Program Streaming Fotbal Bet365

Următoarele fotbal matchup-urile pot fi transmise live de pe Bet365. Trebuie doar să urmezi linkul și să înregistrezi un cont și, dacă soldul este zero, fă un depozit de orice sumă pentru a activa playerul video. Se aplică restricțiile geografice. Trebuie să ai un cont finanțat sau să fi plasat un pariu în ultimele 24 de ore. Se aplică T&Cs, 18+. Lista completă a sporturilor poate fi găsită pe pagina principală: Bet365 streaming sport.

Nu uita sa folosești codul bonus Bet365 dacă ești un client nou și intentionezi să te înregistrezi. Prin utilizarea codului la înregistrare, obții acces la bonusurile sportive și de cazino disponibile în țara ta. Din păcate, în unele țări, Bet365 nu poate, prin lege, să acorde bonusuri de înregistrare.

Mi, 22 mai 2024 - Meciurile de Azi

Oră de Începere Eveniment Concurenţă
16:36 Real Madrid (Upcake22) Esports v Bayern (FEARGGWP) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
16:36 PSG (labotryas) Esports v Barcelona (sane4ek8) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
16:45 AC Milan (Shelby) Esports v Benfica (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
16:45 West Ham (Goliath) Esports v SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
16:45 AC Milan (Liam) Esports v PSG (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
16:45 Bayern (Sebastian) Esports v Barcelona (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
16:48 Bayern (FEARGGWP) Esports v PSG (labotryas) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
16:48 Man City (MeLToSik) Esports v Real Madrid (Upcake22) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:00 Wolfsburg (Bolec) Esports v RB Leipzig (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:00 Eintracht (Flamingo) Esports v Bayer 04 (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:00 AC Milan (Shelby) Esports v Marseille (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:00 Benfica (Ivan) Esports v SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:00 Tottenham (Cantona) Esports v Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:00 Aston Villa (Votepeace) Esports v Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:00 AC Milan (Liam) Esports v Barcelona (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:00 PSG (Iron) Esports v Real Madrid (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:12 Bayer 04 (borees) Esports v Wolfsburg (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:12 RB Leipzig (Elmagico) Esports v Dortmund (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:15 AC Milan (Shelby) Esports v SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:15 Marseille (Diego) Esports v West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:15 Man City (Spencer) Esports v Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:15 Tottenham (Cantona) Esports v Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:15 AC Milan (Liam) Esports v Real Madrid (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:15 PSG (Iron) Esports v Bayern (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:24 Dortmund (Fratello) Esports v Bayer 04 (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:24 Wolfsburg (Bolec) Esports v Eintracht (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:30 AC Milan (Shelby) Esports v West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:30 Marseille (Diego) Esports v Benfica (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:30 Man City (Spencer) Esports v Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:30 Arsenal (val) Esports v Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:30 Bayern (Sebastian) Esports v Real Madrid (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:30 PSG (Iron) Esports v Barcelona (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:36 Eintracht (Flamingo) Esports v Dortmund (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:36 Bayer 04 (borees) Esports v RB Leipzig (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:45 Man City (Spencer) Esports v Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:45 Man Utd (Ragnar) Esports v Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
17:45 Bayern (Sebastian) Esports v AC Milan (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:45 Barcelona (Spiderman) Esports v Real Madrid (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
17:48 RB Leipzig (Elmagico) Esports v Eintracht (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
17:48 Dortmund (Fratello) Esports v Wolfsburg (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:00 VPS Vaasa v KuPS Kuopio Finlanda - Veikkausliiga
18:00 HJK Helsinki v IF Gnistan Finlanda - Veikkausliiga
18:00 RB Leipzig (Elmagico) Esports v Wolfsburg (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:00 Bayer 04 (borees) Esports v Eintracht (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:00 Benfica (Ivan) Esports v West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:00 Marseille (Diego) Esports v SC Freiburg (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:00 Man City (Spencer) Esports v Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:00 Man Utd (Ragnar) Esports v Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:00 PSG (Iron) Esports v AC Milan (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
18:00 Barcelona (Spiderman) Esports v Bayern (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
18:12 Wolfsburg (Bolec) Esports v Bayer 04 (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:12 Dortmund (Fratello) Esports v RB Leipzig (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:15 Benfica (Ivan) Esports v AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:15 SC Freiburg (Lewa) Esports v West Ham (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:15 Arsenal (val) Esports v Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:15 Man Utd (Ragnar) Esports v Aston Villa (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:15 Barcelona (Spiderman) Esports v AC Milan (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
18:15 Real Madrid (Samuel) Esports v PSG (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
18:24 Eintracht (Flamingo) Esports v Wolfsburg (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:24 Bayer 04 (borees) Esports v Dortmund (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:30 JaPS v TPS Finlanda - Ykkosliiga
18:30 Marseille (Diego) Esports v AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:30 SC Freiburg (Lewa) Esports v Benfica (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:30 Arsenal (val) Esports v Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:30 Aston Villa (Votepeace) Esports v Tottenham (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:30 Real Madrid (Samuel) Esports v AC Milan (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
18:30 Bayern (Sebastian) Esports v PSG (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
18:36 Dortmund (Fratello) Esports v Eintracht (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:36 RB Leipzig (Elmagico) Esports v Bayer 04 (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:45 SC Freiburg (Lewa) Esports v AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:45 West Ham (Goliath) Esports v Marseille (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:45 Man Utd (Ragnar) Esports v Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:45 Aston Villa (Votepeace) Esports v Arsenal (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
18:48 Eintracht (Flamingo) Esports v RB Leipzig (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
18:48 Wolfsburg (Bolec) Esports v Dortmund (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:00 West Ham (Goliath) Esports v AC Milan (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:00 Benfica (Ivan) Esports v Marseille (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:00 Aston Villa (Votepeace) Esports v Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:00 Tottenham (Cantona) Esports v Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:00 AC Milan (Samuel) Esports v Lazio (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:00 Inter (Spiderman) Esports v Juventus (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:10 Brighton (Bolec) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:10 Aston Villa (Flamingo) Esports v West Ham (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:15 Tottenham (Cantona) Esports v Man City (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:15 Arsenal (val) Esports v Man Utd (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:15 Roma (Liam) Esports v Lazio (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:15 AC Milan (Samuel) Esports v Inter (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:15 Barcelona (Goliath) Esports v Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:15 Lazio (Lewa) Esports v FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:22 West Ham (borees) Esports v Brighton (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:22 Newcastle (Elmagico) Esports v Chelsea (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:30 Ludogorets Razgrad v Lokomotiv Plovdiv Bulgaria - Prima Liga
19:30 PAOK (Cantona) Esports v Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:30 Ajax (Votepeace) Esports v Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:30 Roma (Liam) Esports v Juventus (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:30 Lazio (Sebastian) Esports v Inter (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:30 Arsenal (Shelby) Esports v Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:30 Barcelona (Goliath) Esports v Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:34 Chelsea (Fratello) Esports v West Ham (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:34 Brighton (Bolec) Esports v Aston Villa (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:45 ADO Den Haag v Excelsior Tarile de Jos - Eredivisie - Play-off
19:45 Aston Villa (Spencer) Esports v Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:45 PAOK (Cantona) Esports v Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:45 Roma (Liam) Esports v Inter (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:45 Juventus (Iron) Esports v AC Milan (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
19:45 Arsenal (Shelby) Esports v FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:45 Dortmund (Ivan) Esports v Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
19:46 Aston Villa (Flamingo) Esports v Chelsea (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:46 West Ham (borees) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:58 Newcastle (Elmagico) Esports v Aston Villa (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
19:58 Chelsea (Fratello) Esports v Brighton (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:00 FC Ilves v FC Inter Finlanda - Veikkausliiga
20:00 Aston Villa (Spencer) Esports v Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:00 Fiorentina (val) Esports v Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:00 Roma (Liam) Esports v AC Milan (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:00 Juventus (Iron) Esports v Lazio (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:00 Arsenal (Shelby) Esports v Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:00 FC Porto (Diego) Esports v Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:10 Newcastle (Elmagico) Esports v Brighton (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:10 West Ham (borees) Esports v Aston Villa (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:15 Aston Villa (Spencer) Esports v Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:15 Fenerbahce (Ragnar) Esports v PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:15 Lazio (Sebastian) Esports v AC Milan (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:15 Juventus (Iron) Esports v Inter (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:15 Arsenal (Shelby) Esports v Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:15 FC Porto (Diego) Esports v Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:22 Brighton (Bolec) Esports v West Ham (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:22 Chelsea (Fratello) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:30 Aston Villa (Spencer) Esports v PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:30 Fenerbahce (Ragnar) Esports v Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:30 Lazio (Sebastian) Esports v Roma (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:30 Inter (Spiderman) Esports v AC Milan (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:30 Dortmund (Ivan) Esports v Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:30 FC Porto (Diego) Esports v Lazio (Lewa) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:34 Aston Villa (Flamingo) Esports v Brighton (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:34 West Ham (borees) Esports v Chelsea (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:45 Juventus (Iron) Esports v Roma (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:45 Inter (Spiderman) Esports v Lazio (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
20:45 Dortmund (Ivan) Esports v Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:45 Lazio (Lewa) Esports v Barcelona (Goliath) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
20:46 Chelsea (Fratello) Esports v Aston Villa (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:46 Newcastle (Elmagico) Esports v West Ham (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:58 Aston Villa (Flamingo) Esports v Newcastle (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
20:58 Brighton (Bolec) Esports v Chelsea (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
21:00 Fiorentina (val) Esports v PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:00 Fenerbahce (Ragnar) Esports v Ajax (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:00 Inter (Spiderman) Esports v Roma (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:00 AC Milan (Samuel) Esports v Juventus (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:00 FC Porto (Diego) Esports v Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:00 Lazio (Lewa) Esports v Dortmund (Ivan) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:15 Fiorentina (val) Esports v Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:15 Ajax (Votepeace) Esports v PAOK (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:15 AC Milan (Samuel) Esports v Roma (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:15 Lazio (Sebastian) Esports v Juventus (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:15 Lazio (Lewa) Esports v Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:15 Barcelona (Goliath) Esports v FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:30 Argentino Quilmes v Club Comunicaciones Argentina - Primera B Metropolitana
21:30 France (Bolec) Esports v England (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
21:30 Germany (Flamingo) Esports v Portugal (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
21:30 Fenerbahce (Ragnar) Esports v Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:30 Ajax (Votepeace) Esports v Fiorentina (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:30 Liverpool (Samuel) Esports v Tottenham (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:30 Man City (Spiderman) Esports v Arsenal (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:30 Barcelona (Goliath) Esports v Arsenal (Shelby) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:30 Dortmund (Ivan) Esports v FC Porto (Diego) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:42 Portugal (borees) Esports v France (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
21:42 England (Elmagico) Esports v Argentina (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
21:45 Ajax (Votepeace) Esports v Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:45 PAOK (Cantona) Esports v Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
21:45 Newcastle (Liam) Esports v Tottenham (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:45 Liverpool (Samuel) Esports v Man City (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
21:54 Argentina (Fratello) Esports v Portugal (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
21:54 France (Bolec) Esports v Germany (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:00 Real Tomayapo v Universitario De Vinto Bolivia - Clausura
22:00 PAOK (Cantona) Esports v Aston Villa (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:00 Fiorentina (val) Esports v Fenerbahce (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:00 Brighton (Nio) Esports v Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:00 Bayer 04 (Nazario) Esports v Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:00 Newcastle (Liam) Esports v Arsenal (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:00 Tottenham (Sebastian) Esports v Man City (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:06 Germany (Flamingo) Esports v Argentina (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:06 Portugal (borees) Esports v England (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:15 Roma (aibothard) Esports v Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:15 Brighton (Nio) Esports v Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:15 Napoli (Cantona) Esports v Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:15 PSV (Votepeace) Esports v RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:15 Newcastle (Liam) Esports v Man City (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:15 Arsenal (Iron) Esports v Liverpool (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:18 England (Elmagico) Esports v Germany (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:18 Argentina (Fratello) Esports v France (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:30 England (Elmagico) Esports v France (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:30 Portugal (borees) Esports v Germany (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:30 Roma (aibothard) Esports v Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:30 Sporting (Chemist) Esports v Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:30 A.Madrid (Spencer) Esports v Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:30 Napoli (Cantona) Esports v PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:30 Newcastle (Liam) Esports v Liverpool (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:30 Arsenal (Iron) Esports v Tottenham (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:42 France (Bolec) Esports v Portugal (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:42 Argentina (Fratello) Esports v England (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:45 Roma (aibothard) Esports v Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:45 Villarreal (General) Esports v Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:45 A.Madrid (Spencer) Esports v RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:45 Copenhagen (val) Esports v PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
22:45 Tottenham (Sebastian) Esports v Liverpool (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:45 Arsenal (Iron) Esports v Man City (Spiderman) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
22:54 Germany (Flamingo) Esports v France (Bolec) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
22:54 Portugal (borees) Esports v Argentina (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:00 Boca Juniors - Rezerve v Talleres Remedios - Rezerve Argentina - Liga Profesional - Rezerve
23:00 Roma (aibothard) Esports v Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:00 Villarreal (General) Esports v Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:00 A.Madrid (Spencer) Esports v PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:00 RB Leipzig (Ragnar) Esports v Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:00 Tottenham (Sebastian) Esports v Newcastle (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:00 Man City (Spiderman) Esports v Liverpool (Samuel) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:06 Argentina (Fratello) Esports v Germany (Flamingo) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:06 England (Elmagico) Esports v Portugal (borees) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:15 Sporting (Chemist) Esports v Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:15 Villarreal (General) Esports v Bayer 04 (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:15 A.Madrid (Spencer) Esports v Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:15 RB Leipzig (Ragnar) Esports v Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:15 Arsenal (Iron) Esports v Newcastle (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:15 Man City (Spiderman) Esports v Tottenham (Sebastian) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:18 Germany (Flamingo) Esports v England (Elmagico) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:18 France (Bolec) Esports v Argentina (Fratello) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:20 Portugal (Calvin) Esports v England (Menez) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:20 Argentina (SuperMario) Esports v Germany (Sava) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:30 Sporting (Chemist) Esports v Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:30 Bayer 04 (Nazario) Esports v Brighton (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:30 Copenhagen (val) Esports v Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:30 RB Leipzig (Ragnar) Esports v PSV (Votepeace) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:30 Man City (Spiderman) Esports v Newcastle (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:30 Liverpool (Samuel) Esports v Arsenal (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:32 Germany (Sava) Esports v Portugal (Calvin) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:44 Portugal (Calvin) Esports v Argentina (SuperMario) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute
23:45 Villarreal (General) Esports v Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:45 Bayer 04 (Nazario) Esports v Sporting (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:45 Copenhagen (val) Esports v A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:45 PSV (Votepeace) Esports v Napoli (Cantona) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
23:45 Liverpool (Samuel) Esports v Newcastle (Liam) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:45 Tottenham (Sebastian) Esports v Arsenal (Iron) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
23:56 Germany (Sava) Esports v England (Menez) Esports Esoccer Battle - Joc de 8 minute

J, 23 mai 2024

Oră de Începere Eveniment Concurenţă
00:00 Bayer 04 (Nazario) Esports v Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:00 Brighton (Nio) Esports v Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:00 RB Leipzig (Ragnar) Esports v A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:00 PSV (Votepeace) Esports v Copenhagen (val) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:15 Brighton (Nio) Esports v Roma (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:15 Sporting (Chemist) Esports v Villarreal (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:15 PSV (Votepeace) Esports v A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:15 Napoli (Cantona) Esports v RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:15 Inter (Obelix) Esports v Lazio (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
00:15 Juventus (Cleo) Esports v Napoli (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
00:30 Mushuc Runa v Universidad Catolica del Ecuador Ecuador - LigaPro Serie A
00:30 Napoli (Cantona) Esports v A.Madrid (Spencer) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:30 Copenhagen (val) Esports v RB Leipzig (Ragnar) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:30 A.Madrid (Nio) Esports v Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:30 Real Madrid (Nazario) Esports v A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:30 Roma (Alexis) Esports v Lazio (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
00:30 Inter (Obelix) Esports v Juventus (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
00:45 Barcelona (aibothard) Esports v Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:45 A.Madrid (Nio) Esports v Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
00:45 Roma (Alexis) Esports v Napoli (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
00:45 Lazio (MisterX) Esports v Juventus (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:00 Atletico San Cristobal v Moca FC Republica Dominicana - Liga
01:00 Barcelona (aibothard) Esports v A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
01:00 Girona (Chemist) Esports v Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
01:00 Roma (Alexis) Esports v Juventus (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:00 Napoli (Felix) Esports v Inter (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:15 Barcelona (aibothard) Esports v Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
01:15 A.Bilbao (General) Esports v A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
01:15 Roma (Alexis) Esports v Inter (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:15 Napoli (Felix) Esports v Lazio (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:30 Barcelona (aibothard) Esports v A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
01:30 A.Bilbao (General) Esports v Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
01:30 Lazio (MisterX) Esports v Inter (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:30 Napoli (Felix) Esports v Juventus (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:45 Lazio (MisterX) Esports v Roma (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
01:45 Juventus (Cleo) Esports v Inter (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
02:00 Club Aurora v Bolivar Bolivia - Clausura
02:00 Toronto FC ll v Carolina Core FC USA MLS Next Pro League
02:00 Indy Eleven v Detroit City FC SUA - US Open Cup
02:00 Girona (Chemist) Esports v A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
02:00 A.Bilbao (General) Esports v Real Madrid (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
02:00 Napoli (Felix) Esports v Roma (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
02:00 Juventus (Cleo) Esports v Lazio (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
02:15 Atletico Bucaramanga v Millonarios Columbia - Primera A
02:15 Girona (Chemist) Esports v Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
02:15 Real Madrid (Nazario) Esports v A.Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
02:15 Juventus (Cleo) Esports v Roma (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
02:15 Inter (Obelix) Esports v Napoli (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
02:30 Montevideo City Torque v Defensor Sporting Uruguay - Cupa
02:30 Tampa Bay Rowdies v FC Dallas SUA - US Open Cup
02:30 A.Bilbao (General) Esports v Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
02:30 Real Madrid (Nazario) Esports v Girona (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
02:30 Inter (Obelix) Esports v Roma (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
02:30 Lazio (MisterX) Esports v Napoli (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
02:45 Real Madrid (Nazario) Esports v Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
02:45 A.Madrid (Nio) Esports v A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:00 Barcelona Guayaquil v LDU Quito Ecuador - LigaPro Serie A
03:00 Houston Dynamo II v St Louis City II USA MLS Next Pro League
03:00 A.Madrid (Nio) Esports v Barcelona (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:00 Girona (Chemist) Esports v A.Bilbao (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:00 Man City (Obelix) Esports v Real Madrid (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
03:00 PSG (Cleo) Esports v Bayern (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
03:10 Atletico Tucuman v Gimnasia LP Argentina - Cupa
03:15 Real Madrid (Nio) Esports v PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:15 Inter (Nazario) Esports v Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:15 Barcelona (Alexis) Esports v Real Madrid (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
03:15 Man City (Obelix) Esports v PSG (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
03:30 Blooming v Jorge Wilstermann Bolivia - Clausura
03:30 Bayern (aibothard) Esports v PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:30 Real Madrid (Nio) Esports v Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:30 Barcelona (Alexis) Esports v Bayern (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
03:30 Real Madrid (MisterX) Esports v PSG (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
03:45 Bayern (aibothard) Esports v Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:45 PSG (Chemist) Esports v Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
03:45 Barcelona (Alexis) Esports v PSG (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
03:45 Bayern (Felix) Esports v Man City (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:00 Bayern (aibothard) Esports v Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:00 Man City (General) Esports v Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:00 Barcelona (Alexis) Esports v Man City (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:00 Bayern (Felix) Esports v Real Madrid (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:15 Bayern (aibothard) Esports v Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:15 Man City (General) Esports v PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:15 Real Madrid (MisterX) Esports v Man City (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:15 Bayern (Felix) Esports v PSG (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:30 Deportivo Pereira v Junior Columbia - Primera A
04:30 PSG (Chemist) Esports v Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:30 Man City (General) Esports v Inter (Nazario) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:30 Real Madrid (MisterX) Esports v Barcelona (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:30 PSG (Cleo) Esports v Man City (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:45 PSG (Chemist) Esports v Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:45 Inter (Nazario) Esports v Real Madrid (Nio) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
04:45 Bayern (Felix) Esports v Barcelona (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
04:45 PSG (Cleo) Esports v Real Madrid (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
05:00 Man City (General) Esports v Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
05:00 Inter (Nazario) Esports v PSG (Chemist) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
05:00 PSG (Cleo) Esports v Barcelona (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
05:00 Man City (Obelix) Esports v Bayern (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
05:15 Inter (Nazario) Esports v Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
05:15 Real Madrid (Nio) Esports v Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
05:15 Man City (Obelix) Esports v Barcelona (Alexis) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
05:15 Real Madrid (MisterX) Esports v Bayern (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
05:30 Seattle Sounders FC v Phoenix Rising FC SUA - US Open Cup
05:30 Real Madrid (Nio) Esports v Bayern (aibothard) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
05:30 PSG (Chemist) Esports v Man City (General) Esports Esoccer GT Leagues - Joc de 12 minute
05:45 Netherlands (Obelix) Esports v Italy (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
05:45 France (Cleo) Esports v England (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:00 Germany (Alexis) Esports v Italy (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:00 Netherlands (Obelix) Esports v France (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:15 Germany (Alexis) Esports v England (Felix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:15 Italy (MisterX) Esports v France (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:30 Germany (Alexis) Esports v France (Cleo) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:30 England (Felix) Esports v Netherlands (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:45 Germany (Alexis) Esports v Netherlands (Obelix) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
06:45 England (Felix) Esports v Italy (MisterX) Esports Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute
15:15 Arda Kardzhali v Slavia Sofia Bulgaria - Prima Liga
17:45 CSKA 1948 Sofia v Botev Plovdiv Bulgaria - Prima Liga
18:00 FK Auda v FS Jelgava Letonia - Virsliga
18:30 Jippo v PK-35 Finlanda - Ykkosliiga
18:30 MP v FF Jaro Finlanda - Ykkosliiga
18:30 KaPa v SJK Akatemia Finlanda - Ykkosliiga
19:30 FK Backa Topola v FK Napredak Serbia - Superliga
19:45 NEC v Go Ahead Eagles Tarile de Jos - Eredivisie
20:15 CSKA Sofia v Cherno More Varna Bulgaria - Prima Liga
20:45 Besiktas v Trabzonspor Turcia - Cupa
21:30 Ternana v Bari Italia - Serie B
21:30 Bochum v Fortuna Dusseldorf Germania - Bundesliga - Play-off
21:45 Cagliari v Fiorentina Italia - Serie A
21:45 Waterford FC v Drogheda United Republica Irlanda - Premier Division
22:00 Raith v Ross County Scotia - Premiership - Play-off
22:00 San Antonio Bulo Bulo v Royal Pari FC Bolivia - Clausura
22:00 FC Utrecht v Sparta Rotterdam Tarile de Jos - Eredivisie

V, 24 mai 2024

Oră de Începere Eveniment Concurenţă
01:00 Always Ready v Nacional Potosi Bolivia - Clausura
02:00 Penarol v Club Atletico Progreso Uruguay - Apertura
02:15 Deportes Tolima v La Equidad Columbia - Primera A
03:00 The Strongest v Guabira Bolivia - Clausura
04:30 Independiente Santa Fe v Once Caldas Columbia - Primera A
05:00 Cruz Azul v Club America Mexic - Liga MX
13:00 Broadmeadow Magic v Lake Macquarie Australia - Northern NSW - Premier League
15:15 Terengganu v Kelantan Darul Naim Malaezia - Superliga
16:00 Kedah v Perak Malaezia - Superliga
17:30 BFC Daugavpils v Riga FC Letonia - Virsliga
18:00 FC Haka v AC Oulu Finlanda - Veikkausliiga
18:30 FK Liepaja v Valmiera FC Letonia - Virsliga
19:30 FK Novi Pazar v Radnicki Nis Serbia - Superliga
19:30 Javor Ivanjica v FK Zeleznicar Pancevo Serbia - Superliga
19:30 Spartak Subotica v IMT Novi Belgrade Serbia - Superliga
19:30 FK Vozdovac v FK Radnik Surdulica Serbia - Superliga
20:00 Bodo/Glimt v KFUM Norvegia - Eliteserien
20:00 Malmo FF v Kalmar FF Suedia - Allsvenskan
20:00 Elfsborg v Halmstad Suedia - Allsvenskan
20:00 Acces RestricționatCS Mioveni v FC Botosani Romania - Liga I - Play-off
21:00 Racing Club de Montevideo v Boston River Uruguay - Apertura
21:30 Deportivo Riestra v Rosario Central Argentina - Liga Profesional
21:30 Venezia v Palermo Italia - Serie B
21:30 Jahn Regensburg v Wehen SV Germania - Bundesliga II - Play-off
21:45 Genoa v Bologna Italia - Serie A
21:45 Bohemians Dublin v St Patrick's Athletic Republica Irlanda - Premier Division
21:45 Derry City v Sligo Rovers Republica Irlanda - Premier Division
21:45 Galway United v Dundalk Republica Irlanda - Premier Division
22:00 Shamrock Rovers v Shelbourne Republica Irlanda - Premier Division
22:30 Palestino v Union Espanola Chile - Primera Division

S, 25 mai 2024

Oră de Începere Eveniment Concurenţă
01:00 CA Tigre v Racing Club Argentina - Liga Profesional
02:00 Union La Calera v Coquimbo Unido Chile - Primera Division
02:30 Hartford Athletic v Monterey Bay FC SUA - USL Championship
02:30 Charleston Battery v El Paso Locomotive FC SUA - USL Championship
03:15 Belgrano v Central Cordoba SdE Argentina - Liga Profesional
03:15 Lanus v Estudiantes LP Argentina - Liga Profesional
03:30 Tulsa v Oakland Roots SUA - USL Championship
07:30 Maitland FC v Weston Workers FC Australia - Northern NSW - Premier League
07:30 Edgeworth Eagles v Newcastle Olympic FC Australia - Northern NSW - Premier League
07:55 Ehime FC v Tochigi SC Japonia - J2-League
08:00 Consadole Sapporo v Kashima Antlers Japonia - J-League
08:00 Jubilo Iwata v Shonan Bellmare Japonia - J-League
08:00 Fujieda MYFC v Kagoshima United Japonia - J2-League
08:00 V-Varen Nagasaki v JEF Utd Chiba Japonia - J2-League
08:00 Jeonbuk Motors v Gimcheon Sangmu FC Coreea de Sud - K League 1
08:00 Cooma Tigers v O'Connor Knights Australia - Capital Territory - Premier League
08:00 Canberra Olympic v Monaro Panthers Australia - Capital Territory - Premier League
09:30 Cooks Hill United v Lambton Jaffas Australia - Northern NSW - Premier League
10:00 Kawasaki Frontale v Kashiwa Reysol Japonia - J-League
10:00 Albirex Niigata v Avispa Fukuoka Japonia - J-League
10:00 Ventforet Kofu v Yokohama FC Japonia - J2-League
10:30 Ulsan Hyundai v Daejeon Hana Citizen Coreea de Sud - K League 1
10:30 Valentine Phoenix v New Lambton FC Australia - Northern NSW - Premier League
12:30 Kuala Lumpur City v Johor Darul Takzim Malaezia - Superliga
12:45 Central Coast Mariners v Melbourne Victory Australia - A League
13:00 Pohang Steelers v FC Seoul Coreea de Sud - K League 1
13:00 Incheon Utd v Gwangju FC Coreea de Sud - K League 1
13:00 Suwon Bluewings v Seoul E-Land FC Coreea de Sud - K League 2
14:35 Shandong Taishan v Zhejiang China - Super League
15:00 Wuhan Three Towns v Meizhou Hakka China - Super League
15:15 Sabah FC v Kuching City FC Malaezia - Superliga
16:00 Hvidovre IF v Lyngby Danemarca - Superligaen
16:00 Randers FC v Vejle Danemarca - Superligaen
16:00 Viborg v Odense BK Danemarca - Superligaen
16:00 Metta/LU v SC Grobinas Letonia - Virsliga
16:00 PDRM v Penang Malaezia - Superliga
17:00 Man City v Man Utd Anglia - FA Cup
17:00 GAIS v BK Hacken Suedia - Allsvenskan
17:00 HJK Helsinki v FC Ilves Finlanda - Veikkausliiga
18:00 Tukums 2000 v Rigas FS Letonia - Virsliga
18:30 Jagiellonia Bialystok v Warta Poznan Polonia - Ekstraklasa
18:30 Lech Poznan v Korona Kielce Polonia - Ekstraklasa
18:30 Legia Varsovia v Zaglebie Lubin Polonia - Ekstraklasa
18:30 LKS Lodz v Stal Mielec Polonia - Ekstraklasa
18:30 Pogon Szczecin v Gornik Zabrze Polonia - Ekstraklasa
18:30 Puszcza Niepolomice v Piast Gliwice Polonia - Ekstraklasa
18:30 Radomiak Radom v Widzew Lodz Polonia - Ekstraklasa
18:30 Rakow Czestochowa v Slask Wroclaw Polonia - Ekstraklasa
18:30 Ruch Chorzow v Cracovia Krakow Polonia - Ekstraklasa
18:30 SV Stripfing/Weiden v Floridsdorfer AC Austria - 2. Liga
18:30 SW Bregenz v FC Flyeralarm Admira Austria - 2. Liga
18:30 SV Ried v FC Dornbirn 1913 Austria - 2. Liga
18:30 Grazer AK v SV Kapfenberg Austria - 2. Liga
18:30 Leoben DSV v SK Sturm Graz II Austria - 2. Liga
18:30 First Vienna FC 1894 v SKU Amstetten Austria - 2. Liga
18:30 SV Horn v St Polten Austria - 2. Liga
18:30 FC Liefering v SV Lafnitz Austria - 2. Liga
18:30 Mjällby AIF v Djurgarden Suedia - Allsvenskan
18:30 Miramar Misiones v Montevideo Wanderers Uruguay - Apertura
19:00 Al Ain SCC v Yokohama F-Marinos Liga Campionilor AFC
19:00 Juventus v Monza Italia - Serie A
19:00 Fredrikstad v Tromso Norvegia - Eliteserien
19:30 Huachipato v Everton de Vina Chile - Primera Division
20:30 Panathinaikos v Aris Salonika Grecia - Cupa
20:30 Botev Vratsa v Beroe Bulgaria - Prima Liga
21:00 Kaiserslautern v Bayer Leverkusen Germania - Cupa DFB
21:00 Argentinos Jrs v River Plate Argentina - Liga Profesional
21:00 Rampla Juniors v Liverpool Montevideo Uruguay - Apertura
21:30 OH Leuven v Westerlo Belgia - Divizia 1 А
21:30 KV Mechelen v Standard Liege Belgia - Divizia 1 А
21:30 Gent v Sint-Truidense Belgia - Divizia 1 А
21:30 Lugano v Servette Elvetia - Superliga
21:30 St Gallen v FC Zurich Elvetia - Superliga
21:30 Young Boys v Winterthur Elvetia - Superliga
21:30 Cremonese v Catanzaro Italia - Serie B
21:30 Padova v Vicenza Italia - Serie C - Play-off
21:30 Torres v Benevento Italia - Serie C - Play-off
21:30 Avellino v Catania Italia - Serie C - Play-off
21:30 Carrarese v Juventus U23 Italia - Serie C - Play-off
21:45 AC Milan v Salernitana Italia - Serie A
21:45 Portimonense v AVS Portugalia - Primeira Liga - Play-off
22:00 Lyon v PSG Franta - Cupa
22:00 Almeria v Cadiz Spania - Primera Liga
22:00 Celta Vigo v Valencia Spania - Primera Liga
22:00 Getafe v Mallorca Spania - Primera Liga
22:00 Girona v Granada Spania - Primera Liga
22:00 Osasuna v Villarreal Spania - Primera Liga
22:00 Rayo Vallecano v Athletic Bilbao Spania - Primera Liga
22:00 Real Sociedad v Atletico Madrid Spania - Primera Liga
22:00 Sevilla v Barcelona Spania - Primera Liga
22:00 Real Madrid v Real Betis Spania - Primera Liga
22:00 Las Palmas v CD Alaves Spania - Primera Liga
22:00 Deportes Iquique v Colo Colo Chile - Primera Division
23:00 Rhode Island FC v Louisville City FC SUA - USL Championship
23:30 Godoy Cruz v San Lorenzo Argentina - Liga Profesional
23:30 Newell's v Defensa y Justicia Argentina - Liga Profesional

D, 26 mai 2024

Oră de Începere Eveniment Concurenţă
00:00 Nacional De Football v Danubio Uruguay - Apertura
00:30 Universidad Catolica v Cobreloa Chile - Primera Division
02:00 Boca Juniors v CA Talleres de Córdoba Argentina - Liga Profesional
02:00 Indy Eleven v Phoenix Rising FC SUA - USL Championship
02:00 Miami FC v North Carolina FC SUA - USL Championship
02:30 Atlanta United v Los Angeles FC SUA - MLS
02:30 Charlotte FC v Philadelphia Union SUA - MLS
02:30 DC United v Chicago Fire SUA - MLS
02:30 CF Montreal v Nashville SC SUA - MLS
02:30 New England Revolution v New York City FC SUA - MLS
02:30 Orlando City SC v Columbus Crew SUA - MLS
02:30 Toronto FC v FC Cincinnati SUA - MLS
02:30 Tampa Bay Rowdies v Las Vegas Lights FC SUA - USL Championship
03:00 O'Higgins v Cobresal Chile - Primera Division
03:30 FC Dallas v Real Salt Lake SUA - MLS
03:30 St. Louis City SC v Seattle Sounders FC SUA - MLS
03:30 Memphis 901 FC v Pittsburgh Riverhounds SUA - USL Championship
04:00 New Mexico United v San Antonio FC SUA - USL Championship
04:30 Colorado Rapids v Minnesota United SUA - MLS
05:00 Sacramento Republic v Birmingham Legion FC SUA - USL Championship
05:00 Orange County SC v Loudoun United FC SUA - USL Championship
05:30 LA Galaxy v Houston Dynamo SUA - MLS
05:30 Portland Timbers v Sporting Kansas City SUA - MLS
05:30 San Jose Earthquakes v Austin FC SUA - MLS
05:30 Vancouver Whitecaps v Inter Miami CF SUA - MLS
08:00 Vissel Kobe v Tokyo Verdy Japonia - J-League
08:00 Vegalta Sendai v Fagiano Okayama Japonia - J2-League
08:00 Blaublitz Akita v Thespa Gunma Japonia - J2-League
08:00 Iwaki SC v Tokushima Vortis Japonia - J2-League
08:00 Shimizu S-Pulse v Mito Hollyhock Japonia - J2-League
08:00 Roasso Kumamoto v Montedio Yamagata Japonia - J2-League
08:00 Oita v Renofa Yamaguchi Japonia - J2-League
08:00 Tuggeranong Utd v Gungahlin Utd Australia - Capital Territory - Premier League
08:00 Canberra Croatia FC v Yoogali SC Australia - Capital Territory - Premier League
09:00 FC Tokyo v Gamba Osaka Japonia - J-League
09:00 Nagoya Grampus v Kyoto Sanga FC Japonia - J-League
09:00 Cerezo Osaka v Sanfrecce Hiroshima Japonia - J-League
10:00 Urawa Red Diamonds v Machida Zelvia Japonia - J-League
10:30 Daegu FC v Gangwon FC Coreea de Sud - K League 1
10:30 Chungbuk Cheongju v Gyeongnam FC Coreea de Sud - K League 2
10:30 FC Anyang v Jeonnam Dragons Coreea de Sud - K League 2
13:00 Shenzhen Xinpengcheng v Shanghai Shenhua China - Super League
13:00 Jeju United v Suwon FC Coreea de Sud - K League 1
13:00 Seongnam FC v Cheonan City Coreea de Sud - K League 2
14:00 Qingdao Hainiu v Tianjin Jinmen Tigers China - Super League
14:00 Beijing Guoan v Nantong Zhiyun China - Super League
14:35 Changchun Yatai v Henan China - Super League
14:35 Chengdu Rongcheng v Qingdao West Coast China - Super League
15:00 Hammarby v Sirius Suedia - Allsvenskan
15:00 Shanghai Port v Cangzhou Mighty Lions China - Super League
15:15 Selangor v Negeri Sembilan Malaezia - Superliga
17:00 Leeds v Southampton Anglia - Championship
17:30 Västerås SK FK v Brommapojkarna Suedia - Allsvenskan
18:00 Midtjylland v Silkeborg IF Danemarca - Superligaen
18:00 FC Copenhaga v FC Nordsjaelland Danemarca - Superligaen
18:00 Brondby v AGF Aarhus Danemarca - Superligaen
18:30 IFK Mariehamn v IF Gnistan Finlanda - Veikkausliiga
18:30 KuPS Kuopio v EIF Finlanda - Veikkausliiga
18:30 Cerro v CA River Plate Uruguay - Apertura
19:00 Atalanta v Torino Italia - Serie A
19:00 Napoli v Lecce Italia - Serie A
19:30 Albacete Balompie v Mirandes Spania - Segunda
19:30 Amorebieta v Espanyol Spania - Segunda
19:30 Burgos v Tenerife Spania - Segunda
19:30 FC Cartagena v Huesca Spania - Segunda
19:30 Elche v Eldense Spania - Segunda
19:30 Racing Ferrol v Leganes Spania - Segunda
19:30 Racing Santander v Real Zaragoza Spania - Segunda
19:30 Levante v Alcorcon Spania - Segunda
19:30 Oviedo v FC Andorra Spania - Segunda
19:30 Sporting Gijon v Eibar Spania - Segunda
19:30 Union Saint Gilloise v Genk Belgia - Divizia 1 А
19:30 Antwerp v Anderlecht Belgia - Divizia 1 А
19:30 Club Brugge v Cercle Brugge Belgia - Divizia 1 А
19:30 Valladolid v Villarreal B Spania - Segunda
20:00 Acces RestricționatCS U Craiova v Universitatea Cluj Romania - Liga 1
20:30 Lokomotiv Plovdiv v CSKA Sofia Bulgaria - Prima Liga
20:30 Levski Sofia v Ludogorets Razgrad Bulgaria - Prima Liga
21:00 Cerro Largo v Defensor Sporting Uruguay - Apertura
21:30 Huracan v Instituto AC Cordoba Argentina - Liga Profesional
21:45 Empoli v Roma Italia - Serie A
21:45 Frosinone v Udinese Italia - Serie A
21:45 Verona v Inter Milano Italia - Serie A
21:45 Lazio v Sassuolo Italia - Serie A
22:00 Deportes Copiapo v Audax Italiano Chile - Primera Division
23:30 Sarmiento v Independiente Rivadavia Argentina - Liga Profesional
23:30 Deportivo Maldonado v Atletico Fenix Montevideo Uruguay - Apertura
23:45 Gimnasia LP v Banfield Argentina - Liga Profesional

L, 27 mai 2024

Oră de Începere Eveniment Concurenţă
02:00 CA Independiente v Velez Sarsfield Argentina - Liga Profesional
18:00 Lahti v SJK Finlanda - Veikkausliiga
18:00 VPS Vaasa v FC Inter Finlanda - Veikkausliiga
20:00 IFK Norrkoping v IFK Varnamo Suedia - Allsvenskan
20:00 Botev Plovdiv v Arda Kardzhali Bulgaria - Prima Liga
20:00 Acces RestricționatFK Csikszereda Miercurea Ciuc v Dinamo Bucuresti Romania - Liga I - Play-off
20:10 AIK v IFK Goteborg Suedia - Allsvenskan

Ma, 28 mai 2024

Oră de Începere Eveniment Concurenţă
01:00 Union Santa Fe v Barracas Central Argentina - Liga Profesional
20:00 Malmo FF v Elfsborg Suedia - Allsvenskan
Meciuri Bet365 Recomandate
Partajează Aceasă Pagină