Bet365 otseülekande ajakava

Sellel lehel asuvad spordiüritused on saadaval otseülekandena Bet365-s. Libistage hiirekursor lingile, et näha kõiki võistluse üksikasju, ja seejärel klõpsake Bet365-le minekuks, kus saab otseülekannet vaadata pärast konto avamist ja sissemakse tegemist. Jalgpall on kõige populaarsem spordiala, mida Ühendkuningriigis voogesitatakse. Kehtivad geo-piirangud. Teil peab olema reserviga konto või peate olema teinud panuse viimase 24 tunni jooksul. Kehtivad reeglid ja tingimused, 18+. Kuidas vaadata.

Kõikidest kihlveokontoritest aktsepteerib Bet365 panuseid kõige laiematel turgudel. Võite leida konkurentsivõimelisi koefitsiente registreerides end Bet365 saidil ning kasutades viitekoode.

Jalgpalli otseülekande ajakava - Vaata jalgpalli otseülekannet internetis.

Filtreeri spordiala järgi

Tänased hobuste võiduajamiste otseülekanded

Täna eetris - P, 27 november 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
08:30 Jalgpall Praegu otseülekandesEintracht (Nazario) Esports - Union Berlin (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
08:30 Jalgpall Praegu otseülekandesRB Leipzig (Nio) Esports - Dortmund (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
08:30 Lauatennis Praegu otseülekandesAdam Dosz - Michal Krzyzanowski TT Elite Series
08:30 Tennis Praegu otseülekandesStefania Bojica - Humera Baharmus UTR Pro Tennis Series Dubai - naised
08:30 Tennis Praegu otseülekandesAgustina Chlpac - Shanelle Iaconi UTR Pro Tennis Series Dubai - naised
08:30 Võrkpall Praegu otseülekandesCreamline - naised vs Cignal HD Spikers - naised Filipiinide PVL - naised
08:32 Jalgpall Barcelona (DrDuca) Esports - Real Madrid (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:32 Jalgpall Real Betis (Jekos) Esports - A.Madrid (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:34 Jalgpall Portugal (DaVa) Esports - France (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:34 Jalgpall Germany (Rebels) Esports - Brazil (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:35 Lauatennis Oleksii Shyndel - Dmytro Pereyaslovskyi Setka Cup
08:35 Lauatennis Ervins Berzins - Aigars Pavlovskis TT Cup
08:40 Lauatennis Iryna Konkulovska - Nataliya Zoreva Setka Cup - naised
08:44 Jalgpall Real Madrid (Tec) Esports - Sevilla (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:44 Jalgpall A.Madrid (Perapanamera) Esports - Barcelona (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:45 Jalgpall Eintracht (Nazario) Esports - Bayern (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
08:45 Jalgpall Union Berlin (Ray) Esports - Dortmund (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
08:45 Lauatennis Michal Minda - Damian Swierczek TT Elite Series
08:46 Jalgpall France (slezaintima) Esports - Germany (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:46 Jalgpall Brazil (white_boy1927) Esports - England (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:50 Lauatennis Valeriy Kolesnykov - Roman Bambutsa Setka Cup
08:55 Lauatennis Yurii Kurishchenko - Denys Nemchenko Setka Cup
08:55 Lauatennis Volodymyr Korobko - Oleh Napirko Setka Cup
08:56 Jalgpall Sevilla (Djole42) Esports - A.Madrid (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:56 Jalgpall Barcelona (DrDuca) Esports - Real Betis (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:58 Jalgpall England (dm1trena) Esports - France (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
08:58 Jalgpall Germany (Rebels) Esports - Portugal (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:00 Jalgpall Eintracht (Nazario) Esports - Dortmund (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:00 Jalgpall Bayern (Cliff) Esports - RB Leipzig (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:00 Jalgpall Chelsea (Ganger_29) Esports - Juventus (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:00 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - Man Utd (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:00 Lauatennis Mihail Trinta - Tomas Andrle Tšehhi Liga Pro
09:00 Lauatennis Matej Perny - Milan Vrabec Tšehhi Liga Pro
09:00 Lauatennis Michal Zobac - Frantisek Blaha 1980 Tšehhi Liga Pro
09:00 Lauatennis Michal Vedmoch - Jiri Motak Tšehhi Liga Pro
09:00 Lauatennis Damian Wederlich - Mateusz Rutkowski TT Elite Series
09:00 Lauatennis Dmytro Khairov - Serhii Dovzhenko Setka Cup
09:00 Lauatennis Serhii Maliuk - Oleksandr Lyman Setka Cup
09:00 Tennis Yu-Yun Li / Amelie Van Impe - Daria Lodikova / Melis Ayda Uyar ITF W15 Antalya - NP
09:00 Tennis Emma Lene - Ksenia Laskutova ITF W15 Antalya
09:00 Võrkpall IBK Altos - naised vs AI Peppers Gwangju - naised Korea KOVO - naised
09:05 Lauatennis Maksym Balakiriev - Pavlo Volkov Setka Cup
09:05 Lauatennis Anrijs Bergs - Jevgenijs Salnikovs TT Cup
09:08 Jalgpall Real Betis (Jekos) Esports - Sevilla (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:08 Jalgpall A.Madrid (Perapanamera) Esports - Real Madrid (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:10 Jalgpall Brazil (white_boy1927) Esports - France (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:10 Jalgpall England (dm1trena) Esports - Portugal (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:10 Lauatennis Viktoria Overchuk - Romana Faflei Setka Cup - naised
09:13 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
09:14 Jalgpall A.Madrid (Carlwhizzer) Esports - Juventus (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:14 Jalgpall Chelsea (Ganger_29) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:15 Jalgpall Eintracht (Nazario) Esports - RB Leipzig (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:15 Jalgpall Bayern (Cliff) Esports - Union Berlin (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:15 Lauatennis Adrian Eliasz - Piotr Strus TT Elite Series
09:15 Lauatennis Lukas Rulc - Dominik Marasek Setka Cup
09:20 Jalgpall Real Betis (Jekos) Esports - Real Madrid (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:20 Jalgpall Barcelona (DrDuca) Esports - Sevilla (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:20 Lauatennis Oleksandr Mytsyk - Oleg Kolivay Setka Cup
09:20 Lauatennis Jonas Kulveit - Milan Dvorak TT Cup
09:22 Jalgpall Germany (Rebels) Esports - England (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:22 Jalgpall Portugal (DaVa) Esports - Brazil (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:25 Lauatennis Serhii Levin - O Hryho Kovalchuk Setka Cup
09:25 Lauatennis Vitalii Zharskiy - Dmytro Zeniuk Setka Cup
09:28 Jalgpall A.Madrid (Carlwhizzer) Esports - Man Utd (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:28 Jalgpall Juventus (zohan) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:30 Jalgpall Union Berlin (Ray) Esports - RB Leipzig (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:30 Jalgpall Bayern (Cliff) Esports - Dortmund (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:30 Lauatennis Miroslav Adamec - Marek Placek Tšehhi Liga Pro
09:30 Lauatennis Martin Tacinec - Jaroslav Strnad 1964 Tšehhi Liga Pro
09:30 Lauatennis Stanislav Hudec - Jan Volhejn Tšehhi Liga Pro
09:30 Lauatennis Jiri Telecky - Vladimir Stefanik Tšehhi Liga Pro
09:30 Lauatennis Pawel Grela - Lukasz Nadolski TT Elite Series
09:30 Lauatennis Volodymyr Melnykov - Andrii Kurtenko Setka Cup
09:30 Lauatennis Andrii Vasylets - Serhii Priadko Setka Cup
09:32 Jalgpall A.Madrid (Perapanamera) Esports - Real Betis (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:32 Jalgpall Real Madrid (Tec) Esports - Barcelona (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:34 Jalgpall Brazil (white_boy1927) Esports - Germany (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:34 Jalgpall France (slezaintima) Esports - Portugal (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:35 Lauatennis Borys Kostiuk - Dmytro Pereyaslovskyi Setka Cup
09:35 Lauatennis Ervins Berzins - Jevgenijs Salnikovs TT Cup
09:40 Lauatennis Anzhela Sydorko - Nataliia Svydnytska Setka Cup - naised
09:42 Jalgpall A.Madrid (Carlwhizzer) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:42 Jalgpall Man Utd (stdm) Esports - Chelsea (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:43 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
09:44 Jalgpall Sevilla (Djole42) Esports - Real Madrid (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:44 Jalgpall Barcelona (DrDuca) Esports - A.Madrid (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:45 Jalgpall Union Berlin (Ray) Esports - Eintracht (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:45 Jalgpall Dortmund (Moic) Esports - RB Leipzig (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
09:45 Lauatennis Arkadiusz Mugowski - Michal Minda TT Elite Series
09:45 Lauatennis Dominik Horak - Petr Mestka Setka Cup
09:46 Jalgpall England (dm1trena) Esports - Brazil (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:46 Jalgpall Germany (Rebels) Esports - France (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:50 Lauatennis Ihor Vasylyshyn - Valentyn Lutsenko Setka Cup
09:50 Lauatennis Filip Kopecky - Ondrej Fiklik TT Cup
09:55 Lauatennis Oleksandr Mishchenko - Roman Reznychenko Setka Cup
09:55 Lauatennis Nazarii Sydorak - Viktor Slozka Setka Cup
09:55 Lauatennis Vladimir Libovicky - Radek Libovicky TT Cup
09:56 Jalgpall A.Madrid (Perapanamera) Esports - Sevilla (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:56 Jalgpall Real Betis (Jekos) Esports - Barcelona (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:56 Jalgpall A.Madrid (Carlwhizzer) Esports - Chelsea (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:56 Jalgpall Man Utd (stdm) Esports - Juventus (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
09:58 Jalgpall France (slezaintima) Esports - England (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
09:58 Jalgpall Portugal (DaVa) Esports - Germany (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:00 Jalgpall Perth Glory - naised v Adelaide United - naised Austraalia A-League - naised
10:00 Jalgpall Bayern (Cliff) Esports - Eintracht (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:00 Jalgpall Dortmund (Moic) Esports - Union Berlin (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:00 Korvpall Pegasus - Sunrise Youngsters Malaisia MABA profiliiga
10:00 Lauatennis Tomas Andrle - Miroslav Adamec Tšehhi Liga Pro
10:00 Lauatennis Milan Vrabec - Martin Tacinec Tšehhi Liga Pro
10:00 Lauatennis Frantisek Blaha 1980 - Stanislav Hudec Tšehhi Liga Pro
10:00 Lauatennis Jiri Motak - Jiri Telecky Tšehhi Liga Pro
10:00 Lauatennis Adam Dosz - Damian Wederlich TT Elite Series
10:00 Lauatennis Viktor Ziakun - Maksym Hubenko Setka Cup
10:05 Lauatennis Pavlo Volkov - Maksym Marchuk Setka Cup
10:05 Lauatennis Aigars Pavlovskis - Anrijs Bergs TT Cup
10:08 Jalgpall Real Madrid (Tec) Esports - A.Madrid (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:08 Jalgpall Sevilla (Djole42) Esports - Real Betis (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:10 Jalgpall Juventus (zohan) Esports - Chelsea (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:10 Jalgpall Man Utd (stdm) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:10 Lauatennis Iryna Konkulovska - Romana Faflei Setka Cup - naised
10:13 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
10:15 Jalgpall Dortmund (Moic) Esports - Eintracht (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:15 Jalgpall RB Leipzig (Nio) Esports - Bayern (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:15 Lauatennis Piotr Strus - Dawid Poloszczanski TT Elite Series
10:15 Lauatennis Lukas Rulc - Petr Mestka Setka Cup
10:20 Jalgpall Man Utd (Slezaintima) Esports - Tottenham (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:20 Jalgpall Chelsea (DaVa) Esports - Liverpool (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:20 Lauatennis Valeriy Kolesnykov - Oleg Kolivay Setka Cup
10:20 Lauatennis Jonas Kulveit - Ondrej Fiklik TT Cup
10:24 Jalgpall Juventus (zohan) Esports - A.Madrid (Carlwhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:24 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - Chelsea (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:25 Lauatennis Yurii Kurishchenko - O Hryho Kovalchuk Setka Cup
10:25 Lauatennis Volodymyr Korobko - Vitalii Zharskiy Setka Cup
10:25 Lauatennis Vojtech Strouhal - David Nosek TT Cup
10:30 Jalgpall Sreenidi Deccan - Gokulam FC India I-League
10:30 Jalgpall RB Leipzig (Nio) Esports - Eintracht (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:30 Jalgpall Union Berlin (Ray) Esports - Bayern (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:30 Korvpall Magnolia Hotshots - Meralco Bolts PBA Commissioner's Cup
10:30 Kriket Sri Lanka - Afganistan Sri Lanka vs Afganistan - 2. ODI
10:30 Lauatennis Marek Placek - Mihail Trinta Tšehhi Liga Pro
10:30 Lauatennis Jaroslav Strnad 1964 - Matej Perny Tšehhi Liga Pro
10:30 Lauatennis Jan Volhejn - Michal Zobac Tšehhi Liga Pro
10:30 Lauatennis Vladimir Stefanik - Michal Vedmoch Tšehhi Liga Pro
10:30 Lauatennis Lukasz Nadolski - Michal Krzyzanowski TT Elite Series
10:30 Lauatennis Dmytro Khairov - Volodymyr Melnykov Setka Cup
10:30 Lauatennis Serhii Maliuk - Andrii Vasylets Setka Cup
10:30 Tennis Alex M Pujolras - Alexander Weis ITF M15 Antalya
10:32 Jalgpall Liverpool (dm1trena) Esports - Man City (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:32 Jalgpall Tottenham (white_boy1927) Esports - Chelsea (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:35 Lauatennis Oleksii Shyndel - Maksym Balakiriev Setka Cup
10:35 Lauatennis Ervins Berzins - Anrijs Bergs TT Cup
10:38 Jalgpall Man Utd (stdm) Esports - A.Madrid (Carlwhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:38 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - Juventus (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:40 Lauatennis Nataliia Svydnytska - Nataliya Zoreva Setka Cup - naised
10:43 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
10:44 Jalgpall Man City (Rebels) Esports - Tottenham (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:44 Jalgpall Chelsea (DaVa) Esports - Man Utd (Slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:45 Jalgpall FC Porto (Nio) Esports - Sevilla (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:45 Jalgpall Inter (Moic) Esports - RB Leipzig (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:45 Lauatennis Adrian Eliasz - Damian Swierczek TT Elite Series
10:45 Lauatennis Dominik Horak - Dominik Marasek Setka Cup
10:50 Lauatennis Valentyn Lutsenko - Roman Bambutsa Setka Cup
10:50 Lauatennis Milan Dvorak - Filip Kopecky TT Cup
10:52 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - A.Madrid (Carlwhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:52 Jalgpall Chelsea (Ganger_29) Esports - Man Utd (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
10:55 Lauatennis Roman Reznychenko - Denys Nemchenko Setka Cup
10:55 Lauatennis Viktor Slozka - Oleh Napirko Setka Cup
10:55 Lauatennis Vladimir Libovicky - David Nosek TT Cup
10:56 Jalgpall Tottenham (white_boy1927) Esports - Liverpool (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
10:56 Jalgpall Man Utd (Slezaintima) Esports - Man City (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:00 Jalgpall Tottenham (Nazario) Esports - Sevilla (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:00 Jalgpall FC Porto (Nio) Esports - Inter (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:00 Lauatennis Mihail Trinta - Miroslav Adamec Tšehhi Liga Pro
11:00 Lauatennis Matej Perny - Martin Tacinec Tšehhi Liga Pro
11:00 Lauatennis Michal Zobac - Stanislav Hudec Tšehhi Liga Pro
11:00 Lauatennis Michal Vedmoch - Jiri Telecky Tšehhi Liga Pro
11:00 Lauatennis Pawel Grela - Mateusz Rutkowski TT Elite Series
11:00 Lauatennis Maksym Hubenko - Oleksandr Lyman Setka Cup
11:05 Korvpall Ryukyu Golden Kings - Shimane Susanoo Magic Jaapani B1 liiga
11:05 Lauatennis Borys Kostiuk - Pavlo Volkov Setka Cup
11:05 Lauatennis Jevgenijs Salnikovs - Aigars Pavlovskis TT Cup
11:06 Jalgpall Chelsea (Ganger_29) Esports - A.Madrid (Carlwhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
11:06 Jalgpall Juventus (zohan) Esports - Man Utd (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
11:08 Jalgpall Man City (Rebels) Esports - Chelsea (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:08 Jalgpall Liverpool (dm1trena) Esports - Man Utd (Slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:10 Lauatennis Viktoria Overchuk - Anzhela Sydorko Setka Cup - naised
11:10 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
11:15 Jalgpall Tottenham (Nazario) Esports - RB Leipzig (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:15 Jalgpall Sevilla (Ray) Esports - Inter (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:15 Lauatennis Michal Minda - Dawid Poloszczanski TT Elite Series
11:15 Lauatennis Lukas Rulc - Dominik Horak Setka Cup
11:20 Jalgpall Liverpool (dm1trena) Esports - Chelsea (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:20 Jalgpall Tottenham (white_boy1927) Esports - Man Utd (Slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:20 Lauatennis Oleksandr Mytsyk - Ihor Vasylyshyn Setka Cup
11:20 Lauatennis Jonas Kulveit - Filip Kopecky TT Cup
11:25 Lauatennis Serhii Levin - Oleksandr Mishchenko Setka Cup
11:25 Lauatennis Nazarii Sydorak - Dmytro Zeniuk Setka Cup
11:25 Lauatennis Radek Libovicky - Vojtech Strouhal TT Cup
11:30 Jalgpall Tottenham (Nazario) Esports - Inter (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:30 Jalgpall RB Leipzig (Cliff) Esports - FC Porto (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:30 Jalgpall Leicester (PhoeniX) Esports - Arsenal (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
11:30 Jalgpall Everton (Ganger_29) Esports - Wolverhampton (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
11:30 Lauatennis Tomas Andrle - Marek Placek Tšehhi Liga Pro
11:30 Lauatennis Milan Vrabec - Jaroslav Strnad 1964 Tšehhi Liga Pro
11:30 Lauatennis Frantisek Blaha 1980 - Jan Volhejn Tšehhi Liga Pro
11:30 Lauatennis Jiri Motak - Vladimir Stefanik Tšehhi Liga Pro
11:30 Lauatennis Damian Wederlich - Michal Krzyzanowski TT Elite Series
11:30 Lauatennis Arsenyi Lobanov - Andrii Kurtenko Setka Cup
11:30 Lauatennis Viktor Ziakun - Serhii Priadko Setka Cup
11:30 Tennis Rudolf Molleker - Pablo M Torres Almeida Challenger Maspalomas
11:30 Tennis Ignasi De Rueda De Genover - Eric Vanshelboim Challenger Maspalomas
11:30 Tennis Andrey Chepelev - Leonid Sheyngezikht Challenger Maspalomas
11:30 Võrkpall Chery Tiggo Crossover - naised vs PetroGazz Angels - naised Filipiinide PVL - naised
11:32 Jalgpall Chelsea (DaVa) Esports - Tottenham (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:32 Jalgpall Man City (Rebels) Esports - Liverpool (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:35 Lauatennis Maksym Balakiriev - Dmytro Pereyaslovskyi Setka Cup
11:40 Lauatennis Iryna Konkulovska - Nataliia Svydnytska Setka Cup - naised
11:42 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
11:44 Jalgpall Tottenham (white_boy1927) Esports - Man City (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:44 Jalgpall Man Utd (Slezaintima) Esports - Chelsea (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:44 Jalgpall Aston Villa (CarlWhizzer) Esports - Wolves (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
11:44 Jalgpall Everton (Ganger_29) Esports - Leicester (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
11:45 Jalgpall Tottenham (Nazario) Esports - FC Porto (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:45 Jalgpall RB Leipzig (Cliff) Esports - Sevilla (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
11:45 Lauatennis Arkadiusz Mugowski - Adrian Eliasz TT Elite Series
11:45 Lauatennis Petr Mestka - Dominik Marasek Setka Cup
11:50 Lauatennis Valeriy Kolesnykov - Valentyn Lutsenko Setka Cup
11:50 Lauatennis Ondrej Fiklik - Milan Dvorak TT Cup
11:55 Lauatennis Yurii Kurishchenko - Roman Reznychenko Setka Cup
11:55 Lauatennis Volodymyr Korobko - Viktor Slozka Setka Cup
11:55 Lauatennis Vladimir Libovicky - Vojtech Strouhal TT Cup
11:56 Jalgpall Liverpool (dm1trena) Esports - Tottenham (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:56 Jalgpall Man City (Rebels) Esports - Man Utd (Slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
11:58 Jalgpall Aston Villa (CarlWhizzer) Esports - Arsenal (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
11:58 Jalgpall Wolves (zohan) Esports - Leicester (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:00 Jalgpall Sevilla (Ray) Esports - FC Porto (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:00 Jalgpall RB Leipzig (Cliff) Esports - Inter (Moic) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:00 Korvpall Johor Southern Tiger BC - Singapore Adroit Malaisia MABA profiliiga
12:00 Lauatennis Adam Dosz - Pawel Grela TT Elite Series
12:00 Lauatennis Serhii Maliuk - Maksym Hubenko Setka Cup
12:05 Lauatennis Oleksii Shyndel - Maksym Marchuk Setka Cup
12:08 Jalgpall Man Utd (Slezaintima) Esports - Liverpool (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:08 Jalgpall Chelsea (DaVa) Esports - Man City (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:10 Lauatennis Anzhela Sydorko - Romana Faflei Setka Cup - naised
12:12 Jalgpall Aston Villa (CarlWhizzer) Esports - Leicester (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:12 Jalgpall Arsenal (stdm) Esports - Everton (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:15 Jalgpall Sevilla (Ray) Esports - Tottenham (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:15 Jalgpall Inter (Moic) Esports - FC Porto (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:15 Lauatennis Piotr Strus - Damian Swierczek TT Elite Series
12:15 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
12:20 Lauatennis Ihor Vasylyshyn - Oleg Kolivay Setka Cup
12:25 Lauatennis Oleksandr Mishchenko - O Hryho Kovalchuk Setka Cup
12:25 Lauatennis Nazarii Sydorak - Vitalii Zharskiy Setka Cup
12:25 Lauatennis David Nosek - Radek Libovicky TT Cup
12:26 Jalgpall Aston Villa (CarlWhizzer) Esports - Everton (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:26 Jalgpall Arsenal (stdm) Esports - Wolves (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:30 Jalgpall Lamphun Warrior FC - Sukhothai FC Tai kõrgliiga
12:30 Jalgpall RB Leipzig (Cliff) Esports - Tottenham (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:30 Jalgpall Inter (Moic) Esports - Sevilla (Ray) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:30 Lauatennis Lukasz Nadolski - Mateusz Rutkowski TT Elite Series
12:30 Lauatennis Arsenyi Lobanov - Volodymyr Melnykov Setka Cup
12:30 Lauatennis Viktor Ziakun - Andrii Vasylets Setka Cup
12:30 Võrkpall NTNUI Volley - BK Tromsø Norra Eliteserien
12:35 Lauatennis Borys Kostiuk - Maksym Balakiriev Setka Cup
12:40 Jalgpall PSG (DaVa) Esports - Man City (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:40 Jalgpall Bayern (slezaintima) Esports - Barcelona (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:40 Jalgpall Wolves (zohan) Esports - Everton (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:40 Jalgpall Arsenal (stdm) Esports - Leicester (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:40 Lauatennis Viktoria Overchuk - Nataliya Zoreva Setka Cup - naised
12:45 Jalgpall Inter (Moic) Esports - Tottenham (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:45 Jalgpall FC Porto (Nio) Esports - RB Leipzig (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
12:45 Korvpall NorthPort Batang Pier - Barangay Ginebra San Miguel PBA Commissioner's Cup
12:45 Lauatennis Michal Minda - Adrian Eliasz TT Elite Series
12:45 Traavisõit Juurdepääs piiratud Redcliffe
12:50 Jalgpall Real Betis (Djole42) Esports - Monaco (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:50 Jalgpall West Ham (Tec) Esports - Lazio (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:50 Lauatennis Oleksandr Mytsyk - Roman Bambutsa Setka Cup
12:52 Jalgpall Barcelona (white_boy1927) Esports - PSG (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:52 Jalgpall Man City (dm1trena) Esports - Real Madrid (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
12:54 Jalgpall Wolves (zohan) Esports - Aston Villa (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:54 Jalgpall Leicester (PhoeniX) Esports - Everton (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
12:55 Lauatennis Serhii Levin - Denys Nemchenko Setka Cup
12:55 Lauatennis Oleh Napirko - Dmytro Zeniuk Setka Cup
13:00 Jalgpall Sutjeska Nikšić - OFK Petrovac Montenegro Prva Liga
13:00 Jalgpall Prachuap FC - Lampang FC Tai kõrgliiga
13:00 Jalgpall Nong Bua Pitchaya - Khon Kaen United Tai kõrgliiga
13:00 Jalgpall Mohammedan SC - Trau FC India I-League
13:00 Jalgpall Portimonense - Sporting Covilha Portugali liigakarikas
13:00 Jalgpall FC Porto (Nio) Esports - Tottenham (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:00 Jalgpall Sevilla (Ray) Esports - RB Leipzig (Cliff) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:00 Lauatennis Lukas Rygl - Radek Bartunek Tšehhi Liga Pro
13:00 Lauatennis Martin Kowalik - Vladislav Hampejs Tšehhi Liga Pro
13:00 Lauatennis Josef Koutnik - Miloslav Dvorak Tšehhi Liga Pro
13:00 Lauatennis Radomir Vavrecka - Radomir Vidlicka Tšehhi Liga Pro
13:00 Lauatennis Damian Wederlich - Pawel Grela TT Elite Series
13:00 Lauatennis Serhii Dovzhenko - Andrii Kurtenko Setka Cup
13:00 Lauatennis Oleksandr Lyman - Serhii Priadko Setka Cup
13:00 Tennis Aleksandr Braynin - Gergely Madarasz Challenger Maspalomas
13:00 Tennis Carlos L-Montagud - Oscar Moraing Challenger Maspalomas
13:00 Tennis Niccolo Catini - Kenny de Schepper Challenger Maia
13:00 Tennis Raphael Collignon - Goncalo Falcao Challenger Maia
13:00 Tennis Maik Steiner - Duarte Vale Challenger Maia
13:02 Jalgpall Lazio (Jekos) Esports - Real Sociedad (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:02 Jalgpall Monaco (DrDuca) Esports - West Ham (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:04 Jalgpall Real Madrid (Rebels) Esports - Barcelona (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:04 Jalgpall PSG (DaVa) Esports - Bayern (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:05 Lauatennis Oleksii Shyndel - Pavlo Volkov Setka Cup
13:08 Jalgpall Arsenal (stdm) Esports - Aston Villa (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
13:08 Jalgpall Leicester (PhoeniX) Esports - Wolves (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
13:10 Lauatennis Iryna Konkulovska - Anzhela Sydorko Setka Cup - naised
13:14 Jalgpall Real Sociedad (Perapanamera) Esports - Monaco (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:14 Jalgpall West Ham (Tec) Esports - Real Betis (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:15 Jalgpall PSG (Rafa) Esports - Real Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:15 Jalgpall Bayern (Spex) Esports - Juventus (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:15 Lauatennis Arkadiusz Mugowski - Piotr Strus TT Elite Series
13:15 Lauatennis Emanuel Votipka - Jiri Cermak Setka Cup
13:15 Lauatennis Heiki Magi - Mikk Vaikla TT Cup
13:16 Jalgpall Bayern (slezaintima) Esports - Real Madrid (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:16 Jalgpall Barcelona (white_boy1927) Esports - Man City (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:20 Lauatennis Valeriy Kolesnykov - Ihor Vasylyshyn Setka Cup
13:20 Lauatennis Richard Marsik - Filip Marat TT Cup
13:22 Jalgpall Leicester (PhoeniX) Esports - Aston Villa (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
13:22 Jalgpall Everton (Ganger_29) Esports - Arsenal (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
13:25 Lauatennis Yurii Kurishchenko - Oleksandr Mishchenko Setka Cup
13:25 Lauatennis Volodymyr Korobko - Nazarii Sydorak Setka Cup
13:26 Jalgpall Real Betis (Djole42) Esports - Real Sociedad (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:26 Jalgpall Monaco (DrDuca) Esports - Lazio (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:28 Jalgpall Man City (dm1trena) Esports - Bayern (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:28 Jalgpall Real Madrid (Rebels) Esports - PSG (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:30 Jalgpall Reggina - Benevento Itaalia Serie B
13:30 Jalgpall Man City (Pipis) Esports - Real Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:30 Jalgpall PSG (Rafa) Esports - Bayern (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:30 Korvpall Real Betis - Real Madrid Hispaania Liga ACB
13:30 Korvpall UCAM Murcia - Monbus Obradoiro Hispaania Liga ACB
13:30 Lauatennis Mihail Trinta - Jiri Plachy Tšehhi Liga Pro
13:30 Lauatennis Martin Sobisek - Dominik Kuzma Tšehhi Liga Pro
13:30 Lauatennis Ladislav Svanda - Martin Jirasek Tšehhi Liga Pro
13:30 Lauatennis Adolf Huttl - Adam Strelec Tšehhi Liga Pro
13:30 Lauatennis Adam Dosz - Lukasz Nadolski TT Elite Series
13:30 Lauatennis Dmytro Khairov - Arsenyi Lobanov Setka Cup
13:30 Lauatennis Serhii Maliuk - Viktor Ziakun Setka Cup
13:30 Tennis Oleksii Krutykh - Luca Van Assche Challenger Valencia
13:35 Lauatennis Dmytro Pereyaslovskyi - Maksym Marchuk Setka Cup
13:36 Jalgpall Everton (Ganger_29) Esports - Aston Villa (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
13:36 Jalgpall Wolves (zohan) Esports - Arsenal (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
13:38 Jalgpall Real Sociedad (Perapanamera) Esports - West Ham (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:38 Jalgpall Lazio (Jekos) Esports - Real Betis (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:40 Jalgpall Barcelona (white_boy1927) Esports - Bayern (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:40 Jalgpall Man City (dm1trena) Esports - PSG (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:40 Lauatennis Viktoria Overchuk - Nataliia Svydnytska Setka Cup - naised
13:40 Lauatennis Viktor Bereza - Vasyl Kondratenko Setka Cup
13:45 Jalgpall Man City (Pipis) Esports - Juventus (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:45 Jalgpall Real Madrid (Lio) Esports - Bayern (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
13:45 Lauatennis Damian Swierczek - Dawid Poloszczanski TT Elite Series
13:45 Lauatennis Vojtech Soukup - David Chmelik Setka Cup
13:45 Lauatennis Heino Kruusement - Erik Trofimov TT Cup
13:50 Jalgpall Monaco (DrDuca) Esports - Real Betis (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:50 Jalgpall Lazio (Jekos) Esports - West Ham (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:50 Lauatennis Oleksandr Mytsyk - Valentyn Lutsenko Setka Cup
13:50 Lauatennis Petr Semrad - Josef Růžička TT Cup
13:52 Jalgpall PSG (DaVa) Esports - Barcelona (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:52 Jalgpall Real Madrid (Rebels) Esports - Man City (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
13:55 Lauatennis Serhii Levin - Roman Reznychenko Setka Cup
13:55 Lauatennis Viktor Slozka - Dmytro Zeniuk Setka Cup
13:55 Lauatennis Gustav Lomsky - David Nosek TT Cup
14:00 Jalgpall Police Tero FC - Nakhon Ratchasima Tai kõrgliiga
14:00 Jalgpall FC Ripensia Timișoara - Oțelul Galați Rumeenia Liga II
14:00 Jalgpall Man City (Pipis) Esports - Bayern (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:00 Jalgpall Juventus (General) Esports - PSG (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:00 Jalgpall Real Betis (Ganger_29) Esports - Monaco (Zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:00 Jalgpall Eintracht (PhoeniX) Esports - West Ham (Stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:00 Korvpall KL Aseel - NS Matrix Malaisia MABA profiliiga
14:00 Korvpall Urunani BBC - City Oilers Aafrika korvpalliliiga - kvalifikatsioon
14:00 Kriket Bangla Tigers - Northern Warriors Abu Dhabi T10
14:00 Lauatennis Radek Bartunek - Mihail Trinta Tšehhi Liga Pro
14:00 Lauatennis Vladislav Hampejs - Martin Sobisek Tšehhi Liga Pro
14:00 Lauatennis Miloslav Dvorak - Ladislav Svanda Tšehhi Liga Pro
14:00 Lauatennis Radomir Vidlicka - Adolf Huttl Tšehhi Liga Pro
14:00 Lauatennis Mateusz Rutkowski - Michal Krzyzanowski TT Elite Series
14:00 Lauatennis Maksym Hubenko - Serhii Priadko Setka Cup
14:00 Võrkpall Aydin B.Sehir Bld - naised vs Eczacibasi - naised Türgi VVS Ligi - naised
14:02 Jalgpall West Ham (Tec) Esports - Monaco (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:02 Jalgpall Real Sociedad (Perapanamera) Esports - Lazio (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:04 Jalgpall Bayern (slezaintima) Esports - PSG (DaVa) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:04 Jalgpall Barcelona (white_boy1927) Esports - Real Madrid (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:05 Lauatennis Borys Kostiuk - Oleksii Shyndel Setka Cup
14:10 Lauatennis Romana Faflei - Nataliya Zoreva Setka Cup - naised
14:10 Lauatennis Yaroslav Kovshun - Dmytro Prokopenko Setka Cup
14:14 Jalgpall Real Betis (Djole42) Esports - West Ham (Tec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:14 Jalgpall Monaco (DrDuca) Esports - Real Sociedad (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:14 Jalgpall Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports - Monaco (Zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:14 Jalgpall Real Betis (Ganger_29) Esports - Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:15 Jalgpall Man City (Pipis) Esports - PSG (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:15 Jalgpall Juventus (General) Esports - Real Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:15 Lauatennis Michal Minda - Piotr Strus TT Elite Series
14:15 Lauatennis Emanuel Votipka - David Chmelik Setka Cup
14:15 Lauatennis Heiki Magi - Erik Trofimov TT Cup
14:16 Jalgpall Real Madrid (Rebels) Esports - Bayern (slezaintima) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:16 Jalgpall Man City (dm1trena) Esports - Barcelona (white_boy1927) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:20 Hobuste võiduajamine 12.20 Navan (1. jooks) Navan
14:20 Lauatennis Oleg Kolivay - Roman Bambutsa Setka Cup
14:20 Lauatennis Richard Marsik - Josef Růžička TT Cup
14:25 Lauatennis O Hryho Kovalchuk - Denys Nemchenko Setka Cup
14:25 Lauatennis Vitalii Zharskiy - Oleh Napirko Setka Cup
14:25 Lauatennis Vojtech Strouhal - Pavel Vilhelm TT Cup
14:26 Jalgpall Lazio (Jekos) Esports - Monaco (DrDuca) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:26 Jalgpall Real Sociedad (Perapanamera) Esports - Real Betis (Djole42) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:28 Jalgpall PSG (DaVa) Esports - Real Madrid (Rebels) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:28 Jalgpall Bayern (slezaintima) Esports - Man City (dm1trena) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:28 Jalgpall Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports - West Ham (Stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:28 Jalgpall Monaco (Zohan) Esports - Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:30 Hobuste võiduajamine 12.30 Carlisle (1. jooks) Carlisle
14:30 Jalgpall Ebbsfleet United - Fleetwood Town Inglismaa FA Cup
14:30 Jalgpall Real Madrid (Lio) Esports - PSG (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:30 Jalgpall Juventus (General) Esports - Bayern (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:30 Korvpall Bears Academy - Copenhagen Basketball Taani Basketligaen
14:30 Lauatennis Jiri Plachy - Lukas Rygl Tšehhi Liga Pro
14:30 Lauatennis Dominik Kuzma - Martin Kowalik Tšehhi Liga Pro
14:30 Lauatennis Martin Jirasek - Josef Koutnik Tšehhi Liga Pro
14:30 Lauatennis Adam Strelec - Radomir Vavrecka Tšehhi Liga Pro
14:30 Lauatennis Damian Wederlich - Lukasz Nadolski TT Elite Series
14:30 Lauatennis Volodymyr Melnykov - Serhii Dovzhenko Setka Cup
14:30 Lauatennis Andrii Vasylets - Oleksandr Lyman Setka Cup
14:30 Tennis Theo Arribage - Max Alcala Gurri Challenger Maspalomas
14:30 Tennis Giovanni Fonio - Ivan Marrero Curbelo Challenger Maspalomas
14:30 Tennis Maxime Mora - Imanol L Morillo Challenger Maspalomas
14:30 Tennis Alexandar Lazarov - Kilian Feldbausch Challenger Maia
14:30 Tennis Henrique Rocha - Daniel Merida Aguilar Challenger Maia
14:30 Tennis Evgeny Karlovskiy - Federico Bertuccioli Challenger Maia
14:35 Lauatennis Maksym Balakiriev - Maksym Marchuk Setka Cup
14:38 Jalgpall West Ham (Tec) Esports - Real Sociedad (Perapanamera) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:38 Jalgpall Real Betis (Djole42) Esports - Lazio (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:40 Hobuste võiduajamine 12.40 Leicester (1. jooks) Leicester
14:40 Lauatennis Iryna Konkulovska - Viktoria Overchuk Setka Cup - naised
14:40 Lauatennis Kyrylo Mykhailovsky - Andrii Dekhtiarenko Setka Cup
14:42 Jalgpall Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports - Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:42 Jalgpall West Ham (Stdm) Esports - Real Betis (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:45 Jalgpall Real Madrid (Lio) Esports - Man City (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:45 Jalgpall Bayern (Spex) Esports - PSG (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
14:45 Lauatennis Adrian Eliasz - Dawid Poloszczanski TT Elite Series
14:45 Lauatennis Vojtech Soukup - Jiri Cermak Setka Cup
14:45 Lauatennis Mikk Vaikla - Heino Kruusement TT Cup
14:50 Hobuste võiduajamine 12.50 Navan (2. jooks) Navan
14:50 Lauatennis Filip Marat - Petr Semrad TT Cup
14:55 Lauatennis Yurii Kurishchenko - Serhii Levin Setka Cup
14:55 Lauatennis Gustav Lomsky - Pavel Vilhelm TT Cup
14:55 Noolevise Callan Rydz - Jonny Clayton Players Championship Finals 2022
14:55 Noolevise Danny Noppert - Michael van Gerwen Players Championship Finals 2022
14:55 Noolevise Dirk van Duijvenbode - Rob Cross Players Championship Finals 2022
14:55 Noolevise Luke Humphries - Joe Cullen Players Championship Finals 2022
14:56 Jalgpall Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports - Real Betis (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
14:56 Jalgpall West Ham (Stdm) Esports - Monaco (Zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:00 Hobuste võiduajamine 1.00 Carlisle (2. jooks) Carlisle
15:00 Jalgpall Burgos - Real Zaragoza Hispaania Segunda
15:00 Jalgpall Juventus (General) Esports - Man City (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:00 Jalgpall Bayern (Spex) Esports - Real Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:00 Korvpall Horsens IC - BK Amager Taani Basketligaen
15:00 Korvpall Soome - naised vs Leedu - naised Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsioon - naised
15:00 Korvpall Läti - naised vs Israel - naised Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsioon - naised
15:00 Käsipall THW Kiel - VfL Gummersbach Saksamaa Bundesliga
15:00 Lauatennis Lukas Rygl - Mihail Trinta Tšehhi Liga Pro
15:00 Lauatennis Martin Kowalik - Martin Sobisek Tšehhi Liga Pro
15:00 Lauatennis Josef Koutnik - Ladislav Svanda Tšehhi Liga Pro
15:00 Lauatennis Radomir Vavrecka - Adolf Huttl Tšehhi Liga Pro
15:00 Lauatennis Pawel Grela - Michal Krzyzanowski TT Elite Series
15:00 Lauatennis Serhii Aristarkhov - Serhii Miroshnychenko Setka Cup
15:00 Lauatennis Yevhen Skorobahatyi - Anatolii Nazarov Setka Cup
15:05 Lauatennis Pavlo Volkov - Dmytro Pereyaslovskyi Setka Cup
15:10 Hobuste võiduajamine 1.10 Leicester (2. jooks) Leicester
15:10 Jalgpall Monaco (Zohan) Esports - Real Betis (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:10 Jalgpall West Ham (Stdm) Esports - Eintracht (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:10 Lauatennis Anzhela Sydorko - Nataliya Zoreva Setka Cup - naised
15:10 Lauatennis Viktor Bereza - Dmytro Prokopenko Setka Cup
15:15 Jalgpall Bayern (Spex) Esports - Man City (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:15 Jalgpall PSG (Rafa) Esports - Juventus (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:15 Lauatennis Arkadiusz Mugowski - Damian Swierczek TT Elite Series
15:15 Lauatennis Emanuel Votipka - Vojtech Soukup Setka Cup
15:15 Lauatennis Heiki Magi - Heino Kruusement TT Cup
15:20 Hobuste võiduajamine 1.20 Navan (3. jooks) Navan
15:20 Lauatennis Richard Marsik - Petr Semrad TT Cup
15:24 Jalgpall Monaco (Zohan) Esports - Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:24 Jalgpall Eintracht (PhoeniX) Esports - Real Betis (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:25 Lauatennis Oleksandr Mishchenko - Denys Nemchenko Setka Cup
15:30 Hobuste võiduajamine 1.30 Carlisle (3. jooks) Carlisle
15:30 Jalgpall PSG (Rafa) Esports - Man City (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:30 Jalgpall Real Madrid (Lio) Esports - Juventus (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:30 Korvpall Feyenoord Rotterdam - Den Helder Madalmaade BNXT
15:30 Korvpall Upper Austrian Ballers - Jennersdorf Blackbirds Austria 2. Liga
15:30 Kriket Cocrico Cavaliers - Steelpan Players Trinidad T10 Blast
15:30 Lauatennis Radek Bartunek - Jiri Plachy Tšehhi Liga Pro
15:30 Lauatennis Vladislav Hampejs - Dominik Kuzma Tšehhi Liga Pro
15:30 Lauatennis Miloslav Dvorak - Martin Jirasek Tšehhi Liga Pro
15:30 Lauatennis Radomir Vidlicka - Adam Strelec Tšehhi Liga Pro
15:30 Lauatennis Adam Dosz - Mateusz Rutkowski TT Elite Series
15:30 Lauatennis Bohdan Panchenko - Serhii Chuhai Setka Cup
15:30 Lauatennis Oleksandr Seliuchenko - Ivan Demianchuk Setka Cup
15:35 Lauatennis Vitalii Khamurda - Serhii Sokolov Setka Cup
15:38 Jalgpall West Ham (Stdm) Esports - Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:38 Jalgpall Eintracht (PhoeniX) Esports - Monaco (Zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:40 Hobuste võiduajamine 1.40 Leicester (3. jooks) Leicester
15:40 Lauatennis Nataliia Svydnytska - Romana Faflei Setka Cup - naised
15:40 Lauatennis Andrii Dekhtiarenko - Vasyl Kondratenko Setka Cup
15:45 Lauatennis David Chmelik - Jiri Cermak Setka Cup
15:45 Lauatennis Erik Trofimov - Mikk Vaikla TT Cup
15:50 Hobuste võiduajamine 1.50 Navan (4. jooks) Navan
15:50 Lauatennis Josef Růžička - Filip Marat TT Cup
15:52 Jalgpall Eintracht (PhoeniX) Esports - Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:52 Jalgpall Real Betis (Ganger_29) Esports - West Ham (Stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
15:55 Lauatennis Roman Reznychenko - O Hryho Kovalchuk Setka Cup
15:55 Lauatennis Gustav Lomsky - Vojtech Strouhal TT Cup
16:00 Hobuste võiduajamine 2.00 Carlisle (4. jooks) Carlisle
16:00 Jalgpall Bristol Rovers - Boreham Wood Inglismaa FA Cup
16:00 Jalgpall Burton Albion - Chippenham Town Inglismaa FA Cup
16:00 Jalgpall Brescia - SPAL Itaalia Serie B
16:00 Jalgpall Cittadella - Cosenza Itaalia Serie B
16:00 Jalgpall Como - Bari Itaalia Serie B
16:00 Jalgpall Frosinone - Cagliari Itaalia Serie B
16:00 Jalgpall Perugia - Genoa Itaalia Serie B
16:00 Jalgpall Südtirol - Ascoli Itaalia Serie B
16:00 Jalgpall Jamshedpur FC - East Bengal Club India superliiga
16:00 Jalgpall Brommapojkarna - naised v IK Uppsala - naised Rootsi Damallsvenskan
16:00 Korvpall BG Göttingen - Alba Berlin Saksamaa Bundesliga
16:00 Korvpall Achilleas Kaimakliou - AEK Larnaca Küprose divisjon A
16:00 Korvpall SKS Starogard Gdanski - Polonia Bytom Poola 1. divisjon
16:00 Korvpall Fraport Skyliners - Ratiopharm Ulm Saksamaa Bundesliga
16:00 Korvpall Rostock Seawolves - Heidelberg Academics Saksamaa Bundesliga
16:00 Korvpall Bayern München - Baskets Würzburg Saksamaa Bundesliga
16:00 Korvpall Ferroviario Beira - Cape Town Tigers Aafrika korvpalliliiga - kvalifikatsioon
16:00 Käsipall Redbergslids IK - HK Malmö Rootsi Handbollsligan
16:00 Lauatennis Oleksandr Ziakun - Serhii Miroshnychenko Setka Cup
16:00 Lauatennis Oleksii Nadporozhskyi - Anatolii Nazarov Setka Cup
16:00 Tennis Gian Marco Moroni - Filip Bergevi Challenger Maspalomas
16:00 Tennis Svyatoslav Gulin - Alberto Barroso Campos Challenger Maspalomas
16:00 Tennis Moez Echargui - Pol Toledo Bague Challenger Maspalomas
16:00 Tennis Guilherme Valdoleiros - Denis Istomin Challenger Maia
16:00 Tennis Gauthier Onclin - Francisco Rocha Challenger Maia
16:00 Tennis Maximilian Neuchrist - Tiago Silva Challenger Maia
16:05 Lauatennis Kostiantyn Hrynenko - Valentyn Lobas Setka Cup
16:06 Jalgpall Real Betis (Ganger_29) Esports - Bayer 04 (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
16:06 Jalgpall Monaco (Zohan) Esports - West Ham (Stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
16:10 Hobuste võiduajamine 2.10 Leicester (4. jooks) Leicester
16:10 Lauatennis Yaroslav Kovshun - Kyrylo Mykhailovsky Setka Cup
16:15 Jalgpall Arsenal (Rafa) Esports - Freiburg (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:15 Jalgpall Lazio (Spex) Esports - Feyenord (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:15 Kriket Morrisville Samp Army - Chennai Braves Abu Dhabi T10
16:20 Hobuste võiduajamine 2.20 Navan (5. jooks) Navan
16:25 Lauatennis Oleksandr Gomilko - Roman Hnoievoi Setka Cup
16:25 Lauatennis Pavel Vilhelm - David Nosek TT Cup
16:30 Hobuste võiduajamine 2.30 Carlisle (5. jooks) Carlisle
16:30 Jalgpall Monaco (Pipis) Esports - Freiburg (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:30 Jalgpall Arsenal (Rafa) Esports - Lazio (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:30 Jalgpall Napoli (Ganger_29) Esports - Roma (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
16:30 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - AC Milan (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
16:30 Jäähoki Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs Taani Metal Ligaen
16:30 Lauatennis Serhii Aristarkhov - Bohdan Panchenko Setka Cup
16:30 Lauatennis Yevhen Skorobahatyi - Oleksandr Seliuchenko Setka Cup
16:40 Hobuste võiduajamine 2.40 Leicester (5. jooks) Leicester
16:40 Lauatennis Viktor Bereza - Andrii Dekhtiarenko Setka Cup
16:44 Jalgpall Juventus (CarlWhizzer) Esports - Roma (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
16:44 Jalgpall Napoli (Ganger_29) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
16:45 Jalgpall Monaco (Pipis) Esports - Feyenord (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:45 Jalgpall Freiburg (Lio) Esports - Lazio (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:45 Jäähoki Davos - Rapperswil-Jona Lakers Šveitsi NLA
16:50 Hobuste võiduajamine 2.50 Navan (6. jooks) Navan
16:55 Lauatennis Dmytro Lazuryk - Oleksandr Lykhytskyi Setka Cup
16:58 Jalgpall Juventus (CarlWhizzer) Esports - AC Milan (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
16:58 Jalgpall Roma (zohan) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:00 Hobuste võiduajamine 3.00 Carlisle (6. jooks) Carlisle
17:00 Jalgpall Leganes - Granada Hispaania Segunda
17:00 Jalgpall Gil Vicente - CD Nacional Funchal Portugali liigakarikas
17:00 Jalgpall Monaco (Pipis) Esports - Lazio (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:00 Jalgpall Feyenord (General) Esports - Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:00 Korvpall Tortona - Napoli Itaalia 1. liiga
17:00 Korvpall Lahti Basketball - Tapiolan Honka Soome Korisliiga
17:00 Korvpall Holbæk-Stenhus - Værløse Blue Hawks Taani Basketligaen
17:00 Korvpall Juurdepääs piiratudJuventus - Prienai Leedu LKL
17:00 Korvpall Sporting CP - Sport Lisboa Benfica Portugali LBP
17:00 Käsipall US Creteil - Montpellier Prantsusmaa Starligue
17:00 Lauatennis Jiri Vojtech - Martin Sobisek Tšehhi Liga Pro
17:00 Lauatennis Jakub Vrabec - Rostislav Hasmanda Tšehhi Liga Pro
17:00 Lauatennis Tomas Trnka - Vitezslav Malina Tšehhi Liga Pro
17:00 Lauatennis Michal Raska - Michal Vavrecka Tšehhi Liga Pro
17:00 Lauatennis Oleksandr Ziakun - Serhii Chuhai Setka Cup
17:00 Lauatennis Oleksii Nadporozhskyi - Ivan Demianchuk Setka Cup
17:00 Tennis Nicolas Kicker - Guido Andreozzi Challenger Temuco
17:00 Võrkpall Firenze - naised vs Perugia - naised Itaalia A1 - naised
17:05 Käsipall SG Flensburg Handewitt - TVB Stuttgart Saksamaa Bundesliga
17:05 Käsipall TBV Lemgo Lippe - HC Erlangen Saksamaa Bundesliga
17:05 Käsipall Bergischer HC - Frisch Auf Göppingen Saksamaa Bundesliga
17:05 Käsipall HSV Hamburg - SC Magdeburg Saksamaa Bundesliga
17:05 Lauatennis Vitalii Khamurda - Valentyn Lobas Setka Cup
17:10 Hobuste võiduajamine 3.10 Leicester (6. jooks) Leicester
17:10 Lauatennis Kyrylo Mykhailovsky - Dmytro Prokopenko Setka Cup
17:12 Jalgpall Juventus (CarlWhizzer) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:12 Jalgpall AC Milan (stdm) Esports - Napoli (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:15 Jalgpall Lugo - Levante Hispaania Segunda
17:15 Jalgpall Newport County - Derby Inglismaa FA Cup
17:15 Jalgpall Monaco (Pipis) Esports - Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:15 Jalgpall Feyenord (General) Esports - Freiburg (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:15 Lauatennis David Brichacek - Frantisek Schmidtmayer Setka Cup
17:20 Hobuste võiduajamine 3.20 Navan (7. jooks) Navan
17:25 Lauatennis Yurii Kolesnyk - Vyacheslav Isakov Setka Cup
17:26 Jalgpall Juventus (CarlWhizzer) Esports - Napoli (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:26 Jalgpall AC Milan (stdm) Esports - Roma (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:30 Hobuste võiduajamine 3.30 Carlisle (7. jooks) Carlisle
17:30 Jalgpall Freiburg (Lio) Esports - Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:30 Jalgpall Feyenord (General) Esports - Lazio (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:30 Käsipall PSG Handball - Saint Raphael Prantsusmaa Starligue
17:30 Lauatennis Martin Kowalik - Dominik Kuzma Tšehhi Liga Pro
17:30 Lauatennis Kamil Novak - Jan Knot Tšehhi Liga Pro
17:30 Lauatennis Radek Fnukal - Jan Vidourek Tšehhi Liga Pro
17:30 Lauatennis Radek Milata - Svatoslav Stempen Tšehhi Liga Pro
17:30 Lauatennis Bohdan Panchenko - Serhii Miroshnychenko Setka Cup
17:30 Lauatennis Oleksandr Seliuchenko - Anatolii Nazarov Setka Cup
17:30 Tennis Denis Yevseyev - Victor Vlad Cornea Challenger Maia
17:30 Tennis Joao Silva - Jaime Faria Challenger Maia
17:30 Tennis Niklas Schell - Andrea Picchione Challenger Maia
17:35 Lauatennis Dmytro Derevynskyi - Serhii Sokolov Setka Cup
17:40 Hobuste võiduajamine 3.40 Leicester (7. jooks) Leicester
17:40 Jalgpall Roma (zohan) Esports - Napoli (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:40 Jalgpall AC Milan (stdm) Esports - Inter (PhoeniX) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:40 Lauatennis Yaroslav Kovshun - Vasyl Kondratenko Setka Cup
17:40 Lauatennis Myroslav Loboda - Mykhailo Kravnytskyi Setka Cup
17:45 Jalgpall Freiburg (Lio) Esports - Monaco (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:45 Jalgpall Lazio (Spex) Esports - Arsenal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:45 Lauatennis Jan Herink - Petr Provaznik Setka Cup
17:50 Lauatennis Valerii Merzlikin - Maksym Mrykh Setka Cup
17:54 Jalgpall Roma (zohan) Esports - Juventus (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:54 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - Napoli (Ganger_29) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
17:55 Lauatennis Oleksandr Gomilko - Oleksandr Lykhytskyi Setka Cup
18:00 Jalgpall Budućnost Podgorica - FK Jezero Montenegro Prva Liga
18:00 Jalgpall Feyenord (General) Esports - Monaco (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:00 Jalgpall Lazio (Spex) Esports - Freiburg (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:00 Jäähoki Aalborg Pirates - Herlev Eagles Taani Metal Ligaen
18:00 Korvpall Treviso - Milano Itaalia 1. liiga
18:00 Korvpall Valencia - Unicaja Malaga Hispaania Liga ACB
18:00 Korvpall Baskonia - Girona Hispaania Liga ACB
18:00 Korvpall Barcelona - Granada Hispaania Liga ACB
18:00 Korvpall Sheffield Sharks - Caledonia Gladiators Briti BBL Cup
18:00 Kriket Soca Kings - Leatherback Giants Trinidad T10 Blast
18:00 Käsipall Anaitasuna - BM Guadalajara Hispaania Liga ASOBAL
18:00 Lauatennis Martin Sobisek - Martin Kowalik Tšehhi Liga Pro
18:00 Lauatennis Rostislav Hasmanda - Kamil Novak Tšehhi Liga Pro
18:00 Lauatennis Vitezslav Malina - Radek Fnukal Tšehhi Liga Pro
18:00 Lauatennis Michal Vavrecka - Radek Milata Tšehhi Liga Pro
18:00 Lauatennis Serhii Aristarkhov - Serhii Chuhai Setka Cup
18:00 Lauatennis Yevhen Skorobahatyi - Ivan Demianchuk Setka Cup
18:00 Tennis Sasha Rozin - Hunter Robbins UTR Pro Tennis Series - Florida
18:00 Tennis Mikel Anderson - Alex Del Corral UTR Pro Tennis Series - Florida
18:00 Tennis Peter Leber - Luka Butera UTR Pro Tennis Series - Florida
18:00 Võrkpall Vallefoglia - naised vs Casalmaggiore - naised Itaalia A1 - naised
18:00 Võrkpall Pinerolo - naised vs Cuneo - naised Itaalia A1 - naised
18:08 Jalgpall AC Milan (stdm) Esports - Juventus (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
18:08 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - Roma (zohan) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
18:10 Lauatennis Viktor Bereza - Kyrylo Mykhailovsky Setka Cup
18:10 Lauatennis Kyrylo Tkachenko - Mykhailo Potapov Setka Cup
18:15 Jalgpall Lazio (Spex) Esports - Monaco (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:15 Jalgpall Arsenal (Rafa) Esports - Feyenord (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:15 Lauatennis David Brichacek - Petr Provaznik Setka Cup
18:20 Lauatennis Vladyslav Mishchenko - Sviatoslav Sachuk Setka Cup
18:22 Jalgpall Inter (PhoeniX) Esports - Juventus (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
18:22 Jalgpall Napoli (Ganger_29) Esports - AC Milan (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
18:25 Lauatennis Vyacheslav Isakov - Roman Hnoievoi Setka Cup
18:30 Jalgpall Arsenal (Rafa) Esports - Monaco (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 Jalgpall Freiburg (Lio) Esports - Feyenord (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 Kriket Delhi Bulls - Deccan Gladiators Abu Dhabi T10
18:30 Lauatennis Dominik Kuzma - Jiri Vojtech Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Jan Knot - Jakub Vrabec Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Jan Vidourek - Tomas Trnka Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Svatoslav Stempen - Michal Raska Tšehhi Liga Pro
18:30 Lauatennis Oleksandr Ziakun - Bohdan Panchenko Setka Cup
18:30 Lauatennis Oleksii Nadporozhskyi - Oleksandr Seliuchenko Setka Cup
18:30 Tennis Mikhail Kukushkin - Leandro Riedi Challenger - Andria
18:35 Lauatennis Vitalii Khamurda - Dmytro Derevynskyi Setka Cup
18:36 Jalgpall Napoli (Ganger_29) Esports - Juventus (CarlWhizzer) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
18:36 Jalgpall Roma (zohan) Esports - AC Milan (stdm) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
18:40 Lauatennis Yaroslav Kovshun - Andrii Dekhtiarenko Setka Cup
18:40 Lauatennis Roman Mazur - Volodymyr Hera Setka Cup
18:45 Lauatennis Jan Herink - Frantisek Schmidtmayer Setka Cup
18:50 Lauatennis Ivan Efimenko - Artem Yurkov Setka Cup
18:55 Lauatennis Dmytro Lazuryk - Yurii Kolesnyk Setka Cup
19:00 Jalgpall Palermo - Venezia Itaalia Serie B
19:00 Jalgpall FC Cartagena - Eibar Hispaania Segunda
19:00 Jalgpall Ipswich - Buxton Inglismaa FA Cup
19:00 Jalgpall Moreirense - Estrela Amadora Portugali liigakarikas
19:00 Korvpall Chemnitz 99 - Brose Bamberg Saksamaa Bundesliga
19:00 Lauatennis Jiri Vojtech - Martin Kowalik Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Jakub Vrabec - Kamil Novak Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Tomas Trnka - Radek Fnukal Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Michal Raska - Radek Milata Tšehhi Liga Pro
19:00 Lauatennis Serhii Chuhai - Serhii Miroshnychenko Setka Cup
19:00 Lauatennis Ivan Demianchuk - Anatolii Nazarov Setka Cup
19:00 Võrkpall Cisterna - Perugia Itaalia Superlega
19:00 Võrkpall Piacenza - Civitanova Itaalia Superlega
19:00 Võrkpall Modena - Verona Itaalia Superlega
19:00 Võrkpall Monza - naised vs Chieri - naised Itaalia A1 - naised
19:10 Korvpall Virtus Bologna - Brindisi Itaalia 1. liiga
19:10 Lauatennis Dmytro Prokopenko - Vasyl Kondratenko Setka Cup
19:10 Lauatennis Myroslav Loboda - Mykhailo Potapov Setka Cup
19:15 Jalgpall Villarreal (Rafa) Esports - A.Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Jalgpall Real Madrid (Spex) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Lauatennis David Brichacek - Jan Herink Setka Cup
19:20 Lauatennis Valerii Merzlikin - Sviatoslav Sachuk Setka Cup
19:25 Lauatennis Oleksandr Gomilko - Vyacheslav Isakov Setka Cup
19:30 Jalgpall Barcelona (Pipis) Esports - A.Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 Jalgpall Villarreal (Rafa) Esports - Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 Korvpall Pesaro - Dinamo Sassari Itaalia 1. liiga
19:30 Korvpall Juurdepääs piiratudŠiaulių - Rytas Leedu LKL
19:30 Lauatennis Martin Sobisek - Dominik Kuzma Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Rostislav Hasmanda - Jan Knot Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Vitezslav Malina - Jan Vidourek Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Michal Vavrecka - Svatoslav Stempen Tšehhi Liga Pro
19:30 Lauatennis Oleksandr Ziakun - Serhii Aristarkhov Setka Cup
19:30 Lauatennis Oleksii Nadporozhskyi - Yevhen Skorobahatyi Setka Cup
19:30 Tennis Stefan Simeunovic - Jibril Nettles UTR Pro Tennis Series - Florida
19:30 Tennis Charlie Miller - Maxwell Smith UTR Pro Tennis Series - Florida
19:30 Tennis Alexander Bravo - Markus Ekstrand UTR Pro Tennis Series - Florida
19:35 Lauatennis Kostiantyn Hrynenko - Serhii Sokolov Setka Cup
19:40 Lauatennis Viktor Bereza - Yaroslav Kovshun Setka Cup
19:40 Lauatennis Volodymyr Hera - Mykhailo Kravnytskyi Setka Cup
19:45 Jalgpall Barcelona (Pipis) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 Jalgpall A.Madrid (Lio) Esports - Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 Lauatennis Petr Provaznik - Frantisek Schmidtmayer Setka Cup
19:50 Lauatennis Artem Yurkov - Maksym Mrykh Setka Cup
19:55 Lauatennis Yurii Kolesnyk - Oleksandr Lykhytskyi Setka Cup
20:00 Ameerika jalgpall TB Buccaneers @ Cleveland Browns NFL
20:00 Ameerika jalgpall Cincinnati Bengals @ TEN Titans NFL
20:00 Ameerika jalgpall Houston Texans @ MIA Dolphins NFL
20:00 Ameerika jalgpall Chicago Bears @ NY Jets NFL
20:00 Ameerika jalgpall ATL Falcons @ WAS Commanders NFL
20:00 Ameerika jalgpall DEN Broncos @ CAR Panthers NFL
20:00 Ameerika jalgpall Baltimore Ravens @ JAX Jaguars NFL
20:00 Jalgpall Barcelona (Pipis) Esports - Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 Jalgpall A.Bilbao (General) Esports - Villarreal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 Korvpall Asvel Lyon-Villeurbanne - Pau-Lacq-Orthez Prantsusmaa Pro A
20:00 Korvpall Scafati - Reggio Emilia Itaalia 1. liiga
20:00 Korvpall UBSC Raiffeisen Graz - Raiffeisen Flyers Wels Austria Bundesliga
20:10 Lauatennis Kyrylo Mykhailovsky - Vasyl Kondratenko Setka Cup
20:10 Lauatennis Kyrylo Tkachenko - Roman Mazur Setka Cup
20:15 Jalgpall Barcelona (Pipis) Esports - Villarreal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 Jalgpall A.Bilbao (General) Esports - A.Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 Korvpall Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem Iisraeli superliiga
20:20 Lauatennis Vladyslav Mishchenko - Ivan Efimenko Setka Cup
20:25 Lauatennis Dmytro Lazuryk - Roman Hnoievoi Setka Cup
20:30 Jalgpall A.Madrid (Lio) Esports - Villarreal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:30 Jalgpall A.Bilbao (General) Esports - Real Madrid (Spex) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:35 Lauatennis Kostiantyn Hrynenko - Dmytro Derevynskyi Setka Cup
20:40 Lauatennis Andrii Dekhtiarenko - Dmytro Prokopenko Setka Cup
20:40 Lauatennis Myroslav Loboda - Volodymyr Hera Setka Cup
20:45 Jalgpall A.Madrid (Lio) Esports - Barcelona (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:45 Jalgpall Real Madrid (Spex) Esports - Villarreal (Rafa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:50 Lauatennis Valerii Merzlikin - Artem Yurkov Setka Cup
20:55 Lauatennis Oleksandr Gomilko - Yurii Kolesnyk Setka Cup
21:00 Jalgpall A.Bilbao (General) Esports - Barcelona (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Jalgpall Real Madrid (Spex) Esports - A.Madrid (Lio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Jalgpall RB Leipzig (Chikitos) Esports - Dortmund (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:00 Jalgpall Arsenal (Harsen) Esports - Roma (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:00 Jäähoki Zug - ZSC Lions Šveitsi NLA
21:00 Korvpall Verona - Varese Itaalia 1. liiga
21:00 Korvpall Pescara Bk 2.0 - Tecnoswitch Ruvo di Puglia Itaalia Serie B
21:00 Korvpall Vera Cruz Campinas - naised vs Semelp Pindamonhangaba - naised Brasiilia Paulista - naised
21:00 Kriket Blue Devils - Scarlet Ibis Scorchers Trinidad T10 Blast
21:00 Lauatennis Rostyslav Kliuchuk - Ondrej Svacha Tšehhi Liga Pro
21:00 Lauatennis Milan Urban - Miroslav Cinibulk Tšehhi Liga Pro
21:00 Lauatennis Karel Hons - Petr Masa Tšehhi Liga Pro
21:00 Tennis Mika Berghaus - Nicolas H Cuesta UTR Pro Tennis Series - Florida
21:00 Tennis Jackson Caldwell - Peter Sallay UTR Pro Tennis Series - Florida
21:00 Tennis Sean Daryabeigi - William Bushamuka UTR Pro Tennis Series - Florida
21:00 Võrkpall Macerata - naised vs Bergamo - naised Itaalia A1 - naised
21:05 Lauatennis Valentyn Lobas - Serhii Sokolov Setka Cup
21:10 Lauatennis Roman Mazur - Mykhailo Potapov Setka Cup
21:14 Jalgpall Sevilla (AlBack) Esports - Dortmund (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:14 Jalgpall RB Leipzig (Chikitos) Esports - Arsenal (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:15 Jalgpall Real Madrid (Spex) Esports - Barcelona (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:15 Jalgpall Villarreal (Rafa) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:20 Lauatennis Ivan Efimenko - Sviatoslav Sachuk Setka Cup
21:25 Lauatennis Dmytro Lazuryk - Vyacheslav Isakov Setka Cup
21:28 Jalgpall Sevilla (AlBack) Esports - Roma (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:28 Jalgpall Dortmund (Tobi) Esports - Arsenal (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:30 Jalgpall Villarreal (Rafa) Esports - Barcelona (Pipis) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Jalgpall A.Madrid (Lio) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Lauatennis Jiri Louda - Karel Brozik Tšehhi Liga Pro
21:30 Lauatennis Jiri Cech - David Ripa Tšehhi Liga Pro
21:30 Lauatennis Josef Pesek - Pavel Kafka Tšehhi Liga Pro
21:30 Lauatennis Radovan Polasek - Ondrej Paril Tšehhi Liga Pro
21:30 Võrkpall Padova - Monza Itaalia Superlega
21:30 Võrkpall Siena - Taranto Itaalia Superlega
21:30 Võrkpall Scandicci - naised vs Busto Arsizio - naised Itaalia A1 - naised
21:35 Lauatennis Vitalii Khamurda - Kostiantyn Hrynenko Setka Cup
21:40 Lauatennis Kyrylo Tkachenko - Mykhailo Kravnytskyi Setka Cup
21:42 Jalgpall Sevilla (AlBack) Esports - Arsenal (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:42 Jalgpall Roma (myxlunka) Esports - RB Leipzig (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:50 Lauatennis Vladyslav Mishchenko - Maksym Mrych Setka Cup
21:55 Lauatennis Oleksandr Lykhytskyi - Roman Hnoievoi Setka Cup
21:56 Jalgpall Sevilla (AlBack) Esports - RB Leipzig (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
21:56 Jalgpall Roma (myxlunka) Esports - Dortmund (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:00 Jalgpall Ajax (Brand) Esports - Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Jalgpall AC Milan (billiot) Esports - Bayer 04 (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Lauatennis Ondrej Svacha - Jiri Louda Tšehhi Liga Pro
22:00 Lauatennis Miroslav Cinibulk - Jiri Cech Tšehhi Liga Pro
22:00 Lauatennis Petr Masa - Josef Pesek Tšehhi Liga Pro
22:00 Võrkpall Rede Cuca Vôlei - Apan Brasiilia Superliga
22:10 Jalgpall Dortmund (Tobi) Esports - RB Leipzig (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:10 Jalgpall Roma (myxlunka) Esports - Arsenal (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:10 Korvpall POR Trail Blazers @ BKN Nets NBA
22:10 Lauatennis Myroslav Loboda - Roman Mazur Setka Cup
22:15 Jalgpall A.Madrid (Mad) Esports - Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:15 Jalgpall Ajax (Brand) Esports - AC Milan (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:20 Lauatennis Valerii Merzlikin - Ivan Efimenko Setka Cup
22:24 Jalgpall Dortmund (Tobi) Esports - Sevilla (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:24 Jalgpall Arsenal (Harsen) Esports - RB Leipzig (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:25 Lauatennis Oleksandr Gomilko - Dmytro Lazuryk Setka Cup
22:30 Jalgpall A.Madrid (Mad) Esports - Bayer 04 (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 Jalgpall Chelsea (Nero) Esports - AC Milan (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 Lauatennis Karel Brozik - Rostyslav Kliuchuk Tšehhi Liga Pro
22:30 Lauatennis David Ripa - Milan Urban Tšehhi Liga Pro
22:30 Lauatennis Pavel Kafka - Karel Hons Tšehhi Liga Pro
22:30 Lauatennis Ondrej Paril - David Sarganek Tšehhi Liga Pro
22:30 Tennis Azariah Rusher - Davis Taylor UTR Pro Tennis Series - Florida
22:30 Tennis Nini Gabriel Dica - Tao Castillo Bernal UTR Pro Tennis Series - Florida
22:30 Tennis Matthew Segura - Ryuhei Azuma UTR Pro Tennis Series - Florida
22:35 Lauatennis Dmytro Derevynskyi - Valentyn Lobas Setka Cup
22:38 Jalgpall Roma (myxlunka) Esports - Sevilla (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:38 Jalgpall Arsenal (Harsen) Esports - Dortmund (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:40 Korvpall GS Warriors @ MIN Timberwolves NBA
22:40 Lauatennis Kyrylo Tkachenko - Volodymyr Hera Setka Cup
22:45 Jalgpall Boavista - Vilafranquense Portugali liigakarikas
22:45 Jalgpall A.Madrid (Mad) Esports - AC Milan (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:45 Jalgpall Bayer 04 (Krouks) Esports - Ajax (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:45 Lauatennis Ondrej Mirovsky - Miroslav Hajek Setka Cup
22:52 Jalgpall Arsenal (Harsen) Esports - Sevilla (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:52 Jalgpall RB Leipzig (Chikitos) Esports - Roma (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
22:55 Lauatennis Yurii Kolesnyk - Roman Hnoievoi Setka Cup
23:00 Jalgpall A.Madrid (Mad) Esports - Ajax (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 Jalgpall Bayer 04 (Krouks) Esports - Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 Korvpall Uniao Corinthians - Paulistano Brasiilia NBB
23:00 Korvpall Temuco - Valdivia Tšiili LNB karikas
23:00 Lauatennis Rostyslav Kliuchuk - Jiri Louda Tšehhi Liga Pro
23:00 Lauatennis Milan Urban - Jiri Cech Tšehhi Liga Pro
23:00 Lauatennis Karel Hons - Josef Pesek Tšehhi Liga Pro
23:00 Lauatennis David Sarganek - Radovan Polasek Tšehhi Liga Pro
23:05 Ameerika jalgpall LA Chargers @ ARZ Cardinals NFL
23:05 Ameerika jalgpall LV Raiders @ SEA Seahawks NFL
23:06 Jalgpall RB Leipzig (Chikitos) Esports - Sevilla (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
23:06 Jalgpall Dortmund (Tobi) Esports - Roma (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
23:10 Korvpall IND Pacers @ LA Clippers NBA
23:10 Lauatennis Mykhailo Potapov - Mykhailo Kravnytskyi Setka Cup
23:15 Jalgpall Chelsea (Nero) Esports - Ajax (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:15 Jalgpall Bayer 04 (Krouks) Esports - AC Milan (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:20 Lauatennis Sviatoslav Sachuk - Maksym Mrykh Setka Cup
23:25 Ameerika jalgpall LA Rams @ KC Chiefs NFL
23:25 Ameerika jalgpall NO Saints @ SF 49ers NFL
23:30 Jalgpall Chelsea (Nero) Esports - A.Madrid (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 Jalgpall AC Milan (billiot) Esports - Ajax (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 Jalgpall PSG (Chikitos) Esports - Bayern (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
23:30 Jalgpall Liverpool (Harsen) Esports - Real Madrid (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
23:30 Lauatennis Miroslav Cinibulk - David Ripa Tšehhi Liga Pro
23:40 Lauatennis Myroslav Loboda - Kyrylo Tkachenko Setka Cup
23:44 Jalgpall Man City (AlBack) Esports - Bayern (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
23:44 Jalgpall PSG (Chikitos) Esports - Liverpool (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
23:45 Jalgpall Bayer 04 (Krouks) Esports - A.Madrid (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 Jalgpall AC Milan (billiot) Esports - Chelsea (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 Lauatennis Marek Dlask - Miroslav Hajek Setka Cup
23:58 Jalgpall Man City (AlBack) Esports - Real Madrid (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
23:58 Jalgpall Bayern (Tobi) Esports - Liverpool (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng

E, 28 november 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 Jalgpall AC Milan (billiot) Esports - A.Madrid (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:00 Jalgpall Ajax (Brand) Esports - Bayer 04 (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:00 Korvpall Quilicura - Tomas Lawrence Tšiili LNB karikas
00:00 Võrkpall Brasília - Montes Claros Brasiilia Superliga
00:00 Võrkpall Sada Cruzeiro - Volei Renata Brasiilia Superliga
00:10 Korvpall MIA Heat @ ATL Hawks NBA
00:12 Jalgpall Man City (AlBack) Esports - Liverpool (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
00:12 Jalgpall Real Madrid (myxlunka) Esports - PSG (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
00:15 Jalgpall Ajax (Brand) Esports - A.Madrid (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 Jalgpall Chelsea (Nero) Esports - Bayer 04 (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:26 Jalgpall Man City (AlBack) Esports - PSG (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
00:26 Jalgpall Real Madrid (myxlunka) Esports - Bayern (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
00:30 Jalgpall West Ham (Brand) Esports - Basaksehir (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:30 Jalgpall villarreal (billiot) Esports - Cologne (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:40 Jalgpall Bayern (Tobi) Esports - PSG (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
00:40 Jalgpall Real Madrid (myxlunka) Esports - Liverpool (Harsen) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
00:45 Jalgpall Fiorentina (Mad) Esports - Basaksehir (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:45 Jalgpall West Ham (Brand) Esports - villarreal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:54 Jalgpall Bayern (Tobi) Esports - Man City (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
00:54 Jalgpall Liverpool (Harsen) Esports - PSG (Chikitos) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
01:00 Jalgpall Millonarios - Junior Colombia Primera A
01:00 Jalgpall Fiorentina (Mad) Esports - Cologne (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:00 Jalgpall Basaksehir (Nero) Esports - villarreal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:00 Korvpall Platense - San Lorenzo Argentina Liga Nacional
01:00 Korvpall CD Las Animas - CD Liceo Pablo Neruda Tšiili LNB karikas
01:08 Jalgpall Real Madrid (myxlunka) Esports - Man City (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
01:08 Jalgpall Liverpool (Harsen) Esports - Bayern (Tobi) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
01:10 Korvpall PHI 76ers @ ORL Magic NBA
01:10 Korvpall WAS Wizards @ BOS Celtics NBA
01:10 Korvpall MEM Grizzlies @ NY Knicks NBA
01:10 Korvpall CLE Cavaliers @ DET Pistons NBA
01:15 Jalgpall Fiorentina (Mad) Esports - villarreal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:15 Jalgpall Cologne (Krouks) Esports - West Ham (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:22 Jalgpall Liverpool (Harsen) Esports - Man City (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
01:22 Jalgpall PSG (Chikitos) Esports - Real Madrid (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
01:30 Jalgpall Fiorentina (Mad) Esports - West Ham (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:30 Jalgpall Cologne (Krouks) Esports - Basaksehir (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:36 Jalgpall PSG (Chikitos) Esports - Man City (AlBack) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
01:36 Jalgpall Bayern (Tobi) Esports - Real Madrid (myxlunka) Esports Esoccer Live Arena - 10 min mäng
01:45 Jalgpall Basaksehir (Nero) Esports - West Ham (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:45 Jalgpall Cologne (Krouks) Esports - villarreal (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:00 Jalgpall Basaksehir (Nero) Esports - Fiorentina (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:00 Jalgpall villarreal (billiot) Esports - West Ham (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:15 Jalgpall Cologne (Krouks) Esports - Fiorentina (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:15 Jalgpall villarreal (billiot) Esports - Basaksehir (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:30 Jalgpall villarreal (billiot) Esports - Fiorentina (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:30 Jalgpall West Ham (Brand) Esports - Cologne (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:45 Jalgpall West Ham (Brand) Esports - Fiorentina (Mad) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:00 Jalgpall Napoli (Brand) Esports - Juventus (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:00 Jalgpall AC Milan (billiot) Esports - Roma (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:10 Korvpall DAL Mavericks - MIL Bucks NBA
03:15 Jalgpall Inter (Mad) Esports - Juventus (Nero) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:15 Jalgpall Napoli (Brand) Esports - AC Milan (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:20 Ameerika jalgpall GB Packers @ PHI Eagles NFL
03:30 Jalgpall Inter (Mad) Esports - Roma (Krouks) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:30 Jalgpall Juventus (Nero) Esports - AC Milan (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:45 Jalgpall Inter (Mad) Esports - AC Milan (billiot) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:45 Jalgpall Roma (Krouks) Esports - Napoli (Brand) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
10:30 Jalgpall Real Kashmir FC - Churchill Brothers SC India I-League
10:30 Korvpall Cairns Taipans - Sydney Kings Austraalia NBL
12:00 Jalgpall Lokomotiv 1929 Sofia - FK Vitoša Bulgaaria karikas
14:30 Hobuste võiduajamine 12.30 Catterick (1. jooks) Catterick
15:00 Hobuste võiduajamine 1.00 Catterick (2. jooks) Catterick
15:30 Hobuste võiduajamine 1.30 Catterick (3. jooks) Catterick
15:30 Jalgpall Roundglass Punjab FC - Aizawl FC India I-League
15:45 Hobuste võiduajamine 1.45 Kempton (1. jooks) Kempton
16:00 Hobuste võiduajamine 2.00 Catterick (4. jooks) Catterick
16:15 Hobuste võiduajamine 2.15 Kempton (2. jooks) Kempton
16:15 Kriket New York Strikers - Morrisville Samp Army Abu Dhabi T10
16:30 Hobuste võiduajamine 2.30 Catterick (5. jooks) Catterick
16:45 Hobuste võiduajamine 2.45 Kempton (3. jooks) Kempton
17:00 Hobuste võiduajamine 3.00 Catterick (6. jooks) Catterick
17:15 Hobuste võiduajamine 3.15 Kempton (4. jooks) Kempton
17:30 Hobuste võiduajamine 3.30 Catterick (7. jooks) Catterick
17:45 Hobuste võiduajamine 3.45 Kempton (5. jooks) Kempton
18:15 Hobuste võiduajamine 4.15 Kempton (6. jooks) Kempton
18:25 Hobuste võiduajamine 4.25 Wolverhampton (1. jooks) Wolverhampton
18:30 Korvpall Juurdepääs piiratudJonava - Gargzdai Leedu LKL
18:30 Korvpall Juurdepääs piiratudZalgiris - Wolves Leedu LKL
18:30 Kriket Team Abu Dhabi - Northern Warriors Abu Dhabi T10
18:45 Hobuste võiduajamine 4.45 Kempton (7. jooks) Kempton
18:45 Korvpall Hapoel Eilat - Hapoel Beer Sheva U19 Iisraeli superliiga
18:55 Hobuste võiduajamine 4.55 Wolverhampton (2. jooks) Wolverhampton
19:15 Hobuste võiduajamine 5.15 Kempton (8. jooks) Kempton
19:25 Hobuste võiduajamine 5.25 Wolverhampton (3. jooks) Wolverhampton
19:45 Hobuste võiduajamine 5.45 Kempton (9. jooks) Kempton
19:55 Hobuste võiduajamine 5.55 Wolverhampton (4. jooks) Wolverhampton
20:25 Hobuste võiduajamine 6.25 Wolverhampton (5. jooks) Wolverhampton
20:45 Korvpall Elitzur Kiryat Ata - Galil Gilboa Iisraeli superliiga
20:55 Hobuste võiduajamine 6.55 Wolverhampton (6. jooks) Wolverhampton
21:25 Hobuste võiduajamine 7.25 Wolverhampton (7. jooks) Wolverhampton
21:55 Hobuste võiduajamine 7.55 Wolverhampton (8. jooks) Wolverhampton
22:00 Jalgpall UD Ibiza - FC Andorra Hispaania Segunda
22:25 Hobuste võiduajamine 8.25 Wolverhampton (9. jooks) Wolverhampton

T, 29 november 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:30 Korvpall Ferrocarril Oeste - Comunicaciones Argentina Liga Nacional
00:30 Võrkpall Café Vasconelos Araguari - Farma Conde Volei Brasiilia Superliga
02:10 Korvpall ATL Hawks @ PHI 76ers NBA
02:10 Korvpall MIN Timberwolves @ WAS Wizards NBA
02:30 Korvpall Regatas - Union Santa Fe Argentina Liga Nacional
02:40 Korvpall ORL Magic @ BKN Nets NBA
02:40 Korvpall CLE Cavaliers @ TOR Raptors NBA
02:40 Korvpall CHA Hornets @ BOS Celtics NBA
03:10 Korvpall OKC Thunder - NO Pelicans NBA
03:15 Ameerika jalgpall PIT Steelers @ IND Colts NFL
04:10 Korvpall HOU Rockets @ DEN Nuggets NBA
04:10 Korvpall CHI Bulls @ UTA Jazz NBA
05:10 Korvpall PHX Suns @ SAC Kings NBA
05:40 Korvpall IND Pacers @ LA Lakers NBA
12:00 Korvpall Goyang Carrot Jumpers - Seoul Knights Korea KBL
14:00 Kriket Team Abu Dhabi - Morrisville Samp Army Abu Dhabi T10
16:15 Kriket Deccan Gladiators - The Chennai Braves Abu Dhabi T10
18:00 Käsipall FTC - BM Benidorm Euroopa liiga
18:30 Kriket Bangla Tigers - Delhi Bulls Abu Dhabi T10
19:00 Korvpall Bahcesehir Koleji - ERA Nymburk Korvpalli meistrite liiga
19:45 Käsipall Kadetten Schaffhausen - SL Benfica Euroopa liiga
19:45 Käsipall Ystads IF HF - SG Flensburg Handewitt Euroopa liiga
19:45 Käsipall Veszprem-Felsoors - Montpellier Euroopa liiga
19:45 Käsipall HC Motor - RK Eurofarm Pelister Euroopa liiga
19:45 Käsipall Frisch Auf Göppingen - Tatran Presov Euroopa liiga
19:45 Käsipall Skanderborg Håndbold - Bidasoa Irun Euroopa liiga
21:30 Korvpall Dinamo Sassari - PAOK Korvpalli meistrite liiga
21:30 Korvpall Tenerife - Bnei Herzliya Korvpalli meistrite liiga
21:45 Käsipall Sporting CP - Balatonfüredi KSE Euroopa liiga
21:45 Käsipall Skjern Håndbold - BM Granollers Euroopa liiga
21:45 Käsipall Alpla HC Hard - RK Nexe Euroopa liiga
21:45 Käsipall Füchse Berlin - Aguas Santas Euroopa liiga
21:45 Käsipall Pays d'Aix UC - Valur Euroopa liiga

K, 30 november 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:00 Korvpall Minas - Fortaleza BC Brasiilia NBB
00:00 Kriket Auckland - Otago Auckland vs Otago - One Day Match
01:00 Korvpall Flamengo - Cerrado Brasiilia NBB
02:30 Korvpall Independiente de Oliva - Quimsa Argentina Liga Nacional
09:00 Korvpall Meralco Bolts - NLEX Road Warriors PBA Commissioner's Cup
11:45 Korvpall Converge Fiberxers - Barangay Ginebra San Miguel PBA Commissioner's Cup
12:00 Korvpall Seoul Thunders - Changwon Sakers Korea KBL
19:30 Korvpall Peristeri - Rytas Korvpalli meistrite liiga
19:45 Käsipall RK Celje - Pick Szeged Meistrite liiga
19:45 Käsipall Elverum - Vive Kielce Meistrite liiga
21:00 Korvpall Bilbao - Igokea Korvpalli meistrite liiga
21:00 Korvpall Hapoel Jerusalem - Bakken Bears Korvpalli meistrite liiga
21:00 Korvpall Dijon - Unicaja Malaga Korvpalli meistrite liiga
21:00 Korvpall Ludwigsburg - Darussafaka Korvpalli meistrite liiga
21:45 Käsipall RK Zagreb - Veszprem Meistrite liiga
21:45 Käsipall GOG - PSG Handball Meistrite liiga
21:45 Käsipall FC Barcelona - THW Kiel Meistrite liiga
22:00 Jalgpall Tenerife - Oviedo Hispaania Segunda

N, 1 detsember 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
00:30 Korvpall Gimnasia Comodoro - Comunicaciones Argentina Liga Nacional
08:30 Korvpall New Zealand Breakers - SE Melbourne Phoenix Austraalia NBL
10:30 Korvpall Brisbane Bullets - Perth Wildcats Austraalia NBL
12:00 Korvpall Suwon Sonicboom - Anyang KGC Korea KBL
12:00 Korvpall Korea Gas Corporation - KCC Egis Korea KBL
19:45 Käsipall Wisla Plock - Dinamo Bucuresti Meistrite liiga
21:45 Käsipall FC Porto - SC Magdeburg Meistrite liiga
21:45 Käsipall Nantes - Aalborg Håndbold Meistrite liiga

R, 2 detsember 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
03:15 Ameerika jalgpall Buffalo Bills @ NE Patriots NFL
22:30 Jalgpall Granada - CD Alavés Hispaania Segunda

L, 3 detsember 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
06:00 Jalgpall Western Sydney Wanderers - naised v Sydney FC - naised Austraalia A-League - naised
06:00 Jalgpall Melbourne City - naised v Brisbane Roar - naised Austraalia A-League - naised
06:00 Jalgpall Newcastle Jets - naised v Perth Glory - naised Austraalia A-League - naised
17:00 Jalgpall Arbroath - Morton Šotimaa Championship
17:00 Jalgpall Ayr - Raith Šotimaa Championship
17:00 Jalgpall Cove Rangers - Partick Šotimaa Championship
17:00 Jalgpall Inverness CT - Dundee Šotimaa Championship
17:00 Jalgpall Queen's Park - Hamilton Šotimaa Championship

P, 4 detsember 2022

Algusaeg SportSündmus Võistlus
04:20 Kriket Austraalia - Lääne-India Austraalia vs Lääne-India 1. test

Kuidas vaadata Bet365 otseülekannet

  1. Loo konto või logige sisse, kui teil on see juba olemas.
  2. Teil peab olema reserviga spordikonto, st teie saldo ei tohi olla null. Sellisel juhul peate tegema sissemakse või tegema ülekande oma pokkeri-, kasiino- või bingokontolt.
  3. Jälgige mistahes otseülekande linke. Teid suunatakse automaatselt mobiili- või arvuti voogesitusteenusesse.
  4. Kõik hetkel eetris olevad sündmused on lisatud "Praegu otseülekandes" vahekaardil. Voogesituse alustamiseks klõpsake linki.
Jaga seda lehte
Bet365 - Populaarseim spordiennustussait - Liitu