Dnešní vysílání - Po, 13 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
06:30 | Tenis | Nýní naživoRemy Bertola v Jake Delaney | Challenger Taipei |
11:00 | Tenis | Nýní naživoHubert Hurkacz v Tomas Martin Etcheverry | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Nýní naživoStefano Napolitano v Nicolas Jarry | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Nýní naživoTommy Paul v Dominik Koepfer | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Nýní naživoHamad Medjedovic v Daniil Medvedev | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Nýní naživoStefanos Tsitsipas v Cameron Norrie | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Nýní naživoSebastian Baez v Holger Rune | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Nýní naživoAlexandre Muller v Andrey Rublev | ATP Řím |
11:30 | Tenis | Nýní naživoOlivia Gadecki v Astrid Lew Yan Foon | WTA Paříž |
12:00 | Tenis | Nýní naživoDuje Ajdukovic v Mathias Bourgue | Challenger Bordeaux |
12:15 | Fotbal | Nýní naživoInter (Lewa) Esports v Bayern (Diego) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
12:15 | Fotbal | Nýní naživoReal Madrid (Goliath) Esports v Man City (Ivan) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
12:18 | Fotbal | Benfica (Wboy) Esports v Inter (Senior) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:18 | Fotbal | Sevilla (Arcos) Esports v AC Milan (lion) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:20 | Stolní tenis | Anastasiia Moskaliuk v Olha Yureneva | Setka Cup - ženy |
12:20 | Stolní tenis | Christian Kratochvil v Pavel Verner | TT Cup |
12:20 | Šipky | Rusty-Jake Rodriguez v Johann Brouwer | Modus Super Series Week 12 |
12:22 | Basketbal | MIL Bucks (SPEED) Esports @ MEM Grizzlies (DIMES) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
12:25 | Basketbal | Utsunomiya Brex v Chiba Jets | Japonsko - B League 1 |
12:25 | Basketbal | OKC Thunder (panteraxball) Esports @ NY Knicks (Moody) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
12:25 | Stolní tenis | Jakub Witkowski v Maciej Podsiadlo | TT Elite Series |
12:25 | Stolní tenis | Patrik Klos v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
12:25 | Stolní tenis | Eduard Bernatskyi v Vladyslav Kovalchuk | Setka Cup |
12:26 | Fotbal | Germany (Bomb1to) Esports v Netherlands (d1pseN) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:26 | Fotbal | England (dm1trena) Esports v Portugal (lowheels) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:30 | Fotbal | Sevilla (Arcos) Esports v Inter (Senior) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:30 | Fotbal | Real Madrid (Goliath) Esports v Bayern (Diego) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
12:30 | Fotbal | PSG (Shelby) Esports v Man City (Ivan) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
12:30 | Fotbal | Man Utd (Odin) Esports v Arsenal (Bruno) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
12:30 | Fotbal | Man City (Arthur) Esports v Tottenham (Obelix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
12:30 | Fotbal | Newcastle (nikkitta) Esports v AC Milan (lion) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:30 | Klusácké dostihy | Dostih 8 Redcliffe | Redcliffe |
12:30 | Stolní tenis | Michal Zahradka v Jiri Ruzicka | Česká republika - Liga Pro |
12:30 | Stolní tenis | Petr Monik v Josef Palecek | Česká republika - Liga Pro |
12:30 | Stolní tenis | Karel Pesek v Miloslav Kotil | Česká republika - Liga Pro |
12:30 | Stolní tenis | Kyryl Darin v Lukas Krupnik Jnr | Česká republika - Liga Pro |
12:30 | Stolní tenis | Mykola Antikuz v Roman Hryhoriev | Setka Cup |
12:30 | Stolní tenis | Maksym Badai v Dmytro Prylepa | Setka Cup |
12:30 | Stolní tenis | Tomas Tregler v Miguel Vilchez | TT Star Series |
12:30 | Tenis | Eva Vedder v Amandine Hesse | ITF W100 Madrid |
12:30 | Tenis | Despina Papamichail v Martyna Kubka | ITF W100 Madrid |
12:30 | Tenis | Ekaterina Yashina v Olivia Gram | ITF W100 Madrid |
12:30 | Tenis | Gerard Campana Lee v Carlos Taberner | Challenger Tunis |
12:30 | Tenis | Michael Vrbensky v Riccardo Bonadio | Challenger Tunis |
12:30 | Tenis | Alexander Weis v Kyle Edmund | Challenger Tunis |
12:32 | Basketbal | PHX Suns (MIST) Esports @ CLE Cavaliers (HOLLOW) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
12:35 | Stolní tenis | Oleksandr Budnikov v Ivan Pytsko | Setka Cup |
12:35 | Stolní tenis | Serhii Semenets v Oleksandr Bryzhevatyi | Setka Cup |
12:35 | Stolní tenis | Tomas Cafourek v Maxim Suvorov | TT Cup |
12:35 | Šipky | Ron Meulenkamp v Dennis van der Ende | Modus Super Series Week 12 |
12:38 | Fotbal | Portugal (lowheels) Esports v Germany (Bomb1to) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:38 | Fotbal | Netherlands (d1pseN) Esports v Argentina (Jekunam) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:40 | Stolní tenis | Maksym Mrykh v Oleksandr Kolbasenko | Setka Cup |
12:42 | Fotbal | Inter (Senior) Esports v Newcastle (nikkitta) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:42 | Fotbal | Benfica (Wboy) Esports v Sevilla (Arcos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:44 | Basketbal | DAL Mavericks (TD24) Esports @ GS Warriors (SHARPSHOOTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
12:45 | Fotbal | Liverpool (Palas) Esports v Arsenal (Bruno) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
12:45 | Fotbal | Man Utd (Odin) Esports v Man City (Arthur) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
12:45 | Stolní tenis | Grzegorz Felkel v Adrian Wiecek | TT Elite Series |
12:50 | Fotbal | Portugal (lowheels) Esports v Argentina (Jekunam) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:50 | Fotbal | England (dm1trena) Esports v Germany (Bomb1to) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:50 | Stolní tenis | Alina Kurtenko v Olena Telezhynska | Setka Cup - ženy |
12:50 | Stolní tenis | Dominik Lafek v Josef Pistora | TT Cup |
12:54 | Basketbal | BOS Celtics (VEX) Esports @ LA Lakers (THA KID) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
12:54 | Fotbal | Newcastle (nikkitta) Esports v Benfica (Wboy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:54 | Fotbal | AC Milan (lion) Esports v Inter (Senior) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
12:55 | Stolní tenis | Mykhailo Potapov v Ihor I Syniavskyi | Setka Cup |
12:55 | Stolní tenis | Richard Marsik v Ondrej Knazik | TT Cup |
12:55 | Šipky | Joe Murnan v Joshua Carter | Modus Super Series Week 12 |
13:00 | Basketbal | Overtime U22 v Kutaisi U22 | Gruzie - Liga U22 |
13:00 | Basketbal | LA Clippers (Lalkoff) Esports @ NY Knicks (Moody) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
13:00 | Basketbal | OKC Thunder (panteraxball) Esports @ MEM Grizzlies (RINT) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
13:00 | Bowls | Paul Hartley v Wayne Willgress | Bowls Grand Prix 2024 |
13:00 | Fotbal | Tottenham (Magdy) Esports v Arsenal (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:00 | Fotbal | Aston Villa (Nazario) Esports v Man Utd (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:00 | Fotbal | Liverpool (Palas) Esports v Tottenham (Obelix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:00 | Fotbal | Arsenal (Bruno) Esports v Man City (Arthur) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:00 | Stolní tenis | Grzegorz Adamiak v Adrian Spychala | TT Elite Series |
13:00 | Stolní tenis | Rostyslav Kliuchuk v Michal Zahradka | Česká republika - Liga Pro |
13:00 | Stolní tenis | Ladislav Novotny v Petr Monik | Česká republika - Liga Pro |
13:00 | Stolní tenis | Miroslav Nejedly v Karel Pesek | Česká republika - Liga Pro |
13:00 | Stolní tenis | Marek Blejchar v Kyryl Darin | Česká republika - Liga Pro |
13:00 | Stolní tenis | Roman Tveritinov v Ivan Fedoryshyn | Setka Cup |
13:00 | Stolní tenis | Alexandre Robinot v David Reitspies | TT Star Series |
13:00 | Tenis | Coco Gauff v Paula Badosa | WTA Řím |
13:00 | Tenis | Fiona Ferro v Lois Boisson | WTA Paříž |
13:00 | Tenis | Bernabe Zapata Miralles v Charles Pilet | Challenger Bordeaux |
13:00 | Tenis | Felipe Meligeni Rodrigues Alves v Gianluca Mager | Challenger Turín |
13:00 | Tenis | Denis Constantin Spiridon v Andrea Pellegrino | Challenger Turín |
13:00 | e-Sport | Gameinside v Purple Haze | CS2 - EsportsBattle |
13:02 | Fotbal | Argentina (Jekunam) Esports v England (dm1trena) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:02 | Fotbal | Netherlands (d1pseN) Esports v Portugal (lowheels) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:04 | Basketbal | LA Lakers (GHOUL) Esports @ MEM Grizzlies (TYCOON) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
13:05 | Stolní tenis | Yaroslav Tebenko v Oleksandr Strutinskiy | Setka Cup |
13:05 | Stolní tenis | Oleh Stopin v Kostiantyn Tsoi | Setka Cup |
13:06 | Fotbal | Sevilla (Arcos) Esports v Newcastle (nikkitta) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:06 | Fotbal | Benfica (Wboy) Esports v AC Milan (lion) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:10 | Stolní tenis | Patrik Klos v Mateusz Golebiowski | TT Elite Series |
13:10 | Stolní tenis | Volodymyr Voronenkov v Artem Yurkov | Setka Cup |
13:10 | Šipky | Johann Brouwer v Ron Meulenkamp | Modus Super Series Week 12 |
13:14 | Fotbal | Germany (Bomb1to) Esports v Argentina (Jekunam) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:14 | Fotbal | England (dm1trena) Esports v Netherlands (d1pseN) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:15 | Fotbal | Man City (General) Esports v Arsenal (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:15 | Fotbal | Tottenham (Magdy) Esports v Aston Villa (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:15 | Fotbal | Liverpool (Palas) Esports v Man City (Arthur) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:15 | Fotbal | Tottenham (Obelix) Esports v Man Utd (Odin) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:16 | Basketbal | PHX Suns (KJMR) Esports @ CLE Cavaliers (HOGGY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
13:18 | Fotbal | Inter (Senior) Esports v Benfica (Wboy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:18 | Fotbal | AC Milan (lion) Esports v Sevilla (Arcos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:20 | Stolní tenis | Veronika Andriushchenko v Iryna Aseieva | Setka Cup - ženy |
13:20 | Stolní tenis | Christian Kratochvil v Josef Pistora | TT Cup |
13:25 | Stolní tenis | Jakub Witkowski v Filip Mlynarski | TT Elite Series |
13:25 | Stolní tenis | Oles Kotsyumbas v Mykola Slozka | Setka Cup |
13:25 | Stolní tenis | Tomas Krejci v Jan Trefny | TT Cup |
13:26 | Basketbal | MIL Bucks (SPEED) Esports @ LA Lakers (THA KID) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
13:26 | Fotbal | Netherlands (d1pseN) Esports v Germany (Bomb1to) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:26 | Fotbal | Portugal (lowheels) Esports v England (dm1trena) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:30 | Fotbal | Lamphun Warrior FC v Uthai Thani FC | Thajsko - Premier League |
13:30 | Fotbal | Man City (General) Esports v Man Utd (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:30 | Fotbal | Arsenal (aibothard) Esports v Aston Villa (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:30 | Fotbal | Liverpool (Palas) Esports v Man Utd (Odin) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:30 | Fotbal | Tottenham (Obelix) Esports v Arsenal (Bruno) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:30 | Stolní tenis | Jiri Ruzicka v Tomas Turek | Česká republika - Liga Pro |
13:30 | Stolní tenis | Josef Palecek v Jindrich Vrba | Česká republika - Liga Pro |
13:30 | Stolní tenis | Miloslav Kotil v Petr Machovec | Česká republika - Liga Pro |
13:30 | Stolní tenis | Lukas Krupnik Jnr v Petr Jochym | Česká republika - Liga Pro |
13:30 | Stolní tenis | Maksym Hubenko v Oleksandr Syksa | Setka Cup |
13:30 | Stolní tenis | Kilian Tormos v Diego Lillo | TT Star Series |
13:30 | Tenis | Hozumi/Ninomiya v Siniakova/Townsend | WTA Řím - čtyřhra ženy |
13:30 | Tenis | Taylah Preston v Cristina Bucsa | WTA Paříž |
13:30 | Tenis | Aliaksandra Sasnovich v Katie Volynets | WTA Paříž |
13:30 | Tenis | Matteo Martineau v Gabriel Debru | Challenger Bordeaux |
13:30 | Tenis | Louis Wessels v Henri Squire | Challenger Bordeaux |
13:30 | Tenis | Dan Added v Jonas Forejtek | Challenger Oeiras |
13:30 | Tenis | Adrian Andreev v Duarte Vale | Challenger Oeiras |
13:30 | Tenis | Dmitry Popko v Vilius Gaubas | Challenger Oeiras |
13:30 | Šipky | Joshua Carter v Rusty-Jake Rodriguez | Modus Super Series Week 12 |
13:35 | Basketbal | MEM Grizzlies (RINT) Esports @ LA Clippers (Lalkoff) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
13:35 | Stolní tenis | Adrian Wiecek v Jakub Kosowski | TT Elite Series |
13:35 | Stolní tenis | Rostyslav Fedyna v Artem Trofymchuk | Setka Cup |
13:35 | Stolní tenis | Dmytro Kunchurov v Oleksandr Bryzhevatyi | Setka Cup |
13:36 | Basketbal | GS Warriors (TYCOON) Esports @ DAL Mavericks (GHOUL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
13:38 | Fotbal | Germany (Bomb1to) Esports v Portugal (lowheels) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:38 | Fotbal | Argentina (Jekunam) Esports v Netherlands (d1pseN) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:40 | Fotbal | Roma (Senior) Esports v Inter (Arcos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:40 | Fotbal | Juventus (lion) Esports v AC Milan (nikkitta) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:40 | Stolní tenis | Oleksii Nadporozhskyi v Ivan Efimenko | Setka Cup |
13:45 | Fotbal | Man City (General) Esports v Aston Villa (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:45 | Fotbal | Man Utd (Nio) Esports v Tottenham (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
13:45 | Fotbal | Arsenal (Bruno) Esports v Man Utd (Odin) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:45 | Fotbal | Tottenham (Obelix) Esports v Man City (Arthur) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
13:45 | Šipky | Dennis van der Ende v Joe Murnan | Modus Super Series Week 12 |
13:48 | Basketbal | BOS Celtics (HOGGY) Esports @ LA Lakers (SHARPSHOOTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
13:50 | Stolní tenis | Maciej Podsiadlo v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
13:50 | Stolní tenis | Anastasiia Moskaliuk v Alina Kurtenko | Setka Cup - ženy |
13:50 | Stolní tenis | Pavel Verner v Dominik Lafek | TT Cup |
13:52 | Fotbal | AC Milan (nikkitta) Esports v Roma (Senior) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:52 | Fotbal | Inter (Arcos) Esports v Napoli (Wboy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
13:55 | Stolní tenis | Hlib Parfeniuk v Mykola Treshchetka | Setka Cup |
13:55 | Stolní tenis | Richard Marsik v Jan Trefny | TT Cup |
13:58 | Basketbal | PHX Suns (DIMES) Esports @ GS Warriors (SPEED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
14:00 | Fotbal | Real Madrid (Jekunam) Esports v Barcelona (lowheels) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:00 | Fotbal | Man City (Bomb1to) Esports v Bayern (dm1trena) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:00 | Fotbal | Man City (General) Esports v Tottenham (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:00 | Fotbal | Man Utd (Nio) Esports v Arsenal (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:00 | Fotbal | Arsenal (Bruno) Esports v Liverpool (Palas) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:00 | Fotbal | Man City (Arthur) Esports v Man Utd (Odin) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:00 | Stolní tenis | Bartosz Czerwinski v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
14:00 | Stolní tenis | Tomas Turek v Michal Zahradka | Česká republika - Liga Pro |
14:00 | Stolní tenis | Jindrich Vrba v Petr Monik | Česká republika - Liga Pro |
14:00 | Stolní tenis | Petr Machovec v Karel Pesek | Česká republika - Liga Pro |
14:00 | Stolní tenis | Petr Jochym v Kyryl Darin | Česká republika - Liga Pro |
14:00 | Stolní tenis | Oleksandr Maslovets v Serhii Honcharenko | Setka Cup |
14:00 | Stolní tenis | Bogdan L Panchenko v Andrii Lushchyk | Setka Cup |
14:00 | Stolní tenis | Tomas Tregler v Dmitrij Prokopcov | TT Star Series |
14:00 | Tenis | Menelaos Efstathiou v Genaro Alberto Olivieri | Challenger Tunis |
14:00 | Tenis | Menelaos Efstathiou v Genaro Alberto Olivieri | Challenger Tunis |
14:00 | Tenis | Stefano Travaglia v Murkel Dellien | Challenger Tunis |
14:00 | Tenis | Stefano Travaglia v Murkel Dellien | Challenger Tunis |
14:00 | Tenis | Mitchell Krueger v Filip Misolic | Challenger Tunis |
14:00 | Tenis | Mitchell Krueger v Filip Misolic | Challenger Tunis |
14:00 | Tenis | Anastasiya Konstantinovna Soboleva v Elena Bocchi | WTA Parma |
14:00 | Tenis | Anna Siskova v Martina Colmegna | WTA Parma |
14:04 | Fotbal | Napoli (Wboy) Esports v AC Milan (nikkitta) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:04 | Fotbal | Roma (Senior) Esports v Juventus (lion) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:05 | Stolní tenis | Oleh Ponomarenko v Serhii Semenets | Setka Cup |
14:05 | Stolní tenis | Mykhailo Urban v Vasil Salivonchyk | Setka Cup |
14:05 | Šipky | Joshua Carter v Johann Brouwer | Modus Super Series Week 12 |
14:08 | Basketbal | MIL Bucks (HOLLOW) Esports @ BOS Celtics (MIST) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
14:10 | Stolní tenis | Maksym Mrykh v Artem Yurkov | Setka Cup |
14:12 | Fotbal | Bayern (dm1trena) Esports v Real Madrid (Jekunam) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:12 | Fotbal | Barcelona (lowheels) Esports v PSG (d1pseN) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:15 | Fotbal | Arsenal (aibothard) Esports v Tottenham (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:15 | Fotbal | Man Utd (Nio) Esports v Aston Villa (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:15 | Fotbal | Tottenham (Obelix) Esports v Liverpool (Palas) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:15 | Fotbal | Man City (Arthur) Esports v Arsenal (Bruno) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:15 | Stolní tenis | Grzegorz Adamiak v Jakub Witkowski | TT Elite Series |
14:16 | Fotbal | Juventus (lion) Esports v Napoli (Wboy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:16 | Fotbal | AC Milan (nikkitta) Esports v Inter (Arcos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:20 | Basketbal | MIL Bucks (KJMR) Esports @ MEM Grizzlies (TD24) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
14:20 | Stolní tenis | Olha Yureneva v Iryna Aseieva | Setka Cup - ženy |
14:20 | Stolní tenis | Christian Kratochvil v Dominik Lafek | TT Cup |
14:20 | Šipky | Joe Murnan v Ron Meulenkamp | Modus Super Series Week 12 |
14:24 | Fotbal | PSG (d1pseN) Esports v Bayern (dm1trena) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:24 | Fotbal | Real Madrid (Jekunam) Esports v Man City (Bomb1to) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:25 | Stolní tenis | Patrik Klos v Adrian Wiecek | TT Elite Series |
14:25 | Stolní tenis | Bohdan Plakhtyi v Mykhailo Hlaholev | Setka Cup |
14:25 | Stolní tenis | Ondrej Knazik v Tomas Krejci | TT Cup |
14:28 | Fotbal | Inter (Arcos) Esports v Juventus (lion) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:28 | Fotbal | Napoli (Wboy) Esports v Roma (Senior) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:30 | Basketbal | DAL Mavericks (THA KID) Esports @ CLE Cavaliers (VEX) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
14:30 | Bowls | Brett Arkley v Paul Hartley | Bowls Grand Prix 2024 |
14:30 | Fotbal | Arsenal (aibothard) Esports v Man City (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:30 | Fotbal | Aston Villa (Nazario) Esports v Tottenham (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:30 | Fotbal | Man City (Arthur) Esports v Liverpool (Palas) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:30 | Fotbal | Man Utd (Odin) Esports v Tottenham (Obelix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:30 | Stolní tenis | Rostyslav Kliuchuk v Jiri Ruzicka | Česká republika - Liga Pro |
14:30 | Stolní tenis | Ladislav Novotny v Josef Palecek | Česká republika - Liga Pro |
14:30 | Stolní tenis | Miroslav Nejedly v Miloslav Kotil | Česká republika - Liga Pro |
14:30 | Stolní tenis | Marek Blejchar v Lukas Krupnik Jnr | Česká republika - Liga Pro |
14:30 | Stolní tenis | Oleksandr Hoholev v Yurii Urezchenko | Setka Cup |
14:30 | Stolní tenis | Dmitro Kuzmenko v Evhenii Hrytsenko | Setka Cup |
14:30 | Stolní tenis | Oleksandr Tymofieiev v Alexandre Robinot | TT Star Series |
14:30 | Tenis | Ana Bogdan v Varvara Gracheva | WTA Paříž |
14:30 | Tenis | Rebecca Sramkova v Jelena Ostapenko | WTA Řím |
14:30 | Tenis | Ajla Tomljanovic v Nuria Brancaccio | WTA Parma |
14:35 | Stolní tenis | Vitalii Sydorenko v Ruslan Serhyenko | Setka Cup |
14:35 | Stolní tenis | Oleksandr Maslovskyi v Bohdan Pyrtyk | Setka Cup |
14:35 | Šipky | Rusty-Jake Rodriguez v Dennis van der Ende | Modus Super Series Week 12 |
14:36 | Fotbal | Man City (Bomb1to) Esports v PSG (d1pseN) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:36 | Fotbal | Bayern (dm1trena) Esports v Barcelona (lowheels) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:40 | Basketbal | GS Warriors (TYCOON) Esports @ CLE Cavaliers (HOLLOW) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
14:40 | Fotbal | Inter (Arcos) Esports v Roma (Senior) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:40 | Fotbal | AC Milan (nikkitta) Esports v Juventus (lion) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:40 | Stolní tenis | Karol Wisniewski v Adrian Spychala | TT Elite Series |
14:40 | Stolní tenis | Ivan Efimenko v Oleksandr Kolbasenko | Setka Cup |
14:45 | Fotbal | Man Utd (Nio) Esports v Man City (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:45 | Fotbal | Aston Villa (Nazario) Esports v Arsenal (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
14:45 | Fotbal | Man Utd (Odin) Esports v Liverpool (Palas) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:45 | Fotbal | Arsenal (Bruno) Esports v Tottenham (Obelix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
14:45 | Stolní tenis | Ondrej Havazik v Vlastimil Honemann | Setka Cup |
14:47 | Dostihy | 1.47 Catterick (Závod 1) | Catterick |
14:48 | Fotbal | Barcelona (lowheels) Esports v Man City (Bomb1to) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:48 | Fotbal | PSG (d1pseN) Esports v Real Madrid (Jekunam) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:50 | Stolní tenis | Grzegorz Felkel v Mateusz Golebiowski | TT Elite Series |
14:50 | Stolní tenis | Olena Telezhynska v Veronika Andriushchenko | Setka Cup - ženy |
14:50 | Stolní tenis | Josef Pistora v Pavel Verner | TT Cup |
14:52 | Basketbal | LA Lakers (SHARPSHOOTER) Esports @ BOS Celtics (HOGGY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
14:52 | Fotbal | Roma (Senior) Esports v AC Milan (nikkitta) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:52 | Fotbal | Napoli (Wboy) Esports v Inter (Arcos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
14:55 | Stolní tenis | Oleh Hil v Oleh Martynenko | Setka Cup |
14:55 | Stolní tenis | Richard Marsik v Tomas Krejci | TT Cup |
15:00 | Dostihy | 2.00 Hereford (Závod 1) | Hereford |
15:00 | Fotbal | Barcelona (lowheels) Esports v Real Madrid (Jekunam) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:00 | Fotbal | Bayern (dm1trena) Esports v Man City (Bomb1to) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:00 | Fotbal | Aston Villa (Nazario) Esports v Man City (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:00 | Fotbal | Tottenham (Magdy) Esports v Man Utd (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:00 | Stolní tenis | Oleksandr Maslovets v Yurii Urezchenko | Setka Cup |
15:00 | Stolní tenis | Serhii Aristarkhov v Andrii Lushchyk | Setka Cup |
15:00 | Stolní tenis | Diego Lillo v Miguel Vilchez | TT Star Series |
15:00 | Tenis | Moratelli/Rosatello v Olmos/Panova | WTA Řím - čtyřhra ženy |
15:00 | Tenis | Iga Swiatek v Angelique Kerber | WTA Řím |
15:00 | Tenis | Jaime Faria v Shintaro Mochizuki | Challenger Oeiras |
15:00 | Tenis | Patrick Kypson v Coleman Wong | Challenger Oeiras |
15:00 | Tenis | Elias Ymer v Ethan Quinn | Challenger Oeiras |
15:00 | Tenis | Yuriko Lily Miyazaki v Erika Andreeva | WTA Paříž |
15:00 | Tenis | Cagla Buyukakcay v Andrea Lazaro Garcia | ITF W100 Madrid |
15:00 | Tenis | Yexin Ma v Francesca Curmi | ITF W100 Madrid |
15:02 | Basketbal | DAL Mavericks (THA KID) Esports @ GS Warriors (SPEED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
15:04 | Fotbal | Juventus (lion) Esports v Roma (Senior) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:04 | Fotbal | AC Milan (nikkitta) Esports v Napoli (Wboy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:05 | Stolní tenis | Maciej Podsiadlo v Filip Mlynarski | TT Elite Series |
15:05 | Stolní tenis | Ihor Dubyna v Mykola Kulynych | Setka Cup |
15:10 | Stolní tenis | Volodymyr Voronenkov v Oleksii Nadporozhskyi | Setka Cup |
15:12 | Basketbal | MEM Grizzlies (TYCOON) Esports @ LA Lakers (GHOUL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
15:12 | Fotbal | Real Madrid (Jekunam) Esports v Bayern (dm1trena) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:12 | Fotbal | PSG (d1pseN) Esports v Barcelona (lowheels) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:15 | Fotbal | Tottenham (Magdy) Esports v Man City (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:15 | Fotbal | Arsenal (aibothard) Esports v Man Utd (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:15 | Fotbal | Argentina (Rafaelo) Esports v England (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
15:15 | Stolní tenis | Bartosz Czerwinski v Jakub Kosowski | TT Elite Series |
15:15 | Stolní tenis | Ondrej Mezera v Lukas Provaznik | Setka Cup |
15:16 | Fotbal | Napoli (Wboy) Esports v Juventus (lion) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:16 | Fotbal | Inter (Arcos) Esports v AC Milan (nikkitta) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:17 | Dostihy | 2.17 Catterick (Závod 2) | Catterick |
15:24 | Basketbal | BOS Celtics (HOGGY) Esports @ MEM Grizzlies (TD24) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
15:24 | Fotbal | Man City (Bomb1to) Esports v Real Madrid (Jekunam) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:24 | Fotbal | Bayern (dm1trena) Esports v PSG (d1pseN) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:25 | Stolní tenis | Jakub Witkowski v Adrian Spychala | TT Elite Series |
15:25 | Stolní tenis | Mykola Polysynskyi v Andrii Homylko | Setka Cup |
15:25 | Stolní tenis | Hlib Parfeniuk v Mykhailo Hlaholev | Setka Cup |
15:25 | Stolní tenis | Jan Trefny v Ondrej Knazik | TT Cup |
15:28 | Fotbal | Juventus (lion) Esports v Inter (Arcos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:28 | Fotbal | Roma (Senior) Esports v Napoli (Wboy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:30 | Dostihy | 2.30 Hereford (Závod 2) | Hereford |
15:30 | Fotbal | PAOK (Magdy) Esports v Fiorentina (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:30 | Fotbal | Ajax (Nazario) Esports v Fenerbahce (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:30 | Fotbal | Portugal (Donatello) Esports v England (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
15:30 | Fotbal | Argentina (Rafaelo) Esports v Germany (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
15:30 | Stolní tenis | Oleksandr Hoholev v Serhii Honcharenko | Setka Cup |
15:30 | Stolní tenis | Bogdan L Panchenko v Dmitro Kuzmenko | Setka Cup |
15:30 | Stolní tenis | Kilian Tormos v David Reitspies | TT Star Series |
15:30 | Tenis | Jesper De Jong v Valentin Royer | Challenger Tunis |
15:30 | Tenis | Jesper De Jong v Valentin Royer | Challenger Tunis |
15:30 | Tenis | Dalma Galfi v Anna Karolina Schmiedlova | WTA Parma |
15:34 | Basketbal | PHX Suns (DIMES) Esports @ CLE Cavaliers (VEX) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
15:35 | Stolní tenis | Adrian Wiecek v Mateusz Golebiowski | TT Elite Series |
15:35 | Stolní tenis | Volodymyr Hainiuk v Yurii Reva | Setka Cup |
15:35 | Stolní tenis | Mykhailo Urban v Bohdan Pyrtyk | Setka Cup |
15:36 | Fotbal | PSG (d1pseN) Esports v Man City (Bomb1to) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:36 | Fotbal | Barcelona (lowheels) Esports v Bayern (dm1trena) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:40 | Stolní tenis | Maksym Mrykh v Ivan Efimenko | Setka Cup |
15:44 | Basketbal | PHX Suns (MIST) Esports @ DAL Mavericks (GHOUL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
15:45 | Fotbal | Aston Villa (General) Esports v Fiorentina (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:45 | Fotbal | PAOK (Magdy) Esports v Ajax (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
15:45 | Fotbal | England (Cleo) Esports v Germany (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
15:45 | Stolní tenis | Ondrej Havazik v Lukas Provaznik | Setka Cup |
15:47 | Dostihy | 2.47 Catterick (Závod 3) | Catterick |
15:48 | Fotbal | Man City (Bomb1to) Esports v Barcelona (lowheels) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:48 | Fotbal | Real Madrid (Jekunam) Esports v PSG (d1pseN) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
15:50 | Basketbal | DEN Nuggets (Kole) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
15:50 | Basketbal | LA Lakers (eLeL) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
15:50 | Stolní tenis | Grzegorz Adamiak v Maciej Podsiadlo | TT Elite Series |
15:55 | Stolní tenis | Dmytro Mishchenko v Serhii Chuliukov | Setka Cup |
15:55 | Stolní tenis | Oleh Martynenko v Mykola Treshchetka | Setka Cup |
15:56 | Basketbal | LA Lakers (SHARPSHOOTER) Esports @ MIL Bucks (KJMR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
16:00 | Fotbal | FK Novi Pazar v Spartak Subotica | Srbsko - Superliga |
16:00 | Fotbal | Aston Villa (General) Esports v Fenerbahce (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:00 | Fotbal | Fiorentina (aibothard) Esports v Ajax (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:00 | Fotbal | Bayer 04 (Jack) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:00 | Fotbal | VfB Stuttgart (Pontiac) Esports v Bayern (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:00 | Fotbal | RB Leipzig (Flamingo) Esports v Dortmund (borees) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:00 | Fotbal | Bayer 04 (Jekos) Esports v Eintracht (Izzy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:00 | Fotbal | Portugal (Donatello) Esports v Germany (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
16:00 | Stolní tenis | Patrik Klos v Bartosz Czerwinski | TT Elite Series |
16:00 | Stolní tenis | Lubor Sulava v Milan Chalupnicek | Česká republika - Liga Pro |
16:00 | Stolní tenis | Petr Zivny v Jaromir Kriz | Česká republika - Liga Pro |
16:00 | Stolní tenis | Radomir Vavrecka v Adam Strelec | Česká republika - Liga Pro |
16:00 | Stolní tenis | Oleksandr Maslovets v Oleksandr Hoholev | Setka Cup |
16:00 | Stolní tenis | Serhii Aristarkhov v Evhenii Hrytsenko | Setka Cup |
16:00 | Stolní tenis | Antonin Gavlas v Francisco Sanchi | TT Star Series |
16:00 | Stolní tenis | Pavel Kulhanek v Michal Varecka | Česká republika - Liga Pro |
16:00 | Tenis | Chloe Paquet v Viktoriya Tomova | WTA Paříž |
16:00 | Tenis | Zeynep Sonmez v Lucia Bronzetti | WTA Parma |
16:00 | e-Sport | Purple Haze v Gameinside | CS2 - EsportsBattle |
16:05 | Dostihy | 3.05 Hereford (Závod 3) | Hereford |
16:05 | Stolní tenis | Vitalii Sydorenko v Vitalii Husiev | Setka Cup |
16:05 | Stolní tenis | Mykola Kulynych v Vasil Salivonchyk | Setka Cup |
16:06 | Basketbal | GS Warriors (SPEED) Esports @ CLE Cavaliers (VEX) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
16:10 | Fotbal | Emirates Club RAK v Shabab Al Ahli Dubai | SAE - Premier League |
16:10 | Fotbal | Al Nasr SC v Khor Fakkan | SAE - Premier League |
16:10 | Stolní tenis | Oleksii Nadporozhskyi v Artem Yurkov | Setka Cup |
16:12 | Fotbal | Eintracht (Izzy) Esports v RB Leipzig (Flamingo) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:12 | Fotbal | Dortmund (borees) Esports v Wolfsburg (Bolec) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:15 | Basketbal | Aris v Panathinaikos | Řecko - A1 |
16:15 | Fotbal | Aston Villa (General) Esports v Ajax (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:15 | Fotbal | Fenerbahce (Nio) Esports v PAOK (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:15 | Fotbal | Dortmund (Dennis) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:15 | Fotbal | Bayer 04 (Jack) Esports v VfB Stuttgart (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:15 | Fotbal | Portugal (Donatello) Esports v Argentina (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
16:15 | Stolní tenis | Karol Wisniewski v Filip Mlynarski | TT Elite Series |
16:15 | Stolní tenis | Ondrej Mezera v Vlastimil Honemann | Setka Cup |
16:16 | Basketbal | BOS Celtics (MIST) Esports @ MIL Bucks (HOLLOW) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
16:17 | Dostihy | 3.17 Catterick (Závod 4) | Catterick |
16:20 | Lední hokej | Norsko v Finsko | IIHF Mistrovství světa |
16:20 | Lední hokej | USA v Slovensko | IIHF Mistrovství světa |
16:20 | Stolní tenis | Petr Litomisky v Pavel Vyvial | TT Cup |
16:24 | Fotbal | Wolfsburg (Bolec) Esports v Eintracht (Izzy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:24 | Fotbal | RB Leipzig (Flamingo) Esports v Bayer 04 (Jekos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:25 | Basketbal | IND Pacers (Trba) Esports @ DEN Nuggets (Kole) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
16:25 | Basketbal | BOS Celtics (Ugren) Esports @ NO Pelicans (Djapacmeister) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
16:25 | Stolní tenis | Grzegorz Felkel v Jakub Kosowski | TT Elite Series |
16:25 | Stolní tenis | Hryhorii Kulishov v Oleksii Shyndel | Setka Cup |
16:25 | Stolní tenis | Bohdan Plakhtyi v Oleh Hil | Setka Cup |
16:28 | Basketbal | LA Lakers (SHARPSHOOTER) Esports @ MEM Grizzlies (TD24) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
16:30 | Fotbal | Sigma Olomouc B v Sparta Praha - B tým | Česká republika - 2. liga |
16:30 | Fotbal | Aston Villa (General) Esports v PAOK (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:30 | Fotbal | Fenerbahce (Nio) Esports v Fiorentina (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:30 | Fotbal | Dortmund (Dennis) Esports v Bayern (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:30 | Fotbal | RB Leipzig (Boris) Esports v VfB Stuttgart (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:30 | Fotbal | England (Cleo) Esports v Argentina (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
16:30 | Stolní tenis | Jiri Hyrsl v Ladislav Havel 1956 | Česká republika - Liga Pro |
16:30 | Stolní tenis | Matej Varcl v Milan Smesny | Česká republika - Liga Pro |
16:30 | Stolní tenis | Radek Vosyka v Josef Vanek | Česká republika - Liga Pro |
16:30 | Stolní tenis | Martin Jaksa v Robert Koczy | Česká republika - Liga Pro |
16:30 | Stolní tenis | Yurii Urezchenko v Serhii Honcharenko | Setka Cup |
16:30 | Stolní tenis | Dmitro Kuzmenko v Andrii Lushchyk | Setka Cup |
16:30 | Stolní tenis | Yannick Vostes v Martin Sip | TT Star Series |
16:30 | Tenis | Kichenok/Ostapenko v Fernandez/Rus | WTA Řím - čtyřhra ženy |
16:30 | Tenis | Juan Manuel Cerundolo v Dalibor Svrcina | Challenger Oeiras |
16:30 | Tenis | Tristan Boyer v Darwin Blanch | Challenger Oeiras |
16:30 | Tenis | Jan Choinski v Zachary Svajda | Challenger Oeiras |
16:30 | Tenis | Renata Zarazua v Viktorija Golubic | WTA Parma |
16:35 | Dostihy | 3.35 Hereford (Závod 4) | Hereford |
16:35 | Stolní tenis | Yurii Reva v Ruslan Serhyenko | Setka Cup |
16:35 | Stolní tenis | Oleksandr Maslovskyi v Ihor Dubyna | Setka Cup |
16:36 | Fotbal | Bayer 04 (Jekos) Esports v Wolfsburg (Bolec) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:36 | Fotbal | Eintracht (Izzy) Esports v Dortmund (borees) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:38 | Basketbal | GS Warriors (SPEED) Esports @ PHX Suns (DIMES) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
16:40 | Stolní tenis | Jakub Witkowski v Maciej Podsiadlo | TT Elite Series |
16:40 | Stolní tenis | Volodymyr Voronenkov v Oleksandr Kolbasenko | Setka Cup |
16:45 | Fotbal | Etar 1924 Veliko Tarnovo v Lokomotiv 1929 Sofia | Bulharsko - 1. liga |
16:45 | Fotbal | Dortmund (Dennis) Esports v VfB Stuttgart (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:45 | Fotbal | Bayern (Aladdin) Esports v Bayer 04 (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
16:45 | Fotbal | England (Cleo) Esports v Portugal (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
16:45 | Fotbal | Germany (MisterX) Esports v Argentina (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
16:45 | Stolní tenis | Ondrej Havazik v Ondrej Mezera | Setka Cup |
16:47 | Dostihy | 3.47 Catterick (Závod 5) | Catterick |
16:48 | Basketbal | DAL Mavericks (GHOUL) Esports @ CLE Cavaliers (HOLLOW) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
16:48 | Fotbal | Dortmund (borees) Esports v Bayer 04 (Jekos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:48 | Fotbal | Wolfsburg (Bolec) Esports v RB Leipzig (Flamingo) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
16:50 | Stolní tenis | Adrian Wiecek v Bartosz Czerwinski | TT Elite Series |
16:50 | Stolní tenis | Valerii Merzlikin v Daniil Habrelyan | Setka Cup |
16:50 | Stolní tenis | David Nosek v Zdenek Bron | TT Cup |
16:55 | Stolní tenis | Mykola Polysynskyi v Serhii Chuliukov | Setka Cup |
16:55 | Stolní tenis | Hlib Parfeniuk v Oleh Martynenko | Setka Cup |
16:55 | Stolní tenis | Filip Strejc v Tomáš Voříšek | TT Cup |
17:00 | Basketbal | NO Pelicans (Djapacmeister) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
17:00 | Basketbal | DEN Nuggets (Kole) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
17:00 | Basketbal | BOS Celtics (HOGGY) Esports @ MIL Bucks (KJMR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
17:00 | Fotbal | Banga Gargždai II v FA Šiauliai II | Litva - 1 Lyga |
17:00 | Fotbal | Fiorentina (aibothard) Esports v PAOK (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:00 | Fotbal | Fenerbahce (Nio) Esports v Ajax (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:00 | Fotbal | Dortmund (Dennis) Esports v Bayer 04 (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:00 | Fotbal | Bayern (Aladdin) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:00 | Fotbal | Dortmund (borees) Esports v RB Leipzig (Flamingo) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
17:00 | Fotbal | Eintracht (Izzy) Esports v Bayer 04 (Jekos) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
17:00 | Fotbal | Germany (MisterX) Esports v England (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
17:00 | Stolní tenis | Grzegorz Adamiak v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
17:00 | Stolní tenis | Milan Chalupnicek v Matej Varcl | Česká republika - Liga Pro |
17:00 | Stolní tenis | Jaromir Kriz v Radek Vosyka | Česká republika - Liga Pro |
17:00 | Stolní tenis | Adam Strelec v Martin Jaksa | Česká republika - Liga Pro |
17:00 | Stolní tenis | Oleksandr Hoholev v Oleksandr Maslovets | Setka Cup |
17:00 | Stolní tenis | Bogdan L Panchenko v Evhenii Hrytsenko | Setka Cup |
17:00 | Stolní tenis | Thomas Keinath v Jiri Vrablik | TT Star Series |
17:00 | Stolní tenis | Michal Varecka v Jiri Hyrsl | Česká republika - Liga Pro |
17:00 | Tenis | Giorgia Pedone v Alycia Parks | WTA Parma |
17:05 | Dostihy | 4.05 Hereford (Závod 5) | Hereford |
17:05 | Stolní tenis | Mykhailo Urban v Mykola Kulynych | Setka Cup |
17:10 | Basketbal | PHX Suns (DIMES) Esports @ DAL Mavericks (THA KID) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
17:10 | Stolní tenis | Patrik Klos v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
17:10 | Stolní tenis | Maksym Mrykh v Oleksii Nadporozhskyi | Setka Cup |
17:12 | Fotbal | RB Leipzig (Flamingo) Esports v Eintracht (Izzy) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
17:12 | Fotbal | Wolfsburg (Bolec) Esports v Dortmund (borees) Esports | eFotbal - Battle - 8min. hra |
17:15 | Fotbal | Fiorentina (aibothard) Esports v Aston Villa (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:15 | Fotbal | Ajax (Nazario) Esports v PAOK (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:15 | Fotbal | RB Leipzig (Boris) Esports v Bayer 04 (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:15 | Fotbal | Bayern (Aladdin) Esports v VfB Stuttgart (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:15 | Fotbal | Germany (MisterX) Esports v Portugal (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
17:15 | Stolní tenis | Lukas Provaznik v Vlastimil Honemann | Setka Cup |
17:17 | Dostihy | 4.17 Catterick (Závod 6) | Catterick |
17:20 | Basketbal | LA Lakers (GHOUL) Esports @ MEM Grizzlies (TYCOON) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
17:20 | Stolní tenis | Mykhailo Sokur v Andrii Derevianko | Setka Cup |
17:20 | Stolní tenis | Petr Litomisky v Zdenek Bron | TT Cup |
17:25 | Dostihy | 4.25 Roscommon (Závod 1) | Roscommon |
17:25 | Stolní tenis | Filip Mlynarski v Adrian Spychala | TT Elite Series |
17:25 | Stolní tenis | Oleksii Shyndel v Andrii Homylko | Setka Cup |
17:25 | Stolní tenis | Oleh Hil v Mykhailo Hlaholev | Setka Cup |
17:25 | Stolní tenis | Ales Hanl v Andrej Grossu | TT Cup |
17:30 | Dostihy | 4.30 Windsor (Závod 1) | Windsor |
17:30 | Fotbal | KTP v FF Jaro | Finsko - Ykkosliiga |
17:30 | Fotbal | Fenerbahce (Nio) Esports v Aston Villa (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:30 | Fotbal | Ajax (Nazario) Esports v Fiorentina (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:30 | Fotbal | RB Leipzig (Boris) Esports v Dortmund (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:30 | Fotbal | VfB Stuttgart (Pontiac) Esports v Bayer 04 (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:30 | Fotbal | Argentina (Rafaelo) Esports v Portugal (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
17:30 | Stolní tenis | Ladislav Havel 1956 v Pavel Kulhanek | Česká republika - Liga Pro |
17:30 | Stolní tenis | Milan Smesny v Lubor Sulava | Česká republika - Liga Pro |
17:30 | Stolní tenis | Josef Vanek v Petr Zivny | Česká republika - Liga Pro |
17:30 | Stolní tenis | Robert Koczy v Radomir Vavrecka | Česká republika - Liga Pro |
17:30 | Stolní tenis | Serhii Honcharenko v Yurii Urezchenko | Setka Cup |
17:30 | Stolní tenis | Serhii Aristarkhov v Dmitro Kuzmenko | Setka Cup |
17:30 | Stolní tenis | Radim Bako v Michal Benes | TT Star Series |
17:30 | Tenis | Danielle Collins v Irina-Camelia Begu | WTA Řím |
17:30 | Tenis | Peyton Stearns v Jennifer Ruggeri | WTA Parma |
17:32 | Basketbal | MEM Grizzlies (TD24) Esports @ MIL Bucks (KJMR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
17:35 | Basketbal | LA Lakers (eLeL) Esports @ NO Pelicans (Djapacmeister) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
17:35 | Basketbal | IND Pacers (Trba) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
17:35 | Dostihy | 4.35 Hereford (Závod 6) | Hereford |
17:35 | Stolní tenis | Jakub Kosowski v Mateusz Golebiowski | TT Elite Series |
17:35 | Stolní tenis | Vitalii Sydorenko v Yurii Reva | Setka Cup |
17:35 | Stolní tenis | Ihor Dubyna v Bohdan Pyrtyk | Setka Cup |
17:40 | Dostihy | 4.40 Killarney (Závod 1) | Killarney |
17:40 | Stolní tenis | Volodymyr Voronenkov v Ivan Efimenko | Setka Cup |
17:42 | Basketbal | CLE Cavaliers (VEX) Esports @ DAL Mavericks (THA KID) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
17:45 | Fotbal | Ajax (Nazario) Esports v Aston Villa (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:45 | Fotbal | PAOK (Magdy) Esports v Fenerbahce (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:45 | Fotbal | Bayern (Aladdin) Esports v Dortmund (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:45 | Fotbal | VfB Stuttgart (Pontiac) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
17:47 | Dostihy | 4.47 Catterick (Závod 7) | Catterick |
17:50 | Basketbal | Rytas v Jonava | Litva - LKL |
17:50 | Stolní tenis | Jakub Witkowski v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
17:50 | Stolní tenis | Oleh Kuzyshyn v Anatolii Nazarov | Setka Cup |
17:50 | Stolní tenis | Pavel Vyvial v David Nosek | TT Cup |
17:52 | Basketbal | PHX Suns (MIST) Esports @ GS Warriors (TYCOON) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
17:55 | Dostihy | 4.55 Roscommon (Závod 2) | Roscommon |
17:55 | Stolní tenis | Dmytro Mishchenko v Hryhorii Kulishov | Setka Cup |
17:55 | Stolní tenis | Bohdan Plakhtyi v Mykola Treshchetka | Setka Cup |
17:55 | Stolní tenis | Filip Strejc v Andrej Grossu | TT Cup |
18:00 | Basketbal | Parnu v Tartu Ulikool | Estonsko - KML |
18:00 | Basketbal | CSM Targu Jiu v ABC Laguna Bucuresti | Rumunsko - LNB |
18:00 | Basketbal | CSO Voluntari v Pitesti | Rumunsko - LNB |
18:00 | Basketbal | Balkan Botevgrad v Černomorec | Bulharsko - NBL |
18:00 | Dostihy | 5.00 Windsor (Závod 2) | Windsor |
18:00 | Fotbal | Radnicki Nis v IMT Novi Belgrade | Srbsko - Superliga |
18:00 | Fotbal | Javor Ivanjica v FK Vozdovac | Srbsko - Superliga |
18:00 | Fotbal | Juventus ženy v Řím ženy | Itálie - Serie A - ženy |
18:00 | Fotbal | PAOK (Magdy) Esports v Aston Villa (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:00 | Fotbal | Fiorentina (aibothard) Esports v Fenerbahce (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:00 | Fotbal | VfB Stuttgart (Pontiac) Esports v Dortmund (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:00 | Fotbal | Bayer 04 (Jack) Esports v Bayern (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:00 | Fotbal | Real Madrid (Rafaelo) Esports v Man City (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
18:00 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Fayrouz Aboelkheir v Nele Gilis | PSA - Mistrovství světa - ženy |
18:00 | Stolní tenis | Adrian Wiecek v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
18:00 | Stolní tenis | Pavel Kulhanek v Jiri Hyrsl | Česká republika - Liga Pro |
18:00 | Stolní tenis | Lubor Sulava v Matej Varcl | Česká republika - Liga Pro |
18:00 | Stolní tenis | Petr Zivny v Radek Vosyka | Česká republika - Liga Pro |
18:00 | Stolní tenis | Radomir Vavrecka v Martin Jaksa | Česká republika - Liga Pro |
18:00 | Stolní tenis | Serhii Honcharenko v Oleksandr Hoholev | Setka Cup |
18:00 | Stolní tenis | Evhenii Hrytsenko v Andrii Lushchyk | Setka Cup |
18:00 | Stolní tenis | Antonin Gavlas v Yannick Vostes | TT Star Series |
18:00 | Tenis | Maria Sakkari v Victoria Azarenka | WTA Řím |
18:04 | Basketbal | MEM Grizzlies (TD24) Esports @ BOS Celtics (HOGGY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
18:05 | Stolní tenis | Volodymyr Hainiuk v Vitalii Husiev | Setka Cup |
18:05 | Stolní tenis | Oleksandr Maslovskyi v Vasil Salivonchyk | Setka Cup |
18:10 | Basketbal | BOS Celtics (Ugren) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
18:10 | Dostihy | 5.10 Killarney (Závod 2) | Killarney |
18:10 | Stolní tenis | Artem Yurkov v Oleksandr Kolbasenko | Setka Cup |
18:14 | Basketbal | CLE Cavaliers (VEX) Esports @ GS Warriors (SPEED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
18:15 | Fotbal | Napoli (Magdy) Esports v Copenhagen (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:15 | Fotbal | PSV (Nazario) Esports v RB Leipzig (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:15 | Fotbal | Bayer 04 (Jack) Esports v Dortmund (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:15 | Fotbal | RB Leipzig (Boris) Esports v Bayern (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:15 | Fotbal | Barcelona (Donatello) Esports v Man City (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
18:15 | Fotbal | Real Madrid (Rafaelo) Esports v Bayern (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
18:15 | Stolní tenis | Maciej Podsiadlo v Adrian Spychala | TT Elite Series |
18:20 | Stolní tenis | Valerii Merzlikin v Andrii Derevianko | Setka Cup |
18:20 | Stolní tenis | Petr Litomisky v David Nosek | TT Cup |
18:24 | Basketbal | MIL Bucks (HOLLOW) Esports @ BOS Celtics (MIST) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
18:25 | Basketbal | NO Pelicans (Djapacmeister) Esports @ DEN Nuggets (Kole) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
18:25 | Dostihy | 5.25 Roscommon (Závod 3) | Roscommon |
18:25 | Stolní tenis | Bartosz Czerwinski v Mateusz Golebiowski | TT Elite Series |
18:25 | Stolní tenis | Mykola Polysynskyi v Oleksii Shyndel | Setka Cup |
18:25 | Stolní tenis | Hlib Parfeniuk v Oleh Hil | Setka Cup |
18:25 | Stolní tenis | Tomáš Voříšek v Ales Hanl | TT Cup |
18:30 | Fotbal | Lecce v Udinese | Itálie - Serie A |
18:30 | Fotbal | BK Olympic v Eskilsminne IF | Švédsko - 1. divize - Södra |
18:30 | Fotbal | A.Madrid (General) Esports v Copenhagen (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:30 | Fotbal | Napoli (Magdy) Esports v PSV (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:30 | Fotbal | Brighton (Jack) Esports v Sporting (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:30 | Fotbal | Bayer 04 (Pontiac) Esports v Villarreal (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:30 | Fotbal | Man City (Cleo) Esports v Bayern (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
18:30 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Olivia Weaver v Salma Hany | PSA - Mistrovství světa - ženy |
18:30 | Stolní tenis | Milan Chalupnicek v Milan Smesny | Česká republika - Liga Pro |
18:30 | Stolní tenis | Jaromir Kriz v Josef Vanek | Česká republika - Liga Pro |
18:30 | Stolní tenis | Adam Strelec v Robert Koczy | Česká republika - Liga Pro |
18:30 | Stolní tenis | Yurii Urezchenko v Oleksandr Maslovets | Setka Cup |
18:30 | Stolní tenis | Serhii Aristarkhov v Bogdan L Panchenko | Setka Cup |
18:30 | Stolní tenis | Thomas Keinath v Martin Sip | TT Star Series |
18:30 | Stolní tenis | Michal Varecka v Ladislav Havel 1956 | Česká republika - Liga Pro |
18:35 | Dostihy | 5.35 Windsor (Závod 3) | Windsor |
18:35 | Stolní tenis | Grzegorz Adamiak v Filip Mlynarski | TT Elite Series |
18:35 | Stolní tenis | Mykhailo Urban v Ihor Dubyna | Setka Cup |
18:36 | Basketbal | MIL Bucks (KJMR) Esports @ LA Lakers (SHARPSHOOTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
18:40 | Dostihy | 5.40 Killarney (Závod 3) | Killarney |
18:40 | Stolní tenis | Maksym Mrykh v Volodymyr Voronenkov | Setka Cup |
18:45 | Fotbal | A.Madrid (General) Esports v RB Leipzig (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:45 | Fotbal | Copenhagen (aibothard) Esports v PSV (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:45 | Fotbal | Roma (Dennis) Esports v Sporting (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:45 | Fotbal | Brighton (Jack) Esports v Bayer 04 (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
18:45 | Fotbal | Barcelona (Donatello) Esports v Bayern (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
18:45 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Ali Farag v Leandro Romiglio | PSA - Mistrovství světa |
18:45 | Stolní tenis | Patrik Klos v Jakub Kosowski | TT Elite Series |
18:45 | Stolní tenis | Lukas Veigl v Stepan Rejent | Setka Cup |
18:46 | Basketbal | PHX Suns (DIMES) Esports @ DAL Mavericks (THA KID) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
18:50 | Stolní tenis | Anatolii Nazarov v Daniil Habrelyan | Setka Cup |
18:50 | Stolní tenis | Zdenek Bron v Pavel Vyvial | TT Cup |
18:55 | Dostihy | 5.55 Roscommon (Závod 4) | Roscommon |
18:55 | Stolní tenis | Hryhorii Kulishov v Serhii Chuliukov | Setka Cup |
18:55 | Stolní tenis | Bohdan Plakhtyi v Oleh Martynenko | Setka Cup |
18:55 | Stolní tenis | Filip Strejc v Ales Hanl | TT Cup |
18:56 | Basketbal | DAL Mavericks (GHOUL) Esports @ PHX Suns (MIST) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
19:00 | Basketbal | CS Municipal Ploiesti v CSM Focsani | Rumunsko - LNB |
19:00 | Basketbal | BOS Celtics (Ugren) Esports @ DEN Nuggets (Kole) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
19:00 | Basketbal | IND Pacers (Trba) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
19:00 | Fotbal | Radomiak Radom v Ruch Chorzów | Polsko - Ekstraklasa |
19:00 | Fotbal | Ängelholms FF v Falkenbergs FF | Švédsko - 1. divize - Södra |
19:00 | Fotbal | Al Wasl SC v Al Wahda Abu Dhabi | SAE - Premier League |
19:00 | Fotbal | A.Madrid (General) Esports v PSV (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:00 | Fotbal | RB Leipzig (Nio) Esports v Napoli (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:00 | Fotbal | Roma (Dennis) Esports v Villarreal (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:00 | Fotbal | Sporting (Boris) Esports v Bayer 04 (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:00 | Fotbal | Barcelona (Donatello) Esports v Real Madrid (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
19:00 | Futsal | Pesaro v Olimpus Roma | Itálie - Serie A |
19:00 | Stolní tenis | Serhii Honcharenko v Oleksandr Maslovets | Setka Cup |
19:00 | Stolní tenis | Michal Benes v Francisco Sanchi | TT Star Series |
19:05 | Dostihy | 6.05 Windsor (Závod 4) | Windsor |
19:05 | Stolní tenis | Vitalii Sydorenko v Volodymyr Hainiuk | Setka Cup |
19:05 | Stolní tenis | Oleksandr Maslovskyi v Mykola Kulynych | Setka Cup |
19:08 | Basketbal | BOS Celtics (HOGGY) Esports @ LA Lakers (SHARPSHOOTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
19:10 | Dostihy | 6.10 Killarney (Závod 4) | Killarney |
19:10 | Fotbal | IFK Goteborg v Malmo FF | Švédsko - Allsvenskan |
19:10 | Stolní tenis | Jakub Michalski v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
19:10 | Stolní tenis | Oleksii Nadporozhskyi v Oleksandr Kolbasenko | Setka Cup |
19:15 | Basketbal | Team FOG Naestved v Bakken Bears | Dánsko - Basketligaen |
19:15 | Fotbal | Botev Vratsa v FC Hebar Pazardzhik | Bulharsko - 1. liga |
19:15 | Fotbal | Jonkopings Sodra v Tvååkers IF | Švédsko - 1. divize - Södra |
19:15 | Fotbal | Vasalunds IF v AFC Eskilstuna | Švédsko - 1. divize - Norra |
19:15 | Fotbal | A.Madrid (General) Esports v Napoli (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:15 | Fotbal | RB Leipzig (Nio) Esports v Copenhagen (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:15 | Fotbal | Roma (Dennis) Esports v Bayer 04 (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:15 | Fotbal | Villarreal (Aladdin) Esports v Brighton (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:15 | Fotbal | Man City (Cleo) Esports v Real Madrid (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
19:15 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Victor Crouin v Tarek Momen | PSA - Mistrovství světa |
19:15 | Stolní tenis | Lukas Adam v Jan Krames Snr | Setka Cup |
19:18 | Basketbal | PHX Suns (DIMES) Esports @ CLE Cavaliers (VEX) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
19:20 | Dostihy | 6.20 Wolverhampton (Závod 1) | Wolverhampton |
19:20 | Stolní tenis | Mykhailo Sokur v Oleh Kuzyshyn | Setka Cup |
19:25 | Dostihy | 6.25 Roscommon (Závod 5) | Roscommon |
19:25 | Stolní tenis | Dmytro Mishchenko v Andrii Homylko | Setka Cup |
19:25 | Stolní tenis | Mykhailo Hlaholev v Mykola Treshchetka | Setka Cup |
19:25 | Stolní tenis | Andrej Grossu v Tomáš Voříšek | TT Cup |
19:28 | Basketbal | MIL Bucks (HOLLOW) Esports @ MEM Grizzlies (TYCOON) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
19:30 | Fotbal | Farul Constanta v CS U Craiova | Rumunsko - Liga I |
19:30 | Fotbal | Skala v HB Torshavn | Faerské ostrovy - Premier League |
19:30 | Fotbal | NSI Runavik v 07 Vestur | Faerské ostrovy - Premier League |
19:30 | Fotbal | Copenhagen (aibothard) Esports v Napoli (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:30 | Fotbal | RB Leipzig (Nio) Esports v PSV (Nazario) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:30 | Fotbal | Roma (Dennis) Esports v Brighton (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:30 | Fotbal | Villarreal (Aladdin) Esports v Sporting (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:30 | Fotbal | Man City (Cleo) Esports v Barcelona (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
19:30 | Fotbal | Bayern (MisterX) Esports v Real Madrid (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
19:30 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Nour El Sherbini v Amina Orfi | PSA - Mistrovství světa - ženy |
19:30 | Stolní tenis | Szymon Seroka v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
19:30 | Stolní tenis | Yurii Urezchenko v Oleksandr Hoholev | Setka Cup |
19:30 | Stolní tenis | Radim Bako v Jiri Vrablik | TT Star Series |
19:35 | Basketbal | DEN Nuggets (Kole) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
19:35 | Basketbal | NO Pelicans (Djapacmeister) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
19:35 | Dostihy | 6.35 Windsor (Závod 5) | Windsor |
19:35 | Stolní tenis | Mariusz Koczyba v Oskar Jadach | TT Elite Series |
19:35 | Stolní tenis | Bohdan Pyrtyk v Vasil Salivonchyk | Setka Cup |
19:40 | Dostihy | 6.40 Killarney (Závod 5) | Killarney |
19:40 | Stolní tenis | Ivan Efimenko v Artem Yurkov | Setka Cup |
19:45 | Fotbal | Copenhagen (aibothard) Esports v A.Madrid (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:45 | Fotbal | PSV (Nazario) Esports v Napoli (Magdy) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
19:45 | Fotbal | Bayern (MisterX) Esports v Man City (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
19:45 | Stolní tenis | Lukas Veigl v Jan Krames Snr | Setka Cup |
19:50 | Dostihy | 6.50 Wolverhampton (Závod 2) | Wolverhampton |
19:50 | Stolní tenis | Valerii Merzlikin v Anatolii Nazarov | Setka Cup |
19:55 | Dostihy | 6.55 Roscommon (Závod 6) | Roscommon |
19:55 | Stolní tenis | Filip Mlynarski v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
19:55 | Stolní tenis | Mykola Polysynskyi v Hryhorii Kulishov | Setka Cup |
19:55 | Stolní tenis | Hlib Parfeniuk v Bohdan Plakhtyi | Setka Cup |
19:56 | Basketbal | DAL Mavericks (SHINIGAMI) Esports @ GS Warriors (SPARKZ) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
20:00 | Basketbal | Imortal Basket v FC Porto | Portugalsko - LBP |
20:00 | Basketbal | Virtus Bologna v Tortona | Itálie - Lega 1 |
20:00 | Fotbal | FK Železničar Pančevo v FK Radnik Surdulica | Srbsko - Superliga |
20:00 | Fotbal | B36 Torshavn v EB/Streymur | Faerské ostrovy - Premier League |
20:00 | Fotbal | Pirata FC v Alianza Universidad | Peru - Liga 2 |
20:00 | Fotbal | RB Leipzig (Nio) Esports v A.Madrid (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:00 | Fotbal | PSV (Nazario) Esports v Copenhagen (aibothard) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:00 | Fotbal | Sporting (Boris) Esports v Brighton (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:00 | Fotbal | Villarreal (Aladdin) Esports v Bayer 04 (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:00 | Fotbal | Bayern (MisterX) Esports v Barcelona (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
20:00 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Sarah-Jane Perry v Tinne Gilis | PSA - Mistrovství světa - ženy |
20:00 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Tomasz Lojtek | TT Elite Series |
20:00 | Stolní tenis | Ladislav Vosyka v Jan Ruzicka | Česká republika - Liga Pro |
20:00 | Stolní tenis | Martin Pavliska v Radek Mohelnik | Česká republika - Liga Pro |
20:00 | Stolní tenis | Tomas Janata v Josef Grill | Česká republika - Liga Pro |
20:00 | Stolní tenis | Jaroslav Martinek v Jaroslav Strnad 1961 | Česká republika - Liga Pro |
20:00 | Stolní tenis | Antonin Gavlas v Thomas Keinath | TT Star Series |
20:00 | Tenis | Campbell Ricci v Alanis Hamilton | UTR Pro Newport Beach - ženy |
20:00 | Tenis | Sophia C-Ignatiev v Kayla Chung | UTR Pro Newport Beach - ženy |
20:05 | Dostihy | 7.05 Windsor (Závod 6) | Windsor |
20:05 | Stolní tenis | Vitalii Husiev v Ruslan Serhyenko | Setka Cup |
20:05 | Stolní tenis | Mykhailo Urban v Oleksandr Maslovskyi | Setka Cup |
20:06 | Basketbal | LA Lakers (YUNG BALL) Esports @ BOS Celtics (GRECO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
20:10 | Basketbal | IND Pacers (Trba) Esports @ NO Pelicans (Djapacmeister) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
20:10 | Basketbal | LA Lakers (eLeL) Esports @ DEN Nuggets (Kole) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
20:10 | Dostihy | 7.10 Killarney (Závod 6) | Killarney |
20:15 | Fotbal | PSV (Nazario) Esports v A.Madrid (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:15 | Fotbal | Napoli (Magdy) Esports v RB Leipzig (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:15 | Fotbal | Sporting (Boris) Esports v Roma (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:15 | Fotbal | Bayer 04 (Pontiac) Esports v Brighton (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:15 | Fotbal | Real Madrid (Rafaelo) Esports v Barcelona (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
20:15 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Youssef Ibrahim v Diego Elias | PSA - Mistrovství světa |
20:15 | Stolní tenis | Lukas Adam v Stepan Rejent | Setka Cup |
20:16 | Basketbal | DAL Mavericks (TITAN) Esports @ CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
20:20 | Dostihy | 7.20 Wolverhampton (Závod 3) | Wolverhampton |
20:20 | Lední hokej | Švýcarsko v Česká republika | IIHF Mistrovství světa |
20:20 | Lední hokej | Německo v Švédsko | IIHF Mistrovství světa |
20:20 | Stolní tenis | Tomasz Filbrandt v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
20:20 | Stolní tenis | Oleh Kuzyshyn v Andrii Derevianko | Setka Cup |
20:20 | Stolní tenis | Vladimir Milata Jnr v Jaroslav Dohnal | TT Cup |
20:25 | Dostihy | 7.25 Roscommon (Závod 7) | Roscommon |
20:25 | Stolní tenis | Jakub Michalski v Mariusz Koczyba | TT Elite Series |
20:25 | Stolní tenis | Dmytro Mishchenko v Oleksii Shyndel | Setka Cup |
20:25 | Stolní tenis | Oleh Hil v Mykola Treshchetka | Setka Cup |
20:28 | Basketbal | PHX Suns (GRANDMASTER) Esports @ CLE Cavaliers (HUNCHO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
20:30 | Basketbal | Zadar v Dinamo Záhřeb | Chorvatsko - A1 Liga |
20:30 | Fotbal | Club Brugge v Union Saint-Gilloise | Belgie - První divize A |
20:30 | Fotbal | Almagro v Estudiantes Rio Cuarto | Argentina - Nacional B |
20:30 | Fotbal | Napoli (Magdy) Esports v A.Madrid (General) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:30 | Fotbal | Copenhagen (aibothard) Esports v RB Leipzig (Nio) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:30 | Fotbal | Villarreal (Aladdin) Esports v Roma (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:30 | Fotbal | Bayer 04 (Pontiac) Esports v Sporting (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:30 | Fotbal | Napoli (Rafaelo) Esports v Lazio (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
20:30 | Stolní tenis | Jan Vidourek v Ladislav Svanda | Česká republika - Liga Pro |
20:30 | Stolní tenis | Karel Zeman v Richard Skacelik | Česká republika - Liga Pro |
20:30 | Stolní tenis | Ondrej Kucirek v Milan Regner | Česká republika - Liga Pro |
20:30 | Stolní tenis | Michal Syroha v Tomas Kucera | Česká republika - Liga Pro |
20:30 | Stolní tenis | Yannick Vostes v Francisco Sanchi | TT Star Series |
20:30 | Tenis | Elina Svitolina v Aryna Sabalenka | WTA Řím |
20:35 | Stolní tenis | Ihor Dubyna v Vasil Salivonchyk | Setka Cup |
20:38 | Basketbal | MEM Grizzlies (UNDERRATED) Esports @ MIL Bucks (APEX) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
20:40 | Dostihy | 7.40 Windsor (Závod 7) | Windsor |
20:45 | Basketbal | Venezia v Reggio Emilia | Itálie - Lega 1 |
20:45 | Basketbal | NO Pelicans (Djapacmeister) Esports @ LA Lakers (eLeL) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
20:45 | Dostihy | 7.45 Killarney (Závod 7) | Killarney |
20:45 | Fotbal | Fiorentina v Monza | Itálie - Serie A |
20:45 | Fotbal | Bayer 04 (Pontiac) Esports v Roma (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:45 | Fotbal | Brighton (Jack) Esports v Villarreal (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
20:45 | Fotbal | Juventus (Donatello) Esports v Lazio (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
20:45 | Fotbal | Napoli (Rafaelo) Esports v AC Milan (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
20:45 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Karim Abdel Gawad v Dimitri Steinmann | PSA - Mistrovství světa |
20:45 | Stolní tenis | Szymon Seroka v Filip Mlynarski | TT Elite Series |
20:45 | Stolní tenis | Lukas Veigl v Lukas Adam | Setka Cup |
20:48 | Basketbal | LA Lakers (DEEP) Esports @ BOS Celtics (SAINT JR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
20:50 | Stolní tenis | Tomasz Lojtek v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
20:50 | Stolní tenis | Mykhailo Sokur v Daniil Habrelyan | Setka Cup |
20:50 | Stolní tenis | Zdenek Dusek v Dominik Lafek | TT Cup |
20:55 | Dostihy | 7.55 Wolverhampton (Závod 4) | Wolverhampton |
20:55 | Stolní tenis | Serhii Chuliukov v Andrii Homylko | Setka Cup |
20:55 | Stolní tenis | Oleh Martynenko v Mykhailo Hlaholev | Setka Cup |
20:55 | Stolní tenis | Tomas Krejci v Ondrej Knazik | TT Cup |
21:00 | Basketbal | BOS Celtics (Ugren) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
21:00 | Basketbal | CLE Cavaliers (HUNCHO) Esports @ GS Warriors (SPARKZ) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
21:00 | Fotbal | Barcelona v Real Sociedad | Španělsko - Primera División |
21:00 | Fotbal | Chicago Fire II v New York City FC II | USA - MLS Next Pro League |
21:00 | Fotbal | Brighton (Jack) Esports v Roma (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:00 | Fotbal | Sporting (Boris) Esports v Villarreal (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:00 | Fotbal | Trabzonspor (Seagal) Esports v Galatasaray (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:00 | Fotbal | Antalyaspor (Depp) Esports v Besiktas (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:00 | Fotbal | Lazio (Cleo) Esports v AC Milan (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
21:00 | Stolní tenis | Jan Ruzicka v Jan Vidourek | Česká republika - Liga Pro |
21:00 | Stolní tenis | Radek Mohelnik v Karel Zeman | Česká republika - Liga Pro |
21:00 | Stolní tenis | Josef Grill v Ondrej Kucirek | Česká republika - Liga Pro |
21:00 | Stolní tenis | Jaroslav Strnad 1961 v Michal Syroha | Česká republika - Liga Pro |
21:00 | Stolní tenis | Radim Bako v Martin Sip | TT Star Series |
21:05 | Stolní tenis | Volodymyr Hainiuk v Ruslan Serhyenko | Setka Cup |
21:05 | Stolní tenis | Mykola Kulynych v Bohdan Pyrtyk | Setka Cup |
21:10 | Basketbal | MIL Bucks (APEX) Esports @ BOS Celtics (GRECO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
21:10 | Stolní tenis | Grzegorz Felkel v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
21:15 | Dostihy | 8.15 Windsor (Závod 8) | Windsor |
21:15 | Fotbal | Real Madrid (Jack) Esports v PSG (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:15 | Fotbal | Inter (Pontiac) Esports v Man City (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:15 | Fotbal | Fenerbahce (Cruise) Esports v Galatasaray (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:15 | Fotbal | Trabzonspor (Seagal) Esports v Antalyaspor (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:15 | Fotbal | Juventus (Donatello) Esports v AC Milan (MisterX) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
21:15 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Oskar Jadach | TT Elite Series |
21:15 | Stolní tenis | Jan Krames Snr v Stepan Rejent | Setka Cup |
21:20 | Basketbal | PHX Suns (DEEP) Esports @ GS Warriors (SPOOKY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
21:20 | Dostihy | 8.20 Killarney (Závod 8) | Killarney |
21:20 | Stolní tenis | Valerii Merzlikin v Oleh Kuzyshyn | Setka Cup |
21:20 | Stolní tenis | Vladimir Milata Jnr v Dominik Lafek | TT Cup |
21:25 | Stolní tenis | Mykola Polysynskyi v Dmytro Mishchenko | Setka Cup |
21:25 | Stolní tenis | Vojtech Sanc v Petr Priscak | TT Cup |
21:30 | Dostihy | 8.30 Wolverhampton (Závod 5) | Wolverhampton |
21:30 | Fotbal | Alianza Atletico v Cienciano | Peru - Liga 1 |
21:30 | Fotbal | Bayern (Dennis) Esports v PSG (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:30 | Fotbal | Real Madrid (Jack) Esports v Inter (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:30 | Fotbal | Fenerbahce (Cruise) Esports v Besiktas (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:30 | Fotbal | Galatasaray (David) Esports v Antalyaspor (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:30 | Fotbal | Juventus (Donatello) Esports v Napoli (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
21:30 | Stolní tenis | Tomasz Filbrandt v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
21:30 | Stolní tenis | Ladislav Svanda v Ladislav Vosyka | Česká republika - Liga Pro |
21:30 | Stolní tenis | Richard Skacelik v Martin Pavliska | Česká republika - Liga Pro |
21:30 | Stolní tenis | Milan Regner v Tomas Janata | Česká republika - Liga Pro |
21:30 | Stolní tenis | Tomas Kucera v Jaroslav Martinek | Česká republika - Liga Pro |
21:30 | Stolní tenis | Michal Benes v Jiri Vrablik | TT Star Series |
21:32 | Basketbal | PHX Suns (GRANDMASTER) Esports @ DAL Mavericks (SHINIGAMI) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
21:35 | Basketbal | LA Lakers (eLeL) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
21:35 | Basketbal | DEN Nuggets (Kole) Esports @ NO Pelicans (Djapacmeister) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
21:35 | Stolní tenis | Mariusz Koczyba v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
21:35 | Stolní tenis | Yurii Reva v Vitalii Husiev | Setka Cup |
21:42 | Basketbal | MEM Grizzlies (UNDERRATED) Esports @ LA Lakers (YUNG BALL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
21:45 | Fotbal | Bayern (Dennis) Esports v Man City (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:45 | Fotbal | PSG (Boris) Esports v Inter (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:45 | Fotbal | Fenerbahce (Cruise) Esports v Antalyaspor (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:45 | Fotbal | Besiktas (Furious) Esports v Trabzonspor (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
21:45 | Fotbal | Lazio (Cleo) Esports v Napoli (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
21:50 | Stolní tenis | Mykhailo Sokur v Anatolii Nazarov | Setka Cup |
21:50 | Stolní tenis | Jaroslav Dohnal v Zdenek Dusek | TT Cup |
21:52 | Basketbal | MEM Grizzlies (TITAN) Esports @ MIL Bucks (SPOOKY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
21:55 | Stolní tenis | Filip Mlynarski v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
21:55 | Stolní tenis | Hryhorii Kulishov v Andrii Homylko | Setka Cup |
21:55 | Stolní tenis | Tomas Krejci v Petr Priscak | TT Cup |
22:00 | Basketbal | Ovarense v Sporting CP | Portugalsko - LBP |
22:00 | Dostihy | 9.00 Wolverhampton (Závod 6) | Wolverhampton |
22:00 | Fotbal | Bayern (Dennis) Esports v Inter (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:00 | Fotbal | Man City (Aladdin) Esports v Real Madrid (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:00 | Fotbal | Fenerbahce (Cruise) Esports v Trabzonspor (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:00 | Fotbal | Besiktas (Furious) Esports v Galatasaray (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:00 | Fotbal | Lazio (Cleo) Esports v Juventus (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
22:00 | Fotbal | AC Milan (MisterX) Esports v Napoli (Rafaelo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
22:00 | Stolní tenis | Jakub Michalski v Adrian Fabis | TT Elite Series |
22:00 | Stolní tenis | Ladislav Vosyka v Jan Vidourek | Česká republika - Liga Pro |
22:00 | Stolní tenis | Martin Pavliska v Karel Zeman | Česká republika - Liga Pro |
22:00 | Stolní tenis | Tomas Janata v Ondrej Kucirek | Česká republika - Liga Pro |
22:00 | Stolní tenis | Jaroslav Martinek v Michal Syroha | Česká republika - Liga Pro |
22:00 | Stolní tenis | Denys Pesternikov v Vasyl Verbianyi | Setka Cup |
22:00 | Stolní tenis | Yannick Vostes v Thomas Keinath | TT Star Series |
22:04 | Basketbal | PHX Suns (GRANDMASTER) Esports @ GS Warriors (SPARKZ) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
22:10 | Basketbal | DEN Nuggets (Kole) Esports @ BOS Celtics (Ugren) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
22:10 | Basketbal | LA Lakers (eLeL) Esports @ IND Pacers (Trba) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
22:14 | Basketbal | MEM Grizzlies (UNDERRATED) Esports @ BOS Celtics (GRECO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
22:15 | Fotbal | CD Coopsol v Deportivo Binacional | Peru - Liga 2 |
22:15 | Fotbal | Bayern (Dennis) Esports v Real Madrid (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:15 | Fotbal | Man City (Aladdin) Esports v PSG (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:15 | Fotbal | Galatasaray (David) Esports v Trabzonspor (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:15 | Fotbal | Besiktas (Furious) Esports v Antalyaspor (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:15 | Fotbal | AC Milan (MisterX) Esports v Lazio (Cleo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
22:20 | Stolní tenis | Szymon Seroka v Tomasz Filbrandt | TT Elite Series |
22:20 | Stolní tenis | Andrii Derevianko v Daniil Habrelyan | Setka Cup |
22:20 | Stolní tenis | Vladimir Milata Jnr v Zdenek Dusek | TT Cup |
22:24 | Basketbal | CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports @ DAL Mavericks (TITAN) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
22:25 | Stolní tenis | Tomasz Lojtek v Oskar Jadach | TT Elite Series |
22:25 | Stolní tenis | Oleksii Shyndel v Serhii Chuliukov | Setka Cup |
22:25 | Stolní tenis | Ondrej Knazik v Vojtech Sanc | TT Cup |
22:30 | Fotbal | PSG (Boris) Esports v Real Madrid (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:30 | Fotbal | Man City (Aladdin) Esports v Inter (Pontiac) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:30 | Fotbal | Galatasaray (David) Esports v Fenerbahce (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:30 | Fotbal | Antalyaspor (Depp) Esports v Trabzonspor (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:30 | Fotbal | AC Milan (MisterX) Esports v Juventus (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
22:30 | Stolní tenis | Jan Ruzicka v Ladislav Svanda | Česká republika - Liga Pro |
22:30 | Stolní tenis | Radek Mohelnik v Richard Skacelik | Česká republika - Liga Pro |
22:30 | Stolní tenis | Josef Grill v Milan Regner | Česká republika - Liga Pro |
22:30 | Stolní tenis | Jaroslav Strnad 1961 v Tomas Kucera | Česká republika - Liga Pro |
22:30 | Stolní tenis | Mykhailo Kistechko v Roman Zholubak | Setka Cup |
22:30 | Stolní tenis | Antonin Gavlas v Radim Bako | TT Star Series |
22:36 | Basketbal | CLE Cavaliers (HUNCHO) Esports @ DAL Mavericks (SHINIGAMI) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
22:40 | Stolní tenis | Grzegorz Felkel v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
22:45 | Basketbal | IND Pacers (Trba) Esports @ DEN Nuggets (Kole) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
22:45 | Basketbal | BOS Celtics (Ugren) Esports @ NO Pelicans (Djapacmeister) Esports | eBasketbal - Battle - 4x5 minut |
22:45 | Fotbal | PSG (Boris) Esports v Bayern (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:45 | Fotbal | Inter (Pontiac) Esports v Real Madrid (Jack) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:45 | Fotbal | Besiktas (Furious) Esports v Fenerbahce (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:45 | Fotbal | Antalyaspor (Depp) Esports v Galatasaray (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
22:45 | Fotbal | Napoli (Rafaelo) Esports v Juventus (Donatello) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
22:45 | Stolní tenis | Mariusz Koczyba v Adrian Fabis | TT Elite Series |
22:45 | Stolní tenis | Vojtech Grubr v Ondrej Malecek | Setka Cup |
22:46 | Basketbal | MIL Bucks (APEX) Esports @ LA Lakers (YUNG BALL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
22:50 | Stolní tenis | Valerii Merzlikin v Mykhailo Sokur | Setka Cup |
22:50 | Stolní tenis | Dominik Lafek v Jaroslav Dohnal | TT Cup |
22:55 | Stolní tenis | Tomas Krejci v Vojtech Sanc | TT Cup |
22:56 | Basketbal | BOS Celtics (SAINT JR) Esports @ LA Lakers (DEEP) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
23:00 | Fotbal | Man City (Aladdin) Esports v Bayern (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:00 | Fotbal | Inter (Pontiac) Esports v PSG (Boris) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:00 | Fotbal | Antalyaspor (Depp) Esports v Fenerbahce (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:00 | Fotbal | Trabzonspor (Seagal) Esports v Besiktas (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:00 | Stolní tenis | Jiri Vrablik v Francisco Sanchi | TT Star Series |
23:00 | Tenis | Ellie Gyuro v Megan McCray | UTR Pro Newport Beach - ženy |
23:00 | Tenis | Camille Kiss v Bianca Molnar | UTR Pro Newport Beach - ženy |
23:05 | Stolní tenis | Filip Mlynarski v Tomasz Filbrandt | TT Elite Series |
23:08 | Basketbal | GS Warriors (SPARKZ) Esports @ DAL Mavericks (SHINIGAMI) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
23:10 | Stolní tenis | Jakub Michalski v Tomasz Lojtek | TT Elite Series |
23:15 | Fotbal | Inter (Pontiac) Esports v Bayern (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:15 | Fotbal | Real Madrid (Jack) Esports v Man City (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:15 | Fotbal | Trabzonspor (Seagal) Esports v Fenerbahce (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:15 | Fotbal | Galatasaray (David) Esports v Besiktas (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:15 | Fotbal | Barcelona (Leonardo) Esports v Bayern (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
23:15 | Fotbal | Man City (Panther) Esports v PSG (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
23:18 | Basketbal | BOS Celtics (GRECO) Esports @ LA Lakers (YUNG BALL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
23:25 | Stolní tenis | Petr Priscak v Ondrej Knazik | TT Cup |
23:28 | Basketbal | GS Warriors (SPOOKY) Esports @ PHX Suns (DEEP) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
23:30 | Fotbal | Real Madrid (Jack) Esports v Bayern (Dennis) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:30 | Fotbal | PSG (Boris) Esports v Man City (Aladdin) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:30 | Fotbal | West Ham (Seagal) Esports v Benfica (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:30 | Fotbal | SC Freiburg (Depp) Esports v Marseille (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:30 | Fotbal | Real Madrid (Spiderman) Esports v Bayern (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
23:30 | Fotbal | Barcelona (Leonardo) Esports v Man City (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
23:30 | Stolní tenis | Szymon Seroka v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
23:30 | Stolní tenis | Michal Benes v Martin Sip | TT Star Series |
23:35 | Stolní tenis | Oskar Jadach v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
23:40 | Basketbal | GS Warriors (SPARKZ) Esports @ CLE Cavaliers (HUNCHO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
23:45 | Fotbal | AC Milan (Cruise) Esports v Benfica (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:45 | Fotbal | West Ham (Seagal) Esports v SC Freiburg (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
23:45 | Fotbal | Real Madrid (Spiderman) Esports v PSG (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
23:45 | Fotbal | Bayern (Alexis) Esports v Man City (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
23:50 | Basketbal | MIL Bucks (APEX) Esports @ MEM Grizzlies (UNDERRATED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
23:55 | Stolní tenis | Mariusz Koczyba v Tomasz Lojtek | TT Elite Series |
23:55 | Stolní tenis | Lukasz Jarocki v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
Út, 14 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
00:00 | Basketbal | MIL Bucks (SPOOKY) Esports @ MEM Grizzlies (TITAN) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
00:00 | Fotbal | Gimnasia LP v Velez Sarsfield | Argentina - Liga Profesional |
00:00 | Fotbal | AC Milan (Cruise) Esports v Marseille (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
00:00 | Fotbal | Benfica (David) Esports v SC Freiburg (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
00:00 | Fotbal | Real Madrid (Spiderman) Esports v Man City (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:00 | Fotbal | PSG (Matrix) Esports v Barcelona (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:00 | Stolní tenis | Richard Krejci v Jiri Plachy | Česká republika - Liga Pro |
00:00 | Stolní tenis | Jiri Ruzicka v Jiri Louda | Česká republika - Liga Pro |
00:12 | Basketbal | DAL Mavericks (SHINIGAMI) Esports @ PHX Suns (GRANDMASTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
00:15 | Fotbal | AC Milan (Cruise) Esports v SC Freiburg (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
00:15 | Fotbal | Marseille (Furious) Esports v West Ham (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
00:15 | Fotbal | Real Madrid (Spiderman) Esports v Barcelona (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:15 | Fotbal | PSG (Matrix) Esports v Bayern (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:20 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
00:20 | Stolní tenis | Filip Mlynarski v Grzegorz Felkel | TT Elite Series |
00:22 | Basketbal | BOS Celtics (GRECO) Esports @ MIL Bucks (APEX) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
00:30 | Basketbal | Sesi Araraquara ženy v Sao Jose ženy | Brazílie - LBF - ženy |
00:30 | Fotbal | AC Milan (Cruise) Esports v West Ham (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
00:30 | Fotbal | Marseille (Furious) Esports v Benfica (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
00:30 | Fotbal | Bayern (Alexis) Esports v Barcelona (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:30 | Fotbal | PSG (Matrix) Esports v Man City (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:30 | Stolní tenis | Miroslav Svedik v Frantisek Briza | Česká republika - Liga Pro |
00:30 | Stolní tenis | Matous Klimenta v Martin Huk | Česká republika - Liga Pro |
00:30 | Tenis | Emily Deming v Gianna Oboniye | UTR Pro Newport Beach - ženy |
00:30 | Tenis | Carolyn Campana v Kyle McPhillips | UTR Pro Newport Beach - ženy |
00:32 | Basketbal | PHX Suns (DEEP) Esports @ DAL Mavericks (TITAN) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
00:35 | Baseball | TOR Blue Jays @ BAL Orioles | MLB |
00:40 | Baseball | MIA Marlins @ DET Tigers | MLB |
00:40 | Basketbal | Motilones Del Norte v Piratas de Bogota | Kolumbijská liga |
00:40 | Stolní tenis | Tomasz Filbrandt v Karol Wisniewski | TT Elite Series |
00:44 | Basketbal | GS Warriors (SPARKZ) Esports @ PHX Suns (GRANDMASTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
00:45 | Fotbal | Bayern (Alexis) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:45 | Fotbal | Man City (Panther) Esports v Barcelona (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
00:45 | Stolní tenis | Jakub Michalski v Oskar Jadach | TT Elite Series |
00:54 | Basketbal | LA Lakers (YUNG BALL) Esports @ MEM Grizzlies (UNDERRATED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
01:00 | Basketbal | BOS Celtics @ CLE Cavaliers | NBA |
01:00 | Fotbal | Sao Paulo v Fluminense | Brazílie - Serie A |
01:00 | Fotbal | Aparecidense v Sao Bernardo | Brazílie - Serie C |
01:00 | Fotbal | Union La Calera v Universidad de Chile | Chile - Primera Division |
01:00 | Fotbal | Universitario de Vinto v Royal Pari FC | Bolívie - Clausura |
01:00 | Fotbal | Benfica (David) Esports v West Ham (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:00 | Fotbal | Marseille (Furious) Esports v SC Freiburg (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:00 | Fotbal | PSG (Matrix) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
01:00 | Fotbal | Man City (Panther) Esports v Bayern (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
01:00 | Lední hokej | CAR Hurricanes @ NY Rangers | NHL |
01:00 | Stolní tenis | Jiri Plachy v Kamil Novak | Česká republika - Liga Pro |
01:00 | Stolní tenis | Jiri Louda v Rostyslav Kliuchuk | Česká republika - Liga Pro |
01:04 | Basketbal | MIL Bucks (SPOOKY) Esports @ BOS Celtics (SAINT JR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
01:05 | Stolní tenis | Szymon Seroka v Lukasz Jarocki | TT Elite Series |
01:10 | Baseball | PHI Phillies @ NY Mets | MLB |
01:10 | Baseball | TB Rays @ BOS Red Sox | MLB |
01:10 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
01:15 | Fotbal | Benfica (David) Esports v AC Milan (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:15 | Fotbal | SC Freiburg (Depp) Esports v West Ham (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:15 | Fotbal | Man City (Panther) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
01:15 | Fotbal | Barcelona (Leonardo) Esports v PSG (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
01:16 | Basketbal | DAL Mavericks (SHINIGAMI) Esports @ CLE Cavaliers (HUNCHO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
01:20 | Baseball | CHI Cubs @ ATL Braves | MLB |
01:26 | Basketbal | BOS Celtics (GRECO) Esports @ MEM Grizzlies (UNDERRATED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
01:30 | Basketbal | Club Atletico Lanus v Villa Mitre | Argentina - La Liga |
01:30 | Fotbal | Marseille (Furious) Esports v AC Milan (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:30 | Fotbal | SC Freiburg (Depp) Esports v Benfica (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:30 | Fotbal | Barcelona (Leonardo) Esports v Real Madrid (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
01:30 | Fotbal | Bayern (Alexis) Esports v PSG (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
01:30 | Stolní tenis | Richard Krejci v Miroslav Svedik | Česká republika - Liga Pro |
01:30 | Stolní tenis | Jiri Ruzicka v Matous Klimenta | Česká republika - Liga Pro |
01:35 | Stolní tenis | Oskar Jadach v Adam Kasperski | TT Elite Series |
01:36 | Basketbal | CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports @ GS Warriors (SPOOKY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
01:40 | Baseball | PIT Pirates @ MIL Brewers | MLB |
01:40 | Baseball | WAS Nationals @ CHI White Sox | MLB |
01:45 | Fotbal | SC Freiburg (Depp) Esports v AC Milan (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:45 | Fotbal | West Ham (Seagal) Esports v Marseille (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
01:48 | Basketbal | MEM Grizzlies (HUNCHO) Esports @ BOS Celtics (GRANDMASTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
01:58 | Basketbal | DAL Mavericks (APEX) Esports @ GS Warriors (GRECO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
02:00 | Basketbal | Boca Juniors v Independiente de Oliva | Argentina - Liga Nacional |
02:00 | Fotbal | Union Santa Fe v Banfield | Argentina - Liga Profesional |
02:00 | Fotbal | West Ham (Seagal) Esports v AC Milan (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:00 | Fotbal | Benfica (David) Esports v Marseille (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:00 | Fotbal | Argentina (Leonardo) Esports v Portugal (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:00 | Fotbal | Netherlands (Panther) Esports v Spain (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:00 | Stolní tenis | Bartlomiej Wisniewski v Jakub Michalski | TT Elite Series |
02:00 | Stolní tenis | Kamil Novak v Frantisek Briza | Česká republika - Liga Pro |
02:00 | Stolní tenis | Rostyslav Kliuchuk v Martin Huk | Česká republika - Liga Pro |
02:05 | Baseball | CLE Guardians @ TEX Rangers | MLB |
02:08 | Basketbal | MEM Grizzlies (TITAN) Esports @ LA Lakers (DEEP) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
02:10 | Baseball | OAK Athletics @ HOU Astros | MLB |
02:10 | Fotbal | Defensores de Belgrano v Colon | Argentina - Nacional B |
02:15 | Basketbal | Penarol Montevideo v Defensor Sporting | Uruguay - Liga |
02:15 | Fotbal | Barcelona (Seagal) Esports v Dortmund (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:15 | Fotbal | Lazio (Depp) Esports v FC Porto (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:15 | Fotbal | France (Spiderman) Esports v Portugal (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:15 | Fotbal | Argentina (Leonardo) Esports v Netherlands (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:20 | Basketbal | LA Lakers (SHINIGAMI) Esports @ MIL Bucks (SPARKZ) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
02:25 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Oskar Jadach | TT Elite Series |
02:30 | Basketbal | CLE Cavaliers (UNDERRATED) Esports @ PHX Suns (YUNG BALL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
02:30 | Fotbal | Arsenal (Cruise) Esports v Dortmund (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:30 | Fotbal | Barcelona (Seagal) Esports v Lazio (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:30 | Fotbal | France (Spiderman) Esports v Spain (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:30 | Fotbal | Portugal (Alexis) Esports v Netherlands (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:30 | Stolní tenis | Jiri Plachy v Miroslav Svedik | Česká republika - Liga Pro |
02:30 | Stolní tenis | Jiri Louda v Matous Klimenta | Česká republika - Liga Pro |
02:40 | Basketbal | CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports @ DAL Mavericks (TITAN) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
02:45 | Fotbal | Arsenal (Cruise) Esports v FC Porto (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:45 | Fotbal | Dortmund (David) Esports v Lazio (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
02:45 | Fotbal | France (Spiderman) Esports v Netherlands (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:45 | Fotbal | Spain (Matrix) Esports v Argentina (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
02:50 | Stolní tenis | Jakub Michalski v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
02:52 | Basketbal | BOS Celtics (GRANDMASTER) Esports @ MEM Grizzlies (HUNCHO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
03:00 | Fotbal | Arsenal (Cruise) Esports v Lazio (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:00 | Fotbal | FC Porto (Furious) Esports v Barcelona (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:00 | Fotbal | France (Spiderman) Esports v Argentina (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:00 | Fotbal | Spain (Matrix) Esports v Portugal (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:00 | Stolní tenis | Frantisek Briza v Richard Krejci | Česká republika - Liga Pro |
03:00 | Stolní tenis | Martin Huk v Jiri Ruzicka | Česká republika - Liga Pro |
03:02 | Basketbal | CLE Cavaliers (UNDERRATED) Esports @ GS Warriors (GRECO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
03:12 | Basketbal | BOS Celtics (SAINT JR) Esports @ MIL Bucks (SPOOKY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
03:12 | Klusácké dostihy | Dostih 1 Albion Park | Albion Park |
03:15 | Fotbal | Arsenal (Cruise) Esports v Barcelona (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:15 | Fotbal | FC Porto (Furious) Esports v Dortmund (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:15 | Fotbal | Portugal (Alexis) Esports v Argentina (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:15 | Fotbal | Spain (Matrix) Esports v Netherlands (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:15 | Stolní tenis | Bartlomiej Wisniewski v Adam Kasperski | TT Elite Series |
03:24 | Basketbal | MEM Grizzlies (HUNCHO) Esports @ MIL Bucks (SPARKZ) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
03:30 | Basketbal | OKC Thunder @ DAL Mavericks | NBA |
03:30 | Fotbal | Dortmund (David) Esports v Barcelona (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:30 | Fotbal | FC Porto (Furious) Esports v Lazio (Depp) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:30 | Fotbal | Portugal (Alexis) Esports v France (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:30 | Fotbal | Netherlands (Panther) Esports v Argentina (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:30 | Lední hokej | DAL Stars @ COL Avalanche | NHL |
03:30 | Stolní tenis | Miroslav Svedik v Kamil Novak | Česká republika - Liga Pro |
03:30 | Stolní tenis | Matous Klimenta v Rostyslav Kliuchuk | Česká republika - Liga Pro |
03:34 | Basketbal | DAL Mavericks (APEX) Esports @ PHX Suns (YUNG BALL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
03:35 | Stolní tenis | Oskar Jadach v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
03:37 | Klusácké dostihy | Dostih 2 Albion Park | Albion Park |
03:38 | Baseball | STL Cardinals @ LA Angels | MLB |
03:40 | Baseball | CIN Reds @ ARI Diamondbacks | MLB |
03:40 | Baseball | COL Rockies @ SD Padres | MLB |
03:40 | Baseball | KC Royals @ SEA Mariners | MLB |
03:44 | Basketbal | PHX Suns (DEEP) Esports @ GS Warriors (SPOOKY) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
03:45 | Baseball | LA Dodgers @ SF Giants | MLB |
03:45 | Fotbal | Dortmund (David) Esports v Arsenal (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:45 | Fotbal | Lazio (Depp) Esports v Barcelona (Seagal) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
03:45 | Fotbal | Spain (Matrix) Esports v France (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:45 | Fotbal | Netherlands (Panther) Esports v Portugal (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
03:56 | Basketbal | BOS Celtics (GRANDMASTER) Esports @ LA Lakers (SHINIGAMI) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
04:00 | Fotbal | FC Porto (Furious) Esports v Arsenal (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
04:00 | Fotbal | Lazio (Depp) Esports v Dortmund (David) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
04:00 | Fotbal | Netherlands (Panther) Esports v France (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
04:00 | Fotbal | Argentina (Leonardo) Esports v Spain (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
04:00 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Bartlomiej Wisniewski | TT Elite Series |
04:00 | Stolní tenis | Frantisek Briza v Jiri Plachy | Česká republika - Liga Pro |
04:00 | Stolní tenis | Martin Huk v Jiri Louda | Česká republika - Liga Pro |
04:06 | Basketbal | GS Warriors (GRECO) Esports @ PHX Suns (YUNG BALL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
04:12 | Klusácké dostihy | Dostih 3 Albion Park | Albion Park |
04:15 | Fotbal | Lazio (Depp) Esports v Arsenal (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
04:15 | Fotbal | Barcelona (Seagal) Esports v FC Porto (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
04:15 | Fotbal | Argentina (Leonardo) Esports v France (Spiderman) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
04:15 | Fotbal | Portugal (Alexis) Esports v Spain (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
04:16 | Basketbal | LA Lakers (DEEP) Esports @ MEM Grizzlies (TITAN) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
04:25 | Stolní tenis | Jakub Michalski v Adam Kasperski | TT Elite Series |
04:28 | Basketbal | BOS Celtics (GRANDMASTER) Esports @ MIL Bucks (SPARKZ) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
04:30 | Fotbal | Barcelona (Seagal) Esports v Arsenal (Cruise) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
04:30 | Fotbal | Dortmund (David) Esports v FC Porto (Furious) Esports | eFotbal - GT Leagues - 12min. hra |
04:30 | Stolní tenis | Kamil Novak v Richard Krejci | Česká republika - Liga Pro |
04:30 | Stolní tenis | Rostyslav Kliuchuk v Jiri Ruzicka | Česká republika - Liga Pro |
04:31 | Klusácké dostihy | Dostih 1 Menangle | Menangle |
04:38 | Basketbal | GS Warriors (GRECO) Esports @ DAL Mavericks (APEX) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
04:45 | Fotbal | AC Milan (Leonardo) Esports v Napoli (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
04:45 | Fotbal | Juventus (Panther) Esports v Roma (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
04:47 | Klusácké dostihy | Dostih 4 Albion Park | Albion Park |
04:48 | Basketbal | GS Warriors (SPOOKY) Esports @ DAL Mavericks (TITAN) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
04:50 | Stolní tenis | Oskar Jadach v Bartlomiej Wisniewski | TT Elite Series |
05:00 | Basketbal | MEM Grizzlies (HUNCHO) Esports @ LA Lakers (SHINIGAMI) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
05:00 | Fotbal | Inter (Spiderman) Esports v Napoli (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:00 | Fotbal | AC Milan (Leonardo) Esports v Juventus (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:07 | Klusácké dostihy | Dostih 2 Menangle | Menangle |
05:10 | Basketbal | DAL Mavericks (APEX) Esports @ CLE Cavaliers (UNDERRATED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
05:10 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Jakub Michalski | TT Elite Series |
05:15 | Fotbal | Inter (Spiderman) Esports v Roma (Matrix) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:15 | Fotbal | Napoli (Alexis) Esports v Juventus (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:20 | Basketbal | MIL Bucks (SPOOKY) Esports @ BOS Celtics (SAINT JR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
05:22 | Klusácké dostihy | Dostih 5 Albion Park | Albion Park |
05:30 | Fotbal | Inter (Spiderman) Esports v Juventus (Panther) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:30 | Fotbal | Roma (Matrix) Esports v AC Milan (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:32 | Basketbal | MIL Bucks (SPARKZ) Esports @ LA Lakers (SHINIGAMI) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
05:35 | Stolní tenis | Adam Kasperski v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
05:42 | Basketbal | PHX Suns (YUNG BALL) Esports @ CLE Cavaliers (UNDERRATED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
05:45 | Fotbal | Inter (Spiderman) Esports v AC Milan (Leonardo) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:45 | Fotbal | Roma (Matrix) Esports v Napoli (Alexis) Esports | eFotbal - Jadranská liga - 10min. hra |
05:46 | Klusácké dostihy | Dostih 3 Menangle | Menangle |
05:52 | Basketbal | PHX Suns (DEEP) Esports @ CLE Cavaliers (SAINT JR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
06:00 | Stolní tenis | Oskar Jadach v Jakub Michalski | TT Elite Series |
06:03 | Klusácké dostihy | Dostih 6 Albion Park | Albion Park |
06:04 | Basketbal | MIL Bucks (SPARKZ) Esports @ MEM Grizzlies (HUNCHO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
06:14 | Basketbal | PHX Suns (YUNG BALL) Esports @ GS Warriors (GRECO) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
06:21 | Klusácké dostihy | Dostih 4 Menangle | Menangle |
06:24 | Basketbal | MEM Grizzlies (TITAN) Esports @ LA Lakers (DEEP) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
06:25 | Stolní tenis | Bartlomiej Wisniewski v Blazej Szczepanek | TT Elite Series |
06:36 | Basketbal | LA Lakers (SHINIGAMI) Esports @ BOS Celtics (GRANDMASTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
06:42 | Klusácké dostihy | Dostih 7 Albion Park | Albion Park |
06:45 | Stolní tenis | Adrian Fabis v Adam Kasperski | TT Elite Series |
06:46 | Basketbal | DAL Mavericks (APEX) Esports @ CLE Cavaliers (UNDERRATED) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
06:56 | Basketbal | GS Warriors (SPOOKY) Esports @ PHX Suns (DEEP) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
07:03 | Klusácké dostihy | Dostih 5 Menangle | Menangle |
07:08 | Basketbal | MEM Grizzlies (HUNCHO) Esports @ BOS Celtics (GRANDMASTER) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
07:17 | Klusácké dostihy | Dostih 8 Albion Park | Albion Park |
07:18 | Basketbal | DAL Mavericks (APEX) Esports @ PHX Suns (YUNG BALL) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
07:28 | Basketbal | MEM Grizzlies (TITAN) Esports @ BOS Celtics (SAINT JR) Esports | e-Basketbal - H2H GG League - 4x5 minut |
07:37 | Klusácké dostihy | Dostih 6 Menangle | Menangle |
07:52 | Klusácké dostihy | Dostih 9 Albion Park | Albion Park |
08:00 | Stolní tenis | Tomas Tregler v Alexandre Robinot | TT Star Series |
08:16 | Klusácké dostihy | Dostih 7 Menangle | Menangle |
08:30 | Stolní tenis | Oleksandr Tymofieiev v Kilian Tormos | TT Star Series |
08:33 | Klusácké dostihy | Dostih 10 Albion Park | Albion Park |
08:51 | Klusácké dostihy | Dostih 8 Menangle | Menangle |
09:00 | Bowls | Jonathan West v Craig Newton | Bowls Grand Prix 2024 |
09:00 | Stolní tenis | Diego Lillo v David Reitspies | TT Star Series |
09:01 | Klusácké dostihy | Dostih 1 Bendigo | Bendigo |
09:11 | Klusácké dostihy | Dostih 1 Wagga | Wagga |
09:22 | Klusácké dostihy | Dostih 9 Menangle | Menangle |
09:30 | Stolní tenis | Dmitrij Prokopcov v Miguel Vilchez | TT Star Series |
09:32 | Klusácké dostihy | Dostih 2 Bendigo | Bendigo |
09:43 | Klusácké dostihy | Dostih 2 Wagga | Wagga |
09:59 | Klusácké dostihy | Dostih 3 Bendigo | Bendigo |
10:00 | Bowls | Craig Newton v Perry Martin | Bowls Grand Prix 2024 |
10:00 | Stolní tenis | Tomas Tregler v Kilian Tormos | TT Star Series |
10:09 | Klusácké dostihy | Dostih 3 Wagga | Wagga |
10:20 | Klusácké dostihy | Dostih 1 Port Pirie | Port Pirie |
10:27 | Klusácké dostihy | Dostih 4 Bendigo | Bendigo |
10:30 | Stolní tenis | Oleksandr Tymofieiev v Diego Lillo | TT Star Series |
10:35 | Klusácké dostihy | Dostih 4 Wagga | Wagga |
10:35 | Šipky | Dennis van der Ende v Rusty-Jake Rodriguez | Modus Super Series Week 12 |
10:48 | Klusácké dostihy | Dostih 2 Port Pirie | Port Pirie |
10:50 | Šipky | Ron Meulenkamp v Joe Murnan | Modus Super Series Week 12 |
10:59 | Klusácké dostihy | Dostih 5 Bendigo | Bendigo |
11:00 | Bowls | Perry Martin v Jonathan West | Bowls Grand Prix 2024 |
11:00 | Stolní tenis | Dmitrij Prokopcov v Alexandre Robinot | TT Star Series |
11:00 | Tenis | Granollers/Zeballos v Matos/Molteni | ATP Řím - čtyřhra muži |
11:00 | Tenis | Alejandro Tabilo v Karen Khachanov | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Taylor Fritz v Grigor Dimitrov | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Bolelli/Vavassori v Bopanna/Ebden | ATP Řím - čtyřhra muži |
11:00 | Tenis | Zhizhen Zhang v Thiago Monteiro | ATP Řím |
11:00 | Tenis | Alexander Zverev v Nuno Borges | ATP Řím |
11:00 | e-Sport | Top Esports v G2 Esports | LoL - MSI |
11:09 | Klusácké dostihy | Dostih 5 Wagga | Wagga |
11:10 | Šipky | Johann Brouwer v Joshua Carter | Modus Super Series Week 12 |
11:16 | Klusácké dostihy | Dostih 1 Gloucester Park | Gloucester Park |
11:23 | Klusácké dostihy | Dostih 3 Port Pirie | Port Pirie |
11:25 | Šipky | Joe Murnan v Dennis van der Ende | Modus Super Series Week 12 |
11:30 | Baseball | Samsung Lions @ SSG Landers | J. Korea - KBO |
11:30 | Baseball | Kiwoom Heroes @ LG Twins | J. Korea - KBO |
11:30 | Baseball | NC Dinos @ Hanwha Eagles | J. Korea - KBO |
11:30 | Baseball | Doosan Bears @ Kia Tigers | J. Korea - KBO |
11:30 | Baseball | Lotte Giants @ KT Wiz | J. Korea - KBO |
11:30 | Stolní tenis | David Reitspies v Miguel Vilchez | TT Star Series |
11:33 | Klusácké dostihy | Dostih 6 Bendigo | Bendigo |
11:43 | Klusácké dostihy | Dostih 6 Wagga | Wagga |
11:45 | Šipky | Rusty-Jake Rodriguez v Joshua Carter | Modus Super Series Week 12 |
11:50 | Klusácké dostihy | Dostih 2 Gloucester Park | Gloucester Park |
11:57 | Klusácké dostihy | Dostih 4 Port Pirie | Port Pirie |
12:00 | Bowls | Craig Newton v Jonathan West | Bowls Grand Prix 2024 |
12:00 | Stolní tenis | Tomas Tregler v Diego Lillo | TT Star Series |
12:00 | Šipky | Ron Meulenkamp v Johann Brouwer | Modus Super Series Week 12 |
12:07 | Klusácké dostihy | Dostih 7 Bendigo | Bendigo |
12:17 | Klusácké dostihy | Dostih 7 Wagga | Wagga |
12:20 | Šipky | Joshua Carter v Joe Murnan | Modus Super Series Week 12 |
12:24 | Klusácké dostihy | Dostih 3 Gloucester Park | Gloucester Park |
12:30 | Stolní tenis | Dmitrij Prokopcov v Kilian Tormos | TT Star Series |
12:34 | Klusácké dostihy | Dostih 5 Port Pirie | Port Pirie |
12:35 | Šipky | Dennis van der Ende v Ron Meulenkamp | Modus Super Series Week 12 |
12:41 | Klusácké dostihy | Dostih 8 Bendigo | Bendigo |
12:51 | Klusácké dostihy | Dostih 8 Wagga | Wagga |
12:55 | Šipky | Johann Brouwer v Rusty-Jake Rodriguez | Modus Super Series Week 12 |
12:58 | Klusácké dostihy | Dostih 4 Gloucester Park | Gloucester Park |
13:00 | Stolní tenis | Alexandre Robinot v Miguel Vilchez | TT Star Series |
13:08 | Klusácké dostihy | Dostih 6 Port Pirie | Port Pirie |
13:10 | Šipky | Dennis van der Ende v Joshua Carter | Modus Super Series Week 12 |
13:18 | Klusácké dostihy | Dostih 9 Bendigo | Bendigo |
13:25 | Klusácké dostihy | Dostih 9 Wagga | Wagga |
13:30 | Stolní tenis | Oleksandr Tymofieiev v David Reitspies | TT Star Series |
13:30 | Šipky | Joe Murnan v Johann Brouwer | Modus Super Series Week 12 |
13:35 | Klusácké dostihy | Dostih 5 Gloucester Park | Gloucester Park |
13:45 | Šipky | Ron Meulenkamp v Rusty-Jake Rodriguez | Modus Super Series Week 12 |
14:00 | Fotbal | Bali United v Persib Bandung | Indonésie - Liga 1 |
14:01 | Klusácké dostihy | Dostih 6 Gloucester Park | Gloucester Park |
14:05 | Šipky | Johann Brouwer v Dennis van der Ende | Modus Super Series Week 12 |
14:20 | Šipky | Joshua Carter v Ron Meulenkamp | Modus Super Series Week 12 |
14:30 | Klusácké dostihy | Dostih 7 Gloucester Park | Gloucester Park |
14:35 | Šipky | Rusty-Jake Rodriguez v Joe Murnan | Modus Super Series Week 12 |
15:00 | Klusácké dostihy | Dostih 8 Gloucester Park | Gloucester Park |
15:15 | Dostihy | 2.15 Beverley (Závod 1) | Beverley |
15:30 | Dostihy | 2.30 Southwell (Závod 1) | Southwell |
15:32 | Klusácké dostihy | Dostih 9 Gloucester Park | Gloucester Park |
15:45 | Dostihy | 2.45 Beverley (Závod 2) | Beverley |
16:00 | Dostihy | 3.00 Southwell (Závod 2) | Southwell |
16:00 | Kriket | Irsko v Pákistán - Twenty20 - 3. zápas | Irsko vs Pákistán - Twenty20 - 3. zápas |
16:00 | Stolní tenis | Yannick Vostes v Radim Bako | TT Star Series |
16:00 | Volejbal | Bulharsko ženy v Nizozemsko - ženy | FIVB Nations League - ženy |
16:10 | Fotbal | Baniyas SC v Al Bataeh | SAE - Premier League |
16:10 | Fotbal | Sharjah SCC v Hatta Dubai | SAE - Premier League |
16:15 | Dostihy | 3.15 Beverley (Závod 3) | Beverley |
16:20 | Lední hokej | Dánsko v Norsko | IIHF Mistrovství světa |
16:20 | Lední hokej | Kazachstán v Lotyšsko | IIHF Mistrovství světa |
16:30 | Dostihy | 3.30 Southwell (Závod 3) | Southwell |
16:30 | Stolní tenis | Antonin Gavlas v Michal Benes | TT Star Series |
16:45 | Dostihy | 3.45 Beverley (Závod 4) | Beverley |
17:00 | Dostihy | 4.00 Southwell (Závod 4) | Southwell |
17:00 | Fotbal | FK Liepaja v Riga FC | Lotyšsko - Virsliga |
17:00 | Stolní tenis | Jiri Vrablik v Martin Sip | TT Star Series |
17:15 | Dostihy | 4.15 Beverley (Závod 5) | Beverley |
17:30 | Dostihy | 4.30 Southwell (Závod 5) | Southwell |
17:30 | Stolní tenis | Thomas Keinath v Francisco Sanchi | TT Star Series |
17:45 | Dostihy | 4.45 Beverley (Závod 6) | Beverley |
18:00 | Fotbal | Al-Najma Manama v Al-Muharraq | Bahrajn - Premier League |
18:00 | Fotbal | Al Khalidiyah v Al Hala | Bahrajn - Premier League |
18:00 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Nouran Gohar v Sabrina Sobhy | PSA - Mistrovství světa - ženy |
18:00 | Stolní tenis | Yannick Vostes v Michal Benes | TT Star Series |
18:05 | Dostihy | 5.05 Southwell (Závod 6) | Southwell |
18:15 | Dostihy | 5.15 Beverley (Závod 7) | Beverley |
18:20 | Dostihy | 5.20 Killarney (Závod 1) | Killarney |
18:30 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Satomi Watanabe v Nour El Tayeb | PSA - Mistrovství světa - ženy |
18:30 | Stolní tenis | Antonin Gavlas v Jiri Vrablik | TT Star Series |
18:35 | Dostihy | 5.35 Southwell (Závod 7) | Southwell |
18:40 | Dostihy | 5.40 Chepstow (Závod 1) | Chepstow |
18:45 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Eain Yow Ng v Paul Coll | PSA - Mistrovství světa |
18:50 | Dostihy | 5.50 Killarney (Závod 2) | Killarney |
19:00 | Fotbal | Ajman SCC v Al Jazira SC | SAE - Premier League |
19:00 | Futsal | Feldi Eboli v Napoli Futsal | Itálie - Serie A |
19:00 | Stolní tenis | Thomas Keinath v Radim Bako | TT Star Series |
19:00 | Volejbal | Itálie ženy v Polsko ženy | FIVB Nations League - ženy |
19:04 | Basketbal | Boras Basket v Norrköping Dolphins | Švédsko - Basketligan |
19:10 | Dostihy | 6.10 Chepstow (Závod 2) | Chepstow |
19:15 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Youssef Soliman v Mazen Hesham | PSA - Mistrovství světa |
19:20 | Dostihy | 6.20 Killarney (Závod 3) | Killarney |
19:30 | Dostihy | 6.30 Ayr (Závod 1) | Ayr |
19:30 | Fotbal | Osasuna v Mallorca | Španělsko - Primera División |
19:30 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Sivasangari Subramaniam v Hania El Hammamy | PSA - Mistrovství světa - ženy |
19:30 | Stolní tenis | Martin Sip v Francisco Sanchi | TT Star Series |
19:40 | Dostihy | 6.40 Chepstow (Závod 3) | Chepstow |
19:50 | Dostihy | 6.50 Killarney (Závod 4) | Killarney |
20:00 | Basketbal | Milano v Trento | Itálie - Lega 1 |
20:00 | Dostihy | 7.00 Ayr (Závod 2) | Ayr |
20:00 | Futsal | Avellino v L84 Volpiano | Itálie - Serie A |
20:00 | Squash | PSA - Mistrovství světa - ženy - Georgina Kennedy v Rowan Elaraby | PSA - Mistrovství světa - ženy |
20:00 | Stolní tenis | Yannick Vostes v Jiri Vrablik | TT Star Series |
20:10 | Dostihy | 7.10 Chepstow (Závod 4) | Chepstow |
20:15 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Mostafa Asal v Joel Makin | PSA - Mistrovství světa |
20:20 | Dostihy | 7.20 Killarney (Závod 5) | Killarney |
20:20 | Lední hokej | Kanada v Rakousko | IIHF Mistrovství světa |
20:20 | Lední hokej | Polsko v Francie | IIHF Mistrovství světa |
20:30 | Dostihy | 7.30 Ayr (Závod 3) | Ayr |
20:30 | Fotbal | FC Basilej v Stade Lausanne-Ouchy | Švýcarsko - Superliga |
20:30 | Fotbal | Grasshoppers v Yverdon Sport FC | Švýcarsko - Superliga |
20:30 | Fotbal | Rangers v Dundee | Skotsko - Premiership |
20:30 | Stolní tenis | Thomas Keinath v Michal Benes | TT Star Series |
20:40 | Dostihy | 7.40 Chepstow (Závod 5) | Chepstow |
20:45 | Basketbal | Brescia v Pistoia | Itálie - Lega 1 |
20:45 | Squash | PSA - Mistrovství světa - Mohamed ElShorbagy v Marwan ElShorbagy | PSA - Mistrovství světa |
20:50 | Dostihy | 7.50 Killarney (Závod 6) | Killarney |
21:00 | Dostihy | 8.00 Ayr (Závod 4) | Ayr |
21:00 | Stolní tenis | Radim Bako v Francisco Sanchi | TT Star Series |
21:10 | Dostihy | 8.10 Chepstow (Závod 6) | Chepstow |
21:20 | Dostihy | 8.20 Killarney (Závod 7) | Killarney |
21:30 | Dostihy | 8.30 Ayr (Závod 5) | Ayr |
21:30 | Fotbal | Real Madrid v CD Alaves | Španělsko - Primera División |
21:30 | Stolní tenis | Antonin Gavlas v Martin Sip | TT Star Series |
22:00 | Dostihy | 9.00 Ayr (Závod 6) | Ayr |
22:00 | Fotbal | Girona v Villarreal | Španělsko - Primera División |
22:15 | Fotbal | Carlos Stein v Club Ada Jaen | Peru - Liga 2 |
22:30 | Volejbal | Čína ženy v Jižní Korea - ženy | FIVB Nations League - ženy |
St, 15 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
00:00 | Fotbal | Vila Nova v Novorizontino | Brazílie - Serie B |
00:00 | Fotbal | Coritiba v Guarani | Brazílie - Serie B |
01:00 | Basketbal | NY Liberty @ WAS Mystics | WNBA |
01:00 | Fotbal | North Carolina FC v Loudoun United FC | USA USL Championship |
01:00 | Lední hokej | BOS Bruins @ FLA Panthers | NHL |
02:00 | Basketbal | IND Fever @ CON Sun | WNBA |
02:00 | Basketbal | Regatas v San Lorenzo | Argentina - Liga Nacional |
02:00 | Basketbal | IND Pacers @ NY Knicks | NBA |
02:00 | Volejbal | Brazílie - ženy v Kanada ženy | FIVB Nations League - ženy |
02:30 | Basketbal | Union Santa Fe v Comunicaciones | Argentina - Liga Nacional |
03:30 | Lední hokej | VAN Canucks @ EDM Oilers | NHL |
04:00 | Basketbal | MIN Lynx @ SEA Storm | WNBA |
04:00 | Basketbal | PHX Mercury @ LV Aces | WNBA |
04:30 | Basketbal | MIN Timberwolves @ DEN Nuggets | NBA |
09:00 | Bowls | Kevin Rands v Billy Jackson | Bowls Grand Prix 2024 |
09:30 | Fotbal | Gwangju FC v Ulsan Hyundai | Jižní Korea - K-League 1 |
09:30 | Fotbal | Bucheon FC 1995 v Ansan Greeners FC | Jižní Korea - K-League 2 |
09:30 | Fotbal | Jeonnam Dragons v Seongnam FC | Jižní Korea - K-League 2 |
09:30 | Fotbal | Chungnam Asan FC v Gimpo FC | Jižní Korea - K-League 2 |
10:00 | Bowls | Billy Jackson v Jamie Walker | Bowls Grand Prix 2024 |
10:35 | Šipky | Ron Meulenkamp v Joshua Carter | Modus Super Series Week 12 |
10:50 | Šipky | Joe Murnan v Dennis van der Ende | Modus Super Series Week 12 |
11:00 | Bowls | Jamie Walker v Kevin Rands | Bowls Grand Prix 2024 |
11:10 | Šipky | Johann Brouwer v Rusty-Jake Rodriguez | Modus Super Series Week 12 |
11:25 | Šipky | Joshua Carter v Joe Murnan | Modus Super Series Week 12 |
11:45 | Šipky | Rusty-Jake Rodriguez v Ron Meulenkamp | Modus Super Series Week 12 |
12:00 | Fotbal | Consadole Sapporo v Jubilo Iwata | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Kashiwa Reysol v Shonan Bellmare | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Tokyo Verdy v Gamba Osaka | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Machida Zelvia v Cerezo Osaka | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Albirex Niigata v Yokohama F-Marinos | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Nagoya Grampus v FC Tokyo | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Vissel Kobe v Avispa Fukuoka | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Sanfrecce Hirošima v Kashima Antlers | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | Sagan Tosu v Kawasaki Frontale | Japonsko - J-League |
12:00 | Fotbal | FC Anyang v Gyeongnam FC | Jižní Korea - K-League 2 |
12:00 | Fotbal | Chungbuk Cheongju v Busan I Park | Jižní Korea - K-League 2 |
12:00 | Fotbal | Cheonan City v Seoul E-Land FC | Jižní Korea - K-League 2 |
12:00 | Šipky | Dennis van der Ende v Johann Brouwer | Modus Super Series Week 12 |
12:20 | Šipky | Joshua Carter v Rusty-Jake Rodriguez | Modus Super Series Week 12 |
12:30 | Fotbal | Urawa Red Diamonds v Kyoto Sanga FC | Japonsko - J-League |
12:35 | Šipky | Joe Murnan v Johann Brouwer | Modus Super Series Week 12 |
12:55 | Šipky | Ron Meulenkamp v Dennis van der Ende | Modus Super Series Week 12 |
13:10 | Šipky | Rusty-Jake Rodriguez v Joe Murnan | Modus Super Series Week 12 |
13:30 | Šipky | Dennis van der Ende v Joshua Carter | Modus Super Series Week 12 |
13:35 | Fotbal | Shanghai Shenhua v Qingdao Hainiu | Čína - Superliga |
13:45 | Šipky | Johann Brouwer v Ron Meulenkamp | Modus Super Series Week 12 |
14:00 | Fotbal | Madura United v Borneo FC | Indonésie - Liga 1 |
14:05 | Šipky | Dennis van der Ende v Rusty-Jake Rodriguez | Modus Super Series Week 12 |
14:20 | Šipky | Ron Meulenkamp v Joe Murnan | Modus Super Series Week 12 |
14:35 | Šipky | Joshua Carter v Johann Brouwer | Modus Super Series Week 12 |
16:00 | Volejbal | Francie ženy v Německo ženy | FIVB Nations League - ženy |
17:00 | Fotbal | Lamia v Aris Salonika | Řecko - Superliga 1 |
18:00 | Fotbal | Randers FC v Viborg | Dánsko - Superligaen |
18:00 | Fotbal | Vejle v Lyngby | Dánsko - Superligaen |
18:30 | Fotbal | Al-Ahli Manama v Al Shabab Manama | Bahrajn - Premier League |
18:30 | Fotbal | Manama v Al Hidd | Bahrajn - Premier League |
18:30 | Fotbal | Sitra v East Riffa | Bahrajn - Premier League |
18:30 | Futsal | Ecocity Genzano v Meta Catania | Itálie - Serie A |
19:00 | Fotbal | Olympiakos v AEK Atény | Řecko - Superliga 1 |
19:00 | Fotbal | PAOK Salonika v Panathinaikos | Řecko - Superliga 1 |
19:00 | Fotbal | Elfsborg v AIK | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Fotbal | Halmstad v BK Hacken | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Fotbal | Mjällby AIF v Hammarby | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Fotbal | Västerås SK FK v IFK Varnamo | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Házená | HSV Hamburg v SG Flensburg Handewitt | Německo - Bundesliga |
19:00 | Volejbal | Japonsko - ženy v Turecko ženy | FIVB Nations League - ženy |
19:30 | Fotbal | Sevilla v Cadiz | Španělsko - Primera División |
19:30 | Fotbal | Rayo Vallecano v Granada | Španělsko - Primera División |
20:00 | Fotbal | Brondby v FC Nordsjaelland | Dánsko - Superligaen |
20:30 | Fotbal | FC Curych v Servette | Švýcarsko - Superliga |
20:30 | Fotbal | Lausanne Sports v Lucerne | Švýcarsko - Superliga |
20:30 | Fotbal | Kilmarnock v Celtic | Skotsko - Premiership |
20:45 | Fotbal | St Mirren v Hearts | Skotsko - Premiership |
20:45 | Fotbal | Aberdeen v Livingston | Skotsko - Premiership |
20:45 | Fotbal | Hibernian v Motherwell | Skotsko - Premiership |
20:45 | Fotbal | St Johnstone v Ross County | Skotsko - Premiership |
21:00 | Fotbal | Atalanta v Juventus | Italský pohár |
21:00 | Fotbal | Nice v PSG | Francie - Ligue 1 |
21:00 | Fotbal | Remeš v Marseille | Francie - Ligue 1 |
22:00 | Fotbal | Celta Vigo v Athletic Bilbao | Španělsko - Primera División |
22:00 | Fotbal | Getafe v Atlético Madrid | Španělsko - Primera División |
22:30 | Volejbal | USA ženy v Thajsko ženy | FIVB Nations League - ženy |
Čt, 16 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
01:30 | Fotbal | FC Cincinnati v Atlanta United | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | DC United v New York Red Bulls | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | CF Montréal v Columbus Crew | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | Orlando City SC v Inter Miami CF | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | Philadelphia Union v New York City FC | USA - MLS |
02:00 | Basketbal | CHI Sky @ DAL Wings | WNBA |
02:00 | Basketbal | Ferrocarril Oeste v Independiente de Oliva | Argentina - Liga Nacional |
02:00 | Fotbal | Birmingham Legion FC v Charleston Battery | USA USL Championship |
02:00 | Volejbal | Srbsko - ženy v Dominikánská republika ženy | FIVB Nations League - ženy |
02:30 | Fotbal | Austin FC v Houston Dynamo | USA - MLS |
02:30 | Fotbal | Chicago Fire v Charlotte FC | USA - MLS |
02:30 | Fotbal | Minnesota United v LA Galaxy | USA - MLS |
02:30 | Fotbal | Nashville SC v Toronto FC | USA - MLS |
02:30 | Fotbal | St. Louis City SC v Los Angeles FC | USA - MLS |
03:30 | Fotbal | Colorado Rapids v Vancouver Whitecaps | USA - MLS |
03:30 | Fotbal | Real Salt Lake v Seattle Sounders FC | USA - MLS |
04:00 | Basketbal | ATL Dream @ LA Sparks | WNBA |
04:30 | Fotbal | Portland Timbers v San Jose Earthquakes | USA - MLS |
18:00 | Fotbal | Hvidovre IF v Odense BK | Dánsko - Superligaen |
18:00 | Fotbal | AGF Aarhus v Silkeborg IF | Dánsko - Superligaen |
18:00 | Fotbal | SK Brann v Sandefjord | Norsko - Eliteserien |
18:00 | Fotbal | Sarpsborg v HamKam | Norsko - Eliteserien |
18:00 | Fotbal | Viking FK v Lillestrom | Norsko - Eliteserien |
18:00 | Fotbal | Bodo/Glimt v Tromsø IL | Norsko - Eliteserien |
18:00 | Fotbal | Fredrikstad v Stromsgodset | Norsko - Eliteserien |
18:00 | Fotbal | Odd BK v Molde | Norsko - Eliteserien |
18:00 | Fotbal | Rosenborg v KFUM | Norsko - Eliteserien |
19:00 | Fotbal | Malmo FF v GAIS | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Fotbal | Sirius v IFK Goteborg | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Fotbal | Kalmar FF v IFK Norrkoping | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Fotbal | Brommapojkarna v Djurgarden | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Házená | THW Kiel v Rhein Neckar Lowen | Německo - Bundesliga |
19:30 | Fotbal | Las Palmas v Real Betis | Španělsko - Primera División |
20:00 | Basketbal | Reggio Emilia v Venezia | Itálie - Lega 1 |
20:00 | Fotbal | FC Kodaň v Midtjylland | Dánsko - Superligaen |
20:30 | Fotbal | Lugano v Winterthur | Švýcarsko - Superliga |
20:30 | Fotbal | Young Boys v St Gallen | Švýcarsko - Superliga |
20:30 | Fotbal | Bari v Ternana | Itálie - Serie B |
20:45 | Basketbal | Tortona v Virtus Bologna | Itálie - Lega 1 |
21:30 | Fotbal | Almeria v Barcelona | Španělsko - Primera División |
22:00 | Fotbal | Real Sociedad v Valencia | Španělsko - Primera División |
Pá, 17 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
01:00 | Basketbal | NY Liberty @ IND Fever | WNBA |
01:30 | Basketbal | Gimnasia Comodoro v Boca Juniors | Argentina - Liga Nacional |
13:45 | Fotbal | Geylang International v Tampines Rovers FC | Singapur - Premier League |
14:15 | Fotbal | Pirin Blagoevgrad v Etar 1924 Veliko Tarnovo | Bulharsko - 1. liga |
16:45 | Fotbal | Lokomotiv 1929 Sofia v Botev Vratsa | Bulharsko - 1. liga |
18:00 | Fotbal | Stal Mielec v Pogon Štětín | Polsko - Ekstraklasa |
19:00 | Házená | MT Melsungen v HSG Wetzlar | Německo - Bundesliga |
19:15 | Fotbal | FC Hebar Pazardzhik v Beroe | Bulharsko - 1. liga |
20:00 | Basketbal | Pistoia v Brescia | Itálie - Lega 1 |
20:00 | Házená | TVB Stuttgart v HBW Balingen-Weilstetten | Německo - Bundesliga |
20:30 | Fotbal | Gornik Zabrze v Puszcza Niepolomice | Polsko - Ekstraklasa |
20:30 | Fotbal | Palermo v Sampdoria | Itálie - Serie B |
20:45 | Basketbal | Trento v Milano | Itálie - Lega 1 |
20:45 | Fotbal | Drogheda United v Galway United | Irsko - Premier Division |
20:45 | Fotbal | Dundalk v Shamrock Rovers | Irsko - Premier Division |
20:45 | Fotbal | Shelbourne v Waterford FC | Irsko - Premier Division |
20:45 | Fotbal | St Patrick's Athletic v Derry City | Irsko - Premier Division |
20:45 | Fotbal | Sligo Rovers v Bohemians Dublin | Irsko - Premier Division |
20:45 | Fotbal | Fiorentina v Neapol | Itálie - Serie A |
21:00 | Fotbal | Leeds v Norwich | Anglie - Championship |
21:00 | Fotbal | Southampton v West Brom | Anglie - Championship |
So, 18 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
01:30 | Fotbal | Charlotte Independence v Union Omaha | USA - USL League One |
03:00 | Fotbal | El Paso Locomotive FC v Memphis 901 FC | USA USL Championship |
03:00 | Fotbal | Colorado Switchbacks FC v Rhode Island FC | USA USL Championship |
04:30 | Fotbal | Fuego FC v One Knoxville SC | USA - USL League One |
08:30 | Fotbal | Wellington Phoenix v Melbourne Victory | Austrálie - A League |
09:30 | Fotbal | Ansan Greeners FC v Chungbuk Cheongju | Jižní Korea - K-League 2 |
11:45 | Fotbal | Central Coast Mariners v Sydney FC | Austrálie - A League |
12:00 | Fotbal | Suwon Bluewings v Bucheon FC 1995 | Jižní Korea - K-League 2 |
12:00 | Fotbal | Seoul E-Land FC v Jeonnam Dragons | Jižní Korea - K-League 2 |
12:00 | Fotbal | Albirex Niigata Singapore v Hougang United FC | Singapur - Premier League |
12:00 | Fotbal | Lion City Sailors FC v Young Lions | Singapur - Premier League |
15:00 | Fotbal | Korona Kielce v Ruch Chorzów | Polsko - Ekstraklasa |
15:30 | Fotbal | Borussia Dortmund v Darmstadt | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | Union Berlin v SC Freiburg | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | Bayer Leverkusen v Augsburg | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | Eintracht Frankfurt v RB Lipsko | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | Wolfsburg v Mohuč | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | TSG Hoffenheim v Bayern Mnichov | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | Werder Brémy v Bochum | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | VfB Stuttgart v Borussia M'gladbach | Německo - Bundesliga I |
15:30 | Fotbal | Heidenheim v Kolín nad Rýnem | Německo - Bundesliga I |
16:45 | Fotbal | CSKA Sofie v Krumovgrad | Bulharsko - 1. liga |
17:00 | Fotbal | Wolfsberger AC v WSG Swarovski Tirol | Rakousko - Bundesliga |
17:00 | Fotbal | FC Blau Weiss Linz v FK Austria Vídeň | Rakousko - Bundesliga |
17:00 | Fotbal | SCR Altach v Austria Lustenau | Rakousko - Bundesliga |
17:30 | Fotbal | Slask Wroclaw v Radomiak Radom | Polsko - Ekstraklasa |
18:00 | Fotbal | Grasshoppers v FC Basilej | Švýcarsko - Superliga |
18:00 | Fotbal | Stade Lausanne-Ouchy v Lausanne Sports | Švýcarsko - Superliga |
18:00 | Fotbal | Yverdon Sport FC v Lucerne | Švýcarsko - Superliga |
18:00 | Fotbal | Lecce v Atalanta | Itálie - Serie A |
18:00 | Házená | SC DHFK Leipzig v HSV Hamburg | Německo - Bundesliga |
18:00 | Házená | BM Nava v Ciudad Encantada | Španělsko - Liga Asobal |
18:00 | Házená | BM Logrono La Rioja v BM Sinfin | Španělsko - Liga Asobal |
18:00 | Házená | Atlético Valladolid v Ademar Leon | Španělsko - Liga Asobal |
18:00 | Házená | Bidasoa Irun v Puerto Sagunto | Španělsko - Liga Asobal |
18:00 | Házená | Angel Ximenez-Puente Genil v BM Granollers | Španělsko - Liga Asobal |
18:00 | Házená | BM Torrelavega v BM Cangas | Španělsko - Liga Asobal |
19:00 | Házená | TSV Hannover Burgdorf v Füchse Berlin | Německo - Bundesliga |
19:00 | Házená | ThSV Eisenach v SG Flensburg Handewitt | Německo - Bundesliga |
19:00 | Házená | HC Erlangen v SC Magdeburg | Německo - Bundesliga |
19:15 | Fotbal | Lokomotiv Plovdiv v Levski Sofia | Bulharsko - 1. liga |
19:30 | Házená | BM Benidorm v Anaitasuna | Španělsko - Liga Asobal |
19:45 | Fotbal | Nashville SC v Atlanta United | USA - MLS |
20:00 | Fotbal | Piast Gliwice v Jagiellonia Bialystok | Polsko - Ekstraklasa |
20:30 | Fotbal | Catanzaro v Brescia | Itálie - Serie B |
20:45 | Fotbal | Turín v AC Milán | Itálie - Serie A |
Ne, 19 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
01:00 | Fotbal | Pittsburgh Riverhounds v North Carolina FC | USA USL Championship |
01:00 | Fotbal | Indy Eleven v Hartford Athletic | USA USL Championship |
01:00 | Fotbal | Loudoun United FC v Monterey Bay FC | USA USL Championship |
01:00 | Fotbal | Richmond Kickers v Greenville Triumph SC | USA - USL League One |
01:30 | Fotbal | Charlotte FC v LA Galaxy | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | FC Cincinnati v St. Louis City SC | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | Inter Miami CF v DC United | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | New England Revolution v Philadelphia Union | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | New York City FC v New York Red Bulls | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | Toronto FC v CF Montréal | USA - MLS |
01:30 | Fotbal | Tampa Bay Rowdies v Tulsa | USA USL Championship |
01:30 | Fotbal | South Georgia Tormenta FC v Chattanooga Red Wolves | USA - USL League One |
02:30 | Fotbal | Austin FC v Sporting Kansas City | USA - MLS |
02:30 | Fotbal | Chicago Fire v Columbus Crew | USA - MLS |
02:30 | Fotbal | Houston Dynamo v FC Dallas | USA - MLS |
02:30 | Fotbal | Minnesota United v Portland Timbers | USA - MLS |
03:30 | Fotbal | Real Salt Lake v Colorado Rapids | USA - MLS |
04:00 | Fotbal | Oakland Roots v Orange County SC | USA USL Championship |
04:30 | Fotbal | San Jose Earthquakes v Orlando City SC | USA - MLS |
04:30 | Fotbal | Seattle Sounders FC v Vancouver Whitecaps | USA - MLS |
04:30 | Fotbal | Las Vegas Lights FC v Louisville City FC | USA USL Championship |
04:30 | Fotbal | Phoenix Rising FC v Miami FC | USA USL Championship |
09:30 | Fotbal | Seongnam FC v Busan I Park | Jižní Korea - K-League 2 |
09:30 | Fotbal | Cheonan City v FC Anyang | Jižní Korea - K-League 2 |
12:00 | Fotbal | Gyeongnam FC v Gimpo FC | Jižní Korea - K-League 2 |
12:00 | Fotbal | Tanjong Pagar United v Balestier Khalsa FC | Singapur - Premier League |
12:30 | Fotbal | KS Cracovia v Rakow Czestochowa | Polsko - Ekstraklasa |
12:30 | Fotbal | Sassuolo v Cagliari | Itálie - Serie A |
14:00 | Fotbal | Hammarby v AIK | Švédsko - Allsvenskan |
14:00 | Fotbal | Brommapojkarna v IFK Norrkoping | Švédsko - Allsvenskan |
14:30 | Fotbal | Almere City FC v NEC | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | AZ v FC Utrecht | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | FC Volendam v Go Ahead Eagles | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | Feyenoord v Excelsior | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | Heracles v Fortuna Sittard | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | PEC Zwolle v FC Twente | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | PSV v RKC | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | Sparta Rotterdam v Heerenveen | Nizozemsko - Eredivisie |
14:30 | Fotbal | Vitesse v Ajax | Nizozemsko - Eredivisie |
15:00 | Fotbal | Warta Poznan v Legia Varšava | Polsko - Ekstraklasa |
15:00 | Fotbal | Monza v Frosinone | Itálie - Serie A |
15:00 | Fotbal | Udinese v Empoli | Itálie - Serie A |
15:30 | Fotbal | Hamburk v Norimberk | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | Fortuna Düsseldorf v Magdeburg | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | Kaiserslautern v Eintracht Braunschweig | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | Hannover 96 v Holstein Kiel | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | Greuther Fürth v Schalke | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | Hansa Rostock v Paderborn | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | Elversberg v Karlsruher SC | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | VfL Osnabrück v Hertha Berlín | Německo - Bundesliga II |
15:30 | Fotbal | Wehen SV v St Pauli | Německo - Bundesliga II |
16:30 | Fotbal | GAIS v Elfsborg | Švédsko - Allsvenskan |
16:30 | Fotbal | IFK Varnamo v Kalmar FF | Švédsko - Allsvenskan |
17:00 | Fotbal | FC Red Bull Salzburg v LASK Linz | Rakousko - Bundesliga |
17:00 | Fotbal | SK Sturm Graz v Austria Klagenfurt | Rakousko - Bundesliga |
17:00 | Fotbal | SK Rapid Vídeň v TSV Hartberg | Rakousko - Bundesliga |
17:30 | Fotbal | Widzew Łódž v Lech Poznaň | Polsko - Ekstraklasa |
18:00 | Fotbal | Inter Milán v Lazio | Itálie - Serie A |
19:30 | Fotbal | Cherno More Varna v Ludogorets Razgrad | Bulharsko - 1. liga |
20:45 | Fotbal | Řím v Janov | Itálie - Serie A |
Po, 20 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
00:00 | Fotbal | Spokane Velocity FC v Forward Madison FC | USA - USL League One |
16:00 | Fotbal | Silkeborg IF v Brondby | Dánsko - Superligaen |
16:45 | Fotbal | Arda Kardzhali v CSKA 1948 Sofia | Bulharsko - 1. liga |
18:00 | Fotbal | FC Nordsjaelland v Midtjylland | Dánsko - Superligaen |
19:00 | Fotbal | Zaglebie Lubin v LKS Lodž | Polsko - Ekstraklasa |
19:00 | Fotbal | Djurgarden v Halmstad | Švédsko - Allsvenskan |
19:00 | Fotbal | Sirius v Västerås SK FK | Švédsko - Allsvenskan |
19:10 | Fotbal | BK Hacken v Malmo FF | Švédsko - Allsvenskan |
19:15 | Fotbal | Slavia Sofia v Botev Plovdiv | Bulharsko - 1. liga |
Út, 21 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
15:30 | Fotbal | Etar 1924 Veliko Tarnovo v Botev Vratsa | Bulharsko - 1. liga |
17:45 | Fotbal | Beroe v Lokomotiv 1929 Sofia | Bulharsko - 1. liga |
19:00 | Fotbal | AGF Aarhus v FC Kodaň | Dánsko - Superligaen |
19:00 | Fotbal | IFK Goteborg v Mjällby AIF | Švédsko - Allsvenskan |
20:00 | Fotbal | Pirin Blagoevgrad v FC Hebar Pazardzhik | Bulharsko - 1. liga |
St, 22 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
16:00 | Fotbal | Krumovgrad v Levski Sofia | Bulharsko - 1. liga |
18:30 | Fotbal | Ludogorets Razgrad v Lokomotiv Plovdiv | Bulharsko - 1. liga |
Čt, 23 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
14:15 | Fotbal | Arda Kardzhali v Slavia Sofia | Bulharsko - 1. liga |
16:45 | Fotbal | CSKA 1948 Sofia v Botev Plovdiv | Bulharsko - 1. liga |
19:15 | Fotbal | CSKA Sofie v Cherno More Varna | Bulharsko - 1. liga |
Pá, 24 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
18:00 | Basketbal | Panathinaikos v Fenerbahce | Euroliga |
21:00 | Basketbal | Real Madrid v Olympiacos | Euroliga |
So, 25 května 2024 |
Čas zahájení | Sport | Událost | Soutěž |
20:00 | Fotbal | Kaiserslautern v Bayer Leverkusen | Německo - Pohár DFB |