Bet365 Asztalitenisz Közvetítési idők

A következő asztalitenisz a párosítások élőben nézhetőek a Bet365-től. Csak kövesse a linket, és regisztráljon egy fiókot, és ha egyenlege nulla, fizessen be bármilyen összeget a videólejátszó aktiválásához. Földrajzi korlátozások érvényesek. Rendelkeznie kell egy finanszírozott számlával, vagy fogadást kellett tennie az elmúlt 24 órában. ÁSZF érvényesek, 18+. A sportok teljes listája megtalálható a főoldalon: Bet365 sport közvetítés.

Ne felejtse el használni a Bet365 bónusz kódot, ha Ön egy új ügyfél, és szándékában áll, hogy feliratkozzon. A regisztráció során megadott kód használatával hozzáférést kap az országában elérhető sport- és kaszinóbónuszokhoz. Sajnos néhány országban a Bet365 a törvény értelmében nem oszthat ki csatlakozási bónuszokat.

Szűrés verseny szerint

Szo, 20 július 2024 - A mai párosítások

Kezdési időpont Esemény Verseny
03:15 Blazej Szczepanek v Adam Kasperski TT Elite Series
03:25 Dmytro Derevynskyi v Maksym Marchuk Setka Cup
03:30 Milan Vrabec v Lubor Sulava Cseh Liga Pro
03:30 Michal Zahradka v Jan Mecl Jnr Cseh Liga Pro
03:30 Ruslan Haysenyuk v Grigory Kuzmenko Setka Cup
03:35 Mariusz Koczyba v Adrian Fabis TT Elite Series
03:35 Serhii Khandetskyi v Mykola Polysynskyi Setka Cup
04:00 Tomasz Trzaskowski v Blazej Szczepanek TT Elite Series
04:00 Stanislav Olejarcik v Michal Syroha Cseh Liga Pro
04:00 Serhii Berezynskyi v Roman Konkulovskyi Setka Cup
04:05 Kostiantyn Hrynenko v Pavlo Volkov Setka Cup
04:25 Tomasz Lojtek v Adam Kasperski TT Elite Series
04:25 Dmytro Derevynskyi v Oleksandr Buberenko Setka Cup
04:30 Jan Mecl Jnr v Michal Sklenar Cseh Liga Pro
04:30 Lubor Sulava v Jan Pleskot Cseh Liga Pro
04:30 Orest Hura v Grigory Kuzmenko Setka Cup
04:35 Andrii Homylko v Hryhorii Kulishov Setka Cup
04:50 Mariusz Koczyba v Blazej Szczepanek TT Elite Series
04:55 Oleksandr Gomilko v Maksym Marchuk Setka Cup
05:00 Oleksandr Hovorunets v Ruslan Haysenyuk Setka Cup
05:05 Serhii Khandetskyi v Kostiantyn Hrynenko Setka Cup
05:10 Tomasz Trzaskowski v Tomasz Lojtek TT Elite Series
05:35 Adam Kasperski v Adrian Fabis TT Elite Series
05:35 Mykola Polysynskyi v Hryhorii Kulishov Setka Cup
05:55 Yan Krol v Maksym Marchuk Setka Cup
06:00 Mariusz Koczyba v Tomasz Lojtek TT Elite Series
06:05 Pavlo Volkov v Andrii Homylko Setka Cup
06:25 Blazej Szczepanek v Adrian Fabis TT Elite Series
06:25 Oleksandr Buberenko v Oleksandr Gomilko Setka Cup
06:25 Mykhailo Vyvatenko v Denys Maltsev Setka Cup
06:35 Ivan Kozachuk v Dmytro Zeniuk Setka Cup
06:45 Tomasz Trzaskowski v Adam Kasperski TT Elite Series
06:50 Sebastian Baran v Jakub Zochniak TT Elite Series
07:10 Michal Gawlas v Slawomir Dosz TT Elite Series
07:15 Piotr Maruszak v Mateusz Misiak TT Elite Series
07:35 Lukasz Nadolski v Antoni Witkowski TT Elite Series
07:40 Adrian Eliasz v Krzysztof Guminski TT Elite Series
08:00 Oleksandr Tymofieiev v Michal Benes TT Star Series
08:00 Jiri Grohsgott v Oleg Vitrovyj Cseh Liga Pro
08:00 Ondrej Pros v Vaclav Zacek Cseh Liga Pro
08:00 Jiri Louda v Martin Bittner Cseh Liga Pro
08:00 Adam Dosz v Marcin Jadczyk TT Elite Series
08:05 Sebastian Baran v Piotr Maruszak TT Elite Series
08:20 Tomas Cerveny Jnr v Petr Vodal TT Cup
08:25 Michal Gawlas v Lukasz Nadolski TT Elite Series
08:30 Krzysztof Guminski v Jakub Zochniak TT Elite Series
08:30 Jiri Zuzanek v Vladimir Postelt Cseh Liga Pro
08:30 Pavel Sedo v Josef Palecek Cseh Liga Pro
08:30 Bohumil Duben v Miroslav Necas Cseh Liga Pro
08:30 Michal Regner v Milan Klement Cseh Liga Pro
08:30 Kamil Przeczek v Jan Przybyla Cseh Liga Pro
08:50 Marcin Jadczyk v Slawomir Dosz TT Elite Series
08:50 Pavel Cibik v Lukas Vich TT Cup
08:55 Adrian Eliasz v Mateusz Misiak TT Elite Series
08:55 David Vesecky v Michal Brozek TT Cup
09:00 Joan Masip v Tomas Konecny TT Star Series
09:00 Radim Pavelka v Jiri Zuzanek Cseh Liga Pro
09:00 Oleg Vitrovyj v Pavel Sedo Cseh Liga Pro
09:00 Vaclav Zacek v Bohumil Duben Cseh Liga Pro
09:00 Martin Bittner v Michal Regner Cseh Liga Pro
09:15 Piotr Maruszak v Jakub Zochniak TT Elite Series
09:15 Adam Dosz v Antoni Witkowski TT Elite Series
09:20 Tomas Cerveny Jnr v Lukas Vich TT Cup
09:25 Dominik Pasek v Petr Vanecek TT Cup
09:30 Yevhen Pryshchepa v Andrea Puppo TT Star Series
09:30 Josef Palecek v Jiri Grohsgott Cseh Liga Pro
09:30 Miroslav Necas v Ondrej Pros Cseh Liga Pro
09:30 Milan Klement v Jiri Louda Cseh Liga Pro
09:30 Jan Przybyla v Vojtech Konvicka Cseh Liga Pro
09:35 Lukasz Nadolski v Slawomir Dosz TT Elite Series
09:40 Sebastian Baran v Adrian Eliasz TT Elite Series
09:50 Petr Vodal v Pavel Cibik TT Cup
09:55 David Vesecky v Petr Vanecek TT Cup
10:00 Oleksandr Tymofieiev v Jiri Martinko TT Star Series
10:00 Jiri Grohsgott v Pavel Sedo Cseh Liga Pro
10:00 Ondrej Pros v Bohumil Duben Cseh Liga Pro
10:00 Jiri Louda v Michal Regner Cseh Liga Pro
10:00 Vojtech Konvicka v Kamil Przeczek Cseh Liga Pro
10:00 Michal Gawlas v Adam Dosz TT Elite Series
10:05 Krzysztof Guminski v Mateusz Misiak TT Elite Series
10:20 Tomas Cerveny Jnr v Pavel Cibik TT Cup
10:25 Marcin Jadczyk v Antoni Witkowski TT Elite Series
10:25 Michal Brozek v Dominik Pasek TT Cup
10:30 Piotr Maruszak v Adrian Eliasz TT Elite Series
10:30 Radim Pavelka v Vladimir Postelt Cseh Liga Pro
10:30 Oleg Vitrovyj v Josef Palecek Cseh Liga Pro
10:30 Vaclav Zacek v Miroslav Necas Cseh Liga Pro
10:30 Martin Bittner v Milan Klement Cseh Liga Pro
10:50 Sebastian Baran v Krzysztof Guminski TT Elite Series
10:50 Lukas Vich v Petr Vodal TT Cup
10:50 Lukasz Nadolski v Adam Dosz TT Elite Series
10:55 David Vesecky v Dominik Pasek TT Cup
11:00 Yevhen Pryshchepa v Michal Benes TT Star Series
11:10 Michal Gawlas v Marcin Jadczyk TT Elite Series
11:15 Mateusz Misiak v Jakub Zochniak TT Elite Series
11:25 Petr Vanecek v Michal Brozek TT Cup
11:30 Tomas Konecny v Andrea Puppo TT Star Series
11:35 Antoni Witkowski v Slawomir Dosz TT Elite Series
11:40 Piotr Maruszak v Krzysztof Guminski TT Elite Series
12:00 Oleksandr Tymofieiev v Joan Masip TT Star Series
12:00 Lukasz Nadolski v Marcin Jadczyk TT Elite Series
12:00 Lukas Malek v Tomas Barta Cseh Liga Pro
12:00 Leos Havrda v Petr Serak Cseh Liga Pro
12:00 Josef Fuchs v Vladimir Krejci Cseh Liga Pro
12:00 Gunar Krauter v Daniel Tuma Cseh Liga Pro
12:00 Radek Benes v Jiri Skalicky Cseh Liga Pro
12:05 Adrian Eliasz v Jakub Zochniak TT Elite Series
12:15 Stanislav Strogov v Mart Luuk TT Cup
12:20 Jaroslav Brynych v Pavel Cibik TT Cup
12:25 Sebastian Baran v Mateusz Misiak TT Elite Series
12:25 Adam Dosz v Slawomir Dosz TT Elite Series
12:30 Yevhen Pryshchepa v Jiri Martinko TT Star Series
12:30 Dmitro Parhomenko v David Horak Cseh Liga Pro
12:30 Vladimir Kubat v Jaroslav Strnad 1961 Cseh Liga Pro
12:30 Pavel Divis v Petr Wejwoda Cseh Liga Pro
12:30 Jiri Plachy v Matej Nohejl Cseh Liga Pro
12:30 David Szotek v Borek Moravec Cseh Liga Pro
12:45 Michal Gawlas v Antoni Witkowski TT Elite Series
12:50 Tomas Cerveny Jnr v Petr Vodal TT Cup
13:00 Michal Benes v Andrea Puppo TT Star Series
13:00 Jakub Glanowski v Jakub Witkowski TT Elite Series
13:00 Tomas Barta v Dmitro Parhomenko Cseh Liga Pro
13:00 Petr Serak v Vladimir Kubat Cseh Liga Pro
13:00 Vladimir Krejci v Pavel Divis Cseh Liga Pro
13:00 Daniel Tuma v Jiri Plachy Cseh Liga Pro
13:00 Dang Qiu v Dimitrij Ovtcharov TT Cup
13:00 Jiri Skalicky v David Szotek Cseh Liga Pro
13:10 Adam Dosz v Slawomir Dosz TT Elite Series
13:25 Tomasz Filbrandt v Krzysztof Guminski TT Elite Series
13:30 David Horak v Lukas Malek Cseh Liga Pro
13:30 Jaroslav Strnad 1961 v Leos Havrda Cseh Liga Pro
13:30 Petr Wejwoda v Josef Fuchs Cseh Liga Pro
13:30 Matej Nohejl v Gunar Krauter Cseh Liga Pro
13:30 Borek Moravec v Radek Benes Cseh Liga Pro
13:35 Michal Gawlas v Lukasz Nadolski TT Elite Series
13:40 Timo Boll v Patrick Franziska TT Cup
13:50 Sebastian Baran v Konrad Staszczyk TT Elite Series
13:50 Pavel Cibik v Tomas Cerveny Jnr TT Cup
14:00 Maciej Nowalinski v Antoni Witkowski TT Elite Series
14:00 Lukas Malek v Dmitro Parhomenko Cseh Liga Pro
14:00 Leos Havrda v Vladimir Kubat Cseh Liga Pro
14:00 Josef Fuchs v Pavel Divis Cseh Liga Pro
14:00 Gunar Krauter v Jiri Plachy Cseh Liga Pro
14:00 Radek Benes v David Szotek Cseh Liga Pro
14:15 Jakub Glanowski v Tomasz Filbrandt TT Elite Series
14:20 Dang Qiu v Patrick Franziska TT Cup
14:20 Jaroslav Brynych v Tomas Cerveny Jnr TT Cup
14:25 Adam Dosz v Michal Gawlas TT Elite Series
14:30 Tomas Barta v David Horak Cseh Liga Pro
14:30 Petr Serak v Jaroslav Strnad 1961 Cseh Liga Pro
14:30 Vladimir Krejci v Petr Wejwoda Cseh Liga Pro
14:30 Daniel Tuma v Matej Nohejl Cseh Liga Pro
14:30 Jiri Skalicky v Borek Moravec Cseh Liga Pro
14:40 Konrad Staszczyk v Jakub Witkowski TT Elite Series
14:50 Antoni Witkowski v Slawomir Dosz TT Elite Series
14:50 Petr Vodal v Pavel Cibik TT Cup
15:00 Dimitrij Ovtcharov v Timo Boll TT Cup
15:05 Sebastian Baran v Krzysztof Guminski TT Elite Series
15:15 Maciej Nowalinski v Lukasz Nadolski TT Elite Series
15:25 Tomasz Filbrandt v Jakub Witkowski TT Elite Series
15:35 Michal Gawlas v Slawomir Dosz TT Elite Series
15:40 Cedric Meissner v Fanbo Meng TT Cup
15:50 Jakub Glanowski v Sebastian Baran TT Elite Series
16:00 Carlos Fernandez v Johan Barius TT Star Series
16:00 Martin Sobisek v Jiri Zuzanek Cseh Liga Pro
16:00 Stepan Waldhauser v Zbynek Pagac Cseh Liga Pro
16:00 Petr Budinsky v Richard Vavricka Cseh Liga Pro
16:00 Mihail Trinta v Frantisek Briza Cseh Liga Pro
16:00 Ondrej Kus v Dalimil Machander Cseh Liga Pro
16:00 Adam Dosz v Maciej Nowalinski TT Elite Series
16:15 Konrad Staszczyk v Krzysztof Guminski TT Elite Series
16:20 Dimitrij Ovtcharov v Patrick Franziska TT Cup
16:25 Antoni Witkowski v Lukasz Nadolski TT Elite Series
16:30 Dmitrij Prokopcov v Constantino Cappuccio TT Star Series
16:30 Michal Vavrecka v Daniel Kouble Cseh Liga Pro
16:30 Marcel Pikous v Viktor Vejvoda Cseh Liga Pro
16:30 Pavel Zdarsa v Radim Pokorny Cseh Liga Pro
16:30 Vaclav Nohejl 2005 v Ladislav Janousek Cseh Liga Pro
16:30 Daniel Branny v Marek Holub Cseh Liga Pro
16:40 Tomasz Filbrandt v Sebastian Baran TT Elite Series
16:50 Michal Gawlas v Maciej Nowalinski TT Elite Series
17:00 Mate Moricz v Radim Bako TT Star Series
17:00 Jakub Glanowski v Konrad Staszczyk TT Elite Series
17:00 Jiri Zuzanek v Michal Vavrecka Cseh Liga Pro
17:00 Zbynek Pagac v Marcel Pikous Cseh Liga Pro
17:00 Richard Vavricka v Pavel Zdarsa Cseh Liga Pro
17:00 Frantisek Briza v Vaclav Nohejl 2005 Cseh Liga Pro
17:00 Dalimil Machander v Daniel Branny Cseh Liga Pro
17:10 Adam Dosz v Antoni Witkowski TT Elite Series
17:25 Krzysztof Guminski v Jakub Witkowski TT Elite Series
17:30 Martin Pytlik v Viktor Yefimov TT Star Series
17:30 Daniel Kouble v Martin Sobisek Cseh Liga Pro
17:30 Viktor Vejvoda v Stepan Waldhauser Cseh Liga Pro
17:30 Radim Pokorny v Petr Budinsky Cseh Liga Pro
17:30 Ladislav Janousek v Mihail Trinta Cseh Liga Pro
17:30 Marek Holub v Ondrej Kus Cseh Liga Pro
17:35 Lukasz Nadolski v Slawomir Dosz TT Elite Series
17:50 Tomasz Filbrandt v Konrad Staszczyk TT Elite Series
18:00 Carlos Fernandez v Constantino Cappuccio TT Star Series
18:00 Michal Gawlas v Antoni Witkowski TT Elite Series
18:00 Martin Sobisek v Michal Vavrecka Cseh Liga Pro
18:00 Stepan Waldhauser v Marcel Pikous Cseh Liga Pro
18:00 Petr Budinsky v Pavel Zdarsa Cseh Liga Pro
18:00 Mihail Trinta v Vaclav Nohejl 2005 Cseh Liga Pro
18:00 Ondrej Kus v Daniel Branny Cseh Liga Pro
18:15 Sebastian Baran v Jakub Witkowski TT Elite Series
18:25 Maciej Nowalinski v Slawomir Dosz TT Elite Series
18:30 Dmitrij Prokopcov v Mate Moricz TT Star Series
18:30 Jiri Zuzanek v Daniel Kouble Cseh Liga Pro
18:30 Zbynek Pagac v Viktor Vejvoda Cseh Liga Pro
18:30 Richard Vavricka v Radim Pokorny Cseh Liga Pro
18:30 Frantisek Briza v Ladislav Janousek Cseh Liga Pro
18:30 Dalimil Machander v Marek Holub Cseh Liga Pro
18:35 Jakub Glanowski v Krzysztof Guminski TT Elite Series
18:45 Adam Dosz v Lukasz Nadolski TT Elite Series
19:00 Martin Pytlik v Johan Barius TT Star Series
19:05 Szymon Radlo v Jakub Zochniak TT Elite Series
19:10 Maciej Nowalinski v Karol Wisniewski TT Elite Series
19:30 Radim Bako v Viktor Yefimov TT Star Series
19:30 Sebastian Baran v Arkadiusz Mugowski TT Elite Series
19:35 Krzysztof Wloczko v Tomasz Filbrandt TT Elite Series
20:00 Carlos Fernandez v Mate Moricz TT Star Series
20:00 Lubor Sulava v Stanislav Olejarcik Cseh Liga Pro
20:00 Vaclav Dolezal v Jan Pleskot Cseh Liga Pro
20:00 Roman Laznicka v Petr Svoboda Cseh Liga Pro
20:00 Matej Pycha v Oleg Vitrovyj Cseh Liga Pro
20:00 Tomas Lysek v Patrik Jokiel Cseh Liga Pro
20:20 Szymon Radlo v Sebastian Baran TT Elite Series
20:30 Martin Pytlik v Constantino Cappuccio TT Star Series
20:30 Tomas Regner v Michal Syroha Cseh Liga Pro
20:30 Radek Bartunek v Tomas Barta Cseh Liga Pro
20:30 Marek Cejka v Miloslav Dvorak Cseh Liga Pro
20:30 Jiri Grohsgott v Tomas Kucera Cseh Liga Pro
20:30 Vojtech Konvicka v Dominik Pawlik Cseh Liga Pro
21:00 Johan Barius v Viktor Yefimov TT Star Series
21:25 Sebastian Baran v Jakub Zochniak TT Elite Series
21:30 Dmitrij Prokopcov v Radim Bako TT Star Series
22:35 Sebastian Baran v Bartlomiej Mleczko TT Elite Series
23:50 Sebastian Baran v Jakub Glanowski TT Elite Series
Kiemelt Bet365 mérkőzések
Az oldal megosztása