - Roma Itaalia Serie A
19:00 Jalgpall Fatih Karagümrük - Fenerbahçe Türgi Süper Lig
19:00 Jalgpall Kocaelispor - Giresunspor Türgi 1. liiga
19:00 Jalgpall Midtjylland - FC København Taani Superligaen
19:00 Jalgpall Hapoel Jerusalem FC - Maccabi Petach Tikva Iisraeli kõrgliiga
19:00 Jalgpall EB/Streymur - IF Fuglafjordur Fääri saarte kõrgliiga
19:00 Jalgpall UCV Moquegua - Deportivo Municipal Peruu Liga 2
19:00 Jalgpall Tottenham (Mosquito) Esports - Arsenal (Professor) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:00 Jalgpall Man City (Ivan) Esports - Man Utd (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:00 Korvpall Gran Canaria - Andorra Hispaania Liga ACB
19:00 Korvpall Leyma Coruña - Real Valladolid Hispaania LEB Oro
19:00 Korvpall Brescia - Venezia Itaalia 1. liiga
19:00 Korvpall Fenerbahce - naised vs Villeneuve d''Ascq - naised Euroliiga - naised
19:00 Kriket Central Castries Mindoo vs Mon Repos Stars - T10 St. Lucia T10 Blast
19:00 Lauatennis Jan Zandecki - Lukasz Nadolski TT Elite Series
19:00 Lauatennis Tomas Barta - Lubor Sulava Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Jan Mecl Jnr - Jaroslav Cerny Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Radek Mohelnik - Ivan Jemelka Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Zdenek Nevrtal - Martin Zizka Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Serhii Priadko - Viktor Ziakun Setka Cup
19:00 Tennis Zizou Bergs - Thanasi Kokkinakis Challenger - Sarasota
19:00 Tennis Pedro Sakamoto - Bruno Fernandez Challenger San Miguel de Tucumán
19:00 Tennis Andres Urrea - Nikos Lehmann Challenger San Miguel de Tucumán
19:00 Tennis Mateo Del Pino - Preston Brown Challenger San Miguel de Tucumán
19:00 Võrkpall Civitanova - Cisterna Itaalia Superlega
19:00 Võrkpall Trentino - Monza Itaalia Superlega
19:04 Korvpall MIL Bucks (SCORCH) Esports @ MEM Grizzlies (GHOUL) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
19:05 Lauatennis Anastasiia Fedorenko - Olena Nikitchenko Setka Cup - naised
19:05 Lauatennis Myroslav Loboda - Ruslan Haysenyuk Setka Cup
19:10 Jalgpall West Ham (Daca) Esports - Newcastle (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:10 Jalgpall Chelsea (Flamingo) Esports - Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:10 Korvpall OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
19:10 Lauatennis Ivan Demianchuk - Daniil Habrelyan Setka Cup
19:14 Korvpall PHX Suns (AIRFORCE) Esports @ DAL Mavericks (ARCHITECT) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
19:15 Jalgpall Bayer 04 (Mosquito) Esports - RB Leipzig (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Jalgpall VfB Stuttgart (Shelby) Esports - Bayern (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Squash Black Ball Open - Fares Dessouky vs Mostafa Asal Black Ball Open
19:15 Squash MMi kvalifikatsioon - Aafrika - naised - Nour Khafagy vs Nadien Elhammamy MMi kvalifikatsioon - Aafrika - naised
19:17 Hobuste võiduajamine 5.17 Hereford (7. jooks) Hereford
19:20 Lauatennis Svitlana Yureneva - Anastasiia Moskaliuk Setka Cup - naised
19:20 Lauatennis Jan Eibich - Daniel Zelezny TT Cup
19:22 Jalgpall Aston Villa (Izzy) Esports - West Ham (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:22 Jalgpall Newcastle (Nicolas_Rage) Esports - Brighton (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:25 Hobuste võiduajamine 5.25 Down Royal (7. jooks) Down Royal
19:25 Korvpall ATL Hawks (Djapacmeister) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
19:25 Lauatennis Krystian Kolodziej - Lukasz Kapron TT Elite Series
19:25 Lauatennis Fedir Chashchin - Andrii Shcherbak Setka Cup
19:25 Lauatennis Dmytro Belanchyk - Eduard Bernatskyi Setka Cup
19:25 Lauatennis Jaroslav Sprongl - Vojtech Leska TT Cup
19:30 Jalgpall Athletic Bilbao - Villarreal Hispaania Primera Liga
19:30 Jalgpall Anderlecht - Union Saint-Gilloise Belgia 1. divisjon A
19:30 Jalgpall Beroe - Lokomotiv Plovdiv Bulgaaria kõrgliiga
19:30 Jalgpall Burgos - Racing Santander Hispaania Segunda
19:30 Jalgpall Real Zaragoza - Elche Hispaania Segunda
19:30 Jalgpall Mantova - Vicenza Itaalia Serie C - grupp A
19:30 Jalgpall Gubbio - Pontedera Itaalia Serie C - grupp B
19:30 Jalgpall Carrarese - Rimini Itaalia Serie C - grupp B
19:30 Jalgpall US Latina Calcio - SS Turris Calcio Itaalia Serie C - grupp C
19:30 Jalgpall Casertana - AZ Picerno ASD Itaalia Serie C - grupp C
19:30 Jalgpall Universidad de Chile - Coquimbo Unido Tšiili Primera División
19:30 Jalgpall O''Higgins - Huachipato Tšiili Primera División
19:30 Jalgpall Dortmund (Professor) Esports - RB Leipzig (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 Jalgpall Bayer 04 (Mosquito) Esports - VfB Stuttgart (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 Jäähoki Skellefteå AIK - Frölunda HC Rootsi SHL
19:30 Korvpall Baskets Würzburg - Bayern München Saksamaa Bundesliga
19:30 Korvpall Real Madrid - Joventut Hispaania Liga ACB
19:30 Korvpall Granada - Valencia Hispaania Liga ACB
19:30 Korvpall Fuenlabrada - Clavijo Hispaania LEB Oro
19:30 Korvpall Napoli - Dinamo Sassari Itaalia 1. liiga
19:30 Käsipall BM Huesca - BM Cangas Hispaania Liga ASOBAL
19:30 Lauatennis Matej Perny - Josef Pelikan Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Marek Sedlak Snr - Rostyslav Kliuchuk Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Ales Krejci - Vaclav Svoboda Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Dominik Muller - Pavel Chovanec Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Andrii Vasylets - Serhii Miroshnychenko Setka Cup
19:34 Jalgpall Brighton (Jekos) Esports - Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:34 Jalgpall West Ham (Daca) Esports - Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:35 Lauatennis Lukasz Pietraszko - Marcin Marchlewski TT Elite Series
19:35 Lauatennis Dina Tishchenko - Viktoriia Anarmetova Setka Cup - naised
19:35 Lauatennis Ivan Pytsko - Yaroslav Tebenko Setka Cup
19:36 Korvpall LA Lakers (OUTLAW) Esports @ BOS Celtics (COMBO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
19:40 Lauatennis Ivan Efimenko - Anatolii Nazarov Setka Cup
19:45 Jalgpall Hapoel Haifa - Maccabi Bnei Raina Iisraeli kõrgliiga
19:45 Jalgpall Dortmund (Professor) Esports - Bayern (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 Jalgpall RB Leipzig (Ivan) Esports - VfB Stuttgart (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 Lauatennis Jakub Kosowski - Filip Mlynarski TT Elite Series
19:45 Lauatennis Matyas Navedla - Matej Mezera Setka Cup
19:46 Jalgpall Chelsea (Flamingo) Esports - Brighton (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:46 Jalgpall Aston Villa (Izzy) Esports - Newcastle (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:46 Korvpall DAL Mavericks (ARCHITECT) Esports @ CLE Cavaliers (HOLLOW) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
19:50 Lauatennis Nadiia Harmash - Olena Telezhynska Setka Cup - naised
19:50 Lauatennis Martin Vodnansky - Pavel Cibik TT Cup
19:55 Lauatennis Ruslan Andrishak - Oleh Savenkov Setka Cup
19:55 Lauatennis Roman Urban - Vojtech Leska TT Cup
19:58 Jalgpall Newcastle (Nicolas_Rage) Esports - Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:58 Jalgpall Brighton (Jekos) Esports - West Ham (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:00 Jalgpall FC Arouca - Boavista Portugali Primeira Liga
20:00 Jalgpall Portimonense - Casa Pia Portugali Primeira Liga
20:00 Jalgpall MS Ashdod - Maccabi Netanya Iisraeli kõrgliiga
20:00 Jalgpall Dortmund (Professor) Esports - VfB Stuttgart (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 Jalgpall Bayern (Goliath) Esports - Bayer 04 (Mosquito) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 Korvpall Scafati - Varese Itaalia 1. liiga
20:00 Korvpall OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
20:00 Korvpall MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
20:00 Tennis Alexander Razeghi - Andres Andrade Challenger - Tallahassee
20:00 Tennis Thomas Fancutt - Strong Kirchheimer Challenger - Tallahassee
20:00 Tennis Kyle Edmund - Johannes Ingildsen Challenger - Tallahassee
20:05 Lauatennis Aleksander Lilien - Mateusz Misiak TT Elite Series
20:05 Lauatennis Anastasiia Havelia - Anastasiia Fedorenko Setka Cup - naised
20:05 Lauatennis Myroslav Loboda - Mykola Slozka Setka Cup
20:07 Jäähoki SEA Kraken @ STL Blues NHL
20:08 Korvpall MEM Grizzlies (GHOUL) Esports @ BOS Celtics (COMBO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
20:10 Jalgpall Newcastle (Nicolas_Rage) Esports - West Ham (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:10 Jalgpall Aston Villa (Izzy) Esports - Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:10 Korvpall BKN Nets @ PHI 76ers NBA
20:10 Korvpall TOR Raptors @ MIA Heat NBA
20:10 Korvpall CHA Hornets @ CLE Cavaliers NBA
20:10 Korvpall CHI Bulls @ NY Knicks NBA
20:10 Korvpall WAS Wizards @ BOS Celtics NBA
20:10 Korvpall MIL Bucks @ ORL Magic NBA
20:10 Korvpall ATL Hawks @ IND Pacers NBA
20:10 Lauatennis Krystian Kolodziej - Lukasz Kapron TT Elite Series
20:10 Lauatennis Valerii Merzlikin - Daniil Habrelyan Setka Cup
20:15 Jalgpall OH Leuven - Gent Belgia 1. divisjon A
20:15 Jalgpall Patro Eisden Maasmechelen - KV Oostende Belgia 1. divisjon B
20:15 Jalgpall Lillestrøm - Bodø/Glimt Norra Eliteserien
20:15 Jalgpall FK Čukarički - Partizan Serbia superliiga
20:15 Jalgpall Dortmund (Professor) Esports - Bayer 04 (Mosquito) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 Jalgpall Bayern (Goliath) Esports - RB Leipzig (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 Lauatennis Stepan Rejent - Lukas Provaznik Setka Cup
20:15 Squash Black Ball Open - naised - Hana Moataz vs Olivia Weaver Black Ball Open - naised
20:18 Korvpall CLE Cavaliers (HOLLOW) Esports @ PHX Suns (AIRFORCE) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
20:20 Lauatennis Olha Melnyk - Yana Mykhailyk Setka Cup - naised
20:22 Jalgpall West Ham (Daca) Esports - Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:22 Jalgpall Brighton (Jekos) Esports - Newcastle (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:25 Lauatennis Oleksandr Sharanyuk - Vladislav Kovalenko Setka Cup
20:25 Lauatennis Vladyslav Kovalchuk - Ruslan Novak Setka Cup
20:25 Lauatennis Jiri Cermak - Jaroslav Sprongl TT Cup
20:30 Jalgpall SC Freiburg II - Dynamo Dresden Saksamaa 3. liiga
20:30 Jalgpall Ateena AEK - Aris Salonika Kreeka superliiga 1
20:30 Jalgpall Tristan Suarez - Quilmes Argentina Nacional B
20:30 Jalgpall RB Leipzig (Ivan) Esports - Bayer 04 (Mosquito) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:30 Jalgpall Bayern (Goliath) Esports - VfB Stuttgart (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:30 Lauatennis Lukasz Pietraszko - Jakub Zochniak TT Elite Series
20:30 Tennis Felix Corwin - Ivan Denisov Challenger San Miguel de Tucumán
20:30 Tennis Petr Iamachkine - Ezequiel Simonit Challenger San Miguel de Tucumán
20:30 Tennis Alejo L L Lavallen - Gonzalo Zeitune Challenger San Miguel de Tucumán
20:34 Jalgpall Chelsea (Flamingo) Esports - West Ham (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:34 Jalgpall Aston Villa (Izzy) Esports - Brighton (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:35 Korvpall LA Lakers (eLeL) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
20:35 Korvpall ATL Hawks (Djapacmeister) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
20:35 Lauatennis Filip Mlynarski - Lukasz Jarocki TT Elite Series
20:35 Lauatennis Dina Tishchenko - Karina Zharkova Setka Cup - naised
20:35 Lauatennis Oleksandr Strutinskiy - Ruslan Haysenyuk Setka Cup
20:35 Pesapall PIT Pirates @ PHI Phillies MLB
20:35 Pesapall LA Angels @ BOS Red Sox MLB
20:35 Pesapall MIL Brewers @ BAL Orioles MLB
20:37 Pesapall COL Rockies @ TOR Blue Jays MLB
20:40 Lauatennis Andrii Derevianko - Ivan Demianchuk Setka Cup
20:40 Pesapall ATL Braves @ MIA Marlins MLB
20:40 Pesapall NY Yankees @ CLE Guardians MLB
20:40 Pesapall MIN Twins @ DET Tigers MLB
20:40 Pesapall KC Royals @ NY Mets MLB
20:40 Pesapall SF Giants @ TB Rays MLB
20:45 Jalgpall RB Leipzig (Ivan) Esports - Dortmund (Professor) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:45 Jalgpall VfB Stuttgart (Shelby) Esports - Bayer 04 (Mosquito) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:45 Lauatennis Matyas Navedla - Lukas Provaznik Setka Cup
20:46 Jalgpall Brighton (Jekos) Esports - Chelsea (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:46 Jalgpall Newcastle (Nicolas_Rage) Esports - Aston Villa (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:50 Lauatennis Svitlana Yureneva - Nadiia Harmash Setka Cup - naised
20:55 Lauatennis Kamil Rudomina - Krzysztof Kotyl TT Elite Series
20:55 Lauatennis Dmytro Belanchyk - Ruslan Andrishak Setka Cup
20:56 Korvpall PHX Suns (GRECO) Esports @ CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
20:58 Jalgpall Chelsea (Flamingo) Esports - Newcastle (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:58 Jalgpall West Ham (Daca) Esports - Brighton (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:00 Jalgpall NEC - PEC Zwolle Madalmaade Eredivisie
21:00 Jalgpall Universidad Católica del Ecuador - Independiente del Valle Ecuadori LigaPro Serie A
21:00 Jalgpall CFR Cluj - FCSB Rumeenia I liiga
21:00 Jalgpall Cesar Vallejo - Comerciantes Unidos Peruu Liga 1
21:00 Jalgpall Defensor Sporting - CA River Plate Uruguay Apertura
21:00 Jalgpall Toronto FC II - FC Cincinnati II USA MLS Next Pro League
21:00 Jalgpall NSI Runavik - B36 Torshavn Fääri saarte kõrgliiga
21:00 Jalgpall Bayern (Goliath) Esports - Dortmund (Professor) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Jalgpall VfB Stuttgart (Shelby) Esports - RB Leipzig (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Korvpall Amics Castello - Menorca Hispaania LEB Oro
21:00 Käsipall BM Torrelavega - Anaitasuna Hispaania Liga ASOBAL
21:00 Lauatennis Milan Klement - Tomas Holik Tšehhi Liga Pro
21:00 Lauatennis Jan Vidourek - Vaclav Pech Tšehhi Liga Pro
21:00 Lauatennis Zdenek Kasinski - Milan Regner Tšehhi Liga Pro
21:00 Lauatennis Damian Korczak - Adrian Wiecek TT Elite Series
21:00 Lauatennis Jan Herold - Tadeas Zika Tšehhi Liga Pro
21:00 Squash Black Ball Open - Karim Abdel Gawad vs Mohamed ElSherbini Black Ball Open
21:00 Võrkpall VC Zwolle - naised vs Dynamo Apeldoorn - naised Madalmaade Eredivisie - naised
21:05 Lauatennis Olena Nikitchenko - Viktoriia Anarmetova Setka Cup - naised
21:05 Lauatennis Ivan Pytsko - Myroslav Loboda Setka Cup
21:06 Korvpall MEM Grizzlies (HERMES) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
21:10 Korvpall MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ ATL Hawks (Djapacmeister) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
21:10 Korvpall BOS Celtics (Ugren) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
21:10 Pesapall TEX Rangers @ HOU Astros MLB
21:10 Pesapall CIN Reds @ CHI White Sox MLB
21:15 Jalgpall VfB Stuttgart (Shelby) Esports - Dortmund (Professor) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:15 Jalgpall Bayer 04 (Mosquito) Esports - Bayern (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:15 Lauatennis Stepan Rejent - Matej Mezera Setka Cup
21:20 Lauatennis Aleksander Lilien - Lukasz Pietraszko TT Elite Series
21:20 Lauatennis Yana Mykhailyk - Anastasiia Moskaliuk Setka Cup - naised
21:20 Lauatennis Dominik Lafek - Vojtech Sanc TT Cup
21:25 Lauatennis Krystian Kolodziej - Filip Mlynarski TT Elite Series
21:25 Lauatennis Oleksandr Sharanyuk - Andrii Shcherbak Setka Cup
21:25 Lauatennis Eduard Bernatskyi - Ruslan Novak Setka Cup
21:28 Korvpall GS Warriors (SPARKZ) Esports @ DAL Mavericks (BOOGIE) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
21:30 Jalgpall Atlanta United - Philadelphia Union USA MLS
21:30 Jalgpall Bayer 04 (Mosquito) Esports - Dortmund (Professor) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Jalgpall RB Leipzig (Ivan) Esports - Bayern (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Jalgpall Portugal (Daca) Esports - England (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:30 Jalgpall Argentina (Flamingo) Esports - Germany (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:30 Kriket Micoud Eagles vs Babonneau Leatherbacks - T10 St. Lucia T10 Blast
21:30 Lauatennis Robin Pacha - Milan Urban Tšehhi Liga Pro
21:30 Lauatennis Marek Zaskodny - Roman Hudeczek Tšehhi Liga Pro
21:30 Lauatennis Ladislav Svanda - Jan Kabelka Tšehhi Liga Pro
21:30 Lauatennis Yurii Holovatiuk - Milan Kolar Tšehhi Liga Pro
21:30 Tennis Corentin Denolly - Justin Lyons Challenger - Tallahassee
21:30 Tennis Ian Mayew - Gabi Adrian Boitan Challenger - Tallahassee
21:30 Tennis Viktor Durasovic - Ajeet Rai Challenger - Tallahassee
21:35 Lauatennis Anastasiia Havelia - Dina Tishchenko Setka Cup - naised
21:35 Lauatennis Yaroslav Tebenko - Ruslan Haysenyuk Setka Cup
21:38 Korvpall LA Lakers (DYNAMO) Esports @ BOS Celtics (CYPHER) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
21:40 Lauatennis Krzysztof Kotyl - Mateusz Misiak TT Elite Series
21:42 Jalgpall Germany (Izzy) Esports - Portugal (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:42 Jalgpall England (Nicolas_Rage) Esports - France (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:45 Jalgpall Inter Milan - Cagliari Itaalia Serie A
21:45 Jalgpall Lyon - Brest Prantsusmaa Ligue 1
21:45 Jalgpall Vis Pesaro - Perugia Itaalia Serie C - grupp B
21:45 Jalgpall Catania - ACR Messina Itaalia Serie C - grupp C
21:45 Jalgpall Monopoli - Taranto Itaalia Serie C - grupp C
21:45 Jalgpall Audace Cerignola - Virtus Francavilla Itaalia Serie C - grupp C
21:45 Korvpall ATL Hawks (Djapacmeister) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
21:45 Lauatennis Matyas Navedla - Stepan Rejent Setka Cup
21:50 Lauatennis Adrian Wiecek - Lukasz Kapron TT Elite Series
21:50 Lauatennis Olha Melnyk - Olena Telezhynska Setka Cup - naised
21:50 Lauatennis Zbynek Vyskocil - Zdenek Dusek TT Cup
21:54 Jalgpall France (Jekos) Esports - Germany (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:54 Jalgpall Portugal (Daca) Esports - Argentina (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:55 Lauatennis Roman Yushko - Vladislav Kovalenko Setka Cup
21:55 Lauatennis Oleh Savenkov - Vladyslav Kovalchuk Setka Cup
21:55 Lauatennis Stepan Koci - Bohuslav Budik TT Cup
22:00 Jalgpall Real Sociedad - Almería Hispaania Primera Liga
22:00 Jalgpall Racing Ferrol - Huesca Hispaania Segunda
22:00 Jalgpall Nublense - Palestino Tšiili Primera División
22:00 Jalgpall Boyaca Chicó - Patriotas FC Colombia Primera A
22:00 Jalgpall Deportivo Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira Venezuela Primera División
22:00 Jalgpall San Antonio Bulo Bulo - Bolivar Boliivia Apertura
22:00 Jalgpall Real Madrid (Chemist) Esports - PSG (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Jalgpall Inter (Pele) Esports - Man City (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Jäähoki CHA Checkers @ HAR Wolfpack AHL
22:00 Korvpall OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
22:00 Korvpall DAL Mavericks (BOOGIE) Esports @ CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
22:00 Lauatennis Kamil Rudomina - Jakub Zochniak TT Elite Series
22:00 Lauatennis Tomas Holik - Robin Pacha Tšehhi Liga Pro
22:00 Lauatennis Tadeas Zika - Marek Zaskodny Tšehhi Liga Pro
22:00 Lauatennis Vaclav Pech - Ladislav Svanda Tšehhi Liga Pro
22:00 Lauatennis Milan Regner - Yurii Holovatiuk Tšehhi Liga Pro
22:05 Lauatennis Anastasiia Fedorenko - Viktoriia Anarmetova Setka Cup - naised
22:05 Lauatennis Mykola Slozka - Oleksandr Strutinskiy Setka Cup
22:06 Jalgpall Argentina (Flamingo) Esports - France (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:06 Jalgpall Germany (Izzy) Esports - England (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:10 Korvpall BOS Celtics (CYPHER) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
22:15 Jalgpall Bayern (General) Esports - PSG (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:15 Jalgpall Real Madrid (Chemist) Esports - Inter (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:15 Lauatennis Lukas Provaznik - Matej Mezera Setka Cup
22:15 Lauatennis Damian Korczak - Lukasz Jarocki TT Elite Series
22:18 Jalgpall England (Nicolas_Rage) Esports - Argentina (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:18 Jalgpall France (Jekos) Esports - Portugal (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:20 Lauatennis Svitlana Yureneva - Yana Mykhailyk Setka Cup - naised
22:20 Lauatennis Dominik Lafek - Zdenek Dusek TT Cup
22:25 Lauatennis Lukasz Pietraszko - Mateusz Misiak TT Elite Series
22:25 Lauatennis Fedir Chashchin - Oleksandr Sharanyuk Setka Cup
22:25 Lauatennis Petr Priscak - Tomas Krejci TT Cup
22:30 Jalgpall Benfica - Moreirense Portugali Primeira Liga
22:30 Jalgpall Bayern (General) Esports - Man City (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 Jalgpall PSG (aibothard) Esports - Inter (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 Jalgpall England (Nicolas_Rage) Esports - Portugal (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:30 Jalgpall Germany (Izzy) Esports - Argentina (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:30 Lauatennis Milan Urban - Milan Klement Tšehhi Liga Pro
22:30 Lauatennis Jan Kabelka - Jan Vidourek Tšehhi Liga Pro
22:30 Lauatennis Milan Kolar - Zdenek Kasinski Tšehhi Liga Pro
22:30 Lauatennis Roman Hudeczek - Jan Herold Tšehhi Liga Pro
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Denny Hamlin vs Kyle Larson AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Ryan Blaney vs Tyler Reddick AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Martin Truex Jr. vs William Byron AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Bubba Wallace vs Chase Elliott AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Alex Bowman vs Joey Logano AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Brad Keselowski vs Chris Buescher AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Ross Chastain vs Christopher Bell AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Ryan Preece vs Josh Berry AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Daniel Suarez vs Erik Jones AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Chase Briscoe vs Michael McDowell AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:30 NASCAR AutoTrader EchoPark Automotive 400 - Ty Gibbs vs Kyle Busch AutoTrader EchoPark Automotive 400
22:32 Korvpall GS Warriors (SPARKZ) Esports @ PHX Suns (GRECO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
22:35 Korvpall BOS Celtics (Ugren) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
22:35 Korvpall LA Lakers (eLeL) Esports @ ATL Hawks (Djapacmeister) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
22:35 Lauatennis Filip Mlynarski - Lukasz Kapron TT Elite Series
22:35 Lauatennis Karina Zharkova - Olena Nikitchenko Setka Cup - naised
22:37 Jäähoki COL Avalanche @ VGS Golden Knights NHL
22:40 Korvpall HOU Rockets @ LA Clippers NBA
22:40 Korvpall UTA Jazz @ GS Warriors NBA
22:40 Korvpall DAL Mavericks @ OKC Thunder NBA
22:40 Korvpall PHX Suns @ MIN Timberwolves NBA
22:40 Korvpall DEN Nuggets @ MEM Grizzlies NBA
22:40 Korvpall DET Pistons @ SA Spurs NBA
22:40 Korvpall POR Trail Blazers @ SAC Kings NBA
22:40 Korvpall LA Lakers @ NO Pelicans NBA
22:42 Jalgpall Portugal (Daca) Esports - Germany (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:42 Jalgpall France (Jekos) Esports - England (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:42 Korvpall LA Lakers (DYNAMO) Esports @ MEM Grizzlies (HERMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
22:45 Jalgpall Bayern (General) Esports - Inter (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:45 Jalgpall Man City (Nio) Esports - Real Madrid (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:50 Lauatennis Aleksander Lilien - Kamil Rudomina TT Elite Series
22:50 Lauatennis Olha Melnyk - Nadiia Harmash Setka Cup - naised
22:50 Lauatennis Vojtech Sanc - Zbynek Vyskocil TT Cup
22:54 Jalgpall Argentina (Flamingo) Esports - Portugal (Daca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:54 Jalgpall Germany (Izzy) Esports - France (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:55 Lauatennis Stepan Koci - Tomas Krejci TT Cup
23:00 Jalgpall Sarmiento - CA Platense Argentina Copa de la Liga Profesional
23:00 Jalgpall Lexington SC - Spokane Velocity FC USA USL League One
23:00 Jalgpall Bayern (General) Esports - Real Madrid (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 Jalgpall Man City (Nio) Esports - PSG (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 Lauatennis Milan Klement - Robin Pacha Tšehhi Liga Pro
23:00 Lauatennis Jan Vidourek - Ladislav Svanda Tšehhi Liga Pro
23:00 Lauatennis Zdenek Kasinski - Yurii Holovatiuk Tšehhi Liga Pro
23:00 Lauatennis Maksim Baranov - Artem Trofymchuk Setka Cup
23:00 Lauatennis Krystian Kolodziej - Damian Korczak TT Elite Series
23:00 Lauatennis Jan Herold - Marek Zaskodny Tšehhi Liga Pro
23:00 Tennis Nicolas Mejia - Giovanni Mpetshi Perricard Challenger Morelos
23:04 Korvpall GS Warriors (SPARKZ) Esports @ CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
23:06 Jalgpall France (Jekos) Esports - Argentina (Flamingo) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:06 Jalgpall England (Nicolas_Rage) Esports - Germany (Izzy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:07 Pesapall WAS Nationals @ OAK Athletics MLB
23:10 Korvpall LA Lakers (eLeL) Esports @ OKC Thunder (Pakapaka) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
23:10 Korvpall BOS Celtics (Ugren) Esports @ MIN Timberwolves (Dzojo) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
23:10 Lauatennis Krzysztof Kotyl - Jakub Zochniak TT Elite Series
23:10 Pesapall STL Cardinals @ ARI Diamondbacks MLB
23:10 Pesapall CHI Cubs @ SEA Mariners MLB
23:14 Korvpall LA Lakers (DYNAMO) Esports @ MIL Bucks (DEEP) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
23:15 Jalgpall PSG (aibothard) Esports - Real Madrid (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:15 Jalgpall Man City (Nio) Esports - Inter (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:18 Jalgpall Argentina (Flamingo) Esports - England (Nicolas_Rage) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:18 Jalgpall Portugal (Daca) Esports - France (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:20 Lauatennis Anastasiia Moskaliuk - Olena Telezhynska Setka Cup - naised
23:20 Lauatennis Dominik Lafek - Zbynek Vyskocil TT Cup
23:25 Lauatennis Adrian Wiecek - Lukasz Jarocki TT Elite Series
23:25 Lauatennis Andrii Shcherbak - Roman Yushko Setka Cup
23:25 Lauatennis Bohuslav Budik - Petr Priscak TT Cup
23:30 Jalgpall St. Louis City SC - Austin FC USA MLS
23:30 Jalgpall El Nacional - Imbabura Ecuadori LigaPro Serie A
23:30 Jalgpall PSG (aibothard) Esports - Bayern (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 Jalgpall Inter (Pele) Esports - Real Madrid (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 Jalgpall Real Madrid (GianniKid) Esports - PSG (DangerDim77) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:30 Lauatennis Tomas Holik - Milan Urban Tšehhi Liga Pro
23:30 Lauatennis Tadeas Zika - Roman Hudeczek Tšehhi Liga Pro
23:30 Lauatennis Vaclav Pech - Jan Kabelka Tšehhi Liga Pro
23:30 Lauatennis Milan Regner - Milan Kolar Tšehhi Liga Pro
23:30 Lauatennis Nazarii Sydorak - Rostyslav Fedyna Setka Cup
23:35 Lauatennis Lukasz Pietraszko - Kamil Rudomina TT Elite Series
23:36 Korvpall DAL Mavericks (BOOGIE) Esports @ PHX Suns (GRECO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
23:42 Jalgpall Barcelona (hotShot) Esports - Real Madrid (GianniKid) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:42 Jalgpall PSG (DangerDim77) Esports - Man City (RuBIX) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:45 Jalgpall Man City (Nio) Esports - Bayern (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 Jalgpall Inter (Pele) Esports - PSG (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 Korvpall MIN Timberwolves (Dzojo) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
23:45 Korvpall OKC Thunder (Pakapaka) Esports @ ATL Hawks (Djapacmeister) Esports Ebasketball Battle - 4x5 min
23:45 Lauatennis Radovan Pisa - Vojtech Grubr Setka Cup
23:45 Lauatennis Filip Mlynarski - Damian Korczak TT Elite Series
23:46 Korvpall BOS Celtics (CYPHER) Esports @ MEM Grizzlies (HERMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
23:50 Lauatennis Svitlana Yureneva - Olha Melnyk Setka Cup - naised
23:50 Lauatennis Zdenek Dusek - Vojtech Sanc TT Cup
23:54 Jalgpall Man City (RuBIX) Esports - Barcelona (hotShot) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:54 Jalgpall Real Madrid (GianniKid) Esports - Bayern (JKey) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:55 Lauatennis Stepan Koci - Petr Priscak TT Cup

E, 15 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 E-sport KRU Esports - MIBR VALORANT - VCT Americas
00:00 Jalgpall Atlético Huila - CD Real Santander Colombia Primera B
00:00 Jalgpall Cucuta Deportivo - Leones Colombia Primera B
00:00 Jalgpall Real Cartagena - Real Soacha Cundinamarca Colombia Primera B
00:00 Jalgpall North Carolina FC - Birmingham Legion FC USA USL Championship
00:00 Jalgpall Peñarol - Danubio Uruguay Apertura
00:00 Jalgpall New York Red Bulls II - Chicago Fire II USA MLS Next Pro League
00:00 Jalgpall Portland Timbers II - Colorado Rapids II USA MLS Next Pro League
00:00 Jalgpall Inter (Pele) Esports - Bayern (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:00 Jalgpall Real Madrid (Chemist) Esports - Man City (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:00 Jäähoki Toledo Walleye @ Fort Wayne Komets ECHL
00:00 Lauatennis Aleksander Lilien - Krzysztof Kotyl TT Elite Series
00:00 Lauatennis Oleksandr Hainovskyi - Volodymyr Korobko Setka Cup
00:05 Lauatennis Serhii Khandetskyi - Dmytro Mishchenko Setka Cup
00:06 Jalgpall Bayern (JKey) Esports - Man City (RuBIX) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:06 Jalgpall Barcelona (hotShot) Esports - PSG (DangerDim77) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:08 Korvpall CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports @ PHX Suns (GRECO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
00:10 Jalgpall Independiente Medellín - Atlético Bucaramanga Colombia Primera A
00:10 Lauatennis Krystian Kolodziej - Adrian Wiecek TT Elite Series
00:15 Jalgpall Gimnasia LP - Banfield Argentina Copa de la Liga Profesional
00:15 Jalgpall Real Madrid (Chemist) Esports - Bayern (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 Jalgpall PSG (aibothard) Esports - Man City (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 Jalgpall Bayern (Cleo) Esports - Real Madrid (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:15 Jalgpall A.Madrid (Panther) Esports - PSG (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:15 Lauatennis Ondrej Malecek - Tomas Liska Setka Cup
00:18 Jalgpall PSG (DangerDim77) Esports - Bayern (JKey) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:18 Jalgpall Man City (RuBIX) Esports - Real Madrid (GianniKid) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:18 Korvpall MIL Bucks (DEEP) Esports @ MEM Grizzlies (HERMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
00:20 Lauatennis Yana Mykhailyk - Olena Telezhynska Setka Cup - naised
00:25 Lauatennis Jakub Zochniak - Mateusz Misiak TT Elite Series
00:25 Lauatennis Oleksandr Dukhovenko - Artem Chepurnyi Setka Cup
00:25 Lauatennis Tomas Krejci - Bohuslav Budik TT Cup
00:30 Jalgpall Gualberto Villarroel - The Strongest Boliivia Apertura
00:30 Jalgpall PAOK (Chemist) Esports - Fiorentina (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:30 Jalgpall Ajax (Pele) Esports - Fenerbahce (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:30 Jalgpall PSG (DangerDim77) Esports - Real Madrid (GianniKid) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:30 Jalgpall Man City (Felix) Esports - Real Madrid (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:30 Jalgpall Bayern (Cleo) Esports - A.Madrid (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:30 Lauatennis Maksim Baranov - Rostyslav Fedyna Setka Cup
00:35 Lauatennis Lukasz Jarocki - Lukasz Kapron TT Elite Series
00:35 Lauatennis Serhii Chuliukov - Oleksii Shyndel Setka Cup
00:40 Korvpall CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports @ DAL Mavericks (BOOGIE) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
00:42 Jalgpall Real Madrid (GianniKid) Esports - Barcelona (hotShot) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:42 Jalgpall Man City (RuBIX) Esports - PSG (DangerDim77) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:45 Jalgpall San Martín de San Juan - San Martín de Tucumán Argentina Nacional B
00:45 Jalgpall Deportivo Tachira - Carabobo Venezuela Primera División
00:45 Jalgpall Aston Villa (General) Esports - Fiorentina (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:45 Jalgpall PAOK (Chemist) Esports - Ajax (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:45 Jalgpall Man City (Felix) Esports - PSG (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:45 Jalgpall Real Madrid (Andrew) Esports - A.Madrid (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:45 Lauatennis Radovan Pisa - Tomas Liska Setka Cup
00:50 Korvpall BOS Celtics (CYPHER) Esports @ LA Lakers (DYNAMO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
00:50 Lauatennis Lukasz Pietraszko - Krzysztof Kotyl TT Elite Series
00:50 Lauatennis Nadiia Harmash - Anastasiia Moskaliuk Setka Cup - naised
00:54 Jalgpall Bayern (JKey) Esports - Real Madrid (GianniKid) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:54 Jalgpall Barcelona (hotShot) Esports - Man City (RuBIX) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
00:55 Lauatennis Filip Mlynarski - Adrian Wiecek TT Elite Series
00:55 Lauatennis Andrii Kovrikov - Pavlo Babenko Setka Cup
01:00 Jalgpall Cusco FC - AD Tarma Peruu Liga 1
01:00 Jalgpall Sporting Kansas City II - Houston Dynamo II USA MLS Next Pro League
01:00 Jalgpall Gotham FC - naised v Kansas City Current - naised USA NWSL - naised
01:00 Jalgpall Aston Villa (General) Esports - Fenerbahce (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:00 Jalgpall Fiorentina (aibothard) Esports - Ajax (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:00 Jalgpall Man City (Felix) Esports - A.Madrid (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:00 Jalgpall PSG (Alexis) Esports - Bayern (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:00 Jäähoki SD Gulls @ CV Firebirds AHL
01:00 Korvpall Ponce - Criollos de Caguas Puerto Rico Superior Nacional
01:00 Lauatennis Jan Sucharda - Jaroslav Bresky Tšehhi Liga Pro
01:00 Lauatennis Stanislav Mazanek - Vladimir Kubat Tšehhi Liga Pro
01:00 Lauatennis Volodymyr Korobko - Artem Trofymchuk Setka Cup
01:00 Tennis Skander Mansouri - Alafia Ayeni Challenger Acapulco
01:00 Tennis Kiranpal Pannu - Andre Ilagan Challenger Acapulco
01:00 Tennis Matias Soto - Ryan Seggerman Challenger Acapulco
01:00 Tennis Andres Delgadillo - Daniil Glinka Challenger Acapulco
01:05 Lauatennis Mykola Polysynskyi - Hryhorii Kulishov Setka Cup
01:06 Jalgpall Man City (RuBIX) Esports - Bayern (JKey) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
01:06 Jalgpall PSG (DangerDim77) Esports - Barcelona (hotShot) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
01:07 Jäähoki CAR Hurricanes @ CHI Blackhawks NHL
01:12 Korvpall PHX Suns (GRECO) Esports @ GS Warriors (SPARKZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
01:15 Jalgpall Aston Villa (General) Esports - Ajax (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:15 Jalgpall Fenerbahce (Nio) Esports - PAOK (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:15 Jalgpall Man City (Felix) Esports - Bayern (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:15 Jalgpall PSG (Alexis) Esports - Real Madrid (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:15 Lauatennis Kamil Rudomina - Mateusz Misiak TT Elite Series
01:15 Lauatennis Ondrej Malecek - Vojtech Grubr Setka Cup
01:18 Jalgpall Bayern (JKey) Esports - PSG (DangerDim77) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
01:18 Jalgpall Real Madrid (GianniKid) Esports - Man City (RuBIX) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
01:20 Lauatennis Damian Korczak - Lukasz Kapron TT Elite Series
01:22 Korvpall MIL Bucks (DEEP) Esports @ BOS Celtics (CYPHER) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
01:25 Lauatennis Oleksii Hrymovskyi - Oleksandr Mishchenko Setka Cup
01:30 Jalgpall Aston Villa (General) Esports - PAOK (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:30 Jalgpall Fenerbahce (Nio) Esports - Fiorentina (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:30 Jalgpall Real Madrid (Andrew) Esports - Bayern (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:30 Jalgpall PSG (Alexis) Esports - A.Madrid (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:30 Lauatennis Frantisek Just - Tomas Franek Tšehhi Liga Pro
01:30 Lauatennis Michal Syroha - Jaroslav Strnad 1961 Tšehhi Liga Pro
01:30 Lauatennis Nazarii Sydorak - Oleksandr Hainovskyi Setka Cup
01:35 Lauatennis Serhii Khandetskyi - Oleksii Shyndel Setka Cup
01:40 Lauatennis Aleksander Lilien - Jakub Zochniak TT Elite Series
01:44 Korvpall CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports @ GS Warriors (SPARKZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
01:45 Jalgpall Real Madrid (Andrew) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:45 Jalgpall A.Madrid (Panther) Esports - Bayern (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:45 Lauatennis Krystian Kolodziej - Lukasz Jarocki TT Elite Series
01:45 Lauatennis Radovan Pisa - Ondrej Malecek Setka Cup
01:54 Korvpall MEM Grizzlies (HERMES) Esports @ LA Lakers (DYNAMO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
01:55 Lauatennis Oleksandr Dukhovenko - Pavlo Babenko Setka Cup
02:00 Jalgpall Central Córdoba SdE - San Lorenzo Argentina Copa de la Liga Profesional
02:00 Jalgpall Libertad FC - Barcelona Guayaquil Ecuadori LigaPro Serie A
02:00 Jalgpall Fiorentina (aibothard) Esports - PAOK (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:00 Jalgpall Fenerbahce (Nio) Esports - Ajax (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:00 Jalgpall PSG (Alexis) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:00 Jalgpall A.Madrid (Panther) Esports - Real Madrid (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:00 Lauatennis Jaroslav Bresky - Jiri Louda Tšehhi Liga Pro
02:00 Lauatennis Vladimir Kubat - Tomas Regner Tšehhi Liga Pro
02:00 Lauatennis Maksim Baranov - Volodymyr Korobko Setka Cup
02:00 Tennis Laquisa Khan - Leann Serna UTR Pro Craigieburn Women
02:00 Tennis Gurmanat Kaur Sandhu - Rebecca Leahy UTR Pro Craigieburn Women
02:05 Lauatennis Hryhorii Kulishov - Dmytro Mishchenko Setka Cup
02:10 Lauatennis Oskar Jadach - Blazej Szczepanek TT Elite Series
02:10 Pesapall SD Padres @ LA Dodgers MLB
02:15 Jalgpall Fiorentina (aibothard) Esports - Aston Villa (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:15 Jalgpall Ajax (Pele) Esports - PAOK (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:15 Jalgpall A.Madrid (Panther) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:15 Jalgpall Bayern (Cleo) Esports - PSG (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:15 Korvpall Puerto Montt - Universidad de Concepción Tšiili LNB
02:15 Lauatennis Mateusz Burkacki - Arkadiusz Mugowski TT Elite Series
02:15 Lauatennis Tomas Liska - Vojtech Grubr Setka Cup
02:16 Korvpall PHX Suns (GRECO) Esports @ DAL Mavericks (BOOGIE) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
02:20 Jalgpall Deportivo Pasto - Millonarios Colombia Primera A
02:25 Lauatennis Oleksandr Mishchenko - Artem Chepurnyi Setka Cup
02:26 Korvpall MIL Bucks (DEEP) Esports @ LA Lakers (DYNAMO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
02:30 Jalgpall New York City FC II - New England Revolution II USA MLS Next Pro League
02:30 Jalgpall Nacional Potosí - Universitario De Vinto Boliivia Apertura
02:30 Jalgpall Fenerbahce (Nio) Esports - Aston Villa (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:30 Jalgpall Ajax (Pele) Esports - Fiorentina (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:30 Jalgpall Bayern (Cleo) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:30 Jalgpall Real Madrid (Andrew) Esports - PSG (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:30 Korvpall Penarol - San Martin Argentina Liga Nacional
02:30 Korvpall Puerto Varas - CD Español Talca Tšiili LNB
02:30 Lauatennis Jan Sucharda - Frantisek Just Tšehhi Liga Pro
02:30 Lauatennis Stanislav Mazanek - Michal Syroha Tšehhi Liga Pro
02:30 Lauatennis Oleksandr Hainovskyi - Rostyslav Fedyna Setka Cup
02:30 Tennis Benjamin Lock - Keegan Smith Challenger Acapulco
02:30 Tennis Santiago Padilla Cote - Bor Artnak Challenger Acapulco
02:30 Tennis Dominik Palan - Ezekiel Clark Challenger Acapulco
02:30 Tennis Rubin Statham - Mats Rosenkranz Challenger Acapulco
02:35 Lauatennis Kacper Slawinski - Bartlomiej Wisniewski TT Elite Series
02:35 Lauatennis Serhii Chuliukov - Mykola Polysynskyi Setka Cup
02:40 Lauatennis Jakub Zochniak - Kamil Rudomina TT Elite Series
02:45 Jalgpall Ajax (Pele) Esports - Aston Villa (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:45 Jalgpall PAOK (Chemist) Esports - Fenerbahce (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:45 Korvpall Univ. Católica - Deportes Castro Tšiili LNB
02:48 Korvpall LA Lakers (BOOGIE) Esports @ MIL Bucks (SPARKZ) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
02:55 Lauatennis Andrii Kovrikov - Oleksii Hrymovskyi Setka Cup
02:58 Korvpall DAL Mavericks (CYPHER) Esports @ CLE Cavaliers (DEEP) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
03:00 Jalgpall Atlas - Atlético San Luis Mehhiko Liga MX
03:00 Jalgpall Unam Pumas - Leon Mehhiko Liga MX
03:00 Jalgpall Audax Italiano - Unión La Calera Tšiili Primera División
03:00 Jalgpall Defensores de Belgrano - Deportivo Madryn Argentina Nacional B
03:00 Jalgpall Bay FC - naised v Seattle Reign - naised USA NWSL - naised
03:00 Jalgpall PAOK (Chemist) Esports - Aston Villa (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:00 Jalgpall Fiorentina (aibothard) Esports - Fenerbahce (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:00 Jalgpall Arsenal (Cleo) Esports - Tottenham (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:00 Jalgpall Newcastle (Panther) Esports - Man Utd (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:00 Korvpall San Salvador - naised (Mayor) vs LM Monsenor Romero - naised (Mayor) El Salvadori Liga Mayor - naised
03:00 Korvpall Manati - Santurce Puerto Rico Superior Nacional
03:00 Lauatennis Krzysztof Kotyl - Wojciech Iwasyszyn TT Elite Series
03:00 Lauatennis Jiri Louda - Tomas Franek Tšehhi Liga Pro
03:00 Lauatennis Tomas Regner - Jaroslav Strnad 1961 Tšehhi Liga Pro
03:00 Lauatennis Nazarii Sydorak - Artem Trofymchuk Setka Cup
03:05 Lauatennis Mateusz Burkacki - Aleksander Lilien TT Elite Series
03:05 Lauatennis Serhii Khandetskyi - Hryhorii Kulishov Setka Cup
03:07 Jäähoki ARZ Coyotes @ CAL Flames NHL
03:15 Jalgpall West Ham (Chemist) Esports - Benfica (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:15 Jalgpall SC Freiburg (Pele) Esports - Marseille (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:15 Jalgpall Chelsea (Felix) Esports - Tottenham (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:15 Jalgpall Arsenal (Cleo) Esports - Newcastle (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:20 Korvpall BOS Celtics (GRECO) Esports @ MEM Grizzlies (SAINT JR) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
03:25 Lauatennis Oskar Jadach - Kacper Slawinski TT Elite Series
03:25 Lauatennis Jakub Zochniak - Arkadiusz Mugowski TT Elite Series
03:25 Lauatennis Oleksandr Dukhovenko - Oleksandr Mishchenko Setka Cup
03:30 Jalgpall Alianza Lima - Atletico Grau Peruu Liga 1
03:30 Jalgpall Caracas - UCV Venezuela Primera División
03:30 Jalgpall North Texas SC - Tacoma Defiance USA MLS Next Pro League
03:30 Jalgpall AC Milan (General) Esports - Benfica (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:30 Jalgpall West Ham (Chemist) Esports - SC Freiburg (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:30 Jalgpall Chelsea (Felix) Esports - Man Utd (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:30 Jalgpall Tottenham (Andrew) Esports - Newcastle (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:30 Korvpall Leones Quilpue - Ancud Tšiili LNB
03:30 Korvpall PHX Suns (DYNAMO) Esports @ GS Warriors (HERMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
03:30 Lauatennis Jaroslav Bresky - Frantisek Just Tšehhi Liga Pro
03:30 Lauatennis Vladimir Kubat - Michal Syroha Tšehhi Liga Pro
03:30 Lauatennis Maksim Baranov - Oleksandr Hainovskyi Setka Cup
03:30 Tennis Enze Miranda Xu - Natalie Gaft UTR Pro Craigieburn Women
03:30 Tennis Audrey Newman - Belle Thompson UTR Pro Craigieburn Women
03:35 Lauatennis Mykola Polysynskyi - Oleksii Shyndel Setka Cup
03:45 Jalgpall AC Milan (General) Esports - Marseille (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:45 Jalgpall Benfica (aibothard) Esports - SC Freiburg (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:45 Jalgpall Chelsea (Felix) Esports - Newcastle (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:45 Jalgpall Man Utd (Alexis) Esports - Arsenal (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:50 Lauatennis Wojciech Iwasyszyn - Blazej Szczepanek TT Elite Series
03:50 Lauatennis Aleksander Lilien - Kamil Rudomina TT Elite Series
03:52 Korvpall MIL Bucks (SPARKZ) Esports @ LA Lakers (BOOGIE) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
03:55 Lauatennis Oleksii Hrymovskyi - Pavlo Babenko Setka Cup
04:00 Jalgpall Real Monarchs SLC - San Jose Earthquakes II USA MLS Next Pro League
04:00 Jalgpall AC Milan (General) Esports - SC Freiburg (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:00 Jalgpall Marseille (Nio) Esports - West Ham (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:00 Jalgpall Chelsea (Felix) Esports - Arsenal (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:00 Jalgpall Man Utd (Alexis) Esports - Tottenham (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:00 Lauatennis Tomas Franek - Jan Sucharda Tšehhi Liga Pro
04:00 Lauatennis Jaroslav Strnad 1961 - Stanislav Mazanek Tšehhi Liga Pro
04:00 Lauatennis Nazarii Sydorak - Volodymyr Korobko Setka Cup
04:02 Korvpall PHX Suns (DYNAMO) Esports @ CLE Cavaliers (DEEP) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
04:05 Lauatennis Serhii Chuliukov - Dmytro Mishchenko Setka Cup
04:15 Jalgpall AC Milan (General) Esports - West Ham (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:15 Jalgpall Marseille (Nio) Esports - Benfica (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:15 Jalgpall Tottenham (Andrew) Esports - Arsenal (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:15 Jalgpall Man Utd (Alexis) Esports - Newcastle (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:15 Lauatennis Krzysztof Kotyl - Bartlomiej Wisniewski TT Elite Series
04:15 Lauatennis Mateusz Burkacki - Jakub Zochniak TT Elite Series
04:24 Korvpall LA Lakers (BOOGIE) Esports @ MEM Grizzlies (SAINT JR) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
04:25 Lauatennis Andrii Kovrikov - Artem Chepurnyi Setka Cup
04:30 Jalgpall Alianza - La Equidad Colombia Primera A
04:30 Jalgpall Benfica (aibothard) Esports - West Ham (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:30 Jalgpall Marseille (Nio) Esports - SC Freiburg (Pele) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:30 Jalgpall Tottenham (Andrew) Esports - Chelsea (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:30 Jalgpall Newcastle (Panther) Esports - Arsenal (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:30 Lauatennis Frantisek Just - Jiri Louda Tšehhi Liga Pro
04:30 Lauatennis Michal Syroha - Tomas Regner Tšehhi Liga Pro
04:30 Lauatennis Rostyslav Fedyna - Artem Trofymchuk Setka Cup
04:34 Korvpall DAL Mavericks (CYPHER) Esports @ GS Warriors (HERMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
04:35 Lauatennis Kacper Slawinski - Blazej Szczepanek TT Elite Series
04:35 Lauatennis Serhii Khandetskyi - Mykola Polysynskyi Setka Cup
04:40 Lauatennis Aleksander Lilien - Arkadiusz Mugowski TT Elite Series
04:45 Jalgpall Benfica (aibothard) Esports - AC Milan (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:45 Jalgpall SC Freiburg (Pele) Esports - West Ham (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:45 Jalgpall Man Utd (Alexis) Esports - Chelsea (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:45 Jalgpall Newcastle (Panther) Esports - Tottenham (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:55 Lauatennis Oleksandr Dukhovenko - Oleksii Hrymovskyi Setka Cup
04:56 Korvpall MIL Bucks (SPARKZ) Esports @ BOS Celtics (GRECO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
05:00 Jalgpall Los Angeles FC II - Ventura County FC USA MLS Next Pro League
05:00 Jalgpall Marseille (Nio) Esports - AC Milan (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:00 Jalgpall SC Freiburg (Pele) Esports - Benfica (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:00 Jalgpall Newcastle (Panther) Esports - Chelsea (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:00 Jalgpall Arsenal (Cleo) Esports - Man Utd (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:00 Lauatennis Oskar Jadach - Krzysztof Kotyl TT Elite Series
05:00 Lauatennis Tomas Franek - Jaroslav Bresky Tšehhi Liga Pro
05:00 Lauatennis Jaroslav Strnad 1961 - Vladimir Kubat Tšehhi Liga Pro
05:00 Lauatennis Maksim Baranov - Nazarii Sydorak Setka Cup
05:00 Tennis Christian Langmo - Alex Hernandez Challenger Acapulco
05:00 Tennis Karue Sell - Evan Zhu Challenger Acapulco
05:00 Tennis Nathan Ponwith - Elmar Ejupovic Challenger Acapulco
05:00 Tennis Elyana Moonen - Bridget Mihulka UTR Pro Craigieburn Women
05:00 Tennis Cara Korhonen - Grace Darcy UTR Pro Craigieburn Women
05:05 Lauatennis Mateusz Burkacki - Kamil Rudomina TT Elite Series
05:05 Lauatennis Serhii Chuliukov - Hryhorii Kulishov Setka Cup
05:06 Jalgpall Juárez FC - Tijuana Mehhiko Liga MX
05:06 Korvpall CLE Cavaliers (DEEP) Esports @ GS Warriors (HERMES) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
05:15 Jalgpall SC Freiburg (Pele) Esports - AC Milan (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:15 Jalgpall West Ham (Chemist) Esports - Marseille (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:15 Jalgpall Arsenal (Cleo) Esports - Chelsea (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:15 Jalgpall Tottenham (Andrew) Esports - Man Utd (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:25 Lauatennis Wojciech Iwasyszyn - Bartlomiej Wisniewski TT Elite Series
05:25 Lauatennis Andrii Kovrikov - Oleksandr Mishchenko Setka Cup
05:28 Korvpall MIL Bucks (SPARKZ) Esports @ MEM Grizzlies (SAINT JR) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
05:30 Jalgpall West Ham (Chemist) Esports - AC Milan (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:30 Jalgpall Benfica (aibothard) Esports - Marseille (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:30 Lauatennis Jakub Zochniak - Aleksander Lilien TT Elite Series
05:30 Lauatennis Jiri Louda - Jan Sucharda Tšehhi Liga Pro
05:30 Lauatennis Tomas Regner - Stanislav Mazanek Tšehhi Liga Pro
05:30 Lauatennis Oleksandr Hainovskyi - Artem Trofymchuk Setka Cup
05:35 Lauatennis Oleksii Shyndel - Dmytro Mishchenko Setka Cup
05:37 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 1. jooks Penrith
05:38 Korvpall CLE Cavaliers (DEEP) Esports @ DAL Mavericks (CYPHER) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
05:45 Jalgpall Netherlands (Cleo) Esports - France (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:45 Jalgpall Germany (Panther) Esports - England (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:50 Lauatennis Kacper Slawinski - Krzysztof Kotyl TT Elite Series
05:53 Traavisõit Juurdepääs piiratudMaryborough - 1. jooks Maryborough
05:55 Lauatennis Kamil Rudomina - Arkadiusz Mugowski TT Elite Series
05:55 Lauatennis Pavlo Babenko - Artem Chepurnyi Setka Cup
06:00 Jalgpall Portugal (Felix) Esports - France (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:00 Jalgpall Netherlands (Cleo) Esports - Germany (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:00 Korvpall LA Lakers (BOOGIE) Esports @ BOS Celtics (GRECO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
06:00 Lauatennis Volodymyr Korobko - Rostyslav Fedyna Setka Cup
06:05 Lauatennis Serhii Khandetskyi - Serhii Chuliukov Setka Cup
06:10 Korvpall DAL Mavericks (CYPHER) Esports @ PHX Suns (DYNAMO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
06:10 Lauatennis Oskar Jadach - Wojciech Iwasyszyn TT Elite Series
06:12 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 2. jooks Penrith
06:15 Jalgpall Portugal (Felix) Esports - England (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:15 Jalgpall France (Andrew) Esports - Germany (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:23 Traavisõit Juurdepääs piiratudMaryborough - 2. jooks Maryborough
06:25 Lauatennis Oleksandr Dukhovenko - Andrii Kovrikov Setka Cup
06:30 Jalgpall Portugal (Felix) Esports - Germany (Panther) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:30 Jalgpall England (Alexis) Esports - Netherlands (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:30 Tennis Susannah Su - Amelia Zylberman UTR Pro Craigieburn Women
06:30 Tennis Juliette Debrincat - Alicia Smith UTR Pro Craigieburn Women
06:32 Korvpall MEM Grizzlies (SAINT JR) Esports @ BOS Celtics (GRECO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
06:33 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 1. jooks Globe Derby
06:35 Lauatennis Bartlomiej Wisniewski - Blazej Szczepanek TT Elite Series
06:35 Lauatennis Mykola Polysynskyi - Dmytro Mishchenko Setka Cup
06:42 Korvpall GS Warriors (HERMES) Esports @ PHX Suns (DYNAMO) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
06:45 Jalgpall Portugal (Felix) Esports - Netherlands (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:45 Jalgpall England (Alexis) Esports - France (Andrew) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:47 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 3. jooks Penrith
06:55 Lauatennis Oleksii Hrymovskyi - Artem Chepurnyi Setka Cup
07:00 Lauatennis Kacper Slawinski - Wojciech Iwasyszyn TT Elite Series
07:03 Traavisõit Juurdepääs piiratudMaryborough - 3. jooks Maryborough
07:04 Korvpall MEM Grizzlies (SAINT JR) Esports @ LA Lakers (BOOGIE) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
07:05 Lauatennis Hryhorii Kulishov - Oleksii Shyndel Setka Cup
07:10 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 2. jooks Globe Derby
07:14 Korvpall GS Warriors (HERMES) Esports @ CLE Cavaliers (DEEP) Esports Ebasketball H2H GG League - 4x5mins
07:22 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 4. jooks Penrith
07:25 Lauatennis Krzysztof Kotyl - Blazej Szczepanek TT Elite Series
07:25 Lauatennis Oleksandr Mishchenko - Pavlo Babenko Setka Cup
07:38 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 1. jooks Pinjarra
07:42 Traavisõit Juurdepääs piiratudMaryborough - 4. jooks Maryborough
07:45 Lauatennis Oskar Jadach - Bartlomiej Wisniewski TT Elite Series
07:50 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 3. jooks Globe Derby
08:03 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 5. jooks Penrith
08:13 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 2. jooks Pinjarra
08:20 Traavisõit Juurdepääs piiratudMaryborough - 5. jooks Maryborough
08:25 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 4. jooks Globe Derby
08:38 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 6. jooks Penrith
08:45 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 3. jooks Pinjarra
08:53 Traavisõit Juurdepääs piiratudMaryborough - 6. jooks Maryborough
09:00 Kriket Malaisia vs Katar - Twenty20 ACC Premier Cup
09:03 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 5. jooks Globe Derby
09:13 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 7. jooks Penrith
09:20 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 4. jooks Pinjarra
09:30 Lauatennis Denis Dorcescu - Milo De Boer TT Star Series
09:33 Traavisõit Juurdepääs piiratudMaryborough - 7. jooks Maryborough
09:40 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 6. jooks Globe Derby
09:48 Traavisõit Juurdepääs piiratudPenrith - 8. jooks Penrith
09:55 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 5. jooks Pinjarra
10:00 Jalgpall Dalian K'un City - Rizhao Yuqi Hiina 2. divisjon
10:00 Jalgpall Taian Tiankuang - Hubei Istar Hiina 2. divisjon
10:00 Lauatennis Tomasz Tomaszuk - Yevhen Pryshchepa TT Star Series
10:08 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 1. jooks Bendigo
10:15 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 7. jooks Globe Derby
10:30 Jalgpall Xi'an Ronghai FC - Nantong Haimen Codion Hiina 2. divisjon
10:30 Korvpall Southland Sharks - Wellington Saints Uus-Meremaa NBL
10:30 Lauatennis Tomas Tregler - David Reitspies TT Star Series
10:30 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 6. jooks Pinjarra
10:40 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 2. jooks Bendigo
10:47 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 8. jooks Globe Derby
10:58 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 7. jooks Pinjarra
11:00 Jalgpall Persita Tangerang - Persib Bandung Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
11:00 Jalgpall PSS Sleman - Arema FC Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
11:00 Lauatennis Viktor Yefimov - Denis Dorcescu TT Star Series
11:08 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 3. jooks Bendigo
11:18 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 9. jooks Globe Derby
11:30 Lauatennis Tomasz Tomaszuk - Milo De Boer TT Star Series
11:31 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 8. jooks Pinjarra
11:35 Noolevise John O'Shea - Harry Ward Modus Super Series Week 8
11:47 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 4. jooks Bendigo
11:50 Noolevise Harry Gregory - James Richardson Modus Super Series Week 8
11:56 Traavisõit Juurdepääs piiratudGlobe Derby - 10. jooks Globe Derby
12:00 Lauatennis David Reitspies - Kilian Tormos TT Star Series
12:09 Traavisõit Juurdepääs piiratudPinjarra - 9. jooks Pinjarra
12:10 Noolevise Gilbert van der Meijden - Lee Cocks Modus Super Series Week 8
12:25 Noolevise Harry Ward - Harry Gregory Modus Super Series Week 8
12:25 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 5. jooks Bendigo
12:30 Lauatennis Tomas Tregler - Yevhen Pryshchepa TT Star Series
12:45 Noolevise Lee Cocks - John O'Shea Modus Super Series Week 8
12:53 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 6. jooks Bendigo
13:00 Jalgpall Haikou Mingcheng - Guangdong GZ-Power Hiina 2. divisjon
13:00 Korvpall Dongbu Promy - KCC Egis Korea KBL
13:00 Lauatennis Viktor Yefimov - Tomasz Tomaszuk TT Star Series
13:00 Noolevise James Richardson - Gilbert van der Meijden Modus Super Series Week 8
13:20 Noolevise Harry Ward - Lee Cocks Modus Super Series Week 8
13:21 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 7. jooks Bendigo
13:30 Kriket Kuveit vs Bahrein - Twenty20 ACC Premier Cup
13:30 Kriket AÜE vs Omaan - Twenty20 ACC Premier Cup
13:30 Lauatennis Denis Dorcescu - Kilian Tormos TT Star Series
13:35 Noolevise Harry Gregory - Gilbert van der Meijden Modus Super Series Week 8
13:49 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 8. jooks Bendigo
13:55 Noolevise John O'Shea - James Richardson Modus Super Series Week 8
14:00 Lauatennis Tomas Tregler - Milo De Boer TT Star Series
14:10 Noolevise Lee Cocks - Harry Gregory Modus Super Series Week 8
14:17 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 9. jooks Bendigo
14:30 Lauatennis David Reitspies - Yevhen Pryshchepa TT Star Series
14:30 Noolevise James Richardson - Harry Ward Modus Super Series Week 8
14:35 Korvpall Shenzhen Leopards - Beijing Royal Fighters Hiina CBA
14:35 Korvpall Zhejiang Lions - Shanxi Loongs Hiina CBA
14:45 Noolevise Gilbert van der Meijden - John O'Shea Modus Super Series Week 8
14:45 Traavisõit Juurdepääs piiratudBendigo - 10. jooks Bendigo
15:00 Jalgpall Persikabo 1973 - Bali United Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
15:00 Lauatennis Denis Dorcescu - Tomasz Tomaszuk TT Star Series
15:05 Noolevise James Richardson - Lee Cocks Modus Super Series Week 8
15:20 Noolevise John O'Shea - Harry Gregory Modus Super Series Week 8
15:30 Lauatennis Viktor Yefimov - Tomas Tregler TT Star Series
15:35 Noolevise Harry Ward - Gilbert van der Meijden Modus Super Series Week 8
16:00 Hobuste võiduajamine 2.00 Kelso (1. jooks) Kelso
16:00 Jalgpall Austraalia U23 - Jordaania U23 AFC U23 Championship
16:00 Lauatennis Yevhen Pryshchepa - Kilian Tormos TT Star Series
16:12 Hobuste võiduajamine 2.12 Redcar (1. jooks) Redcar
16:20 Hobuste võiduajamine 2.20 Windsor (1. jooks) Windsor
16:30 Hobuste võiduajamine 2.30 Kelso (2. jooks) Kelso
16:30 Lauatennis David Reitspies - Milo De Boer TT Star Series
16:42 Hobuste võiduajamine 2.42 Redcar (2. jooks) Redcar
16:50 Hobuste võiduajamine 2.50 Windsor (2. jooks) Windsor
17:00 Hobuste võiduajamine 3.00 Kelso (3. jooks) Kelso
17:00 Jalgpall Erzurum BB - Sakaryaspor Türgi 1. liiga
17:00 Jalgpall FK Novi Pazar - Radnički Niš Serbia superliiga
17:00 Jalgpall Al-Wasl SC - Hatta (Dubai) AÜE kõrgliiga
17:00 Jalgpall Mohun Bagan SG - Mumbai City FC India superliiga
17:00 Korvpall CSM Focșani - CS Valcea 1924 Rumeenia LNB
17:00 Korvpall Olimpia Brasov - naised vs Târgu Mureș - naised Rumeenia Divizia A - naised
17:00 Korvpall Kutaisi U22 - Sokhumi Georgia U22 Georgia liiga U22
17:00 Lauatennis Makoto Nogami - Roman Rezetka TT Star Series
17:12 Hobuste võiduajamine 3.12 Redcar (3. jooks) Redcar
17:20 Hobuste võiduajamine 3.20 Windsor (3. jooks) Windsor
17:30 Hobuste võiduajamine 3.30 Kelso (4. jooks) Kelso
17:30 Jalgpall CSKA 1948 Sofia - Lokomotiv 1929 Sofia Bulgaaria kõrgliiga
17:30 Lauatennis Jiri Vrablik - Jakub Seibert TT Star Series
17:42 Hobuste võiduajamine 3.42 Redcar (4. jooks) Redcar
17:50 Hobuste võiduajamine 3.50 Windsor (4. jooks) Windsor
18:00 Hobuste võiduajamine 4.00 Kelso (5. jooks) Kelso
18:00 Jalgpall FK Kauno Žalgiris II - FK Riteriai Leedu I liiga
18:00 Jalgpall FK Panevėžys - Hegelmann Litauen II Leedu I liiga
18:00 Korvpall Split - Bosco Horvaatia A1-liiga
18:00 Lauatennis Daniel Kosiba - Snehit Suravajjula TT Star Series
18:12 Hobuste võiduajamine 4.12 Redcar (5. jooks) Redcar
18:20 Hobuste võiduajamine 4.20 Windsor (5. jooks) Windsor
18:30 Hobuste võiduajamine 4.30 Kelso (6. jooks) Kelso
18:30 Jalgpall Katar U23 - Indoneesia U23 AFC U23 Championship
18:30 Lauatennis Michal Benes - Thomas Keinath TT Star Series
18:42 Hobuste võiduajamine 4.42 Redcar (6. jooks) Redcar
18:45 Korvpall Elitzur Ramla - naised vs Hapoel Jerusalem - naised Iisraeli kõrgliiga - naised
18:50 Hobuste võiduajamine 4.50 Windsor (6. jooks) Windsor
19:00 Hobuste võiduajamine 5.00 Kelso (7. jooks) Kelso
19:00 Jalgpall Al Hidd - East Riffa Bahreini kõrgliiga
19:00 Jalgpall Al-Riffa - Al Hala Bahreini kõrgliiga
19:00 Jalgpall Al-Muharraq - Al-Shabab Manama Bahreini kõrgliiga
19:00 Jalgpall Spartak Subotica - Javor Ivanjica Serbia superliiga
19:00 Jalgpall Mladost Lučani - IMT Novi Beograd Serbia superliiga
19:00 Jalgpall Roma - naised v Juventus - naised Itaalia Serie A - naised
19:00 Kriket Soufriere Sulphur City Stars vs South Castries Lions - T10 St. Lucia T10 Blast
19:00 Lauatennis Makoto Nogami - Jiri Vrablik TT Star Series
19:00 Võrkpall Fenerbahce - naised vs Eczacibasi - naised Türgi liiga - naised
19:00 Võrkpall Bigbank Tartu - Pärnu VK Estonia Championship
19:12 Hobuste võiduajamine 5.12 Redcar (7. jooks) Redcar
19:20 Hobuste võiduajamine 5.20 Windsor (7. jooks) Windsor
19:30 Hobuste võiduajamine 5.30 Kempton (1. jooks) Kempton
19:30 Jalgpall Fiorentina - Genoa Itaalia Serie A
19:30 Jalgpall Al-Ittihad Kalba - Al Wahda Abu Dhabi AÜE kõrgliiga
19:30 Korvpall RSU/VEF Riga - Gulbenes Buki Läti NBL
19:30 Lauatennis Daniel Kosiba - Jakub Seibert TT Star Series
19:35 Hobuste võiduajamine 5.35 Kelso (8. jooks) Kelso
19:50 Hobuste võiduajamine 5.50 Windsor (8. jooks) Windsor
20:00 Hobuste võiduajamine 6.00 Kempton (2. jooks) Kempton
20:00 Jalgpall Piast Gliwice - Zagłębie Lubin Poola Ekstraklasa
20:00 Jalgpall Ludogorets Razgrad - Arda Kardzhali Bulgaaria kõrgliiga
20:00 Jalgpall Alanyaspor - Galatasaray Türgi Süper Lig
20:00 Jalgpall Adanaspor - Bodrumspor Türgi 1. liiga
20:00 Jalgpall Silkeborg IF - FC Nordsjaelland Taani Superligaen
20:00 Jalgpall IFK Varnamo - Malmö FF Rootsi Allsvenskan
20:00 Jalgpall BK Häcken - Brommapojkarna Rootsi Allsvenskan
20:00 Jalgpall B68 Toftir - 07 Vestur Fääri saarte kõrgliiga
20:00 Korvpall Luleå - naised vs Norrköping - naised Rootsi Basketligan - naised
20:00 Lauatennis Thomas Keinath - Roman Rezetka TT Star Series
20:10 Jalgpall Hammarby - Elfsborg Rootsi Allsvenskan
20:15 Korvpall Bakken Bears - Værløse Blue Hawks Taani Basketligaen
20:15 Korvpall Team FOG Naestved - Horsens IC Taani Basketligaen
20:15 Korvpall Randers Cimbria - Svendborg Rabbits Taani Basketligaen
20:15 Käsipall Maccabi Arazim - naised vs Bnei Herzliya - naised Iisraeli rahvusliiga - naised
20:20 Hobuste võiduajamine 6.20 Windsor (9. jooks) - Arab Race Windsor
20:30 Hobuste võiduajamine 6.30 Kempton (3. jooks) Kempton
20:30 Jalgpall Hapoel Be''er Sheva - Tel Avivi Maccabi Iisraeli kõrgliiga
20:30 Jalgpall Bukaresti Rapid - ACS Sepsi Rumeenia I liiga
20:30 Lauatennis Michal Benes - Snehit Suravajjula TT Star Series
20:45 Korvpall Elitzur Kiryat Ata - Ironi Nes Ziona Iisraeli superliiga
21:00 Hobuste võiduajamine 7.00 Kempton (4. jooks) Kempton
21:00 Jalgpall Ajax - reservid v Cambuur Leeuwarden Madalmaade Eerste Divisie
21:00 Jalgpall FC Utrecht - reservid v FC Den Bosch Madalmaade Eerste Divisie
21:00 Jalgpall FK Voždovac - FK Radnički 1923 Serbia superliiga
21:00 Jalgpall Academia Deportiva Cantolao - Santos FC Peruu Liga 2
21:00 Lauatennis Makoto Nogami - Daniel Kosiba TT Star Series
21:30 Hobuste võiduajamine 7.30 Kempton (5. jooks) Kempton
21:30 Jalgpall Alcorcón - Villarreal B Hispaania Segunda
21:30 Jalgpall Juve Stabia - Crotone Itaalia Serie C - grupp C
21:30 Kriket Vieux Fort North Raiders vs Gros Islet Cannon Blasters - T10 St. Lucia T10 Blast
21:30 Lauatennis Jiri Vrablik - Roman Rezetka TT Star Series
21:45 Jalgpall Atalanta - Verona Itaalia Serie A
21:45 Jalgpall Grenoble - Angers Prantsusmaa Ligue 2
21:45 Jalgpall Bohemians Dublin - Dundalk Iirimaa Premier Division
21:45 Jalgpall Cesena - Recanatese Itaalia Serie C - grupp B
21:45 Jalgpall Arezzo - Torres Itaalia Serie C - grupp B
21:45 Jalgpall Avellino - Benevento Itaalia Serie C - grupp C
22:00 Hobuste võiduajamine 8.00 Kempton (6. jooks) Kempton
22:00 Jalgpall Osasuna - Valencia Hispaania Primera Liga
22:00 Korvpall Alftanes - Keflavik Islandi kõrgliiga
22:00 Lauatennis Michal Benes - Jakub Seibert TT Star Series
22:15 Jalgpall Vizela - Chaves Portugali Primeira Liga
22:30 Hobuste võiduajamine 8.30 Kempton (7. jooks) Kempton
22:30 Korvpall Tindastoll - Grindavik Islandi kõrgliiga
22:30 Lauatennis Thomas Keinath - Snehit Suravajjula TT Star Series
23:00 Jalgpall UTC Cajamarca - CD Los Chankas Peruu Liga 1
23:00 Lauatennis Jiri Vrablik - Daniel Kosiba TT Star Series
23:30 Jalgpall Orsomarso - Barranquilla FC Colombia Primera B
23:30 Lauatennis Makoto Nogami - Michal Benes TT Star Series
23:30 Võrkpall SC Braga - naised vs Clube Kairos - naised Portugali Nacional - naised

T, 16 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 Jalgpall Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo Uruguay Apertura
00:00 Lauatennis Snehit Suravajjula - Roman Rezetka TT Star Series
00:30 Lauatennis Thomas Keinath - Jakub Seibert TT Star Series
01:00 Jalgpall Cobresal - Deportes Copiapó Tšiili Primera División
01:35 Jalgpall Bogotá FC - Llaneros Colombia Primera B
02:00 Jalgpall Independiente Rivadavia - Vélez Sarsfield Argentina Copa de la Liga Profesional
02:00 Jalgpall CA Independiente - CA Talleres de Córdoba Argentina Copa de la Liga Profesional
02:00 Jalgpall Instituto AC Córdoba - River Plate Argentina Copa de la Liga Profesional
02:00 Jalgpall Argentinos Jrs - Barracas Central Argentina Copa de la Liga Profesional
02:00 Jalgpall Academia Puerto Cabello - Metropolitanos FC Venezuela Primera División
02:00 Jalgpall Independiente Petrolero - Club Aurora Boliivia Apertura
02:30 Jalgpall Miramar Misiones - Nacional de Football Uruguay Apertura
02:30 Jalgpall Atlanta United II - Philadelphia Union II USA MLS Next Pro League
02:30 Korvpall Independiente de Oliva - Regatas Argentina Liga Nacional
03:00 Jalgpall LDU Quito - Delfin SC Ecuadori LigaPro Serie A
03:30 Jalgpall Colo Colo - Cobreloa Tšiili Primera División
03:30 Jalgpall Deportivo Garcilaso - Sporting Cristal Peruu Liga 1
03:40 Jalgpall Deportes Quindio - Internacional FC de Palmira Colombia Primera B
09:00 Kriket Katar vs Saudi Araabia - Twenty20 ACC Premier Cup
09:00 Lauatennis Denis Dorcescu - Tomas Tregler TT Star Series
09:30 Lauatennis Viktor Yefimov - David Reitspies TT Star Series
10:00 Jalgpall Langfang Glory City - Beijing Institute Hiina 2. divisjon
10:00 Lauatennis Yevhen Pryshchepa - Milo De Boer TT Star Series
10:30 Jalgpall Guangxi Hengchen - Quanzhou Yaxin Hiina 2. divisjon
10:30 Jalgpall Shanghai Port - reservid v Ganzhou Ruishi Hiina 2. divisjon
10:30 Lauatennis Tomasz Tomaszuk - Kilian Tormos TT Star Series
11:00 Jalgpall Persebaya Surabaya - Dewa United FC Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
11:00 Jalgpall Shenzhen Juniors - Guangxi Lanhang Hiina 2. divisjon
11:00 Lauatennis Denis Dorcescu - David Reitspies TT Star Series
11:00 Võrkpall PetroGazz Angels - naised vs Cignal HD Spikers - naised Filipiinide PVL - naised
11:30 Lauatennis Viktor Yefimov - Yevhen Pryshchepa TT Star Series
12:00 Jalgpall Western United FC - Adelaide United Austraalia A-League
12:00 Jalgpall Jiangxi Dark Horse - Hunan Billows Hiina 2. divisjon
12:00 Lauatennis Tomasz Tomaszuk - Tomas Tregler TT Star Series
12:30 Lauatennis Milo De Boer - Kilian Tormos TT Star Series
13:00 Korvpall Changwon Sakers - Suwon Sonicboom Korea KBL
13:00 Lauatennis Denis Dorcescu - Yevhen Pryshchepa TT Star Series
13:00 Võrkpall Chery Tiggo Crossovers - naised vs PLDT - naised Filipiinide PVL - naised
13:30 Kriket Bahrein vs Kambodža - Twenty20 ACC Premier Cup
13:30 Lauatennis Tomasz Tomaszuk - David Reitspies TT Star Series
14:00 Lauatennis Tomas Tregler - Kilian Tormos TT Star Series
14:30 Lauatennis Viktor Yefimov - Milo De Boer TT Star Series
15:00 Jalgpall Bhayangkara FC - Persik Kediri Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
15:00 Jalgpall PSM Makassar - PSIS Semarang Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
15:20 Hobuste võiduajamine 1.20 Newmarket (1. jooks) Newmarket
15:30 Hobuste võiduajamine 1.30 Naas (1. jooks) Naas
15:50 Hobuste võiduajamine 1.50 Newmarket (2. jooks) Newmarket
16:05 Hobuste võiduajamine 2.05 Naas (2. jooks) Naas
16:20 Hobuste võiduajamine 2.20 Newmarket (3. jooks) Newmarket
16:30 Hobuste võiduajamine 2.30 Ffos Las (1. jooks) Ffos Las
16:40 Hobuste võiduajamine 2.40 Naas (3. jooks) Naas
16:55 Hobuste võiduajamine 2.55 Newmarket (4. jooks) Newmarket
17:00 Jalgpall Al-Jazira SC - Khor Fakkan AÜE kõrgliiga
17:00 Jalgpall Ajman SCC - Al Bataeh AÜE kõrgliiga
17:00 Lauatennis Jiri Vrablik - Michal Benes TT Star Series
17:05 Hobuste võiduajamine 3.05 Ffos Las (2. jooks) Ffos Las
17:15 Hobuste võiduajamine 3.15 Naas (4. jooks) Naas
17:30 Hobuste võiduajamine 3.30 Newmarket (5. jooks) Newmarket
17:30 Lauatennis Makoto Nogami - Thomas Keinath TT Star Series
17:40 Hobuste võiduajamine 3.40 Ffos Las (3. jooks) Ffos Las
17:50 Hobuste võiduajamine 3.50 Naas (5. jooks) Naas
18:00 Lauatennis Snehit Suravajjula - Jakub Seibert TT Star Series
18:05 Hobuste võiduajamine 4.05 Newmarket (6. jooks) Newmarket
18:15 Hobuste võiduajamine 4.15 Ffos Las (4. jooks) Ffos Las
18:25 Hobuste võiduajamine 4.25 Naas (6. jooks) Naas
18:30 Lauatennis Daniel Kosiba - Roman Rezetka TT Star Series
18:40 Hobuste võiduajamine 4.40 Newmarket (7. jooks) Newmarket
18:50 Hobuste võiduajamine 4.50 Ffos Las (5. jooks) Ffos Las
18:57 Hobuste võiduajamine 4.57 Newcastle (1. jooks) Newcastle
19:00 Hobuste võiduajamine 5.00 Naas (7. jooks) Naas
19:00 Jalgpall Busaiteen - Al-Ahli Manama Bahreini kõrgliiga
19:00 Jalgpall Manama - Al Khalidiyah Bahreini kõrgliiga
19:00 Jalgpall Al-Najma Manama - Sitra Bahreini kõrgliiga
19:00 Kriket Mon Repos Stars vs Babonneau Leatherbacks - T10 St. Lucia T10 Blast
19:00 Lauatennis Jiri Vrablik - Thomas Keinath TT Star Series
19:15 Hobuste võiduajamine 5.15 Newmarket (8. jooks) Newmarket
19:23 Hobuste võiduajamine 5.23 Ffos Las (6. jooks) Ffos Las
19:30 Hobuste võiduajamine 5.30 Newcastle (2. jooks) Newcastle
19:30 Lauatennis Makoto Nogami - Snehit Suravajjula TT Star Series
20:00 Hobuste võiduajamine 6.00 Newcastle (3. jooks) Newcastle
20:00 Jalgpall KFUM - Strømsgodset Norra Eliteserien
20:00 Lauatennis Daniel Kosiba - Michal Benes TT Star Series
20:30 Hobuste võiduajamine 6.30 Newcastle (4. jooks) Newcastle
20:30 Jäähoki Frölunda HC - Skellefteå AIK Rootsi SHL
20:30 Lauatennis Jakub Seibert - Roman Rezetka TT Star Series
21:00 Hobuste võiduajamine 7.00 Newcastle (5. jooks) Newcastle
21:00 Jalgpall CD Coopsol - Comerciantes FC Peruu Liga 2
21:00 Jäähoki ZSC Lions - Lausanne HC Šveitsi NLA
21:00 Lauatennis Jiri Vrablik - Snehit Suravajjula TT Star Series
21:30 Hobuste võiduajamine 7.30 Newcastle (6. jooks) Newcastle
21:30 Kriket Central Castries Mindoo vs Soufriere Sulphur City Stars - T10 St. Lucia T10 Blast
21:30 Lauatennis Daniel Kosiba - Thomas Keinath TT Star Series
22:00 Hobuste võiduajamine 8.00 Newcastle (7. jooks) Newcastle
22:00 Jalgpall Southampton - Preston Inglismaa Championship
22:00 Lauatennis Michal Benes - Roman Rezetka TT Star Series
22:30 Hobuste võiduajamine 8.30 Newcastle (8. jooks) Newcastle
22:30 Lauatennis Makoto Nogami - Jakub Seibert TT Star Series
23:30 Jalgpall Juan Pablo II College - Club Ada Jaen Peruu Liga 2

K, 17 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 Jalgpall Envigado FC - Deportes Tolima Colombia Primera A
01:30 Jalgpall Belgrano - Racing Club Argentina Copa de la Liga Profesional
01:30 Jalgpall Defensa y Justicia - Newell''s Argentina Copa de la Liga Profesional
01:30 Jalgpall Boca Juniors - Godoy Cruz Argentina Copa de la Liga Profesional
01:30 Jalgpall Lanus - Estudiantes LP Argentina Copa de la Liga Profesional
02:00 Korvpall Obras Sanitarias - Union Santa Fe Argentina Liga Nacional
02:10 Jalgpall Jaguares de Córdoba - Deportivo Cali Colombia Primera A
04:20 Jalgpall Once Caldas - Independiente Santa Fe Colombia Primera A
09:00 Kriket Hongkong vs Malaisia - Twenty20 ACC Premier Cup
09:00 Kriket Nepal vs Saudi Araabia - Twenty20 ACC Premier Cup
10:30 Korvpall Nelson Giants - Manawatu Jets Uus-Meremaa NBL
11:00 Jalgpall Borneo FC - Madura United Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
13:30 Jalgpall Gold Coast United - Rochedale Rovers Austraalia NPL Queensland
13:30 Kriket Kambodža vs AÜE - Twenty20 ACC Premier Cup
13:30 Kriket Omaan vs Kuveit - Twenty20 ACC Premier Cup
15:00 Jalgpall RANS Nusantara - PS Barito Putera Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
15:00 Jalgpall Persija Jakarta - Persis Solo Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
15:00 Kriket Lõuna-Aafrika - naised vs Sri Lanka - naised - 3. ODI Lõuna-Aafrika - naised vs Sri Lanka - naised - 3. ODI
17:00 Jalgpall Baniyas SC - Sharjah SCC AÜE kõrgliiga
19:00 Jalgpall SK Brann - HamKam Norra Eliteserien
19:00 Jalgpall Molde - Odd BK Norra Eliteserien
19:00 Kriket Micoud Eagles vs Gros Islet Cannon Blasters - T10 St. Lucia T10 Blast
19:30 Jalgpall Al-Nasr SC - Shabab Al Ahli Dubai AÜE kõrgliiga
20:00 Korvpall Chemnitz 99 - Bahcesehir Koleji FIBA Europe Cup
20:30 Jäähoki Fischtown Pinguins Bremerhaven - Eisbären Berlin Saksamaa Eishockey Liga
21:00 Korvpall Hamburg Towers - Alba Berlin Saksamaa Bundesliga
21:00 Käsipall FC Barcelona - Ademar Leon Hispaania Liga ASOBAL
21:30 Kriket South Castries Lions vs Vieux Fort North Raiders - T10 St. Lucia T10 Blast
21:30 Võrkpall Verona - Cisterna Itaalia Superlega
21:30 Võrkpall Piacenza - Civitanova Itaalia Superlega
21:30 Võrkpall Modena - Padova Itaalia Superlega
22:00 Jalgpall Dundee - Rangers Šotimaa Premiership
22:30 Jalgpall Palestino - Huachipato Tšiili Primera División

N, 18 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 Jalgpall Aguilas Doradas - Alianza Colombia Primera A
01:30 Jalgpall Rosario Central - Deportivo Riestra Argentina Copa de la Liga Profesional
02:00 Korvpall ATL Hawks @ CHI Bulls NBA
02:10 Jalgpall Millonarios - Junior Colombia Primera A
04:00 Korvpall Quimsa - Comunicaciones Argentina Liga Nacional
04:20 Jalgpall Atlético Nacional Medellín - Deportivo Pereira Colombia Primera A
11:00 Võrkpall Strong Group Athletics - naised vs Farm Fresh Foxies - naised Filipiinide PVL - naised
19:00 Kriket Soufriere Sulphur City Stars vs Mon Repos Stars - T10 St. Lucia T10 Blast
20:00 Käsipall Frisch Auf Göppingen - HSG Wetzlar Saksamaa Bundesliga
20:00 Käsipall TBV Lemgo Lippe - TSV Hannover Burgdorf Saksamaa Bundesliga
20:00 Käsipall Rhein-Neckar Löwen - MT Melsungen Saksamaa Bundesliga
21:30 Kriket Gros Islet Cannon Blasters vs Babonneau Leatherbacks - T10 St. Lucia T10 Blast

R, 19 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 Jalgpall La Equidad - Fortaleza CEIF Colombia Primera A
02:00 Korvpall San Lorenzo - Union Santa Fe Argentina Liga Nacional
02:10 Jalgpall Patriotas FC - Independiente Medellín Colombia Primera A
04:20 Jalgpall América de Cali - Deportivo Pasto Colombia Primera A
12:30 Jalgpall Heidelberg Utd - Moreland City SC Austraalia NPL Victoria
12:45 Jalgpall Newcastle Jets - Wellington Phoenix Austraalia A-League
12:45 Jalgpall Dandenong City - South Melbourne Austraalia NPL Victoria
13:00 Jalgpall Modbury Jets - Adelaide City Austraalia South Australia Premier League
15:00 Jalgpall Zhejiang - Tianjin Jinmen Tigers Hiina superliiga
19:30 Jalgpall Genoa - Lazio Itaalia Serie A
20:00 Käsipall HBW Balingen-Weilstetten - Bergischer HC Saksamaa Bundesliga
21:00 Korvpall Melilla - Lleida Hispaania LEB Oro
21:00 Korvpall Tübingen - Vechta Saksamaa Bundesliga
21:00 Käsipall SG Flensburg Handewitt - SC Magdeburg Saksamaa Bundesliga
21:00 Käsipall BM Huesca - Ciudad Encantada Hispaania Liga ASOBAL
21:30 Jalgpall Eintracht Frankfurt - Augsburg Saksamaa Bundesliga I
21:45 Jalgpall Cagliari - Juventus Itaalia Serie A
21:45 Korvpall Alicante - Leyma Coruña Hispaania LEB Oro
21:45 Korvpall Cáceres - Ourense Hispaania LEB Oro
22:00 Jalgpall Athletic Bilbao - Granada Hispaania Primera Liga
22:00 Jalgpall Nice - Lorient Prantsusmaa Ligue 1
22:00 Jalgpall Oxford Utd - Stevenage Inglismaa League 1
22:00 Ragbi liiga Leeds - Huddersfield Super League
22:00 Ragbi liiga Wigan - Castleford Super League
22:00 Ragbi liiga St Helens - Hull FC Super League
22:30 Käsipall BM Granollers - BM Torrelavega Hispaania Liga ASOBAL

L, 20 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 Jalgpall Internacional FC de Palmira - Unión Magdalena Colombia Primera B
03:00 Korvpall Penarol - Platense Argentina Liga Nacional
04:00 Jalgpall Mazatlán FC - Juárez FC Mehhiko Liga MX
06:00 Jalgpall Tijuana - Puebla Mehhiko Liga MX
10:30 Jalgpall Shandong Taishan - Cangzhou Mighty Lions Hiina superliiga
15:00 Jalgpall Celta Vigo - Las Palmas Hispaania Primera Liga
16:30 Jalgpall Wolfsburg - Bochum Saksamaa Bundesliga I
16:30 Jalgpall Köln - Darmstadt Saksamaa Bundesliga I
16:30 Jalgpall TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach Saksamaa Bundesliga I
16:30 Jalgpall Heidenheim - RB Leipzig Saksamaa Bundesliga I
17:00 Ragbi liiga London Broncos - Salford Super League
17:00 Ragbi liiga Warrington - Leigh Super League
17:15 Jalgpall Rayo Vallecano - Osasuna Hispaania Primera Liga
17:30 Korvpall Boca Juniors - Union Santa Fe Argentina Liga Nacional
18:00 Jalgpall Nantes - Rennes Prantsusmaa Ligue 1
18:00 Korvpall Estela - Estudiantes Hispaania LEB Oro
19:00 Jalgpall Empoli - Napoli Itaalia Serie A
19:00 Korvpall Breogan - Gran Canaria Hispaania Liga ACB
19:00 Korvpall Manresa - Andorra Hispaania Liga ACB
19:15 Jalgpall Man City - Chelsea Inglismaa FA Cup
19:30 Jalgpall Union Berlin - Bayern München Saksamaa Bundesliga I
19:30 Jalgpall Valencia - Real Betis Hispaania Primera Liga
19:30 Korvpall Hamburg Towers - Ludwigsburg Saksamaa Bundesliga
19:30 Ragbi liiga Catalan Dragons - Hull KR Super League
20:00 Korvpall Tortona - Pesaro Itaalia 1. liiga
20:00 Korvpall Real Valladolid - Tizona Burgos Hispaania LEB Oro
20:00 Käsipall ThSV Eisenach - TVB Stuttgart Saksamaa Bundesliga
20:30 Korvpall Menorca - Fuenlabrada Hispaania LEB Oro
21:00 Korvpall San Pablo Burgos - Oviedo Hispaania LEB Oro
21:00 Korvpall Crailsheim Merlins - Telekom Bonn Saksamaa Bundesliga
21:00 Korvpall Oldenburg - Braunschweig Saksamaa Bundesliga
21:00 Korvpall Baskets Würzburg - Rostock Seawolves Saksamaa Bundesliga
21:30 Korvpall Vanoli Cremona - Brescia Itaalia 1. liiga
21:45 Jalgpall Verona - Udinese Itaalia Serie A
21:45 Korvpall Barcelona - UCAM Murcia Hispaania Liga ACB
21:45 Korvpall Palencia - Granada Hispaania Liga ACB
22:00 Jalgpall Girona - Cádiz Hispaania Primera Liga
22:00 Jalgpall Lens - Clermont Foot Prantsusmaa Ligue 1

P, 21 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
02:30 Jalgpall Atlanta United - FC Cincinnati USA MLS
02:30 Jalgpall Columbus Crew - Portland Timbers USA MLS
02:30 Jalgpall Inter Miami CF - Nashville SC USA MLS
02:30 Jalgpall CF Montreal - Orlando City SC USA MLS
02:30 Jalgpall New York City FC - DC United USA MLS
02:30 Jalgpall Toronto FC - New England Revolution USA MLS
03:30 Jalgpall Chicago Fire - Real Salt Lake USA MLS
03:30 Jalgpall Houston Dynamo - Austin FC USA MLS
03:30 Jalgpall Sporting Kansas City - St. Louis City SC USA MLS
04:00 Korvpall Olimpico - La Union Formosa Argentina Liga Nacional
04:30 Jalgpall Colorado Rapids - FC Dallas USA MLS
05:30 Jalgpall Los Angeles FC - New York Red Bulls USA MLS
05:30 Jalgpall Seattle Sounders FC - Vancouver Whitecaps USA MLS
13:00 Korvpall Dinamo Sassari - Varese Itaalia 1. liiga
13:00 Korvpall Clavijo - Amics Castello Hispaania LEB Oro
13:30 Korvpall Joventut - Girona Hispaania Liga ACB
13:30 Korvpall Zaragoza - Real Madrid Hispaania Liga ACB
16:30 Jalgpall Werder Bremen - VfB Stuttgart Saksamaa Bundesliga I
17:30 Jalgpall Coventry - Man Utd Inglismaa FA Cup
18:00 Korvpall Milano - Scafati Itaalia 1. liiga
18:00 Korvpall Bilbao - Monbus Obradoiro Hispaania Liga ACB
18:00 Korvpall Valencia - Tenerife Hispaania Liga ACB
18:30 Jalgpall Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen Saksamaa Bundesliga I
18:30 Korvpall Venezia - Treviso Itaalia 1. liiga
19:00 Korvpall Gipuzkoa - Real Betis Hispaania LEB Oro
19:15 Korvpall Virtus Bologna - Reggio Emilia Itaalia 1. liiga
19:30 Korvpall Unicaja Malaga - Baskonia Hispaania Liga ACB
20:30 Jalgpall SC Freiburg - Mainz Saksamaa Bundesliga I
20:30 Korvpall Napoli - Trento Itaalia 1. liiga
21:00 Korvpall Pistoia - Brindisi Itaalia 1. liiga

E, 22 aprill 2024

Algusaeg SportSündmus Võistlus
01:00 Jalgpall Charlotte FC - Minnesota United USA MLS
03:00 Jalgpall LA Galaxy - San Jose Earthquakes USA MLS

Kuidas vaadata Bet365 otseülekannet

  1. Loo konto või logige sisse, kui teil on see juba olemas.
  2. Teil peab olema reserviga spordikonto, st teie saldo ei tohi olla null. Sellisel juhul peate tegema sissemakse või tegema ülekande oma pokkeri-, kasiino- või bingokontolt.
  3. Jälgige mistahes otseülekande linke. Teid suunatakse automaatselt mobiili- või arvuti voogesitusteenusesse.
  4. Kõik hetkel eetris olevad sündmused on lisatud "Praegu otseülekandes" vahekaardil. Voogesituse alustamiseks klõpsake linki.
Esiletõstetud Bet365 Matšid
  • Barcelona - PSG
  • Borussia Dortmund - Atlético Madrid
  • Bayern München - Arsenal
  • Man City - Real Madrid
  • Veel mängukoefitsiente...
Jaga seda lehte
Bet365 - Populaarseim spordiennustussait - Liitu