Pt, 29 marca 2024 - Dzisiejsze mecze |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
01:40 | Na żywo terazDortmund (DangerDim77) Esports v Man Utd (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
01:42 | Napoli (Honey) Esports v Juventus (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
01:42 | AC Milan (Menez) Esports v Inter (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
01:45 | PSV (Magdy) Esports v A.Madrid (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
01:45 | Napoli (Nazario) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
01:52 | Man Utd (GianniKid) Esports v Arsenal (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
01:52 | Napoli (RuBIX) Esports v Dortmund (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
01:54 | Roma (Galikooo) Esports v Napoli (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
01:54 | Juventus (Calvin) Esports v AC Milan (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:00 | Alianza Lima v CD Los Chankas | Peru - Liga 1 |
02:00 | Napoli (Nazario) Esports v A.Madrid (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:00 | Copenhagen (Pele) Esports v RB Leipzig (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:00 | Barcelona (Panther) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:00 | Bayern (Arthur) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:04 | A.Madrid (mr_elidarius) Esports v Man Utd (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:04 | Arsenal (JKey) Esports v Napoli (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:05 | Atletico Morelia v Venados FC | Meksyk - Liga de Expansion |
02:06 | AC Milan (Menez) Esports v Roma (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:06 | Inter (palkan) Esports v Juventus (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:15 | PAOK (Nazario) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:15 | Ajax (Magdy) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:15 | Real Madrid (Felix) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:15 | Barcelona (Panther) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:16 | Napoli (RuBIX) Esports v A.Madrid (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:16 | Dortmund (DangerDim77) Esports v Arsenal (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:18 | Napoli (Honey) Esports v AC Milan (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:18 | Roma (Galikooo) Esports v Inter (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:28 | Man Utd (GianniKid) Esports v Napoli (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:30 | Aston Villa (Aladdin) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:30 | PAOK (Nazario) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:30 | Real Madrid (Felix) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:30 | PSG (Alexis) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:40 | Wolfsburg (Galikooo) Esports v RB Leipzig (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:40 | Dortmund (Honey) Esports v Eintracht (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:45 | Aston Villa (Aladdin) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:45 | Fiorentina (Pele) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
02:45 | Real Madrid (Felix) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:45 | Inter (Matrix) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:52 | RB Leipzig (Calvin) Esports v Dortmund (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
02:52 | Eintracht (palkan) Esports v Bayer 04 (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:00 | Aston Villa (Aladdin) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:00 | Fenerbahce (Boris) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:00 | Argentina (GianniKid) Esports v France (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:00 | Germany (mr_elidarius) Esports v England (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:00 | Real Madrid (Felix) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:00 | Inter (Matrix) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:04 | Bayer 04 (Menez) Esports v RB Leipzig (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:04 | Dortmund (Honey) Esports v Wolfsburg (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:12 | England (JKey) Esports v Argentina (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:12 | France (DangerDim77) Esports v Portugal (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:15 | Aston Villa (Aladdin) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:15 | Fenerbahce (Boris) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:15 | PSG (Alexis) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:15 | Inter (Matrix) Esports v Bayern (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:16 | Wolfsburg (Galikooo) Esports v Bayer 04 (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:16 | RB Leipzig (Calvin) Esports v Eintracht (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:24 | Portugal (RuBIX) Esports v England (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:24 | Argentina (GianniKid) Esports v Germany (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:28 | Bayer 04 (Menez) Esports v Dortmund (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:28 | Eintracht (palkan) Esports v Wolfsburg (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:30 | Fiorentina (Pele) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:30 | Fenerbahce (Boris) Esports v Ajax (Magdy) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:30 | PSG (Alexis) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:30 | Bayern (Arthur) Esports v Barcelona (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:36 | Germany (mr_elidarius) Esports v Portugal (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:36 | England (JKey) Esports v France (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:40 | RB Leipzig (Calvin) Esports v Wolfsburg (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:40 | Eintracht (palkan) Esports v Dortmund (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:45 | Fiorentina (Pele) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:45 | Ajax (Magdy) Esports v PAOK (Nazario) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
03:45 | Inter (Matrix) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:45 | Bayern (Arthur) Esports v PSG (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:48 | France (DangerDim77) Esports v Germany (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:48 | Portugal (RuBIX) Esports v Argentina (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:52 | Dortmund (Honey) Esports v RB Leipzig (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
03:52 | Bayer 04 (Menez) Esports v Eintracht (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:00 | Fenerbahce (Boris) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
04:00 | Ajax (Magdy) Esports v Fiorentina (Pele) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
04:00 | France (DangerDim77) Esports v Argentina (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:00 | England (JKey) Esports v Germany (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:00 | Bayern (Arthur) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:00 | Barcelona (Panther) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:04 | Wolfsburg (Galikooo) Esports v Dortmund (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:04 | RB Leipzig (Calvin) Esports v Bayer 04 (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:05 | Dorados v Atlante | Meksyk - Liga de Expansion |
04:12 | Argentina (GianniKid) Esports v England (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:12 | Portugal (RuBIX) Esports v France (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:15 | Ajax (Magdy) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
04:15 | PAOK (Nazario) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
04:15 | Barcelona (Panther) Esports v Real Madrid (Felix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:15 | PSG (Alexis) Esports v Inter (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:16 | Bayer 04 (Menez) Esports v Wolfsburg (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:16 | Eintracht (palkan) Esports v RB Leipzig (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:24 | Germany (mr_elidarius) Esports v Argentina (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:24 | England (JKey) Esports v Portugal (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:28 | Dortmund (Honey) Esports v Bayer 04 (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:28 | Wolfsburg (Galikooo) Esports v Eintracht (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:30 | PAOK (Nazario) Esports v Aston Villa (Aladdin) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
04:30 | Fiorentina (Pele) Esports v Fenerbahce (Boris) Esports | Esoccer GT Leagues - 12 min. gry |
04:36 | Portugal (RuBIX) Esports v Germany (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:36 | France (DangerDim77) Esports v England (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:45 | England (Panther) Esports v Netherlands (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:45 | Portugal (Arthur) Esports v Germany (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:48 | Germany (mr_elidarius) Esports v France (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
04:48 | Argentina (GianniKid) Esports v Portugal (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:00 | Real Madrid (Galikooo) Esports v Bayern (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:00 | France (Felix) Esports v Netherlands (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:00 | England (Panther) Esports v Portugal (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:00 | Barcelona (Honey) Esports v PSG (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:10 | Arsenal (GianniKid) Esports v Tottenham (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:10 | Man City (mr_elidarius) Esports v Liverpool (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:12 | Bayern (Calvin) Esports v Barcelona (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:12 | PSG (palkan) Esports v Man City (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:15 | France (Felix) Esports v Germany (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:15 | Netherlands (Alexis) Esports v Portugal (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:22 | Liverpool (JKey) Esports v Arsenal (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:22 | Tottenham (DangerDim77) Esports v Man Utd (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:24 | Man City (Menez) Esports v Bayern (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:24 | Barcelona (Honey) Esports v Real Madrid (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:30 | France (Felix) Esports v Portugal (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:30 | Germany (Matrix) Esports v England (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:34 | Man Utd (RuBIX) Esports v Liverpool (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:34 | Arsenal (GianniKid) Esports v Man City (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:36 | Real Madrid (Galikooo) Esports v Man City (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:36 | Bayern (Calvin) Esports v PSG (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:45 | France (Felix) Esports v England (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:45 | Germany (Matrix) Esports v Netherlands (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:46 | Man City (mr_elidarius) Esports v Man Utd (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:46 | Liverpool (JKey) Esports v Tottenham (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:48 | Man City (Menez) Esports v Barcelona (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:48 | PSG (palkan) Esports v Real Madrid (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:58 | Tottenham (DangerDim77) Esports v Man City (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
05:58 | Man Utd (RuBIX) Esports v Arsenal (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:00 | Bayern (Calvin) Esports v Real Madrid (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:00 | PSG (palkan) Esports v Barcelona (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:10 | Tottenham (DangerDim77) Esports v Arsenal (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:10 | Liverpool (JKey) Esports v Man City (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:12 | Barcelona (Honey) Esports v Bayern (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:12 | Man City (Menez) Esports v PSG (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:22 | Arsenal (GianniKid) Esports v Liverpool (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:22 | Man Utd (RuBIX) Esports v Tottenham (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:24 | Real Madrid (Galikooo) Esports v Barcelona (Honey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:24 | Bayern (Calvin) Esports v Man City (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:34 | Man City (mr_elidarius) Esports v Arsenal (GianniKid) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:34 | Liverpool (JKey) Esports v Man Utd (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:36 | Man City (Menez) Esports v Real Madrid (Galikooo) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:36 | PSG (palkan) Esports v Bayern (Calvin) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:46 | Man Utd (RuBIX) Esports v Man City (mr_elidarius) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:46 | Tottenham (DangerDim77) Esports v Liverpool (JKey) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:48 | Barcelona (Honey) Esports v Man City (Menez) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:48 | Real Madrid (Galikooo) Esports v PSG (palkan) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:58 | Man City (mr_elidarius) Esports v Tottenham (DangerDim77) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
06:58 | Arsenal (GianniKid) Esports v Man Utd (RuBIX) Esports | Esoccer Battle - 8 min. gry |
07:00 | Adelaide United - Kobiety v Newcastle Jets - Kobiety | Australia - A-League - Kobiety |
07:00 | Argentina (Palas) Esports v France (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
07:00 | Italy (Bruno) Esports v Portugal (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
07:15 | England (Leonardo) Esports v France (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
07:15 | Argentina (Palas) Esports v Italy (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
07:30 | England (Leonardo) Esports v Portugal (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
07:30 | France (Rafaelo) Esports v Italy (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
07:45 | England (Leonardo) Esports v Italy (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
07:45 | Portugal (Walter) Esports v Argentina (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:00 | England (Leonardo) Esports v Argentina (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:00 | Portugal (Walter) Esports v France (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:15 | France (Rafaelo) Esports v Argentina (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:15 | Portugal (Walter) Esports v Italy (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:30 | France (Rafaelo) Esports v England (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:30 | Italy (Bruno) Esports v Argentina (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:45 | Portugal (Walter) Esports v England (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
08:45 | Italy (Bruno) Esports v France (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
09:00 | Italy (Bruno) Esports v England (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
09:00 | Argentina (Palas) Esports v Portugal (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
09:15 | Argentina (Palas) Esports v England (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
09:15 | France (Rafaelo) Esports v Portugal (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
09:45 | Adelaide United v Western United FC | Australia - A League |
10:00 | Man Utd (Palas) Esports v Arsenal (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
10:00 | Tottenham (Bruno) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
10:15 | Chittagong Abahani v Bangladesh Police Club | Bangladesz - Premier League |
10:15 | Mohammedan Dhaka v Fortis FC | Bangladesz - Premier League |
10:15 | Sheikh Jamal v Sheikh Russel KC | Bangladesz - Premier League |
10:15 | Liverpool (Leonardo) Esports v Arsenal (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
10:15 | Man Utd (Palas) Esports v Tottenham (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
10:30 | Liverpool (Leonardo) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
10:30 | Arsenal (Rafaelo) Esports v Tottenham (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
10:45 | Liverpool (Leonardo) Esports v Tottenham (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
10:45 | Man City (Walter) Esports v Man Utd (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:00 | Tokyo Verdy v Kyoto Sanga FC | Japonia - J-League |
11:00 | Liverpool (Leonardo) Esports v Man Utd (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:00 | Man City (Walter) Esports v Arsenal (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:15 | Arsenal (Rafaelo) Esports v Man Utd (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:15 | Man City (Walter) Esports v Tottenham (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:30 | Arsenal (Rafaelo) Esports v Liverpool (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:30 | Tottenham (Bruno) Esports v Man Utd (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:45 | Man City (Walter) Esports v Liverpool (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
11:45 | Tottenham (Bruno) Esports v Arsenal (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:00 | Zaqatala v Moik Baku | Azerbejdżan - Division 1 |
12:00 | Tottenham (Bruno) Esports v Liverpool (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:00 | Man Utd (Palas) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:15 | Man Utd (Palas) Esports v Liverpool (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:15 | Arsenal (Rafaelo) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:30 | Real Madrid (Palas) Esports v Barcelona (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:30 | Bayern (Bruno) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:35 | Shenzhen Xinpengcheng v Cangzhou Mighty Lions | Chiny - Super League |
12:45 | PSG (Leonardo) Esports v Barcelona (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
12:45 | Real Madrid (Palas) Esports v Bayern (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:00 | Lunds BK v FC Rosengård 1917 | Szwecja - Div 1 Södra |
13:00 | Pirin Blagoevgrad v Etar 1924 Veliko Tarnovo | Bułgaria - 1. Liga |
13:00 | PSG (Leonardo) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:00 | Barcelona (Rafaelo) Esports v Bayern (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:15 | PSG (Leonardo) Esports v Bayern (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:15 | Man City (Walter) Esports v Real Madrid (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:30 | Bristol City v Leicester | Anglia - Championship |
13:30 | PSG (Leonardo) Esports v Real Madrid (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:30 | Man City (Walter) Esports v Barcelona (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:45 | Barcelona (Rafaelo) Esports v Real Madrid (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
13:45 | Man City (Walter) Esports v Bayern (Bruno) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:00 | Torns IF v Torslanda IK | Szwecja - Div 1 Södra |
14:00 | Vasalunds IF v Karlbergs BK | Szwecja - Div 1 Norra |
14:00 | FK Cukaricki v FK Novi Pazar | Serbia - Super Liga |
14:00 | Hapoel Ramat Gan v Ironi Tiberias | Izrael - Liga Leumit |
14:00 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona v Hapoel Umm al-Fahm | Izrael - Liga Leumit |
14:00 | Hapoel Kfar Saba v Sektzia Nes Tziona | Izrael - Liga Leumit |
14:00 | Hapoel Nof HaGalil v Bnei Yehuda Tel Aviv | Izrael - Liga Leumit |
14:00 | Barcelona (Rafaelo) Esports v PSG (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:00 | Bayern (Bruno) Esports v Real Madrid (Palas) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:15 | Man City (Walter) Esports v PSG (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:15 | Bayern (Bruno) Esports v Barcelona (Rafaelo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:30 | PSM Makassar v Borneo FC | Indonezja - Liga 1 |
14:30 | PS Barito Putera v PSIS Semarang | Indonezja - Liga 1 |
14:30 | Madura United v PSS Sleman | Indonezja - Liga 1 |
14:30 | Bayern (Bruno) Esports v PSG (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:30 | Real Madrid (Palas) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:45 | Real Madrid (Palas) Esports v PSG (Leonardo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
14:45 | Barcelona (Rafaelo) Esports v Man City (Walter) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
15:00 | Falkenbergs FF v FC Trollhättan | Szwecja - Div 1 Södra |
15:15 | Netherlands (Donatello) Esports v Portugal (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
15:30 | Arda Kardzhali v Krumovgrad | Bułgaria - 1. Liga |
15:30 | Spain (Adriano) Esports v France (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
15:45 | Spain (Adriano) Esports v Portugal (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
15:45 | France (Iron) Esports v Netherlands (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
16:00 | Norwich v Plymouth | Anglia - Championship |
16:00 | FBK Karlstad v Taby FK | Szwecja - Div 1 Norra |
16:00 | Wrexham v Mansfield | Anglia - League 2 |
16:00 | Solihull Moors v Barnet | Anglia - National League |
16:00 | FK Radnik Surdulica v Vojvodina | Serbia - Super Liga |
16:00 | Spain (Adriano) Esports v Netherlands (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
16:15 | Portugal (Cleo) Esports v France (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
16:30 | Gil Vicente v Famalicao | Portugalia - Primeira Liga |
16:30 | FC Voluntari v AFC Hermannstadt | Rumunia - Liga I |
16:30 | FC Nordsjaelland v AGF Aarhus | Dania - DBU Pokalen |
16:30 | Portugal (Cleo) Esports v Netherlands (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
16:45 | France (Iron) Esports v Spain (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
17:00 | Portugal (Cleo) Esports v Spain (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
17:00 | Netherlands (Donatello) Esports v France (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
17:15 | Netherlands (Donatello) Esports v Spain (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
17:30 | France (Iron) Esports v Portugal (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
18:00 | Opawa v Hanacka Slavia Kromeriz | Czechy - 2. Liga |
18:00 | Vysocina Jihlava v Dukla Praha | Czechy - 2. Liga |
18:00 | FK Pribram v FC Sellier & Bellot Vlasim | Czechy - 2. Liga |
18:00 | FC Brno v Sparta Prague B | Czechy - 2. Liga |
18:00 | Levski Sofia v Slavia Sofia | Bułgaria - 1. Liga |
18:00 | IMT Novi Belgrade v FK Zeleznicar Pancevo | Serbia - Super Liga |
18:00 | FK Backa Topola v FK Vozdovac | Serbia - Super Liga |
18:00 | PSG (Donatello) Esports v Real Madrid (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
18:10 | Leoben DSV v SV Kapfenberg | Austria - 2. Liga |
18:10 | St Polten v SKU Amstetten | Austria - 2. Liga |
18:15 | Barcelona (Adriano) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
18:30 | Blackburn v Ipswich | Anglia - Championship |
18:30 | Inter Milan - Kobiety v Roma - Kobiety | Włochy - Serie A - Kobiety |
18:30 | Barcelona (Adriano) Esports v Real Madrid (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
18:30 | Bayern (Iron) Esports v PSG (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
18:45 | Barcelona (Adriano) Esports v PSG (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
19:00 | Al Wahda Abu Dhabi v Shabab Al Ahli Dubai | ZEA - Premier League |
19:00 | Al Ittihad Kalba v Ajman SCC | ZEA - Premier League |
19:00 | Benfica v Chaves | Portugalia - Primeira Liga |
19:00 | Silkeborg IF v FC Fredericia | Dania - DBU Pokalen |
19:00 | Simba Sports Club v Al Ahly Cairo | Liga Mistrzów CAF |
19:00 | Real Madrid (Cleo) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
19:15 | Real Madrid (Cleo) Esports v PSG (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
19:30 | FK Austria Vienna v FC Blau Weiss Linz | Austria - Bundesliga |
19:30 | ACS Sepsi v CFR Cluj | Rumunia - Liga I |
19:30 | Bayern (Iron) Esports v Barcelona (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
19:45 | Real Madrid (Cleo) Esports v Barcelona (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
19:45 | PSG (Donatello) Esports v Bayern (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
20:00 | Club Brugge II v FCV Dender EH | Belgia - First Division B |
20:00 | KFCO Beerschot Wilrijk v Genk II | Belgia - First Division B |
20:00 | Telstar v FC Utrecht - Rezerwa | Holandia - Eerste Divisie |
20:00 | FC Emmen v Ajax - Rezerwa | Holandia - Eerste Divisie |
20:00 | NAC v Maastricht | Holandia - Eerste Divisie |
20:00 | FC Eindhoven v Cambuur Leeuwarden | Holandia - Eerste Divisie |
20:00 | PSG (Donatello) Esports v Barcelona (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
20:15 | Bayern (Iron) Esports v Real Madrid (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
20:30 | Burgos v Espanyol | Hiszpania - Segunda |
20:30 | SV Ried v Grazer AK | Austria - 2. Liga |
20:30 | Roma (Donatello) Esports v Juventus (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
20:45 | Derry City v Galway United | Irlandia - Premier Division |
20:45 | Drogheda United v St Patrick's Athletic | Irlandia - Premier Division |
20:45 | Shelbourne v Dundalk | Irlandia - Premier Division |
20:45 | Waterford FC v Sligo Rovers | Irlandia - Premier Division |
20:45 | Shamrock Rovers v Bohemians Dublin | Irlandia - Premier Division |
20:45 | Gent v Standard Liege | Belgia - First Division A |
20:45 | Ayr v Airdrieonians | Szkocja - Championship |
20:45 | Lazio (Adriano) Esports v Inter (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
21:00 | Cadiz v Granada | Hiszpania - La Liga |
21:00 | Lille v Lens | Francja - Ligue 1 |
21:00 | Watford v Leeds | Anglia - Championship |
21:00 | Lazio (Adriano) Esports v Juventus (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
21:00 | Inter (Iron) Esports v Roma (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
21:15 | Lazio (Adriano) Esports v Roma (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
21:30 | Estrela Amadora v Sporting | Portugalia - Primeira Liga |
21:30 | Juventus (Cleo) Esports v Inter (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
21:45 | Juventus (Cleo) Esports v Roma (Donatello) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
22:00 | Defensa y Justicia v Estudiantes LP | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
22:00 | CA Tigre v Belgrano | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
22:00 | Inter (Iron) Esports v Lazio (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
22:15 | Juventus (Cleo) Esports v Lazio (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
22:15 | Roma (Donatello) Esports v Inter (Iron) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
22:30 | Roma (Donatello) Esports v Lazio (Adriano) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
22:45 | Inter (Iron) Esports v Juventus (Cleo) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
23:00 | Alianza v Deportes Tolima | Kolumbia - Primera A |
23:15 | Argentina (Arthur) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
23:15 | France (Odin) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
23:30 | Italy (Panther) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
23:30 | Argentina (Arthur) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
23:45 | Italy (Panther) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
23:45 | England (Matrix) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
So, 30 marca 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
00:00 | North Carolina FC v Hartford Athletic | USA - USL Championship |
00:00 | Lexington SC v Greenville Triumph SC | USA - USL League One |
00:00 | Orlando Pride - Kobiety v Chicago Red Stars - Kobiety | USA - NWSL - Kobiety |
00:00 | Italy (Panther) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
00:00 | Portugal (Alexis) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
00:05 | Club Celaya v Tlaxcala FC | Meksyk - Liga de Expansion |
00:15 | Italy (Panther) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
00:15 | Portugal (Alexis) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
00:30 | Huracan v River Plate | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
00:30 | Cobresal v Palestino | Chile - Primera Division |
00:30 | England (Matrix) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
00:30 | Portugal (Alexis) Esports v France (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
00:45 | England (Matrix) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
00:45 | France (Odin) Esports v Argentina (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
01:00 | Cusco FC v Union Comercio | Peru - Liga 1 |
01:00 | Portugal (Alexis) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
01:00 | France (Odin) Esports v England (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
01:15 | France (Odin) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
01:15 | Argentina (Arthur) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
01:30 | Junior v La Equidad | Kolumbia - Primera A |
01:30 | Argentina (Arthur) Esports v Italy (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
01:30 | England (Matrix) Esports v Portugal (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:00 | Puebla v Tigres UANL | Meksyk - Liga MX |
02:00 | Real Madrid (Arthur) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:00 | Bayern (Odin) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:15 | PSG (Panther) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:15 | Real Madrid (Arthur) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:30 | PSG (Panther) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:30 | Man City (Matrix) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:45 | PSG (Panther) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
02:45 | Barcelona (Alexis) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:00 | Fuego FC v Forward Madison FC | USA - USL League One |
03:00 | San Diego Wave - Kobiety v Reign FC - Kobiety | USA - NWSL - Kobiety |
03:00 | PSG (Panther) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:00 | Barcelona (Alexis) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:15 | Man City (Matrix) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:15 | Barcelona (Alexis) Esports v Bayern (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:30 | Man City (Matrix) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:30 | Bayern (Odin) Esports v Real Madrid (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:45 | Barcelona (Alexis) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
03:45 | Bayern (Odin) Esports v Man City (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:00 | Mazatlan FC v Tijuana | Meksyk - Liga MX |
04:00 | Wellington Phoenix - Kobiety v Western Sydney Wanderers - Kobiety | Australia - A-League - Kobiety |
04:00 | Bayern (Odin) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:00 | Real Madrid (Arthur) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:15 | Real Madrid (Arthur) Esports v PSG (Panther) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:15 | Man City (Matrix) Esports v Barcelona (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:45 | Roma (Arthur) Esports v Lazio (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
04:45 | Juventus (Odin) Esports v Napoli (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:00 | Sanfrecce Hiroshima v Gamba Osaka | Japonia - J-League |
05:00 | Ventforet Kofu v Renofa Yamaguchi | Japonia - J2-League |
05:00 | Fiorentina (Panther) Esports v Lazio (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:00 | Roma (Arthur) Esports v Juventus (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:15 | Fiorentina (Panther) Esports v Napoli (Alexis) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:15 | Lazio (Matrix) Esports v Juventus (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:30 | Modbury Jets v Adelaide Olympic | Australia - South Australia - Premier League |
05:30 | Campbelltown City v South Adelaide Panthers | Australia - South Australia - Premier League |
05:30 | Para Hills Knights v Croydon Kings | Australia - South Australia - Premier League |
05:30 | Fiorentina (Panther) Esports v Juventus (Odin) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:30 | Napoli (Alexis) Esports v Roma (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:45 | Fiorentina (Panther) Esports v Roma (Arthur) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
05:45 | Napoli (Alexis) Esports v Lazio (Matrix) Esports | Esoccer - Adriatic League - 10 min. gry |
06:00 | Albirex Niigata v Kashiwa Reysol | Japonia - J-League |
06:00 | Vissel Kobe v Consadole Sapporo | Japonia - J-League |
06:00 | Jeonbuk Motors v Ulsan Hyundai | Korea Płd. - K League 1 |
06:00 | Incheon Utd v Daejeon Hana Citizen | Korea Płd. - K League 1 |
06:00 | Chungnam Asan FC v Chungbuk Cheongju | Korea Płd. - K League 2 |
06:00 | Brisbane Roar - Kobiety v Canberra Utd - Kobiety | Australia - A-League - Kobiety |
06:00 | Blaublitz Akita v Iwaki SC | Japonia - J2-League |
06:00 | Montedio Yamagata v Shimizu S-Pulse | Japonia - J2-League |
06:00 | Mito Hollyhock v Kagoshima United | Japonia - J2-League |
06:00 | Yokohama FC v Vegalta Sendai | Japonia - J2-League |
06:00 | Tokushima Vortis v Thespa Gunma | Japonia - J2-League |
06:00 | Oita v Fagiano Okayama | Japonia - J2-League |
06:30 | Sutherland Sharks v Apia L Tigers | Australia - New South Wales - Premier League |
07:00 | Kashima Antlers v Jubilo Iwata | Japonia - J-League |
07:00 | Urawa Red Diamonds v Avispa Fukuoka | Japonia - J-League |
07:00 | Machida Zelvia v Sagan Tosu | Japonia - J-League |
07:00 | Kawasaki Frontale v FC Tokio | Japonia - J-League |
07:00 | Sydney Olympic v Wollongong Wolves | Australia - New South Wales - Premier League |
07:00 | Roasso Kumamoto v JEF Utd Chiba | Japonia - J2-League |
07:30 | Melbourne City v Newcastle Jets | Australia - A League |
07:30 | White City FK Beograd v Adelaide Comets | Australia - South Australia - Premier League |
08:00 | Nagoya Grampus v Yokohama F-Marinos | Japonia - J-League |
08:00 | Cerezo Osaka v Shonan Bellmare | Japonia - J-League |
08:00 | Stirling Macedonia v Bayswater City | Australia - Western Australia - Premier League |
08:00 | Balcatta v Perth Glory NPL | Australia - Western Australia - Premier League |
08:00 | Armadale v Perth RedStar FC | Australia - Western Australia - Premier League |
08:00 | Western Knights v Floreat Athena | Australia - Western Australia - Premier League |
08:00 | Olympic Kingsway v Fremantle City FC | Australia - Western Australia - Premier League |
08:00 | Ehime FC v Fujieda MYFC | Japonia - J2-League |
08:30 | Wuhan Three Towns v Beijing Guoan | Chiny - Super League |
08:30 | Jeju United v Pohang Steelers | Korea Płd. - K League 1 |
08:30 | Suwon FC v Gimcheon Sangmu FC | Korea Płd. - K League 1 |
08:30 | Seongnam FC v Gimpo FC | Korea Płd. - K League 2 |
08:30 | Seoul E-Land FC v FC Anyang | Korea Płd. - K League 2 |
08:30 | Dalian Young Boy v Heilongjiang Ice City | Chiny - Division 1 |
08:30 | Shanghai Jiading Huilong v Yanbian Longding | Chiny - Division 1 |
08:30 | Ganzhou Ruishi v Guangxi Hengchen | Chiny - Division 2 |
08:30 | Hubei Istar v Langfang Glory City | Chiny - Division 2 |
08:30 | Shandong Taishan v Dalian K'un City | Chiny - Division 2 |
08:30 | Xi'an Ronghai FC v Shaanxi Union | Chiny - Division 2 |
09:00 | Marconi Stallions v Central Coast Mariners NPL | Australia - New South Wales - Premier League |
09:00 | Hills United FC v Manly Utd | Australia - New South Wales - Premier League |
09:00 | Western Sydney Wanderers NPL v St George Saints | Australia - New South Wales - Premier League |
09:45 | Sydney FC v Central Coast Mariners | Australia - A League |
10:00 | Tochigi SC v V-Varen Nagasaki | Japonia - J2-League |
12:00 | Chengdu Rongcheng v Nantong Zhiyun | Chiny - Super League |
12:00 | Uthai Thani FC v Prachuap FC | Tajlandia - Premier League |
12:00 | IFK Stocksund v Friska Viljor FC | Szwecja - Div 1 Norra |
12:30 | Napoli v Atalanta | Włochy - Serie A |
12:30 | Raków Częstochowa v Ruch Chorzów | Polska - Ekstraklasa |
12:30 | Lamphun Warrior FC v Port FC | Tajlandia - Premier League |
12:30 | Chongqing Tonglianglong v Jiangxi Lushan | Chiny - Division 1 |
12:30 | Guangzhou FC v Yunnan Yukun | Chiny - Division 1 |
12:30 | Napoli - Kobiety v Sampdoria - Kobiety | Włochy - Serie A - Kobiety |
12:30 | Bengaluru v Odisha FC | Indie - Super League |
12:35 | Qingdao West Coast v Qingdao Hainiu | Chiny - Super League |
13:00 | Holstein Kiel v Hansa Rostock | Niemcy - Bundesliga II |
13:00 | Kaiserslautern v Fortuna Dusseldorf | Niemcy - Bundesliga II |
13:00 | Eintracht Braunschweig v Elversberg | Niemcy - Bundesliga II |
13:00 | Shanghai Port v Henan | Chiny - Super League |
13:00 | Sukhothai FC v Ratchaburi FC | Tajlandia - Premier League |
13:00 | Eskilsminne IF v Tvååkers IF | Szwecja - Div 1 Södra |
13:00 | Botev Vratsa v FC Hebar Pazardzhik | Bułgaria - 1. Liga |
14:00 | Getafe v Sevilla | Hiszpania - La Liga |
14:00 | Unterhaching v FC Ingolstadt | Niemcy - 3. Liga |
14:00 | SC Preussen Munster v Dynamo Dresden | Niemcy - 3. Liga |
14:00 | Jahn Regensburg v Hallescher FC | Niemcy - 3. Liga |
14:00 | SSV Ulm 1846 v Erzgebirge Aue | Niemcy - 3. Liga |
14:00 | Borussia Dortmund II v Waldhof Mannheim | Niemcy - 3. Liga |
14:00 | Valladolid v Levante | Hiszpania - Segunda |
14:00 | Trat FC v BG Pathum United | Tajlandia - Premier League |
14:00 | Panserraikos v Asteras Tripolis | Grecja - Super League 1 |
14:00 | AlbinoLeffe v Trento | Włochy - Serie C - Grupa A |
14:00 | Arezzo v Juventus U23 | Włochy - Serie C - Grupa B |
14:00 | Olbia v Sestri Levante | Włochy - Serie C - Grupa B |
14:00 | Monterosi Tuscia v Benevento | Włochy - Serie C - Grupa C |
14:00 | Monopoli v Sorrento | Włochy - Serie C - Grupa C |
14:00 | Casertana v Taranto | Włochy - Serie C - Grupa C |
14:00 | Hapoel Beer Sheva v Hapoel Haifa | Izrael - Premier League |
14:00 | FK Radnicki 1923 v FK Napredak | Serbia - Super Liga |
14:00 | Radnicki Nis v Mladost Lucani | Serbia - Super Liga |
14:00 | TP Mazembe v Petro Luanda | Liga Mistrzów CAF |
14:00 | Mohammedan SC v Inter Kashi FC | Indie - I-League |
14:30 | FC Dornbirn 1913 v SV Horn | Austria - 2. Liga |
14:30 | SV Lafnitz v SW Bregenz | Austria - 2. Liga |
14:30 | Bali United v Persija Jakarta | Indonezja - Liga 1 |
14:30 | Persis Solo v RANS Nusantara | Indonezja - Liga 1 |
14:45 | FC Botosani v CSM Politehnica Iasi | Rumunia - Liga I |
15:00 | IFK Norrkoping v Malmo FF | Szwecja - Allsvenskan |
15:00 | Genua v Frosinone | Włochy - Serie A |
15:00 | Torino v Monza | Włochy - Serie A |
15:00 | Valenciennes v St Etienne | Francja - Ligue 2 |
15:00 | Jagiellonia Białystok v ŁKS Łódź | Polska - Ekstraklasa |
15:00 | Hapoel Hadera v Hapoel Petah Tikva | Izrael - Premier League |
15:00 | Juventus - Kobiety v Fiorentina - Kobiety | Włochy - Serie A - Kobiety |
15:00 | Jamshedpur FC v Kerala Blasters | Indie - Super League |
15:30 | RB Leipzig v Mainz | Niemcy - Bundesliga I |
15:30 | Bayer Leverkusen v TSG Hoffenheim | Niemcy - Bundesliga I |
15:30 | Eintracht Frankfurt v Union Berlin | Niemcy - Bundesliga I |
15:30 | Borussia M'gladbach v SC Freiburg | Niemcy - Bundesliga I |
15:30 | Werder Bremen v Wolfsburg | Niemcy - Bundesliga I |
15:30 | Lokomotiv Płowdiw v Ludogorets Razgrad | Bułgaria - 1. Liga |
16:00 | Aberdeen v Ross County | Szkocja - Premiership |
16:00 | Hearts v Kilmarnock | Szkocja - Premiership |
16:00 | Motherwell v St Mirren | Szkocja - Premiership |
16:00 | St Johnstone v Dundee | Szkocja - Premiership |
16:00 | Anderlecht II v Francs Borains | Belgia - First Division B |
16:00 | Jonkopings Sodra v BK Olympic | Szwecja - Div 1 Södra |
16:00 | Oskarshamns AIK v Ljungskile SK | Szwecja - Div 1 Södra |
16:00 | Nordic United FC v AFC Eskilstuna | Szwecja - Div 1 Norra |
16:00 | Huachipato v Universidad Catolica | Chile - Primera Division |
16:00 | Arbroath v Dunfermline | Szkocja - Championship |
16:00 | Dundee Utd v Raith | Szkocja - Championship |
16:00 | Morton v Queens Park | Szkocja - Championship |
16:00 | Partick v Inverness CT | Szkocja - Championship |
16:00 | Javor Ivanjica v Crvena Zvezda | Serbia - Super Liga |
16:00 | Vancouver Whitecaps II v Portland Timbers II | Szkocja - Lowland League |
16:00 | Kansas City Current - Kobiety v Angel City FC - Kobiety | USA - NWSL - Kobiety |
16:15 | Almeria v Osasuna | Hiszpania - La Liga |
16:15 | FC Andorra v Mirandes | Hiszpania - Segunda |
16:15 | Eibar v Eldense | Hiszpania - Segunda |
16:15 | Leganes v FC Cartagena | Hiszpania - Segunda |
16:15 | Novara v Lumezzane | Włochy - Serie C - Grupa A |
16:15 | Arzignano Valchiampo v Triestina | Włochy - Serie C - Grupa A |
16:15 | Cesena v Pescara | Włochy - Serie C - Grupa B |
16:15 | Virtus Entella v Pontedera | Włochy - Serie C - Grupa B |
16:15 | U.S. Ancona v Spal | Włochy - Serie C - Grupa B |
16:15 | Juve Stabia v ACR Messina | Włochy - Serie C - Grupa C |
16:30 | NEC v PSV | Holandia - Eredivisie |
16:30 | SC Freiburg II v 1860 Monachium | Niemcy - 3. Liga |
16:30 | Volos NFC v AE Kifisias | Grecja - Super League 1 |
16:30 | FC Arouca v SC Farense | Portugalia - Primeira Liga |
16:30 | Guimaraes v Moreirense | Portugalia - Primeira Liga |
17:00 | Metz v Monako | Francja - Ligue 1 |
17:00 | Wolfsberger AC v SCR Altach | Austria - Bundesliga |
17:00 | Austria Lustenau v WSG Swarovski Tirol | Austria - Bundesliga |
17:00 | Universitatea Cluj v UTA Arad | Rumunia - Liga I |
17:05 | Arsenal de Sarandi v Chacarita Juniors | Argentyna - Nacional B |
17:30 | Piast Gliwice v Śląsk Wrocław | Polska - Ekstraklasa |
17:30 | Maccabi Petach Tikva v MS Ashdod | Izrael - Premier League |
18:00 | Lazio v Juventus | Włochy - Serie A |
18:00 | Stade Lausanne-Ouchy v Lugano | Szwajcaria - Super League |
18:00 | Winterthur v Servette | Szwajcaria - Super League |
18:00 | Lokomotiv 1929 Sofia v CSKA Sofia | Bułgaria - 1. Liga |
18:00 | Maccabi Tel Aviv v Bnei Sakhnin | Izrael - Premier League |
18:00 | Como - Kobiety v AC Milan - Kobiety | Włochy - Serie A - Kobiety |
18:15 | OH Leuven v KV Mechelen | Belgia - First Division A |
18:30 | Valencia v Mallorca | Hiszpania - La Liga |
18:30 | Bayern Monachium v Borussia Dortmund | Niemcy - Bundesliga I |
18:30 | Albacete Balompie v Huesca | Hiszpania - Segunda |
18:30 | Sporting Gijon v Racing Santander | Hiszpania - Segunda |
18:30 | Giannina v Panetolikos | Grecja - Super League 1 |
18:30 | Mantova v Atalanta U23 | Włochy - Serie C - Grupa A |
18:30 | Giana Erminio v US Fiorenzuola | Włochy - Serie C - Grupa A |
18:30 | Pro Patria v Legnago Salus | Włochy - Serie C - Grupa A |
18:30 | Virtus Verona v Renate | Włochy - Serie C - Grupa A |
18:30 | Potenza v Crotone | Włochy - Serie C - Grupa C |
18:30 | US Latina Calcio v Foggia | Włochy - Serie C - Grupa C |
18:30 | Partizan Belgrad v Spartak Subotica | Serbia - Super Liga |
18:45 | Sparta Rotterdam v Fortuna Sittard | Holandia - Eredivisie |
19:00 | Amiens v Pau | Francja - Ligue 2 |
19:00 | Bordeaux v Paris FC | Francja - Ligue 2 |
19:00 | Laval v SC Bastia | Francja - Ligue 2 |
19:00 | Troyes v Rodez | Francja - Ligue 2 |
19:00 | Dunkerque v Annecy | Francja - Ligue 2 |
19:00 | Concarneau v Angers | Francja - Ligue 2 |
19:00 | Grenoble v Guingamp | Francja - Ligue 2 |
19:00 | US Quevilly v Caen | Francja - Ligue 2 |
19:00 | Al Ain SCC v Sharjah SCC | ZEA - Premier League |
19:00 | Al Wasl SC v Khor Fakkan | ZEA - Premier League |
19:00 | Al Bataeh v Al Jazira SC | ZEA - Premier League |
19:00 | OFI Crete v Atromitos Athinon | Grecja - Super League 1 |
19:00 | Philadelphia Union v Minnesota United | USA - MLS |
19:00 | Boavista v Rio Ave | Portugalia - Primeira Liga |
19:00 | Gimnasia Mendoza v Colon | Argentyna - Nacional B |
19:00 | Young Africans FC v Mamelodi Sundowns | Liga Mistrzów CAF |
20:00 | Go Ahead Eagles v Excelsior | Holandia - Eredivisie |
20:00 | RKC v Heerenveen | Holandia - Eredivisie |
20:00 | Deinze v Zulte-Waregem | Belgia - First Division B |
20:00 | Standard Liege II v Lierse Kempenzonen | Belgia - First Division B |
20:00 | Pogoń Szczecin v Cracovia | Polska - Ekstraklasa |
20:00 | CS U Craiova v Rapid Bukareszt | Rumunia - Liga I |
20:00 | Envigado FC v Atletico Nacional Medellin | Kolumbia - Primera A |
20:00 | San Antonio Bulo Bulo v Real Tomayapo | Boliwia - Apertura |
20:15 | Atletico Grau v Carlos Mannucci | Peru - Liga 1 |
20:30 | Hertha Berlin v Nurnberg | Niemcy - Bundesliga II |
20:30 | Basel v FC Zurich | Szwajcaria - Super League |
20:30 | Atletico Mineiro v Cruzeiro | Brazylia - Campeonato Mineiro |
20:30 | Brusque v Criciuma | Brazylia - Campeonato Catarinense |
20:30 | Juventude v Gremio | Brazylia - Campeonato Gaucho |
20:45 | Fiorentina v AC Milan | Włochy - Serie A |
20:45 | Pro Sesto v Vicenza | Włochy - Serie C - Grupa A |
20:45 | Alessandria v Pro Vercelli | Włochy - Serie C - Grupa A |
20:45 | ASD Pineto Calcio v Recanatese | Włochy - Serie C - Grupa B |
20:45 | Avellino v AZ Picerno ASD | Włochy - Serie C - Grupa C |
20:45 | Audace Cerignola v SS Turris Calcio | Włochy - Serie C - Grupa C |
20:45 | Brindisi v Virtus Francavilla | Włochy - Serie C - Grupa C |
20:45 | Anderlecht v Antwerp | Belgia - First Division A |
21:00 | Barcelona v Las Palmas | Hiszpania - La Liga |
21:00 | AZ v Vitesse | Holandia - Eredivisie |
21:00 | Lyon v Reims | Francja - Ligue 1 |
21:00 | Colorado Rapids v Los Angeles FC | USA - MLS |
21:00 | Louisville City FC v Birmingham Legion FC | USA - USL Championship |
21:00 | Boca Juniors v San Lorenzo | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | One Knoxville SC v South Georgia Tormenta FC | USA - USL League One |
21:30 | Estoril v FC Porto | Portugalia - Primeira Liga |
22:00 | Colo Colo v Everton de Vina | Chile - Primera Division |
22:00 | Esperance de Tunis v ASEC Mimosas | Liga Mistrzów CAF |
22:10 | Deportivo Pasto v Once Caldas | Kolumbia - Primera A |
22:30 | Guabira v Universitario De Vinto | Boliwia - Apertura |
22:45 | FBC Melgar v Cienciano | Peru - Liga 1 |
23:00 | Central Cordoba SdE v Racing Club | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
N, 31 marca 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
00:00 | Club America v Atletico San Luis | Meksyk - Liga MX |
00:00 | Miami FC v Charleston Battery | USA - USL Championship |
00:00 | Indy Eleven v Detroit City FC | USA - USL Championship |
00:00 | North Carolina Courage - Kobiety v Gotham FC - Kobiety | USA - NWSL - Kobiety |
00:20 | Boyaca Chico v Jaguares de Cordoba | Kolumbia - Primera A |
00:30 | Charlotte FC v FC Cincinnati | USA - MLS |
00:30 | DC United v CF Montreal | USA - MLS |
00:30 | Inter Miami CF v New York City FC | USA - MLS |
00:30 | Orlando City SC v New York Red Bulls | USA - MLS |
00:30 | Tampa Bay Rowdies v Rhode Island FC | USA - USL Championship |
00:30 | Deportes Copiapo v Union La Calera | Chile - Primera Division |
00:30 | Portland Thorns - Kobiety v Racing Louisville FC - Kobiety | USA - NWSL - Kobiety |
01:00 | Wellington Phoenix v Brisbane Roar | Australia - A League |
01:00 | CA Talleres de Córdoba v Velez Sarsfield | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
01:00 | Nacional Potosi v Royal Pari FC | Boliwia - Apertura |
01:00 | Huntsville City v Columbus Crew II | USA - MLS Next Pro League |
01:30 | Austin FC v FC Dallas | USA - MLS |
01:30 | Houston Dynamo v San Jose Earthquakes | USA - MLS |
01:30 | Nashville SC v Columbus Crew | USA - MLS |
01:30 | San Antonio FC v Monterey Bay FC | USA - USL Championship |
03:00 | Pachuca v Toluca | Meksyk - Liga MX |
03:00 | Monterrey v Chivas Guadalajara | Meksyk - Liga MX |
03:00 | Cesar Vallejo v Universitario de Deportes | Peru - Liga 1 |
03:30 | Real Salt Lake v St. Louis City SC | USA - MLS |
03:30 | Fortaleza CEIF v Millonarios | Kolumbia - Primera A |
04:00 | Orange County SC v Tulsa | USA - USL Championship |
04:00 | Sacramento Republic v Memphis 901 FC | USA - USL Championship |
04:00 | Oakland Roots v Las Vegas Lights FC | USA - USL Championship |
04:00 | Bay FC - Kobiety v Houston Dash - Kobiety | USA - NWSL - Kobiety |
04:30 | LA Galaxy v Seattle Sounders FC | USA - MLS |
04:30 | Vancouver Whitecaps v Portland Timbers | USA - MLS |
04:30 | Phoenix Rising FC v New Mexico United | USA - USL Championship |
05:00 | Unam Pumas v Cruz Azul | Meksyk - Liga MX |
06:00 | Melbourne Victory v Perth Glory | Australia - A League |
06:00 | Blacktown City v Sydney United 58 | Australia - New South Wales - Premier League |
06:00 | Rockdale Ilinden FC v NWS Spirit FC | Australia - New South Wales - Premier League |
07:00 | Gangwon FC v FC Seoul | Korea Płd. - K League 1 |
07:00 | Bucheon FC 1995 v Gyeongnam FC | Korea Płd. - K League 2 |
07:00 | Jeonnam Dragons v Cheonan City | Korea Płd. - K League 2 |
07:00 | Sydney FC - Kobiety v Melbourne Victory - Kobiety | Australia - A-League - Kobiety |
09:00 | Perth Glory - Kobiety v Melbourne City - Kobiety | Australia - A-League - Kobiety |
09:00 | Shijiazhuang Gongfu FC v Qingdao Red Lions | Chiny - Division 1 |
09:00 | Tai'an Tiankuang v Nantong Haimen Codion | Chiny - Division 2 |
09:30 | Changchun Yatai v Tianjin Jinmen Tigers | Chiny - Super League |
09:30 | Gwangju FC v Daegu FC | Korea Płd. - K League 1 |
09:30 | Suwon Bluewings v Busan I Park | Korea Płd. - K League 2 |
09:30 | Suzhou Dongwu v Foshan Nanshi | Chiny - Division 1 |
09:30 | Shanghai Port - Rezerwa v Hunan Billows | Chiny - Division 2 |
10:00 | Shenzhen Juniors v Quanzhou Yaxin | Chiny - Division 2 |
10:30 | SK Sturm Graz II v FC Flyeralarm Admira | Austria - 2. Liga |
10:30 | SV Stripfing/Weiden v First Vienna FC 1894 | Austria - 2. Liga |
12:15 | PEC Zwolle v Ajax | Holandia - Eredivisie |
12:30 | FC Liefering v Floridsdorfer AC | Austria - 2. Liga |
12:30 | Buriram United v Chiangrai Utd | Tajlandia - Premier League |
13:00 | Lorient v Brest | Francja - Ligue 1 |
13:00 | Livingston v Celtic | Szkocja - Premiership |
13:00 | Muang Thong United v Police Tero FC | Tajlandia - Premier League |
13:00 | FC U Craiova 1948 v Otelul Galati | Rumunia - Liga I |
13:30 | Schalke v Karlsruher SC | Niemcy - Bundesliga II |
13:30 | St Pauli v Paderborn | Niemcy - Bundesliga II |
13:30 | Magdeburg v Hannover 96 | Niemcy - Bundesliga II |
13:30 | Greuther Furth v Hamburg | Niemcy - Bundesliga II |
13:30 | Wehen SV v VfL Osnabruck | Niemcy - Bundesliga II |
13:30 | RFC Seraing v KV Oostende | Belgia - First Division B |
13:30 | FC Viktoria Köln v Vfb Lubeck | Niemcy - 3. Liga |
13:30 | Bangkok United v Chonburi | Tajlandia - Premier League |
13:30 | Nanjing City v Liaoning Ironman | Chiny - Division 1 |
13:30 | Guangxi Pingguo Haliao v Wuxi Wugo | Chiny - Division 1 |
13:35 | Shandong Taishan v Shanghai Shenhua | Chiny - Super League |
14:00 | Hammarby v Kalmar FF | Szwecja - Allsvenskan |
14:00 | GAIS v Brommapojkarna | Szwecja - Allsvenskan |
14:00 | Celta Vigo v Rayo Vallecano | Hiszpania - La Liga |
14:00 | Alcorcon v Amorebieta | Hiszpania - Segunda |
14:00 | Meizhou Hakka v Zhejiang | Chiny - Super League |
14:00 | Khonkaen United v Nakhon Pathom FC | Tajlandia - Premier League |
14:00 | Piteå IF v Assyriska Föreningen | Szwecja - Div 1 Norra |
14:00 | Randers FC v Lyngby | Dania - Superligaen |
14:30 | Feyenoord v FC Utrecht | Holandia - Eredivisie |
14:30 | FC Twente v Heracles | Holandia - Eredivisie |
14:30 | LASK Linz v Austria Klagenfurt | Austria - Bundesliga |
14:30 | Hartberg v Rapid Vienna | Austria - Bundesliga |
14:30 | Sollentuna FK v Umeå FC | Szwecja - Div 1 Norra |
15:00 | Nicea v Nantes | Francja - Ligue 1 |
15:00 | Clermont Foot v Tuluza | Francja - Ligue 1 |
15:00 | Le Havre v Montpellier | Francja - Ligue 1 |
15:00 | Rivers United v USM Alger | Puchar Konfederacji CAF |
15:30 | Augsburg v FC Köln | Niemcy - Bundesliga I |
15:30 | Botev Plovdiv v Cherno More Varna | Bułgaria - 1. Liga |
16:00 | Patro Eisden Maasmechelen v Lommel | Belgia - First Division B |
16:00 | Onsala BK v Ariana FC | Szwecja - Div 1 Södra |
16:00 | Ängelholms FF v Norrby IF | Szwecja - Div 1 Södra |
16:00 | Viborg v Hvidovre IF | Dania - Superligaen |
16:15 | Girona v Real Betis | Hiszpania - La Liga |
16:15 | Racing Ferrol v Elche | Hiszpania - Segunda |
16:15 | Real Zaragoza v Tenerife | Hiszpania - Segunda |
16:30 | BK Hacken v Mjällby AIF | Szwecja - Allsvenskan |
16:30 | Verl v Sandhausen | Niemcy - 3. Liga |
16:45 | Almere City FC v FC Volendam | Holandia - Eredivisie |
17:00 | Panathinaikos v PAOK Saloniki | Grecja - Super League 1 |
17:00 | SK Sturm Graz v FC Salzburg | Austria - Bundesliga |
17:05 | Strasbourg v Rennes | Francja - Ligue 1 |
17:30 | VfB Stuttgart v Heidenheim | Niemcy - Bundesliga I |
18:00 | Odd BK v Haugesund | Norwegia - Eliteserien |
18:00 | CSKA 1948 Sofia v Beroe | Bułgaria - 1. Liga |
18:30 | CD Alaves v Real Sociedad | Hiszpania - La Liga |
18:30 | Oviedo v Villarreal B | Hiszpania - Segunda |
18:30 | Sint-Truidense v Westerlo | Belgia - First Division A |
19:00 | Vizela v Casa Pia | Portugalia - Primeira Liga |
19:00 | Stade Malien de Bamako v Dreams FC | Puchar Konfederacji CAF |
19:00 | Washington Spirit - Kobiety v Utah Royals - Kobiety | USA - NWSL - Kobiety |
19:15 | RFC Liege v SK Beveren | Belgia - First Division B |
19:30 | Bochum v Darmstadt | Niemcy - Bundesliga I |
19:30 | AEK Ateny v Olympiakos | Grecja - Super League 1 |
19:30 | Aris Saloniki v Lamia | Grecja - Super League 1 |
19:30 | Arminia Bielefeld v MSV Duisburg | Niemcy - 3. Liga |
19:30 | Maccabi Haifa v Maccabi Bnei Raina | Izrael - Premier League |
20:00 | Sport Huancayo v AD Tarma | Peru - Liga 1 |
20:00 | Farul Constanta v FCSB | Rumunia - Liga I |
20:30 | Nueva Chicago v Almirante Brown | Argentyna - Nacional B |
20:45 | Marsylia v PSG | Francja - Ligue 1 |
21:00 | Real Madryt v Athletic Bilbao | Hiszpania - La Liga |
21:00 | Sarmiento v Newell's | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Gimnasia LP v Deportivo Riestra | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
21:00 | Independiente Santa Fe v Patriotas FC | Kolumbia - Primera A |
21:00 | Always Ready v Independiente Petrolero | Boliwia - Apertura |
21:00 | Abu Salim SC v RSB Berkane | Puchar Konfederacji CAF |
21:00 | Future SC v El Zamalek | Puchar Konfederacji CAF |
21:00 | New England Revolution II v Carolina Core FC | USA - MLS Next Pro League |
21:30 | Atlanta United v Chicago Fire | USA - MLS |
22:00 | Sport Boys v Alianza Atletico | Peru - Liga 1 |
22:30 | UTC Cajamarca v Sporting Cristal | Peru - Liga 1 |
23:00 | Cobreloa v Universidad de Chile | Chile - Primera Division |
23:00 | Sporting Kansas City II v St. Louis City SC II | USA - MLS Next Pro League |
23:10 | Deportivo Pereira v Atletico Bucaramanga | Kolumbia - Primera A |
23:30 | CA Independiente v Atlético Tucumán | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
23:30 | Bolivar v Oriente Petrolero | Boliwia - Apertura |
Pn, 1 kwietnia 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
01:00 | Atlas v Queretaro | Meksyk - Liga MX |
01:00 | CD Moron v CA Atlanta | Argentyna - Nacional B |
01:20 | Independiente Medellin v America de Cali | Kolumbia - Primera A |
01:30 | Union Espanola v Nublense | Chile - Primera Division |
02:00 | Independiente Rivadavia v Banfield | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
03:00 | Necaxa v Leon | Meksyk - Liga MX |
03:30 | Deportivo Cali v Aguilas Doradas | Kolumbia - Primera A |
05:10 | Juarez FC v Santos Laguna | Meksyk - Liga MX |
06:00 | Macarthur FC v Western Sydney Wanderers | Australia - A League |
12:30 | Bologna v Salernitana | Włochy - Serie A |
12:30 | Modena v Bari | Włochy - Serie B |
12:30 | Puszcza Niepołomice v Radomiak Radom | Polska - Ekstraklasa |
13:00 | Orebro SK v Skövde AIK | Szwecja - Superettan |
13:30 | Leicester v Norwich | Anglia - Championship |
13:30 | Cercle Brugge v Club Brugge | Belgia - First Division A |
14:00 | IFK Goteborg v Djurgarden | Szwecja - Allsvenskan |
14:00 | Sirius v Halmstad | Szwecja - Allsvenskan |
14:00 | Dundalk v Drogheda United | Irlandia - Premier Division |
14:00 | FC Kopenhaga v Brondby | Dania - Superligaen |
14:15 | Yverdon Sport FC v Young Boys | Szwajcaria - Super League |
14:30 | Fredrikstad v Bodo/Glimt | Norwegia - Eliteserien |
15:00 | Cagliari v Verona | Włochy - Serie A |
15:00 | Sassuolo v Udinese | Włochy - Serie A |
15:00 | Como v Sudtirol | Włochy - Serie B |
15:00 | Lecco v Cittadella | Włochy - Serie B |
15:00 | Parma v Catanzaro | Włochy - Serie B |
15:00 | Pisa v Palermo | Włochy - Serie B |
15:00 | Spezia v Ascoli | Włochy - Serie B |
15:00 | Venezia v AC Reggiana | Włochy - Serie B |
15:00 | Cosenza v Brescia | Włochy - Serie B |
15:00 | Stal Mielec v Lech Poznań | Polska - Ekstraklasa |
15:30 | Persebaya Surabaya v Dewa United FC | Indonezja - Liga 1 |
16:00 | Coventry v Cardiff | Anglia - Championship |
16:00 | Stoke v Huddersfield | Anglia - Championship |
16:00 | Altrincham v Oldham | Anglia - National League |
16:00 | Midtjylland v FC Nordsjaelland | Dania - Superligaen |
16:30 | AIK v Västerås SK FK | Szwecja - Allsvenskan |
16:30 | Elfsborg v IFK Varnamo | Szwecja - Allsvenskan |
16:30 | Grasshoppers v Lausanne Sports | Szwajcaria - Super League |
16:30 | St Gallen v Lucerne | Szwajcaria - Super League |
17:00 | Molde v Stromsgodset | Norwegia - Eliteserien |
17:00 | Tromso v SK Brann | Norwegia - Eliteserien |
17:00 | Lillestrom v Kristiansund BK | Norwegia - Eliteserien |
17:00 | Rosenborg v Sandefjord | Norwegia - Eliteserien |
17:30 | Widzew Łódź v Korona Kielce | Polska - Ekstraklasa |
18:00 | Lecce v Roma | Włochy - Serie A |
18:00 | Cremonese v AC Feralpisalo | Włochy - Serie B |
18:00 | St Patrick's Athletic v Sligo Rovers | Irlandia - Premier Division |
18:00 | Waterford FC v Shamrock Rovers | Irlandia - Premier Division |
18:00 | Silkeborg IF v AGF Aarhus | Dania - Superligaen |
18:30 | Ipswich v Southampton | Anglia - Championship |
18:30 | Genk v Union Saint Gilloise | Belgia - First Division A |
19:15 | Viking FK v Sarpsborg | Norwegia - Eliteserien |
19:30 | Dinamo Bukareszt v Petrolul Ploiesti | Rumunia - Liga I |
20:00 | Górnik Zabrze v Legia Warszawa | Polska - Ekstraklasa |
20:00 | PSV - Rezerwa v Roda JC | Holandia - Eerste Divisie |
20:30 | Sampdoria v Ternana | Włochy - Serie B |
20:30 | Defensores de Belgrano v CA San Telmo | Argentyna - Nacional B |
20:45 | Inter Milan v Empoli | Włochy - Serie A |
20:45 | AC Ajaccio v Auxerre | Francja - Ligue 2 |
20:45 | Galway United v Bohemians Dublin | Irlandia - Premier Division |
21:00 | Villarreal v Atletico Madryt | Hiszpania - La Liga |
21:00 | Leeds v Hull | Anglia - Championship |
21:15 | Portimonense v Braga | Portugalia - Primeira Liga |
Wt, 2 kwietnia 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
00:00 | CA Platense v Godoy Cruz | Argentyna - Copa de la Liga Profesional |
01:00 | Jorge Wilstermann v Gualberto Villarroel | Boliwia - Apertura |
02:10 | San Martin de Tucuman v CA Chaco For Ever | Argentyna - Nacional B |
10:00 | Central Coast Mariners v Melbourne City | Australia - A League |
12:30 | Pohang Steelers v Suwon FC | Korea Płd. - K League 1 |
12:30 | Daejeon Hana Citizen v Ulsan Hyundai | Korea Płd. - K League 1 |
13:00 | Prachuap FC v Trat FC | Tajlandia - Premier League |
13:00 | Sanliurfaspor v Sakaryaspor | Turcja - 1 Lig |
13:00 | Keciorengucu v Corum FK | Turcja - 1 Lig |
14:00 | Port FC v Sukhothai FC | Tajlandia - Premier League |
16:00 | Etar 1924 Veliko Tarnovo v Arda Kardzhali | Bułgaria - 1. Liga |
16:00 | Boluspor v Genclerbirligi | Turcja - 1 Lig |
16:00 | Istanbulspor v Caykur Rizespor | Turcja - Super Lig |
18:30 | Slavia Sofia v Pirin Blagoevgrad | Bułgaria - 1. Liga |
18:45 | Vitesse v Sparta Rotterdam | Holandia - Eredivisie |
19:00 | KFUM v HamKam | Norwegia - Eliteserien |
19:00 | Warta Poznań v Zagłębie Lubin | Polska - Ekstraklasa |
19:00 | Odense BK v Vejle | Dania - Superligaen |
19:30 | Manisa FK v Bodrumspor | Turcja - 1 Lig |
19:30 | Galatasaray v Hatayspor | Turcja - Super Lig |
19:30 | Gaziantep FK v Alanyaspor | Turcja - Super Lig |
19:30 | Antalyaspor v Ankaragucu | Turcja - Super Lig |
20:00 | Excelsior v PSV | Holandia - Eredivisie |
20:45 | Arbroath v Airdrieonians | Szkocja - Championship |
20:45 | Busaiteen v Sitra | Bahrajn - Premier League |
20:45 | Al-Ahli Manama v Al Khalidiyah | Bahrajn - Premier League |
21:00 | Fortuna Sittard v NEC | Holandia - Eredivisie |
21:00 | Portsmouth v Derby | Anglia - League 1 |
22:30 | Internacional FC de Palmira v Boca Juniors De Cali | Kolumbia - Primera B |
Śr, 3 kwietnia 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
01:05 | Tapatio v Atlante | Meksyk - Liga de Expansion |
12:00 | Kashiwa Reysol v Cerezo Osaka | Japonia - J-League |
12:00 | Machida Zelvia v Sanfrecce Hiroshima | Japonia - J-League |
12:00 | Yokohama F-Marinos v Kawasaki Frontale | Japonia - J-League |
12:00 | Shonan Bellmare v Tokyo Verdy | Japonia - J-League |
12:00 | Jubilo Iwata v Albirex Niigata | Japonia - J-League |
12:00 | Gamba Osaka v Kyoto Sanga FC | Japonia - J-League |
12:00 | Avispa Fukuoka v Kashima Antlers | Japonia - J-League |
12:00 | Sagan Tosu v Vissel Kobe | Japonia - J-League |
12:00 | Vegalta Sendai v Ehime FC | Japonia - J2-League |
12:00 | Blaublitz Akita v Mito Hollyhock | Japonia - J2-League |
12:00 | Iwaki SC v Fujieda MYFC | Japonia - J2-League |
12:00 | Thespa Gunma v Oita | Japonia - J2-League |
12:00 | JEF Utd Chiba v Tochigi SC | Japonia - J2-League |
12:00 | Shimizu S-Pulse v Tokushima Vortis | Japonia - J2-League |
12:00 | Fagiano Okayama v Yokohama FC | Japonia - J2-League |
12:00 | Renofa Yamaguchi v Roasso Kumamoto | Japonia - J2-League |
12:00 | V-Varen Nagasaki v Montedio Yamagata | Japonia - J2-League |
12:00 | Kagoshima United v Ventforet Kofu | Japonia - J2-League |
12:30 | Consadole Sapporo v Nagoya Grampus | Japonia - J-League |
12:30 | FC Tokio v Urawa Red Diamonds | Japonia - J-League |
12:30 | Gwangju FC v Incheon Utd | Korea Płd. - K League 1 |
12:30 | FC Seoul v Gimcheon Sangmu FC | Korea Płd. - K League 1 |
12:30 | Gangwon FC v Daegu FC | Korea Płd. - K League 1 |
12:45 | Perth Glory v Sydney FC | Australia - A League |
13:00 | Chonburi v Chiangrai Utd | Tajlandia - Premier League |
13:30 | Khonkaen United v Police Tero FC | Tajlandia - Premier League |
13:30 | Krumovgrad v FC Hebar Pazardzhik | Bułgaria - 1. Liga |
14:00 | Muang Thong United v Uthai Thani FC | Tajlandia - Premier League |
14:00 | BG Pathum United v Buriram United | Tajlandia - Premier League |
16:00 | CSKA Sofia v Lokomotiv Płowdiw | Bułgaria - 1. Liga |
16:00 | Sivasspor v Fatih Karagumruk | Turcja - Super Lig |
18:00 | Olympiakos v Aris Saloniki | Grecja - Super League 1 |
18:30 | PAOK Saloniki v Lamia | Grecja - Super League 1 |
18:30 | Ludogorets Razgrad v Levski Sofia | Bułgaria - 1. Liga |
18:45 | Heracles v AZ | Holandia - Eredivisie |
19:30 | Kayserispor v Kasimpasa | Turcja - Super Lig |
19:30 | Fenerbahce v Adana Demirspor | Turcja - Super Lig |
19:30 | Konyaspor v Trabzonspor | Turcja - Super Lig |
20:00 | FC Utrecht v PEC Zwolle | Holandia - Eredivisie |
20:00 | Panathinaikos v AEK Ateny | Grecja - Super League 1 |
20:45 | Manama v East Riffa | Bahrajn - Premier League |
21:00 | Heerenveen v FC Twente | Holandia - Eredivisie |
Cz, 4 kwietnia 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
13:30 | CSKA 1948 Sofia v Botev Vratsa | Bułgaria - 1. Liga |
16:00 | Beroe v Botev Plovdiv | Bułgaria - 1. Liga |
18:30 | Cherno More Varna v Lokomotiv 1929 Sofia | Bułgaria - 1. Liga |
18:45 | FC Volendam v Feyenoord | Holandia - Eredivisie |
20:00 | RKC v Almere City FC | Holandia - Eredivisie |
21:00 | Ajax v Go Ahead Eagles | Holandia - Eredivisie |
Pt, 5 kwietnia 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
10:45 | Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar | Australia - A League |
11:30 | Oakleigh Cannons v Port Melbourne SC | Australia - NPL Victoria |
19:00 | Lyngby v Odense BK | Dania - Superligaen |
So, 6 kwietnia 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
08:30 | Central Coast Mariners v Wellington Phoenix | Australia - A League |
10:45 | Melbourne Victory v Melbourne City | Australia - A League |
N, 7 kwietnia 2024 |
Godzina rozpoczęcia | Zdarzenie | Konkurencja |
07:00 | Newcastle Jets v Sydney FC | Australia - A League |
09:00 | Perth Glory v Adelaide United | Australia - A League |