Setka Cup Közvetítési idők

A következő setka cup asztalitenisz a párosítások élőben közvetíthetőek a Bet365-től. Csak kövesse a linket, és regisztráljon egy fiókot, és ha egyenlege nulla, fizessen be bármilyen összeget a videólejátszó aktiválásához. Földrajzi korlátozások érvényesek. Rendelkeznie kell egy finanszírozott számlával, vagy fogadást kellett tennie az elmúlt 24 órában. ÁSZF érvényesek, 18+. A sportágak teljes listája az alábbi oldalon található: Bet365 sport közvetítés.

Ne felejtse el használni a Bet365 bónusz kódot, ha Ön egy új ügyfél, és szándékában áll, hogy feliratkozzon. A regisztráció során megadott kód használatával hozzáférést kap az országában elérhető sport- és kaszinóbónuszokhoz. Sajnos néhány országban a Bet365 a törvény értelmében nem oszthat ki csatlakozási bónuszokat.

P, 21 június 2024 - A mai párosítások

Kezdési időpont Esemény
10:55 Élőben mostViktor Kodola v Anatolii Nikolenko
11:00 Serhii Honcharenko v Mykola Antikuz
11:00 Anton Tur v Ivan Fedoryshyn
11:05 Volodymyr Okopnyi v Volodymyr Korobko
11:05 Oleh Stopin v Oleksandr Bryzhevatyi
11:05 Tomas Hrstka v Matej Mezera
11:15 Milan Vydra v Martin Obraz
11:20 Andrii Derevianko v Mykhailo Sokur
11:25 Mykola Kulynych v Oleh Hil
11:30 Vasyl Matviichuk v Hryhorii Prokopenko
11:30 Maksym Badai v Serhii Chuhai
11:30 Michal Makara v Ondrej Mezera
11:35 Denis Mykytuk v Oleh Chulanov
11:35 Vladyslav Stukalov v Kostiantyn Tsoi
11:45 Antonin Skyba v Vaclav Coubal
11:50 Yurii Leymanovsky v Artem Yurkov
11:55 Bohdan Pyrtyk v Pavlo Sokolovskyi
12:00 Serhii Honcharenko v Hryhorii Prokopenko
12:00 Maksym Hubenko v Andrii Lushchyk
12:00 David Skulina v Ondrej Malecek
12:05 Volodymyr Kaidakov v Oleksandr Hainovskyi
12:05 Oleh Stopin v Oleh Ponomarenko
12:15 Milan Vydra v Vaclav Coubal
12:20 Maksym Mrykh v Andrii Derevianko
12:25 Viktor Kodola v Mykola Kulynych
12:30 Vasyl Matviichuk v Mykola Antikuz
12:30 Anton Tur v Maksym Badai
12:30 Michal Makara v Ondrej Malecek
12:35 Volodymyr Okopnyi v Denis Mykytuk
12:35 Dmytro Kunchurov v Oleksandr Bryzhevatyi
12:40 Yevhenii Honchar v Oleksandr Bondarchuk
12:45 Antonin Skyba v Martin Obraz
12:50 Yurii Leymanovsky v Oleksii Nadporozhskyi
12:55 Anatolii Nikolenko v Pavlo Sokolovskyi
13:00 Ivan Fedoryshyn v Andrii Lushchyk
13:00 David Skulina v Ondrej Mezera
13:05 Volodymyr Korobko v Oleksandr Hainovskyi
13:05 Vladyslav Stukalov v Oleh Stopin
13:10 Roman Zholubak v Oleh Pavliuk
13:15 Milan Vydra v Antonin Skyba
13:20 Mykhailo Sokur v Artem Yurkov
13:25 Oleh Hil v Bohdan Pyrtyk
13:30 Serhii Chuhai v Maksym Hubenko
13:30 Michal Makara v David Skulina
13:35 Oleh Chulanov v Volodymyr Kaidakov
13:35 Kostiantyn Tsoi v Oleksandr Bryzhevatyi
13:40 Dmytro Neborak v Oleksandr Zhurba
13:45 Vaclav Coubal v Martin Obraz
13:50 Maksym Mrykh v Yurii Leymanovsky
14:00 Viktor Hyriavyi v Oleg Shvydkyi
14:00 Vitalii Klymenko v Serhii Priadko
14:00 Ondrej Malecek v Ondrej Mezera
14:05 Andrii Zeniuk v Dmytro Zeniuk
14:05 Oleh Ponomarenko v Dmytro Kunchurov
14:10 Yevhenii Honchar v Oleh Pavliuk
14:20 Andrii Derevianko v Artem Yurkov
14:30 Oleksandr Maslovets v Oleksandr Badanin
14:30 Vitalii Ananiev v Roman Boklah
14:35 Mykhailo Kistechko v Oleh Bindas
14:35 Dmytro Mishchenko v Mykola Polysynskyi
14:40 Oleksandr Zhurba v Oleksandr Bondarchuk
14:50 Oleksii Nadporozhskyi v Mykhailo Sokur
15:00 Viktor Hyriavyi v Oleksandr Badanin
15:00 Yurii Priadko v Serhii Priadko
15:05 Ivan Kozachuk v Volodymyr Plishylo
15:05 Hryhorii Kulishov v Oleksii Shyndel
15:10 Roman Zholubak v Dmytro Neborak
15:15 Tomas Hanke v Oleh Plyska
15:25 Vitalii Khamurda v Eduard Rubtsov
15:30 Oleksandr Maslovets v Oleg Shvydkyi
15:30 Vitalii Klymenko v Vitalii Ananiev
15:30 Petr Mestka v Roman Merkl
15:35 Andrii Zeniuk v Oleh Bindas
15:35 Pavlo Volkov v Andrii Homylko
15:40 Yevhenii Honchar v Oleksandr Zhurba
15:45 Ondrej Chadima v Martin Vorel
15:55 Roman Hnoievoi v Maksym Tytskyi
16:00 Viktor Hyriavyi v Oleksandr Maslovets
16:00 Yurii Priadko v Roman Boklah
16:00 Pavel Hala v Martin Drabek
16:05 Volodymyr Plishylo v Dmytro Zeniuk
16:05 Dmytro Mishchenko v Oleksii Shyndel
16:10 Dmytro Neborak v Oleh Pavliuk
16:15 Tomas Hanke v Martin Vorel
16:25 Yurii Kurishchenko v Eduard Rubtsov
16:30 Oleksandr Badanin v Oleg Shvydkyi
16:30 Vitalii Ananiev v Serhii Priadko
16:30 Petr Mestka v Martin Drabek
16:35 Mykhailo Kistechko v Ivan Kozachuk
16:35 Andrii Homylko v Mykola Polysynskyi
16:40 Roman Zholubak v Oleksandr Bondarchuk
16:45 Ondrej Chadima v Oleh Plyska
16:50 Serhii Solomko v Volodymyr Melnykov
16:55 Vitalii Khamurda v Roman Hnoievoi
17:00 Oleksandr Maslovets v Viktor Hyriavyi
17:00 Vitalii Klymenko v Roman Boklah
17:00 Pavel Hala v Roman Merkl
17:05 Andrii Zeniuk v Volodymyr Plishylo
17:05 Hryhorii Kulishov v Pavlo Volkov
17:10 Yevhenii Honchar v Dmytro Neborak
17:15 Tomas Hanke v Ondrej Chadima
17:20 Vitalii Mukhin v Ihor Emets
17:25 Yurii Kurishchenko v Maksym Tytskyi
17:30 Oleg Shvydkyi v Oleksandr Badanin
17:30 Yurii Priadko v Vitalii Ananiev
17:30 Petr Mestka v Pavel Hala
17:35 Ivan Kozachuk v Oleh Bindas
17:35 Dmytro Mishchenko v Andrii Homylko
17:40 Roman Zholubak v Oleksandr Zhurba
17:45 Martin Vorel v Oleh Plyska
17:50 Oleksandr Tymofeev v Serhii Hovorunets
17:55 Roman Hnoievoi v Eduard Rubtsov
18:00 Oleg Shvydkyi v Oleksandr Maslovets
18:00 Roman Boklah v Serhii Priadko
18:00 Martin Drabek v Roman Merkl
18:05 Mykhailo Kistechko v Dmytro Zeniuk
18:05 Pavlo Volkov v Oleksii Shyndel
18:10 Oleh Pavliuk v Oleksandr Bondarchuk
18:20 Serhii Solomko v Ihor Emets
18:25 Vitalii Khamurda v Maksym Tytskyi
18:30 Oleksandr Badanin v Viktor Hyriavyi
18:30 Yurii Priadko v Vitalii Klymenko
18:35 Andrii Zeniuk v Ivan Kozachuk
18:35 Hryhorii Kulishov v Mykola Polysynskyi
18:40 Yevhenii Honchar v Roman Zholubak
18:50 Serhii Hovorunets v Volodymyr Melnykov
18:55 Yurii Kurishchenko v Roman Hnoievoi
19:00 Oleg Shvydkyi v Viktor Hyriavyi
19:05 Mykhailo Kistechko v Volodymyr Plishylo
19:05 Dmytro Mishchenko v Pavlo Volkov
19:10 Dmytro Neborak v Oleksandr Bondarchuk
19:15 Jan Krames Snr v Pavel Fencl
19:20 Vitalii Mukhin v Oleksandr Tymofeev
19:25 Maksym Tytskyi v Eduard Rubtsov
19:30 Milan Cuba v Josef Pavelka
19:30 Oleksandr Badanin v Oleksandr Maslovets
19:35 Oleh Bindas v Dmytro Zeniuk
19:35 Hryhorii Kulishov v Andrii Homylko
19:40 Oleksandr Zhurba v Oleh Pavliuk
19:45 Lukas Veigl v Stepan Rejent
19:50 Serhii Solomko v Serhii Hovorunets
19:55 Yurii Kurishchenko v Vitalii Khamurda
20:00 Marian Melisek v Vit Kilian
20:05 Andrii Zeniuk v Mykhailo Kistechko
20:05 Oleksii Shyndel v Mykola Polysynskyi
20:15 Jan Krames Snr v Stepan Rejent
20:20 Oleksandr Tymofeev v Ihor Emets
20:30 Milan Cuba v Vit Kilian
20:35 Ivan Kozachuk v Dmytro Zeniuk
20:35 Dmytro Mishchenko v Hryhorii Kulishov
20:45 Lukas Veigl v Pavel Fencl
20:50 Vitalii Mukhin v Volodymyr Melnykov
21:00 Marian Melisek v Josef Pavelka
21:05 Volodymyr Plishylo v Oleh Bindas
21:05 Pavlo Volkov v Mykola Polysynskyi
21:15 Jan Krames Snr v Lukas Veigl
21:20 Serhii Solomko v Oleksandr Tymofeev
21:30 Milan Cuba v Marian Melisek
21:35 Andrii Homylko v Oleksii Shyndel
21:45 Stepan Rejent v Pavel Fencl
21:50 Vitalii Mukhin v Serhii Hovorunets
22:00 Vit Kilian v Josef Pavelka
22:20 Ihor Emets v Volodymyr Melnykov
22:50 Serhii Solomko v Vitalii Mukhin
23:20 Oleksandr Tymofeev v Volodymyr Melnykov
23:50 Serhii Hovorunets v Ihor Emets
Kiemelt Bet365 mérkőzések
Az oldal megosztása