Bet365 Jalgpall Otseülekande ajakava

Järgnevad jalgpall matšid on saadaval otseülekandes Bet365-s. Lihtsalt järgige linki ja registreerige konto ning kui teie saldo on null, tehke video mängija aktiivseks muutmiseks mis tahes summaga sissemakse. Kehtivad geopiirangud. Teil peab olema reserviga konto või teinud panuse viimase 24 tunni jooksul. Kehtivad reeglid ja tingimused, 18+. Täielik spordinimekiri on leitav avalehelt: Bet365 spordi otseülekanne.

Kõikidest kihlveokontoritest aktsepteerib Bet365 panuseid kõige laiematel turgudel. Võite leida konkurentsivõimelisi koefitsiente registreerides end Bet365 saidil ning kasutades viitekoode.

N, 23 mai 2024 - Tänased matšid

Algusaeg Sündmus Võistlus
02:00 Praegu otseülekandesToronto FC II - Carolina Core FC USA MLS Next Pro League
14:52 Napoli (nikkitta) Esports - AC Milan (Senior) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
14:52 Roma (Koftovsky) Esports - Juventus (Wboy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:00 PSG (BlackStar98) Esports - Bayern (labotryas) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:00 Real Madrid (FEARGGWP) Esports - Man City (sane4ek8) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:00 Barcelona (Shelby) Esports - A.Madrid (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:00 A.Bilbao (Diego) Esports - Girona (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:00 Italy (Rafaelo) Esports - England (Odin) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:00 Portugal (Matrix) Esports - Germany (Palas) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:04 Juventus (Wboy) Esports - Napoli (nikkitta) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:04 AC Milan (Senior) Esports - Inter (Arcos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:12 Man City (sane4ek8) Esports - PSG (BlackStar98) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:12 Bayern (labotryas) Esports - Barcelona (MeLToSik) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:15 Arda Kardzhali - Sofia Slavija Bulgaaria kõrgliiga
15:15 Girona (Ivan) Esports - A.Madrid (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:15 A.Bilbao (Diego) Esports - Real Madrid (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:15 Belgium (Leonardo) Esports - England (Odin) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:15 Portugal (Matrix) Esports - Italy (Rafaelo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:16 Inter (Arcos) Esports - Juventus (Wboy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:16 Napoli (nikkitta) Esports - Roma (Koftovsky) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:24 Barcelona (MeLToSik) Esports - Man City (sane4ek8) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:24 PSG (BlackStar98) Esports - Real Madrid (FEARGGWP) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:28 Roma (Koftovsky) Esports - Inter (Arcos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:28 Juventus (Wboy) Esports - AC Milan (Senior) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:30 Girona (Ivan) Esports - Barcelona (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:30 Real Madrid (Lewa) Esports - A.Madrid (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:30 Portugal (Matrix) Esports - England (Odin) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:30 Germany (Palas) Esports - Belgium (Leonardo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:36 Real Madrid (FEARGGWP) Esports - Barcelona (MeLToSik) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:36 Man City (sane4ek8) Esports - Bayern (labotryas) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:40 Roma (Koftovsky) Esports - AC Milan (Senior) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:40 Napoli (nikkitta) Esports - Inter (Arcos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:45 A.Bilbao (Diego) Esports - Barcelona (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:45 Real Madrid (Lewa) Esports - Girona (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
15:45 Germany (Palas) Esports - England (Odin) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:45 Italy (Rafaelo) Esports - Belgium (Leonardo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
15:48 Bayern (labotryas) Esports - Real Madrid (FEARGGWP) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:48 Barcelona (MeLToSik) Esports - PSG (BlackStar98) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:52 AC Milan (Senior) Esports - Napoli (nikkitta) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
15:52 Juventus (Wboy) Esports - Roma (Koftovsky) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:00 Bayern (labotryas) Esports - PSG (BlackStar98) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:00 Man City (sane4ek8) Esports - Real Madrid (FEARGGWP) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:00 Real Madrid (Lewa) Esports - Barcelona (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:00 A.Madrid (Goliath) Esports - A.Bilbao (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:04 Napoli (nikkitta) Esports - Juventus (Wboy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:04 Inter (Arcos) Esports - AC Milan (Senior) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:12 PSG (BlackStar98) Esports - Man City (sane4ek8) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:12 Barcelona (MeLToSik) Esports - Bayern (labotryas) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:15 A.Madrid (Goliath) Esports - Barcelona (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:15 Girona (Ivan) Esports - A.Bilbao (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:15 Man City (Adriano) Esports - Bayern (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
16:15 PSG (Liam) Esports - Real Madrid (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
16:16 Juventus (Wboy) Esports - Inter (Arcos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:16 Roma (Koftovsky) Esports - Napoli (nikkitta) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:24 Man City (sane4ek8) Esports - Barcelona (MeLToSik) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:24 Real Madrid (FEARGGWP) Esports - PSG (BlackStar98) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:28 Inter (Arcos) Esports - Roma (Koftovsky) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:28 AC Milan (Senior) Esports - Juventus (Wboy) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:30 West Ham (Goliath) Esports - Benfica (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:30 SC Freiburg (Lewa) Esports - Marseille (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:30 Barcelona (Donatello) Esports - Bayern (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
16:30 Man City (Adriano) Esports - PSG (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
16:36 Barcelona (MeLToSik) Esports - Real Madrid (FEARGGWP) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:36 Bayern (labotryas) Esports - Man City (sane4ek8) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:45 AC Milan (Shelby) Esports - Benfica (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:45 West Ham (Goliath) Esports - SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
16:45 Barcelona (Donatello) Esports - Real Madrid (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
16:45 Bayern (MisterX) Esports - PSG (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
16:48 Real Madrid (FEARGGWP) Esports - Bayern (labotryas) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
16:48 PSG (BlackStar98) Esports - Barcelona (MeLToSik) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:00 RB Leipzig (Jekos) Esports - Eintracht (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:00 AC Milan (Shelby) Esports - Marseille (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:00 Benfica (Ivan) Esports - SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:00 Tottenham (Cantona) Esports - Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:00 Aston Villa (Votepeace) Esports - Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:00 Barcelona (Donatello) Esports - PSG (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:00 Real Madrid (Alexis) Esports - Man City (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:12 Eintracht (borees) Esports - Dortmund (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:12 Bayer 04 (Elmagico) Esports - Wolfsburg (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:15 AC Milan (Shelby) Esports - SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:15 Marseille (Diego) Esports - West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:15 Man City (Spencer) Esports - Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:15 Tottenham (Cantona) Esports - Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:15 Barcelona (Donatello) Esports - Man City (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:15 Real Madrid (Alexis) Esports - Bayern (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:24 Wolfsburg (Fratello) Esports - Eintracht (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:24 Dortmund (Bolec) Esports - RB Leipzig (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:30 AC Milan (Shelby) Esports - West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:30 Marseille (Diego) Esports - Benfica (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:30 Man City (Spencer) Esports - Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:30 Arsenal (val) Esports - Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:30 Bayern (MisterX) Esports - Man City (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:30 Real Madrid (Alexis) Esports - PSG (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:36 RB Leipzig (Jekos) Esports - Wolfsburg (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:36 Eintracht (borees) Esports - Bayer 04 (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:45 CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv Bulgaaria kõrgliiga
17:45 Man City (Spencer) Esports - Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:45 Man Utd (Ragnar) Esports - Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
17:45 Bayern (MisterX) Esports - Barcelona (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:45 PSG (Liam) Esports - Man City (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
17:48 Bayer 04 (Elmagico) Esports - RB Leipzig (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:48 Wolfsburg (Fratello) Esports - Dortmund (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:00 Juurdepääs piiratudFC Nõmme United - JK Trans Narva Eesti Meistriliiga
18:00 FK Auda - FS Jelgava Läti Virsliga
18:00 Bayer 04 (Elmagico) Esports - Dortmund (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:00 Benfica (Ivan) Esports - West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:00 Marseille (Diego) Esports - SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:00 Man City (Spencer) Esports - Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:00 Man Utd (Ragnar) Esports - Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:00 Real Madrid (Alexis) Esports - Barcelona (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
18:00 PSG (Liam) Esports - Bayern (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
18:12 Dortmund (Bolec) Esports - Eintracht (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:12 Wolfsburg (Fratello) Esports - Bayer 04 (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:15 Benfica (Ivan) Esports - AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:15 SC Freiburg (Lewa) Esports - West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:15 Arsenal (val) Esports - Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:15 Man Utd (Ragnar) Esports - Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:15 PSG (Liam) Esports - Barcelona (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
18:15 Man City (Adriano) Esports - Real Madrid (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
18:24 Eintracht (borees) Esports - Wolfsburg (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:24 RB Leipzig (Jekos) Esports - Dortmund (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:30 Jippo - PK-35 Soome Ykkösliiga
18:30 MP - FF Jaro Soome Ykkösliiga
18:30 KaPa - SJK Akatemia Soome Ykkösliiga
18:30 Marseille (Diego) Esports - AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 SC Freiburg (Lewa) Esports - Benfica (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 Arsenal (val) Esports - Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 Aston Villa (Votepeace) Esports - Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:30 Man City (Adriano) Esports - Barcelona (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
18:30 Bayern (MisterX) Esports - Real Madrid (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
18:36 Wolfsburg (Fratello) Esports - RB Leipzig (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:36 Bayer 04 (Elmagico) Esports - Eintracht (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:45 SC Freiburg (Lewa) Esports - AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:45 West Ham (Goliath) Esports - Marseille (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:45 Man Utd (Ragnar) Esports - Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:45 Aston Villa (Votepeace) Esports - Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
18:48 RB Leipzig (Jekos) Esports - Bayer 04 (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
18:48 Dortmund (Bolec) Esports - Wolfsburg (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:00 West Ham (Goliath) Esports - AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:00 Benfica (Ivan) Esports - Marseille (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:00 Aston Villa (Votepeace) Esports - Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:00 Tottenham (Cantona) Esports - Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:00 Inter (Adriano) Esports - Napoli (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:00 Juventus (Liam) Esports - Roma (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:10 Chelsea (Bolec) Esports - West Ham (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:10 Newcastle (Jekos) Esports - Aston Villa (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:15 Tottenham (Cantona) Esports - Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Arsenal (val) Esports - Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Barcelona (Goliath) Esports - Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Lazio (Lewa) Esports - FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:15 Lazio (Donatello) Esports - Napoli (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:15 Inter (Adriano) Esports - Juventus (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:22 Aston Villa (borees) Esports - Chelsea (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:22 West Ham (Elmagico) Esports - Brighton (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:30 FK Bačka Topola - FK Napredak Serbia superliiga
19:30 Arsenal (Shelby) Esports - Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 Barcelona (Goliath) Esports - Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 PAOK (Cantona) Esports - Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 Ajax (Votepeace) Esports - Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:30 Lazio (Donatello) Esports - Roma (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:30 Napoli (MisterX) Esports - Juventus (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:34 Brighton (Fratello) Esports - Aston Villa (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:34 Chelsea (Bolec) Esports - Newcastle (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:45 NEC - Go Ahead Eagles Madalmaade Eredivisie
19:45 Arsenal (Shelby) Esports - FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 Dortmund (Ivan) Esports - Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 Aston Villa (Spencer) Esports - Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 PAOK (Cantona) Esports - Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
19:45 Lazio (Donatello) Esports - Juventus (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:45 Roma (Alexis) Esports - Inter (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
19:46 Newcastle (Jekos) Esports - Brighton (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:46 Aston Villa (borees) Esports - West Ham (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:58 West Ham (Elmagico) Esports - Newcastle (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
19:58 Brighton (Fratello) Esports - Chelsea (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:00 Lyn 1896 - Sandnes Ulf Norra 1. divisjon
20:00 IK Brage - Degerfors Rootsi Superettan
20:00 Varbergs BoIS FC - IK Oddevold Rootsi Superettan
20:00 Juurdepääs piiratudParnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka Eesti Meistriliiga
20:00 Norrby IF - FC Trollhättan Rootsi 1. divisjon - Södra
20:00 Arsenal (Shelby) Esports - Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 FC Porto (Diego) Esports - Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 Aston Villa (Spencer) Esports - Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 Fiorentina (val) Esports - Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:00 Lazio (Donatello) Esports - Inter (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:00 Roma (Alexis) Esports - Napoli (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:10 West Ham (Elmagico) Esports - Chelsea (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:10 Aston Villa (borees) Esports - Newcastle (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:15 Sofia CSKA - Varna Tšerno More Bulgaaria kõrgliiga
20:15 Arsenal (Shelby) Esports - Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 FC Porto (Diego) Esports - Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 Aston Villa (Spencer) Esports - Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 Fenerbahce (Ragnar) Esports - PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:15 Napoli (MisterX) Esports - Inter (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:15 Roma (Alexis) Esports - Juventus (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:22 Chelsea (Bolec) Esports - Aston Villa (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:22 Brighton (Fratello) Esports - West Ham (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:30 Dortmund (Ivan) Esports - Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:30 FC Porto (Diego) Esports - Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:30 Aston Villa (Spencer) Esports - PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:30 Fenerbahce (Ragnar) Esports - Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:30 Napoli (MisterX) Esports - Lazio (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:30 Juventus (Liam) Esports - Inter (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:34 Aston Villa (borees) Esports - Brighton (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:34 Newcastle (Jekos) Esports - Chelsea (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:45 Beşiktaş - Trabzonspor Türgi karikas
20:45 Dortmund (Ivan) Esports - Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:45 Lazio (Lewa) Esports - Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
20:45 Roma (Alexis) Esports - Lazio (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:45 Juventus (Liam) Esports - Napoli (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
20:46 Brighton (Fratello) Esports - Newcastle (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:46 West Ham (Elmagico) Esports - Aston Villa (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:58 Newcastle (Jekos) Esports - West Ham (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
20:58 Chelsea (Bolec) Esports - Brighton (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:00 Gimnasia LP - reservid v Racing Club - reservid Argentina Liga Profesional - reservid
21:00 Deportivo Riestra - reservid v Atlético Tucumán - reservid Argentina Liga Profesional - reservid
21:00 Unión de Santa Fe - reservid v Lanus - reservid Argentina Liga Profesional - reservid
21:00 FC Porto (Diego) Esports - Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Lazio (Lewa) Esports - Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Fiorentina (val) Esports - PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Fenerbahce (Ragnar) Esports - Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:00 Juventus (Liam) Esports - Lazio (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:00 Inter (Adriano) Esports - Roma (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:15 FC San Marcos - Deportivo Llacuabamba Peruu Liga 2
21:15 Lazio (Lewa) Esports - Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:15 Barcelona (Goliath) Esports - FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:15 Fiorentina (val) Esports - Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:15 Ajax (Votepeace) Esports - PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:15 Inter (Adriano) Esports - Lazio (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:15 Napoli (MisterX) Esports - Roma (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:30 Ternana - Bari Itaalia Serie B
21:30 Bochum - Fortuna Düsseldorf Saksamaa Bundesliga - play-offid
21:30 Argentina (Bolec) Esports - Portugal (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:30 England (Jekos) Esports - Germany (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:30 Barcelona (Goliath) Esports - Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Dortmund (Ivan) Esports - FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Fenerbahce (Ragnar) Esports - Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Ajax (Votepeace) Esports - Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:30 Hoffenheim (Adriano) Esports - Eintracht (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:30 RB Leipzig (Liam) Esports - VfB Stuttgart (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:42 Germany (borees) Esports - Argentina (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:42 Portugal (Elmagico) Esports - France (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:45 Cagliari - Fiorentina Itaalia Serie A
21:45 Waterford FC - Drogheda United Iirimaa Premier Division
21:45 Ajax (Votepeace) Esports - Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:45 PAOK (Cantona) Esports - Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
21:45 Bayer 04 (Donatello) Esports - Eintracht (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:45 Hoffenheim (Adriano) Esports - RB Leipzig (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
21:54 France (Fratello) Esports - Germany (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
21:54 Argentina (Bolec) Esports - England (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:00 Raith - Ross County Šotimaa Premiership - play-offid
22:00 San Antonio Bulo Bulo - Royal Pari FC Boliivia Clausura
22:00 FC Utrecht - Rotterdami Sparta Madalmaade Eredivisie
22:00 PAOK (Cantona) Esports - Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Fiorentina (val) Esports - Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Brighton (Nio) Esports - Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Bayer 04 (Nazario) Esports - Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:00 Bayer 04 (Donatello) Esports - VfB Stuttgart (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:00 Eintracht (MisterX) Esports - RB Leipzig (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:06 England (Jekos) Esports - France (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:06 Germany (borees) Esports - Portugal (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:15 Roma (aibothard) Esports - Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:15 Brighton (Nio) Esports - Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:15 Napoli (Cantona) Esports - Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:15 PSV (Votepeace) Esports - RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:15 Bayer 04 (Donatello) Esports - RB Leipzig (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:15 VfB Stuttgart (Alexis) Esports - Hoffenheim (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:18 Portugal (Elmagico) Esports - England (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:18 France (Fratello) Esports - Argentina (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:30 Portugal (Elmagico) Esports - Argentina (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:30 Germany (borees) Esports - England (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:30 Roma (aibothard) Esports - Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 Sporting (Chemist) Esports - Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 A.Madrid (Spencer) Esports - Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 Napoli (Cantona) Esports - PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:30 Bayer 04 (Donatello) Esports - Hoffenheim (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:30 VfB Stuttgart (Alexis) Esports - Eintracht (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:42 Argentina (Bolec) Esports - Germany (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:42 France (Fratello) Esports - Portugal (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:45 Roma (aibothard) Esports - Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:45 Villarreal (General) Esports - Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:45 A.Madrid (Spencer) Esports - RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:45 Copenhagen (val) Esports - PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
22:45 Eintracht (MisterX) Esports - Hoffenheim (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:45 VfB Stuttgart (Alexis) Esports - RB Leipzig (Liam) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
22:54 Germany (borees) Esports - France (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
22:54 England (Jekos) Esports - Argentina (Bolec) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:00 Roma (aibothard) Esports - Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 Villarreal (General) Esports - Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 A.Madrid (Spencer) Esports - PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 RB Leipzig (Ragnar) Esports - Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:00 Eintracht (MisterX) Esports - Bayer 04 (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:00 RB Leipzig (Liam) Esports - Hoffenheim (Adriano) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:06 France (Fratello) Esports - England (Jekos) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:06 Portugal (Elmagico) Esports - Germany (borees) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:15 Sporting (Chemist) Esports - Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:15 Villarreal (General) Esports - Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:15 A.Madrid (Spencer) Esports - Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:15 RB Leipzig (Ragnar) Esports - Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:15 VfB Stuttgart (Alexis) Esports - Bayer 04 (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:15 RB Leipzig (Liam) Esports - Eintracht (MisterX) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:18 England (Jekos) Esports - Portugal (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:18 Argentina (Bolec) Esports - France (Fratello) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:20 England (Calvin) Esports - Netherlands (Menez) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:30 Carlos Stein - Alianza Universidad Peruu Liga 2
23:30 Sporting (Chemist) Esports - Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 Bayer 04 (Nazario) Esports - Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 Copenhagen (val) Esports - Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 RB Leipzig (Ragnar) Esports - PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:30 RB Leipzig (Liam) Esports - Bayer 04 (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:30 Hoffenheim (Adriano) Esports - VfB Stuttgart (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:32 Argentina (Sava) Esports - England (Calvin) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:32 Netherlands (Menez) Esports - Germany (palkan) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:44 Germany (palkan) Esports - Argentina (Sava) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
23:45 Villarreal (General) Esports - Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 Bayer 04 (Nazario) Esports - Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 Copenhagen (val) Esports - A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 PSV (Votepeace) Esports - Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
23:45 Hoffenheim (Adriano) Esports - Bayer 04 (Donatello) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:45 Eintracht (MisterX) Esports - VfB Stuttgart (Alexis) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
23:56 Argentina (Sava) Esports - Netherlands (Menez) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng

R, 24 mai 2024

Algusaeg Sündmus Võistlus
00:00 Bayer 04 (Nazario) Esports - Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:00 Brighton (Nio) Esports - Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:00 RB Leipzig (Ragnar) Esports - A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:00 PSV (Votepeace) Esports - Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 Brighton (Nio) Esports - Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 Sporting (Chemist) Esports - Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 PSV (Votepeace) Esports - A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 Napoli (Cantona) Esports - RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:15 Lazio (Obelix) Esports - Inter (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:15 Juventus (Cleo) Esports - Napoli (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:30 Napoli (Cantona) Esports - A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:30 Copenhagen (val) Esports - RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:30 A.Madrid (Nio) Esports - Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:30 Real Madrid (Nazario) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:30 AC Milan (Iron) Esports - Inter (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:30 Lazio (Obelix) Esports - Juventus (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:45 Barcelona (aibothard) Esports - Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:45 A.Madrid (Nio) Esports - Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
00:45 AC Milan (Iron) Esports - Napoli (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
00:45 Inter (Sebastian) Esports - Juventus (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:00 Always Ready - Nacional Potosí Boliivia Clausura
01:00 Central Córdoba SdE - reservid v Defensa y Justicia - reservid Argentina Liga Profesional - reservid
01:00 Barcelona (aibothard) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:00 Girona (Chemist) Esports - Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:00 AC Milan (Iron) Esports - Juventus (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:00 Napoli (Felix) Esports - Lazio (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:15 Barcelona (aibothard) Esports - Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:15 A.Bilbao (General) Esports - A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:15 AC Milan (Iron) Esports - Lazio (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:15 Napoli (Felix) Esports - Inter (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:30 Barcelona (aibothard) Esports - A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:30 A.Bilbao (General) Esports - Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
01:30 Inter (Sebastian) Esports - Lazio (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:30 Napoli (Felix) Esports - Juventus (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:45 Inter (Sebastian) Esports - AC Milan (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
01:45 Juventus (Cleo) Esports - Lazio (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:00 Peñarol - Club Atlético Progreso Uruguay Apertura
02:00 Girona (Chemist) Esports - A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:00 A.Bilbao (General) Esports - Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:00 Napoli (Felix) Esports - AC Milan (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:00 Juventus (Cleo) Esports - Inter (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:15 Deportes Tolima - La Equidad Colombia Primera A
02:15 Girona (Chemist) Esports - Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:15 Real Madrid (Nazario) Esports - A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:15 Juventus (Cleo) Esports - AC Milan (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:15 Lazio (Obelix) Esports - Napoli (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:30 A.Bilbao (General) Esports - Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:30 Real Madrid (Nazario) Esports - Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:30 Lazio (Obelix) Esports - AC Milan (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:30 Inter (Sebastian) Esports - Napoli (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
02:45 Real Madrid (Nazario) Esports - Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
02:45 A.Madrid (Nio) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:00 The Strongest - Guabira Boliivia Clausura
03:00 A.Madrid (Nio) Esports - Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:00 Girona (Chemist) Esports - A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:00 Barcelona (Obelix) Esports - Real Madrid (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:00 PSG (Cleo) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:15 Real Madrid (Nio) Esports - PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:15 Inter (Nazario) Esports - Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:15 Bayern (Iron) Esports - Real Madrid (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:15 Barcelona (Obelix) Esports - PSG (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:30 Bayern (aibothard) Esports - PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:30 Real Madrid (Nio) Esports - Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:30 Bayern (Iron) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:30 Real Madrid (Sebastian) Esports - PSG (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:45 Bayern (aibothard) Esports - Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:45 PSG (Chemist) Esports - Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
03:45 Bayern (Iron) Esports - PSG (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
03:45 Man City (Felix) Esports - Barcelona (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:00 Bayern (aibothard) Esports - Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:00 Man City (General) Esports - Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:00 Bayern (Iron) Esports - Barcelona (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:00 Man City (Felix) Esports - Real Madrid (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:15 Bayern (aibothard) Esports - Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:15 Man City (General) Esports - PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:15 Real Madrid (Sebastian) Esports - Barcelona (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:15 Man City (Felix) Esports - PSG (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:30 Independiente Santa Fe - Once Caldas Colombia Primera A
04:30 PSG (Chemist) Esports - Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:30 Man City (General) Esports - Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:30 Real Madrid (Sebastian) Esports - Bayern (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:30 PSG (Cleo) Esports - Barcelona (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:45 PSG (Chemist) Esports - Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:45 Inter (Nazario) Esports - Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
04:45 Man City (Felix) Esports - Bayern (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
04:45 PSG (Cleo) Esports - Real Madrid (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:00 Cruz Azul - Club América Mehhiko Liga MX
05:00 Angel City FC - naised v San Diego Wave - naised USA NWSL - naised
05:00 Man City (General) Esports - Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:00 Inter (Nazario) Esports - PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:00 PSG (Cleo) Esports - Bayern (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:00 Barcelona (Obelix) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:15 Inter (Nazario) Esports - Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:15 Real Madrid (Nio) Esports - Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:15 Barcelona (Obelix) Esports - Bayern (Iron) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:15 Real Madrid (Sebastian) Esports - Man City (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:30 Real Madrid (Nio) Esports - Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:30 PSG (Chemist) Esports - Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - 12 min mäng
05:45 England (Obelix) Esports - Italy (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
05:45 France (Cleo) Esports - Germany (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:00 Netherlands (Iron) Esports - Italy (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:00 England (Obelix) Esports - France (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:15 Netherlands (Iron) Esports - Germany (Felix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:15 Italy (Sebastian) Esports - France (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:30 Netherlands (Iron) Esports - France (Cleo) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:30 Germany (Felix) Esports - England (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:45 Netherlands (Iron) Esports - England (Obelix) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
06:45 Germany (Felix) Esports - Italy (Sebastian) Esports Esoccer Adriatic League - 10 min mäng
10:15 A-League''i tähtede võistkond - Newcastle Eliitklubide sõpruskohtumised
11:00 Hubei Istar v Shandong Taishan - reservid Hiina 2. divisjon
12:00 Casuarina FC - Darwin Olympic Austraalia Darwin Premier League
12:30 Sydney FC NPL - NWS Spirit FC Austraalia New South Wales Premier League
13:00 South Adelaide Panthers - Adelaide City Austraalia South Australia Premier League
13:00 Broadmeadow Magic - Lake Macquarie Austraalia Northern NSW Premier League
13:05 A-League'i tähtede võistkond - naised v Arsenal - naised Naiste sõpruskohtumine
13:15 Riverside Olympic - Launceston City Austraalia Tasmania Premier League
13:30 Redlands United - Rochedale Rovers Austraalia NPL Queensland
14:00 Port Darwin FC - Darwin Hearts Austraalia Darwin Premier League
14:15 Bavarians FC - Tuv Azarganuud Mongoolia kõrgliiga
14:45 Balestier Khalsa FC - Tampines Rovers FC Singapuri Premier League
15:15 Terengganu - Kelantan Darul Naim Malaisia superliiga
16:00 Kedah - Perak Malaisia superliiga
16:00 Bodrumspor - Çorum FK Türgi 1. liiga
17:00 Dortmund (Bolec) Esports - Bayer 04 (Elmagico) Esports Esoccer Battle - 8 min mäng
17:15 Hatta (Dubai) - Al-Jazira SC AÜE kõrgliiga
17:15 Ajman SCC - Sharjah SCC AÜE kõrgliiga
17:30 BFC Daugavpils - Riga FC Läti Virsliga
18:00 FC Haka - AC Oulu Soome Veikkausliiga
18:30 FK Liepāja - Valmieras FK Läti Virsliga
19:30 FK Novi Pazar - Radnički Niš Serbia superliiga
19:30 Javor Ivanjica - FK Zeleznicar Pancevo Serbia superliiga
19:30 Spartak Subotica - IMT Novi Beograd Serbia superliiga
19:30 FK Voždovac - FK Radnik Surdulica Serbia superliiga
20:00 Bodø/Glimt - KFUM Norra Eliteserien
20:00 Malmö FF - Kalmar FF Rootsi Allsvenskan
20:00 Elfsborg - Halmstad Rootsi Allsvenskan
20:00 Torns IF - Ariana FC Rootsi 1. divisjon - Södra
20:00 Örebro Syrianska IF - FBK Karlstad Rootsi 1. divisjon - Norra
20:00 Al Wahda Abu Dhabi - Khor Fakkan AÜE kõrgliiga
20:00 Emirates Club RAK - Al-Nasr SC AÜE kõrgliiga
20:00 CS Mioveni - FC Botosani Rumeenia I liiga - play-offid
20:15 Tvååkers IF - Ljungskile SK Rootsi 1. divisjon - Södra
20:30 FK Austria Vienna - Hartberg Austria Bundesliga - play-offid
21:00 Racing Club de Montevideo - Boston River Uruguay Apertura
21:30 Deportivo Riestra - Rosario Central Argentina Liga Profesional
21:30 Venezia - Palermo Itaalia Serie B
21:30 Jahn Regensburg - Wehen SV Saksamaa Bundesliga II - play-offid
21:30 NK Rogaška - ND Gorica Sloveenia karikas
21:30 Saint-Étienne - Rodez Prantsusmaa Ligue 2 - play-offid
21:45 Genoa - Bologna Itaalia Serie A
21:45 Bohemians Dublin - St Patrick''s Athletic Iirimaa Premier Division
21:45 Derry City - Sligo Rovers Iirimaa Premier Division
21:45 Galway United - Dundalk Iirimaa Premier Division
22:00 Shamrock Rovers - Shelbourne Iirimaa Premier Division
22:30 Palestino - Unión Española Tšiili Primera División

L, 25 mai 2024

Algusaeg Sündmus Võistlus
01:00 CA Tigre - Racing Club Argentina Liga Profesional
02:00 Unión La Calera - Coquimbo Unido Tšiili Primera División
02:00 Cusco FC - Alianza Lima Peruu Liga 1
02:00 Atlético Huila - Orsomarso Colombia Primera B
02:00 Chicago Fire II - Columbus Crew II USA MLS Next Pro League
02:00 Orlando Pride - naised v Portland Thorns - naised USA NWSL - naised
02:30 Hartford Athletic - Monterey Bay FC USA USL Championship
02:30 Charleston Battery - El Paso Locomotive FC USA USL Championship
02:30 Washington Spirit - naised v Reign FC - naised USA NWSL - naised
03:00 Houston Dash - naised v North Carolina Courage - naised USA NWSL - naised
03:15 Belgrano - Central Córdoba SdE Argentina Liga Profesional
03:15 Lanus - Estudiantes LP Argentina Liga Profesional
03:30 Tulsa - Oakland Roots USA USL Championship
04:00 Austin FC II - Los Angeles FC II USA MLS Next Pro League
04:00 North Texas SC - Real Monarchs SLC USA MLS Next Pro League
04:10 Real Cartagena - Tigres FC Colombia Primera B
04:30 Cesar Vallejo - Atletico Grau Peruu Liga 1
05:00 Bay FC - naised v Gotham FC - naised USA NWSL - naised
06:00 Green Gully - Hume City Austraalia NPL Victoria
07:00 South Hobart - Kingborough Lions Austraalia Tasmania Premier League
07:30 Clarence Zebras FC - Devonport City Austraalia Tasmania Premier League
07:30 Maitland FC - Weston Workers FC Austraalia Northern NSW Premier League
07:30 Edgeworth Eagles - Newcastle Olympic FC Austraalia Northern NSW Premier League
07:55 Ehime FC - Tochigi SC Jaapani J2-League
08:00 Consadole Sapporo - Kashima Antlers Jaapani J-League
08:00 Jubilo Iwata - Shonan Bellmare Jaapani J-League
08:00 Fujieda MYFC - Kagoshima United Jaapani J2-League
08:00 V-Varen Nagasaki - JEF Utd Chiba Jaapani J2-League
08:00 Jeonbuk Motors - Gimcheon Sangmu FC Lõuna-Korea K-League 1
08:00 Croydon FC - Adelaide Croatia Raiders Austraalia South Australia Premier League
08:00 Cooma Tigers - O''Connor Knights Austraalia Capital Territory Premier League
08:00 Canberra Olympic - Monaro Panthers Austraalia Capital Territory Premier League
08:00 Avondale - St Albans Saints Austraalia NPL Victoria
08:30 Para Hills Knights - Modbury Jets Austraalia South Australia Premier League
08:30 Campbelltown City - Adelaide United NPL Austraalia South Australia Premier League
09:30 Sutherland Sharks - Western Sydney Wanderers NPL Austraalia New South Wales Premier League
09:30 Cooks Hill United - Lambton Jaffas Austraalia Northern NSW Premier League
09:30 Hellenic AC - Mindil Aces Austraalia Darwin Premier League
09:45 Glenorchy Knights FC - Launceston United Austraalia Tasmania Premier League
09:45 Lions FC - Peninsula Power Austraalia NPL Queensland
10:00 Liaoning Ironman - Wuxi Wugo Hiina 1. divisjon
10:00 Yanbian Longding - Jiangxi Lushan Hiina 1. divisjon
10:00 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol Jaapani J-League
10:00 Albirex Niigata - Avispa Fukuoka Jaapani J-League
10:00 Ventforet Kofu - Yokohama FC Jaapani J2-League
10:00 Apia L Tigers - Blacktown City Austraalia New South Wales Premier League
10:00 Port Melbourne SC - Melbourne Knights Austraalia NPL Victoria
10:00 Taian Tiankuang - Xian Daxing Chongde Hiina 2. divisjon
10:30 Shanghai Jiading Huilong - Yunnan Yukun Hiina 1. divisjon
10:30 Ulsan Hyundai - Daejeon Hana Citizen Lõuna-Korea K-League 1
10:30 Metrostars - White City FK Beograd Austraalia South Australia Premier League
10:30 Valentine Phoenix - New Lambton FC Austraalia Northern NSW Premier League
11:00 Dandenong Thunder - Manningham United Blues Austraalia NPL Victoria
11:00 Shanghai Port - reservid v Haikou Mingcheng Hiina 2. divisjon
11:00 Shenzhen Juniors - Hunan Billows Hiina 2. divisjon
11:15 Wynnum Wolves - Gold Coast Knights Austraalia NPL Queensland
11:15 Altona Magic - Dandenong City Austraalia NPL Victoria
11:15 Ilch - Khovd Mongoolia kõrgliiga
11:30 Adelaide Olympic - Adelaide Comets Austraalia South Australia Premier League
12:00 Hills United FC - Sydney Olympic Austraalia New South Wales Premier League
12:00 St. George Saints - Manly Utd Austraalia New South Wales Premier League
12:00 Shaanxi Union - Dalian K'un City Hiina 2. divisjon
12:30 Kuala Lumpur City - Johor Darul Takzim Malaisia superliiga
12:30 Moreton City Excelsior - Brisbane Olympic FC Austraalia NPL Queensland
12:45 Central Coast Mariners - Melbourne Victory Austraalia A-League
13:00 Geylang International - Young Lions Singapuri Premier League
13:00 Pohang Steelers - FC Seoul Lõuna-Korea K-League 1
13:00 Incheon Utd - Gwangju FC Lõuna-Korea K-League 1
13:00 Suwon Bluewings - Seoul E-Land FC Lõuna-Korea K-League 2
13:30 University Azzurri FC - Garuda FC Austraalia Darwin Premier League
14:15 Khangarid Klub - Khaan Khuns-Erchim Mongoolia kõrgliiga
14:30 Shijiazhuang Gongfu FC - Nanjing City Hiina 1. divisjon
14:30 Guangxi Pingguo Haliao - Guangzhou FC Hiina 1. divisjon
14:30 Nantong Haimen Codion - Beijing Institute Hiina 2. divisjon
14:35 Shandong Taishan - Zhejiang Hiina superliiga
15:00 Wuhan Three Towns - Meizhou Hakka Hiina superliiga
15:00 Bali United - Borneo FC Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
15:15 Sabah FC - Kuching City FC Malaisia superliiga
16:00 Hvidovre IF - Lyngby Taani Superligaen
16:00 Randers FC - Vejle Taani Superligaen
16:00 Viborg - Odense BK Taani Superligaen
16:00 Metta/LU - SC Grobiņas Läti Virsliga
16:00 PDRM - Penang Malaisia superliiga
16:00 Al-Ittihad Kalba - Baniyas SC AÜE kõrgliiga
17:00 Celtic - Rangers Šotimaa FA Cup
17:00 Man City - Man Utd Inglismaa FA Cup
17:00 GAIS - BK Häcken Rootsi Allsvenskan
17:00 HJK Helsinki - FC Ilves Soome Veikkausliiga
18:00 Tukums 2000 - Rīgas FS Läti Virsliga
18:30 Jagiellonia Białystok - Warta Poznań Poola Ekstraklasa
18:30 Lech Poznań - Korona Kielce Poola Ekstraklasa
18:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin Poola Ekstraklasa
18:30 LKS Lódz - Stal Mielec Poola Ekstraklasa
18:30 Pogon Szczecin - Górnik Zabrze Poola Ekstraklasa
18:30 Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice Poola Ekstraklasa
18:30 Radomiak Radom - Widzew Lódz Poola Ekstraklasa
18:30 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław Poola Ekstraklasa
18:30 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków Poola Ekstraklasa
18:30 SV Stripfing/Weiden - Floridsdorfer AC Austria 2. Liga
18:30 SW Bregenz - FC Flyeralarm Admira Austria 2. Liga
18:30 SV Ried - FC Dornbirn 1913 Austria 2. Liga
18:30 Grazer AK - SV Kapfenberger Austria 2. Liga
18:30 Leoben DSV - SK Sturm Graz II Austria 2. Liga
18:30 First Vienna FC 1894 - SKU Amstetten Austria 2. Liga
18:30 SV Horn - St. Pölten Austria 2. Liga
18:30 FC Liefering - SV Lafnitz Austria 2. Liga
18:30 Mjällby AIF - Djurgårdens Rootsi Allsvenskan
18:30 Miramar Misiones - Montevideo Wanderers Uruguay Apertura
19:00 Al-Ain SCC - Yokohama F-Marinos AFC meistrite liiga
19:00 Juventus - Monza Itaalia Serie A
19:00 Fredrikstad - Tromso Norra Eliteserien
19:00 Sport Huancayo - UTC Cajamarca Peruu Liga 1
19:30 Huachipato - Everton de Viña Tšiili Primera División
20:30 Panathinaikos - Aris Salonika Kreeka karikas
20:30 Botev Vratsa - Beroe Bulgaaria kõrgliiga
21:00 Kaiserslautern - Bayer Leverkusen Saksamaa DFB-Pokal
21:00 Argentinos Jrs - River Plate Argentina Liga Profesional
21:00 Rampla Juniors - Liverpool Montevideo Uruguay Apertura
21:30 OH Leuven - Westerlo Belgia 1. divisjon A
21:30 KV Mechelen - Standard Liège Belgia 1. divisjon A
21:30 Gent - Sint-Truidense Belgia 1. divisjon A
21:30 Lugano - Servette Šveitsi superliiga
21:30 St. Gallen - FC Zürich Šveitsi superliiga
21:30 Young Boys - Winterthur Šveitsi superliiga
21:30 Cremonese - Catanzaro Itaalia Serie B
21:30 Padova - Vicenza Itaalia Serie C - play-offid
21:30 Torres - Benevento Itaalia Serie C - play-offid
21:30 Avellino - Catania Itaalia Serie C - play-offid
21:30 Carrarese - Juventus U23 Itaalia Serie C - play-offid
21:45 AC Milan - Salernitana Itaalia Serie A
21:45 Portimonense - AVS Portugali Primeira Liga - play-off
22:00 Lyon - PSG Prantsusmaa karikas
22:00 Almería - Cádiz Hispaania Primera Liga
22:00 Celta Vigo - Valencia Hispaania Primera Liga
22:00 Getafe - Mallorca Hispaania Primera Liga
22:00 Girona - Granada Hispaania Primera Liga
22:00 Osasuna - Villarreal Hispaania Primera Liga
22:00 Rayo Vallecano - Athletic Bilbao Hispaania Primera Liga
22:00 Real Sociedad - Atlético Madrid Hispaania Primera Liga
22:00 Sevilla - Barcelona Hispaania Primera Liga
22:00 Real Madrid - Real Betis Hispaania Primera Liga
22:00 Las Palmas - CD Alavés Hispaania Primera Liga
22:00 Deportes Iquique - Colo Colo Tšiili Primera División
23:00 Rhode Island FC - Louisville City FC USA USL Championship
23:00 Deportivo Garcilaso - FBC Melgar Peruu Liga 1
23:00 Comerciantes Unidos - Sporting Cristal Peruu Liga 1
23:30 Godoy Cruz - San Lorenzo Argentina Liga Profesional
23:30 Newell''s - Defensa y Justicia Argentina Liga Profesional

P, 26 mai 2024

Algusaeg Sündmus Võistlus
00:00 Nacional de Football - Danubio Uruguay Apertura
00:30 Universidad Católica - Cobreloa Tšiili Primera División
01:00 Deportivo Pereira - Millonarios Colombia Primera A
02:00 Boca Juniors - CA Talleres de Córdoba Argentina Liga Profesional
02:00 Indy Eleven - Phoenix Rising FC USA USL Championship
02:00 Miami FC - North Carolina FC USA USL Championship
02:30 Atlanta United - Los Angeles FC USA MLS
02:30 Charlotte FC - Philadelphia Union USA MLS
02:30 DC United - Chicago Fire USA MLS
02:30 CF Montreal - Nashville SC USA MLS
02:30 New England Revolution - New York City FC USA MLS
02:30 Orlando City SC - Columbus Crew USA MLS
02:30 Toronto FC - FC Cincinnati USA MLS
02:30 Tampa Bay Rowdies - Las Vegas Lights FC USA USL Championship
03:00 O''Higgins - Cobresal Tšiili Primera División
03:30 FC Dallas - Real Salt Lake USA MLS
03:30 St. Louis City SC - Seattle Sounders FC USA MLS
03:30 Memphis 901 FC - Pittsburgh Riverhounds USA USL Championship
03:30 Junior - Atlético Bucaramanga Colombia Primera A
04:00 New Mexico United - San Antonio FC USA USL Championship
04:30 Colorado Rapids - Minnesota United USA MLS
05:00 Sacramento Republic - Birmingham Legion FC USA USL Championship
05:00 Orange County SC - Loudoun United FC USA USL Championship
05:30 LA Galaxy - Houston Dynamo USA MLS
05:30 Portland Timbers - Sporting Kansas City USA MLS
05:30 San Jose Earthquakes - Austin FC USA MLS
05:30 Vancouver Whitecaps - Inter Miami CF USA MLS
08:00 Vissel Kobe - Tokyo Verdy Jaapani J-League
08:00 Vegalta Sendai - Fagiano Okayama Jaapani J2-League
08:00 Blaublitz Akita - Thespa Gunma Jaapani J2-League
08:00 Iwaki SC - Tokushima Vortis Jaapani J2-League
08:00 Shimizu S-Pulse - Mito HollyHock Jaapani J2-League
08:00 Roasso Kumamoto - Montedio Yamagata Jaapani J2-League
08:00 Oita - Renofa Yamaguchi Jaapani J2-League
08:00 Sydney United 58 - Central Coast Mariners NPL Austraalia New South Wales Premier League
08:00 Rockdale Ilinden FC - St George City FA Austraalia New South Wales Premier League
08:00 Wollongong Wolves - Marconi Stallions Austraalia New South Wales Premier League
08:00 Brisbane Roar NPL - Brisbane City Austraalia NPL Queensland
08:00 Tuggeranong Utd - Gungahlin Utd Austraalia Capital Territory Premier League
08:00 Canberra Croatia FC - Yoogali SC Austraalia Capital Territory Premier League
08:00 Oakleigh Cannons - Heidelberg Utd Austraalia NPL Victoria
09:00 FC Tokyo - Gamba Osaka Jaapani J-League
09:00 Nagoya Grampus - Kyoto Sanga FC Jaapani J-League
09:00 Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima Jaapani J-League
09:00 South Melbourne - Moreland City SC Austraalia NPL Victoria
10:00 Heilongjiang Ice City - Foshan Nanshi Hiina 1. divisjon
10:00 Urawa Red Diamonds - Machida Zelvia Jaapani J-League
10:00 Gold Coast United - Sunshine Coast Wanderers Austraalia NPL Queensland
10:00 Langfang Glory City - Rizhao Yuqi Hiina 2. divisjon
10:30 Dalian Young Boy - Chongqing Tonglianglong Hiina 1. divisjon
10:30 Daegu FC - Gangwon FC Lõuna-Korea K-League 1
10:30 Chungbuk Cheongju - Gyeongnam FC Lõuna-Korea K-League 2
10:30 FC Anyang - Jeonnam Dragons Lõuna-Korea K-League 2
11:00 Quanzhou Yaxin - Guangdong GZ-Power Hiina 2. divisjon
12:00 Jiangxi Dark Horse - Guangxi Hengchen Hiina 2. divisjon
13:00 Shenzhen Xinpengcheng - Shanghai Shenhua Hiina superliiga
13:00 Jeju United - Suwon FC Lõuna-Korea K-League 1
13:00 Seongnam FC - Cheonan City Lõuna-Korea K-League 2
14:00 Qingdao Hainiu - Tianjin Jinmen Tigers Hiina superliiga
14:00 Beijing Guoan - Nantong Zhiyun Hiina superliiga
14:00 Chonburi - Trat FC Tai Premier League
14:00 Sukhothai FC - Lamphun Warrior FC Tai Premier League
14:00 Chiangrai Utd - Muang Thong United Tai Premier League
14:00 Ratchaburi FC - Prachuap FC Tai Premier League
14:00 BG Pathum United - Police Tero FC Tai Premier League
14:00 Port FC - Nakhon Pathom FC Tai Premier League
14:00 Buriram United - Khon Kaen United Tai Premier League
14:00 Bangkok United - Uthai Thani FC Tai Premier League
14:30 Qingdao Red Lions - Suzhou Dongwu Hiina 1. divisjon
14:30 Guangxi Lanhang - Ganzhou Ruishi Hiina 2. divisjon
14:35 Changchun Yatai - Henan Hiina superliiga
14:35 Chengdu Rongcheng - Qingdao West Coast Hiina superliiga
15:00 Hammarby - Sirius Rootsi Allsvenskan
15:00 Shanghai Port - Cangzhou Mighty Lions Hiina superliiga
15:00 Persib Bandung - Madura United Indoneesia jalgpallimeistrivõistlused A
15:15 Selangor - Negeri Sembilan Malaisia superliiga
17:00 Leeds - Southampton Inglismaa Championship
17:30 Västerås SK FK - Brommapojkarna Rootsi Allsvenskan
18:00 Midtjylland - Silkeborg IF Taani Superligaen
18:00 FC København - FC Nordsjaelland Taani Superligaen
18:00 Brondby - AGF Aarhus Taani Superligaen
18:00 Odd BK - Lillestrøm Norra Eliteserien
18:00 Sarpsborg - Strømsgodset Norra Eliteserien
18:00 Viking FK - HamKam Norra Eliteserien
18:00 Haugesund - Sandefjord Norra Eliteserien
18:00 Rosenborg - Kristiansund BK Norra Eliteserien
18:30 IFK Mariehamn - IF Gnistan Soome Veikkausliiga
18:30 KuPS Kuopio - EIF Soome Veikkausliiga
18:30 Cerro - CA River Plate Uruguay Apertura
19:00 Atalanta - Torino Itaalia Serie A
19:00 Napoli - Lecce Itaalia Serie A
19:30 Albacete Balompie - Mirandés Hispaania Segunda
19:30 Amorebieta - Espanyol Hispaania Segunda
19:30 Burgos - Tenerife Hispaania Segunda
19:30 FC Cartagena - Huesca Hispaania Segunda
19:30 Elche - Eldense Hispaania Segunda
19:30 Racing Ferrol - Leganes Hispaania Segunda
19:30 Racing Santander - Real Zaragoza Hispaania Segunda
19:30 Levante - Alcorcón Hispaania Segunda
19:30 Oviedo - FC Andorra Hispaania Segunda
19:30 Sporting de Gijón - Eibar Hispaania Segunda
19:30 Union Saint-Gilloise - Genk Belgia 1. divisjon A
19:30 Antwerp - Anderlecht Belgia 1. divisjon A
19:30 Club Brugge - Cercle Brugge Belgia 1. divisjon A
19:30 Valladolid - Villarreal B Hispaania Segunda
20:00 CS U Craiova - Universitatea Cluj Rumeenia I liiga
20:15 SK Brann - Molde Norra Eliteserien
20:30 Lokomotiv Plovdiv - Sofia CSKA Bulgaaria kõrgliiga
20:30 Sofia Levski - Ludogorets Razgrad Bulgaaria kõrgliiga
21:00 Cerro Largo - Defensor Sporting Uruguay Apertura
21:30 Huracán - Instituto AC Córdoba Argentina Liga Profesional
21:45 Empoli - Roma Itaalia Serie A
21:45 Frosinone - Udinese Itaalia Serie A
21:45 Verona - Inter Milan Itaalia Serie A
21:45 Lazio - Sassuolo Itaalia Serie A
22:00 Deportes Copiapó - Audax Italiano Tšiili Primera División
23:30 Sarmiento - Independiente Rivadavia Argentina Liga Profesional
23:30 Deportivo Maldonado - Atlético Fénix Montevideo Uruguay Apertura
23:45 Gimnasia LP - Banfield Argentina Liga Profesional

E, 27 mai 2024

Algusaeg Sündmus Võistlus
01:00 Independiente Santa Fe - La Equidad Colombia Primera A
02:00 CA Independiente - Vélez Sarsfield Argentina Liga Profesional
03:15 Once Caldas - Deportes Tolima Colombia Primera A
13:30 Bucheon FC 1995 - Chungnam Asan FC Lõuna-Korea K-League 2
13:30 Ansan Greeners FC - Busan IPark Lõuna-Korea K-League 2
18:00 Lahti - SJK Soome Veikkausliiga
18:00 VPS Vaasa - FC Inter Soome Veikkausliiga
20:00 IFK Norrköping - IFK Varnamo Rootsi Allsvenskan
20:00 Botev Plovdiv - Arda Kardzhali Bulgaaria kõrgliiga
20:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Bukaresti Dinamo Rumeenia I liiga - play-offid
20:10 AIK - IFK Göteborg Rootsi Allsvenskan

T, 28 mai 2024

Algusaeg Sündmus Võistlus
01:00 Unión de Santa Fe - Barracas Central Argentina Liga Profesional
03:00 Atlético Tucumán - CA Platense Argentina Liga Profesional
20:00 Malmö FF - Elfsborg Rootsi Allsvenskan
Esiletõstetud Bet365 Matšid
Jaga seda lehte
Bet365 - Populaarseim spordiennustussait - Liitu